Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Militaria

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-31-2003, 08:39   #1
MazioPL
General

Wyślij wiadomość przez Yahoo do MazioPL
Domyślnie WRACAJCIE WSZYSCY, CHLOPAKI!!!

ogladam wlasnie ceremonie pozegnania polskich zolnierzy wyjezdzajacych do Iraq i nie moge sie oprzec wzruszeniu... niewatpliwie jestesmy swiadkami tworzenia sie historii...

nieodparcie jednak nasuwa mi sie jedna mysl:

ilu z nich nie wroci?!?

WRACAJCIE WSZYSCY CHLOPAKI! NIECH TO BEDA DLA WAS WAKACJE, A NIE PIEKLO!

wybaczcie ale tylko tak moge ich pozdrowic...

MazioPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-31-2003, 08:54   #2
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

a mi to zwisa. sa ochotnikami. rownie dobrze moglbym pozdrowic dalekomorskich rybakow.

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-31-2003, 09:07   #3
Ranger
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Ranger
Domyślnie

Hmmm rybacy chyba nie są narażeni na az takie niebezpieczeństwa chociaż także do nich strzelają ... niech wracają w komplecie!
Stare 07-31-2003, 11:02   #4
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
a mi to zwisa. sa ochotnikami. rownie dobrze moglbym pozdrowic dalekomorskich rybakow.
widze, ze nie podzielasz optymizmu naszego rzadu w kwestii uzsakania w zamian bezwizowego wjazdu do jueseju

Chlopaki moze troche na tym zarobia, ale zycze im powortu w jednym kawalku
Stare 07-31-2003, 11:12   #5
Dawid
General

Miasto: Poznań
Domyślnie

Trochę więcej niż trochę i to był przeważnie powód zgłoszenia się na tą misję. Mnie to nie zwisa i mam nadzieję, że wszyscy żołnierze wrócą do kraju w jednym kawałku i żywi.

[GROM]
2002...
Dawid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-31-2003, 11:13   #6
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Hehe z tego co wiem to nasze chlopaki z GROMu tez tam mieli byc
E tam spoko nic im w iraku nie zrobia (wkoncu bedzie tych wojsk tak duzo a my dostalismy jeszcze takie miejsce do krycia najspokojniejsze chyba ). W sumie kiedys tam myslalem czy nie chcialbym zostac zawodowym wojakiem bo to jest jedyny zawod w ktorym zawsze bedzie praca Albo byc tam i dostac sie do takiego GROMu i jezdzic na super tajne misje W sumie GROM jest lepiej wyszkolony niz Marines ale Marines sa tysiace a GROMu setka
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-31-2003, 11:32   #7
[GROM] Recon
Colonel

Miasto: Poręba
Wyślij wiadomość przez AIM do [GROM] Recon
Domyślnie

Przede wszystkim niech nasz Kapitan Wcisek wraca cały !
[GROM] Recon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-31-2003, 11:34   #8
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Bizon]Hehe z tego co wiem to nasze chlopaki z GROMu tez tam mieli byc
E tam spoko nic im w iraku nie zrobia (wkoncu bedzie tych wojsk tak duzo a my dostalismy jeszcze takie miejsce do krycia najspokojniejsze chyba ). W sumie kiedys tam myslalem czy nie chcialbym zostac zawodowym wojakiem bo to jest jedyny zawod w ktorym zawsze bedzie praca Albo byc tam i dostac sie do takiego GROMu i jezdzic na super tajne misje W sumie GROM jest lepiej wyszkolony niz Marines ale Marines sa tysiace a GROMu setka
No ten post mnie rozbroił totalnie...

- Polacy jadą w najgorsze mozliwe miejsce w iraku... akurat tam kroi się powstanie Szyitów

- Co ma piernik do wiatraka? tzn - GROM do Marines Jeżeli chcesz porównywać jednostki nasze i Amerykanów, to już lepiej porównaj do Delty, która swoją drogą wyszkoliła chłopaków z Gromu (to samo zresztą SAS i KSK)
Stare 07-31-2003, 11:34   #9
WUKASZ
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Cytat:
Napisał WUKASZ
widze, ze nie podzielasz optymizmu naszego rzadu w kwestii uzsakania w zamian bezwizowego wjazdu do jueseju

Chlopaki moze troche na tym zarobia, ale zycze im powortu w jednym kawalku
Bezwizowy? Za 50 lat moze... Moze zarobia a moze ich MON znow okradnie. Zeby nie bylo nieporozumien: zwisa nie oznacza ze zycze komus smierci.

Sun - jak ostatnio sprawdzalem to w Polskiej strefie jest sosunkowo mala aktywnosc iracjich grup zbrojnych. Pozatym skad ty wziales powstanie szyitow? Po co?

Stare 07-31-2003, 11:52   #10
[LSD] SokoL PL
General

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do [LSD] SokoL PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
Recon]Przede wszystkim niech nasz Kapitan Wcisek wraca cały !
Amen

[LoozerSquaD]
[LSD] SokoL PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-31-2003, 12:20   #11
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał "WUKASZ
Bezwizowy? Za 50 lat moze... Moze zarobia a moze ich MON znow okradnie. Zeby nie bylo nieporozumien: zwisa nie oznacza ze zycze komus smierci.
No ostatnio cos przebakiwali, ale chyba upadli na glowe, zeby wogole wystosowywac takie propozycje
Stare 07-31-2003, 14:12   #12
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
Recon]Przede wszystkim niech nasz Kapitan Wcisek wraca cały !
Niech Irakijczycy się strzegą, żęby Wcisek nie zdobył SAW'a :wink:
Nie tyle co cały co i ZDROWY.
----------------------------------------------------------
szyitow : co to za jedni ci szyitowie :
Stare 07-31-2003, 14:41   #13
[GROM] Recon
Colonel

Domyślnie

Niech mu pingi sprzyjaja

A zamiast sawa dostanie (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) wiertlo do borowania zabkow Niech sie boja!
Stare 07-31-2003, 18:03   #14
Kicarz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Kicarz
Domyślnie

Sun małe sprosowanie DELTA wyposażyła pierw GROM a potem trenowali razem
Kicarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 12:32   #15
[PL]Decado
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez ICQ do [PL]Decado Wyślij wiadomość przez MSN do [PL]Decado
Domyślnie

Maziu czulem sie dokladnie tak samo jak Ty, i mam podobne obawy. Zycze wszystkim naszym zolnierzom oraz wolontariuszom z PAH aby wrocili do kraju cali i zdrowi, aby nikt nie musial oplakiwac ich straty.

Antol ---> Szyita to taki pan co za dlugo siedzial na silowni i tak przypakowal ze juz szyi mu nie widac (nazywani sa rowniez ABS, Absolutny Brak Szyi) :wink:

P.S. Niestety dzis w nocy ostrzelano nasz oboz w Iraku, oznacza to ze w tym rejonie dziala jakas grupa dywersyjna ktora z pewnoscia ponowi ataki. Moze byc niewesolo.
[PL]Decado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 12:42   #16
={GF}=Dzialo
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do ={GF}=Dzialo
Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
Nie wiem ale w tym moencie troche chyba przesadziłeś. Hmmmm to są POLSCY ŻOŁNIERZE jak ci to może zwisać, oni są gotowi oddać życie za naszą wolność a tobie to zwisa? Nie wim może to kwestia wychowania - teraz to chyba ja przesadzam, ale wyobraź sobie taka sytuacje dwóch lekarzy cie operuje, jeden próbuje cię ratować a drugi mu nie pomaga bo mu to zwisa, oj dokąt ty zmierzasz polski narodzie

Może faktycznie większość z nich pojechała dla pieniedzy, ale napewno są tacy którzy pojechali dla sprawy i dlatego nalezy się im za to szacunek.
={GF}=Dzialo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 12:49   #17
kosmiczny_czopek
Staff Sergeant

Domyślnie

Hmm nie przesadzajmy! Chłopcy sami więdzą na co się piszą jadą tam dobrowolnie i dostają za to pieniądze. Taki już ich zawód i tyle. Elektryk też ryzykuje życiem i też robi to w pewnym sęsie dla kraju(płaci podatki) i jakoś nikt go nie pozdrawia i nie modli się aby cały z pracy wrócił?

P.S
Chciałem pozdrowić wszystkich elektryków :-)
kosmiczny_czopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 12:50   #18
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzialo[Army.pl
] to są POLSCY ŻOŁNIERZE jak ci to może zwisać, oni są gotowi oddać życie za naszą wolność a tobie to zwisa?
za Nasza wolność? a Ty panie Działo mieszkasz w Iraku? to Nasza kolonia? dominium? jak chcą walczyć o naszą wolność to niech wracają do kraju i pilnują, żeby nic nam się nie stało w Kraju. Oni walczą dla kasy, a nie dla wolności.
Moge się o nich martwić, ale tylko dlatego, że to Polacy i ja Polak
Stare 08-01-2003, 12:53   #19
={GF}=Dzialo
Lieutenant General

Domyślnie

Kiedyś już ktoś za Gdańsk walczyć nie chciał i jak to się skończyło ?
Stare 08-01-2003, 12:59   #20
kosmiczny_czopek
Staff Sergeant

Domyślnie

No tak ale ten "Gdańsk" leży kilka tysięcy kilometrów stąd i nawet nas tam nie chcą więc to raczej chybiony argument
kosmiczny_czopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 13:01   #21
LordV
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzialo[Army.pl
]Kiedyś już ktoś za Gdańsk walczyć nie chciał i jak to się skończyło ?
tak, że mieszkam w pięknym mieście,które bezustannie się rozwija w taki sposób, że zmiany dokonują sie na moich oczach, a nie na przestrzeni 10 pokoleń ( w Gdyni padł rekord jednomyslności poparcia dla panującego nam Prezydenta Miasta ), Trójmiasto ( a w szczególności Gdynia ) ma najniższy wskażnik bezrobocia, należe do klasy średniej ( której istnienie wielu neguje, uznając ją z fikcje w warunkach polskich - i mają sporo racji ), pracuje, uczę się i jestem zadowolony z faktu, że mieszkam w Gdyni. węc jak to się skończyło?
Stare 08-01-2003, 13:01   #22
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzialo[Army.pl
]Kiedyś już ktoś za Gdańsk walczyć nie chciał i jak to się skończyło ?
Ale beznadziejne przykłady dajesz...

Lekarz nie ma prawa odmówić ci pomocy... jezeli tak zrobi, mozesz spokojnie pozwac go do sądu, a gość straci uprawnienia do wykonywania zawodu (słyszałeś kiedyś o przysiędze Hipokratesa?)

Za Gdańsk ? Stary, to są dwie zupełnie różne sytuacje... wedłóg tego przykładu mielibyśmy walczyć za Irak z Amerykanami ? Bo jak inaczej można twoją wypowiedź interpretować ? ...

Pojechaliśmy tam, daliśmy im wolność... a to, że jej nie chcą... no cóż...
Stare 08-01-2003, 13:11   #23
WUKASZ
General

Domyślnie

Dlaczego mi to zwisa? Ich wyjazd nie jest moim interesem. Od lat traktuje wojsko jako zawod. Placze nad poborem. Wybacz ale nie ma nic romantycaznego w zabijaniu i umieraniu. Ja do tego reki nie przyloze ani nie wyraze poparcia. Chcieli jechac? Ich wybor, ich sprawa, ich zycie. Natomiast zycze szczesliwego powrotu kazdemu ktoremu kazano jechac - czyli wiekszej czesci amerykanow. Mimo ze gram w AA nienawidze armii i rzadow. Taki juz ze mnie podly typ. IMO nie przesadzilem

Stare 08-01-2003, 13:12   #24
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
...Pojechaliśmy tam, daliśmy im wolność... a to, że jej nie chcą... no cóż...
...zawsze mozemy im dac w leb! no nie

nie ma co rozpetywac jakichs dyskusji historyczno-analogicznych do tej sytuacji - szkoda nerwow... pozdrawiam ich i martwie sie bo to moi rodacy, mezczyzni mlodsi lub moi rowiesnicy i umiem sobie wyobrazic co by bylo gdybym to ja tam pojechal i jakis szyito-talibo-mongoloid mnie przeniosl na lono Abrahama w imie zasad i dobrego samopoczucia, i co by wtedy sobie pomyslala i poczula moja zona, rodzina itp..

Dla pieniedzy czy nie, wracajcie cali i zdrowi i nie narobcie nam wstydy chlopaki, niech bede z Was dumny

Stare 08-01-2003, 13:12   #25
={GF}=Dzialo
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kosmiczny_czopek
No tak ale ten "Gdańsk" leży kilka tysięcy kilometrów stąd i nawet nas tam nie chcą więc to raczej chybiony argument
Chybiony? Gdy Hitler napadł na POLSKĘ Francuzi jak zwykle nie ruszyli tyłka bo kto by tam walczył za jakieś POLSKIE miasto, fajnie sie to skonczyło co 50 lat ruskiej okupacji i Miliardy wydane na wojne która nidy nie nadeszła.

PS Widzisz LordV ja już taki jestem, że pojechał bym tam nawet gdyby mi za to nie płacili, to że żyjemy w wolnym kraju, nie zwalnia nas od odpowiedzialności za innych, ludzie gineli za to żebym ja mógł teraz to pisac po POLSKU, więc uwazam, że jestem im za to cos winny, a jedyne co możemy zrobic to właśnie usówać takich ludzi jak Husajn od władzy, a że niestety jestesmy nadal ubogim krajem - specialne podziekowani rosji za 50 lat okupacji , musimy to robic u boku Amerykanów czy nam sie to podoba czy nie.

Peniw nazwiecie mnie teraz demagogiem i wyślecie do LPR odrazu mówie, że nie mam z nimj nic wspólnego . Kiedys myslałe tak jak wy po co rząd, patriota po co mi to wogóle?. Wiecie co mnie zmieniło bylem na spodkaniu z Weteranem z AK, człowiek ten miał 17 lat gdy zamordowno mu rodzine, potem za to, że walczył z okupantem czerwoni wyganli go z kraju dla, którego oddał by zycie, wrócił do polski w 1991 roku ze łzami w oczach opwaidał jakie to szczęscie, że może teraz rozmawiać z nami o tych czasach, powiedział, że teraz może już umżeć bo to o co waczył całe zcie nareszcie powruciło, nie wim może dlatego teraz to pisze, a w domu od małego byłem uczony szacunku dla Flagi Hymnu jakie to dziwne co ?
Stare 08-01-2003, 13:24   #26
WUKASZ
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzialo[Army.pl
]
Cytat:
Napisał kosmiczny_czopek
Chybiony? Gdy Hitler napadł na POLSKĘ Francuzi jak zwykle nie ruszyli tyłka bo kto by tam walczył za jakieś POLSKIE miasto, fajnie sie to skonczyło co 50 lat ruskiej okupacji i Miliardy wydane na wojne która nidy nie nadeszła.

PS Widzisz LordV ja już taki jestem, że pojechał bym tam nawet gdyby mi za to nie płacili, to że żyjemy w wolnym kraju, nie zwalnia nas od odpowiedzialności za innych, ludzie gineli za to żebym ja mógł teraz to pisac po POLSKU, więc uwazam, że jestem im za to cos winny, a jedyne co możemy zrobic to właśnie usówać takich ludzi jak Husajn od władzy, a że niestety jestesmy nadal ubogim krajem - specialne podziekowani rosji za 50 lat okupacji , musimy to robic u boku Amerykanów czy nam sie to podoba czy nie.
Ziiieeeewwwww.... Usuwac takich ludzi? To czemu dziesiatki takich Husjanow sa u wladzy? Pozatym nie bylo o tym jeszcze dyskusji ale jak odnosicie sie do faktu ze UK +USA oklamywaly opinie swiataowa w poszukiwaniu poparcia przed wojna? W tym i nas.
KaT z tego co pamietam to dales im sie mocno zbajerzyc.

Uwaga co do Gdanska. Porownanie jest bardziej niz chybione. Zwroc uwage kto tu jest agresorem. Za gdansk to umieraja chlopaki z AlKajdy

Stare 08-01-2003, 13:37   #27
KaT
General

Domyślnie

Polityka polityka, a mnie interesuja zgony oprawcow w rodzaju Sadama&Co
Stare 08-01-2003, 16:54   #28
[6BDS]_Krupier_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do [6BDS]_Krupier_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzialo[Army.pl
]usuwać takich ludzi jak Husajn od władzy, a że niestety jestesmy nadal ubogim krajem - specialne podziekowani rosji za 50 lat okupacji , musimy to robic u boku Amerykanów czy nam sie to podoba czy nie.

A do Panamy, kilka lat temu, "wprowadzac demokracje" tez bys pojechal?

Tak sie sklada ze Ameryka nadal prowadzi polityke kolonialną, ktora nie m nic wspolnego z zasadami pluralizmu, natomiast ma duzo wspolnego z zasadami ekonomii...
Stare 08-01-2003, 17:04   #29
MazioPL
General

Domyślnie

zacytuje tu swoja wypowiedz z innego forum:

zawsze odkad czlowiek przestal byc malpa a stal sie czlowiekiem (miedzy 6 a 7 dniem tworzenia swiat ofkz ) bylo tak ze silniejszy wyznaczal prawa a slabsi musieli ich przestrzegac

to samo jest do zastosowania w perspektywie globalnej - odkad istnieja panstwa - zawsze byly wsrod nich potegi militarno-ekonomiczne ktore podporzadkowywuja sobie slabszych sasiadow (w wieku globalizacji i internetu dziala to dalej) i to one tworza bieg historii

USA niewatpliwie jest potega i militarna i ekonomiczna - i nie ma co do tego chyba watpliwosci..

czemu sie wiec dziwicie? ze slonce swieci?

a pamietacie moze Rzeczypospolita w wieku np. XVI ktora podporzadkowywala sobie swoich sasiadow albo miala chociaz znaczacy wplyw na bieg ich i swojej historii... (ja pamietam bo stary juz jestem )

moje zdanie jest takie:

- skoro musi ktos nami rzadzic, skoro musza byc mocarstwa (bo zawsze byly i nie ma jak tego zmienic) - niech beda to juz za czasow mojego krotkiego zycia Stany Zjednoczone Ameryki Polnocnej bo pomimo wielu wad tego ukladu gwarantuje to moim zdaniem stosunkowo stabilny i potencjalnie najbezpieczniejszy w naszych trudnych czasach.

Rozwoj technologiczny przerosl nasz rozwoj intelektualny i moralny - to nie ulega wedlug mnie kwestii. Mamy moc zniszczyc zycie na ziemi w ciagu kilku chwil (przynajmniej wlasne) a nie mamy jej aby sprawic zeby ludzie nie umierali z glodu i nie mnozyli sie jak szalone kroliki po viagrze... to swiadczy ze chyba nie jestesmy najmadrzejsi tak jak nam sie wydaje.

podsumowywujac:

USA robi dobra robote - stoi na strazy wlasnych interesow przy okazji chroniac nasze i nawet jesli tylko w pewnym stopniu to i tak powinnismy im byc wdzieczni...

Poza tym blizej mi do amerykanskiej kultury, mentalnosci i ogolnie wizji swiata niz do islamskiego wojujacego dzihadu, rosyjskiego imperializmu czy chinskiego falszu.

Pamietajcie ze USA to rowniez w sporej czesci czastka Polski - przez cale istnienie tego panstwa ilosc naszych rodakow ktora wyemigrowala do Stanow stanowi kilku moze nawet kilkunastoprocentowy udzial w obecnej Ameryce.

Stare 08-01-2003, 19:08   #30
={GF}=Dzialo
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio®PL
podsumowywujac:

USA robi dobra robote - stoi na strazy wlasnych interesow przy okazji chroniac nasze i nawet jesli tylko w pewnym stopniu to i tak powinnismy im byc wdzieczni...

Poza tym blizej mi do amerykanskiej kultury, mentalnosci i ogolnie wizji swiata niz do islamskiego wojujacego dzihadu, rosyjskiego imperializmu czy chinskiego falszu.

Pamietajcie ze USA to rowniez w sporej czesci czastka Polski - przez cale istnienie tego panstwa ilosc naszych rodakow ktora wyemigrowala do Stanow stanowi kilku moze nawet kilkunastoprocentowy udzial w obecnej Ameryce.
No jeden człoweik widze przynajmniej mysli tak jak ja
Stare 08-01-2003, 20:32   #31
[GROM] Recon
Colonel

Domyślnie

Mylisz sie nie tylko jeden
Ale pewnie przeciwnicy Posta Mazia napisza ze kieruje sie on Prawami Jungli
Stare 08-01-2003, 22:03   #32
WUKASZ
General

Domyślnie

Przeciwnik nic takiego nie napisze. Po prostu rozwoj intelektualny i moralny niektorych jest wyzej niz rozwoj technologiczny. To tyle. Zeszlismy na ogolna polityke a to temu tematowi nie posluzy dobrze.

Stare 08-01-2003, 22:23   #33
Kabzior
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Kabzior
Domyślnie

Wg mnie dobrze że z jankesami trzymamy, na pewno lepsze to niż z matką rosyją. Z nimi trzymaliśmy (po dużej częsci przymusowo) przez ponad 40 lat i G z tego wyszło. A tak z US trzymamy i przynajmniej teraz jakoś się liczymy na arenie międzynarodowej.
Kabzior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 22:58   #34
ESP
General

Miasto: EPWA
Wyślij wiadomość przez ICQ do ESP Wyślij wiadomość przez AIM do ESP wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

LOL
liczymy sie na scenie miedzynarodowej....
z deficytem siegajacym 1/4 budzetu to my se mozemy...

dobrze ze tgrzymamy z USA ale to nie znaczy ze od razu mozemy uwazac sie za mocarstwo....

ESP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 23:17   #35
Kabzior
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Kabzior
Domyślnie

heh nie chodziło mi że PL jest mocatswem ale o to że np. taki 14 letni dzieciak z USA ogladajac tv uslyszy ze Polska ma strefe stabilizacyjna w iraq to może nawet się pofatyguje looknąć na globus gdzie ten POL(E)AND leży
Kabzior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-01-2003, 23:29   #36
WUKASZ
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kabzior
heh nie chodziło mi że PL jest mocatswem ale o to że np. taki 14 letni dzieciak z USA ogladajac tv uslyszy ze Polska ma strefe stabilizacyjna w iraq to może nawet się pofatyguje looknąć na globus gdzie ten POL(E)AND leży
Nie licz na to.

Muffin - 30 paro letni Czech. Snookie - 17 letnia amerykanka
Cytat:
{MuffinMan}. Where do youlive?
{SnOOkiE} Ok. i live OK
{MuffinMan} What? What is OK?
{SnOOkiE} Ok. oklahama. Dint you know that? r you an ***!
{MuffinMan} Please don't call me an ***. Not I am not. I just didn't know
that OK was the abbreviation for Oklahama. Which city do you live in?
{SnOOkiE] tulsa. it is boring! where do u live?
{MuffinMan} The Czech Republic.
{SnOOkiE} i dont know that. what state is it in?
{MuffinMan} It's not in any state, it is a country in Europe.
{SnOOkiE} like london
Pamietacie? Do teraz polewam na imprezach jak ludziom to streszczam.

Stare 08-01-2003, 23:40   #37
={GF}=Dzialo
Lieutenant General

Domyślnie

A myślicie, że za 15 lat jak będzie? Widzieliśie co sie teraz dzieje w niektórych podstawówkach ? Osobisie opuściłem ją 4 latka temu ale teraz jak tam nieraz ide stare śmiecie odwiedzić to mi sie włos na głowie jeży
Stare 08-02-2003, 00:02   #38
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzialo[Army.pl
]A myślicie, że za 15 lat jak będzie? Widzieliśie co sie teraz dzieje w niektórych podstawówkach ? Osobisie opuściłem ją 4 latka temu ale teraz jak tam nieraz ide stare śmiecie odwiedzić to mi sie włos na głowie jeży
Prochy, prostytucja, korupcja, gangi korytażowe
Stare 08-02-2003, 08:25   #39
MazioPL
General

Domyślnie

@Wukasz:

rozwoj a jest wyzszy niz rozwoj b (wiesz o czym mowa) w przypadku wielu ludzi (nie tylko u Ciebie ) niestety, zyjemy w swiecie gdzie w przypadku wiekszosci innych ludzi b jest czestsze niz a niestety

tekst z irca ktory przytoczyles wczesniej jest po prostu zajebisty!

bigmegalol = tez bede go przytaczal = pozwolisz?

Stare 08-02-2003, 08:35   #40
Sundowner
General

Domyślnie

@ Mazio => tutaj masz całość: http://www.americasarmy.pl/forum/vie...ight=muffinman
Stare 08-02-2003, 08:42   #41
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
JEEEEEEZUUUUUUUU = niemozliwe, to jakas podpucha,

BUHAHAUAHAHAHAHAHA -KEUHZ, KEUHZ

dzieki sloneczko naprawde naprawiles mi humor

sorry for OT ale nie moglem sie powstrzymac...

Stare 08-02-2003, 10:16   #42
WUKASZ
General

Domyślnie

zeby bylo wszystko ok (i zeby nabic postow) stwierdzam co oczywiste: nie mam zadnych praw do historii z iraca Az sie dziwie Mazio ze ci umknela Cala dyskusja byla

Stare 08-02-2003, 10:24   #43
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
zeby bylo wszystko ok (i zeby nabic postow) stwierdzam co oczywiste: nie mam zadnych praw do historii z iraca Az sie dziwie Mazio ze ci umknela Cala dyskusja byla
mialem wtedy klopoty zdrowotne i umknelo mi wiecej rzeczy...

ale juz jest ok

TRALALALALALALALA

PS. zamierzam "to" przetlumaczyc (postaram sie tak literacko ) i umiescic to na forum - tylko nie wiem jak szybko bo mam troche napiety weekend jak baranie jajka

Stare 08-02-2003, 12:51   #44
{WicKeD}Jacky
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

ups
Poczytalem sobie caly topik i jestem przerazony bezmyslnoscia ludzi, brakiem poczucia wartosci i Bog jedyny wie czego.
Tez ogladalem pozegnanie naszych zolnierzy jadacych do Iraku i przyznam sie, ze bardzo zalowalem ze nie stalem tam razem z nimi w szyku. Wielu moich kolegow juz jest w Iraku i wielu jeszcze na dniach tam pojedzie. Po pierwsze oni jada tam pomoc a nie walczyc. Tych ludzi tam w Iraku ze skrajnymi pomyslami i demagogia powrotu starych czasow jest niewielu, a miliony oczekuja spokoju i stabilizacji. Wiec prosze jesli nie byliscie w krajach arabskich i nie znacie ich mentalnosci to nie wypisujcie glupot.
Denerwuje mnie wypowiedz typu "mnie to zwisa". Zapamietaj sobie mlody czlowieku, ze zwisa Ci tylko jedna czesc ciala. Jezeli nie rozumiesz sprawy ani sytuacji to nie zabieraj bezsensownego glosu. Kazdy mlody czlowiek jest bohaterem do momentu kiedy nie wlozy na siebie munduru. Potem staje sie potulny jak baranek. Rozumiem, ze mlodosc ma swoje prawa - ale czy one musza byc takie puste.
Nalezy brac przyklad z podejscia do wartosci narodowych z innych krajow, a tam tego typu zwroty sa nieco dziwne. Wartosci narodowe, symbole narodowe, barwy narodowe stoja na pierwszym planie.
To sa polscy zolnierze i nie wazne co maja robic to nie jest Twoj problem. Oni musza wrocic cali i zdrowi I NAPEWNO WROCA, a po nich pojada nastepni i tez wroca.
I jestem przekonany, ze zrobia swoja robote bardzo dobrze i beda bardzo dobrze odbierani przez Irakijczykow.
]]Jackal[[
{WicKeD}Jacky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-02-2003, 12:53   #45
[LSD] SokoL PL
General

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do [LSD] SokoL PL
Domyślnie

Heheh mlodziez to zawsze material wywrotowy....szczegolnie studenci

[LoozerSquaD]
[LSD] SokoL PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-02-2003, 12:55   #46
Sundowner
General

Domyślnie

Jackal, a można spytać gdzie służysz ?
Stare 08-02-2003, 12:57   #47
{WicKeD}Jacky
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
Jackal, a można spytać gdzie służysz ?
Hehehe
W Jednostce Wojskowej.

Na mazurach w jednostce, ktora szkoli kierowcow.

]]Jackal[[
Stare 08-02-2003, 13:01   #48
{WicKeD}Jacky
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
SokoL PL]Heheh mlodziez to zawsze material wywrotowy....szczegolnie studenci
Wcale nie prawda. Tu nie chodzi o studentow. sa to madrzy i wyksztalceni ludzie. Chodzi mi glownie o ludzi niedowartosciowanych, ktorzy sa zagubieni w swoim ja i w tym co nazywamy dzungla cywilizacyjna. To oni przekrecaja to co wcale nie jest czasem przyjemne i zauwaz, ze po latach siedza cichutko jak myszki pod miotla, bo sie odnalezli i wiedza, ze nic nie moga.
]]Jackal[[
Stare 08-02-2003, 13:01   #49
LordV
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jackal
Denerwuje mnie wypowiedz typu "mnie to zwisa". Zapamietaj sobie mlody czlowieku, ze zwisa Ci tylko jedna czesc ciala. Jezeli nie rozumiesz sprawy ani sytuacji to nie zabieraj bezsensownego glosu.
tylko co jeżeli zwisa większości? ta większość w przyszłości będzie rządzić tym krajem, a jej stosunek w tej sprwie jest taki sam jak w każdej innej; ma to w pupie. dla przeciętnego nastolatka ważniejsze jest czy jego ulóbiony zespół się rozpadnie czy wyda nowa płyte niż to czy uda się zminiejszyć bezrobocie, albo to czy premierem bedzie pan X czy pan Y. taka jest nasza przyszłość, idą czasy tych którym "wsyztsko zwisa". jaki odsetek loudzi w wieku 16-20 lat interesują losy kraju jaki odsetek ludzi w wieku 18-25 lat idzie głosować? ba ... wogle cięzko kogokolwiek namówić na głosowanie - i jest coraz gorzej! lepiej się przygotować na takie czasy niż wyprówać sobie flaki ze złości na myśl o takim obojętnym podejsciu. lepsze jest zła decyzja niż brak decyzji.

Cytat:
Napisał Jackal
Kazdy mlody czlowiek jest bohaterem do momentu kiedy nie wlozy na siebie munduru. Potem staje sie potulny jak baranek.
dlatego nigdy nie założyłęm i nie założe, i bedewalczył jak tylko mogę z przymusowym zakładaniem.
Stare 08-02-2003, 13:08   #50
{WicKeD}Jacky
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
tylko co jeżeli zwisa większości? ta większość w przyszłości będzie rządzić tym krajem, a jej stosunek w tej sprwie jest taki sam jak w każdej innej; ma to w pupie. dla przeciętnego nastolatka ważniejsze jest czy jego ulóbiony zespół się rozpadnie czy wyda nowa płyte niż to czy uda się zminiejszyć bezrobocie, albo to czy premierem bedzie pan X czy pan Y. taka jest nasza przyszłość, idą czasy tych którym "wsyztsko zwisa". jaki odsetek loudzi w wieku 16-20 lat interesują losy kraju jaki odsetek ludzi w wieku 18-15 lat idzie głosować? lepiej się przygotować na takie czasy niż wyprówać sobie flaki ze złości na myśl o takim obojętnym podejsciu. lepsze jest zła decyzja niż brak decyzji.
Hehe moja zwisa momentami.

Kto bedzie rzadzil nie jest istotne - istotnym jest fakt aby bylo wszystkim lepiej.
faktem jest, ze problemy nastolatkow sa roznymi od tych, o ktorych mysla starsi ludzie. Ale mlody madry nastolatek nie wypisuje, a nawet nie mowi takich rzeczy o swoich rodakach "ze mu to zwisa".
To co sobie myslisz to jest Twoje, ale nie siej demagogii. Mysli sa wolne od cla - i tu mozna byc spokojmym - oczywiscie jesli nie przekraczaja granic przyzwoitosci.
Lepszy jest brak decyzji - mysle, ze nie masz racji - zawsze sa tylko dwa wyjscia TAK albo NIE. Polsrodki zawsze sprzyjaja jakiemus podejsciu do zagadnienia.
]]Jackal[[
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania