Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów > Mecze klanów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-20-2005, 19:17   #1
BUC.Dawaj-Szklane
Corporal

Domyślnie Mecze klanu BUC

Nadeszla wiekopomna chwila
odbyl (a raczej nie odbyl sie) pierwszy mecz BUC-a

Liga: PLAAO of cros
Przeciwnik PSS
Mapa: Csar
Wynik: 14:0
skald BUC-a:

BUC.O_o
BUC.rakens_pl
BUC.^_^
BUC.SzpinakForever
BUC.Dawaj_Szklane
BUC.Ziom_z_Kijem

Sklad przeciwnika:
nieznany

OPIS: jestemy tacy grozni, ze na wiesc o naszych ciezkich treningach, niezawodnej taktyce i wspanialym umiejetnosciom klan przecownkow zamiast grac, postanowil sie rozpasc !
Tak oto pierwsze zwyciestwo BUC-a przez rozpadniecie klanu przecownika przechodzi do historii
Miszczem meczu zostaje BUC.nOObastikon za to ze nie przyszedl na mecz, i nie mial kto nam pilnowac spawna
BUC.Dawaj-Szklane jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-21-2005, 14:43   #2
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Dyskusja zostala przeniesiona tu http://www.americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=11910
i tam prosze ja kontynuowac.

Dziekuje.
Stare 03-02-2005, 20:30   #3
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Mecz 2
Przeciwnik [P.OS]
Mapa: Swamp Raid
Tryb: 5vs5
Wynik 6:8 dla nich

Sklad Bucow:
BUC.Rakens_pl
BUC.^-^
BUC.O_o
BUC.SzpinakForever
BUC.Moczykij (czy jakos tak - to swiezy rekrut :p)

Sklad [P.O.S]
Snooper
Spaider
Dejot
Zocha
Wolos

No i stalo sie, pierwszy przegrany mecz bucow
Mimo niesamowicie meznej postawy szpinaka, bombowych hedow rakensa, i padajacego neta O-o nie udalo nam sie wygrac
Mimo kilkudziesiat godzin treningow, wielu godzin omawiania taktyki (zagralismy taktyka na tzw. pania lekiich obczajow) wygrana przeszla nam kolo nosa. Myslelm ze po wyniku 5:2 w ataku, mecz wygramy, ale 3 przegrane rundy w defie, przy jednym spawnie przeciwnika to porazka. Mysle ze glownym sprawca porazki bylem ja (to przez ta moja uczelnie, oslabia moja koordynajce ruchowa). W decydujacej rundzie, zamista pilnowac dokumentow, biegalem sobie po bagienku, a osttani zyjacy op4 skserowal mi pod nosem papierki (to chyba niezla taktyka robic OBJ, zamist dazyc do wybicia wszystkich op4-ow, trzeba bedzie to zastosowac )

mecz przegrany, ale dalej walczymy o MISZCZOSTWO

miszczem meczu zostaje O_o, za to ze mu net padl i nic nam o tym nie powiedzial
a anty miszczem zostaje ja za moje lamerstwo

pozdro dla posow, w rewanzu nie bedzie tak latwo

ps, jak bym byl burakiem to bym zrobil disputa bo chlopaki z posu mieli inne niki niz zadeklarowane , skad mam niby wiedziec ze absolution to snooper :p na drugi raz pilnujcie przepisow, nie zawsze traficie na takich przeciwnikow jak my
Stare 03-09-2005, 20:42   #4
Liga-PL
General

Domyślnie

Mecz 3

Przeciwnk: [ZAMOY]

Mapa: Csar

Tryb: 6vs6

Wynik 10:4 dla BUC-ow

Sklad BUC-a

Moczykij
Twoja_Stara
Dawaj_Szklane
SzpinakForever
^_^
O_o

Sklad [ZAMOY]-a

Siersciuch
JW
Michalek
Rocklin
Nemo
ndx

Noooo, pierwsze pelnoprawne, fachowe zwyciestwo BUC-a. Tym razem, doswiadczeni poprzedniem meczem trenowalismy przez kilka dni i nocy nonstop. I oplacilo sie. Rasze Twojej_Satarej z erpekiem byly nie do powstrzymania (tak samo jak moje teamkille ). Wynik mysle nie za dobrze odzwieciedla to co sie dzialo. Chlopaki z Zamoya stawili dosc duzy opor, jednak grali zbyt schematycznie. Zaczelismy w ataku, gdzie 2 pierwsze rundy wygralismy, potem bylo roznie i skonczylo sie na 4:3 dla nas (pochwale sie ze ostatnia runde wygralem ja, bo zmusilem ostatniego przeciwnika do zabicia pilota flaszem )
A w defie to sie dzial jakis kosmos, 1 runde to przegralismy, nawet nie wiem jak , niby ich zabijamy, jest fajnie, a tu nagle w 30 sekund wytlukli nas wszystkich. Ale potem, sprytnie sie skampilismy w czolgach na spawnie, i nie dali rady nas zabic

Najwiecej killow mial moczykij, ale i tak miszczem meczu zostaje Kwasek, za to ze nie przyszedl, tylko pojechal do jakiejs tam kobity pantoflarz jeden. Dzieki jednak ze uzuczyl nam taktyki errorow (na ku..e).
dziekuje chlopakom z zamoya za mily mecz i czekam na rewanz na IC

ps, nauczylismy sie juz ze zeby wygrac nie trzeba zabijac wszyskich przeciwnikow, wystarczy pilota
Stare 03-09-2005, 20:50   #5
Rocklin
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Ech - Liga byl smieszny.Dawal sie fajnie zabijac....Pojechalismy go lekko...No i brawa dla Michalka za 2 TK na mnie
Rocklin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-09-2005, 20:51   #6
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rocklin
Ech - Liga byl smieszny.Dawal sie fajnie zabijac....Pojechalismy go lekko...No i brawa dla Michalka za 2 TK na mnie
Prosimy o komentowanie meczy na Smietniku! Tam gdzie jest nasze miejsce
Remek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2005, 11:11   #7
Remek
General

Domyślnie

Mecz 4

Przeciwnk: =SFPT=

Mapa: Radio Tower

Tryb: 6vs6

Wynik 14:0 dla BUC-ow

Sklad BUC-a

Chapaj_Dzide
rekens_pl
Twoja_Stara
Bob^Budowniczy
^_^
O_o

Sklad =SFPT=

Nie pamiętam

Spotkanie towarzyskie miało się zacząć o 20 jednakże małe , no trochę większe problemy z serwerem , który nie chciał się zahasłować ( W tym miejscu dziękuje SCI za to co robią….) zmieniliśmy serwer na nasz ‘zlagowany’ , który miał psikusa i nie lagowal jak ostatnio
Zaczęliśmy w ass , 1 runda Rasz na dp i cp , zaoowocowal zwycięstwem , w 2 można było zauważyć owoce naszej wspanialej taktyki , ^-^ zaprezentował szkole gotowania granatow ( nie to co Kuron ) 3 op4 padło w błyskawicznym tempie.. , w 3 rundzie bobowi zachciało się spamowac z 203 skutek ? 203 lataly mi przed glowa , jednakże żadna mnie nie trafiła , bob nauczysz się kiedys obsługiwać ta 203 ? , po ostrej wymianie zdań na ts bob się obraził i zaczął kampic , zresztą on zawsze kampi , wiec nawet tego nie odczuliśmy Przeciwnik wykorzystał zamieszanie i wybił nasza 4 , został rekens z pingiem 1000 ( jednakże po odłączeniu kilkudziesięciu ludzi od Internetu sytuacja pozwoliła na normalne gre ) oraz Bob stara kampa która wygrzebała się ze spawna. Chłopaki pokazali jak nie należy grac w ataku na radio i wygrali także te rundę. W 5 czy 6 rundzie ktos w kablowce bawił się takim czerwonym guzikiem , z napisem „Off”, Wiec na tym kończę ta nudna i jakze długą wypowiedz.

Miszczem meczu zostanie….. Juzek Tak , tak nasz kochany juzio , za to ze zamiast wspomóc nas w bojach marudził o jakimś tam meczu z Polbatami. Juzio Polbaty nie dadzą ci tego co Buce ,pamiętaj

Aha prosiłbym o powstrzymanie się od komentarzy , bo jeszcze jakiś mod nam to zamknie

EDIT
Poprawilem nasz sklad
Stare 03-21-2005, 11:48   #8
Bartezz
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartezz Wyślij wiadomość przez MSN do Bartezz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartezz
Domyślnie

A ja rządam poprawienia małego niedopatrzenia. W składzie BUC-ów nie wymieniłeś BUC.Chapaj_Dzide ...
Stare 03-23-2005, 20:30   #9
Liga-PL
General

Domyślnie

Historia z meczu baj BUC.Krecik

jezeli jakis mod zechce, moze wydzielic do osobnego tematu, a nawet przykleic

Cytat:
Napisał BUC.Krecik
20 marca 2005 rok.

Dla wielu ludzi byla to zwykla niedziela, lecz nie dla Remka. Pracował przez caly tydzien, dąząc do bycia najlepszym w tym co robi. Zblizał sie wieczór, ostatni ratunek dla spracowanego Remka. Dopijając resztki kawy konczył pisac ostatnie poprawki projektu dla szefa. Nadeszlo wybawienie, poszedl spac. Sen jednak nie trwał długo, poniewaz z marzen sennych wyrwał Remka telefon. Podchodzac do telefonu, myslal sobie, ze nie chcialby byc w skóre tej osoby, która wlasnie zerwala go z łozka. Dzwonił Liga, miał powazne problemy. Remek wiedzial, ze nie moze odmowic przyjacielowi...
Liga byl sierzantem elitarnej jednostki wojskowej, o ktorej w skrócie mowiono BUC. Grupa była tak tajna, ze nawet nie mogli przypiac sobie do munduru tych licznych medali po akcjach, ktore zawsze wykonywali w pelni profesjonalnie. Liga wiedział, ze moze liczyc na Remka i wiedzial, ze on mu nie odmowi. Tak sie wlasnie stało. Remek dopijajac kolejny kubek kawy wybrał numer do Kwasia. Kwasek byl typowym kobieciazem, lubil sobie wypic, ale kiedy byl potrzebny zawsze mozna bylo na niego liczyc, profesjonalista w kazdym calu, pupilek Ligi.
Remek ze zdziwieniem trzymal telefon. Kwasek był tak zalany, ze nie potrafił wydobyc z siebie zadnego konkretnego dzwieku, lecz kiedy zniechecony Remek powiedzial o co chodzi, Kwasek zdawal sie byc trzezwiejszy z kazda chwila. Było juz ich trzech, wiedzieli, ze w takim skladzie nie maja zbytnio zadnych szans, dlatego zdecydowali sie wykonac jeszcze pare telefonów.
Na odprawe przyjechali wszyscy: Kwasek jadacy cala droge zygzakiem, Gotmog, o ktorym widocznie zapomniał Kwasek, biegnacy za samochodem. IIpen na swoim nowym ztuningowanym rowerze . Tylko jak zwykle Remek i Klopsik sie spózniali.
Spotkanie mialo odbyc sie w stodole, nieopodal obiektu, nazwanego "radio tower".
Po 20 minutach zniknał gdzies i Kwasek. Liga widocznie rozdrazniony czarno widzial powodzenie akcji, ktorej czas zblizał sie nieublaganami krokami. Postanowil nie czekac dluzej, wiedzial, ze to nie ma sensu. Przygotował z Gotmogiem, IIPenem i Bartezem bron i amunicje i kiedy chcial przypomniec motto jednostki wpadł nagle, juz calkiem zalany Kwasiu, a za nim w stanie lekko wzkazujacym Remek z Klopsem tlumaczac sie, ze trafili nie do tej stodoly .
Liga powiedzial tylko :"Przez ciernie az do gwiazd" i dał Kwasiowi bron, ktory widocznie bardziej wolal swoja buteleczke od m4reczki. Zaczeli wychodzic, poprosili Kwasia i Klopsa, aby zabrali skrzynke z amunicja. Zgodzili sie, ale widocznie wpadli na lepszy pomysl - wypakowali cala amunicje i wsadzili do skrzyni reszte butelek, ktore znalezli w tamtej stodole.
Pod osłona nocy przedzierali sie w głab. Liga szepczal slowa modlitwy pod nosem, Gotmog delikatnie cos pomrukiwał a Remek dopijajał swoją kawe. Zaczelo switac. Dotarli do swojego głownego celu "radio tower". Kwasiu nie byl zbytnio zdolny do walki, dlatego powierzyli mu pilnowanie skrzyni z amunicja w budynku, ale nieoczekiwanie Klops ochoczo stwierdzil, ze mu pomoze.
Liga majacy wszystkiego kompletnie dosyc zgodzil sie. Zabral reszte i rozstawili sie na pozycjach. W chwili kiedy dowodzca zniknal zza rogu, zadowoleni Kwasiu i Klops wyjeli kilka buteleczek ze skrzynki.
Gotowi zolnierze wiedzieli, ze przyjdzie im walczyc z dobrze uzbrojonym i przygotowanym przeciwnikiem probujacym przejac radiostacje.
Rozległy sie strzaly, wszedzie swiszczaly kule. Remek niewyspany, z ogromnym bólem głowy wystajac zza okopu strzelal dopijajac kolejna filizanke kawy.
Liga z Gotmogiem dzielnie pobiegli usilujac sflankowac wroga. Wszystko trwało krótko, zaskoczony wróg nie mial szans, lecz brakowało gdzies jednego op4.
Po chwili frontowicze uswiadomili sobie, ze zapewne przedarl sie przez linie obrony i moze juz znajdowac sie w radiostacji. Nie myslac dlugo, pobiegli czym predzej w kierunku obiektu.
Tymczasem atmosfera w "radio" paradoksalnie wydawala sie zupenie inna, niz powinna byc na polu bitwy. Klopsik smiejacy sie z Kwaska, ktory wlasnie oblal sie Wódeczka z kolejnej butelki, bardziej byl w nastroju imprezowym niz jako twardziel jakim powinien sie stac w momencie wkroczenia na arene walki. Kwasiu niedbajac o nic wyciagnał ze skrzyni kolejna buteleczke, ale ta widocznie miala jakas wade fabryczna, gdyz pupilek Ligi wyraznie nie mogł sobie poradzic z jej otwarciem. Klops wpadl na pomysl, aby sprobowac popularnie "z tuby" od krawedzi skrzyni. Kwasek bez chwili namyslu, oparł butelke o krawedz i walnał jak najmocniej mogł. Niestety nie wcelował. Klopsik nie mogacy sie powstrzymac od smiechu patrzyl jak Kwasiu usinilnie probuje dotrzec do skarbu (bez skojarzen :lol ). Wział deske z nadzieja, ze tym razem trafi. Udezyl z calym impetem w butelke. Butelka wystrzelila, nieoczekiwanie Hedujac ostatniego op4, ktory wlasnie z piesnia na ustach chcial wskoczyc i wystrzelac wszystkich naszych. Zadowolony Kwasek, jakby nigdy nic, zlapal zrykoszetowana butelke i juz z Klopsem mieli zajecie na kolejne kilka minut
Po chwili dobiegla reszta jednostki. Liga widzac martwego op4 wolal juz sie nie pytac co zaszlo. To juz był koniec, mogli udac sie do domu. Wchodzac pod góre padł strzal, i zaraz obok postrzelony padł na ziemie Klopsik. Rownie szybko jak Liga zorientowal sie, ze to nie koniec, Kwasek przypomnial sobie, ze zostawil swoja magiczna skrzynke w budynku. Wsród schowanej, lezacej druzyny wstal i zaczal biec w kierunku bydynku. Liga znajac Kwaska dziwne pomysly wydał rozkaz oslony ogniem zaporowym kolegi. Kule przedzieraly sie kolo Kwaska, lecz on jakby w letargu, nie widzial nic, dalej biegnac do swojej skrzyneczki. Wpadł do srodka. Reszta ekipy uslyszala potezny huk i strzaly. Po chwili wszystko umilkło i po czasie Kwasek wyszedl ciagnac za soba skrzyneczke...
Teraz to juz byl koniec.
Przekaz koncowy...............

BUC. zwyciezyło gromiac wroga 12:0 (dalej wróg poddal sie i opuscil miejsce bitwy)
Ich tajna bron - taktyka (raczej jej zupelny brak i haos w dzialaniach) wygrała
Przeciwnik widzac 10-20 honorowców w druzynie przeciwnej kompletnie zlekcewarzyl op4 i stad jego potezna kleska.
Niech ktos wrescie zrobi trening snipera

Napisane na podstawie demek z meczu + tego co sie dalo uslyszec na ts
Pozdrawiam [NIKON]
zeby mnie nie posadzac o prywate i kumoterstwo, ja nie wiedzialem jak wyglada to opowiadanie
w meczu takze nie gralem ......
Stare 03-30-2005, 21:58   #10
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Dawno, dawno temu,
niecale 3h przed powstaniem tego posta,
odbyla sie niezbyt heroiczna walka luznego skladu Buc, ktory nawet nie jest klanem.
W szranki o tytul zwyciezcy potyczki stanal z nami, tym razem, szacowny sklad Bezbronnych, z Tweetym w logu.
Niestety mecz przerwal patriotyczne doznania niektorych czlonkow bucowatej ekipy, ktorzy zbyt zajeci losami polskiego skladu w walce z irlandzkim najezdzca, niezbyt przejeli sie data spotkania. Po ewentualnej perswazji niejakiego Remka, znanego, gdzieniegdzie jako ^_^, udalo sie jednak zebrac ekipe w wyborowym skladzie - sami miszczowie meczow, za wyjatkiem wszem i wobec anonimowego O_o.
Zatem, wyjasniajac zawilosci, mecz odbyl sie z opoznieniem.
Dzieki niewybrednym bledom O_o, heroicznemu odcieciu od netu w wykonaniu ^_^, udalo nam sie niespodziewanie wygrac wynikiem 11-3
Przeciwnik stawial zaciety opor, nie przyszlo nam zwyciestwo latwo, nawet doszlo do tego, ze ^_^ wylaczyli prad w mieszkaniu, jednakze pod koniec juz nawet oni sobie uzmyslowili, ze nic nie jest w stanie powstrzymac n00bastikona, ktory dokupil sobie 512 MB ramu.
Mieszanka wybuchowa od polnocy, okazala sie ekipa Szklana&Dzida, ktorzy spektakuralnie parli na przeciwnika.

Przemy wiec dalej w lidze, majac na koncie, poki co i oby jak najmniej, tylko jedna porazke.

Misczem meczu zostaje Hanta (n00bastikon), ktory stawil sie na nim o tydzien za wczesnie

Podsumowanie:

Sklad: ^_^, O_o, n00bastikon, chapaj_dzide, dawaj_szklane, bob
Przeciwnik: Bezbronni
Mapa: WC
miszcz meczu: Hanta

Mecz odbyl sie w przyjaznej atmosferze z podaniem numerow karty kredytowej i daty jej waznosci wlacznie. Niestety bez przyjacielskiej wymiany koszulek co, mam nadzieje, nadrobimy nastepnym razem

Edit:
Na zyczenie kaktusa poprawiono pisownie imienia ich kanarka
IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-31-2005, 06:27   #11
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

zajebisty komentarz a widze ze naprawde niezly sklad macie

P.S tylko twity pisze sie tak TWEETY

moja karta jest wazna jeszcze rok do maja
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-31-2005, 21:55   #12
Liga-PL
General

Domyślnie

Mecz 6

Przeciwnik: 6BDS

Mapa: McKenna i SS

Sklad BUC-a:
Krecik
Dawaj_Szklane
Janie...Debica
Szpinak_Forever
O_o
rakens_pl

Sklad 6BDS:
Lukas
Czajus
Matek
Quazi
Baszer
Pixel

Wynik 8:7 dla BUC-ow (Mckenna - Honor 4:3, Loy 3:4, SS - East 1:0)

Recka:
2 z rzedu mecz BUC-a z niezlym klanem, i 2 wygrany. PO wczorajszej wiktorii nad bezbronnymi dzisiaj udalo nam sie puknac bedesow. Mecz byls straszny, Nie chce wiecej w takim grac . Dzieki dodajacym nam otuchy pokrzykiwaniom Szpinaka (cyt. "Ty lamusie, ale zjeb..., no co ty robisz noobie" itp.) udalo nam sie wspac na wyzyny naszych umiejetnosci. Mnie na ten przyklad udalo sie zabic samego siebie tylko raz, i tylko raz zlapac ROE Krecikowi cos sie zepsulo i nie umial zdjac palca ze spustu sawa i caly czas szczelal (czasem tez do nas ) Mimo naszych osrzezen i propozycji aby negocjowac chlopaki koniecznie chcieli sie szczelac . A my wolelibysmy robic w tym czasie cos innego . Ale nie dalismy sie zwariowac, wysylalismy Jana z Debicy i rakensa zeby zabijali op4 a my w tym czasie robilismy cos innego ("Chlopaki, ide do kibla, jakbeda isc z mojej strony to krzyczcie!" by krecik). Nie chce mi sie dalej opisywac, bo mie rece drza w kazdym badz razie rakens odkryl sposob jak byc niewidocznym na sandstormie i odznaczyc obj ktorego sie nie da odznaczyc, bez niego nic bysmy nie zrobili!
A Bohaterem mecza zostaje szpinak za zabicie op4 7 sejund przed koncem rundy (wygrywali bo mieli wiecej obj)

koncze juz bo na mnie krzycza zebym konczyl

Miszczem meczu zostaje Szpinak za cyt "O kur.. ale zjeb.., .... Zrzucilem se pizze na podloge)
Stare 04-01-2005, 14:21   #13
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Prosze kontunuowac swoja dyskusje tu http://www.americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=12414

Dalsze komentarze beda kasowane
Stare 04-18-2005, 08:01   #14
Liga-PL
General

Domyślnie

Mecz
Przeciwnik: Tribe
Mapa WC
tryb 6 vs. 6
Wynik 13:1

opis - opisu nie bedzie bo w meczu nie gralem :p
jak sie ktorys buc obudzi to moze cos napisze
powiem tylko ze w zyciu nie spodziewalbym sie tak wysokiego zwyciestwa BUC-ow w meczu na szczycie
Stare 04-18-2005, 09:45   #15
FreshMeat
Brigadier General

Miasto: Chotomów
Wyślij wiadomość przez AIM do FreshMeat Wyślij wiadomość przez MSN do FreshMeat wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Co tu dużo mówić.
Zaczęliśmy w obronie. No to na szybkiego stwierdziliśmy, że po kątach kryć się nie będziemy i bronimy wejść. SkromnyJacek bronił recepcji ze skromną pomocą SzpinakaForever, Moczykij północy razem z postrachem wszystkich pr0gejmerów, czyli n00bastikonem (Hunta rzondzi) garażu pilnował zezowaty, a nad całością czuwał rakens zajadając bajgle gdzieś w biurach. Było ciężko, ale po obronie 7:0. Atak to pierwsza runda w plecy (się skryli u góry). Druga już im nie wyszła, bo Jacek wpadł na wku***eniu i zabił wszystko. Mecz w tym momencie wygrany, a TRIBES grali do końca w 5. Po następnej rundzie my też wyrzuciliśmy jednego i graliśmy sobie spokojnie do końca po 5.
Na koniec chciałem zauważyć, że Trybiki ewidentnie grały na fraga i chciwość ich po prostu zgubiła.

Miszczem meczu zostaje Hanta (n00bastikon) bez dwóch zdań za wsparcie psychiczne jakie nam dał samą swoją obecnością. Natomiast miano najlepszego programisty (najlepsze czity ) otrzymuje SkromnyJacek.
Żeby nie było to każdy z Buców miał przynajmniej 1 fraga.
Stare 04-22-2005, 08:31   #16
Gothmog_
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Gothmog_
Domyślnie

Mecz 7

Przeciwnik: [PEU]

Mapa: WuCet

Sklad BUC-a:
rakens_pl
^_^
O_o
Szpinak_Forever
MoczyKij
Twoja_Stara

Sklad [PEU]:
Nie pamiętam

Wynik: 14:0 dla BUCów

Co tu dużo gadać. Mimo mojego lamerstwa, pogoni ^_^ za fragami, niedogrania pewnych rzeczy i braku megawymiatcza HuntERa ( bieg przełajowy z kaloryferem był nowym sposobem ściągania na maturze) udało nam się nie oddać żadnej rundy. Przeciwnik nie chce potwierdzić wyniku i trzeba chyba będzie
wysłać demka
Miszczem meczu zostaje Dawaj_Szklane, za to, że się spóźnił, nie mógł wejść na kanał na TS, bo nie znał hasła, a po wszystkim się obraził.
Gothmog_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2005, 21:06   #17
Liga-PL
General

Domyślnie

Mecze 9 i 10
Dwa walkowery jeden z 1s.TB drubi z 2ndHOOLS
Stare 05-10-2005, 19:44   #18
Remek
General

Domyślnie

Buce zapomnialy pisac recki, wiec trzeba to troche nadrobic.
2 maja mielismy 2 spotkania, TRIBE chcialo rewanz, my natomist chcielismy rewanzu z POS. Z Trib na ich mapie IC, nie bede sie opisywal, bo nic nie pamietam, dostalismy lanie 9-3. Nastepnie POS na WC, sam nie gralem, bo lama jestem, wiem ze wygralismy po dogrywce

Natomiast dzisiaj, rozegralismy mecz z klanem MI5, ktory o dziwo zaatakowal nas, gratulacje panowie bo jestescie 3 klanem, ktory sie odwazyl Skladu nie podam, bo sam nie wiem z kim gram, ot co Rozpoczelo sie troche goraco, rakens zrobil sobie strzelanie do kaczek, znaczy op4, wiec stara wkroczyla do akcji, i delikatnie zaczyla tlumaczyc regulamin op4 i ich uspokoila Zaczynamy w ass, pierwsza runda wygrana, bo jakzeby inaczej, nastepna tez, rekens zabija 4 op4, po czym biegnie sobie do obj. 3 przegrywamy a dalej nie pamietam Po ataku 4-3 dla nas. Teraz my sie bunkrujemy w wiezy. Niestety op4 tez sie bunkrowaly, wiec mecz zaczal sie przeciagac, a stara miala na 21:00 jechac na basen, wiec zaczelismy raszowac Wygralismy 6 rund, przegrywajac jedna. Niestety po mimo raszu, stara nie zdazyla na Basen umyjesz sie za tydzien

Miszczem meczu zostaja...... przeciwnicy, za atmosfera jaka nam sprawili na meczu

Chcialbym poinformowac ze Liga dostaje ostrzezenie, bo sie "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" obija. Umawia te mecze, mowi ze bedzie gral a potem nie gra Jeszcze jedno i wylatujesz bucu
yyy wlasnie moja asystenka, podeslala mi tego linka Click!
wiec liga cofam twoje ostrzezenie, i gratsy za nie codzienny wyczyn, ja bym tak nie mogl

Obecnie zajmujemy 2 lokate i gonimy prowadzace tryby

EDIT
Zapomnialem podac mape Most of course
Stare 05-11-2005, 04:00   #19
Liga-PL
General

Domyślnie

fak, sorry zapomnaielm o meczu i zabalowalem wczoraj
kozienalia byly i te sprawy
a o so chozi z atmosfera po meczu ?
Stare 05-11-2005, 06:08   #20
Remek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liga-PL
fak, sorry zapomnaielm o meczu i zabalowalem wczoraj
kozienalia byly i te sprawy
a o so chozi z atmosfera po meczu ?
Kolesie rozbawiali nas do lez
Stare 05-11-2005, 08:37   #21
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Buu w recce nie ma nic o mnie a tak ładnie lamiłem
Stare 05-11-2005, 08:56   #22
inverso
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do inverso Wyślij wiadomość przez Yahoo do inverso
Domyślnie

Cytat:
bo nic nie pamietam, dostalismy lanie 9-3
11-3
Stare 05-11-2005, 10:13   #23
Hunt.ER
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Primitive
Cytat:
11-3
bo mnie nie było
Stare 05-11-2005, 10:53   #24
Remek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Primitive
Cytat:
11-3
A wy ile dostaliscie na WC

Hunta to ze noobiles to oczywiste
Stare 05-11-2005, 13:19   #25
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

@Prim :
13 - 1

Stare 05-11-2005, 14:49   #26
inverso
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do inverso Wyślij wiadomość przez Yahoo do inverso
Domyślnie

ŁŁŁoooopS?
Stare 06-22-2005, 21:41   #27
Remek
General

Domyślnie

ej no buce gdzie nasze recki z meczow? Hanta?
Stare 06-22-2005, 21:53   #28
ZecioR
General

Miasto: Szczecin
Wyślij wiadomość przez MSN do ZecioR
Domyślnie

Kto jak to... Ale zeby Jacus recenzje z mezcow wam pisal... juz lepiej zostawic to tak jak jest
Stare 06-22-2005, 21:56   #29
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

BUC'e poszły na piwo i tak sie zchlały, że do tej pory nie wróciły
Stare 06-22-2005, 23:43   #30
Hunt.ER
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Remek
ej no buce gdzie nasze recki z meczow? Hanta?
aa to my jakieś mecze mieliśmy? czyżbym znowu sie na"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ł i przegapił
Stare 06-23-2005, 05:21   #31
Liga-PL
General

Domyślnie

no pewnie ze byly
to znaczy 1 byl :p
chyba
bo ja sie tak zbucowacilem ze nie chce mi sie grac
Stare 06-23-2005, 06:49   #32
Piter
General

Domyślnie

Był tylko jeden mecz, bo nikt nas nie lubi, nikt nie chce pożyczyć serwera i nikt nie chce grać z nami

Mapa: Sandstorm
Przeciwnik: Land Warriors [LW]
Wynik: BUC 14 - 0 [LW]

Recenzja: nie chce mi się pisać, nie znam się, nie pamiętam, zarobiony jestem Mogę tylko powiedzieć, że cziku-cziku chiński power z Wietnamu to siła, o której jeszcze usłyszycie

Miszczem meczu zostają wszyscy, oprócz mnie
Piter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-23-2005, 10:06   #33
[NIKON]
General

Domyślnie

Podajcie mi link do forum, bo od Remka sie doprosic nie moge
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-23-2005, 10:19   #34
Remek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [NIKON
]Podajcie mi link do forum, bo od Remka sie doprosic nie moge
Kiedy o to prosiles

Niestety linka do forum nie moge podac, bo kiedys adres zostal usuniety z tego forum z powodu zlamania jakiegos tam pkt. regulaminu :wink:

Powiem tyle, aronowe forum
Stare 06-23-2005, 11:35   #35
Dragon^
General

Miasto: Gdynia
Domyślnie

Cytat:
Napisał Remek
Cytat:
Napisał [NIKON
]Podajcie mi link do forum, bo od Remka sie doprosic nie moge
Kiedy o to prosiles

Niestety linka do forum nie moge podac
nie dziwie się Nikonowi że dogadać się nie mogliście
Stare 06-23-2005, 19:25   #36
[NIKON]
General

Domyślnie

Ok juz mam, dzieki Piter
Stare 07-07-2005, 07:46   #37
Remek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał BUC.iatko
[WNC] 3 : 11 BUC
MAPa: SF miszcz_meczu

SQUAD BUCow:
- BUC.^_^
- BUC.O_o
- BUC.chapaj_dzide
- BUC.szpinakforever
- BUC.eJmBot
- BUC.iatko
- BUC.skromnyJacek

Klasycznie 2 min przed meczem na gg ktos kogos zawolal i nagle na TS zjawila sie banda
BUCow. Mecz zaczelismy w obronie bo przez 5 min Szpinak nie mogl sie zdecydowac jak to
nazwac counter czy special. Juz podczas setupu wszyscy sobie wybrali w ktorym kierunku
wg kompasu beda biec aby po 2 min sprintu sie polozyc i liczyc gwiazdy. Taktyka z pozoru
troche moze nie do konca dopracowana jednak zasadniczo sie spisala. Problemem tylko bywaly
przelatujace komety przez co rozkojarzeni oddalismy 2 rundy. Ogolnie poszlo nam lepiej
niz zakladalismy wczesniej w sztabie podczas planowania akcji. Po zmianie stron jeden BUC
nie wytrzymal juz kondycyjnie i zastapil go skromnyJacek. Wspolnie ze Szpinakiem gonili
sobie gdzies po outside'ach (nie pytalismy co tam zasadniczo robia wazne ze od czasu do
czasu kogos zabijali) reszta ekipy konczyla swoje szkice mapy nieba. W ataku (czyt. counter
czy special) oddalismy 1 runde i mecz zakonczylismy wynikiem 11:3.
Przeciwnicy [WNC] wykazali sie wysoka determinacja i chwala im za to GG guyz.
Miszczem meczu zostal ten konstruktor ktory wybudowal przy oilach wierze wytrzymujaca 3
rakiety RPG .
Stare 07-07-2005, 13:16   #38
=Snoop=
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do =Snoop=
Domyślnie

Hooah GJ guyz :wink:
=Snoop= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-07-2005, 13:41   #39
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

2 spot jest nasz
Stare 07-24-2005, 19:51   #40
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

nowy mecz:
[CM] 1 vs 13 Buc

Mapa : WC
Miszczyni meczu: Lady BUC.iatka

SQUAD BUCow:
-BUC.^_^
-BUC.O_o
-BUC.iatko
-BUC.krawezNICK
-BUC.MoCZyKiJ
-8uC.-p[r]0^pl4y3[r]^

[tu miala byc recnezja ale zadnemu BUCowi sie nie chcialo i wszyscy zbucyli gdziekolwiek zeby tego nie robic]

od siebie tylko dodam:
pozdrawiam
Stare 07-25-2005, 09:24   #41
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

to ja napisze

byl cieply deszczowy zimowy dzien.
siedzielismy na trzecim pietrze. Buc.^_^ siedzial w office na trzecim pietrze i cwiczyl sowj francuski, BUC.O_o siedzial w kiblu, BUC.krawezNICK rozmawial przez telefon, BUC.MoCZyKiJ podlewal kwiatki, BUC.iatko rozmawial ( ) z narzeczona za skrzynkami przy primie a 8uC.-p[r]0^pl4y3[r]^ przy kompie na pierwszym pietrze szlifowal skilla i podrasowywal swoj nick. nagle slychac dzwiek odpalanego GP30, krzyk rannego i odglos zakuwanych kajdanek(op4 zranil swojego i polecial do paki) . BUC.MoCZyKiJ jako ze na balkonie podlewal wlasnie świeta roslinke, co by mogl sobie popalac przy opowiesiach ze swoimi wnukami zorientowal sie ,ze szykuje sie inwazja na skład nalewek "Mosad bon Apertiff" zwolal wszystkich i opracowal taktyke. Wtem wszyscy zaalarmowani rzucili swoje zajecia i pobiegli po bron. BUC.O_o zapomnial zalozyc spodni... ale bron mial. na 6 rund w obronie przeciwnik tylko 2 razy dotarl na trzecie pietro, w tym za drugim razem po tym jak 8uC.-p[r]0^pl4y3[r]^ z sawem obezpieczajac granat zbugowal sie i trzymajac w rekach obezpieczonego nada strzelal komus po nogach, wylatujac z serwera za roe, upuszczajac odbezpieczony nad zabijajac innego buca i na dodatek
BUC.^_^ dostal CE. Runda 3 vs 6 i i tak wygralismy. . w ataku raz dostalismy w dupe po tym jak wchodzac na trzecie pietro (ktorego wrog bronil) 2 bucow wlecialo, 3 czekalo i sie zastanawialo a jeden gadal przez telefon.

Miszczem meczu zostaje narzeczona BUC.iatka, ktora pozwolila mu grac.
tytul pro gejmera otrzymuje 8uC.-p[r]0^pl4y3[r]^ ktory 3 razy wylecial z serwera za ROE

P.S. Cala historia jest jak najbardziej naciagana, bo nikt tak naprawde nie zwracal uwagi na to co sie dzieje
klopsik_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-25-2005, 11:14   #42
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

dobra dobra, ja tam widzialem jak skrzetnie w kajeciku notowales bierzace zdarzenia
Stare 07-25-2005, 11:29   #43
[NIKON]
General

Domyślnie

Ej, bede mogl w koncu zagrac w ktoryms meczu ? ale z Was buce no ...
Stare 07-25-2005, 11:31   #44
-tM][zuko
General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][zuko Wyślij wiadomość przez Yahoo do -tM][zuko
Domyślnie

Przeciez w relacji pisze, ze byles zajety sprawami osobistymi - nie sciemniaj, ze widziales Chyba ze klopsik siedzial w kabinie obok i slyszales jak skrobie po papierze olowkiem
Stare 07-25-2005, 13:03   #45
Remek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [NIKON
]Ej, bede mogl w koncu zagrac w ktoryms meczu ? ale z Was buce no ...
BUCowate forum
+ nie byles na treningu i nie znales taktyki

Stare 07-25-2005, 13:32   #46
enclave.ADIK
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do enclave.ADIK
Domyślnie

a pozatym jakbym pielęgnował to ziele tak dokadnie to jak by mi sie urodzil 1 wnuk to by mi chyba caly dom zarusł tym paskudstwem
Stare 07-26-2005, 17:51   #47
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Jakie z was BuCe to nie moge
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania