Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-29-2003, 19:44   #101
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Wiesz Wojtas, mnie tam tez nikt nie poinformował Po prostu zobaczyłem w logach strony wejścia z tego adresu i zerknąłem sobie...
Ale skoro ktos uwaza, ze gry.pl jest lepszym miejscem do ogloszenia...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-29-2003, 19:47   #102
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

wlasnie o to mi chodzi...
jestesmy spolecznoscia, staramy sie - a przynajmniej niektorzy z nas - cos robic dla gry, radzimy sie na tym forum, tu sie organizujemy, a tu nagle takie cos...

UPDATE

do CL - poczekajcie z dodawaniem sie do CB bo jak na razie sa z tym problemy - dajcie im wszystko dokonczyc, a wtedy (mam nadzieje)zostaniemy poinformowani o wyniku prac...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-29-2003, 23:04   #103
Guest

Domyślnie

Jako jeden z DEV stronki (chodziaz najmiej znaczącym) chciałbym się podzielić moimi uwagami!
1 ZODIAK zrobił nie tylko dobrą robotę ale zwazywszy na tym ze za miesiąć mam Mature to naprawde podziwiam go .....RESPECT
2 Logo zostało tak stworzony bo o taki mnie poproszono (aspekt polski i aspekt AAO ) no i zrobiłem po pijanemu (byłem w trzeciej 150tki) i w dwie godzinki ale mogę powiedzic jedno i obiecuje ze na tym nie poprzestane i stale będę rozwijał grafikę strony
3 do tej pory wydzę tylko mało kostruktywne uwagi (z niektórymi tylko wyjątkami) duzo osób zadklarowało swoją pomoć no ale nikt się nie zgłosił - ludzie na co czekacie? moje GG 1981076 czekam na krótkie i przemyslane uwagi na temat strony i jej treści ! (proszę o nie zalanie mnie)
4 strona (albo jej wczesna wersja) jest dostępna pod adresem Clan Base Poland tam zobacicie jak bardzo to wszystko jest zaawansowane ale proszę nie zawraczac nam głowę na razie z pytaniami "dalczego tak" i "co mam zrobić z tym" bo i tak mamy duzo na głowie podaje link tylko i wyłącznie abyście zobaczili jak to miej więcej ma wyglądać (ewentualnie CL mogą zarejestrować swoje klany w celu przetestowania narazie)
5 Jeśli usłysze od Zodiaka ze ktoś mu zabrał czas który miał na naukę pytając o duperele to osobiście zedrzę go ze skóry (zart) ale jednak bardzo proszę o zawraczanie głowy mi ! Ja to przekarze wyzej

Tylę na razie! Dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów i kazdego z osobna
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-29-2003, 23:15   #104
Guest

Domyślnie

Jeszcze jedno z innej beczki mam takiego pomysła :

połączyć trzy programy AAO Monitor, Hydra CDsystem, i Muzamen AAO Tools i zrobić taki uniwersalny i dobrze napisany program! jednak kod zródłowy posiadamy (ja i muza) aktualnie tylko od AAOtools :-) więć HACKERS OF AAO UNITE dla tych którzy zdobędą kod wyzej wymieninych (oprócz AAO TOOLS) programów czeka nagroda (buziak odemnie i wdzięcność Polskiej sceny AAO) poza tym co myslicie o tym aby taki program stworzyć i włączić w CBP?

pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-30-2003, 06:38   #105
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Myślimy, że pozostałe programy są właśnościa ich autorów, którzy nie opublikowali ich w formie open source i należy to uszanowac, a nie wyskakiwać z nieprzemyślanymi pomysłami...
Inkub
Stare 04-30-2003, 10:44   #106
Guest

Domyślnie

Ja nie powiedziałem ze mamy od ich ukrasc program i wystawić jak nasze ale warto by było zobaczyc jak oni to zrobili gdzie ewnetualnie popełnili błędy, jeśli jakies popełnili, zobaczyć jak te programy wogóle działają (nie jestem programistą więc nie wiem co programista muszi wiedziec) no i stworzyć własny czałkowicie program który miałyby te same własciwości czyli byłoby tak jak AAO monitor katalogiem serverów gdzie kazdy by mógł zobaczyć gdzie kto gra i ewentualnie dołączyć oraz przy połączeniu sprawdziłby czy osoba łącząca nie czituje lub uzywa innej formy łatwienia i ewentualnie jesli tak to wysyła email do odpowiedniego admina! tyle chyba ze ktoś jest na tyle zaawansowany programistą i sam to wsystko obmyśli

pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-30-2003, 10:48   #107
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Właśnie o tym pomyśle pisałem. Jest to - najkrócej ujmując - kradzież praw intelektualnych.
Inkub
Stare 04-30-2003, 11:39   #108
[1st.PB]muzaMen
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]muzaMen Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]muzaMen
Domyślnie

hmmm....

Rozmawialem z ZEUS'em na ten temat i watpie zeby autorzy wyzej wymienionych programow udostepnili nam swoj kod, przynajmniej nie za darmo. Zreszta nie widze innej mozliwosci "kradziezy" kodu. Narazie to moge troche poeksperymentowac z wlasnymi pomyslami ale nic dobrego nie wroze...

P.S. to byl ZEUS'a pomysl :!: mnie w ewentualna kradziez prosze nie mieszac :wink:
Stare 04-30-2003, 12:30   #109
Guest

Domyślnie

Dobra zapytam inaczej ! kto jest za aby w przysłości aby grac w lidze trzeba przejść test hydry lub inny test innego autorstwa ! I jak mozemy cziterów wyeliminowac z CBP ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-30-2003, 13:42   #110
[1st.PB]muzaMen
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]muzaMen Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]muzaMen
Domyślnie

ja jestem ZA :!:

Mysle ze takie laczenie sie do ligi za pomoca takich programow jak CD jest bardzo dobrym rozwiazaniem.

Nie bedzie zadnych watpliwosci na meczach co do cheatowania.
Stare 04-30-2003, 16:54   #111
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Mam taką małą dygresje co do stronki, uważam że grafe[Logo] powinien robić Sundowner[sorka Zeus], ale chyba nikt nie zaprzeczy zę Sun wymiata w edytorach graficznych.
Stare 04-30-2003, 17:47   #112
szekemekefere_pl
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do szekemekefere_pl
Domyślnie

o tak Sundowner wymiata :D zreszta popatrzcie na moj tag ;) [ten golabek]:D
szekemekefere_pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-30-2003, 17:52   #113
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

no chłopaki wzruszyłem się

[Update]
wszystko ładnie, pięknie, tylko nie można zmieniać danych klanu - email, www, grafika... jedynie mozna dodawać i usuwać graczy...
Stare 04-30-2003, 22:49   #114
Guest

Domyślnie

To za przeproszeniem ale dlaczego sundowner nie zgłosił się do zrobienia logo mnie po pierwszej wzmnianki ze cos tam umiem na GFX to od razu mnie wzięto (mam dobre chody wiem) poza tym co lepszego moze zrobić sundowner jesli ma byc logo które ma małą wage (do 25Kb) no i nie jest flash tylko jpg! ja pomyslałem zeby zrobić animowane itp. ale potem pomyślałem ze najwazniejsza jest prostota chyba sundowner który się zna na grafice w tym przyzna mi rację!

No i jeszcze jedno skoro się zgłosiłem do zrobienia grafiki to zrobie grafike i tyle pewnie ze są lepszy ode mnie nawet 5000 razy lepszy ale ......nie zgłosili się pozdrawiam

ps. BTW Gołąbek jest zajebiosa sun ... respect
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-01-2003, 14:58   #115
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Zeus ja tylko wyraziłem swoje zdanie, ja nic nikomu nie karze. A czemu się nie zgłosił jak będzie chciał to sam powie. Ty robiłeś grafike respect ja tylko powiedziałem co o tym myśle, więc się odrazu nie obrażaj.
Stare 05-01-2003, 15:31   #116
Guest

Domyślnie

Ale ja się nie obraziłem tylko stwierdziłem fakt jak tylko jednak cie zobacze to SAW mi z kieszeni wyskoczy
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-03-2003, 21:49   #117
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Słyszałem, że liga ma być wyłącznie dla polskich klanów, co więc na liście klanów zrzeszonych robi np. Riders Of Apocalypse ?

i druga sprawa...W rejestracjii klanów podaje się taga, ale nie dopisuje go do nicka. Jest on dopisywany automatycznie. Itu pojawia się pewien problem - Postanowiliśmy przy zakładaniu klanu, że wzorem paru zagranicznych squadów będziemy dopisywać taga na Za a nie przed nickiem. Jednak strona automatycznie dodała naszym tagi na początku (tak jak wszystkim). Pytam więc, czy musimy dostosować się do innych i przenieść taga na początek, czy da się jakoś zmienić tamte wpisy (bo zakładm, że baza danych powinna zawierać prawdziwe DOKLADNE nicki graczy...

P.S. Ja wiem, że to mało istotny szczegół, ale nie lubię nawet najmniejszych niedomówień :
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-03-2003, 23:28   #118
[GROM] com.bat
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM] com.bat
Domyślnie

moja opinia jest taka ze i tak w sumie jedyne co do zrobienia to ten banerek. Takze niema sie zabardzo co zprzeczac ale osobiscie mysle ze obecne jest przebajezone powinno byc prostrze bez tych zolniezy i zlotego napisu.
Stare 05-04-2003, 02:05   #119
Guest

Domyślnie

Com.Bat osobiście mi sie zajebiscie podoba logo w stronie www.clanbase.com jest odlotowy nie długo się zabiore do praczy i spróbuje stworzyć cos dobrego na razie następne dwa dni to mi zajmie linux ale postaram się cos dobrego stworzyć pzdr
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-04-2003, 10:56   #120
[GROM] com.bat
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM] com.bat
Domyślnie

Nieiwem co w tym na cb.com jest takiego fajnego:
raz ze jest ni #uja zwiazane z Polska

dwa ze jest ni #uja zwiazane z AA

Zeus musisz sie przed kazda praca zastanowic nad jej tematyka...tamto logo to mi zajezdza futurystycznym Tribes a nie realistycznym AA...prze,mysl to( i looknij na logo GROMu w cbpl to sie nazywa NArodowy akcent!
Stare 05-04-2003, 17:07   #121
Guest

Domyślnie

Zajebiste to logo wasze chodziarz nie tak dobre jak nasze
a to o clan base powiedziałem ze mi sie podoba nie powiedziałem ze ma być u nasz na stronie
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2003, 20:42   #122
[GROM] Recon
Colonel

Miasto: Poręba
Wyślij wiadomość przez AIM do [GROM] Recon
Domyślnie

Chciałbym cos zasygerowac a moze bardziej zapytac, bedzie forum ?
[GROM] Recon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-12-2003, 06:23   #123
[HC] Maniok PL
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [HC] Maniok PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do [HC] Maniok PL
Domyślnie

Albo chociaż tu zrobić nowe forum np. "Polska Liga" albo cuś
„ŚCIEŻKA SPRAWIEDLIWYCH WIEDZIE PRZEZ NIEPRAWOŚCI SAMOLUBNYCH I TYRANIĘ ZŁYCH LUDZI . BŁOGOSŁAWIONY TEN CO W IMIĘ MIŁOSIERDZIA I DOBREJ WOLI PROWADZI SŁABYCH DOLINĄ CIEMNOŚCI, BO ON JEST STROŻEM BRATA SWEGO I ZNALAZCĄ ZAGUBIONYCH DZIECI. I DOKONAM NA TOBIE SROGIEJ POMSTY W ZAPALCZYWYM GNIEWIE , I NA TYCH KTÓRZY CHCĄ ZATRUĆ I ZNISZCZYĆ MOICH BRACI, I POZNASZ ŻE JA JESTEM PAN , KIEDY WYWRĘ NA TOBIE SWOJĄ ZEMSTĘ „
KSIĘGA EZECHIELA ROZDZ 25 WERS 17
[HC] Maniok PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-12-2003, 12:36   #124
[GROM] Recon
Colonel

Miasto: Poręba
Wyślij wiadomość przez AIM do [GROM] Recon
Domyślnie

No mozna by i tutaj ale nie am to jak byc samowystarczalnym
[GROM] Recon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-12-2003, 18:42   #125
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

na tamto forum dac po prostu link do forum ktore bedzie tutaj - zaoszczedzi to nam problemow, podobnie jak tworcą pracy...
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 03:04   #126
Guest

Domyślnie

do wszystkich zainteresowanych

własnie okazał sie stosowny news na stronie CBP
Zapraszam więc i tu wszystkich zainteresowanych sędziowanuem meczy w lidze do zgłaoszenia się do mnie na Mail ewentualnie GG lub w ostateczności na PM
Jako szef tego działu zaznaczam ze cenie odpowiedzalność i postawę !

Pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 14:25   #127
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

mam nadzieje że nie bierzesz tych z TWL

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-17-2003, 20:07   #128
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

Cytat:
[RIP]Hydra
TWL Member 05-10-2003 03:02 PM / profile / quote

--------------------------------------------------------------------------------

Originally posted by: -=[10thSFG]=-Phantom

Hydra have you considered a gnutella type network where all programs are clients and servers, and your files are compared to the other players and not a central server's?

Actually, a future version will be something like that.
But it'll be for the chat capability, and not the main detection/protection.

The reason why is simple. If I were to convert it totally over to that type of system, there's nothing to stop anyone from freely using it.

For right now, my goal is to keep it TWL only.

For instance, the new version doesn't allow you to enter in the CD server's IP & Port anymore. It has a list of CD servers for you to choose from. It also upon starting checks all the CD servers to see if they are available, with a manual refresh of course.

It is also entirely possible in another version to have it where you just start the client, select your CD server from the list, and then select your match from a drop-down list.

That would basically make it a hands off system, where the ONLY thing that you would have to enter is the location of your ArmyOps base location. And even that would only have to be done once.

We'll see what happens.

Good idea though, thanks.
to czego bedziemy uzywac w lidze?
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-29-2003, 19:45   #129
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

a ja mam pytanko : z jaką częstotliwością bedą rozgrywane mecze wiadomo sesje ,koniec roku szkolnego ,praca , wakacje. Czy może planowane jest na wakacje mniejsze zintensyfiowanie i po wakacjach normalne tempo

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2003, 10:15   #130
[RD]_apach_pl
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do [RD]_apach_pl
Domyślnie

Liga liga liga jak powstał mój klan to mi przyszło do głowy takie coś ale wtedy ja nikogo prawie nie znałem i jakoś tak ten pomysł wydal sie mało prawdopodobny teraz widze że prace ruszyły pełną parą... już rozgrywki mają ruszyć zapisało sie dużo klanów... ale jest chyba jeden problem:
Bo zgodzicie się chyba że dla większości graczy jest problemem brak czasu zwłaszza teraz gdy sie zaczynają sesje w licech jes końcówka roku i sie oeny naciąga.... i w sumie grać to można tylko w weekendy niestety.
Ciągle mi chodzi po głowie czy te mecze będą w weekendy tylko grane czy w tygoniu też... ale tutaj nic odemnie nei zależy tylko od admina ligi
Stare 05-30-2003, 10:35   #131
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Rozgrywki maja ruszyc pojutrze, a tu nie ma nawet rozpiski na piersze 2 tyg., ani regulaminu.
Daleki jestem od krytykanctwa, ale taki stan rzeczy wprowadza tylko nerwowa atmosfere. A to nie dobrze, bo na lige wszyscy czekamy.

Jakby co to moge napisac jakis regulamin.
Gniewosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2003, 12:28   #132
Crazy
Captain

Domyślnie

Jak nie ma regulaminu jak jest A co do rozpiski to w jakims newsie na CBP bylo napisane ze losowanie meczy kto z kim i kiedy odbedzie sie 1 czerwca jesli sie nie myle. Hoooah moj 1 post
Stare 05-31-2003, 08:49   #133
[6BDS]_Krupier_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do [6BDS]_Krupier_PL
Domyślnie

RETY TO JUZ JUTRO

nie moge sie doczekac!

a mam pytanie... kto to będzie losował? Macie juz wyznaczoną sierotkę?

Chcialbym brac udzial w tak donioslej chwili chociazby przez gadu gadu... Albo jeszcze lepiej - walne zgromadzenie na gromowym TS-ie... Tylko powiedzcie o ktorej godzinie jesli przystaniecie na ten pomysl.
[6BDS]_Krupier_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2003, 10:16   #134
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Cytat:
Napisał [6BDS
_Krupier_PL]Chcialbym brac udzial w tak donioslej chwili chociazby przez gadu gadu... Albo jeszcze lepiej - walne zgromadzenie na gromowym TS-ie... Tylko powiedzcie o ktorej godzinie jesli przystaniecie na ten pomysl.
Podpisuje sie pod pomysłem Krupier'a . A co do sierotki, to moze jakas sierotka bez klanu?
Pixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2003, 10:22   #135
Gniewosz
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pixel
A co do sierotki, to moze jakas sierotka bez klanu?
Jak juz cos, to proponuje Przemaaa.
Nie to ze jestes sierotka Przemooo :wink:, ale chyba jako bezpartyjny dales dowody obiektywizmu.
Stare 05-31-2003, 21:52   #136
[6BDS]_Krupier_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do [6BDS]_Krupier_PL
Domyślnie

Najwyraźniej organizatorzy nie znalezli sierotki bo start ligi opozniony. Zawinila "zlosliwosc rzeczy martwych". To znaczy ze co? ZABILI SIEROTKE?!

Albo martwi rodzice sierotki zlosliwie zmartwychwstali...
[6BDS]_Krupier_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2003, 15:19   #137
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

Cytat:
Napisał [6BDS
_Krupier_PL]Najwyraźniej organizatorzy nie znalezli sierotki bo start ligi opozniony. Zawinila "zlosliwosc rzeczy martwych". To znaczy ze co? ZABILI SIEROTKE?!

Albo martwi rodzice sierotki zlosliwie zmartwychwstali...
"złośliwość rzeczy martwych" to poprostu wyświechtane wytłuamczecznie, bardzo wygodne bo rzeczy martwe nie mogą się bronić ani odpowiadać za to że nawaliły. pozatym jak miało ruszyć dziś skoro nie ma regulaminu? to było do przewidzenia
Stare 06-01-2003, 17:44   #138
Pixel
General

Domyślnie

Ejj, czy nie lepiej zrobić podział na grupy W takim stanie rzeczy jak jest teraz liga bedzie trwala 13 miesiecy. Nie za duzo?
Stare 06-01-2003, 18:53   #139
Gniewosz
General

Domyślnie

Zastanawiam, sie po co bylo losowanie tabeli klanow do ligi? Nie mozna bylo alfabetycznie?

Regulamin - propozycje:
-jezeli nie przyjdzie na czas okreslona ilosc graczy, graja tylko ci, ktorzy przyszli
-gra sie nieprzerwanie, jak kogos wywali, to trudno
-kwestia screenshotow / hydry / innej weryfikacji "cziterow" (oby takich nie bylo)
-gra sie od wyzerownia licznika przez 7 tur, bez przerw (na wlasnej skorze wiem, ze nie dla wszystkich jest to oczywiste)
-ew. interpretacje regulaminu naleza do adminow ligi, kolegium sedziow, czy kogos innego (ale musi to byc powiedziane)
To na razie wszystko co mi do lba przyszlo.
Stare 06-01-2003, 19:00   #140
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Tak wszedłem na tą drabinke... i jade w dół i jade... aż mnie zbolało... FOG na 21 miejscu... czeka nas długa droga...
Stare 06-01-2003, 19:26   #141
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gniewosz
Zastanawiam, sie po co bylo losowanie tabeli klanow do ligi? Nie mozna bylo alfabetycznie?

Regulamin - propozycje:
-jezeli nie przyjdzie na czas okreslona ilosc graczy, graja tylko ci, ktorzy przyszli
-gra sie nieprzerwanie, jak kogos wywali, to trudno
-kwestia screenshotow / hydry / innej weryfikacji "cziterow" (oby takich nie bylo)
-gra sie od wyzerownia licznika przez 7 tur, bez przerw (na wlasnej skorze wiem, ze nie dla wszystkich jest to oczywiste)
-ew. interpretacje regulaminu naleza do adminow ligi, kolegium sedziow, czy kogos innego (ale musi to byc powiedziane)
To na razie wszystko co mi do lba przyszlo.
Ad.1 - zgadzam sie, ale nalezy dac jeszcze 10 minut czasu ponadplanowego, zeby ktos jeszcze mogl dojsc ewentualnie
Ad.2 - bez sensu i do dupy zasada. Jak kogos wywali, to nastepnej rundy sie nie gra, dopoki ten ktos nie wroci.
Ad.4 - bez sensu, z matematyki masz 1 ze ilczyc recznie nie umiesz ? Nie wiem co w tym takiego oczywistego dla ciebie.
Stare 06-01-2003, 20:02   #142
Pixel
General

Domyślnie

Nie matw się Sun. Facet z infy u nas postawił wszytkim dziewczynom 5, a chłopakom 4 na półrocze. Pytamy się czymu? A on: "Bede miały z czego spadac"
Stare 06-01-2003, 20:17   #143
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Ad.2 Ale trzeba chyba dać jakiś limit czasu na powrót, np. 5 minut. Nie może być tak, że ktoś chce zrobić przerwę, więc zabity członek drużyny wychodzi z serwa i wraca za 20 minut.....
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2003, 20:52   #144
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Zapoznajcie się z regulaminem z meczy wewnątrzforumowych - imho jest tam kilka pkt. które mogły by się wam przydać :wink:
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2003, 01:57   #145
flimon
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do flimon
Domyślnie

witam
nie jestem czlonkiem zadnego clanu ale nurtuje mnie jedna kwestia co zrobicie jak wyjdzie patch a wiadomo ze nie wszyscy beda mogli go od razu sciagnac z roznych powodow a np mecze beda rozgrywane w nastepny dzien i dochodzi do tego jescze iupdate servera
wiadomo ze w AA pathe wychodza w sumie czesto
pozdrawiam wszystkich graczy AA:O
flimon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2003, 06:00   #146
Pixel
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał flimon
wiadomo ze w AA pathe wychodza w sumie czesto
Czy ja wiem czy tak czesto. Nadal pojawiaja sie za rzadko i za dużo nowych bug'ów i nie poprawione stare.
Stare 06-03-2003, 08:52   #147
wisNiaT7
Lieutenant Colonel

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez ICQ do wisNiaT7 Wyślij wiadomość przez AIM do wisNiaT7 Wyślij wiadomość przez MSN do wisNiaT7
Domyślnie

własnie gdy wyjdzie nowy patch w czasie ligi to Co bedzie ?
Gra na nowym czy 1.7 ?
wisNiaT7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2003, 08:58   #148
Gniewosz
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał =SF=BANDIT
własnie gdy wyjdzie nowy patch w czasie ligi to Co bedzie ?
Gra na nowym czy 1.7 ?
Szukacie teraz problemow.
Jak wyjdzie patch to przesunie sie mecze o jakies dwa dni, gracze sciagna sobie patch, przestosuje sie serwer i po krzyku.
Stare 06-03-2003, 09:01   #149
wisNiaT7
Lieutenant Colonel

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez ICQ do wisNiaT7 Wyślij wiadomość przez AIM do wisNiaT7 Wyślij wiadomość przez MSN do wisNiaT7
Domyślnie

to extra :-) Nie szukamy Problemu Gniewosz
wisNiaT7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2003, 10:36   #150
Gniewosz
General

Domyślnie

A tak przy okazji, w regulaminie laddera nie jest nic powiedziane o czestotliwosci rozgrywania meczy. Nie ma zadnych ograniczen (np. tylko 1 proba na tydzien), wiec mozna sobie wyobrazic sytuacje, w ktorej druzyny sytuowane nizej domagaja sie rozgrywek codziennie. Nalezy zatem wprowadzic owe ograniczenia np. druzyna usytowana wyzej moze bronic sie tylko 1 na tydzien (obowiazuje kolejnosc zgloszen przeciwnikow), czy atakujacy moze skladac tylko 1 propozycje ataku na 2 tyg.
To powzny brak w regulaminie. Mam nadzieje, ze zostanie poprawiony.

P/s. Klan Bąbelki zostal dopuszczony do ligi posiadajac (czy ujawniajac) tylko 5 czlonkow (regulamin wymaga 6). Jeszcze liga nie ruszyla, a regulamin juz nie jest przestrzegany :!:
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania