Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek > ESL

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-08-2010, 13:07   #1
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie Zapisy do ligi AA3

Ruszyla rejestracja druzyn gotowych by walczyc w Objective 4on4 ladder AA3.
Szczegoly tutaj. http://www.esl.eu/eu/#/eu/aa3/objective/4on4/ladder/

www.czuczuken.pl
kapek83 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-08-2010, 17:45   #2
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Jaka liga jak wyraznie jest napisane Ladder czyli drabinka. Kolejny bezsens w stylu TWL.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-08-2010, 18:32   #3
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie

Owszem drabinka , ale za mecze sa przyznawane punkty tak jak w lidze i to druzyna ktora ma tych punkcikow najwiecej przoduje w ladderze a nie jak w twl ze z ostatniego miejsca wskakujesz na 1 ...Zreszta nie mogli tego nazwac liga bo w lidze musisz miec ustanowiony terminarz spotkan a z tym poza turniejami jest ciezko.Kazdy kazdego moze wyzwac ale na jego miejsce w razie wygranej nie wskoczysz... czyli jednak nie jak TWL .

Zreszta co to za porownanie w ogole ? wiele osob mialo tutaj doczynienia z esl i wie jak to wyglada.

www.czuczuken.pl

Ostatnio edytowany przez kapek83 : 10-08-2010 o 19:36
Stare 10-08-2010, 21:14   #4
Chomiq
General

Domyślnie

To lepiej niech usuna Ranch Vip z rotacji, bo przeciez to jest zbugowane w cholere. Impact VIP nie ma, a jest to bardziej sensowna opcja.

Bezsensowne zasady czesc pierwsza:
Cytat:
* Intentionally smoking through walls is forbidden, intentionally placing a smoke directly next to a wall to cause the smoke effect to 'glitch' through, for example:

-smoking the main pump room by placing a smoke in the shower/toilet on Pipeline

MISTRZOSTWO, rzuce gdzies smoke i mam runde w d... bo buguje?

---

* Spamming' the server with shout-messages also known as 'Commo Messages', for example:

-The use of Commo Messages (like shouting for a medic, 'frag out' when nading, or any other) with the intention to 'spam' the server is not allowed
-Using Commo Messages with the intention to overshadow other ingame sounds (for example: shouting 'frag out' or 'move out' so that the opposing team is not able to hear someone taking an objective or similar)

Tez kolejny bezsens, odkad to mozna slyszec jak gosciu robi obiekt w AA3? Nie mozna, ale wg zasad jezeli bede krzyczal medic to buguje i pewnie runda w d...?
Poza tym, maly szczegol - wypadne podczas pierwszych 30 sek specjalnie i juz mam runde po przeciwnej stronie na swoja korzysc.

Sorry Chevy, ale z takimi bledami to dalej niz TWL oni nie zajada. Ani to liga, ani to ladder - wyszlo nie wiadomo co, a ludzie stanowczo pisali ze chca lige.

Jezeli chcesz to sie przyloz i zwroc im na to uwage, inaczej bedziecie sie pakowali w cos bardzo malo sensownego.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 10-08-2010 o 21:26
Stare 10-08-2010, 21:36   #5
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie

No musze ci przyznac racje, ale patrzac na temat wyzej i problemy z nowym turniejem to te niedociagniecia regulaminowe sa bardzo male. Ten ladder dopiero staruje i jestem pewnien ze te problemy zostana rozwiazane szybko.Poki co otworzyli rejestracje druzyn do AA3 i ciagle mozna zglaszac poprawki.

www.czuczuken.pl
Stare 10-08-2010, 21:44   #6
Chomiq
General

Domyślnie

Ja nie mowie, ze tamten jest idealny, po prostu zwracam uwage na to, ze zasady w ESL sa delikatnie mowiac niedopracowane (a to niby drugi start tego laddera). W ogole caly ten patent z punktami sprawdza sie przy 20+ druzynach. Przy mniejszej ilosci zainteresowanych to punkty stana sie wlasnie problemem.
Stare 10-12-2010, 07:36   #7
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie

Niektore bledy w regulaminie zostaly poprawione i rancha z vipem tez niema juz w rozpisce. Ladder juz jest otwarty i jest na zasadach tak jak pisalem wczesniej. Start z bazowa liczba punktow 1000 i za wygrana punkciki ida w gore a przy przegranej czy remisie odpowiednio w dol. System standardowy jak przy wszystkich ladderach esl. Jezeli to wypali mamy zapewnienie ze ESL bedzie tworzylo turnieje i bedzie tak samo supportowalo AA3 jak kazda inna popularna gre.

www.czuczuken.pl
Stare 10-13-2010, 11:18   #8
Chomiq
General

Domyślnie

4.3.2. HW Advantages

Any kind of unfair hardware advantages are forbidden. (Example: 3xFire button,...)

To znaczy, ze moge zabronic gry kazdemu kto tego uzywa?
Stare 10-13-2010, 11:25   #9
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
4.3.2. HW Advantages

Any kind of unfair hardware advantages are forbidden. (Example: 3xFire button,...)

To znaczy, ze moge zabronic gry kazdemu kto tego uzywa?
czyli 98% sceny AA3

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-13-2010, 11:33   #10
Chomiq
General

Domyślnie

Czas wygrzebac z szuflady myszki z ps/2 ew. portem com.
Stare 10-14-2010, 00:21   #11
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie

Hmm ja jakos tego zapisu nie widze w regulaminie
http://www.esl.eu/eu/#/eu/aa3/object.../ladder/rules/
no chyba ze jestem slepy.

www.czuczuken.pl
Stare 10-14-2010, 01:31   #12
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

...przepustnicy do biegania też bym zabronił
Stare 10-14-2010, 10:47   #13
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kapek83 Zobacz Wiadomość
Hmm ja jakos tego zapisu nie widze w regulaminie
http://www.esl.eu/eu/#/eu/aa3/object.../ladder/rules/
no chyba ze jestem slepy.
Nie pal glupa bo cytat byl z regulaminu, ja tez moge cos odytowac i potem wciskac kit drugiej osobie. Swoja droga ciekawy sposob - nie ma dat edycji regulaminu wiec admin moze sobie ulozyc go pod swoj team i nikt mu tego nie udowodni.

Nie zabraniacie myszek z 3x ale juz makra sa zabronione? To jak skontroluja czy ktos nie ma w sofcie od myszki ustawionego 30x klik z odpowiednimi odstepami?

Dalej nie widze nigdzie info o CVARach, a bez tego ani rusz. Samymi screenami chca lapac oszustow? Powodzenia.

Bezsens z dropami graczy. Wychodze specjalnie w ostatniej rundzie VIPa w pierwszych 30 sek i juz mam nastepna runde jako ambush a wy mi nie mozecie nic zrobic bo w regulaminie nie jest to zabronione.

Pozostaje wciaz bezsens z rzekomym "odglosem robienia obiektu" nie ma czegos takiego w grze, a mozna tym zalatwic team przeciwnika za to ze ktorys krzyczal "medic" albo "enemy spotted".
Stare 10-14-2010, 12:53   #14
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Odgłos robienia obiektu?
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-14-2010, 12:58   #15
Chomiq
General

Domyślnie

Tak to brzmi w regulaminie (lepiej wkleic bo zaraz znowu ktos zedytuje i powie, ze nic takiego nie ma):
-The use of Commo Messages (like shouting for a medic, 'frag out' when nading, or any other) with the intention to 'spam' the server is not allowed
-Using Commo Messages with the intention to overshadow other ingame sounds (for example: shouting 'frag out' or 'move out' so that the opposing team is not able to hear someone taking an objective or similar)
Stare 10-14-2010, 13:51   #16
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

Cytat:
Nie pal glupa bo cytat byl z regulaminu, ja tez moge cos odytowac i potem wciskac kit drugiej osobie. Swoja droga ciekawy sposob - nie ma dat edycji regulaminu wiec admin moze sobie ulozyc go pod swoj team i nikt mu tego nie udowodni.
Data edycji jest, ale dostępna tylko dla adminów z odpowiednimi uprawnieniami.
wróć
Ostatnia zmiana: 14.10.2010 01:07
Remek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-14-2010, 14:07   #17
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Cytat:
Tak to brzmi w regulaminie (lepiej wkleic bo zaraz znowu ktos zedytuje i powie, ze nic takiego nie ma):
czyli jak ktoś krzyknie o jeden raz za dużo "MEDIC" to można podważyć wynik meczu ? extra

Cytat:
* Intentionally smoking through walls is forbidden, intentionally placing a smoke directly next to a wall to cause the smoke effect to 'glitch' through, for example:

-smoking the main pump room by placing a smoke in the shower/toilet on Pipeline
Ej wy sobie jaja robicie?

Ostatnio edytowany przez fo$fik : 10-14-2010 o 14:15
fo$fik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-14-2010, 16:52   #18
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie

A jak graliscie w AAO w ESL to wam te rulsy nie przeszkadzaly ?Bo niektore sa zywcem przepisane z regulaminu aao w esl. Co do Cvarow to o to sie nie martwcie bo bedzie support wire i osobny plik pbsvuser ze cvarami ktory niektorym uniemozliwi gre do ktorej sie przyzwyczaili I jak znam ESL to nie bedzie tak jak w twl 3 cvary i jazda tylko cala lista wymuszajaca gre na jak najbardziej Defaultowym ini.

No i jeszcze jedna sprawa, takie male pytanko ... wam zalezy na tym a zeby ta gra sie chociaz troszke spopularyzowala ? bo jak narazie widze bande marud ktorym ciagle cos przeszkadza i ktora ma na celu odciagniecie od aa3 jak najwieksza liczbe osob.

www.czuczuken.pl
Stare 10-14-2010, 16:57   #19
Chomiq
General

Domyślnie

Co ma wspolnego regulamin z AAO z AA3? Przeciez to zupelnie inne gry. Tylko niech zrobia cvary ktore dzialaja, bo nawet te z aci nie dzialaja niektore. Zabronisz ludziom tez zmieniac gamme? Przeciez na fogu mozesz tak zniwelowac calkowicie efekt poprzez odpowiednia gamme.

Marudzic nam nikt nie zabrioni, a bezsensowna jest gra w sytuacji gdy nawet regulaminu porzadnego nie ma. Popularyzacja tutaj nie ma nic do gadania, bo i tak malo kto slyszal o tym, a poprzednia edycja upadla ze wzgledu na brak zainteresowania. Wtedy akurat w AA3 gralo wiecej osob niz teraz, wiec sam sobie odpowiedz co mozesz osiagnac.

Poza tym Chevy, wasi ludzie tez nie szczedzili sobie krytyk odnosnie turnieju organizowanego, a ty nagle sie oburzasz ze ktos cos za czym ty stoisz krytykuje.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 10-14-2010 o 17:01
Stare 10-14-2010, 17:23   #20
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
A jak graliscie w AAO w ESL to wam te rulsy nie przeszkadzaly ?Bo niektore sa zywcem przepisane z regulaminu aao w esl. Co do Cvarow to o to sie nie martwcie bo bedzie support wire i osobny plik pbsvuser ze cvarami ktory niektorym uniemozliwi gre do ktorej sie przyzwyczaili I jak znam ESL to nie bedzie tak jak w twl 3 cvary i jazda tylko cala lista wymuszajaca gre na jak najbardziej Defaultowym ini.

No i jeszcze jedna sprawa, takie male pytanko ... wam zalezy na tym a zeby ta gra sie chociaz troszke spopularyzowala ? bo jak narazie widze bande marud ktorym ciagle cos przeszkadza i ktora ma na celu odciagniecie od aa3 jak najwieksza liczbe osob.
co do ini to ciekawy jestem tych cvarow wiekszosci rzeczy nie mozesz zablokowac bo Ci wyskoczy blad ini i nikt nie dolaczy nawet na defaultowym...

a co do odciagniecia itd to ja po prostu jak widze takie smieszne rulsy to mi sie sama morda smieje... przeciez lepiej je teraz poprawic i nie miec klopotow potem jak Ci ktos wyskoczy z txtem "a on za duzo krzyczal medic" lol
Stare 10-14-2010, 17:25   #21
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie

Przeciez ja tego nie organizuje , adminem w esl tez nie jestem podczas pierwszej proby podjecia tematu aa3 w esl ktos probowal to tu promowac ? lub gdziekolwiek promowac ? bo ja sobie tego nie przypominam. Aktualnie jest 6 druzyn w ladderze i z tego co wiem kolejne 5 czeka na akceptacje . Co do porownania aao i aa3 to oczywiscie masz racje , ale do niektorych rzeczy moze byc smialo zastosowany , bo pipka np. sie tak bardzo nie zmienila od czasow aao. Ja takze mam nadzieje ze nie przesadza z tymy cvarami. Poki co pierwsze tygodni rozgrywek tam bedzie polegalo na dopieszcznaiu regulaminu, i fajnie by byo aby jakas inna ekipa z polski poza nami wziela w tym udzial. Z tego co wiem wiekszosc polskich klanow poparla petycje o utworzenie tego laddera w ESL. Dlatego nierozumiem dlaczego my tam ciagle z Polski jestesmy sami .

www.czuczuken.pl
Stare 10-14-2010, 17:58   #22
Chomiq
General

Domyślnie

To pretensje miej do tych co poparli i nie rejestruja sie.
Stare 10-14-2010, 18:32   #23
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
bo pipka np. sie tak bardzo nie zmienila od czasow aao.
Tylko w wyglądzie, bo w AA3 jest zupełnie niegrywalna.
Stare 10-21-2010, 07:32   #24
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Zapisani
Stare 10-21-2010, 11:03   #25
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał fo$fik Zobacz Wiadomość
Zapisani
HooaH

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-21-2010, 11:22   #26
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
Tylko w wyglądzie, bo w AA3 jest zupełnie niegrywalna.
Nie dla każdego ^^
Stare 10-22-2010, 17:11   #27
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
Napisał fo$fik Zobacz Wiadomość
Nie dla każdego ^^

Poparcie

BTW to ciekawe co ja tam co jakiś czas po godzince robię na tej pipie. Dym z komina oglądam. Jesli do czegos się można przyczepić w tej mapie to FPSy.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania