Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Kącik sprzętowy

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-10-2007, 15:28   #1
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie Konto zablokowane administracyjnie - WP.PL

Dostalem dzisiaj bana na koncie pocztowym wp.pl, ktorego uzywalem juz ok. 10 lat. W dodatku chgw za co, bo na pewno nie prowadzilem zadnej dzialalnosci sprzecznej z prawem czy regulaminem - zadnych linkow do torrrentow itp.
Czy ktos moze spotkal sie z takim problemem na wp.pl niedawno? Bo zastanawiam, sie czy maja jakis blad w systemie znowu, czy jakos szczegolnie sobie zasluzylem na tego bana...
Napisalem im maila z prosba o wyjasnienie - ciekawe czy i kiedy odpisza...

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Reklama is online  
Stare 12-10-2007, 15:31   #2
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

mialem kontakt z bokiem darmowej poczty onet - nie mam co narzekac ale jak jest w wp nie mam pojecia
Stare 12-10-2007, 18:39   #3
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

ja mailem takowy z o2.pl ... z dnia na dzien haslo mi sie zmienilo i ciul wie why .. bo konto nie zostalo skradzione
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-11-2007, 15:35   #4
Camaxtli
General

Domyślnie

3 powody prowadzące do zablokowania skrzynki email.

Cytat:
Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa i postanowień Regulaminu. Oznacza to w szczególności:
1. przesyłanie za pośrednictwem Skrzynki Pocztowej jedynie treści zgodnych z obowiązującym prawem;
2. wykorzystywania Skrzynki Pocztowej jedynie zgodnie z parametrami określonymi dla Podstawowego (w szczególności w zakresie pojemności Skrzynki Pocztowej);
3. powstrzymanie się od przeprowadzania akcji polegających na masowym wysyłaniu listów elektronicznych, grożących zablokowaniem bądź uszkodzeniem Skrzynek Pocztowych lub mogących spowodować ich nadzwyczajne obciążenie.
Sprawdził bym na wszelki wypadek czy nie masz na kompie jakiegoś robactwa rozsyłającego spam.

Cytat:
5. O ile to będzie możliwe, WP zawiadomi uprzednio Użytkownika o zamiarze Zablokowania Skrzynki Pocztowej lub zaprzestania udostępniania Pakietu Podstawowego. W przypadkach, o których mowa w punkcie 5 b-c, Użytkownik zostanie powiadomiony przez WP o zamiarze zaprzestania udostępniania Pakietu Podstawowego z wyprzedzeniem 5 dni. Zawiadomienie zostanie wysłane drogą elektroniczną na adres Użytkownika wskazany w Rozdziale IX Punkt 1 Regulaminu.
Pytanie czy powiadomili czy też nie?

Cytat:
6. W przypadku zaprzestania udostępniania Pakietu Podstawowego, WP jest uprawniona do niezwłocznego usunięcia zawartości Skrzynki Pocztowej Użytkownika oraz do umożliwienia skorzystania przez innego Użytkownika z Loginu należącego do dotychczasowego Użytkownika.
I przez taką głupotę ktoś może sobie zająć skrzynkę email innego użytkownika mimo że mają 30 dni na rozpatrzenie reklamacji. Na twoim miejscu zarezerwował bym sobie ten adres na innym łączu bo ktoś może ci go zabrać.

Cytat:
3. WP jest uprawniona do Zawieszenia Skrzynki Pocztowej w przypadku naruszenia przez Użytkownika przepisów prawa lub postanowień Regulaminu lub jeżeli Zawieszenie Skrzynki Pocztowej okaże się konieczne z innych ważnych przyczyn stwierdzonych przez WP. Postanowienia niniejszego punktu nie wyłączają podejmowania przez WP innych działań, jeżeli są przewidziane postanowieniami Regulaminu.
Czyli mogą sobie go "pożyczyć" kiedy tylko chcą. Może akurat miałeś adres który bardzo im sie podobał, albo był przydatny do dalszego rozwoju portalu.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania