Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-18-2008, 00:21   #1
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie Steel Beasts PRO PE

No i od 2 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem najlepszego symultora czolgow na tej planecie
Co prawda software trzeba bylo zamowic w USA u fabrykanta i kosztowal 125$ ale bylo warto. Sledze ten symulator od ponad 4 lat i zawsze mazylo mi sie go przetestowac no i po namowie kolegi razem zamowilismy 2 licencie.

Mile rozczerowanie ze wzgledu na to ze w 2007r. DEV´s zmienili kod i gra renderuje na DirX9 i grafika naprawde miodna jak na produkt tak odlegly. Balistyka na najwyzszym poziomie, uszkodzenia systemu lub zalogi sa dosc dobrze zaprogramowane, reparacja gaciennic, przeladunek amunicji, tankowanie paliwa etc. posiada swoj (holernie dlugi) czas etc. etc.

Mapy sa zajebiscie duze i bitwy prowadzone sa na poziomie batalionu, gdzie gracz moze dowodzic maksymalnie kompania czolgow lub pojazdow akompaniujacych i moze zmieniac miejsce - np. przesiasc sie z Abramsa na Hummera, M113, Bradleya etc.

Mozliwosc pomieszczenia do 3 graczy w trybie online w kazdym czolgu, kabiny czolgow i pojazdow w 3D. Zaprogramowalem po raz pierwszy mojego Joy´a X52 do symulacji czolgow i rezultat jest niesamowity. Saymulator znajduje sie caly czas w rozwoju, poniewaz fabrykant zarabia na kontraktach z armiami roznych krajow, ktore go zakupuja i zamawiaja modyfikacje etc. etc.

W grudniu jak dobrze pojdzie zostanie wydana kolejna wersja z Leopardem hiszpanskim:

pojazdem piechoty zmechanizowanej Pizarro:

...i odpowiednikiem Strykera w hiszpanii "Centauro" z dzialkiem automatycznym 105mm, ktory jednak nie zostanie ukonczony az do 2010r. (nie bedzie mozna go prowadzic).

Kilka screenow z pierwszych prob na pustyni i w Europie:

Musze powiedziec, ze nie zawiodlem zie na jakosci produktu i dla osob, ktore lubia symulatory czolgow i nowoczesnych pojazdow pancernych jest to tytul niezbedny.

A tutaj kilka ladnych screenow z symulatora troszke zmodowanych:

Salu2

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-18-2008, 01:24   #2
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Maniak ...

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-18-2008, 15:47   #3
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Nooo maniak, ja bym za to 125$ nie dal
Aczkolwiek pewnie fajne
Stare 10-20-2008, 06:29   #4
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

na pewno ciekawy tytul. Ale tez troche drogi. Mi sie teskni za symulatorem lotniczym z prawdziwego zdarzenia. Pamietam czasy np F117A gdzie klawiature cala na pamiec sie znalo
Stare 10-20-2008, 17:30   #5
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Lotniczy, czyli symulator mysliwcow, czy pasazerskich?
Jesli chodzi o pierwszy, to zdecydowanie polecam IL2-Sturmovik. Jesli masz na mysli odrzutowe maszyny, to Lock-on chyba bedzie aktualnie najlepszy.
Co do pasazerskich, to zdecydowanie Microsoft Flight X. To jest moim zdaniem arcydzielo lotnictwa i dlugo nic go nie pobije.
Stare 10-21-2008, 14:54   #6
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
na pewno ciekawy tytul. Ale tez troche drogi. Mi sie teskni za symulatorem lotniczym z prawdziwego zdarzenia. Pamietam czasy np F117A gdzie klawiature cala na pamiec sie znalo
Ja obecnie jestem na etapie pilotazu podstawowego SU-25T w "Lockon Flaming Cliffs" naprawde bardzo dobry symulator (kontroluje narazie F-15, SU-25, A-10). Jezeli chodzi o cos mocnego to polecam "DCS Black Shark" wlasnie probuje go od wczoraj w (wersji sowieckiej) i symulacja na najwyzszym poziomie z cala kabina aktywna i TrakIR na 6 osi - sam miodzik
Problem tylko taki, ze calkowity manual ma ponad 600 stron a ja mam niewiele czasu aby sie za to zabrac na serio az do wiosny.

Salu2
Stare 10-21-2008, 23:49   #7
Elder
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez AIM do Elder Wyślij wiadomość przez MSN do Elder
Domyślnie

A ja tu myślałem,że 2 książki do Obliviona to dużo(są dość grube-jakieś 400 stron ma całość),a tu człowiek trafia na takie coś - lol .
Elder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania