Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 08-13-2009, 13:58   #17
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Tylko niech mi ktoś wytłumaczy, jak dziadek jadący 30km/h może spowodować śmiertelny wypadek. Nie licząc przykładu, że ktoś go musi wyprzedzić, co jest mocno naciąganą tezą (tzn. jego wina jest mocno naciągana - wyprzedzać można też bezpiecznie i winny jest ten, kto źle to zrobi).
Właśnie w tym jest problem - nie stwarza bezpośredniego zagrożenia, a pośrednie. Gdyby jechał normalnie 50km/h, nie wymusił by na żadnym innym kierowcy wyprzedzania w miejscu gdzie się nie powinno wyprzedzać. Naprawdę trzeba być buddą, żeby jechać za takim kierowcą np. 2 km drogi, o czym pisał Leniu. Swoją drogą, jak można kierowcę wyprzedzającego taką zakałę na drodze nazwać piratem, skoro robi to każdy kto tylko ma pierwszą lepszą okazję? Wszyscy są piratami i jeżdżą brawurowo?

Co do L-ki. Kierowca w L-ce to nie facet z prawem jazdy od kilkudziesięciu lat...

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
taaa a najbardziej lubie jak taki jedzie przede mna prosta droga i hamuje, hamuje, haaamuuuujeee... ty sie zastanawiasz co on robi, nagle skreca... no po co migacz ma wlaczac, przeciez on wie ze skreca...czasem go wlaczy, ale juz po wyhamowaniu do skretu...
Niektórzy się nigdy nie nauczą że na początku włączą się kierunkowskaz, dopiero później wciska hamulec. No może dopiero wtedy, jak będą 2 tygodnie chodzić w kołnierzu... :/

Ostatnio edytowany przez Camaxtli : 08-13-2009 o 14:02
Camaxtli jest offline   Odpowiedz z Cytatem