Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek > ESL

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-12-2007, 00:32   #201
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

ktoś kiedyś napisał: 5v5 nic nie zmienia, a dodaje jeden kłopot w postaci piątego gracza, który na większości map jest ZBĘDNY.

Sam chciałem kiedyś 5v5 ale to jednak nie ma sensu, bądźmy oryginalni ;]

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-12-2007, 10:56   #202
Msciwy_Cinek ^^
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Sierpc
Wyślij wiadomość przez AIM do Msciwy_Cinek ^^ Wyślij wiadomość przez MSN do Msciwy_Cinek ^^
Domyślnie

Cytat:
Napisał foCus. Zobacz Wiadomość
ktoś kiedyś napisał: 5v5 nic nie zmienia, a dodaje jeden kłopot w postaci piątego gracza, który na większości map jest ZBĘDNY.

Sam chciałem kiedyś 5v5 ale to jednak nie ma sensu, bądźmy oryginalni ;]
nie chodzi mi o to czy jest potrzebny czy nie... moim zdaniem wieksza sprawia przyjemnosc gry np 5v5 niz 3v3 zajebiste kiedys taktyki przmyslane, odkopane po latach, stwierdzaja ze w palanach nie ma miejsca dla 5 gracza tak?
Msciwy_Cinek ^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2007, 11:50   #203
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero od 8v8 (przynajmniej ja tak wspominam te kilka meczykow granych w takim trybie ) ale tego to nawet nie probuje proponowac bo wiem ze nikt nie bedzie chcial tak grac

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2007, 13:13   #204
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Ale dyskusje rozkrecilem jednym zdaniem. Ma sie tego skilla

Ja lubie 6 vs6 nie dlatego, ze sa snajpy i odblokowane sloty. lubie go, bo byl podstawowym trybem, kiedy zaczynalem zabawe w klany.. Po prostu mi gra 6bs6 daje wiecej fanu.

Ostatnio gralismy mecz z Knightsami o pierwsze miejsce w ladderze 6. Zagralismy go po 7 (serwer mial tylko 14 slotow..). Zabawa byla fpyte (przegralismy po dogrywce ). Ale wrazenia super - rasza maxa ze snajpa do budynku (gralismy na IC). A o to chyba chodzi? Za starzy juz jestesmy zeby byc pr0 playerami, wiec chociaz w ten sposob mozemy jeszcze czerpac radoche z gry.

sry ze troche nieskladnie pisze, ale mam syndrom dnia nastepnego
Stare 12-12-2007, 13:37   #205
Potey
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Potey
Domyślnie

No doszliśmy do tego czy chcemy grać fun czy to jednak jest jakaś rywalizacja
Jeżeli to drugie to tylko i wyłącznie 4v4. Jeżeli chodzi o fun to 6v6+. Ale przecież nazwa zobowiązuje, więc 4v4+ jest jedynym możliwym rozwiązaniem, aby połączyć fun i rywalizacje. Zrekompensować mało fun'u można robiąc jakiś fun'ski puchar 6v6+ dla tych co chcą, więcej fun'u

A tryb 5v5 jest tak głupi, że nie chce mi sie znowu powtarzać tego samego co kiedyś było pisane. Mapy w AA są przeważnie jednostronne i dokładanie do nich dodatkowego gracza dla drużyny broniącej paraliżuje ewentualne rushe i jeszcze dużo innych możliwości taktycznych...
Potey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2007, 13:50   #206
Murek
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Murek Wyślij wiadomość przez MSN do Murek
Domyślnie

dlatego maleństwo jak shibby powiedział masz tryb 4+
jeśli dogadasz się z przeciwnikiem to będziesz grał ze swoimi snajperkami

mam nadzieję, że administracja niczego nie narzuci hop siup...
Stare 12-12-2007, 15:37   #207
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Murek, swego czasu probowalismy sie dogadac z klanem Majestic na gre 6v6 na RT, i odmowili a wtedy napewno mieli dosc aktywnych graczy, wiec nie ma sie co ludzic ze ten tryb dobrowolnie ktos bedzie chcial grac jesli bedzie mogl tylko 4v4,
klany ktore lubia tylko mapki CQB tego moze nie odczuwaja bo nie wybieraja mapek otwartych na ktorych musza grac po 4 osoby, zdaje sobie sprawe ze pewnie stanie na tym ze bedzie 4v4 a czy bedzie + czy nie to i tak sikiem prostym na to bo to nic nie zmieni,
teraz nie ma wakacji jesli teraz ludzie maja problem raz na tydzien zebrac 6 osob to jak oni chca grac w jakims wakacyjnym okresie ?
no nic pozostanie zawsze ladderek w TWL, a tutaj i tak beda plakac ze maja problemy ze skladem 4v4

Stare 12-12-2007, 17:51   #208
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Używasz argumentów przemawiających za trybem właśnie 4v4. Bo jak inaczej rozumieć to, skoro sam piszesz, że ludzie wolą grać 4v4 i już?

PS. Po części rozumiem Cię. W Thc też zawsze mieliśmy problem, że mało kto chciał grać mecze na SF PCR, mimo że w/g nas to była najlepsza mapa na mecze i trudno nam było zrozumieć, czemu inni myślą inaczej.
Stare 12-12-2007, 18:00   #209
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

no to moze zle to wyrazilem,
ja zakladam ze wiekszosc i tak leje na to jaki bedzie tryb, bo inaczej dawno by tu napisali ze zadne 6v6 tylko 4v4 albo odwrotnie, ludzie biora co sie im daje (w wiekszosci) i tak pozniej podchodza do gry, potrzeba 6 to ok potrzeba 4 to ok, a problemy ze skladami sa i tak i tak

dlaczego np jednak nie zalozycie ze osoby ktore wybieraja mapki takie jak MPSE czy RT nie zaloza z gory ze zagraja te wlasnie mecze 6v6. przeciez klany ktore nie chcialy by grac nic 6v6 mogly by odrzucic te mapki a i tak w wiekszosc je odrzucaja bo granie na takim MPSE 4v4 to juz patologia, przeciez nikt nie chce na sile na UA grac 6v6

aha Majestici wczesniej na RT nie poradzily sobie specjalnie z nami w 6v6 i w tym bym raczej widzial to ze pozniej woleli grac 4v4 gdzie raczej juz trudno nie skupic sie na obronie w tunelach obj B

Stare 12-12-2007, 18:25   #210
Shibby
General

Domyślnie

Większość leje? Możesz jakoś potwierdzić to, czy tak sobie tylko przypuszczasz?

Ja bym powiedział, że po pierwsze nie wszyscy tu zaglądają. Po drugie wielu jest leniwych i swoje zdanie wyrażają "po", a nie "przed". A po trzecie to nawet patrząc się tu po nickach osób, które ten temat czytają/czytały i których zauważyłem - wypowiadał się praktycznie każdy z nich.

W/g mnie po prostu ludzie bardziej wolą grać 4v4 i tyle, nawet gdy mają skład na 6 osób albo i więcej.
Stare 12-12-2007, 18:42   #211
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Większość leje? Możesz jakoś potwierdzić to, czy tak sobie tylko przypuszczasz?

Ja bym powiedział, że po pierwsze nie wszyscy tu zaglądają. Po drugie wielu jest leniwych i swoje zdanie wyrażają "po", a nie "przed". A po trzecie to nawet patrząc się tu po nickach osób, które ten temat czytają/czytały i których zauważyłem - wypowiadał się praktycznie każdy z nich.

W/g mnie po prostu ludzie bardziej wolą grać 4v4 i tyle, nawet gdy mają skład na 6 osób albo i więcej.
raczej jak kogos cos interesuje to czyta to forum, forum aa.com.pl, przeglada tez forum ESL, bo chyba logicznym jest ze na tych forach poruszane sa tematy o ESL, do tego dodal bym jeszcez FO, jesli ktos nie czytuje tych for to dla mnie znaczy ze ma w nosie jaki bedzie tryb interesuje go tylko start a o tym dowie sie via email
w innym przypadku nie rozumiem dlaczego tylko kilka osob powiedzialo ze chce 4v4, 5v5 czy 6v6

aha jest jeszcze taka mozliwosc ze ludzie nie wierza ze cos zmienia piszac tutaj i tyle,
caly czas nie odpisales mi na moja propocyzje trybu 6v6 tylko na kilku mapach

Stare 12-12-2007, 18:56   #212
Shibby
General

Domyślnie

Acha, czyli jak nie czyta forów i nie udziela się to znaczy, że jego to rybka i może grać nawet 6v6? Mogę się o sporą sumę założyć, że bez problemu znajdę osoby, które nie czytują ani for, ani FO, ale mimo to nie miałby w nosie tego, jaki będzie tryb. Po prostu w przypadku takich osób, swojego zdania nie wyrażają przed faktem, tylko po fakcie narzekają, czemu było ustalone tak, a nie inaczej.

Co do tego, że Ci nie odpisałem to wcale nie prawda. Odpisałem. Mogę się nawet zacytować:
Cytat:
Jeżeli taki pomysł poprze sporo klanów to ja nie widzę żadnego problemu, aby tak zrobić.
Dopóki za takim rozwiązaniem będzie tylko kilka klanów, to trudno będzie to wprowadzić.
Stare 12-12-2007, 19:24   #213
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

no lol, skoro ktos nie wyraza swojego zdania przed faktem to jak mozna mowic ze obchodzi go ten fakt ? przeciez jesli ktos nie glosuje to znaczy ze ma w nosie wybory i po to sobie moze tylko samemu w brode pluc
jesli rozgrywkami beda sie interesowac tylko 2-3 osoby to nie wazne co one powiedza bo i tak wiekszosc bedzie miala 'inne' zdanie bo nie poparla pomyslow tych 2-3 osob ? po co w takim razie dyskutowac nad czymkolwiek jesli ma wiekszosci ktora byla by w ogole zainteresowana takowa dyskusja

Stare 12-12-2007, 19:37   #214
Shibby
General

Domyślnie

No to może ja zarzucę teraz taki motyw, że wszystkie mecze będą rozgrywane na SF PCR. Ciekawe, czy wypowiedziałoby się tu więcej niż połowa klanów, które będą grać w nowym sezonie w rozgrywkach, jeżeli ktoś by ich tu na siłę nie skrzyknął. Bo rozumiem, że jak by się nie wypowiedziały, to trzeba założyć, że im w sumie to rybka, ważne aby im jakoś przekazać, kiedy się sezon zaczyna.

Wybacz, ale nie będziemy z tym eksperymentować w nowym sezonie, jeżeli przed jego startem będzie za tym optował tylko maLENstwo + najwyżej jeszcze kilka osób.

Jak chcesz, to możesz w HLC w fazie grupowej to sprawdzić, dając wszędzie tryb 4v4, tylko na większych mapach 6v6. Tylko nie pisz, że w HLC nie jest z tym tak łatwo, bo macie tylko nagrody dla 4 osób. W końcu w fazie grupowej grać może dużo więcej osób, niż tylko 4 i wszyscy potem i tak później nagród nie dostaną, to możesz spokojnie na wybrane mapy dać 6v6. Jak się sprawdzi, to i w ESL wprowadzimy.
Stare 12-12-2007, 21:27   #215
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
No to może ja zarzucę teraz taki motyw, że wszystkie mecze będą rozgrywane na SF PCR. Ciekawe, czy wypowiedziałoby się tu więcej niż połowa klanów, które będą grać w nowym sezonie w rozgrywkach, jeżeli ktoś by ich tu na siłę nie skrzyknął. Bo rozumiem, że jak by się nie wypowiedziały, to trzeba założyć, że im w sumie to rybka, ważne aby im jakoś przekazać, kiedy się sezon zaczyna.

Wybacz, ale nie będziemy z tym eksperymentować w nowym sezonie, jeżeli przed jego startem będzie za tym optował tylko maLENstwo + najwyżej jeszcze kilka osób.

Jak chcesz, to możesz w HLC w fazie grupowej to sprawdzić, dając wszędzie tryb 4v4, tylko na większych mapach 6v6. Tylko nie pisz, że w HLC nie jest z tym tak łatwo, bo macie tylko nagrody dla 4 osób. W końcu w fazie grupowej grać może dużo więcej osób, niż tylko 4 i wszyscy potem i tak później nagród nie dostaną, to możesz spokojnie na wybrane mapy dać 6v6. Jak się sprawdzi, to i w ESL wprowadzimy.
gwarantuje Ci ze jak bys wyskoczyl z tym PCRem to by sie odezwalo wiecej osob niz jesli chodzi o tryby

i mylisz sie nie mozemy zmieniac w fazie grupowej dowolnie trybu, choc moze Ty wiesz to lepiej od nas samych,
ja mam konkretny powod ktory nie pozwala grac czesci map 6v6, Ty zas sie chyba nie chcesz nawet sprobowac przeprowadzic na ESL jakas ankiete ktora by dala jakies wmiare racjonalne wyniki

Stare 12-12-2007, 22:37   #216
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
gwarantuje Ci ze jak bys wyskoczyl z tym PCRem to by sie odezwalo wiecej osob niz jesli chodzi o tryby
Nie zaprzeczę, że więcej, ale już nie jestem taki pewien, czy aby na pewno więcej niż przynajmniej połowa, która potem będzie grać w sezonie. A jeżeli nie byłoby połowy, to znaczy że większości to by nie przeszkadzało, zgodnie z rozumowaniem, że jak się nie wypowiadają to im to rybka.

Cytat:
i mylisz sie nie mozemy zmieniac w fazie grupowej dowolnie trybu, choc moze Ty wiesz to lepiej od nas samych,
Tak, wiem lepiej od Was... Fajnie tam macie, jeżeli zabraniają Wam dowolnie zmieniać tryb, chociaż to ciekawe stwierdzenie, że coś co można byłoby przed startem jasno określić, na których mapach ma być 6v6, jest określane jako "dowolne zmienianie". Czy map też nie mogliście dowolnie wybierać i mieliście je narzucone z góry?

Cytat:
ja mam konkretny powod ktory nie pozwala grac czesci map 6v6, Ty zas sie chyba nie chcesz nawet sprobowac przeprowadzic na ESL jakas ankiete ktora by dala jakies wmiare racjonalne wyniki
O widzisz, tutaj np. Ty wiesz lepiej ode mnie, co ja chcę.
Słuchaj, mi to rybka z tym trybem, bo w zasadzie to już sam w AA nie gram od paru miesięcy. Jak będą ludzie chcieli to będzie 6v6.

A co do ankiety to już tu pisałem, że ankietę na taki temat uważam za bezsensowną i niemiarodajną. Prosty powód. W meczach grają zespoły, a nie pojedynczy gracze, dlatego tu trzeba zebrać opinię zespołów, a nie zawodników. Ankieta nam tego nie umożliwi. Do zbierania takich opinii powstał Oddział Zamknięty, ale od biedy to klany mogą wyrażać swoją opinię nawet tutaj, bo i tu zaglądam.

I napiszę po raz n-ty. Będzie 4v4+ dopóki spora ilość klanów nie zadeklaruje się, że chcą inaczej.

Jeżeli Ty masz inne spojrzenie na tą sprawę, to sam już u siebie to realizuj, bo nie wymusisz tego SAM na nas. Ja się nie kieruję zasadą, że "damy 6v6, przecież jak ich zmusimy to im sie jednak uda zebrać tą szóstkę graczy".

Ostatnio edytowany przez Shibby : 12-12-2007 o 22:42
Shibby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2007, 22:59   #217
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

nigdzie nie pisze ze chce to wymusic, napisalem nawet ze jestem w zasadzie przekonany ze zostanie 4v4,

wiesz, a raczej chyba nie wiesz, ze czasami tryb rozgrywki jest narzucany przez sponsorow lub inne osoby ktore podejmuja pewne strategiczne decyzje wiec nie wiem czemu sie tu dziwic ze czasami trzeba przyjac pewne rozwiazania narzucone z gory, jak ekstraklasa na 8 teamow ktora byla w II sezonie a zostala nam wlasciwie narzucona przez Macka ktory obiecal nam rozgrywki z nagrodami jak w niemczech ale dla 8 najlepszych klanow ze sceny
tak czy inaczej mniejsza o to bo temat o czyms zupelnie innym

co to znaczy dla Ciebie spora ilosc klanow ?
i pytanie uzupelniajace, dlaczego skoro nie chcesz zrobic ankiety nie skozystasz z narzedzi jakie masz w ESLu i np nie napiszesz maila do wszystkich klanow z zapytaniem czy np takie rozwiazanie nie bylo by przez nie zaakceptowane ?

Stare 12-12-2007, 23:17   #218
Shibby
General

Domyślnie

Ale pytaliście się w ogóle, czy możecie w fazie grupowej, w której i tak może w jednej drużynie grać sporo różnych osób, na niektórych mapach zastosować tryb 6v6?

Spora ilość klanów to znaczy dla mnie połowa biorących udział +1, ale to będzie można stwierdzić dopiero po zakończeniu zapisów, jednak do startu sezonu pozostanie jeszcze chwilka.

Niestety nie jestem wróżką i nie wiem, kto się zdecyduje wziąć udział w nowym sezonie, dlatego na chwilę obecną totalnym bezsensem byłoby wysyłać takiego maila. Bo niby do kogo? Do wszystkich jak popadnie?

Słuchaj - specjalnie dla Ciebie, jak będziesz tak bardzo chciał, to wyślę maila, jak już się wszyscy chętni zapiszą i się zapytam. Na razie póki co pozostaje przedstawianie swojej opinii tutaj. Zresztą na prawdę jak ktoś miałby już oddawać głos w ankiecie, jak by taka powstała, to wiele większym wysiłkiem dla niego nie byłoby chyba spłodzenie jednego zdania, za jakim trybem jest. A dzięki temu można byłoby chociaż oszacować, ile klanów jest za tym, bo w ankiecie nie widziałbyś kto głosuje i jak by się jakiś klan uwziął, to bym zgarnął sporo osób, aby kliknęli w którąś z opcji i wyszedłby bs, a nie to, czego chcieliśmy.
Stare 12-13-2007, 06:52   #219
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Ale pytaliście się w ogóle, czy możecie w fazie grupowej, w której i tak może w jednej drużynie grać sporo różnych osób, na niektórych mapach zastosować tryb 6v6?
nie, tak tylko sobie ubzduralismy

Cytat:
Spora ilość klanów to znaczy dla mnie połowa biorących udział +1, ale to będzie można stwierdzić dopiero po zakończeniu zapisów, jednak do startu sezonu pozostanie jeszcze chwilka.

Niestety nie jestem wróżką i nie wiem, kto się zdecyduje wziąć udział w nowym sezonie, dlatego na chwilę obecną totalnym bezsensem byłoby wysyłać takiego maila. Bo niby do kogo? Do wszystkich jak popadnie?
dalej nie rozumiesz ze ta informacja powinna byc przed wyborem map, bo wtedy kazdy moglby sie zdecydowac czy grac na takiej mapie 6v6 czy wybrac inna

Cytat:
Słuchaj - specjalnie dla Ciebie, jak będziesz tak bardzo chciał, to wyślę maila, jak już się wszyscy chętni zapiszą i się zapytam. Na razie póki co pozostaje przedstawianie swojej opinii tutaj. Zresztą na prawdę jak ktoś miałby już oddawać głos w ankiecie, jak by taka powstała, to wiele większym wysiłkiem dla niego nie byłoby chyba spłodzenie jednego zdania, za jakim trybem jest. A dzięki temu można byłoby chociaż oszacować, ile klanów jest za tym, bo w ankiecie nie widziałbyś kto głosuje i jak by się jakiś klan uwziął, to bym zgarnął sporo osób, aby kliknęli w którąś z opcji i wyszedłby bs, a nie to, czego chcieliśmy.
wielki mi problem ze ktos kto nie chce sie zapisac dostal by maila z zapytaniem, poprostu by go zignorowal, ale nie sil sie, nie rob nic dla mnie, powiedz mi tylko przed zapisami jaki bedzie tryb bo nie chce sie pozniej znow rozczarowac ze wybralem mapki zeby grac na nich po staremu 6v6 a tu nagle nie bo ktos wymyslil 4v4 na zakichanym RT,

mam tez pytanie czy III liga bedzie tak jak poprzednio jakimis dwoma ladderami czy bedzie jednak jedna wspolna liga ?

Stare 12-13-2007, 07:28   #220
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Co do lig, to pewnie zalezne bedzie to od ilosci zapisanych klanow. Nie ma przeciez ciaglosci, bo przerwali Championshipa.

Slusznie LEN napisal, ze tryb rozgrywek musi byc podany wczesniej, gdyz na jego podstawie klany dobierają mapy.

Natomiast uwazam, ze wazniejsze jest zebranie wiekszej ilosci klanow i rozgrywanie wiecej spotkan, niz granie 6v6 i zadowolenie nielicznych.
To jest Championship. Zreszta klany i tak sie minimalizują w ilosciach graczy. Robia sie druzyny. Pisalem zreszta kiedys na ten temat.
Imho powinien byc tryb 4v4+, a na inne modyfikacje mozna zrobic turniej.
Nawet turniej TYLKO na otwartych mapach, jesli beda tylko chętni.
Stare 12-13-2007, 13:14   #221
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
nie, tak tylko sobie ubzduralismy
W sumie my się nie pytaliśmy, czy możemy. :/

Cytat:
dalej nie rozumiesz ze ta informacja powinna byc przed wyborem map, bo wtedy kazdy moglby sie zdecydowac czy grac na takiej mapie 6v6 czy wybrac inna
I dlatego tryb się nie zmieni teraz z 4v4+ na jakiś inny, bo już na to za późno w tym sezonie, gdyż niektórzy swoje mapy podesłali już dawno. Rekordziści przesłali je w 2 godziny po rozesłaniu zaproszeń.

Jedynym wyjątkiem mogłoby być, gdyby to zainteresowane klany w większości chciały takich zmian już po rozpoczęciu zapisów, bo dla kilku osób tego nie zrobimy. Jak już pisałem - nie będziemy z tym eksperymentować w mistrzostwach, jeżeli nie będzie ku temu wyraźnej prośby ze strony sceny.

Cytat:
wielki mi problem ze ktos kto nie chce sie zapisac dostal by maila z zapytaniem, poprostu by go zignorowal, ale nie sil sie, nie rob nic dla mnie, powiedz mi tylko przed zapisami jaki bedzie tryb bo nie chce sie pozniej znow rozczarowac ze wybralem mapki zeby grac na nich po staremu 6v6 a tu nagle nie bo ktos wymyslil 4v4 na zakichanym RT,
Tak, wielki problem, bo nie będę takiego pytania kierował do osób, które nie będą grać. Masz inne poglądy? Zdarza się, ale u nas ich nie zrealizujesz.
Pisałem już tyle razy, że aż nie chce mi się powtarzać, ale niech stracę - mam nadzieję, że ostatni raz. Będzie 4v4+ i mogę się teraz nawet we wróżkę pobawić, bo wiem, że i tak ewentualnie klanów zainteresowanych trybem 6v6 będzie tyle, co kot napłakał.

Cytat:
mam tez pytanie czy III liga bedzie tak jak poprzednio jakimis dwoma ladderami czy bedzie jednak jedna wspolna liga ?
Tak, jak pisało w mailu zaproszeniowym. Podział na ligi będzie dokonany po zakończeniu zapisów.
Stare 12-13-2007, 13:41   #222
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Tak, wielki problem, bo nie będę takiego pytania kierował do osób, które nie będą grać. Masz inne poglądy? Zdarza się, ale u nas ich nie zrealizujesz.
dobra nie nakrecaj sie ja tylko chcialem podyskutowac ale widze ze sie nie bardzo da

troche masz dupne podejscie do tego co robisz, bo odcinajac sie juz od sprawy trybu, jesli z gory zakladasz ze ktos nie bedzie chcial grac zanim mu to w ogole zaproponujesz to jak TY chcesz sciagac do ESL nowe klany (bo zakladam ze chcialbys aby w ESL gralo jak najwiecej klanow) ?

uwazam ze nikt nie potraktuje zadnego maila jako spamu jesli w wiadomosci dowie sie o nowych organizowanych rozgrywkach czy o jakims pomysle na takowe, natomiast zawsze sie znajdzie ktos kto nie wiedzial o starcie rozgrywek a chcialby wziasc w nich udzial,
niedawno ktos mnie pytal kiedy ruszaja rozgrywki w HLC bo w poprzednim sezonie nie wiedzial ze w ogole tam bedzie AA, to byl dla mnie pierwszy przypadek klanu ktory nie wiedzial o starcie HLC bo przed rozgrywkami standardowo obskoczylismy fora i strony wszystkich znanych klanow z .pl jakie udaje sie znalezc, zycze zeby Wam z takim podjesciem jak Twoje nie trafilo sie takich przypadkow wiecej niz 1

Stare 12-13-2007, 14:18   #223
Shibby
General

Domyślnie

Ja się nakręcam? To chyba Ty, skoro stwierdzasz, że się dyskutować nie da. A jak bym krzyknął - tak super, maLENstwo ma rację, zrobimy tak jak on chce, to wtedy byś powiedział, że da się dyskutować?

Dodam, że jakiś czas temu podsunięty przez Ciebie pomysł, aby "przyspamować" fora klanowe mi się spodobał i nie omieszkam z niego skorzystać.

Ale w sprawie trybu się nie wysilaj, bo nie przekonasz mnie. Po prostu Ty uważasz, że ludziom byłoby bez różnicy jaki byłby tryb i jak by trzeba było to by zebrali sześciu. Spoko, masz prawo tak uważać. Ja nie podzielam Twojego zdania, OK? I zrozum wreszcie, że nie będę popierał go, dopóki scena nie wywrze na mnie takiej potrzeby.
Stare 12-13-2007, 14:33   #224
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Cytat:
Dodam, że jakiś czas temu podsunięty przez Ciebie pomysł, aby "przyspamować" fora klanowe mi się spodobał i nie omieszkam z niego skorzystać.
No powiedzmy to wprost. To był MÓJ pomysł w HLC, a LEN go tylko tutaj przedstawił
Stare 12-13-2007, 14:50   #225
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

zaraz będzie bitwa o prawa autorskie

Pomysł z mapami na różne tryby jest fajny
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-13-2007, 16:31   #226
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał DAD Zobacz Wiadomość
No powiedzmy to wprost. To był MÓJ pomysł w HLC, a LEN go tylko tutaj przedstawił
Napisałem, że podsunięty przez niego, a nie że jego, toteż mi proszę nic nie zarzucać w razie czego.
Stare 12-13-2007, 17:59   #227
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

DAD mijasz sie z prawda bo stosowalismy to juz w ESL choc chyba to Ty zaczales tego juz nie pamietam

Shibby tez troche przekrecasz to co pisze, ja uwazam ze jesli nikt (w sensie ze w zasadzie taka sama garstka jak za innym trybem) nie optuje za tym zeby nie grac 6v6 tylko 4v4 to znaczy ze im jest wszystko jedno bo na logike (moja nie twierdze ze Twoja tez) jak ktos sie nie odzywa to albo sie zgadza albo jest mu to obojetne, wiec nie ciag juz tego tematu troche wypaczajac to co ja pisze, rob sobie (nam) 4v4, a o 6v6 zapytasz jak sezon ruszy, prawie jak bedzie mial ruszac kolejny to sie polowa klanow pozmienia i bedzie super aktualna ankieta

Stare 12-13-2007, 18:29   #228
Shibby
General

Domyślnie

Żeby się jeszcze ta Twoja logika w życiu codziennym sprawdzała, to o ile by się wszystkim łatwiej żyło. Wyobraźmy sobie np., że na władzę narzekają tylko Ci, co byli na wyborach głosować. Nierealne.
Stare 12-13-2007, 18:51   #229
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

dla mnie ci co nie glosowali a nazekaja to pospolite lolki ktore same sobie w stope strzelily nie glosujac i wszystko sie sprawdza

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania