Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-16-2009, 23:32   #1
eXtrem!sT
Corporal

Domyślnie Bridge Cup i konflikt z adminami ESL

Nie wiem czy to jest normalne, ale Bridge Cup zostal chyba ustawiony pod jeden team...

Dzisiaj o g. 19:30 mielismy rozegrac mecz z Venomami w BC Cup....
na 5 minut przed meczem przeciwnicy podali nam nowy adres serwera co lamie zapis regulaminu 9.2.3.
Wobec czego admin ESL nakazal zagranie nam meczu na serwerze ktory zostal podany na 5 minut przed meczem....
pomimo tego iz mielismy wyzsze pingi, rozpoczelismy rozgrywke ... mecz byl bardzo dobry ... moze o nim poswiadczyc wynik ... 6:6 hehe oczywiscie zarcik ... skonczylo sie na 16-16 po 3 godzinach gry...

nastepnie jakims dziwnym trafem admin ESLa sIN. dikkoman zrobil cos naprawde dziwnego, nakazal nam zagrac na Mout McKennie w turnieju Bridge Cup Ja tego do tej pory nie rozumiem. Po prostu na turnieju gdzie mielismy grac w BC kazal nam grac na innej mapie, to jest jedno wielkie LoL...

my sie nie zgadzalismy z ta decyzja wobec czego klan venom dostal FFW i wynik zostal zatwierdzony przez admina jako 0:1 ... czym rau przegralo w turnieju i spadlo do drabinki przegranej ...

nastepnie wobec naciskow ze strony venomow i adminow esl zagralismy mecz na kennie ... ze skutkiem 0:4 ... no po prostu ta mapa nam nie lezy, nie ma co ukrywac ...

Chociaz na pocieszenie, team VGO z ktorymi mamy zagrac w drabince przegranych napisal oficjalnie w komentach do naszego przyszlego meczu, ze nie uznaja wyniku rau vs venom ktory zostal rozegrany na kennie ...
mam nadzieje ze cos uda sie z tym zrobic...

dla ciekawskich:

http://www.esl.eu/eu/aao/objective/b...atch/12115936/
http://www.esl.eu/eu/aao/objective/b...atch/12115938/
eXtrem!sT jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-16-2009, 23:53   #2
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Tego tutaj nie zalatwisz. Ja np. nie znam regulaminu tego CUP'a. Nie wiem na czym sa dogrywki.
Przenioselm do odpowiedniego dzialu.
Stare 02-16-2009, 23:57   #3
eXtrem!sT
Corporal

Domyślnie

dzieki za przeniesienie do odpowiedniego dzialu, dodatkowo admini skasowali nasz protest do tego meczu ... jedno wielkie lol, po prostu czujemy sie zazenowani
Stare 02-17-2009, 00:37   #4
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

To protest na ESL można w ogóle skasować? O ile wydaje mi się to nie można tego uczynić. Zresztą zajrzyj tutaj i sprawdź, czy tam nie masz protestu:
http://www.esl.eu/eu/aao/objective/b...stant/3565285/

Co do gry na McK to też się nie będę wypowiadał, bo nie znam zasad tego pucharu i sposobu przeprowadzania dogrywek.
Stare 02-17-2009, 08:04   #5
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

wyglada na to ze kolesie skopiowali sobie regulamin z jakis innych rozgrywek i nie przewidzieli w nim jakkolwiek dogrywek, albo ja sie nie moge doszukac nawet tego zapisu

http://www.esl.eu/eu/aao/objective/bcup2/rules/

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-17-2009, 12:05   #6
eXtrem!sT
Corporal

Domyślnie

gdzies przy zapisach do ligi bylo, ze jezeli bedzie remis to gramy w systemi 2x2 czyli dwie w ataku i dwie w defie ... takim stanem doszlismy do wyniku 16-16... po czym ich kolega admin kazal w turnieju BC zmienic mape na inna.
dla mnie to nie zrozumiale ...

co do protestu, to w tej zakladce ktora podal mi shibby nic nie mam, ale po mailach z esla ponownie wznowilem pisanie protestu...
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Panowie, jako admini i byli admini co mozna w tej sytuacji zrobic? Mozecie doradzic?

Ostatnio edytowany przez eXtrem!sT : 02-17-2009 o 12:05 Powód: Autołączenie postów
Stare 02-17-2009, 13:36   #7
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

Dostałeś jakąkolwiek odpowiedź od adminów w proteście? Z tego co widzę, admin nakazał wam grać na mmk w komentarzach.

Podejrzewam, że źle zaadresowałeś etykietę
W linku który dał Shibby dałeś Closed Tickets?

dobra, wsio jest http://www.esl.eu/eu/aao/objective/b...d=t&squad=1631
//
zrobiliście błąd grając dogrywkę (przynajmniej ja tak to widzę), w ogóle to w tym regulaminie nic nie ma o dogrywkach
BTW uciszcie -^hd. showTime, bo nie pomaga.

Ostatnio edytowany przez Remek : 02-17-2009 o 13:51
Remek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-17-2009, 15:34   #8
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał eXtrem!sT Zobacz Wiadomość
Panowie, jako admini i byli admini co mozna w tej sytuacji zrobic? Mozecie doradzic?
Jeżeli gdzieś był zapis, że dogrywki mają być grane w systemie 2x2 na BC to powinniście się na ten zapis powoływać i oczekiwać dogrywki właśnie na BC. Jeżeli w innych spotkaniach dogrywki były przeprowadzane na BC to też można się na to powoływać.

Jeżeli nigdzie nie było określone, na czym ma być dogrywka, to właśnie od tego są admini, aby podjąć w takiej sprawie decyzje. I jeżeli nie było określone, jak ma wyglądać dogrywka, to nie widzę nic dziwnego w nakazaniu rozegrania dogrywki na innej mapie, która jest dodatkowo mapą typowo przeznaczoną na dogrywki.

Co do kolegów adminów to decyzji w przypadku jakiegoś meczu nie może podejmować administrator, który należy do którejś z drużyn biorących udział w tym meczu. Jeżeli nie należy do żadnej z drużyn to wszystko jest w porządku, chyba że w rażący sposób byłoby widać, że celowo sprzyja którejś ze stron i można byłoby to udowodnić. W innym wypadku są to zwykłe insynuacje. Osobiście takich nie popieram, bo zbyt często biorą się z tego, że jak admin podejmie jakąś decyzję jak najbardziej słuszną, ale na niekorzyść którejś z drużyn to zaraz zaczyna się żal do całego świata o układach i kolesiostwie administracji. Nie twierdzę bynajmniej, że tak jest w tym wypadku, tylko po prostu podaję to jako przykład, jak bardzo cienka granica jest od niesłusznego nazwania kogoś "kolegą adminem". Dlatego jeżeli macie jakieś sensowne podstawy to stwierdzenia, że doszło do kolesiostwa to macie możliwość wniesienia skargi na danego administratora do jego przełożonych, ale jeżeli nie ma podstaw to lepiej unikać niepotrzebnych insynuacji, bo w ten sposób tylko sami sobie przeszkadzacie.
Stare 02-17-2009, 19:17   #9
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

jako admin/sedzia tez wtrace swoje grosze

1.przejrzalem sobie Wasze komsy i nie wiem dlaczego plakaliscie z tym serwerem.
W koncu jakby Wam provider zmienil IP to nie wiele macie wspolnego z ta decyzja .. sila wyzsza. >>> Wasze pretensje bezzasadne, chyba ze serwer faktycznie byl do pupy

2. 3h mecz? sam bym chcial grac dogrywke na jakiejs innej mapie niz ta ktorej rozsztrzygnac nie idzie.
Fakt decyzja jaka to mapa nie powinna nalezec do admina, ale skoro nie ma zapisu to tylko on moze decydowac. W sumie to mapka nie szokuje, ale jak sami pisaliscie to BC cup, wiec raczej wybor maly.
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania