Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów > Mecze klanów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-04-2005, 12:25   #51
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Kwasek
]Co sie stalo nic sie nie stalo oni pingi<50 my >100 koniec tajemnicy
To żadna różnica
  Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-04-2005, 12:25   #52
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Kwasek
]Co sie stalo nic sie nie stalo oni pingi<50 my >100 koniec tajemnicy
To żadna różnica
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-04-2005, 12:40   #53
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Tez tak sadze. Gdybyscie mieli ping 200-300 to moglbys sie zgodzic, a tak najnormalniej w swiecie dostaliscie w dupe

Nastepny mecz 4vs4 - Bridge.

Wypisalismy sie z drabinki 2vs2.
To nie dla nas ... :evil:
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-04-2005, 12:40   #54
.error.[cola]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Tez tak sadze. Gdybyscie mieli ping 200-300 to moglbys sie zgodzic, a tak najnormalniej w swiecie dostaliscie w dupe

Stare 02-04-2005, 12:40   #55
.error.[cola]
General

Domyślnie

Stare 02-04-2005, 16:59   #56
[Kwasek]
General

Domyślnie

Ja jestem niub moze dlatego mi to przeszkadzalo aa sorry ja nie gralem bo mialem ping 300 ...kocham scierwostarde
Stare 02-04-2005, 21:48   #57
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Kwasek
]Ja jestem niub moze dlatego mi to przeszkadzalo aa sorry ja nie gralem bo mialem ping 300 ...kocham scierwostarde
jakbyscie sie przygotowali to wygrana bylaby murowana :wink:
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-05-2005, 07:14   #58
[Kwasek]
General

Domyślnie

Ale od czasu finalu CB Cup to normalnie nikomu sie nic nie chce jakos tak na farcie gramy bez taktyk bez przygotowania moze za jakis czas znowu sie nam zachce gry
Stare 02-05-2005, 07:29   #59
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

nie ma motywacji moze jakby jakies nagrody pieniezne byly to co innego
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-06-2005, 21:32   #60
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 6vs6 Europe Objective
OP4: eXceed eXc.
Mapa: Village
Data: 6 luty
Sklad: snoopek, 2chol, mart, cola, max, miodo
Wynik: 7:5
Miejsce w ladderze: 11

Gralismy raz z tym klanem na Pipie SF. Dostalismy od nich baty, wiec przyszedl czas na zemste

Zaczelismy w ataku.
Pierwsza runda rozpoznawcza. Chlopaki nie bronili ostro B, wiec kilku z nich poleglo. Nie pamietam czy wybilismy ich wszystkich, czy zrobilismy obj, ale pierwsza runda dla nas.

W jednej z rund po zrobieniu A i C - szlismy do B. Po bardzo dobrej walce - przedarlismy sie do obj. Zostalem sam, a po drugiej stronie przeciwnik.
Robie obj i slysze zawleczke. Chlopaki krzyczeli zebym robil obj,
ja krzycze zeby byli ciho a zona krzyczy zebym tak nie krzyczal

Spanikowalem i przestallem robic obj (a zdazylbym). Runda mogla byc dla nas. Reszte rund przegralismy.
Wynik 1:5.

Bedac szczerym - po raz pierwszy nie wierzylem w zwyciestwo. 1:5 dla nich, wiec nie przeszlo mi nawet przez mysl, ze mozemy wygrac ten mecz.

Def. hahhaha - dostali w dupe do zera, wiec wynik koncowy 7:5.
Zaczyna sie gra ...
Stare 02-06-2005, 21:41   #61
Vastor
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Vastor
Domyślnie

Od kiedy to na tunelu jest A, B i C?
Vastor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-06-2005, 21:49   #62
.error.[cola]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vastor
Od kiedy to na tunelu jest A, B i C?
Wybacz, jest pozno

Gralismy na Village.
Stare 02-09-2005, 07:10   #63
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 4vs4
OP4:eSportGamers
Mapa: Bridge
Data: 9 luty
Sklad: ?
Wynik: 8:4
Miejsce w ladderze - 30

Wczoraj pilem wóde, wiec malo wiem
WIem tylko t, ze chlopaki wygrali !
Gratulacje :wink:
Stare 02-10-2005, 05:53   #64
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 6vs6
OP4:-> nOTh!NG jUST sK!LL <-
Mapa: ?
Wynik: walkower
Miejsce w ladderze - 8

Klan Nothing chyba ma duze klopoty. Odeszlo kilku/wielu graczy i ostatnie dwa mecze chlopaki poddali. Pierwszy walkower (po niemilych slowach ze strony 'N') dostal Majestic, drugi my.

Niedlugo mecz o 3 miejsce, wiec bedzie sie dzialo ...
Stare 02-16-2005, 06:05   #65
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 4vs4 Europe Objective
OP4: Shadow ops (Euro)
Mapa: Weapons Cache SE
Data: 15 luty
Sklad: 2chol, vonpo, bosek. max
Wynik: 7:3
Miejsce w ladderze: 25
Następny mecz o miejsce: 16

opis by Bosek:
Cytat:
ok pojechalismy ich 7-3 pierwsze 2 rundy wtopilismy ale z kazda runda bylo coraz lepiej 3-3 w ass , w defie standardowo bronilismy obj A op4y nie pokazaly nic godnego uwagi padali jak muchy do konca byl juz luzik ostatnia runda zrobilismy ruscha i w 30 sek. wybilismy caly sklad tongue.gif aaa miszczem meczu zostal Vonpoland ladnie kosil, 1 runde w ass sam wygral rozpitolil caly sklad.
Stare 02-18-2005, 05:44   #66
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: Dutch Special Forces -[DSF]-
Mapa: Weapons Cache + McKenna
Data: 17 luty
Sklad: snoopek, lukas, adi, vonpo, bosek, 2chol
Wynik: 7:6
Miejsce w ladderze: 3
Następny mecz o miejsce: mam nadzieje ze o pierwsze

Opis by Bosek:
Atak: z tego co pamietam snupek,lukasik i adi cisneli norta i calkiem ladnie im to wychodzilo, ja,tuchol i vonpo szlismy recepcją. Ogólnie mówiąc bylo dośc cięzko, przegrywamy pierwsze rundy. Udalo nam sie jednak wyrwać 2 rundy. Wynik w ass 2-4 dla przeciwników.

Wsumie z dobrymi nastrojami przystąpilismy do drugiej czesci meczu, 1 runda wygrana, jednak pozniej nie bylo juz tak kolorowo. Ladne akcje przeciwnikow do tego kilka naszych niedomówien zaowocowalo strata rundy. Ogólnie mówiąc, było kilka rund na styku i do ostatniej sekundy.
Przy wyniku 6-5 dla przeciwnika przystąpiliśmy do ostatniej rundy i znowu jazda. Na 10sek przed koncem zostal nam adi w wencie. Wiedzielismy ze przeciwnik nie zdoła zaznaczyc obj. wiec runda bylaby nasza.
Wynik koncowy 6-6 i dogrywka.

Dogrywka: gralismy w honorze kazdy znal swoje ustawienie, co dziwne przeciwnik nie wykazal sie niczym specjalnym, wykosilismy ich dosc gładko i 7-6 dla nas. Hooah !
Stare 02-23-2005, 07:41   #67
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: Mortiferus
Mapa: Tunnel
Data: 22 luty
Wynik: 4:8

wtoipilismy mecz 8-4 nie chce mi sie pisac specjalnie bo juz pozno ale jakies ch...we lagi na tym servie niby pingi dobre a jak po schodach schodzilismy to sie teleportowalem z gory na dol i ciezko bylo dobiec pierwszym szybko na miejsce, ogolnie przeciwnicy ciency no ale trudno... /.error.[Bosek]
Stare 02-26-2005, 08:19   #68
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: Mobile Pounders
Mapa: Farma
Data: 25 luty
Sklad: vonpo, adi, snoopy, tuchol, blonirad,bosek
Wynik: 11:1

Miejsce czwarte obronione!
Mialem nadzieje, ze przeciwnik bedzie wymagajacy. W koncu to Compound & MIB, ale .. na mecz zjawili sie we czworo

Opis by Bosek:
Cytat:
nie wiem dlaczego grali w 4 pewnie skladu nie mieli.
w defie 6-0, w ataku pierwsze 1 runda wygrana chcieli grac dalej wiec czemu, rund w ataku na farmie nigdy za wiele. Przegralismy jedna runde gdyz sami sie za"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"lismy praktycznie ,ja pociognolem snoopka z sawa biggrin.gif. Wydaje mi sie ze nawet gdyby chlopaki grali w 6 to i tak by wtopili, nie bylo praktycznie zadnych zdupyhedow ...wynik 11-1
Nastepny mecz z majorami !
Stare 02-28-2005, 21:07   #69
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: Panthera Carantanum
Mapa: River Basin
Data: 28 luty
Sklad: 2chol, bosek, lukas, miodo
Wynik: 7:1
Miejsce w ladderze: 25

Mecz rozpoczął sie po ponad godzinnym poslizgu. Liczenie pingow, etc .. ehh czlowiek jest za dobry. Zaczeliśmy w Defie- ogólnie mówiąc kazdy wiedzial gdzie jego miejsce dobra współpraca no i 6-0 w defie. Jedna runda byla na styku, na szczescie Lukasik sam wybil 2 op4kow no i udalo sie zakonczyc pierwsza polowe z czystym kontem.

Atak-pierwsza runda przegrana przeciwny klan kampil w obj.A wiedzielismy juz jednak mniej wiecej gdzie rozmiescil sie przeciwnik, co zaowocowalo wygrana w 2 rundzie i koncowym wynikiem 7-1.
Stare 03-07-2005, 22:38   #70
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: Rijeka 051
Data: 7 marca
Sklad: 2chol, bosek, snoopek, cola/kwasek
Wynik: 9:3

Szybka walka - zaczelismy w defie, ja ze snoopkiem biegalismy sobie razem a bosman z 2cholem. Jak to mawiaja: rachu ciachu i po sprawie. 6:0 do przerwy - zmiana stron, moj komp odmowil posluszenstwa, wiec za mnie zagral Kwasior. Pobawili sie z chlopakami i mecz zakonczyl sie 9:3.
Zadko sie to zdarza, ale przeciwnik nie opuscil serwa wczesniej.
I koniec
Stare 03-11-2005, 09:05   #71
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: [HeLLaS] Hellenic AAO Team
Mapa: Sandstorm
Data: 10 marca
Sklad: SeboL, cola, mart123, Kwasek
Wynik: 7:0:1
Miejsce w ladderze: 16

Nie mial kto grac ak47, wiec umowilismy sie iz osoba ktora bedzie miala najwyzszy ping na serwie - lata z z patykiem
To byl jeden z najprzyjemniejszych moich meczow. Mialem po pierwsze dobry klimat, po drugie gralismy fajna ekipa i staralismy sie fajnie budowac akcje (widac bylo, ze to nie takie proste).
Wiekszosc walk 1v1 wygrywalismy, przeciwnik byl mily - nawet po padzie ich TSa, sebol zaprosil ich do nas Goscie sie troche zdziwili.

Od finalu CB Cup nie gralem ani razu na SS, wiec to tez mialo swoj urok
Mialem wielka nadzieje, ze zagraja do konca ten mecz, ale coz - widocznie mieli juz dosyc.

Miszczem wczorajszego dnia ogolnie zostal Bosek - demo z jego zacieteje walki na MP opublikuje niedlugo na esports.pl
Haaaa, Bosman - cis brachu
Stare 03-13-2005, 22:18   #72
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 6vs6 CQB
OP4: Polskie Oddzialy Szturmowe 2
Mapa: Hospital
Data: 12 marca
Wynik: Walkower

Niestety panowie nie przyszli na mecz ... niepowaznie troche :/
Stare 03-13-2005, 22:49   #73
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Cóż cola - czekam na demko z Bosmanem w roli głównej. Naprawde widzac gre Boska na MP mało co z krzesełka nie spadłem i zebów sobie nie wybiłem
Stare 03-14-2005, 15:01   #74
.error.[cola]
General

Domyślnie

Sam, przyznaj ze to byla masakra
Bosman na prezydenta :
Stare 03-15-2005, 10:25   #75
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

zaznaczam ze bylo wtedy juz grubo po północy a ja bylem troche wczorajszy
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2005, 13:27   #76
Wujo Biczer
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Wujo Biczer Wyślij wiadomość przez AIM do Wujo Biczer
Domyślnie

Bardzo możliwe że do tego meczu nie doszło z powodu, iż człowiek zajmujący się TWL w naszym klanie opuścił nasze szeregi, robiąc wcześniej sporo rabanu w naszych szeregach. jest to oczywiście nasza wina. Klan nie został poinformowany o tym meczu.

Jesteśmy aktywni jako =[P.O.S]= a nie =[P.O.S]=2 czy jak tam to było. Pozdrawiam klan error i mam nadzieję, ze rozegramy jeszcze nie jeden mecz.
\"Kiedy się idzie do ataku, nie ma czasu żegnać się z nikim, ani nikogo opłakiwać. Biegniesz przed siebie, strzelasz, aż od chwili, kiedy zaczynasz krzyczeć, w ogóle już nic nie widzisz, nie czujesz, włączają się odruchy i działasz jak jakiś cholerny automat.... Dopiero potem, gdy sprężyna napędzająca ten automat się wykręci, padasz i zaczynają do ciebie wracać obrazy, dźwięki.... i wtedy zaczynasz się bać. Bać jak cholera, jesteś tak przerażony, że nie masz siły żyć dalej.\"
Wujo Biczer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-17-2005, 15:21   #77
.error.[cola]
General

Domyślnie

Nie mozesz wujo powiedziec, ze jeszcze niejeden, bo jeszcze zadnego nie gralismy jest oki

OP4: Allies Of the World
Mapa: Mout McKenna
Data: 15 marca
Sklad: adi jakas bande zalatwil
Wynik: 8:3
Miejsce w ladderze: 16 -> next mecz o 9, bedzie hard
Stare 03-21-2005, 19:32   #78
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 6vs6 CQB
OP4: Allied Strike Force
Data: 19 marca
Wynik: 5:7

Cóż mogę napisać, zero przygotowania, skład przypadkowy, CQB freestyle haha. Mecz w plecy
Stare 03-21-2005, 19:35   #79
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: AAO Quick Reaction Force
Mapa: Hospital
Data: 21 marca
Sklad:
Miejsce w ladderze: 9

Hooah!
Tym samym weszliśmy do pierwszej dziesiątki i zajmujemy najwyższe miejsce wsrod polskich klanow. Opis soon...
Stare 03-24-2005, 20:53   #80
.error.[cola]
General

Domyślnie

Mecz z Unknown na Mountain Pass

Czity, czity i jeszcze raz czity

Snajper ^XeqtR.[?] na stojaco strzelal i sciagal nas niemilosiernie. Jak kula leciala czuc bylo ze razem z nia lecial czit haha
Gosciu zdejmowal naszego snajpera z dp pierwszym pojedynczym strzalem z m16 Gdyby byla gwiazdka powiedzialbym ze to cuda

Czulem ze tak wlasnie bedzie wygladal ten mecz. Taktyke mieli niezla, ale bez wsparcia czieterow - moglibysmy nawiazac walke. Dostalismy do jednego w defie, zmiana stron i atak. Ta czita snajpa sciagala nas czterech zanim dobieglismy do rogala.

Dziekujemy bardzo za pokaz sztucznych ogni
Stare 03-25-2005, 09:44   #81
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Dyskusja o ostatnim meczy errorow zostala przeniesiona tu http://www.americasarmy.pl/forum/vie...348&highlight= i tam prosze ja kontynuowac.
Stare 03-26-2005, 11:43   #82
[Kwasek]
General

Domyślnie

OP4: Portuguese Special Forces
Mapa: WC
Data: 25 marca
Sklad:
Wynik: 4:7
Miejsce w ladderze: 9

Opis
Bledy, Lemerstwo a glownie pingi przez caly mecz nie wiem czy wygralismy 1/3 pojedynkow jeden na jeden...mozna tez podkreslic pare rund przegrany przez glupote i chyba jakies znudzenie(gra)....po tym meczu powiem tylko tyle ze jak ktos bedzie gral z nami i to my bedziemy wybierali serwer moze sobie odrazu darowac wywody ze ma 100% PL czy nawet 10000000% PL bo nic nie wskora
Stare 03-26-2005, 15:44   #83
xil
General

Wyślij wiadomość przez AIM do xil
Domyślnie

graliscie na serverze PSF? ja pamietam jak mielismy tam z nimi grac to wyszlismy z niego po 2 minutach ogolnie to trzeba sie "klucic" o server bo jak sie gra na wysokim poziomie (a na takim napewno graja errory jak i PSFy) to czesto to wlasnie ta roznica pingu/pl bywa tym co przewaza
pozdr

xil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-26-2005, 18:36   #84
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

przepraszam z gory ze wtrace swoje 3 grosze - calkowicie nie rozumiem takiego przedstawiania sprawy oraz oswiadczenia Kwaska dotyczacego gry i sprawy warunkow na serwerze - jak pokazala historia klan error wlasnie w ten sposob postepuje iz za wszelka cene dazy do rozegrania meczu na wlasnym serwerze przy udukomentowanych problemach sieciowych przecwnika (spowodowanych de facto padem ich serwera) propozycje o zmianie daty nie mowiac juz o zmianie serwera zostaly od razu odrzucone - na takie zachowanie jest sposob i jest nim wezwanie admina
Stare 03-26-2005, 19:31   #85
[Kwasek]
General

Domyślnie

Edycja
Ciach Ciach Ciach

Nie napisze tego co chcialem a co do tego ze za wszelka cene gramy na wlasnym serwie do tej pory w twl rozegralismy tam moze 4 spotkania jak narazie musimy sie godzic na serwery proponowane nam przez druga strone bo to my atakujemy wiec nam sie nie dziw ze jak juz mamy mozliwosc gry naa wlasnym serwie to tego sie trzymamy. Zmartwie cie tez pewnie tym ze bedziemy zawsze obstawac przy wlasnym serwie jezeli nam takie prawo bedzie przyslugiwalo juz pare spotkan przegralismy ze wzgledu na pingi(bo umiejetnosci druzyn byly zblizone) :wink:
Stare 03-26-2005, 21:45   #86
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

chyba w przypadku gdy graja polskie druzyny posiadajace serwery ulokowane na terenie Polski kwestia pingu ktory dawalby przewage graczom jednej ze stron odpada :
Stare 03-26-2005, 22:17   #87
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
chyba w przypadku gdy graja polskie druzyny posiadajace serwery ulokowane na terenie Polski kwestia pingu ktory dawalby przewage graczom jednej ze stron odpada :
nie bo np na waszym nie dalo sie grac, chello mialo kijowe pingi, wiedzieliscie ze 2 osoby u nas ze skladu mialy chello i zawsze byly klotnie o serwer
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-27-2005, 03:21   #88
.Sebus][Msc.^
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do .Sebus][Msc.^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do .Sebus][Msc.^
Domyślnie

Cytat:
Napisał area51.DirectC
Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
nie bo np na waszym nie dalo sie grac, chello mialo kijowe pingi, wiedzieliscie ze 2 osoby u nas ze skladu mialy chello i zawsze byly klotnie o serwer
Fakt faktem, Direct ma racje u nas na serwie osoby z kablówek w stylu chello albo Aster(ale nie wiem do końca) mają zwalone pingi, ale to już wszelkie uwagi nalezy kierować do TPSA bo to jest główny Monopolistra na rynku i wielkość pingu nie jest zależna podobno od chello. Podobno.
.Sebus][Msc.^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-27-2005, 08:07   #89
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał area51.DirectC
Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
W tym konkretnym przypadku chodzilo o serwer Multimedii a nie Majestic
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-30-2005, 18:46   #90
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL CQB 6vs6
OP4: Team Never die Alone
Mapa: Pipeline SF
Data: 29 marca

Żenada, ostanio wszystkie mecze przegrywamy :evil:
Musimy naoliwic nasza errorowska maszyne.
Stare 03-31-2005, 00:11   #91
FreshMeat
Brigadier General

Miasto: Chotomów
Wyślij wiadomość przez AIM do FreshMeat Wyślij wiadomość przez MSN do FreshMeat wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Że tak się wetnę ... możecie poczekać jeszcze z dni pare z tym oliwieniem
Stare 04-03-2005, 21:49   #92
.error.[cola]
General

Domyślnie

OP4: QRF
Mapa: Bridge / Sandstorm
Data: 3 kwietnia
Wynik: 7:6
Squad: adi, kwasek, vonpoland, 2chol, bosek, max

3 spotkanie z tym klanem i 3 wygrana Chlopaki walczyli na bridgu ostro i wywalczyli remis. Dogrywka na SS, adasia i maxa zamienilem ja i sebol. Szybka rozkminka i wygralismy
Stare 04-07-2005, 06:06   #93
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 4v4
OP4: 1st Polish Battalion
Mapa: Weapons Cache SE
Data: 6 kwietnia
Wynik: 3:8

Bardzo dobry mecz, bardzo dobry przeciwnik. Bylo widac naprawde ogromne zgranie tego zespolu ... czego nie mozna powiedziec o nas
Mecz w plecy :evil:
Stare 04-08-2005, 15:42   #94
.error.[cola]
General

Domyślnie

Zawieszenie broni na czas nieokreślony

Od dnia 14.IV.05 .error. clan przechodzi w stan hibernacji. Wypisujemy się z ligii TWL, nie będziemy rozgrywać treningów ani sparingów. Będziemy się wewnętrznie oczyszczać. Decyzja taka zapadła, gdyż ostatnimi czasy duża część klanowiczów ma status nieaktywny, nie mając czasu na grę albo chęci do gry. Nie chcemy rekrutować nowych osób, gdyż uważam to za rozwiązanie połowiczne, które nie rozwiąże naszego problemu.

Wierzę, że sytuacja ta tylko nas wzmocni, a klan nasz w niedługim czasie narodzi się na nowo siejąc zamęt na meczach.

Konrad Dębkowski aka .error.[cola]
Stare 04-09-2005, 17:59   #95
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Temat zamykam - zyczenia powodzenia i inne komentarze mozna przeslac PM'em.

Jak klan odwiesi bron to kazdy moderator chetnie go otworzy.
Stare 05-05-2005, 21:13   #96
.error.[cola]
General

Domyślnie Mecze .error. clan i [=PSF=]

W TYM TOPIKU NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY KTOKOLWIEK USUWAŁ JAKIEKOLWIEK POSTY

WSZELKI OFFTOPIK JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANY

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Gargamel na mnie krzyczy

OP4: Mobile Pounders
Data: 05 maja
Sklad: Blonirad, wAFLO, Adi, Snoopy, Tiber, cola
Sklad przeciwnika: BB i Garico _{COMPOUND},=M.I.B= EMG, Mr_Magenta, Dynamite, Ricky

Wynik: 7:0

Zaczynamy mordować. Dobrze przygotowana taktyka, po nazwach teamow bylismy przekonani, ze powalcza. Def 6:0, nie mieli chyba zadnej alternatywy na atak.... Przed meczem chcieli obserwatora, gdyz poprzedni mecz na farmie dostali 11:1. Ładny atak w wykonaniu Bloniego i Snoopka i koniec... szkoda

Good job panoćki
Gratulacje dla errorów i PSFów za dobry trening i dobry wynik

Stare 05-09-2005, 05:58   #97
.error.[cola]
General

Domyślnie

Liga: TWL 6vs6 Open Leauge
OP4: The America's Army Dutch [NL] Clan
Data: 08 maja
Sklad: 2chol, vonpo, pussy, max, pac, adas/cola
Wynik: 9:3

Bardzo fajny meczyk i bardzo szybki (rundy 3 minutowe). Szybkie akcje w tunnelach bez zbednego skradania. Czyli to co lubimy
Stare 05-09-2005, 07:00   #98
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Jeszcze tak moze jakis wynik?

lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-09-2005, 07:56   #99
pac_
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do pac_ Wyślij wiadomość przez Yahoo do pac_
Domyślnie

Tak jak juz kola napisal w innym topicu, 7-1 wygralismy, 9-3 dokonczylismy

GG all
Stare 05-09-2005, 19:30   #100
.error.[cola]
General

Domyślnie

I bardzo piknie
Wszelkie komentowanie naszych nie PRO poczynań jak najbardziej wskazane I tym oto miłym akcentem podkreślę tę oto chwilę

Liga: TWL 4vs4
OP4: Panthera Carantanum PC
Mapa: Mountain Ambsuh
Data: 09 maja
Sklad: 2chol, mart123, max, Bosek
Wynik: 7:4

Po ostatnich czerwonych poczynaniach vwar przyszła pora na zielone meczyki, ktore tak bardzo lubimy

Wielkie hooa dla chlopakow
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania