Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-24-2007, 10:06   #1
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie Prototype [X360, PS3, PC]

Prototype [X360, PS3, PC]

kategoria: gry akcji - TPP
producent: Radical Entertainment
wydawca: Vivendi Games
dystrybutor PL: CD Projekt
data premiery: czerwiec 2008
data wydania PL: czerwiec 2008

Prototype to gra akcji dziejąca się w otwartym na wzór Grand Theft Auto świecie, w której wcielamy się w postać posiadającego nadnaturalne zdolności bohatera wmieszanego w rozległy trwający od wielu lat spisek. Produkcja została opracowana przez firmę Radical Entertainment. Jej wydawcą jest należąca do koncernu Vivendi Games, Sierra Entertainment.

W grze wcielimy się w tytułowy prototyp, obdarzonego przez genetyczne eksperymenty nadnaturalnymi zdolnościami człowieka – Aleksa Mercera. Zmiany poczynione w jego genomie doprowadziły do tego, że posiada on zadziwiającą zdolność transformacji własnego ciała. Dzięki temu może przyjmować wygląd napotkanych ludzi. Mało tego, potrafi również przejmować ich wspomnienia i umiejętności. Na tym jednak nie koniec jego mocy. W trakcie starcia może bowiem w ten sposób zmodyfikować swoje ciało, by stało się potężną maszyną do zabijania. Wykształcenie ogromnych szponów czy przyjęcie postaci ogromnego monstrum nie stanowi dla niego większego problemu.

Alex zmuszony jest skorzystać ze swoich zdolności, by odnaleźć swoją tożsamość (nie pamięta niczego, co działo się przed eksperymentami), a także zmierzyć się z licznymi organizacjami wchodzącymi w skład rozległego spisku. W tym celu przemierza Nowy York, wykonuje rozmaite zlecenia, czasem działając w ukryciu a czasem stając do otwartej walki. W takich momentach wykorzystuje swój rozległy arsenał ciosów, a jego ataki odznaczają się taką mocą, że nie tylko masakruje przeciwników ale również dewastuje otoczenie.

Tytuł powstał głównie z myślą o kampanii dla jednego gracza, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by do zabawy zaprosić znajomego i wspólnie, korzystając z trybu multiplayer online, walczyć z wrogimi organizacjami na ulicach wirtualnego Nowego Jorku.

by Gry-Online

Trailers(9 filmów):
http://www.gametrailers.com/search.p...pe=movies&ac=1

IMO gra zapowiada się wyśmienicie! Bedzie można "zwiedzać" miasto jak w GTA, konsumować przeciwników, przbijać ich itd. Eh nie moge sie doczekać, bo jest na co

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-11-2008, 20:42   #2
KnS
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do KnS
Domyślnie Prototype

Trailer: http://www.fragtube.pl/movie/sd/id/2/

W grze akacja rozgrywa się na ulicach Nowego Jorku, nasz bohater jako tajemniczy Prototyp zmienia swój wygląd oraz kształt po to aby pokonać wojskowych przez, których jesteśmy tropieni

Co sądzicie o owej grze ?
KnS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-11-2008, 21:43   #3
Malutki
General

Domyślnie

http://forum.americasarmy.pl/showthread.php?t=14173 jest juz taki temat ;]

Przyłącz się
Stare 12-12-2008, 06:36   #4
KnS
Captain

Domyślnie

jakoś nie znalazłem ;/ do usunięcia bądź zamknięcia
Stare 12-12-2008, 07:22   #5
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

taki wspolczesny assasin creed

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2008, 07:29   #6
KnS
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
taki wspolczesny assasin creed
dokładnie tylko jestem Ciekawy co do opcji sterowania jak to będzie np aby z ręki zrobić tarcze bądź ostrza, ale również same sterowanie skokami po budynkach i innych przeszkodach.
Stare 12-12-2008, 10:48   #7
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał HaX^ Zobacz Wiadomość
dokładnie tylko jestem Ciekawy co do opcji sterowania jak to będzie np aby z ręki zrobić tarcze bądź ostrza, ale również same sterowanie skokami po budynkach i innych przeszkodach.
Pewnie podobne jak w Assasin Creed

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2008, 10:53   #8
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

zeby gra byla grywalna to wiekszosci tego co chcemy zrobic musi sie sama domyslac bo inaczej sterowanie 15 klawiszami odpowiadajacymi za odpowiednie 'ciosy' zniszczylo by gre

Stare 12-12-2008, 11:28   #9
Hang
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Hang Wyślij wiadomość przez MSN do Hang
Domyślnie

Cytat:
zeby gra byla grywalna to wiekszosci tego co chcemy zrobic musi sie sama domyslac bo inaczej sterowanie 15 klawiszami odpowiadajacymi za odpowiednie 'ciosy' zniszczylo by gre
Moim zdaniem wrecz przeciwnie, rozbudowany system sterownia pozwoliby na dokladna i zaplanowana kontrole nad bohaterem O to chyba chodzi w takich grach ?

Ja juz praktycznie nie gram w gry singleplayer poniewaz 90% z nich to totalne "for casual ", ktore nie sprawiaja mi zadnej przyjemnosci bo sa zbyt latwe i prostackie. Tesknie za grami, ktore wymagaly naprawde jakichs umiejetnosci, przy ktorych trzeba bylo sie solidnie napocic, zeby przejsc do nastepnego lvl'u itp. Rynek gier komputerowych to biznes jak kazdy inny, w ktorym licza sie tylko cyferki (a dokladniej $) i sytuacja wyglada tak jak wyglada. Ja juz sie boje jak bedzie sie gralo w Diablo 3 albo StarCraft'a 2 ... miejmy nadzieje, ze Blizzard nie stanie sie kolejnym molochem, ktory widzi tylko kase i bedzie potrafil pogodzic ze soba (jakze naturalna !) chec zysku z produkcja niepowtarzalnych wyrafinowanych gier
Hang jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2008, 11:45   #10
KnS
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hang Zobacz Wiadomość
Tesknie za grami, ktore wymagaly naprawde jakichs umiejetnosci, przy ktorych trzeba bylo sie solidnie napocic, zeby przejsc do nastepnego lvl'u itp.
Pograj w grę Portal:

Filmik
http://www.youtube.com/watch?v=Wb7aDZeO_MQ

Przy tej grze się z pewnością napocisz
Stare 12-12-2008, 11:57   #11
-misiu
General

Domyślnie

Dokładnie 5 godzin łatwej i przyjemnej gry przy której nie trzeba się napocić. Tak jak hang mówi, większość gier jest zdecydowanie za łatwa, dawno nie zdarzyło mi się gdzieś zaciąć. Dlatego ostatnio daje drugie życie starym grom przygodowym i rpg

Stare 12-12-2008, 13:04   #12
Hang
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Hang Wyślij wiadomość przez MSN do Hang
Domyślnie

Cytat:
Pograj w grę Portal:

Filmik

Przeszedlem. Gierka fajna ale za krotka i jednak to nie to co szukam.

@misiu

Chyba tez tak bede musial zrobic, ale z drugiej stony ile razy mozna przemierzac post apokaliptyczny swiat Fallout'a etc ?
Hang jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2008, 16:31   #13
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Pograj w grę Portal:

Filmik

Aż tak trudna to nie jest, ale napociłem się przy niej bo czasem kręciło mi się w głowie od tych skoków
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2008, 17:10   #14
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

jak portal jest dla ciebie za łatwy to polecam mod Portal: Prelude
dużo trudniejszy i równie zabawny fabularnie
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2008, 17:42   #15
KnS
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
jakoby nie było ta gra nie jest dla mnie a ten mod jak zobaczyłem trailer jak tam koleś lata przez ten krotki czas mnie rozwaliło :/

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=X2XExZ1FFoU
Stare 12-12-2008, 19:10   #16
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
Aktualnie jestem w trakcie Portal TFV (który jest trochę trudniejszy od oryginalnej wersji), ale dzięki za info o kolejnym modzie

Stare 12-12-2008, 19:38   #17
^HiS^
General

Domyślnie

Z początku do Portala też sceptycznie podchodziłem bo niby nie moje klimaty, ale jak zagrałem to nie można było o niej zapomnieć.
Ten magnes mają tylko najlepsze gry.
Stare 12-12-2008, 19:47   #18
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hang Zobacz Wiadomość
Moim zdaniem wrecz przeciwnie, rozbudowany system sterownia pozwoliby na dokladna i zaplanowana kontrole nad bohaterem O to chyba chodzi w takich grach ?

Ja juz praktycznie nie gram w gry singleplayer poniewaz 90% z nich to totalne "for casual ", ktore nie sprawiaja mi zadnej przyjemnosci bo sa zbyt latwe i prostackie. Tesknie za grami, ktore wymagaly naprawde jakichs umiejetnosci, przy ktorych trzeba bylo sie solidnie napocic, zeby przejsc do nastepnego lvl'u itp. Rynek gier komputerowych to biznes jak kazdy inny, w ktorym licza sie tylko cyferki (a dokladniej $) i sytuacja wyglada tak jak wyglada. Ja juz sie boje jak bedzie sie gralo w Diablo 3 albo StarCraft'a 2 ... miejmy nadzieje, ze Blizzard nie stanie sie kolejnym molochem, ktory widzi tylko kase i bedzie potrafil pogodzic ze soba (jakze naturalna !) chec zysku z produkcja niepowtarzalnych wyrafinowanych gier
nie chodzi o to zeby gre obslugiwac za pomoca strzalek i jednego przycisku fire ale zeby np jesli mozna wykonac 4 podobne czynnosci z tym ze kazda w innych okolicznosciach wykluczajac pozostale 3 to zeby taka opcja byla spieta w 1 przycisk i dobierala sie automatycznie do konkretnej sytuacji czyli np ze raz spacja podskakuje a raz spacja wchodze na murek innym razem spacja sie podciagam wiszac na murku, gdybym mial osobny klawisz do kazdej z tych czynnosci gra stala by sie IMHO malo grywalna

Stare 12-12-2008, 21:58   #19
KnS
Captain

Domyślnie

Cytat:
nie chodzi o to zeby gre obslugiwac za pomoca strzalek i jednego przycisku fire ale zeby np jesli mozna wykonac 4 podobne czynnosci z tym ze kazda w innych okolicznosciach wykluczajac pozostale 3 to zeby taka opcja byla spieta w 1 przycisk i dobierala sie automatycznie do konkretnej sytuacji czyli np ze raz spacja podskakuje a raz spacja wchodze na murek innym razem spacja sie podciagam wiszac na murku, gdybym mial osobny klawisz do kazdej z tych czynnosci gra stala by sie IMHO malo grywalna
dokładnie zgodzę się z tobą w 100% komu by się chciało obsługiwać 20 przycisków w 1 grze ? Mało z pewnością jest takich.
Stare 12-12-2008, 22:13   #20
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

no chyba ze jest to jakis wypasiony symulator wspolczesnego mysliwca czy cos gdzie klawiszologia i tak jest okrojona wzgledem oryginalu

Stare 12-13-2008, 00:13   #21
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
dokładnie zgodzę się z tobą w 100% komu by się chciało obsługiwać 20 przycisków w 1 grze ? Mało z pewnością jest takich.

W takim razie należysz do tej mniejszości, bo AA zmusza cie do opanowania minimum 15 przycisków...

w,s,d,a,r,q,e,h,m,c,x,f,h,spacja,shift,1,2,3,4,5,j ,t,y,u,lpm,ppm,śpm,rolka + bindy

@LEN

Przeciez od zawsze jeden przycisk odpowiada kilku ruchom zależnym od sytuacji w jakiej znajduje się bohater (Tomb Rider, Splinter Cell... mógłbym wymieniać w nieskończoność... no dobra w skończoność ).

Zreszta u konsol problem sterowania (rozbudowanego i nie) nie występuje ponieważ zastosowano combo (jedna akcja = naciśnięcie np X + O, druga akcja = dwa razy X + O, trzecia akcja = wychylenie lewego analoga w prawo + X itd). Przyznać trzeba, że wykonanie tego na klawiaturze jest stosunkowo trudne. Najlepszym przykładem są Fifki i Peski.

Gdy otworzyłem instrukcje do Fify09 na xboxa360 i zacząłem uczyć sie wrzutek, podcięcia piłek, rogali, różnych tricków, technicznych strzałów itp to opanowałem może z 20% tego co jest w instrukcji i ciągle się uczę. Fajnie, że ta cała instrukcja to jest tak naprawdę jakieś 70-80% wszystkiego co można wykonać - jest specjalna notka.

Jak chcecie to moge wrzucić skany paru stron instrukcji.
Mam je zrobione, ale nie chce dostać kolejnego ROE i knebla, bo może sobie jakiś mod ubzdurać, że udostępniam czyjąś twórczość bez jego zgody

Co do Prototype to czekam na tą gierke od dłuższego czasu i nie moge się doczekać. Mam nadzieje, że zastosują taka ilość combosów aby każdy był zadowolony - IMHO w takich grach duża ilość ruchów i rozbudowane sterowanie jest podstawą.
Nie chce biegać i móc tylko uderzyć gośćia z pięści lub zadać mu kopniaka, wbić coś w ciało (proste czynności).
Chce czegoś bardziej skomplikowanego np skok na sciane i odbicie sie, nastepnie but w twarz przeciwnika i wkomponowanie mu sztyletu w czaszkę, pozniej jakieś salto nad kolejnym i wyrwanie mu pleców (), doskok do nestepnego i efektowne odciecie paru konczyn - wszystko to dzieki temu gdy w odpowiednim czasie bedziemy naciskac odpowiednie PRZYCISKI tak jak to było np w God of War przy bosach - pojawiał się znaczek przycisku, który miałeś nacisnąć, a miałeś na to np 1,5s.

Zależy mi też na płynności akcji, trudnej i szybkiej akcji. A nie tak jak w Assasin Creed, gdzie wystarczyło kliknąć myszką w odpowiednim momencie - ten system totalnie nie wymaga od gracza myślenia, kreatywności(pisze tu o jednym przycisku!). Juz pierwsza gra o Spider Manie była bardziej rozbudowana.

PS: Można też kupić sobie pada do PC

Ale sie rozpisałem...

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 12-13-2008 o 09:31 Powód: Poprawiam literówki - rano świeży MUSK :D
Stare 12-13-2008, 10:59   #22
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

oj jak Wy wszystko bierzecie doslownie, to byl tylko przyklad, generalnie wlasnie o to mi chodzi ze bez takich combo czy kilku akcji pod jenym przyciskiem tego typu gra stala by sie niegrywalna

Stare 01-10-2009, 21:26   #23
Malutki
General

Domyślnie

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=10590
Oj oj zapowiada się super giereczka.

Przyłącz się
Stare 01-10-2009, 22:49   #24
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

A ja jestem dosc sceptycznie nastawiony. Jakos do mnie nie przemawia postac super hiper mega bohatera, ktory wydaje sie byc nie do pokonania.
Stare 01-11-2009, 00:14   #25
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

A jakos na mnie te filmiki nie zrobiły wrazenia. Daleko temu gosciowi do Dantego . Najwazniejsze , zeby ta gra miała fabułe. HL2 moge przechodzic non stop tylko dla samej miodnej fabuły. Dajcie mi to a lece do sklepu .

A sama giera troche mi przypomina Blassreitera Jak ktos oglada anime, to wie o co chodzi

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-11-2009, 00:27   #26
-misiu
General

Domyślnie

Mi za to postać głównego bohatera przypomina gościa z Devil May Cry.

Stare 01-11-2009, 02:01   #27
Malutki
General

Domyślnie

E tam gadacie głupoty. Ten facet jest niczym T1000 z Terminatora.
Zawsze chciałem takim zagrać

Sama gra też IMO bedzie ciekawa. Otwarte miasto, freerun, superbohater, krew, dewastacja to jest to czego pragnę

Przyłącz się
Stare 01-11-2009, 11:45   #28
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Mirrors Edge tez mialo byc takie super - bieganie, skakanie, freerun itepe. a wyszlo jak wyszlo, wiec ja bym skory na niedzwiedziu nie dzielil
Stare 01-11-2009, 11:47   #29
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Niektorzy ciagle mysla, ze to co przejdzie na konsole uda sie takze na pc.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-11-2009, 12:19   #30
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
Mirrors Edge tez mialo byc takie super - bieganie, skakanie, freerun itepe. a wyszlo jak wyszlo, wiec ja bym skory na niedzwiedziu nie dzielil
A jak wyszlo? Grales juz moze w to?
Stare 01-11-2009, 13:43   #31
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

http://www.metacritic.com/games/plat...60/mirrorsedge
Stare 01-11-2009, 14:19   #32
^HiS^
General

Domyślnie

Gdyby sugerować się recenzjami to CoDWaW byłby grą wybitną...
Stare 01-11-2009, 14:45   #33
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

... a cryshit najlepszą grą na świecie
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-11-2009, 15:11   #34
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
A jak wyszlo? Grales juz moze w to?
Ja grałem.

Gdyby nie to, że jesteśmy cały czas ciągnięci po sznurku od poczatku levelu do jego końca, to gra byłaby naprawdę dobrą produkcją.

Oczywiście swoboda jest, ale tylko pozorna(przebiec po tym i odbić się tutaj, czy może przejść pod tym i skoczyć na to).

Plusy: oryginalny pomysł z widokiem FPP, ładne animacje ruchów postaci, efektowne sztuczki wykonywane przy pomocy przeciwnika, widok FPP i ciekawą bohaterkę, która posiada nieścieralne spodnie

Minusy: mała liczba w/w animacji, brak swobody, aż nad to sterylne miasto, niemożliwość przeskoczenia niektórych przeszkód, mimo że są one dużo mniejsze, niż te, które bohaterka pokonuje z łatwością.

Osobiście daje ME 7,5/10*

Jeśli wyjdzie ME2 bliźniaczo podobne do jedynki, ale z dużo większa swobodą, to bez wahania wystawię ocenę 10!/10.

Przyłącz się
Stare 01-12-2009, 11:40   #35
Malutki
General

Domyślnie

Prototype Gameplay

http://www.gram.pl/wideo_9Qvr1_Prototype_trailer_(CES_2009).html

Myślałem, że będzie jednak lepiej.

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 01-12-2009 o 11:55
Stare 01-12-2009, 14:49   #36
-misiu
General

Domyślnie

Tak patrząc, to nic specjalnego

Stare 01-12-2009, 16:09   #37
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

interfejs coś w stylu Iron Mana może nic specjalnego ale wygląda całkiem ładnie

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-12-2009, 16:24   #38
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Zobaczymy jak ten PROTOTYPE będzie wyglądał-troszkę inne spojrzenie na typ rozgrywki
Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-12-2009, 18:14   #39
Malutki
General

Domyślnie

Doszedłem do wniosku, że w sumie zabawa będzie przednia jeśli o wyżywanie chodzi

Przyłącz się
Stare 01-12-2009, 18:28   #40
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Muahaha obejrzalem polowe i wylaczylem- żenada.
Widac brakuje kreatywnosci pozal sie Boze tworcom nowych gier. Nie ma to jak nawrzucac tysiace botow do jednego miasta, wsadzic tam naszego super hiper bohatera i poprzez jego "nadzwyczajne" umiejetnosci doprowadzic do masowej rzeźni. Super.
Ambicją to nie grzeszy.
Stare 01-12-2009, 19:35   #41
^HiS^
General

Domyślnie

Faktycznie za ciekawie gameplay nie wygląda, jakieś to takie sztywne i zalatuje tandetą.
Stare 01-13-2009, 15:21   #42
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

narzekacie.. zobaczymy, co to będzie

ps. wie ktoś kiedy będzie premiera Mirror's Edge na pc?

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-13-2009, 16:28   #43
Malutki
General

Domyślnie

No ambicji to ta gra nie ma, ale za to jaka rzeź będzie

Przyłącz się
Stare 01-13-2009, 16:40   #44
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał foCus. Zobacz Wiadomość
narzekacie.. zobaczymy, co to będzie

ps. wie ktoś kiedy będzie premiera Mirror's Edge na pc?
16 stycznia 2009 ( data wydania w Polsce )
Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-13-2009, 16:59   #45
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Malutki Zobacz Wiadomość
No ambicji to ta gra nie ma, ale za to jaka rzeź będzie
rzez jest w co drugiej grze. nie problem zrobic tego typu gre. problem zrobic gre ambitna, zaskakujaca pomyslowoscia.
Stare 01-13-2009, 17:14   #46
-misiu
General

Domyślnie

Dla mnie klasycznym przypadkiem miałkiej gry jest Assassin's Creed. Pomysł naprawdę świetny, takie GTA inaczej, ale z ogromnym potencjałem. Grafika naprawdę ładna, aż miło sobie pooglądać przeciskanie się w tłumie i wtapianie między mnichów. Ale co z tego skoro zadania się identyczne, a po przejściu miłego zaskoczenia odnośnie grafiki/wolności/pomysłu, zostaje tylko nudna rozgrywka. Przypuszczam, że podobnie będzie z Prototype. Na pierwszy rzut oka fajnie, ale pytanie co z tego zostanie po 3-4 godzinach gry?

P.S. Z fajnych ale jednak odtwórczych i mało urozmaiconych gier mogę polecić za to Scarface. Naprawdę fajnie się w to gra.

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania