Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Szukam Pomocy 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-03-2004, 06:34   #1
M@RiO_{Hooligans}
Warrant Officer 1

Domyślnie Critical Error w grze America's Army

Po zainstalowaniu patcha 2.1 zaczol robic sie problem ,bardzo czesto wyzuca mnie z gry i wyswietla komunikat Critical Error .
Prosze o pomoc co z tym z robic jesli ktos wie
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Reklama is online  
Stare 06-03-2004, 07:07   #2
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Nie tylko tobie :/ Zainstalowalem nawet pelna wersje ale tez nic nie daje :/
Stare 06-03-2004, 07:29   #3
Czullo
Guest

Domyślnie

A u mnie wrecz przeciwnie jeszcze ani jednego Kritikala nie widzialem
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 07:32   #4
RaPtOrPl
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do RaPtOrPl
Domyślnie

Witam,
zainstalowałem wczoraj pacha, wszedłem na Bridge SE i .... spox - nic się nie działo, ale po kilku rundach critical error - pomógł restart gry.
Stare 06-03-2004, 07:40   #5
[BuLdOg]
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do [BuLdOg] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [BuLdOg]
Domyślnie

Ja nawet do gry wejść nie moge:/ Odrazu criticala dostaje :evil:
[BuLdOg] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 07:42   #6
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Pamiętajcie by od nowa skonfigurować gre...

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 07:59   #7
rojam-bizi
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do rojam-bizi
Domyślnie

ciekawi mnie czy wam wyskakuje to samo ?
No Label

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1535 MHz with 511MB RAM
Video: RADEON 9600 SERIES (6444)

General protection fault!

History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh_Type2 <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine:raw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

jakies pomysly zeby z tym wygrac ?
zdaza sie czesto nie mozna wogole pograc
rojam-bizi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 08:06   #8
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Criticalle beda wyskakiwac gdy wrzucicie konfigi od wersji 2.0. Nie ma tak dobrze, jak ktos to zrobil niech instaluje jeszcze raz i jeszcze raz z gry skonfiguruje sobie wszystko (nie mowie o pliku user.ini, ktorego to nie obejmuje).
Stare 06-03-2004, 08:23   #9
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

odpal cleanera a sam ustawi dobre armyops.ini
pozniej go trza od nowa skonfigurowac... natomiast stary user.ini mozna psokojnie wrzucic
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 09:42   #10
M@RiO_{Hooligans}
Warrant Officer 1

Domyślnie

Wszystko pieknie ladnie mam wszystko skonfigurowane na nowo i tak mam Critical Error . Moze ktos poradzil sobie z tym ,jesli tak to niech napisze ,bo z tego co widze to wiele osob ma ten problem .
A taka gra zaczxyna mi sie nie podobac 2-3 rundy i critical.
M@RiO_{Hooligans} jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 10:34   #11
Ghost_PL
Corporal

Domyślnie

Ja na nowym paczu 2.1 nie mialem jeszcze wogole criticala a musze przyznac ze na starej wersji mialem ich od groma.
Stare 06-03-2004, 10:40   #12
=]1[=^Belial_Pl^
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do =]1[=^Belial_Pl^
Domyślnie

zainstalowalem najpierw pacza 2.1 i w sumie sie instalowal z bledami
1 niemoglem wejsc na serwery
2 jak juz sie udalo to i tak sie nic nie dzialo obraz zostawal w jednym miejscu a czas lecial
3 logo przy ladowaniu gry bylo ze starej wersji

sciagnolem fula 2.1 i bylo fajnie wszedlem na serwerek ale po jakis 15 minutach critical foult

pomoglo odinstalowanie gry zainstalowanie najnowszych sterownikow i ponowne zainstalowanie 2.1 fula a teraz jezdzi artic w granicach 15 - 25 fps (przy radeonie 9600pro 128mb (128bit)
Nadejdzie taki dzien, nadejdzie taki czas kiedy z wrogiem stane twarza w twarz i nieulekne sie chocby za plecam smierc stala i boska czekala mnie kara... - zas po wygranej bitwie twarz w krwi umyje, to beda zwyciestwa i chwaly chwile...
=]1[=^Belial_Pl^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 10:51   #13
[3rd-RB]mitocht
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [3rd-RB]mitocht
Domyślnie

Siemanko
Też spotkałem sie z mega wypsypem critciali
Po zainstalowaniu patcha grając (poznając) na nowych mapach 4 godziny OFLINE miałem na koncie 35 criticali ahaahhaAHAHHAHA
Podczas granaia online 42 criticale i trzy resety kompa ludzie porażka.
Ale mianowicie doszedłem do wniosku ze giera jest świetnym testerem do mieszania w kompie przykład:
4 dni temu wrzuciłem nowego biosa i podkręciłem proca i ramy dwie kości razem 1 giga ramu OC-ZET czy jakuś tak w d3mark 2001 18000- 1900tys punktów,a w 2003 6oootys punktów i co sie stało bawiłem sie w beta testera w aa sprawdzając podkreconego kompa criticale i resety kompa co chwile LOL MEGA LOL powiadam. Wróciłem do poprzedniego biosu ale podkrećiłem wszystko tak jak na nowym i co jakos normalnie chodziło criticala miałem chyba tylko raz. A na tej nowej wersji 2.1 to samo jak bym miał nowego biosa masakra criticale i resety. Nigdy zadna gra nierobiła mi tak jak aa a co dopiero windows. Reasumując gra americas army jest dobrym testem do krecenie kompa zeby sprawdzić czy wszystko dobrze chodzić (tak niestabilnej gry dawno niewidziałem) ale gram wnią ehehe i raczej to sie nieskonczy tak szybko

Rada dla ludzi mających criticale na własnych doświadczeniach opracowane :
robić sobie stabilnego systema (najlepiej zrobic sobie w ghoscie i co tydzien stawiac na nowo)
codziennie scanować system czy niemasz jakiegoś shitu na kompie(trojany, cookisy, itp) bo spowalnia kompa
wybrac najlepsze stery do wszystkiego i zainstalowac (takie na których wszystko dobrze ci chodzi (porobic testy)
dbać o temperaturke w kompie
nie instalowac jakichs badziewi bo bedą criticale (tak ja mialem)
zawsze miec te 3-5 giga miejsca wolnego na partycjach

Mój kompik
obudowa- thermaltake(hiend) full wentyli wiec sie nie smazy mi komp(raz w miesiącu czyszczenie wentyli wszystkich)
Mobile AMD (podkrecony do 3000 Mhz)
plyta abit NF7
grafa radeon 9800XT 256ram
1giga ramu OC-ZET (niby najlepsze do podkrecania)
dzwiek audigy 2ZS pro platinium
dwa dyski twarde 1- WD200giga 2 WD80giga

i powiedzcie mi jak na czyms takim mogą pojawiać sie criticale przeciez to paranoja jakich mało
[3rd-RB]mitocht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 11:28   #14
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Critical nie zalezy od sprzetu. To taki urok kodu gry. Devovie o nim wiedza, ale nie wiedza jak to naprawic. Criticale mozna ograniczyc ale nie zlikwidowac zupelnie.

Jak wynika z moich doswiadczen to im gorsze polaczenie - wyzszy ping i wiecej PL to czesciej sie critical zdarzyc moze.
Stare 06-03-2004, 11:44   #15
[3rd-RB]mitocht

Domyślnie

Bryk
Ja mam neostrade i raczje nie mam pla ping w normie a nawet moge powiedzie ze w duzej normie bo mam lącze tylko dla siebie wiec ja niejestem taki pewien ze tu chodzi tylko o problem powodowany łaczem internetowymna criticale wszystko działa. Powiedz w takim razie czemu inne gry mi sie niewysypują (a zadna jak dotąd tego nie robiła)tak czesto jak aa .

Opowiedź jest prosta gra jest mało stabilna i czuła na różne ustawienia
Stare 06-03-2004, 12:59   #16
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [3rd-RB
mitocht]Bryk
Ja mam neostrade i raczje nie mam pla ping w normie a nawet moge powiedzie ze w duzej normie bo mam lącze tylko dla siebie wiec ja niejestem taki pewien ze tu chodzi tylko o problem powodowany łaczem internetowymna criticale wszystko działa. Powiedz w takim razie czemu inne gry mi sie niewysypują (a zadna jak dotąd tego nie robiła)tak czesto jak aa .

Opowiedź jest prosta gra jest mało stabilna i czuła na różne ustawienia
Neo nic szczegolnego.
A jakie masz PL w trakcie gry? Moze wpiszesz sobie w konsoli --> stat net <-- i popatrzysz? U mnie im mam wiecej PL na jakims serwerze tym wieksze prawdopodobienstwo (co nie znaczy ze zawsze sie zdarza) criticala.
Jak juz napisalem wyzej - ten blad jest znany devom (wynika podobno z urokow silnika gry i wlasnei w AA jest go najwiecej) ale jeszcze nie wpadli na pomysl jak sie go pozbyc.
Stare 06-03-2004, 14:19   #17
[3rd-RB]mitocht

Domyślnie

wiesz sprawdzam praktycznie zawsze w "stat net" i niemam praktycznie pla. No chyba jak mam zapuszcznoego w tle emul-a lub torenta ale na tyle głupi to nie jestem zeby grać z tym . Oczywiście masz racje ze kijowe łącze też oddziaływuje na CE. Jeśli przeczytałeś całe moje poprzednie wypowiedzi to chyba wiesz ze obcuje w kompach i tej grze nie od wczoraj i mam juz jakies z tym doświadczenie. Ostatnio kumpel wpadł i powiedział ze dostawał CE przez stery od karty dzwiękowej i jak zażucił inne to było ok, więc problem CE leży praktycznie we wszystkim
Stare 06-03-2004, 16:09   #18
M@RiO_{Hooligans}
Warrant Officer 1

Domyślnie

Widze wiele osob doswiadczylo tez juz Critical Error ,ale jak widac jeszcze nik nie wie co z tym badziewiem zrobic.
Ja chyba wroce do wersji 2.0 ,albo sproboje w nocy sciagnac sobie full 2.1 moze cos pomoze
M@RiO_{Hooligans} jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2004, 22:28   #19
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariusz123456
Widze wiele osob doswiadczylo tez juz Critical Error ,ale jak widac jeszcze nik nie wie co z tym badziewiem zrobic.
Ja chyba wroce do wersji 2.0 ,albo sproboje w nocy sciagnac sobie full 2.1 moze cos pomoze
nic to nie da no chyba ze bedize to czysta wersja, bez zadnych bindow, i zmian w .ini
Stare 06-04-2004, 01:59   #20
ajeee
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez ICQ do ajeee Wyślij wiadomość przez MSN do ajeee
Domyślnie

Po zainstalowaniu pełnej 2.1 błąd wyskakiwał już przy logo AA. Odinstalowałem, usunąłem cały folder z grą, zainstalowałem i.... pograłem

\"Jeśli zbyt długo spoglądasz w otchłań, otchłań zacznie przyglądać się Tobie\" Friedrich Nietzsche
ajeee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-04-2004, 06:48   #21
iron_ass
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do iron_ass
Domyślnie

Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Symonides]
Cytat:
Napisał Mariusz123456
nic to nie da no chyba ze bedize to czysta wersja, bez zadnych bindow, i zmian w .ini
Ściągnąłem pełną wersję, zainstalowałem na czystym systemie, komputer ustawiony nominalne, zadnych zmian w user.ini ani nigdzie indziej - i co
Gówno
Wysypuje się dalej. Jest poprawa bo tylko na Bridge`u , ale akurat to jest moja ulubiona mapka. 2 - 3 rundy i znów ten pi...... critical
Stare 06-04-2004, 12:03   #22
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

critical byl, jest i bedzie towarzyszyl AA bez niego ta gra nie bylaby tym, czym jest obecnie
musiecie sie z tym pogodzic.
critical= no rules
Stare 06-04-2004, 12:43   #23
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

gdzie znalazlem takie madre zdanko, akurat tu pasuje:

It is not a bug, it is a feature
Stare 06-04-2004, 13:12   #24
=]1[=^Belial_Pl^
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do =]1[=^Belial_Pl^
Domyślnie

Moze znowu sie przyczepie no ale...
znomu musialem nagrzebac ze sterownikami i mialem critikale i foulty
wywalilem gre, zainstalowalem nowe sterowniki raz jeszcze ustawilem wszystko tak jak ma byc i zainstalowalem fula 2.1 i dziala (przynajmniej przez okolo godzine) bo dluzej nie mialem czasu bo przeszkadzaja mi co chwile .
a wlasnie po pogrzebaniu w armyops.ini zgodnie z instukcja (przestawilem tylko parametr false na true) w dwuch linijkach na 16 bitow bylo git po przestawieniu parametru pierwszego na true a drugiego na false gra sie znowu syplena, puziejsze przestawienie na orginalne parametru nie pomoglo (pomoglo ponowne zainstalowanie gry po wczesniejszym usunieciu calkowitym).
Nadejdzie taki dzien, nadejdzie taki czas kiedy z wrogiem stane twarza w twarz i nieulekne sie chocby za plecam smierc stala i boska czekala mnie kara... - zas po wygranej bitwie twarz w krwi umyje, to beda zwyciestwa i chwaly chwile...
=]1[=^Belial_Pl^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-04-2004, 13:53   #25
[WNC]-MaNIaQ_PL
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do [WNC]-MaNIaQ_PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do [WNC]-MaNIaQ_PL
Domyślnie

wczorajaj gralem przez 3,5 godziny na village i nie dostalem zadnego criticala - sam sie zdziwilem i jestem bardzo z tego zadowolny
Stare 06-04-2004, 17:28   #26
GROT PL
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do GROT PL
Domyślnie

a ja miałem ten błąd nawet w wersji 2.0.a ale było to dużo żadziej teraz to bardzo wkur....bo jest za często
Stare 06-04-2004, 19:24   #27
unknown
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do unknown
Domyślnie

Jeżeli wyskakują wam critikale na samym poczatku to radziłbym usunąć z folderu America's Army--->System pliku ArmyOps.ini
Mi to w tym wypadku pomogło i zeby nie było że to jakieś moje eksperymenty bo informacje o tym znalazłem na trackerze w newsach.
unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-04-2004, 21:16   #28
rojam-bizi
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do rojam-bizi
Domyślnie

z wlasnego dosiwadczenia
critikale wysypuje mi tylko na bridge w inne mapy moge grac godzinami i nic na bridge 10-30 minut i critikal az szlak czlowieka bierze :evil: jak oni sie staraja muszaczaja nowa wersje a nwet nie postaraja sie jej dopracowac
rojam-bizi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2004, 10:06   #29
[3rd-RB]mitocht

Domyślnie

A więc panowie chyba zminimalizowałem criticale do zera na moim kompie na wersji 2.1
Wszystko leżało w biosie i ustawieniach (podkrecaniu) dałem wyższe fsb
i co sie stało cały wczorajszy dzień do dzisiaj 5:40 niemiałem criticala ani reseta podczas gry jak dawniej troche mi to zajeło czasu ale wreszcie moge powiedzieć ze niewysypuje mi sie aa hehehehe
Stare 06-05-2004, 12:26   #30
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [3rd-RB
mitocht]A więc panowie chyba zminimalizowałem criticale do zera na moim kompie na wersji 2.1
Wszystko leżało w biosie i ustawieniach (podkrecaniu) dałem wyższe fsb
i co sie stało cały wczorajszy dzień do dzisiaj 5:40 niemiałem criticala ani reseta podczas gry jak dawniej troche mi to zajeło czasu ale wreszcie moge powiedzieć ze niewysypuje mi sie aa hehehehe
jaka masz plyte i procek? i na ile dales?
wczoraj sie bawilem podkrecaniem, ale mam plyte Kobiana KT400 FDSX i procek athlona 2200+. mam ustawione na 133. chcialem na 166 ale sie nie dalo. trzeba przestawic zworke jp9. ale nie wiem czy to wogole ma cos do criticala?

jesli ktos ma jakies rady jak podkrecic moja plytke, to bardzo prosilbym napisac. dziekuje z gory.
Stare 06-05-2004, 12:37   #31
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

mitocht podał sprzet na poprzedniej stronie tematu :wink:

co do podkrecania to tez mam 2200+ a plytke asusa na kt400. niestety procek ma zablokowany mnoznik wiec zostaje zabawa z fsb. zeby dac na 166 musialem zwiekszyc napiecie procka na 1.8v ale wtedy zasilacz nie dawał rady i max stabilnie chodzi na 13,5x155 czyli prawie 2100 MHz.
Jesli masz odblokowany mnoznik to mozesz go zmniejszyc np. na 12 i fsb na 166 moze wtedy pojdzie.

a criticale typu general protection fault zdarzaja mi sie po zainstalowaniu patcha mniej wiecej 2 razy dziennie i nie ma tu nic do rzeczy stopien podkrecenia procka/grafy itp.
mysle ze pomogla by instalacja od nowa z full instalki ale nie chce mi sie bawic a tym bardziej sciagac :wink:
Stare 06-05-2004, 17:40   #32
GROT PL
Captain

Domyślnie

miałem critikale już w wersji 2.0.a ale żadko, z okazji nowej wersji zrobiłem format c i zainstalowałem fula 2.1 no i niestety critikale pozostały
wczoraj zmieniłem stery na najnowsze detonatory do GF fx jak się poprawi to dam znać

jak ktoś będzie miał pewną recepte na ten błąd to niech się podzieli
{to wkuża : 6 runda na kącie 450 pkt. a tu błąd }
Stare 06-05-2004, 17:48   #33
Wojtek89
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Wojtek89
Domyślnie

nie wiem o czym Wy mówicie. nigdy nie miałem i nie mam crytykali
Stare 06-05-2004, 18:48   #34
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Madek
mitocht podał sprzet na poprzedniej stronie tematu :wink:

co do podkrecania to tez mam 2200+ a plytke asusa na kt400. niestety procek ma zablokowany mnoznik wiec zostaje zabawa z fsb. zeby dac na 166 musialem zwiekszyc napiecie procka na 1.8v ale wtedy zasilacz nie dawał rady i max stabilnie chodzi na 13,5x155 czyli prawie 2100 MHz.
Jesli masz odblokowany mnoznik to mozesz go zmniejszyc np. na 12 i fsb na 166 moze wtedy pojdzie.

a criticale typu general protection fault zdarzaja mi sie po zainstalowaniu patcha mniej wiecej 2 razy dziennie i nie ma tu nic do rzeczy stopien podkrecenia procka/grafy itp.
mysle ze pomogla by instalacja od nowa z full instalki ale nie chce mi sie bawic a tym bardziej sciagac :wink:
Madek dziekuje ci za rady, zaraz sie pobawie :wink:
pozdrawiam i zycze jak najmniej CE :wink:
Stare 06-05-2004, 20:14   #35
[GSDO].KoVaL.
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [GSDO].KoVaL.
Domyślnie

tyle gadania, a ja ciągle nie wiem jak się tego pozbyć. Pozostaje pewnie tylko czekać jak wydadzą ver 2.2.0 i usuną ten błąd . Ide pograć i się pomodlić zeby mi nic nie wyskoczyło
[GSDO].KoVaL. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2004, 20:48   #36
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koval_PL
tyle gadania, a ja ciągle nie wiem jak się tego pozbyć. Pozostaje pewnie tylko czekać jak wydadzą ver 2.2.0 i usuną ten błąd . Ide pograć i się pomodlić zeby mi nic nie wyskoczyło
Koval, musze cie zmartwic, nie badz naiwny, ale to raczej nie predko usuna...
ja mysle, ze oni sami kompletnie nie maja pojecia o co do konca w tym chodzi. gdyby wiedzieli, to usuneliby to juz ze 2,3 patche temu.
Stare 06-05-2004, 21:27   #37
[GSDO].KoVaL.
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [GSDO].KoVaL.
Domyślnie

Ale chyba wiedzą jak to ograniczyć : : : We wczesniejszych wersjach nie powtarzala sie to tak czesto.Teraz ledwo co sie mapa wczyta to mnie juz wyrzuca. Zero szans na gre
[GSDO].KoVaL. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2004, 22:02   #38
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koval_PL
Ale chyba wiedzą jak to ograniczyć : : : We wczesniejszych wersjach nie powtarzala sie to tak czesto.Teraz ledwo co sie mapa wczyta to mnie juz wyrzuca. Zero szans na gre
skoro w poprzednich bylo lepiej, a teraz jest gorzej, znaczy nie wiedza
Stare 06-06-2004, 11:07   #39
RaPtOrPl
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Witam, wiem co trzeba zrobićaby pozbyćsię criticala
Dziś nad ranem (godz 2.30) doszedłem to tego jak zlikwidować CE.
Sprawa jest bardzo prosta - przynajmniej dla mnie - wyciąłem w pień wersję 2.1.0 i zainstalowałem spowrotem wersję 2.0.0 - POMOGŁO !
Jak poprawiąwer. 2.1. to ją zainstaluję, a jak nie to gram na 2.0.0
Pozdrowienia
Stare 06-06-2004, 14:31   #40
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał RaPtOrPl
Witam, wiem co trzeba zrobićaby pozbyćsię criticala
Dziś nad ranem (godz 2.30) doszedłem to tego jak zlikwidować CE.
Sprawa jest bardzo prosta - przynajmniej dla mnie - wyciąłem w pień wersję 2.1.0 i zainstalowałem spowrotem wersję 2.0.0 - POMOGŁO !
Jak poprawiąwer. 2.1. to ją zainstaluję, a jak nie to gram na 2.0.0
Pozdrowienia
mnie ta rada nie ratuje, bo Arctic jest moja ulubiona mapa teraz
Arctic, to twaj dżen, to twaja woda

a w 2.0 jej nie ma wiec musze grac, dzis criticala nie mialem a zgodzin dwie gralem.
Stare 06-07-2004, 06:34   #41
RaPtOrPl
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

[G.I.Team]-Symonides ja także chciałbym popykać na nowych mapach ale jak mam co 30 sec wchodzić od nowa do gry to dzięki za taką wątpliwą przyjemność. W niedzielę nad ranem miałem piękny niebieski ekran (jakieś buforowanie, tworzenie kopi plików, informacja, że jak nie odinstaluje ostatnio zainstalowanych programów to mi się spie........li komp.) nigdy wcześniej nie widziałem takiego komunikatu (a troche już widziałem ). Tak więc dzięki ale postoję :wink: i popykam na starych mapach - przynajmniej bez CE! i bez strachu o kompa
Stare 06-07-2004, 10:04   #42
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Sposób na criticale na BC to po śmierci nie przełączać się na innych graczy w widoku tpp tylko oglądać grę w fpp. U mnie to działa.
Stare 06-07-2004, 10:48   #43
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał RaPtOrPl
[G.I.Team]-Symonides ja także chciałbym popykać na nowych mapach ale jak mam co 30 sec wchodzić od nowa do gry to dzięki za taką wątpliwą przyjemność. W niedzielę nad ranem miałem piękny niebieski ekran (jakieś buforowanie, tworzenie kopi plików, informacja, że jak nie odinstaluje ostatnio zainstalowanych programów to mi się spie........li komp.) nigdy wcześniej nie widziałem takiego komunikatu (a troche już widziałem ). Tak więc dzięki ale postoję :wink: i popykam na starych mapach - przynajmniej bez CE! i bez strachu o kompa
hehe, dodam, ze ja mam wiecej CE na Bridge Crossing niz na przykladowo SF Arctic
tak jak mowie, critical error?= no rules!
Stare 06-07-2004, 11:22   #44
Misiek
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Misiek
Domyślnie

Ja mam inny problem. Pisalem o nim w osobnym topicu ale jego ogladalnosc spadla wiec podepne sie pod ten, moze wiecej osob przeczyta.

Mianowicie polega on na tym ze po mniej wiecej 2 rundach gry komputer samoczynie sie wylacza. Na poczatku nie mialem tego problemu, szczerze mowiac chyba nie przypominam sobie zebym co kolwiek zmienial w ustawieniach gry. Problem ten pojawil sie dzisiaj a w 2.1 gram od paru dni. Nie jest to reset, poprostu "cyk" i musze uruchamiac komputer od nowa. Slyszalem ze w nowej wersi wzrosla temperatura procesora, w porownaniu do poprzednich wersi (tym ktorzy maja termometr ). Robilem rowniez cleanera i nic nie dalo . Mam procesor AMD Athlon 2000+ (1,67 GHz).

Czy ktos zna sie na tym albo mial podobny problem i wie jak go rozwiazac ?
Stare 06-07-2004, 16:58   #45
No1B
Staff Sergeant

Domyślnie

popieram to co napisal wczesniej pitraq.

wczoraj na oficjalu pogadalem sobie z innymi graczami i doszlismy do wniosku, ze criticale sa wywolywane poprzez przelaczenie sie na 3 osobe i podgladanie gracza uzywajacego snajperki.

problemem nie jest grafa czy stery - to gra ma problem (byc moze jakies tekstury)

Misiek zajrzyj do dziennika zdarzen i zobacz co powoduje restart. wyskakuje Ci BSOD? jesli tak to podaj komunikat - cos pomozemy

pozdrawiam
No1B jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-07-2004, 21:37   #46
zygmunt
Corporal

Domyślnie

[quote="No1B"]popieram to co napisal wczesniej pitraq.

wczoraj na oficjalu pogadalem sobie z innymi graczami i doszlismy do wniosku, ze criticale sa wywolywane poprzez przelaczenie sie na 3 osobe i podgladanie gracza uzywajacego snajperki.

problemem nie jest grafa czy stery - to gra ma problem (byc moze jakies tekstury)

Zdecydowanie sie z tym zgadzam ,najlepiej po smierci sie nie bawic ,napewno ograniczy to CE.
zygmunt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-07-2004, 21:43   #47
Batou
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Batou
Domyślnie

A ja sobie postanowiłem po dłuższej przerwie zainstalować grę, zobaczyć jak tam się AA rozwija i na dzień dobry critical . Wywaliłem gały bo nigdy wcześniej nie miałem w aa błędu (a dokładnie w żadnej grze). Dodatkowo jestem po gruntownym formatowaniu oraz po wymianie sprzętu ( na p4 2,8 ), dlatego nie ma mowy o jakiś pozostałościach po poprzednich wersjach.
Jest to chyba wina kiepskiego łącza, tak jak już wcześniej kilka osób napisało. Pingi i lagi jak miałem od wersji 1.9 tak mam nadal... i jeszcze teraz do tego criticale... szkoda.
Batou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-08-2004, 06:34   #48
[3rd-RB]mitocht

Domyślnie

Panowie
Zainstalowałem se Unreala 2004 tournament i co po 10 minutach :
Critical . Rozwine to cos
Na starym biosie który powodował CR w AAO instalnołem unreala i byly criticale hehe. Wiec moze to jedka tez powodóje engine gry :

Mam cos lepszego dla posiadaczy NEO Poraszki z Telekomuny.
Testowałem łącze na jakichś stronkach i co sie okazało (jeszcze mnie nie przełonczyli na 640 mam nadal 512) łącze jest niestabilne wacha sie pomiedzy 512 a 460 ZA CO JA PŁACE no i wczoraj złapałem criticala co chyba było powodem łącze tak chwalonego przezemnie. Od czasu nowego biosa niemam criticali w AAO. Co do tego spectatora to raczje nigdy nie miałem CR
Stare 06-08-2004, 07:06   #49
ScoutBoy_PL
Staff Sergeant

Domyślnie

Criticale miałem od zawsze - od wersji 1.7 do 2.0a zdarzały się od czasu do czasu (raz dziennie przeciętnie) i na to nic poradzić nie można było (przynajmniej ja sposobu nie znalazłem). Natomiast w wersji 2.1 dostawałem ten błąd raz na 15-25 min. grania. Pomogło zainstalowanie nowych sterowników do karty graficznej. Do tej pory używałem detonatorów z lipca 2003. Teraz używam najnowszych (chyba kwiecień 2004) i od 3 dni nie dostałem criticala. Na oficjalnym forum znalazłem jeszcze informację, że warto ustawić parametr Use16BitTextures (czy jakoś tak) na true. Podobno dużo rzadziej dostaje się wtedy ten błąd.
Stare 06-08-2004, 10:40   #50
GROT PL
Captain

Domyślnie

Miałem to świństwo jak większość z nas na pełnej wersji 2.1 ale zrobiłem po raz kolejny format c , w biosie powyłączałem wszystkie stosowane do tej pory eksperymenty dałem tylko żeby zastosował najlepsze ustawienia automatycznie, pościągałem wszystkie dostępne aktualizacje Windy, przeglądarki internetowej, nawet jest poprawka do DX 9b (nie robiłem aktualizacji automatycznej bo mi za każdym razem wirusy ciągneło) w AAO ini nie mam jeszcze żadnych zmian.
grałem dzisiaj na moście całe przedpołudnie i dopiero godzina 12 wyłączyła mi gre nie miałem żadnych błędów
Polecam ten sposób jak na razie działa acha myszką po śmierci ruszam jak dawniej i też nie wywala
wszystkie łaty pobierałem ze strony: www.centrumXP.pl

POWODZENIA

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania