Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów > Mecze klanów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-09-2005, 21:17   #101
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Posty inne niz informacyjne znalazly sie tu: http://www.americasarmy.pl/forum/vie...758&highlight=

I przypominam - tematy o meczach w tym dziale pelnia funkcje informacyjna.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-09-2005, 21:45   #102
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

Oj, ja lubie byc upierdliwy.

Gj koka Konrad & Co.
Ale cos te wasze mecze wspolne dziwnawe, bo sklady czysto errorowe, czy mi sie wydaje?
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-09-2005, 22:47   #103
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał WOjtas
Oj, ja lubie byc upierdliwy.

Gj koka Konrad & Co.
Ale cos te wasze mecze wspolne dziwnawe, bo sklady czysto errorowe, czy mi sie wydaje?
Bedac szczerym - nie spieszno im do walki a u nas ostatnio podniosly sie morale Szkoda, bo mialem nadzieje, ze chlopakom bedzie zalezec. Ale minelo malo czasu, wiec jeszcze wszystko przed nami.

Zreszta my lubimy ligii, wiec walczymy o kolejne złoto
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-10-2005, 22:02   #104
.error.[cola]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Liga: TWL 6vs6
OP4: Shadow ops
Mapa: Insurgent camp
Data: 10 maja
Sklad: max, vonpo, bosek, snoop, sebol, cola
Wynik: 7:4

Gralismy z takimi pingami click!

Nie chcieli zmienic serwa... ale coz. Przyszedl Cartman i powiedzial, ze gramy tutaj. Powiadam: samymi pingami jeszcze nikt nie wygral
Piekny atak, dobrze ze nie ma demek
3:3 w ataku

Ze zgryzliwosci zapytalismy czy sa honorowi i zagraja druga polowe na naszym serwie. Szybka odpowiedz NIE, wiec jedziemy

7:4 i jeden nie wytrzymal i wyszedl z serwa. Tez bym sie wku**il gdyby ktos nas pojechal po 10 wygranych meczach na naszym serwie i z dwa razy wiekszym pingiem.
Stare 05-10-2005, 22:16   #105
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cola zapomniales dodac to tych p2p dzialajacych w tle. Ping Sebola po wejsciu na server Jamesa Cartera nagle ze skaczacego od 300-1300 spadl do 80-90 reszcie takze ladnie pingi spadly i skonczylo sie na pingach u was ponizej 150. W koncu to byl leased EU wiec skad u was takie pingi?

BTW: Wynik 7:5 a nie 7:4 jeden z naszych wyszedl ale po chwili wrocil i dokonczylismy mecz.

To tyle pozdrawiam i gratuluje.
.montrey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-10-2005, 22:20   #106
pac_
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do pac_ Wyślij wiadomość przez Yahoo do pac_
Domyślnie

srodek meczyku- error on assult: http://img.photobucket.com/albums/v243/pacooO/ping.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v243/pacooO/ping2.jpg
po zmianie stron-error on defence: http://img.photobucket.com/albums/v2...greconnect.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v2...reconnect2.jpg

Tak magic to byly sztuczne pingi =) RTL! .ops po dupsku dostalo GG error szkoda ze nie moglem grac z wami >.<
Stare 05-10-2005, 22:23   #107
wisNiaT7
Lieutenant Colonel

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez ICQ do wisNiaT7 Wyślij wiadomość przez AIM do wisNiaT7 Wyślij wiadomość przez MSN do wisNiaT7
Domyślnie

Szkoda ze ja nie mogłem zagrać Gratulacje Wygranej
wisNiaT7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-10-2005, 22:24   #108
.error.[cola]
General

Domyślnie

gj pac!

Pac mial zagrac za mnie, ale niestety ma prace w domu
Wiec zagralem ja.

Al!zee - nie osmieszaj sie
Dobrej wojny na IC nigdy za duzo, wiec przyjmij porazke z godnoscia...
Stare 05-10-2005, 22:37   #109
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]gj pac!

Pac mial zagrac za mnie, ale niestety ma prace w domu
Wiec zagralem ja.

Al!zee - nie osmieszaj sie
Dobrej wojny na IC nigdy za duzo, wiec przyjmij porazke z godnoscia...
Przyjalem porazke tylko chcialem sprostowac kilka spraw. Jeszcze raz gratuluje wygranej. Ps odegramy sie.
Stare 05-10-2005, 22:55   #110
.error.[cola]
General

Domyślnie

Cytat:
Przyjalem porazke tylko chcialem sprostowac kilka spraw. Jeszcze raz gratuluje wygranej. Ps odegramy sie.
Jestesmy zawsze chetni do dobrej walki, ale juz na naszym serwie, bo teraz my bronimy
Stare 05-10-2005, 23:28   #111
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]
Cytat:
Jestesmy zawsze chetni do dobrej walki, ale juz na naszym serwie, bo teraz my bronimy
Nie ma sprawy do zobaczenia na waszym lub naszym servie zalezy kto bedzie wyzej w ladderze.
Stare 05-11-2005, 00:09   #112
.Sebus][Msc.^
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do .Sebus][Msc.^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do .Sebus][Msc.^
Domyślnie

Cytat:
Napisał Al!zee
Cola zapomniales dodac to tych p2p dzialajacych w tle. Ping Sebola po wejsciu na server Jamesa Cartera nagle ze skaczacego od 300-1300 spadl do 80-90 reszcie takze ladnie pingi spadly i skonczylo sie na pingach u was ponizej 150. W koncu to byl leased EU wiec skad u was takie pingi?

BTW: Wynik 7:5 a nie 7:4 jeden z naszych wyszedl ale po chwili wrocil i dokonczylismy mecz.

Oj stary, niestety, ale tu sie mylisz, bo nie dość że napisałem, że mam łącze 256/64 co jest zajebiście mało dla AA i teesa naraz, to dodatkowo czasem jak gadam za dużo na teesie to ping rośnie i to nie były żadne programy p2p tylko za mały UL i ping mi rósł, więc twoje wyjaśnienia to raczej tylko głupie tłumaczenie :/ no ale jak tak lubisz to luz. Nie zagraliście fair tylko zachowaliście sie jak buraki upierając sie na wasz serwer, no i niestety doczekaliście sie "errora" w TWL-u. Powodzenia w dalszej grze.
.Sebus][Msc.^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2005, 00:25   #113
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeboLQ
Cytat:
Napisał Al!zee

Oj stary, niestety, ale tu sie mylisz, bo nie dość że napisałem, że mam łącze 256/64 co jest zajebiście mało dla AA i teesa naraz, to dodatkowo czasem jak gadam za dużo na teesie to ping rośnie i to nie były żadne programy p2p tylko za mały UL i ping mi rósł, więc twoje wyjaśnienia to raczej tylko głupie tłumaczenie :/ no ale jak tak lubisz to luz. Nie zagraliście fair tylko zachowaliście sie jak buraki upierając sie na wasz serwer, no i niestety doczekaliście sie "errora" w TWL-u. Powodzenia w dalszej grze.
Sebol to nie byl jakis tam server prywatny jakies badziewnej firmy tylko leased EU ja mialem ping dobry kolo 60-70 wiec to ze mieliscie takie pingi to byla wylacznie wina waszego neta lub p2p jak kto woli. Sebol skoro masz takiego dupnego neta to czemu z pingu 200-300 zjechales do 80 w pewnym momencie? O server mozna by sie bylo klocic jak byscie grali z jakims Portugalskim czy Izraelskim klanem.
Stare 05-11-2005, 01:19   #114
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Bardzo sie ciesze Errorki.
Stare 05-11-2005, 06:32   #115
.error.[cola]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał YerkaN
Bardzo sie ciesze Errorki.
ello Yerkan
A wy obroniliscie 1st place , czego tez wam gratuluje!
Stare 05-11-2005, 06:44   #116
[Kwasek]
General

Domyślnie

Oj boze dostaliscie po dupie z kolesiami ktorzy mieli 3 raz wieksze pingi i tyle sprawa prosta
Stare 05-11-2005, 08:03   #117
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]W TYM TOPIKU NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY KTOKOLWIEK USUWAŁ JAKIEKOLWIEK POSTY

WSZELKI OFFTOPIK JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANY

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

tylko z mojej sympatii do osoby Coli powstrzymam sie od uzycia wielkich liter i trybu rozkazujacego - prosze nie narzucac na forum swoich zasad bo sie pogniewamy
Stare 05-11-2005, 08:33   #118
.error.[cola]
General

Domyślnie

Gargamelu nie narzucam swoich zasad, chce tylko pogadac spokojnie z ludzmi w tym topkiu bez obaw ze przyjdzie ktos i to potnie.
Jesli tak to odebrales, to sorki, ale zrozum tez nas...
Stare 05-11-2005, 12:27   #119
.Sebus][Msc.^
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do .Sebus][Msc.^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do .Sebus][Msc.^
Domyślnie

Cytat:
Napisał Al!zee
Cytat:
Napisał SeboLQ
Cytat:
Napisał Al!zee

Sebol to nie byl jakis tam server prywatny jakies badziewnej firmy tylko leased EU ja mialem ping dobry kolo 60-70 wiec to ze mieliscie takie pingi to byla wylacznie wina waszego neta lub p2p jak kto woli. Sebol skoro masz takiego dupnego neta to czemu z pingu 200-300 zjechales do 80 w pewnym momencie? O server mozna by sie bylo klocic jak byscie grali z jakims Portugalskim czy Izraelskim klanem.
Słuchaj stary, właśnie dlatego sie wszyscy dziwiliśmy, dlaczego na tym serwerze są takie pingi, a co do sztucznego zawyżania sobie pinga n/c, tylko chyba przez chwile jak były rundy setupowe to miałem małego pinga. Jak już sie zaczął mecz to "mój" ping sie wachał pomiędzy 120 a 170 już nie wspominająć o Snoopym czy Vonpolandzie, których pingi były rzędu 200 - 300. Więc można wyciągnąć z tego jeden wniosek. Serwery EU nadają się do dupy ostatnio. Nawet tobie później wzrósł ping do 120, więc też można by było zapytać, dlaczego sztucznie sobie pinga zawyżyłeś, przecież to był serwer oficjalny, który nie jest jakimś tam serwerem badziewnej firmy. Jedno jest pewne, daliście dupy po całości i tyle. Każdemu było by głupio jak by przegrał w takich warunkach.
.Sebus][Msc.^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2005, 12:58   #120
Guest

Domyślnie

Where is the love.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2005, 13:22   #121
Lukas^
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Lukas^
Domyślnie

Ja chcialbym sie w skrocie wypowiedizec W trakcie waszego meczu nie moglem grac na zadnym oficjalu, bo mialem ping do byle jakiego oficjala >200. Do tego mam neta w dialogu 1Mb, nikt inny z errorow nie korzysta z uslug dialogu. Czyli to byl problem masowy i nie lezacy po stronie naszych operatorow(do innych zagranicznych serwerow mialem dobre pingi). To byla wina SCI
Stare 05-11-2005, 15:44   #122
[Kwasek]
General

Domyślnie

Lukasik nie mow im taam bo bedzie disput ze przegrali bo SCI popsulo pingi ups sorry to my bysmy mogli zlozyc disuputa....nie to ze cie lalize nie lubimy ale skocz do kuchni zobacz czy cie tam nie ma....dobrze ze na meczu nikt nie czitowal na twoim koncie
Stare 05-11-2005, 15:46   #123
xil
General

Wyślij wiadomość przez AIM do xil
Domyślnie

Cytat:
to nie byl jakis tam server prywatny jakies badziewnej firmy tylko leased EU
problem w tym ze te servery sa jednymi z najgorszych... a SCI to wlasnie badziewna firma....

xil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2005, 16:14   #124
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał xil
Cytat:
to nie byl jakis tam server prywatny jakies badziewnej firmy tylko leased EU
problem w tym ze te servery sa jednymi z najgorszych... a SCI to wlasnie badziewna firma....
Bez przesady skoro sa takie badziewne to czemu gracie na EU mozna przeciez grac tylko na nieoficialach. Sebol co do mojego pingu to mam z kumplem podzielona neostrade i widocznie cos zaczal robic napewno to nie byla wina servera. Jeszcze raz wam z calego serca gratuluje wygranej zagraliscie bardzo dobry mecz i zasluzenie wygraliscie. Kwasek jestes bardziej nienormalny niz myslalem ale to + dla ciebie.
Stare 05-11-2005, 16:31   #125
[Kwasek]
General

Domyślnie

Pozdro dla kumatych ...czy jakos tak to szlo w tym slangu
Stare 05-11-2005, 16:32   #126
xil
General

Wyślij wiadomość przez AIM do xil
Domyślnie

odpowiedz jest prosta, bo tylko na oficialach gra sie nie z samymi noobami, jakby na zawsze wylaczyli honor to ludzie wkoncu by zaczeli grac na wszytkich serverach i nie byloby te problemu, graloby sie tam gdzie ping najlepszy....

xil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2005, 16:35   #127
pac_
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał xil
odpowiedz jest prosta, bo tylko na oficialach gra sie nie z samymi noobami, jakby na zawsze wylaczyli honor to ludzie wkoncu by zaczeli grac na wszytkich serverach i nie byloby te problemu, graloby sie tam gdzie ping najlepszy....
A ja myslalem ze najwiecej nubow lazi po nieoficjalach =)
Stare 05-11-2005, 16:52   #128
Czullo
Guest

Domyślnie

A ja mysle ze temat w szybkim tempie zostanie zamkniety...
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2005, 18:55   #129
.error.[cola]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czullo
A ja mysle ze temat w szybkim tempie zostanie zamkniety...
Mnie bardzo interesuje motyw serwerow, bo nigdy nie patrzylem gdzie wchodze. Wiec prosba Czullo o troche wyrozumialosci, nikogo nie obrzucamy blotem, alizee gratuluje nam wygranej, Kwasior bardzo ladne zdania pisze i w .. ogole jest chyba ok :wink:
Stare 05-11-2005, 20:55   #130
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał area51.DirectC
Where is the love.
Flushed down the toilet.
Stare 05-17-2005, 11:40   #131
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 4vs4
OP4: QRF
Mapa: JRTC Farm
Data: 16 maja
Sklad: adi, vonpo, snoopek, bloni
Wynik: 7:1

4 nasze spotkanie z klanem QRF. 4 raz dostali po duspku lol
Zaczelismy w defie, wiec wiecej nie musze pisac ...
W drugier rundzie w ataku nie dali rady

Gratulacje dla chlopakow!
Stare 05-17-2005, 13:53   #132
Guest

Domyślnie

Dlatego też zdziwiłem się jak dostali zaproszenie do invites, zawsze był to gówniany klanik, gj.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-17-2005, 14:04   #133
.error.[cola]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał area51.DirectC
Dlatego też zdziwiłem się jak dostali zaproszenie do invites, zawsze był to gówniany klanik, gj.
we wszystkich czterech meczach nie pokazali kompletnie niczego:
Hosp, MP SE, Farma i jeszcze cos ...
Stare 05-17-2005, 15:02   #134
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Ale oni są wysoko na Trackerze i mają GoldenHawka co dużo killi ma
Stare 05-17-2005, 15:55   #135
pac_
Major

Domyślnie

Gj :}:}:} wiedzialem ze pozamiatacie ^^
A qrf jest pewnie w invites ze wzgledu na Goldenhawka =p
Stare 05-17-2005, 16:28   #136
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]
Cytat:
Napisał area51.DirectC
we wszystkich czterech meczach nie pokazali kompletnie niczego:
Hosp, MP SE, Farma i jeszcze cos ...
Wiem do tego kilka klanów pomówili o cheaty na swoich forach, bardzo mnie dziwi ich obecność w invites.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-17-2005, 17:38   #137
Wisielec_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Wisielec_PL
Domyślnie

Moze maja jakies znajomosci, albo rodzinka
Wisielec_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-17-2005, 17:43   #138
.error.[cola]
General

Domyślnie

Za kazdym razem jak jestesmy open i qrf dostaje kolejne baty od klanow, zastanawiam sie czy jeszcze nas zaatakuja Zawsze tez mam nadzieje, ze juz maja dosyc

Chyba maja gdzies eu, gdyz do tego meczu 4v4 nie byli w stanie wystawic 4 zawodnika, gdy okazalo sie ze jeden z nich ma problemy z hydra.
Czekam na mecze z PSF, opsami, hfd, ptwars... a nie kolejny raz z nimi Wiec Commandosi z 62, dajcie im wycisk

edit haha
wlasnie sobie przypomialem jeszcze 4 mecz z nimi na bridgu 6v6. Tylko 2 osoby od nas graly kiedys na tej mapce lol a bosman, adi, matrix i2chol chyba mieli po kilka godzin. Wynik meczu 6:6 lol i dogrywka na ss. nOOby z goldenhawikem na czele. Zero zgrania ...
to tylko tak prywatnie
Stare 05-17-2005, 18:38   #139
[Kwasek]
General

Domyślnie

Zapomniales dodac odnosnie tego meczu zze 3 rundy gralismy w 5 bo vonpo poszedl sie wylacz i 3 rundy lal w defie
Stare 05-19-2005, 22:39   #140
ReQuel
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do ReQuel
Domyślnie

ehhehehehe no co trzymal pare rund to musial sie porzadnie ( odlac )
ReQuel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2005, 23:33   #141
Nowciu
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

on ma WC na dworze
Nowciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2005, 12:02   #142
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

http://aaotracker.4players.de/thread...htuser=&page=1

Polecam dla posmiania się, nie chodzi tu o sam topic, ale o wypowiedzi członków QRF. Tylko oni mówią, że QRF należy do czołówki
Stare 05-20-2005, 13:22   #143
.error.[cola]
General

Domyślnie

Nie czytalem tego lol ale lolki
Stare 11-13-2005, 02:17   #144
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Na prosbe Coli temat otwieram.

Na 2-ga prosbe Coli polaczylem 2 tematy o meczach errorow
Stare 11-13-2005, 11:56   #145
.error.[cola]
General

Domyślnie

Dziekuje bardzo Bryku

Rozpoczely sie rozgrywki w ESL, wiec jedziemy... W TWLu poki co nie gramy poniewaz ile razy mozna wdrapywac sie na szczyty. Najpierw normalny ladder, ktory po wyjsciu patcha 2.4 zostal zahibernowany. Ktos wypisal nas z niego i dopisalismy die do temp. Jak zaczelismy juz walczyc o czolowe miejsca, ladder zostal wywalony i ... wznowiony poprzedni, w ktorym musielibysmy znowu zaczynac wszystko od nowa.

Więc...

ESL - Championships Ekstraklasa

Na wstepie dziekuje za zaproszenie nas i liczymy na bardzo dobre spotkania na bardzo wysokim poziomie.

Pierwszy mecz odbyl sie w dniu wczorajszym z klanem iFOR na mapie Insurgent Camp. W TWLu gralismy bodajze jeden mecz na tej mapce, a nie musze mowic ze bardzo sie ucieszylem widzac kilka meczow w ESL na IC.

Sklady:

.error.: cola, Max, Sebol, 2chol, von, snoopek
iFOR: Jastrzab, Tysonn, Zeid, Lady Monia, Lopez, K4T27Y

Szczerze mowiac, przygotowywalismy sie do meczu, gdyz dosyc dawno nie gralismy razem... Trenowalismy z: Thc, 62KSC i chwile z 2CC. Cieszymy sie, ze chlopaki rowniez wygrali swoje mecze na IC, mimo iz podczas treningow mieli dosyc ciezka przeprawe z nami.

Rozpoczelismy w defie. Zle ustawilismy jedna osobe i posypala nam sie cala linia obrony. Przeciwnicy zrobili nam dolnego kompa i runda w plecy. Mala korekta i lecimy dalej. Def 5:1 dla nas. Zmiana stron. Atak juz mielismy ustalony, wiec mozna bylo zaczac mordowac. iFORki walczyly do konca, za co nalezy im sie respect. Niestety nie udalo im sie wyrwac jeszcze jednej rundy. Wynik koncowy 11:1.

Kolejny mecz z klanem HuSaRiA na mapie Weapons Cache 20.XI.
Stare 11-13-2005, 17:40   #146
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Zeby było miło to Monia wam siorbneła tego kompa

A tak jak pisalem na ESL... nie gralismy zadnych sparow, zero treningow, jedynie tyle co na serwerze tak o pykalismy.
Mamy nauczkę, nastepny mecz bedzie z uprzednim przygotowaniem

One more time Gratulacje i Pozdrawiam.
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-14-2005, 14:10   #147
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.lopez
A tak jak pisalem na ESL... nie gralismy zadnych sparow, zero treningow, jedynie tyle co na serwerze tak o pykalismy.
ooo pamietam.
to to bylo wasze przygotowanie przed meczem?
to wynik mnie nie dziwi

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-15-2005, 09:12   #148
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Cytat:
Napisał [KsH
Edward.Teach]
Cytat:
Napisał iFOR.lopez
ooo pamietam.
to to bylo wasze przygotowanie przed meczem?
to wynik mnie nie dziwi
No wlasnie
Ale do nastepnego meczu mamy dosc intensywne przygotowania.
Trzeba sie odbic gdzies w okolice pucharowe , moze puchar UEFA? jk
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-15-2005, 09:14   #149
.error.[cola]
General

Domyślnie

Niestety, bez treningow nie ma sie czego spodziewac. Zapewne kazdy zna to z wlasnej autopsji. pzdr
Stare 11-21-2005, 06:50   #150
.error.[cola]
General

Domyślnie

ESL

.error. vs Husaria - Weapons Cache [9:3]

Wczoraj odbyl sie kolejny nasz mecz w lidze ESL. Nie ukrywam, iz mamy chrapke na najwyzsze lokaty, wiec nie wystarczy wygrac mecz, ale przy takim poziomie klanow - nalezy wygrywac jak najwiecej rund!

Dzwonilem wczoraj do Snoopka i pytalem jak tam mecz? Powiedzial mi, ze wszyscy maja ponure miny, bo przy stanie 9:0 padl nam TS i wdupili 3 ostatnie rundy

Powiadam Wam, ze GJ! bo mecz do przodu a Fragi zdazymy jeszcze dogonic :wink:

Opis meczu soon...
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania