Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów > Mecze klanów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-13-2004, 14:15   #1
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie Mecze klanu =Vikings=

CB 2on2
Przeciwnik: World Terror Corps
Mapa: Insurgents Camp
Sklad: =Vikings=Spasny(PL), =Vikings=Wader(PL)
Wynik: 8-4 dla Wikingów

Przed chwilą zakończył się mecz Vikings - World Terror Corps CB 2 vs 2. Graliśmy na IC. Mecz był zacięty jak cholera. Graliśmy w składzie SPASNY & Wader. Oczywiście jak przystało na wikinga WYGRALIŚMY . 8-4. Mecz był bardzo zacięty bo w pewnym momencie było juz 5-4 ale znalazłem na nich taktyke antytaktyke i było genek luz luz. Bardzo dobrze spisał się Wader (nawet nie wiedziałem, że jest aż tak dobry ). Nastepny mecz w tej lidze 16 września o 19 z klanem PSK na Bridge.

(by Spasny)

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-27-2004, 07:43   #2
Janek
General

Domyślnie

TWL 6on6
Przeciwnik: Common Destiny
Mapa: Pipeline SF
Sklad: =Vikings=Dante(PL), =Vikings=Jw_23(PL), =Vikings=Wader(PL), =Vikings=Adik(PL), =Vikings=Ogidogi(PL), =Vikings=Kroitz(PL)
Wynik: 9-3 dla Wikingów

Kilka slow o meczu... walczyliscmy o wystawienie pelnego skladu do 21:20 albo i pozniej - Kroitz w ostatniej chwili zmusil hydre do dzialania a ja zlapalem Ogiego na 10 min przed meczem.
Pierwsze dwie rundy (gramy w assie) to sporo nerwowki i poznawanie przeciwnika, jednym slowem wtapiamy, w kolejnej robimy z Kroitzem masakre na recepcji, reszta wyboja niedobitki i wygrywamy. Kolejna runde ktos nam wygrywa (Kroitz? Dante?) robiac kompa podczas gdy przeciwnik lazi doslownie tuz obok niego. w 4 rundzie kolejna powazna nerwowka - wyrywamy ja na 4s przed koncem czasu. Ostatnie 2 rundy w assie wygrywamy bez wiekszych problemow.
Def... tutaj zagralismy wrecz idealnie Szczegolne pochwaly naleza sie Waderowi, ktory mimo pingu 900 wybijal wszystko co sie ruszalo
wtopilismy tylko jedna runde, nawet nie wiem jak to sie stalo widocznie pozabijalismy sie nawzajem
Ostatecznie mecz wygralismy 9:3 co przy skladzie, ktory praktycznie nie gra na pipie uwazam za duzy sukces
I jeszcze szczegolne dzieki dla Kazia ktory dzwonil do mnie 2 razy informujac kiedy bedzie w domu i czy bedzie mogl grac ... takich ludzi nam trzeba
Wielkie HOOOOOOOAH dla calego grajacego skladu za wspaniala gre i zdyscyplinowanie. Oby tak dalej panowie

(by =Vikings=Jw_23)
Stare 09-27-2004, 07:47   #3
Janek
General

Domyślnie

CB 2on2
Przeciwnik: Legion
Mapa: Weapons Cache
Sklad: =Vikings=Spasny(PL), =Vikings=Adik(PL)
Wynik: 8-4 dla Wikingów

.......fajnie się grało, dobry przeciwnik......ass 3-3, def 5-1.....oby więcej takich zaciętych meczy

(by =Vikings=Spasny(PL))
Stare 10-02-2004, 20:36   #4
Janek
General

Domyślnie

TWL 6on6
Przeciwnik: Combat Zone Troopers Elite
Mapa: Mountain Pass
Wynik: przeciwnik sie nie pojawil...

A tyle bylo trenowania, ustawiania, przygotowywania, planowania itp. ... Klanowi Ludzie Sniegu sa zawiedzeni Zwyciestwo przez no show o ile admin znowu czegos nie wymysli. :evil:

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 10-06-2004, 22:12   #5
Janek
General

Domyślnie

CB 2on2
Przeciwnik: DEAD/FragM
Mapa: JRTC Farm Raid
Sklad: =Vikings=Spasny(PL), =Vikings=Cichson(PL)
Wynik: 10-1 dla DEAD

A mialo byc tak pieknie i pierwsze miejsce w CB 2on2...
Stare 10-09-2004, 08:46   #6
Janek
General

Domyślnie

TWL 4on4
Przeciwnik: Intensive Care Crew America's Army
Mapa: Swamp Raid
Sklad: =Vikings=Smok(PL), =Vikings=Marcep(PL), =Vikings=Mar1o(PL), =Vikings=Ragnar(PL)
Wynik: 7-5 dla Vikingow

Zaciety mecz - torche zlekcewazlylismy przeciwnika co sie potem na nas zemscilo. Obawiam sie, ze przeciwnik bedzie chcial nam wytoczy konflik o wynik poniewaz uznali, ze po tym jak jedne z naszych graczy mial CE nie moze juz wrocic do meczu i do konca mamy grac w 3. Ale to jeszcze nic - z uporem godnym lepszej sprawy sprzeczali sie z nami, ze Polska lezy w strefie czasowej GMT +2

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 10-11-2004, 21:29   #7
Janek
General

Domyślnie

TWL 2on2
Przeciwnik: Hellenic Task Force
Mapa: SF CSAR
Sklad: =Vikings=Cichson(PL), =Vikings=Mario(PL)
Wynik: 12-0 dla Wikingow

Cały mecz był rozegrany na loozika... Chociaż nigdy dotąd z Mariem nie grałem na tej mapie to graliśmy jakbyśmy się na niej urodzili...

Przeciwnik nie był za dobry... Kolesie mieli chyba 34 i 33 honory...
Ogólnie rzecz biorąc to chyba mieli kisiel w gaciach , bo bardzo się denerwowali... widać to było po ich grze...

Małe problemy na początku... zaczęliśmy grać o 21.40...
Zgłaszali żekome problemy z Hydrą... niby nie mogli się połączyć... jeden wchodził na Primary ACCDC server a drugi na Backup... Moim zdaniem to tylko oznaka nOObostwa...

DEF

1st runda trochę nerwowa... Dostałem z bazuki , bo przeoczyłem ją jak mi śmignęła w wejściu na North'cie... Ale Mario szybko załatwił sprawę z tym kolesiem... wrócił się pod pilota i czekał aż skończy się czas...
Reszty rund nie będę opisywał , bo kolesie dostawali takie baty , że jakby Darek tam grał to by chyba monitor przez okno wyrzucił...
W sumie to było tak... 2 pierwsze rundy kampiliśmy w okolicach pilota...
3. to rush... Mario zabił obydwóch delikwentów... 4 kamp... 5. powiedziałem Mariowi , że kampimy , ale sam wyszedłem troszke do przodu i ściągnąłem obydwóch... 6. kamp... i znowu 2 moje kille...

ASS

Tutaj bawiliśmy się jak na kukłach... 2 pierwsze rundy... spokojnie zrobiony heli... i potem zabijaliśmy wroga przy pilocie... wręcz miażdżyliśmy ich obrone konkretnym rushem... ale zgranym i przemyślanym... w 3. rundzie troche nas zaskoczyli... mało co bym nie wpakował Mariowi kuli w plecy... podeszli sobie bliżej heli... ale też dostali baty... noi wkońcu 3 ostatnie rundy to już zabawa... Kubuś Rozprówacz (Mario) i Johny Rozrabiaka ( czyli ja ) i kolesie na końcu ładnie stwierdzili , że jesteśmy dla nich za dobrymi graczami...

P.S

Kiedy wspomnieli o rewanżu... Spytałem na jakiej mapie chcieliby grać... i wogóle jakie mapy lubią... I ku mojemu zdziwieniu na ekranie pojawił się napis...

[HTF]Sniper[COL] has left the server
[HTF]_35_MK[CPT] has left the server

Widocznie mieli już nas dość

(by =Vikings=Cichson(PL))
Stare 10-14-2004, 07:38   #8
Janek
General

Domyślnie

TWL 6on6
Przeciwnik: Combat Zone Troopers Elite
Mapa: Mountain Pass
Wynik: przeciwnik sie nie pojawil...

A tyle bylo trenowania, ustawiania, przygotowywania, planowania itp. ... Klanowi Ludzie Sniegu sa zawiedzeni Zwyciestwo przez no show o ile admin znowu czegos nie wymysli. :evil:

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 10-21-2004, 17:13   #9
Janek
General

Domyślnie

TWL 4on4
Przeciwnik: Kamikaze Clan
Mapa: Weapons Cache
Sklad: =Vikings=Kaziu(PL), =Vikings=Jw_23(PL), =Vikings=Janek(PL), =Vikings=Ragnar(PL)
Wynik: 1-0 dla Vikingow

Niestey przeciwnik nie byl w stanie wystawic wymaganego regulaminem 3 osobowego zepsolu osob zarejestrowanych na TWL...

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 10-21-2004, 17:14   #10
Janek
General

Domyślnie

TWL 6on6
Przeciwnik: Austrian Head Hunters
Mapa: Mountain Ambush
Wynik: 10-2

poniewaz bylem vipem niewiele widzialem, natomiast wiele slyszalem.
Pierwsze trzy rundy wygrywamy - Kazio ginie dosyc szybko i sprawnie nami dowodzi, Cubic z Marcepanem wybijaja op4 z frontu natomiast Slawek z Hornetem sieja dywersje na tylach wroga
W czwartej i piatej rundzie zostaje opuszczony przez swoich ludzi i po kilku probach dostania sie na B zostaje ubity
W szostej rundzie ponownie zostaje sam, tym razem jednak po wywaleniu 3 magazynkow w op4 udaje mi sie go sciagnac. Kazio przez caly czas mojego samotnego biegania po mapie byl chyba na wydechu
W Ambushu juz nie zagralem, gdyz komp odmowil mi chwilowo wspolpracy, wiec moje miejsce zajal Crom. Skutecznosc naszej gry oddaje wynik 6:0 a w calym meczu 10:2.

(by =Vikings=Jw_23(PL))
Stare 10-23-2004, 23:53   #11
Janek
General

Domyślnie

TWL 2on2
Przeciwnik: -Team Laser Explosion-
Mapa: Pipeline SF
Skład: =Vikings=Janek(PL), =Vikings=Kaziu(PL)
Wynik: 5-4 dla Wikingow

Najkrocej mecz mozna opisac tym ze trwal prawie 2 godziny. Zabijamy jednego a potem kampimy do konca rundy. Oni zabijaja jednego i robia to samo. Kiedy prowadzili 3-1 to nawet nie probowali nas zabijac tylko kampili. Assault przegralismy 1-3 na skutek drobnych acz tragicznych nieporozumien, za to w defie poszlo nam juz znacznie lepiej i wygralismy 4 rundy. Nazwa ligi Combat zupelnie do niej nie pasuje - raczej powinno byc Camper.

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 10-26-2004, 12:13   #12
Janek
General

Domyślnie

TWL 6on6
Przeciwnik: HR SQUAD
Mapa: SF SandStorm
Sklad: =Vikings=Janek(PL), =Vikings=Jw_23(PL), =Vikings=Kaziu(PL), =Vikings=Ragnar(PL), =Vikings=Slawek(PL), =Vikings=Marcep(PL)
Wynik: 8-3 dla HR Squad

kilka slow o meczu...
wybitnie czepialska druzyna
zaczynamy w west
pierwsza runda - badanie przeciwnika kilku z nas ginie i gramy na remis
w drugier rundzie robimy objectiwy i wygrywamy - nastroje w druzynie wrecz niebianskie... w kolejnych rundach nie jest jednak tak rozowo - konczymy na 4:1
east
i tu zaczynaja sie dla mnie schody - dwa razy zabijam Slawka pomimo jego raportow za co bardzo przepraszam
Niestety ale przyzwyczajenia z gry na oficjalach wziely gore (nie strzelisz - niezyjesz)
Zaczynamy grac "na pale" co msci sie koncowym wynikiem 8:3

(by =Vikings=Jw_23(PL))

Ze swojej strony dodam, ze reguly TWL Objective powoduja, ze rozgrywka jest strasznie kamperska. W sumie glownie dlatego przegralismy - za bardzo sie napalalismy i wlazilismy na kampiacych w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach przeciwnikow (w jednej rundzie zabilem 3 Op4ow kampiacych na swoim spawnie ) Blogoslawienjie niech beda cierpliwi, albowiem ich cierpliwosc wynagrodzona bedzie
Ponadto przeciwnik rzeczywiscie wielce upierdliwy - na poczatku chcieli walkowera bo nie mielismy ustawione na serwerze, ze runda zaczyna sie dopieor gdy przylaczy sie 12 graczy, fakt ze taka zasada jest w regulach TWLu, ale zwykle zwyczajowo gra sie pare rund zanim sie wszyscy zejda... No coz, co kraj to obyczaj.
Z dodatkowych atrkacji podczas kampienia w pierwszej rundzie mialem CE. Dobrze ze nie bylem ostatnim, ktory pozostal zywy.

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 10-27-2004, 22:53   #13
Janek
General

Domyślnie

TWL 4on4
Przeciwnik: TiTaNeS
Mapa: Insurgents Camp
Sklad: =Vikings=Cichson(PL), =Vikings=Kaziu(PL), =Vikings=Janek(PL), =Vikings=Ragnar(PL)
Wynik: 8-4 dla Vikingow

Zaczynamy w def, w pierwszej rundzie wygrywamy. Nastepne 2 rundy w plecy - jedna w zamieszaniu Op4y robia gornego kompa, zagluszajac strzelaniaem z pily, w drugiej konwencjonalnie nas morduja. Pozostale 3 rundy w def naleza do nas.
Ass pierwsza runde wygrywamy wpadajac od tylu barykadujac sie w BPC (5-2), potem 2 porazki z rzedu na 5-4. Nastepna runde Cichson wygyrwa w pojedynke - 6-4. Potem popisowa akcja ataku na gorny komputer konczy sie kolejnym zwyciestwem. Przy stanie 7-4 przeciwnicy wychodza. Hooah!

(by =Vikings=Janek(PL))
Stare 11-08-2004, 20:44   #14
Janek
General

Domyślnie

TWL 4on4
Przeciwnik: Slovak Attack Forces
Mapa: Weapons Cache SE
Sklad: =Vikings=Spaśny(PL), =Vikings=Janek(PL), =Vikings=Marcep(PL), =Vikings=Sławek(PL)
Wynik: 7-6 dla Wikingow

Panowie i panie wygralismy! Az mi sie rece z emocji trzesa, ale pojechalismy ich w skladzie:
Spasny
Janek
Marcepan
Sławek

Mecz byl zaciety jak malo kiedy a to glownie z tego powodu:

http://www.domanik.neostrada.pl/pingi.jpg

Przy czym w stat net oni mieli kolo 80-150 a my kolo 150-300.

Mecz zakonczyl sie wynikiem 7-6, przy czym dogrywke gralismy na Sandstormie, gdzie zwyciestwo zawdzieczamy Marcepanowi, ktory w ostaniej sekundzie nie dal sie zabic
Co do samego meczu - assault 1-5, Op4y bronili tylko A. Ta jedna rudne wygralismy w sumie fuksem - mnie sie udalo zabic pana NooBa aka Ping20. A potem juz jakos poszlo. Jeszcze kilka razy udalo nam sie wedrzec na gore ale roznica pingu zrobila swoje.
Def poszedl nam juz znacznie lepiej - takze kampilismy tylko na A (bo C mielismy nie przecwiczone), ale skuteczne nadowanie Spasnego wykonczylo wiekszosc Op4ow, a reszta skladu rozprawila sie z pozostalymi. Ta jedna runde przegralismy gdy udalo im sie zdobyc jedne drzwi i znow w gre weszla roznica pingu co zakonczylo sie nasza porazka niestety. Ogolnie HOOAH! Bardzo emocjonujacy mecz, przeciwnik dosc dobry, przy czym ich serwer byl przyslowiowym 5tym zawodnikiem.

PS. Wreszcie po 4 wygranych przez no show lub walkower cos zagralismy

=Vikings=Janek(PL)

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania