Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-11-2006, 09:38   #51
lemondude
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał nice.Chomiq
Ale ja pisze o godnym (lub nie) reprezentowaniu Polski, a nie o tym kto to czytal. PSFy tez byli wtedy na serwerze.
Jako członek klanu PSF czułem się znieważony postawš Gooniesa - przyjaciela, brata, Polaka. Apeluję przeto o zachowanie przez w/w umiaru w doborze słów, zarówno na serwerach jak i w kulturalnej konwersacji na kanale TS.

Doœć mam już chamstwa i prostactwa w wydaniu Gooniesa, dla tego postanowiłem grać z nim tylko na drugim koncie, w obawie przed ocenš naszych niemieckich braci, którzy jak wiadomo nigdy nie wywalali PSFów z serwerów, nie nazywali ich polskimi œwiniami, nie banowali PLek i nie zasłużyli sobie w niczym na miano rasistów.

P.S. Raz znajomy ze stanów mi powiedział, że żaden inny naród na œwiecie nie patrzy tak wilkiem sam na siebie i samemu sobie tak belek pod nogi nie podkłada. Tego się wstydze - a nie bluzgów Gooniesa.
lemondude jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-11-2006, 10:16   #52
[=PSF=]GooN!e[62KSC
Lieutenant Colonel

Miasto: Poznań
Wyślij wiadomość przez MSN do [=PSF=]GooN!e[62KSC Wyślij wiadomość przez Yahoo do [=PSF=]GooN!e[62KSC
Domyślnie

Cytat:
Napisał lemondude
Cytat:
Napisał nice.Chomiq
Ale ja pisze o godnym (lub nie) reprezentowaniu Polski, a nie o tym kto to czytal. PSFy tez byli wtedy na serwerze.
Jako członek klanu PSF czułem się znieważony postawš Gooniesa - przyjaciela, brata, Polaka. Apeluję przeto o zachowanie przez w/w umiaru w doborze słów, zarówno na serwerach jak i w kulturalnej konwersacji na kanale TS.

Doœć mam już chamstwa i prostactwa w wydaniu Gooniesa, dla tego postanowiłem grać z nim tylko na drugim koncie, w obawie przed ocenš naszych niemieckich braci, którzy jak wiadomo nigdy nie wywalali PSFów z serwerów, nie nazywali ich polskimi œwiniami, nie banowali PLek i nie zasłużyli sobie w niczym na miano rasistów.

P.S. Raz znajomy ze stanów mi powiedział, że żaden inny naród na œwiecie nie patrzy tak wilkiem sam na siebie i samemu sobie tak belek pod nogi nie podkłada. Tego się wstydze - a nie bluzgów Gooniesa.
Hheheheheheheheheheheheh

Hhehehehe Lemon jak zawsze mnie niszczy
heheheh

A tak BTW jak widze ze nie ma co robic to niektorzy nawet sobie pisanie o "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ach wynajda to tak dla tworcow tematu i dla Mr.Chomika zalozcie specjalny temat moze sie nazywac donosy gdzie bedziemy zamieszczac wszystkie podobne sytucje " niegodne Polaka "
mozecie zaczac odemnie prosze podawac czas i miejsce akcji oraz rodzaj przewinienia czyli np. uzycie brzydkiego slownictwa, postrzelenie specjalne swojego gracza, zabicie swojego gracza lub inne np. nieustapienie miejsca straszej kobiecie w autobusie, nieustapienie miejsca w kolejce kobiecie w ciazy itd itd. oczywiscie poprzec trzeba wszystko screenami lub zdjeciami. A tak serio to proponuje zajac sie swoimi sprawami a nie szukac taniej sensacji. PEACE slonko swieci proponuje zaczerpnac troche powietrza to nie boli.
[=PSF=] - Former Member
VooDoo][ - Former Clan Leader
[62KSC] - Founder & Veteran
[=PSF=]GooN!e[62KSC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2006, 12:31   #53
DeX
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do DeX
Domyślnie

wiecej emotow, wiecej emotow hehehehehhehehe
DeX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2006, 12:43   #54
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

Cytat:
Napisał lemondude
Cytat:
Napisał nice.Chomiq

Do�ć mam już chamstwa i prostactwa w wydaniu Gooniesa, dla tego postanowiłem grać z nim tylko na drugim koncie, w obawie przed ocenš naszych niemieckich braci, którzy jak wiadomo nigdy nie wywalali PSFów z serwerów, nie nazywali ich polskimi �winiami, nie banowali PLek i nie zasłużyli sobie w niczym na miano rasistów.

P.S. Raz znajomy ze stanów mi powiedział, że żaden inny naród na �wiecie nie patrzy tak wilkiem sam na siebie i samemu sobie tak belek pod nogi nie podkłada. Tego się wstydze - a nie bluzgów Gooniesa.
ha to sie usmialem
dobre Lemon

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2006, 18:45   #55
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

heh jak dobrze że jest TS bo bluzgi na klanowych ostro odchodzš...^^ a tak gadomy po naszemuu na TS i nikt nie słyszy (widzi)
Stare 05-11-2006, 18:50   #56
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

zawsze mozna nagrac rozmowe
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2006, 22:01   #57
Fatrix_PL
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do Fatrix_PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do Fatrix_PL
Domyślnie

Mnie raz spotkal mily akcent ze strony pewnoego admina jakiegos niemieckiego serwera.Gralem sobie na hospie, jakis koles bluzgal po minie i ogulnie wszystkich polakach. Admin zaczol go upominac, a potem zbanowal i przeprosil za zachowanie kolesia na serwie. Ale to byl tylko jeden pozytywny akcent w stosunku do wielu negatywnych. Najlepsza metoda jest miec ich w dupie i nie reagowac.

[ANONIM]
Stare 05-11-2006, 23:18   #58
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

@Fatrix_PL kolego, bledy, bledy
Stare 05-12-2006, 06:00   #59
]Dz!ady[$[p]@LT
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Polacy sa najlepsi w AA i w popełnianiu błedow ortograficznych
Stare 05-12-2006, 07:38   #60
Kaos
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby
Jewzek to #vaG.awakeNing-
Jewcec to ^VaG.][.$taR.]
Jewsek to #vaG.u2s-
ehh zły wróżek.. ale mniejsza z tym.. też są znani
Stare 05-12-2006, 13:51   #61
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

cóż zawiœć robi z człowiekiem Juzek to nasz eksportowy pr0 plajer :wink:
Stare 05-12-2006, 16:55   #62
Fatrix_PL
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do Fatrix_PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do Fatrix_PL
Domyślnie

@ Anonim, jak na mnie i tak nie zle, 2 bledy na caly post
Widac poprawe
Stare 05-18-2006, 21:41   #63
-=TPF=-T!mON
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez ICQ do -=TPF=-T!mON Wyślij wiadomość przez AIM do -=TPF=-T!mON Wyślij wiadomość przez MSN do -=TPF=-T!mON wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Pamiętam jak z goonisem graliœmy na niemieckim serwerze i admin sie spytał z jakiego kraju pochodzi -=TPF=-, odpowidziałem, że z Polski i od razu 3 ludzi w tpf dostało kicki chwile póŸniej kicka dostał Goonis bo troszke go to wnerwiło i nawrzucał na szwabów
Stare 09-01-2007, 07:21   #64
Desperad
Master Sergeant (MSG)

Miasto: Ostrów Wielkopolski
Wyślij wiadomość przez AIM do Desperad Wyślij wiadomość przez MSN do Desperad Wyślij wiadomość przez Yahoo do Desperad
Domyślnie

bo sie zapewne wpieniaja bo wszyscy uwazaja POlaków za ... a przeciez Polska Jest Swietnym Krajem tylko co niektorzy nie potrafia tego docenic A ze mamy swietnych graczy programistów itp nikt nie potrafi tego docenic brak kasy
Stare 09-16-2007, 02:20   #65
[PADLINA]FanTomas
Staff Sergeant

Miasto: Gniezno
Wyślij wiadomość przez AIM do [PADLINA]FanTomas Wyślij wiadomość przez MSN do [PADLINA]FanTomas
Domyślnie

co wy wiecie o zabijaniu hehehehheh
[PADLINA]FanTomas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-21-2007, 13:40   #66
buchshi
Corporal

Domyślnie

Ja tam nie uzywam PL przy nicku, chodzby dlatego ze nie ma sie czym chwalic, ze jestem z polski. Po drugie uwielbiam to zaskoczenie kiedy ktos pisze: " Admin to #$%^%# pedal " a po chwili po angielsku: " I say buchshi you are a greate Admin " ... . Nie raz mi sie zdarzyla taka sytuacja, a ja uwielbiam takie sytuacje. Pozatym owszem polacy sa bardzo dobrzy w gry tego typu, chociaz zapewne kazdy ma zle, gorsze i jeszcze gorsze dni

Co do kopania z serverow nigdy nie mialem czegos takiego, chociaz zdazalo sie ze Administratorzy poprostu zabierali mi bron co druga runde .. tez mile do wspomnien przezycie
buchshi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2008, 07:06   #67
Kapitan_Bomba
Private First Class

Domyślnie

ja to dostawałem kick'i za polskie 'kur..' na nie polskich serwerach, się nauczyli polskiego (chociaż troche)... PB mnie za to wyrzucał...
Kapitan_Bomba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2008, 10:10   #68
Mad_Medic
General

Domyślnie

Kolego, a nie wpadłeś na to, żeby polskie słówka emocjonalne miotać sobie w zaciszu mieszkania, albo salki komputerowej, zamiast dzieliś się nimi całym światem? Jakoś nie widzę wielu "Szajsów" na niemieckich serwerach, ani innonarodowych odpowiedników.
Przekleństwa, kolego, to naj wcześniej poznawane słowa w obcym języku.
Możesz mieć problem z wydukaniem odpowiedzi na What is your name, ale fackami biczami itd rzucasz ze sprawnością rapera z Brooklynu.
Dlaczego sądzisz, że inni nie roumieją polskich wulgaryzmów, skoro ty rozumiesz ich?
Stare 05-14-2008, 12:16   #69
Bzyku
First Lieutenant

Miasto: Tychy
Wyślij wiadomość przez AIM do Bzyku Wyślij wiadomość przez MSN do Bzyku
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kapitan_Bomba Zobacz Wiadomość
ja to dostawałem kick'i za polskie 'kur..' na nie polskich serwerach, się nauczyli polskiego (chociaż troche)... PB mnie za to wyrzucał...
I dobrze ci tak

Bzyku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2008, 12:42   #70
zium
Captain

Miasto: Bielsko Biała
Wyślij wiadomość przez AIM do zium
Domyślnie

Ja powiem tyle, że jak grałem na amerykańskich serwerach(duże pingi, ale w tedy się nie znałem) i miałem nick z PL to mnie kickowali.
zium jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2008, 12:47   #71
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziumzium Zobacz Wiadomość
Ja powiem tyle, że jak grałem na amerykańskich serwerach(duże pingi, ale w tedy się nie znałem) i miałem nick z PL to mnie kickowali.
Pewnie za ping
Stare 05-14-2008, 12:56   #72
xanthos
First Lieutenant

Domyślnie

chłopaki (obcokrajowcy) szybko się uczą... nie tylko pisać ale i mówić po polsku
np. taki Taurus (do spotkania na Borderze) przemiło klnie po polsku
jak będziecie milei okazjię wejdźcie z nim na ts'a
xanthos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2008, 17:52   #73
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Oj tam, holender czytajacy polska instrukcje do gry i tak wymiata (pozdro OD)
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2008, 19:22   #74
Bzyku
First Lieutenant

Miasto: Tychy
Wyślij wiadomość przez AIM do Bzyku Wyślij wiadomość przez MSN do Bzyku
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziumzium Zobacz Wiadomość
Co do tego to też tak miałem ale z strony Finczyków i pisali konkretnie że z Polski jest itp

Bzyku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-15-2008, 07:01   #75
zium
Captain

Domyślnie

Mnie kickowali być może za ping, ale pisali coś o tym, że z Polski jestem.
Stare 06-05-2008, 15:37   #76
KsiadzProboszcz
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez ICQ do KsiadzProboszcz Wyślij wiadomość przez MSN do KsiadzProboszcz Wyślij wiadomość przez Yahoo do KsiadzProboszcz
Domyślnie

Kaczynski free zone? Żenada, żenada!
Stare 06-05-2008, 17:04   #77
.montrey
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KsiadzProboszcz Zobacz Wiadomość

Kaczynski free zone? Żenada, żenada!
haha dobre
.montrey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2008, 18:27   #78
zium
Captain

Domyślnie

LOL ludzka pomysłowość nie zna granic
Stare 06-05-2008, 23:17   #79
Klusek(PL)
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez AIM do Klusek(PL)
Domyślnie

Cytat:
Napisał .montrey Zobacz Wiadomość
haha dobre
wcale nie dobre. jak zwykle ktos obraza polskiego prezydenta a banda debili sie cieszy. widac potwierdza sie to ze nie macie w sobie za grosz patriotyzmu. jaki by nie byl to trzeba go szanowac. 90% ludzi nie ma wlasnego zdania o polityce. idzie trend i kazdy powtarza to co uslyszal. jak byscie poczytali inne gazety niz gazeta wybiórcza i dziennik i obejrzeli inne wiadomosci niz na TVN czy Polsacie to byscie mieli wieksze pojecie o tym co sie dzieje w kraju. latwo sie manipuluje czlowiekiem ktory obejrzy wiadomosci w jednej stacji i mysli ze wszystko wie. przykladem moze byc dzisiejsza gazeta metro ktorą dostałem rano. Na pierwszej stronie bylo napisane ze PiS placil pieniędzmi rządowymi i wydal 1,2 miliona zlotych. Ale nie napisali juz ze tylko 23 tysiace zlotych bylo niezgodne z prawem i wydane na cele wlasne a reszta byla ok. Do tego wiekszosc tej kwoty juz oddali. Pani Pitera robila szum ze bedą wielkie liczby a co sie okazalo chyba sami wiecie.
Klusek(PL) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2008, 05:19   #80
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Wiadomo, 90% czytelnikow normalnej prasy nie ma wlasnego zdania i jest zmanipulowane a 10% czytelnikow Naszego Dziennika zna cala prawde. W zwiazku z tym nalezy zabic pozostale 90% bo maja inne zdanie niz te 10% i to wystarczy (to niedoslowny cytat z Radia Maryja).
Stare 06-06-2008, 06:31   #81
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

proponuje looknac na temat Czullo o telefonie jednej pani do TP w sprawie TV Trwam.
Co do manipulacji ludzmi to sie zgadza kazdy jedzie pod siebie teraz mnie tylko rozwala to ze PiS zarzuca PO prawie te same bledy ktore oni popelniali a jak to robili to bylo wszystko cacy.
Chocby sprawa immunietetow i dymisji urzedasa
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2008, 07:04   #82
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Klusek(PL) Zobacz Wiadomość
wcale nie dobre. jak zwykle ktos obraza polskiego prezydenta a banda debili sie cieszy. widac potwierdza sie to ze nie macie w sobie za grosz patriotyzmu. jaki by nie byl to trzeba go szanowac. 90% ludzi nie ma wlasnego zdania o polityce. idzie trend i kazdy powtarza to co uslyszal. jak byscie poczytali inne gazety niz gazeta wybiórcza i dziennik i obejrzeli inne wiadomosci niz na TVN czy Polsacie to byscie mieli wieksze pojecie o tym co sie dzieje w kraju. latwo sie manipuluje czlowiekiem ktory obejrzy wiadomosci w jednej stacji i mysli ze wszystko wie.
banda debili się cieszy, bo jeszcze większa banda debili wybrała takiego prezydenta... nie uważam też że, trzeba szanować bo trzeba - na szacunek to trzeba zapracować swoją osobą, a nie pozycją społeczną. Nie będe też oglądał wiadomości w TV Trwam, słuchał Radia Maryja i czytał Naszego Dziennika tylko dlatego, że Twoim zdaniem wszystke inne media manipulują ludźmi. Wolę wszystkie inne, niż te ww. "jedyne najprawdziwsze".

Cytat:
przykladem moze byc dzisiejsza gazeta metro ktorą dostałem rano. Na pierwszej stronie bylo napisane ze PiS placil pieniędzmi rządowymi i wydal 1,2 miliona zlotych. Ale nie napisali juz ze tylko 23 tysiace zlotych bylo niezgodne z prawem i wydane na cele wlasne a reszta byla ok. Do tego wiekszosc tej kwoty juz oddali. Pani Pitera robila szum ze bedą wielkie liczby a co sie okazalo chyba sami wiecie.
I uważasz że wszystko w porządku, bo to ci sprawiedliwi bez pardonu za"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"li 1,2 mln złotych z publicznych pieniędzy? Fakt faktem, że przyznają się do kradzieży tylko/aż 23 tys. zł, bo resztę najprawdopodobniej utopili w jakieś koszta poselskie/ministerialne (czyli ukradli legalnie - jak wszyscy politycy).

Ostatnio edytowany przez Camaxtli : 06-06-2008 o 07:06
Camaxtli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2008, 11:10   #83
KsiadzProboszcz
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez ICQ do KsiadzProboszcz Wyślij wiadomość przez MSN do KsiadzProboszcz Wyślij wiadomość przez Yahoo do KsiadzProboszcz
Domyślnie

Skończcie bo gadacie głupoty, 95% z tych 23tys zostało zwrócone. Tylko ten nieszczęsny dorsz...
My możemy rozmawiać o tym jaki to nasz prezydent jest, bądź nie jest. Jednak sytuacja sie zmienia gdy to zagranicznicy go oceniają w taki sposób.
To jak narzekanie na własną matkę, możesz to robić, ale gdy ktoś inny zaczyna ją obrażać to się w Tobie gotuje.
Stare 06-06-2008, 11:25   #84
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Cytat:
Napisał KsiadzProboszcz Zobacz Wiadomość
Skończcie bo gadacie głupoty, 95% z tych 23tys zostało zwrócone. Tylko ten nieszczęsny dorsz...
My możemy rozmawiać o tym jaki to nasz prezydent jest, bądź nie jest. Jednak sytuacja sie zmienia gdy to zagranicznicy go oceniają w taki sposób.
To jak narzekanie na własną matkę, możesz to robić, ale gdy ktoś inny zaczyna ją obrażać to się w Tobie gotuje.
Twój sposób myślenia jest taki sam jak AfroAmerykanów.
Jak sami do siebie wołają czarnuch/czarnuchy/negry itp to jest spoko, ale jeśli tylko zrobi to kolo innej rasy no to już jest rasitą i jest wielkie halo.

... żeby mnie źle nie zrozumiano uważam iż jest to zajebiście bee mówić tak do drugiej osoby. No ale historii nie zmienimy i ładunku emocji jakie te słowa niosą również.
Dlatego też uważam, że za takie polewanie z Kaczuchy mimo iż jest prezydentem RP nie jest czymś nie normalnym ... zapracował na to. Niestety szkoda, że inne podwórka też tak o nim mówią bo to nas szarych polaczków stawia w złym świetle bo oni nie nabijają się z prezydenta a z Polaka.
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2008, 11:34   #85
wesol15
Sergeant First Class

Domyślnie

Co do *.pl przy nicku to sam mam bo się nie wstydzę tego że jestem Polakiem, a że na niektórych serwach jest za to autokick to nie świadczy o mnie a o adminach tego serwera. Tak samo kick'owanie w trakcie gry, wczoraj na WC przez 3 czy 4 kolejki nie złapałem ani fraga, a jak w kolejnej chwyciłem AR i zarżnąłem kilku op4 to od razu kick, bo cheater... ale to też świadczy tylko o adminie który mnie wyrzucił. Idę na inny serwer - proste.

Co do polityki, to lepiej zostawić ten temat bo można dyskutować bez końca i tylko nie potrzebne spięcia są
wesol15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2008, 11:44   #86
KsiadzProboszcz
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Uważam, że na to nie zapracował. Szczególnie biorąc za miarę poprzednich prezydentów i resztę naszej klasy politycznej.
To, że cudzoziemcy mówią źle o Kaczyńskim, jest winą Polaków. Kolega Polak, powiedział koledze np Niemcowi, że Kaczyński to ''..."(obojętnie co) i cudzoziemiec to akceptuje. W Polsce większość ludzi nie ma pojęcia o naszej polityce, a co dopiero o zagranicznej. To samo jest w innych krajach.
Dlatego nie jestem zwolennikiem plucia na własne państwo przy "obcych". Takie oceny są zwykle krzywdzące.

Co do Afroamerykanów, sprawa nie jest taka prosta jak Ci się wydaje. Zresztą jak się jest z kimś w bliższej relacji, to można sobie pozwolić na znacznie więcej. Można to porównać do "antysemityzmu" w naszym kraju. Opowiedziałbyś nieznajomemu Żydowi kawał o Żydach?
Stare 06-06-2008, 12:52   #87
xanthos
First Lieutenant

Domyślnie

nawet dwa
xanthos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2008, 11:49   #88
karol3414
Staff Sergeant

Domyślnie

Wracając do tematu to zrobiłem sobie taką małą matematykę:
liczba userów w Polsce: 15 800
liczba killi dla userów z Polski: 67 000 000
To daje nam 4240 killi na usera

liczba userów w USA: 76 048
liczba killi dla userów z USA: 287 000 000
To daje 3773 killi na usera

4240>3773
Poland>USA
Poland win
karol3414 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2008, 23:22   #89
panKlopot
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do panKlopot
Domyślnie

sie fie who is de best
Stare 10-15-2008, 07:19   #90
aac
Specialist

Domyślnie

Cytat:
Napisał Klusek(PL) Zobacz Wiadomość
wcale nie dobre. jak zwykle ktos obraza polskiego prezydenta a banda debili sie cieszy. widac potwierdza sie to ze nie macie w sobie za grosz patriotyzmu. jaki by nie byl to trzeba go szanowac.
Trzeba szanować?
Wybacz, za co? Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć.
Mam własne zdanie o polityce i politykach. Żyję na tym świecie już na tyle długo, że większość polityków i ich zachowań, poglądów, programów itp. z obecnej sceny politycznej znam (z mediów: TV, radia, gazet, netu, oraz różnych spotkań) na tyle dobrze aby mieć o nich własne zdanie. Nie zamierzam nikogo obrażać, bo to moim zdaniem jest poniżej mojej godności. Ale brak szacunku do kogoś kto nań nie zasłużył (w moim przekonaniu) w żaden sposób nie jest obrażaniem. Dlatego bardzo proszę wstrzymaj się z sądami typu "trzeba szanować" - bo nie trzeba, można, ale wcale nie trzeba.

Po Twoim poście widzę że to raczej Ty obrażasz ludzi, tych którzy się z tego tekstu ze screena cieszą, dlaczego Twoim zdaniem to są debile?
Znasz w ogóle znaczenie słowa "debil"?

Ponadto gdzie w tekście "this is Kaczynski free zone" widzisz obrazę prezydenta?

Ja rozumiem ten tekst tak, iż na tym serwie nie kopią za PL w nicku, dodam, że nie dość, że nie widzę w tym tekście obrazy prezydenta to jeszcze ja się czuję tym tekstem obrażony, jeżeli oznacza on faktycznie to co napisałem.
Ja tym tekstem, jako Polak zostałem przyrównany niejako do osoby prezydenta, a tego sobie nie życzę.
To że jestem obywatelem tego kraju nie oznacza, że szanuję, popieram, lubię, głosowałem na i identyfikuję się z osobą która aktualnie ten urząd piastuje.

Starasz się tłumaczyć jakieś afery że to nie było 1,2 miliona tylko 23 tysiące.
Szanowny kolego, nieważne ile było, ważne, że było, a być nie powinno.
Czy jeżeli ukradnę Ci samochód pojeżdżę nim sobie z miesiąc, ostro go katując, potem odstawię Ci go pod dom, to co? Pójdziesz na policję i powiesz nie ma sprawy, dzięki temu poznałem fajnego gościa, potem przybijemy sobie piątkę i pójdziemy na piwo?

Pieniądze rządowe to są między innymi pieniądze z podatków które uczciwie od lat płacę. I nie płacę ich po to aby jakaś partia (nie jest istotne jaka) wydawała je niezgodnie z ich przeznaczeniem.

KsiadzProboszcz: Cienki przykład z tą matką, mnie z moją matką łączy więź rodzinna i emocjonalna. Jeżeli ktoś ją obraża, to dostaje w ryja - proste.
Natomiast prezydent, jest osobą publiczną, występującą również na arenie międzynarodowej. I właśnie przez te dwa fakty każdy ma prawo się o nim wypowiadać, czy to Polak czy Eskimos, to istotne nie jest. To samo działa w drugą stronę, ja mogę oceniać postępowanie i wystąpienia prezydenta np. USA, o ile mam wystarczającą wiedzę na temat tego co oceniam/komentuję.

To że cudzoziemcy mówią o Kaczyńskim źle nie jest winą polaków, jest to winą Kaczyńskiego. Wyobraź sobie, że cudzoziemcy też mają gazety, radio, TV, i net. W tych mediach mają serwisy informacyjne, a w nich wiadomości między innymi z naszego kraju. Jeżeli w tych serwisach informacyjnych pojawia się informacja która naraża prezydenta na śmieszność, to się nie dziw, że cudzoziemcy mówią o nim źle. Jeżeli taka informacja była by nieprawdziwa to inna sprawa, ale prezydent to nie sławny aktor czy piosenkarka, tutaj nie ma miejsca na pomówienia i związane z tym skandale - gdyż mogą one spowodować zbyt duże perturbacje w stosunkach międzypaństwowych.
Informacje mogą być zniekształcone, przekoloryzowane, ale nie sfałszowane.
Inną sprawą że niestety informacji o części działań naszego prezydenta wcale nie trzeba podkoloryzowywać aby po ich wysłuchaniu albo się wkurzyć, załamać albo po prostu litościwie roześmiać. Niestety, w dużej części wystarczy tutaj sama sucha niezniekształcona relacja.

Co do PL w nicku, nie mam, nie miałem i miał nie będę, nie dlatego, że się wstydzę kraju z którego pochodzę. Wstydzę się porównywania do innych ludzi z PL w nicku którzy bluzgają na prawo i lewo, notorycznie tkują, obśmiewają i lżą innych graczy czy to za skill w grze, niski honor, słaby angielski, narodowość czy z innych powodów. To takich porównań się wstydzę.
Ciekaw jestem czy chociaż 1% z takich ludzi zachowywało by się podobnie stojąc ze mną twarzą w twarz.

A wracając już zupełnie do tematu wątku. Z moich obserwacji wynika że Polacy są dobrzy w AA i nie tylko. Na tyle dobrzy że jeden czy więcej w większości przypadków potrafią wyróżnić się, in plus, swoją grą na tle innych graczy. I zdarza mi się to obserwować na prawie każdym serwerze na jakim gram. Nie mam tutaj co prawda pełnego obrazu sytuacji bo nie gram na serwerach zza oceanu (pingi).
aac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-15-2008, 10:37   #91
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

aac muszę Ci przyznać, że masz świetne argumenty
Jak będę miał jakąś trudniejszą rozprawkę do napisania, to zwrócę się o pomoc do Ciebie

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-15-2008, 11:25   #92
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Pełna zgoda "aac".
Stare 11-12-2008, 21:12   #93
ReQuel
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do ReQuel
Domyślnie

a ja tam kocham se napisac k.....a bullshit itd ^^ dodatkowo napisac p.......y oszust itd. , sram na to co mi odpisze polak, obcokrajowiec , co o mnie ktos bedzie myslal itd. leje na to, gra to gra , life to life.
Peace.

P.S. pozdro Goonies
Stare 11-13-2008, 18:15   #94
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

ReQ nadal żyje
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-29-2008, 12:46   #95
Milimetr_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

A mnie na portugalskim lub hiszpanskim serwerze wykopali jak tylko zobaczyli PLkę
bylo tylko jedno zdanie podobne do tego "kiko polako"
I niestety zostalem wykopany
Ale za przeproszeniem CHIWD
Milimetr_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2009, 13:43   #96
miX3r
Chief Warrant Officer

Domyślnie

aac ogolnie sie z toba zgodzę lecz..Prezydent to głowa Państwa i szanowac jako tako go trzeba. Poza tym lepiej i tak zeby byl w Polsce znowu byl Król, oczywiscie nie Lesław 1 A co do wykopywania za PL w nicku, no coz frajerstwo...ale to podziekowac trzeba niektorym Polakom za wyrobienie nam renomy. Ale i tak bym tych typow co kopia za PL w nicku zaje*ał
miX3r jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-13-2009, 16:45   #97
Dged
First Lieutenant

Domyślnie

W pewnym sensie zgodzę się z acc. Również się wstydzę wielu rodaków, chociażby takich jak acc

Prezydent wybrany przez większość (z głosujących) Polaków również nie zasługuje na nasz szacunek, jeśli nie szanujemy swojego kraju i rodaków. Widzę, że jest takich wielu, więc są usprawiedliwieni

Moim zdaniem żaden znany polityk nie zasługuje na szacunek, bo dla tego uczciwego procenta nie warto ryzykować, że obdarzy się szacunkiem nieodpowiednią osobę. Wszyscy jesteśmy zmanipulowani i nawet zdając sobie z tego sprawę, nie da się ustalić chociażby skali zakłamania i kierunku wypaczenia.

Najbardziej żałosne jest to, że cała gospodarka jest już zmanipulowana i zagarnięta przez obcy kapitał, politycy i prasa na jego usługach, a biedni obywateli łykają kłamstwa serwowane po polsku przez niepolskie media i zwracają się przeciwko sobie. Tylko pogratulować... oczywiście pomysłowości, strategii i wykonania naszym sąsiadom z za Odry i nie tylko. Mogą sobie pozwolić na głupie i rozpieszczone dzieci, bo Polacy i tak będą w ich firmach pracować i ich produkty w supermarketach kupować.

Łatwo zauważyć, kto z kim trzyma, chociaż też nie wiadomo, czy to nie jest czysta manipulacja. Tusk z Merkel, Kaczyński z Bushem (nie wiem, czy w towarzystwie Tuska nawiązał kontakt z Obamą ) SLD ... trudno powiedzieć, ale kojarzeni są z czerwonymi ;]

TVN, Superstacja, możliwe, że Polsat są za PO
TVP było za PiS (nie wiem, czy jest nadal)

Wy jesteście za... pewnie tymi, co lepsze filmy puszczają lub bardziej ekscytujące i kolorowe wiadomości serwują

Możemy być najlepsi niemal we wszystkim. To bardzo cieszy naszych zagranicznych pracodawców. Polacy w Amerykańskiej Armii lub przy niej też są mile widziani. Zawsze będziemy jednak najgłupszym i najbardziej skłóconym narodem. W końcu nie dziś wymyślono, że Polak to biały murzyn Europy, więc potęgi od wieków się biją o tanią dobrą siłę roboczą.

Nie ma co płakać. Obama jest czarny, więc i biali bracia Polacy mają perspektywy w Europie

Pozdrawiam
szczególnie tych, co myślą, że nie są zmanipulowani
aż prosi się zapytać: gdzie takich sieją?

Ostatnio edytowany przez Dged : 04-13-2009 o 16:57
Dged jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-27-2009, 22:09   #98
Gwynbleidd.
Captain

Miasto: Wałbrzych
Wyślij wiadomość przez AIM do Gwynbleidd.
Domyślnie

Pijąc do przyznawania się, jakiej się jest narodowości. Wystarczy ze zabijasz admina, on sprawdzi historie konta, zobaczy, jakiej jesteś narodowości, nagle ni stąd ni zowąd zobaczysz kilka miłych słów o swoim pochodzeniu (po niemiecku oczywiście) a następnie mamy efekt --->

http://img201.imageshack.us/img201/1848/shot00240.png

Akcja sprzed 10 minut
Stare 07-13-2009, 21:04   #99
aac
Specialist

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dged Zobacz Wiadomość
W pewnym sensie zgodzę się z acc. Również się wstydzę wielu rodaków, chociażby takich jak acc

Prezydent wybrany przez większość (z głosujących) Polaków również nie zasługuje na nasz szacunek, jeśli nie szanujemy swojego kraju i rodaków. Widzę, że jest takich wielu, więc są usprawiedliwieni

E, przesadzasz lekko moim zdaniem.

Szanuję swój kraj, szanuję rodaków na (mój) szacunek zasługujących i szanuję ich wybory (łącznie z wyborem prezydenta). Natomiast nie szanuję osoby piastującej ten urząd, gdyż w moim mniemaniu na (mój) szacunek nie zasłużyła, ani postępowaniem, ani zachowaniem ani swoimi wypowiedziami.
Co wcale nie oznacza że będę przekonywał do swojego zdania. Każdy ma prawo do własnego zdania i to również szanuję.

Jednak ja osobiście nie zgadzam się z Tobą, że szanować trzeba kogoś kogo wybrała większość. To moim zdaniem lekki błąd logiczny. Szanuję wybór większości pomimo, że się z nim nie zgadzam, szanuję urząd prezydenta - jednak nie ma to nic wspólnego z szacunkiem dla osoby która to stanowisko piastuje - gdyż jak już napisałem ta osoba na mój szacunek nie zasługuje. Ot i cała filozofia.

Ostatnio edytowany przez aac : 07-14-2009 o 09:44
aac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania