Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-06-2003, 15:03   #1
Benjaminek
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do Benjaminek
Domyślnie Jak to jest z Medykiem ?

Tak sie zastanawiam bedąc czesto medykiem czy zawsze powinienem lecieć do rannego kolegi czy raczej on powinien podbiec do mnie. Czesto jest tak, że krzyczą medic a są w miescu non stop ostrzeliwanym przez przeciwnika i np szybki bieg do rannego kończy sie moją i jego smiercią (a zawsze moze jeszcze podleciec przy okazji inny medyk) bo przeciwniok powtórzyl strzal np. z granatnika i ma atwe 2 kille wiecej. Zastanawia mnie czy bycie medykiem wymaga odemnie udzielania pomcy nawet w momencie gdy wiem że może to sie źle dla mnie skończyć ?

Zwykle znajduje sobie jakieś "czyste miejsce" mówię że jestem medykiem i gdzie siedze i czekam na rannych. No czasem mnie ponosi fantazja i psze .. jestwem dobrzym dkotorem prosze zajżyj do mnie to sie przekonasz
Benjaminek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-06-2003, 15:05   #2
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

Tak źle i tak niedobrz jak podbiegniesz mogą Cie zabić ale wiecej punktów za uleczenie a jak on podbiega to sie zawsz troche wykrwawi.
Stare 10-06-2003, 15:08   #3
Benjaminek
Warrant Officer 1

Domyślnie

No tak troche sie wykrwawi biegnąc do mnie ale o ile sie nie myle wieksze jest prawdopodobieństwo, że przeżyjemy i rany i ja.
Stare 10-06-2003, 15:10   #4
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

Najlepiej nie brać medyka i sprawa zamknieta
Stare 10-06-2003, 15:13   #5
Johnny
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Johnny Wyślij wiadomość przez Yahoo do Johnny
Domyślnie

Ja tam jako medyk zawsze staram sie podbiec do rannego. Ale jest jedno co mnie wkurza, jak biegne do rannego a koleś ciągle posuwa się dalej i naciera na opfor'ów to najczęściej kończy się grupową śmiercią
Johnny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2003, 15:16   #6
{'''}SlodkaChwila
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Ranny nie powinien sie ruszac. To medyk biega i leczy innych. Podczas interwencji moze zostac ranny a nawet zginac ale takie ma zadanie, jest medykiem.
{'''}SlodkaChwila jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2003, 15:19   #7
Johnny
Captain

Domyślnie

Powiedz to rannym, tylko jakieś 40% wszystkich kolorowych (chodzi tu o rannych ) czeka na medyka po wezwaniu lub nawet wraca na tyły. Reszta 9czyli 60%) prze dalej do ataku
Stare 10-06-2003, 15:24   #8
Benjaminek
Warrant Officer 1

Domyślnie

Najbardziej lubie zurzyc wszystkie trzy pakiety medyczne na samym poczatku zaraz po "ślepym strzale" przeciwnika z 203 i po problemie. Ale fakt uciekający ranny to wielki problem. Może jest poprostu w szoku i nie wie co robi :wink:

SlodkaChwila czyli zakladasz, że medyk musi przynajmniej sprobować choćby sam to przypacil życiem. Cos jest nie tak.
Tak teraz przypomniala mi sie akcja w miasteczku w filmie Szeregowiec Ryan. Tam bya taka akcja z dziewczynką i sniper postrzelil żonierza Caparzo ( o ile dobrze pamietam nazwisko) i wszyscy sie pochowali a Medykowi nikt nie kazal leciec do niego a nawet go na sile trzymali aby sie nie wystawial. Oczywiście to tylko film ... ale AA to w sumie tylko gra ... imitujaca warunki na polu bitwy
Stare 10-06-2003, 15:30   #9
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Ja biegnę do rannego , przeważnie trzymam się tyłów do czasu wyczerpania pakietów medycznych. Jednak jak dobiegam do rannego nie leczę go do czasu aż schronimy się za jakąś przeszkodą - tu bind "move out" (jednoczesny krzyk i machnięcie ręką) jest wielce przydatny. :wink:
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2003, 15:32   #10
{'''}SlodkaChwila

Domyślnie

Najbardziej nieznosni ranni to ci co krzycza o pomoc z Topu (most). zawsze im mowie że czekam na dole
Stare 10-06-2003, 15:49   #11
Johnny
Captain

Domyślnie

Co do medyka to też denerwujace jest to, że jak np team ma 7 osób i tylko 1 medyk (ja) i ktoś w jakimś miejscu na mapie (dodajmy mapa jakas zawila wielopietrowa np Pipelinie, WC, itp) zostaje ranny i krzyczy "Medic" po siedem razy i się wkurza czemu nie ma medyka, a ty próbujesz go znaleźć i nie możesz. Idziesz za czerwonym pkt na mapie i nie wiesz czy on jest za rogiem czy na drugim koncu mapy. Najlepiej by było gdyby ranny krzyczał Medic i równocześnie meldował swoją pozycję. Skróciło by to czas dobiegu, a co za tym idzie nie wykrwawił by się tyle.
Stare 10-06-2003, 15:55   #12
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

Ja najbardziej wole (wydaje mi sie ze tak jest najlepiej), bedac medykiem, dzialac jak zwukly zolnierz, a jak ktos zawola medyka to ja raportuje i biegne w jego strone (wtedy potrzebujacy najczesciej biegnie tez do mnie) i szybko sie spotykamy i udzielam mu pomocy, a jesli ktos sie strzela, ale jest w pewnej odleglosci od wroga to mu pomagam, a jak ktos calky czas napiera do przodu to leje na niego i uwazam ze taki ktos niepotrzebuje mojej pomiocy bo i tak zaraz zginie.
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2003, 16:03   #13
{'''}SlodkaChwila

Domyślnie

Slyszalem o przypadku gdzie w ekipie byl jeden medyk ktory czekal az ranny wykrwawi sie i bedzie czerwony. dopiero wtedy leczyl. Dzieki temu dostawal wiecej punktow bo opatrywal "czerwonego". Stosunkowo szybko zostal wywalony z serwera za niekolezenska gre
Stare 10-06-2003, 16:16   #14
Vincent
General

Domyślnie

Ja pamietam jak mialem taka sytuacje ze bylem medykiem (niewiedzialem o tym bo go niewybralem), i uswiadomil mi to jeden koles strzelajac mi w plecy (na poczatku mnie to zdziwilo ze taka mial reakcje ale teraz sie nie dziwie). Stalem obok niego jakies 0,5 metra i on krzyczal medyk, ja myslac ze nim nie jestem poszedlem sobie szukac wrogow i w tym momencie dostalem od niego serie i troche sie z nim poklocilem. Koles mial 80 honoru i mowil ze moze we mnie strzelac bo mu go nie szkoda . Ale teraz sam potrafie strzelic w medyka gdy ten stoi obok mnie i niereaguje, albo po porostu przebiegnie
Stare 10-06-2003, 16:29   #15
Benjaminek
Warrant Officer 1

Domyślnie

może lepiej nie strzelaj. Pomyśl, że medyk też czlowiek .. pije piwo .. i mial pilną sprawe do zalatwienia w ubikacji
Stare 10-06-2003, 17:50   #16
Vincent
General

Domyślnie

Trudno, wytrzyma , ja jestem umierajacy wiec bardziej w potrzebie
Stare 10-19-2003, 15:31   #17
Picia_pl
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do Picia_pl
Domyślnie

a ja to robie tak (oczywiscie jeśli jest to ktos nieznajomy)
sprawdzam jego stan zdrowie za jego plecami i patrzejaki jest jego stan

zielony i krwawi - czekam az bedzie slabszy i wtedy go lecze poniewaz im niższy poziom życia tym więcej medyk dostaje punktów
Picia_pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2003, 15:42   #18
Vincent
General

Domyślnie

Moim zdaniem, takie cos jest zle. Po pierwsze wkurzajace dla tego drugiego, a po drugie wydaje mi sie ze wiecej puntkow bedziesz mial jak uleczysz zielonego i dzieki niemu wygracie runde
Stare 10-19-2003, 16:22   #19
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Picia... prawdę powiedziawszy, takich "kolegów" z drużyny, wykopywałbym z zakazem wstępu na serwer...
A dodatkowo nie masz racji... wiecej punktow dostaniesz, jesli kolega wymaga szybkiej pomocy i dotrzesz do niego szybko...
Jak czekasz az sie wykrwawi, to dostajesz mniej punktow... Skad sie biora takie durne pomysly jak twoj to ja naprawde nie wiem...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2003, 19:44   #20
Trooper_
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Trooper_ Wyślij wiadomość przez MSN do Trooper_
Domyślnie

Raczej staram sie jak najszybciej podbiec i pomoc koledze z druzyny.Zdazaja sie tez sytuacje,ze wole jednak nie ryzykowac i wtedy wysylam mu wiadomosc gdzie jestem i zeby jednak sam sie do mnie pofatygowal(mapa bridge i np on na archu,a opfor kryje go ogniem z granatnika).

PS.Picia ma troszke malo latek i to chyba sporo tlumaczy....
Stare 10-20-2003, 00:30   #21
Kataryniarz
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Kataryniarz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kataryniarz
Domyślnie

Zdarzają się śmieszne sytuacje... Bridge. Czekam schowany jakieś 30 m. za def tower. Słysze medic i widzę, że ranny jest w wieży. Biegnę więc przez tunel (dla większego bezpieczeństwa), jestem na górze i co widzę? Ranny jest na dole. No więc zasuwam na dół, tym razem ryzykując życie po schodach. Jestem na dole i co widzę? Facet jest już na górze... Ech... No cóż... trza koledze pomóc. Trzeci raz zasuwam do niego, tym razem po schodach, żeby się znów nie minąć. Już mam wpaść do wieży gdy nagle BUM i po mnie...
Nieraz zdarzyło mi się gonić rannego "w szoku". Raz dorwałem takiego po pościgu od North Def Hill aż do Middle Tower (na górze). Wyleczyłem szaleńca, ale w międzyczasie sam nieźle oberwałem. Potem poszedł granacik na górę i to był koniec mojego grania w tej rundzie
Gdy sam jestem ranny i jestem gdzieś na moście, wyrzucam w kierunku wroga granat (o ile mi został) i co sił w nogach pędzę w kierunku wieży obrońców. Gdy jestem pod wieżą krzyczę dopiero medic i biegnę dalej w bezpieczne miejsce. Trochę się przy takim biegu wykrwawiam, ale nie ryzykuję życia zdrowego (tak zakładam) medyka.
Albo wyścigi do rannego. Nieraz mi się zdarzało, że docierałem do medyka jako jeden z... trzech medyków. Powinien byc jakiś okrzyk, którym medyk sygnalizuje, że to właśnie on sie zajmie rannym, żeby pozostali medycy z drużyny nie ryzykowali życia w wyściugu do rannego.
Ogólnie rzecz biorąc ciężkie jest życie medyka, ale za to kupa zabawy i satysfakcji .
Kataryniarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2003, 11:33   #22
Vincent
General

Domyślnie

Ja jak mam kogos gonic to krzycze do niego "STOP" i raportuje, jesli to niepomoze to jescze chwilke go gonie, a pozniej juz zajmuje sie swoimi sprawami.
Stare 10-20-2003, 11:52   #23
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [BOT
Vincent]Ja jak mam kogos gonic to krzycze do niego "STOP" i raportuje, jesli to niepomoze to jescze chwilke go gonie, a pozniej juz zajmuje sie swoimi sprawami.
robie tak samo

używam trzech bindów do leczenia:

! STOP !
Medic On The Way
HOOAH (zastępuje i np i ty)

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-21-2003, 21:16   #24
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Suma sumarum, nigdy nie biore medyka, bo to strasznie za przeproszeniem upierdliwe w/g mnie, lata taki noob dookola ciebie, obstrzal masz z kazdej strony wrog ci pod karabin podchodzi, nady leca z kazdej strony a on co : MEDIC, MEDIC, MEDIC jakby mu sie klawisz zacial. Ponadto jakichs kokosów punktowych zbić nie można to po co sobie tym głowę zawracać. Ktoś chce to owszem ..., a jak nikt nie chce to dramat, bo jestes medykiem z przydziału... Najgorsza rzecz
Stare 10-21-2003, 21:47   #25
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [HA
S0ulKiller_{STRONG}]Suma sumarum, nigdy nie biore medyka, bo to strasznie za przeproszeniem upierdliwe w/g mnie, lata taki noob dookola ciebie, obstrzal masz z kazdej strony wrog ci pod karabin podchodzi, nady leca z kazdej strony a on co : MEDIC, MEDIC, MEDIC jakby mu sie klawisz zacial. Ponadto jakichs kokosów punktowych zbić nie można to po co sobie tym głowę zawracać. Ktoś chce to owszem ..., a jak nikt nie chce to dramat, bo jestes medykiem z przydziału... Najgorsza rzecz
jeszcze z miesiąc i dojde do tego samego wniosku
gram dopiero półtora i już zaczynam mieć dość

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 10-22-2003, 05:38   #26
Kataryniarz
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Kataryniarz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kataryniarz
Domyślnie

A ja to lubię. Może to przychodzi z wiekiem (asekuranctwo)? A poza tym nie masz racji, że nie można zdobyć zbyt wielu punktów. Ja zazwyczaj mam najwięcej punktów z drużyny w całym meczu, chyba że jest mało graczy na serwerze, a co za tym idzie mało rannych i większe odległości między nimi.
Stare 10-22-2003, 07:15   #27
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Zgadzam się ze zdaniem Kataryniarza, grając medykiem, któremu chce się leczyć kolegów, na każej mapie można z palcem w nosie podwoić liczbę zdobytych punktów. Licząc najmniej, co rundę będzie to plus 30 punktów, licząc średnio co rundę będzie to plus 45, licząc na maksa, będzie to plus 60. Dodajcie do tego kille, zadania, wygraną i czasami lidera i robi się z tego ładne zestawienie... Z samego medyka, zakładając że co rundę zarabia się minimalne 30 punktów za po prostu wykorzystanie wszystkich pakietów, to już jest dodatkowe 210 punktów. Oczywiście, zakładamy że mamy i rannych, i możliwości dotarcia do nich.
Inkub
Stare 10-22-2003, 08:13   #28
mac0
Chief Warrant Officer 4

Miasto: Gorzów Wlkp.
Wyślij wiadomość przez AIM do mac0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Johny_[PL
]... Najlepiej by było gdyby ranny krzyczał Medic i równocześnie meldował swoją pozycję. Skróciło by to czas dobiegu, a co za tym idzie nie wykrwawił by się tyle.
Zgadzam sie z toba calkowicie. Gdyby wszyscy tak postepowali zycie medyka byloby troche latwiejsze Niektorzy wola 10 razy wciskac klawisz wolajacy medyka niz raz sie zareportowac...
mac0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-22-2003, 09:02   #29
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Prościutkie rozwiązanie, polecam je każdemu dodać do user.ini

M=CallMedic | onrelease ReportIn

Inkub
Stare 10-22-2003, 09:23   #30
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Prościutkie rozwiązanie, polecam je każdemu dodać do user.ini

M=CallMedic | onrelease ReportIn

Inkub
to dobre jest - nie pomyślałem. śpiesze dodać
Stare 10-22-2003, 09:37   #31
S0ulKiller
General

Domyślnie

Podwoic liczbe punktow to roznie bywa, jak masz dobry team to nawet nie trzeba medykow, jak masz debili to trzeba latac za nimi a to bywa czeeeesto ryzykowne na niektorych mapach
Stare 10-22-2003, 09:50   #32
Kataryniarz
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał [HA
S0ulKiller_{STRONG}][..]jak masz dobry team to nawet nie trzeba medykow, jak masz debili to trzeba latac za nimi a to bywa czeeeesto ryzykowne na niektorych mapach
Oj! Nalatałem się za niektórymi debilami... nalatałem...
Stare 10-22-2003, 10:09   #33
Boguc(PL)
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do Boguc(PL)
Domyślnie

raz w weapons cache będąc medykiem rushowałem gdy usłyszałem MEDIC! no cóż musiałem się wracać gdy pojawiłem się na schodach s/r usłyszałem charakterystyczny odgłos 203 no i BOOOM! rozwalił mnie kolo który mnie wzywał
Boguc(PL) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2003, 17:12   #34
VashPL

Domyślnie

Ja nie mam problemu jako medyk bo jeszcze nie przeszedłem testu. Odnośnie medyków powiem dwie rzeczy:
1. Czasami goscie mnie wkurwdenerwują.
2. Niezależnie od tego czy zginiesz czy nie powinieneś nieść pomoc koledze z drużyny
To tyle o medyku.
VashPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2003, 18:32   #35
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał VashPL
Ja nie mam problemu jako medyk bo jeszcze nie przeszedłem testu. Odnośnie medyków powiem dwie rzeczy:
1. Czasami goscie mnie wkurwdenerwują.
2. Niezależnie od tego czy zginiesz czy nie powinieneś nieść pomoc koledze z drużyny
To tyle o medyku.
ZUPEŁNIE SIE NIE ZGADZAM z punktem drugim

jeżeli koles nie umie nic (noob) i nie chce sie wycofac to czekam 30 sek i lece do niego, ale w 99.00 % on juz nie żyje

poswiece sie jezeli wiem ze koles ktory zarushowal i nie ma jak wrocic (dostac sie do mnie) i jest ranny moze zabic kogos w rundzie.

ja nawet mam zwyczaj nie wciskac M jezeli wiem ze juz mam przesrane

pozdrawiam

ps. gdzies czytalem ze medyk nie powinien zapominac ze jego podstawowym celem jest F4 a nie leczenie, ze trzyma bron w reku i nie jest pielegniarka

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 10-25-2003, 19:30   #36
Vincent
General

Domyślnie

Ja pomagam wtedy gdy ogolnie moj team jest dobry, i kazdy zajmuje sie tym co mam robic. Wtedy moge nawet przerwac strzelanine (gdy taka jest), i niesc pomoc kolegom, wtedy gra jest duzo fajniejsza i przyjemniejsza
Stare 10-26-2003, 14:20   #37
S0ulKiller
General

Domyślnie

Ostatnio mnie rozbawila sytuacja jak na moscie akurat tak sie zdarzylo, ze wszyscy medycy (akurat w tym przypadku to nooby byly) polecieli gdzies na srodek, polecialy 2 nady i po medykach juz sladu nie bylo, ale licza sie checi hehe
Stare 10-27-2003, 17:38   #38
Vincent
General

Domyślnie

Moze chcieli leczyc ale nie tych co trzeba
Stare 10-27-2003, 18:23   #39
Hool.de.Nord
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Raz ostro oberwałem z granatnika na Bridgu. Siedzę sobie na schodkach i wrzeszczę "Medic!" "Medic!" a medyk zero reakcji. No to wedle kompasu powlekłem się sam w jego stronę (siedział sobie tuż pod wieżą). Wyleczył mnie i ...
UWAGA: HAPPY END
... polegliśmy w boju obrywając granatem m203.

Morał z tego taki, że do leczenia trzeba wybierać bezpieczne miejsca.
Stare 10-27-2003, 19:20   #40
Vincent
General

Domyślnie

tylko ze na moscie z dobrym 203 przeciwnika niema bezpiecznych miejsc
Stare 10-27-2003, 22:09   #41
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [BOT
Vincent]tylko ze na moscie z dobrym 203 przeciwnika niema bezpiecznych miejsc
ale 203 wali na slepo (na starcie) i zawsze ustrzeli kogos standardowo, jak wymyslisz sobie chore miejsce to nie dostaniesz spawna, no chyba ze e 203 zrobi "nieudanego" nada

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 10-28-2003, 06:46   #42
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Deshroom]
Cytat:
Napisał [BOT
ale 203 wali na slepo (na starcie) i zawsze ustrzeli kogos standardowo, jak wymyslisz sobie chore miejsce to nie dostaniesz spawna, no chyba ze e 203 zrobi "nieudanego" nada
tyle że nie możesz zrespawnować się gdzie chcesz zawsze zaczynasz w tym samym miejscu i niewiele dasz rade uciec w ciągu 2 sec
Stare 10-28-2003, 07:10   #43
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Hellsing
LordV]
Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Deshroom]
Cytat:
Napisał [BOT
tyle że nie możesz zrespawnować się gdzie chcesz zawsze zaczynasz w tym samym miejscu i niewiele dasz rade uciec w ciągu 2 sec
no chyba ze jestes w defie na moscie i spawnujesz w wiezy, jak bym mial walic 100 % nada z 203 to walilbym w ten spawn na drodze zeby wiecej ubic, a nie w tower przez okno, ale generalnie masz oczywista racje

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 10-28-2003, 12:25   #44
Vincent
General

Domyślnie

ale oczywiscie 203 w pewnym sensie niewali na slepo bo dokladnie wie gdzie ma uderzyc, a pozniej (po jakis 2 minutach gry) 203 wystarczy ze dostanie raport od teammate gdzie wrog i go od razu zdejmie (wiem to z recenzji mojego brata ktory gra czasem z klanem =PSF= na moscie
Stare 10-28-2003, 12:45   #45
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [BOT
Vincent]ale oczywiscie 203 w pewnym sensie niewali na slepo bo dokladnie wie gdzie ma uderzyc, a pozniej (po jakis 2 minutach gry) 203 wystarczy ze dostanie raport od teammate gdzie wrog i go od razu zdejmie (wiem to z recenzji mojego brata ktory gra czasem z klanem =PSF= na moscie
i dobrze,

z wyjatkiem tego ze w 99 % jest to raport przekazany przez trupa poprzez TeamSpeak . co juz nie jest ok

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 10-28-2003, 13:44   #46
Vincent
General

Domyślnie

Czasami wystarczy miec swojego czlowieka (moze byc na TS) gdzies na srodku mostu lub za samochodami, i raportuje gdzie wrog, a 230 ich zdejmuje
Stare 10-28-2003, 14:00   #47
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [BOT
Vincent]Czasami wystarczy miec swojego czlowieka (moze byc na TS) gdzies na srodku mostu lub za samochodami, i raportuje gdzie wrog, a 230 ich zdejmuje
oczywiście, ale jestem ciekawy czy zgadzasz sie z moim postem czy nie ?

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 10-28-2003, 14:22   #48
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Proszę wrócić do tematu - są odpowiednie topiki o strzelaniu z granatnika na moście. Ten doyczy sprawy medyka :wink:
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-28-2003, 14:25   #49
Vincent
General

Domyślnie

Alez nasze posty sa wlasnie na temat, mowimy o tym jakie to ciezkie ma zycie medyk na moscie z dobrze grajacym 203 wroga, i mowimy o tym ze nawet jesli ktos z daleka go zobaczy mowi o tym swojemu 203 a on strzela, i tez tak jak powiedzial to [G.I.Team]-Deshroom ze wrogi 203 uzyskuje takie informacje w glownej mierze od niezyjacych juz swoich kolegach ktorzy znajduja sie z nim na TS
Stare 10-28-2003, 14:38   #50
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [BOT
Vincent]Alez nasze posty sa wlasnie na temat, mowimy o tym jakie to ciezkie ma zycie medyk na moscie z dobrze grajacym 203 wroga, i mowimy o tym ze nawet jesli ktos z daleka go zobaczy mowi o tym swojemu 203 a on strzela, i tez tak jak powiedzial to [G.I.Team]-Deshroom ze wrogi 203 uzyskuje takie informacje w glownej mierze od niezyjacych juz swoich kolegach ktorzy znajduja sie z nim na TS
dodam jeszcze że problem polega na tym że BARDZO ciężko będąc medykiem i widząć płaczącego, rannego żołnierza na lewym lub prawym tyle defence tower, przekonać go że jest to najgorsze miejsce na leczenie. a on tam stoi i MEDIC, MEDIC, BUUUUU no i lecisz a tam PAH i koniec........... no chyba że pah bedzie zanim polecisz, bo jak nie bedzie to cylkicznie wypadnie jak go bedziesz własnie leczyl.

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania