Wróć   America's Army PL > Witryna Polish AA site > Ogólne witryna AA.PL > Komentarze do newsów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-11-2013, 16:29   #1
Komentator
General

Domyślnie 2013-07-11 | Zostałeś wybrany oraz pierwsze wrażenia z bety AA4

Cytat:
Napisał americasarmy.pl
Wiele osób ubiegających się o stanie się beta testerem najnowszej wersji AA o podtytule Proving Grounds otrzymało w tym tygodniu wiadomości? rozpoczynające się od słów: Zostałeś wybrany...
Grupa betatesterów AA4 została uzupełniona o graczy spoza USA a na naszym forum pojawiły się pierwsze opinie związane z rozgrywką w wersję testową.
Zapraszamy do przeczytania newsa: Zostałeś wybrany oraz pierwsze wrażenia z bety AA4
Komentator jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-17-2013, 20:06   #2
nezumi
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Dostalem maila z kodem do bety wczoraj. Wlasnie sie zasysa. NDA nie pozwala na wiele ale jak troche pogram to podziele sie wrazeniami.
nezumi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-17-2013, 20:37   #3
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

z gory dziekujemy i powodzenia
Stare 07-17-2013, 22:52   #4
Topik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

pozytywne
Stare 07-18-2013, 16:37   #5
Jabółko
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

ja już gram parę dni i muszę powiedzieć że jak na wersje testową to gra się całkiem nieźle , AA4 w przeciwieństwie do AA3 ma o wiele lepszą grywalność , jest jeszcze trochę błędów ale to nic takiego , szkoda tylko że gra jest bardziej przybliżona do battlefielda czy może call of duty niż do symulatora jakim był AA2 lub AA3 , ahh no i to co mnie denerwuje od AA3 - brak antyaliasingu ale mam nadzieje że to jeszcze dodadzą
Jabółko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-19-2013, 17:11   #6
nezumi
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Nie mam zbyt duzo czasu na gre (praca, rodzina) ale musze powiedziec ze wrazenia sa jak najbardziej pozytywne. Grafika stoi na o wiele wyzszym poziomie, grywalnosc jak dla mnie na prawde niezla. Bledy sa ale to sprawka bety. Osobiscie brakuje mi jakiegos poziomu "lesnego" jak w dwojce mozna bylo znalezc - przy tej jakosci grafiki gralo by sie rewelacyjnie. Moze zostanie dodany pozniej bo wiele rzeczy nie zostalo jeszcze zaimplementowanych. Koniec koncow jednak - na prawde jest na co czekac. Nie mam zludzen ze ludzie beda na cos narzekac (bo ZAWSZE znajda sie jacys narzekacze ) ale giera jest warta oczekiwania.
Stare 07-19-2013, 17:57   #7
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

A w czym przeszkadza brak antyaliasingu?
To gra a nie wystawa grafik
Stare 07-20-2013, 09:47   #8
[DUNNO]^Terel
First Lieutenant

Domyślnie

AA4 robią ludzie którzy pracowali nad symulatorami dla armii. I jak dobrze się poszuka to można znaleźć zdjęcia jak one wyglądają(mówię tu oczywiście o tych na silniku UE3). Więc niema co oczekiwać grafiki rodem z gry AAA.
Mi w końcu udało się odpalić tą grę. I podsumuje ją tak jak ktoś chyba na tym forum już napisał "Działająca wersja AA3. Bezmózgi shooter".
Niestety Developerzy podjęli już niektóre kierunki którymi będą się kierować(po mimo negatywnych komentarzy na forum Bety). Co niestety nie jest dobre dla tej gry.
Jak odpalą ją jako Open Bete to na pewno wielu ludzi spróbuje. Pytanie tylko ilu z nich zostanie ?!. Według mnie... niewielu.

Ostatnio edytowany przez [DUNNO]^Terel : 07-20-2013 o 10:07
[DUNNO]^Terel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-20-2013, 10:54   #9
rmcdzk
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
A w czym przeszkadza brak antyaliasingu?
To gra a nie wystawa grafik
W AA2 na open area na maksymalnych odległościach w sytuacji pixel vs pixel mi się o wiele lepiej wybierało przeciwnika.

Ostatnio edytowany przez rmcdzk : 07-21-2013 o 16:35
rmcdzk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-22-2013, 11:25   #10
[-]PNS[-]Kinok[PL]
Chief Warrant Officer

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do [-]PNS[-]Kinok[PL] wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Na wstępie powiem, że nie jestem jakimś weteranem w AA bo gram od wersji AA 2.4, ale swoją wyrobioną opinię już mam.

Gram już jakiś czas, chyba z tydzień może krócej, ale powiem szczerze, że gra robi dobre wrażenie. Jest sporo do poprawy ale to kwestia estetyki:

- Na SAI powinny być widoczne nicki,
- Na SAI jak ktoś mówi, powinny się podświetlać w jakiś widoczny sposób (obramowanie),
- Na SAI na obrzeżach powinni być widoczni gdzie znajdują się gracze z zespołu,
- Jak się klika TAB to nie widać info o liczbie osób na serwerze tylko są widoczne same wyniki,
- Czat powinien być cały czas widoczny jak było to w wersji 2.8.3,
- Gdy ma się znajomego na Steam'ie i chce się do niego dołączyć to się niestety nie da, trzeba to zrobić przez AA Browser,
- No i brak ROE z tego co zauważyłem, ale mogę się mylić.

Ogółem po ostatnim updacie coś się stało i nie ma rozgrywek typu Squad (12 vs 12) tylko są FireTeam (6 vs 6 i zmiana mapy co 15 rund).

Jednakże jest o niebo lepiej niż 3.0 i powoli dorównuje grywalnością do AA 2
[-]PNS[-]Kinok[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-23-2013, 19:37   #11
mucha99_[PL]
First Lieutenant

Domyślnie

Dzisiaj dostałem zaproszenie do bety...
Moja wrodzona tendencja do marudzenia w końcu do czegoś się (mam nadzieję) przyda.
mucha99_[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-23-2013, 21:52   #12
Topik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał mucha99_[PL] Zobacz Wiadomość
Dzisiaj dostałem zaproszenie do bety...
Moja wrodzona tendencja do marudzenia w końcu do czegoś się (mam nadzieję) przyda.
gg&hf
Stare 07-24-2013, 01:07   #13
__ICEMAN__
Private First Class

Domyślnie

Witam tak dawno mnie tu nie było ze zapomniałem konta (zrobiłem se nowe)
PGS melduje się na pokładzie dam znać jak pogram a z tego co widziałem to jest ciekawie
(fragi nie przylepiają się do łapy i nie wywala magazynka na lewa stronę)
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisał [DUNNO]^Terel Zobacz Wiadomość
AA4 robią ludzie którzy pracowali nad symulatorami dla armii. I jak dobrze się poszuka to można znaleźć zdjęcia jak one wyglądają(mówię tu oczywiście o tych na silniku UE3). Więc niema co oczekiwać grafiki rodem z gry AAA.
Mi w końcu udało się odpalić tą grę. I podsumuje ją tak jak ktoś chyba na tym forum już napisał "Działająca wersja AA3. Bezmózgi shooter".
Niestety Developerzy podjęli już niektóre kierunki którymi będą się kierować(po mimo negatywnych komentarzy na forum Bety). Co niestety nie jest dobre dla tej gry.
Jak odpalą ją jako Open Bete to na pewno wielu ludzi spróbuje. Pytanie tylko ilu z nich zostanie ?!. Według mnie... niewielu.
Pamietaj ze to wczesna beta ludzie dopiero usza sie (Bezmózgi)
AA 3 nigdy nie działało tak jak powinno (niedokończony produkt wydany za szybko w praktyce wersja (finalna) 3.0.0 i dwie następne były niegrywalne i to spaliło aa 3 na starcie ) tutaj widze strategia dev. jest inna wczesna beta jest "Działająca wersja AA3. Bezmózgi shooter". a to moim skromnym zdaniem sporo

Ostatnio edytowany przez __ICEMAN__ : 07-24-2013 o 01:07 Powód: Autołączenie postów
__ICEMAN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2013, 13:11   #14
[DUNNO]^Terel
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał __ICEMAN__ Zobacz Wiadomość
Pamietaj ze to wczesna beta ludzie dopiero usza sie (Bezmózgi)
AA 3 nigdy nie działało tak jak powinno (niedokończony produkt wydany za szybko w praktyce wersja (finalna) 3.0.0 i dwie następne były niegrywalne i to spaliło aa 3 na starcie ) tutaj widze strategia dev. jest inna wczesna beta jest "Działająca wersja AA3. Bezmózgi shooter". a to moim skromnym zdaniem sporo
Czy ja napisałem "ludzie którzy grają w tą grę są bezmózdzy" czy "ta gra to bezmózgi shooter"
Najprostszym przykładem bezmózgiego shootera jest CoD a zwłaszcza TD. Jedyne co robisz to Tour de Pologne po mapie i zabijasz wszystko co się rusza o nic się nie martwiąc.
Niestety w ostatnim patch zablokowali mapy 12vs12 i gra się tylko na 6vs6. Co gorsza dostępnych jest 9 map z czego 7 wyglądają tak samo(materiał), gra się na nich tak samo(budowa map).
Pewnie dla tych z ESLa ślina będzie ciekła. Ale dla mnie to jedna wielka tandeta.

Oni chcą tą grą walczyć o graczy z CoDa i Battlefielda i dla tego gameplay jest właśnie bliższy CoDowi niż AA, tylko zapominają, że ta gra nie oferuje kompletnie nic co oferuje CoD i Battlefield dla swoich graczy i nigdy nie będzie. Ktoś kto podjął decyzje żeby obrać taki kierunek jest kompletnym kretynem.
Stare 07-24-2013, 18:07   #15
nezumi
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

A propos bezmozgiego zabijania - kilka filmow dokumentalnych o wojnie w Afganistanie jest doskonalym przykladem na to ze to dokladnie ma miejsce. Utkwil mi w glowie zwlaszcza jeden gdzie przez iles tammiesiecy bronili przyczulka w takiej gorskiej przeleczy. Pochlonelo to mase ofiar i srodkow a koniec koncow wycofali sie stamtad jak gdyby nigdy nic - cale to poswiecenie bylo po nic, Talibowie wrocili spokojnie w region i przejeli wladze bez walki po wycofaniu sie wojsk. Wychodzi na to ze tak bronili Amerykanie tego kawalka ziemi z kaprysu, byle cos robic - nie zniweczyli tym niczyich planow, stracili troche ludzi i sobie poszli. Przykladow bezmozgiego dzialania jest cala masa - drony ktore zabijaja niewinnych w wioskach i pozniej cala wioska od razu jest przychylna Talibom zamiast Amerykanom i tak dalej.
Cale te wojny sa bzdurne. Moze i lepiej zaplanowane sa konkretne akcje ale sa one wykonywane przez ludzi ktorzy razem trenowali a nie zbiorowisko przypadkowych osob ktore akurat weszly na serwer. Nie mozna miec idealnie zgranej grupy z przypadkowymi ludzmi o roznym stopniu zaawansowania - stad w grze bedzie ciezej odzwierciedlic zaplanowany, konkretny atak czy planowa obrone. Ale im lepsi gracze tym lepsza gra - gra sama w sobie jest tylko polem do popisu dla graczy - nie ma takiej gry na swiecie ktora sama z siebie wymusilaby nagle u graczy cudowne zgranie i idealna wspolprace - to juz zalezy od grajacych.
Stare 07-24-2013, 20:21   #16
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Dostałem też keya, potestujemy w przyszłym tygodniu czy to w ogóle ma jakąkolwiek przyszłość
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2013, 21:35   #17
-misiu
General

Domyślnie

Klamka się jara, że ma klucz, więc pewnie tu zajrzy za czas jakiś

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-25-2013, 09:50   #18
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Niestety w ostatnim patch zablokowali mapy 12vs12 i gra się tylko na 6vs6. Co gorsza dostępnych jest 9 map z czego 7 wyglądają tak samo(materiał), gra się na nich tak samo(budowa map).
nic dziwnego, że mapa jest podobna.... bo to ta sama mapa. Z niektórych miejsc po bokach można zobaczyć fragmenty wcześniejszej mapy. Jedna mapa jest podzielona na 3 mniejsze obszary. Można liczyć, że później będzie jedna duża mapa na 12 vs 12.

Co do blokady map to też chyba dobrze zrobili. Lepiej grać na 3 mapach i później je zamienić na inne, niż mieć na dzień dobry 9 i po 5 osób na serwerze.
Stare 07-25-2013, 15:09   #19
__ICEMAN__
Private First Class

Domyślnie

Cytat:
Czy ja napisałem "ludzie którzy grają w tą grę są bezmózdzy" czy "ta gra to bezmózgi shooter"
Sry tak to odebrałem .
Do cod jest jakieś podobieństwo ale porównanie z BF nietrafione moim zdaniem,podobieństwo wyinika z tego ze to beta i brak kilku zeczy ale czuć ze to AA

Powiem tak ze ta wczesna beta gry jest już lepsza od AA3
__ICEMAN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-25-2013, 16:02   #20
nezumi
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Powiem tak ze ta wczesna beta gry jest już lepsza od AA3
Zgadzam sie w zupelnosci.

Wszedzie sie mowi o tym zeby nie oceniac bety jako finalnego produktu a jednak niektorzy zdaja sie tak robic. Po to jest beta - i to zamknieta - zeby dograc szczegoly. Niektorych rzeczy w ogole jeszcze nie ma - chocby sam trening jest niedostepny w becie. Spokojnie, nie jest zle.
Stare 07-25-2013, 18:44   #21
[-]PNS[-]Kinok[PL]
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do [-]PNS[-]Kinok[PL] wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał nezumi Zobacz Wiadomość
Po to jest beta - i to zamknieta - zeby dograc szczegoly. Niektorych rzeczy w ogole jeszcze nie ma - chocby sam trening jest niedostepny w becie. Spokojnie, nie jest zle.
Dokładnie tak jak mówisz. To że są jakieś tam problemy (kick po zmianie mapy, problemy z wejściem na serwer czy też te myślniki które wypisałem powyżej), to nie oznacza że tak będzie zawsze. Jeszcze pewnie sporo się zmieni i wreszcie arena AA powróci do starej świetności.
Stare 07-25-2013, 22:03   #22
McLaren5
Sergeant Major (SGM)

Miasto: Leszno
Domyślnie

Mnie jedynie co przeszkadza to wielkość map, w AA 2 były większe, a tutaj odnosze wrażenie że mapy są takie małe żeby było więciej akcji i cały czas się cos działo (tak sztucznie to jest zrobione), a nie bardzo mi to pasuje do AA. Pamiętam ten klimat z AA 2 jak się szło i szło i nie było wiadomo co się stanie. A teraz z praktycznie z każdej strony ktoś napierdziela w nas. Ale moje pierwsze wrażenie to powiem że naprawdę jest potencjał.
McLaren5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-26-2013, 13:50   #23
KnS
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do KnS
Domyślnie

Cytat:
Napisał rmcdzk Zobacz Wiadomość
W AA2 na open area na maksymalnych odległościach w sytuacji pixel vs pixel mi się o wiele lepiej wybierało przeciwnika.
Darek Ty to jesteś pro
Stare 07-26-2013, 17:53   #24
[DUNNO]^Terel
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał nezumi Zobacz Wiadomość
A propos bezmozgiego zabijania ....Ale im lepsi gracze tym lepsza gra - gra sama w sobie jest tylko polem do popisu dla graczy - nie ma takiej gry na swiecie ktora sama z siebie wymusilaby nagle u graczy cudowne zgranie i idealna wspolprace - to juz zalezy od grajacych.
Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem. Nie interesuje mnie kto w tą grę gra, jak w tą grę gra, ile w tą grę gra. Bo gra sama w sobie daje narzędzia takie a nie inne. I to one powodują, że gra staje się taka(bezmózgi shooter) albo siaka.
Co do gry która by wymuszała zgranie i współprace, krótko : ARMA

Cytat:
Napisał [Hornets]LELEK Zobacz Wiadomość
nic dziwnego, że mapa jest podobna.... bo to ta sama mapa. Z niektórych miejsc po bokach można zobaczyć fragmenty wcześniejszej mapy. Jedna mapa jest podzielona na 3 mniejsze obszary. Można liczyć, że później będzie jedna duża mapa na 12 vs 12.

Co do blokady map to też chyba dobrze zrobili. Lepiej grać na 3 mapach i później je zamienić na inne, niż mieć na dzień dobry 9 i po 5 osób na serwerze.
Tak, te mapy to pocięte fragmenty większych map. Większe już zostały zapowiedziane ale to w cale nie oznacza, że te większe będą fajne bo trzeba pamiętać, że będą się składać z tych mniejszych które w cale fajne nie są. W tej chwili jest dostępnych 9 map w rotacji z czego 7 to właśnie te pocięte wyglądające i grające tak samo, czyli człowiek spędza prawie 100 rund na praktycznie tych samych mapach. Właśnie przez to, że tych map jest aż tyle to ludzie po 2, 3 mapach po prostu wychodzą więc nie wiem czy to jest takie dobre.

Cytat:
Sry tak to odebrałem .
Do cod jest jakieś podobieństwo ale porównanie z BF nietrafione moim zdaniem,podobieństwo wyinika z tego ze to beta i brak kilku zeczy ale czuć ze to AA
Nie porównałem AA do Battlefielda napisałem tylko, że Developerzy AAPG chcą tą wersją gry walczyć o graczy z CoDa i Battlefielda to wcale nie oznacza, że ja porównuje to do Battlefielda, z resztą napisałem, że bliżej tej grze gameplayem do CoDa.
I dodam tylko, że ta "walka" to był jeden z powodów dla czego chcieli mieć respawny w AAPG.
Stare 07-26-2013, 22:17   #25
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Za bardzo nie wiem tylko w jaki sposób DEV team AA miałby walczyć o graczy BFa. Przecież równie dobrze można by powiedzieć że producent dreamlinera walczy o klientów stoczni gdańskiej.

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2013, 07:44   #26
[DUNNO]^Terel
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
Za bardzo nie wiem tylko w jaki sposób DEV team AA miałby walczyć o graczy BFa. Przecież równie dobrze można by powiedzieć że producent dreamlinera walczy o klientów stoczni gdańskiej.
AA jest narzędziem rekrutacyjnym. I ich obecny target gra albo w CoDa albo w BF. I dla tego chcą żeby w tej grze gameplay był bliższy np. CoDowi a nie oryginalnemu AA. Dla tego, też chcieli zrobić w grze respawny tłumacząc, że gracze którzy są do tego przyzwyczajeni mogli łatwiej przyswoić sobie grę.
Jest kilku Devów którzy potrafią wytężyć swoją wyobraźnie i widzieli by misje z pojazdami, oczywiście na takie jak w BF ale jednak zawsze, jakiś konwój czy coś w tym stylu. Oczywiście problemy są dwa, pozwolenie Armii i środki. Oczywiście o to pierwsze pewnie problemu by nie było gorzej z drugim.

Napisałem, że BF i COD dają takie "rzeczy" swoim graczom których nigdy nie zobaczymy w AA. I dla tego oni nigdy nawet nie spróbują zagrać w AAPG. Ale mi tego nikt tłumaczyć nie musi tylko powinien to wytłumaczyć Developerom.

Według mnie kiedy zaczęli prace nad nowym AA powinni obrać taki kierunek żeby zrobić grę która by zebrała razem tych którzy woleli AA2 i tych którzy woleli AA3. I gdyby im się to udało plus wsparcie dla ESL i tym podobne. Mieli by taką bazę która sama w sobie przyciągała by ludzi żeby sprawdzić co to za gra, tak jak swego czasu AA2.
Stare 07-27-2013, 10:14   #27
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Nawet jakby USArmy kupiła serię COD i BF z całymi DEV teamami i kazała im te gry połączyć (w sumie w BF3 było "CODowate" DLC Close Quaters) to nie zwiększyła by tym sposobem rekrutacji. Nie wiem czy pamiętasz ale w grach AA na wysokim miejscu stały zawsze rules of engagements to iz jak zginiesz to zginiesz itd. wszystko po to aby nie pokazywać wojny jako zręcznościowej zabawy. AA1-2 nie pozwalało nawet na grę online do póki nie przeszło się odpowiednich treningów. Po prostu pokazywali więcej z organizacji armi niż klikanie w CODach. A co do BFa to samo USArmy było by za mało więc trzeba by zaprosić do zabawy USAirForce i USNavy aby ogarnąć to co się dzieje w BFie.
Gdyby jednak w pentagonie ktoś wpadł na pomysł żeby wywalić kase na taki bezpośredni mix CODa i BFa to stracili by przede wszystkim to co ich odróżnia od całej masy gier na rynku.

Stare 07-27-2013, 11:38   #28
KnS
Captain

Domyślnie

Cytat:
Jest kilku Devów którzy potrafią wytężyć swoją wyobraźnie i widzieli by misje z pojazdami, oczywiście na takie jak w BF ale jednak zawsze, jakiś konwój czy coś w tym stylu. Oczywiście problemy są dwa, pozwolenie Armii i środki. Oczywiście o to pierwsze pewnie problemu by nie było gorzej z drugim.
chcesz poatakować na konwój to dołącz do polskiej armii, a może kiedyś będziesz miał okazje skorzystać z symulatora Bohemia Interactive - VBS2
Stare 07-27-2013, 17:34   #29
KuBa[P.o.L]
Staff Sergeant

Domyślnie

Gra jest super jak na bete. Gram w AA od poczatku i teraz robi ta gra znowu ucieche po tej niefortunnej wersji 3! Jedyny punkt uwagi to ze pewnw mapy wydaja mi sie zamale i opcji VIP na hospie tez niema.
KuBa[P.o.L] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2013, 19:41   #30
[-]PNS[-]Kinok[PL]
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Według mnie kiedy zaczęli prace nad nowym AA powinni obrać taki kierunek żeby zrobić grę która by zebrała razem tych którzy woleli AA2 i tych którzy woleli AA3. I gdyby im się to udało plus wsparcie dla ESL i tym podobne. Mieli by taką bazę która sama w sobie przyciągała by ludzi żeby sprawdzić co to za gra, tak jak swego czasu AA2.
Wiem co masz na myśli, ale moim zdaniem niestety nie jest to możliwe. Domyślam się ile osób w tej grze to "młodzi" gracze a ile to starzy wyjadacze, którzy oczekiwaliby dokładnie tego co napisałeś. Wydaje mi się, że jest zbyt mało tych tak zwanych starych wyjadaczy, żeby tak ryzykować na stworzenie nowej gry. Ale nie powiem, niestety nie czuję tego klimatu który był w 2, ale taki czy inny potencjał swój ma.

Cytat:
Nie wiem czy pamiętasz ale w grach AA na wysokim miejscu stały zawsze rules of engagements to iz jak zginiesz to zginiesz itd. wszystko po to aby nie pokazywać wojny jako zręcznościowej zabawy. AA1-2 nie pozwalało nawet na grę online do póki nie przeszło się odpowiednich treningów. Po prostu pokazywali więcej z organizacji armi niż klikanie w CODach.
I tu chyba niestety ROE odeszło w zapomnienie, bo nie wiem jakim cudem po dostaniu hs gracz może podbiec i Cię uleczyć jakbyś dostał tylko w nogę (albo i nawet nie w nogę bo biegasz tak samo jak przedtem). Nie ważne ile masz życia czy jesteś green, yellow czy red to biegasz tak samo. Zmienia się tylko kontrola celownika i lekko obraz się rozmywa (tutaj zdecydowanie na +). Czy strzelisz w swojego czy nie, nie ma to znaczenia bo odczuje to tylko postrzelony (straci ileś % życia) bo Tobie nawet punktów nie odejmie... Pozostaje mieć tylko nadzieję, że zanim będziemy mogli zagrać w AA w pełnej odsłonie, trzeba będzie ukończyć wszystkie treningi tak jak miało to miejsce w AA2 gdzie aby grać na mapach SF trzeba było mieć ukończony trening "czołgisty" który dał mi w kość.
Stare 07-27-2013, 22:24   #31
Jabółko

Domyślnie

Cytat:
I tu chyba niestety ROE odeszło w zapomnienie, bo nie wiem jakim cudem po dostaniu hs gracz może podbiec i Cię uleczyć jakbyś dostał tylko w nogę (albo i nawet nie w nogę bo biegasz tak samo jak przedtem). Nie ważne ile masz życia czy jesteś green, yellow czy red to biegasz tak samo. Zmienia się tylko kontrola celownika i lekko obraz się rozmywa (tutaj zdecydowanie na +). Czy strzelisz w swojego czy nie, nie ma to znaczenia bo odczuje to tylko postrzelony (straci ileś % życia) bo Tobie nawet punktów nie odejmie
czyli nie ma szansy że to poprawią ?
Stare 07-28-2013, 08:32   #32
[-]PNS[-]Kinok[PL]
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Szansa zawsze jest póki to jest wersja beta i w dodatku zamknięta. Póki co szczerze wątpię w taką zmianę.
Stare 07-28-2013, 20:48   #33
Jabółko

Domyślnie

ja szczerze wątpię żeby tego nie poprawili , bez ROE ta gra nie będzie nawet podobna do swoich poprzedników
Stare 07-28-2013, 22:09   #34
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

no proszę, dawno tu nie zaglądałem, a okazuje się, że powstaje nowa wersja i do tego są betatesty...
czy w obecnej chwili można się zapisać na wersję beta czy zapisy są zamknięte?
Stare 07-28-2013, 22:16   #35
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Można się zapisać, a co do roe to sam byłem mocno zdziwiony gdy zamiotłem swojego serią w plecy i punktów nie ubyło ale myślę że to kwestia późniejszych ustawień serwerów aby np za FF automatycznie ginąć albo to będzie (jest) w tym trybie "veteran".

Stare 07-29-2013, 01:33   #36
KnS
Captain

Domyślnie

a mnie się wydaje, że obowiązuje Was NDA i pisanie, że nie ma roe, vipa itp narusza to na co sie zgodziliscie
Stare 07-29-2013, 06:57   #37
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał KnS Zobacz Wiadomość
a mnie się wydaje, że obowiązuje Was NDA i pisanie, że nie ma roe, vipa itp narusza to na co sie zgodziliscie
A mnie się wydaję że Ty takich rzeczy nie piszesz, więc dlaczego interesuje Cię że ktoś inny to robi?

Zgłoś, 997. Całodobowy.
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-29-2013, 16:33   #38
[DUNNO]^Terel
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Nawet jakby USArmy kupiła serię COD i BF z całymi DEV teamami i kazała im te gry połączyć (w sumie w BF3 było "CODowate" DLC Close Quaters) to nie zwiększyła by tym sposobem rekrutacji.
Mi tam za przeproszeniem wisi to czy im się ta rekrutacja zwiększa czy nie.
(Nie wiem czy to było na tym forum czy gdzieś indziej, ale pamiętam, że ktoś napisał, że poszedł do Polskiej armii bo wkręcił się grając w AA, później napisał, że to była najgorsza decyzja w jego życiu )
Robią grę w którą gram i tyle, więc do puki ją robią to mi to obojętne. A jeszcze jedna prawda jest taka, że jak by mi się udało z upgradować mojego kompa to w ogóle bym nie grał w AA3 i AAPG. Tylko BF, ARMA może ten nowy Ghost Recon i nara.
Taka jest okrutna prawda rzeczywistości.

Cytat:
Napisał KnS Zobacz Wiadomość
chcesz poatakować na konwój to dołącz do polskiej armii, a może kiedyś będziesz miał okazje skorzystać z symulatora Bohemia Interactive - VBS2
Stare 07-29-2013, 16:37   #39
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

ile czasu od zaakceptowania nda idzie key? Bo coś długaśno schodzi
Stare 07-29-2013, 17:07   #40
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Zaloguj się na stronie americasa i w swoim profilu zobacz czy się nie pojawiła zakładka "MISION OPORD" dalej sobie sam już poradzisz.
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2013, 01:18   #41
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Niektórzy to wymagają widzę, nie wiadomo czego od tej gry...

To czy ta część będzie bardziej popularna od AA2 czy AA3 to nie zależy tylko od Dev team. AA to nie BF czy CoD gdzie ktoś będzie płacił i wspomagał jakieś rozgrywki. Może się mylę albo jestem zbyt pijany Ale sukces AA min. na polskiej scenie to też zasługa ludzi którzy tą scenę tworzą. Bo co by było z America's Army gdyby nie konkretne osoby, które tworzą/tworzyli aa.pl czy też inne strony turnieje i ligi...

Gdyby takich osób nie było to AA zostało by już dawno zapomniane. Oczywiście błędy w grze błędami i na to nie ma zlituj. Ale nawet jak AA: PG będzie grą idealną, to i tak nie będzie miało tylu graczy co BF czy CoD.

Cytat:
AA jest narzędziem rekrutacyjnym. I ich obecny target gra albo w CoDa albo w BF
Tak, a w 2002 targetem byli gracze Csa …
Cytat:
Dla tego, też chcieli zrobić w grze respawny tłumacząc
Jak sobie przypominam co Dev team chciał wcześniej wprowadzić w AA to już mnie głowa zaczyna boleć. Z pojazdami machnęli się o kilka wersji w AA2....a efekt to każdy zna
Więc, nie ma co pisać co chcieli, a co wprowadzili (a bardziej wprowadzą bo to beta)

Cytat:
Jest kilku Devów którzy potrafią wytężyć swoją wyobraźnie
Cytat:
oczywiście na takie jak w BF
– zwolnić

Cytat:
I właśnie po to stworzyli AA: PG, bo z AA3 by za dużo już nie uciągnęli. I moim zdaniem lepiej stworzyć dobrze działający bezmózgi shooter (betę) i później ją „spowolnić” odpowiednimi parametrami / patchami, niż zrobić zamuloną grę/ silnik i później próbować coś z niej normalnego wycisnąć (AA3)

Cytat:
I tu chyba niestety ROE odeszło w zapomnienie, bo nie wiem jakim cudem po dostaniu hs gracz może podbiec i Cię uleczyć jakbyś dostał tylko w nogę
Roe może się w każdej chwili pojawić Jeszcze przed ostatnim patchem, można było liczyć, że każdy miał „3 życia”. Po ostatnim patchu w końcu zostało wprowadzone, że po jednym strzale możemy już nie być podnoszeni. Ale to wszystko to są rzeczy, które mogą ulec zmianie przy najbliższym patchu, więc z ogólna opinią o grze poczekał bym do oficjalnej premiery
Stare 07-31-2013, 10:23   #42
KnS
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
A mnie się wydaję że Ty takich rzeczy nie piszesz, więc dlaczego interesuje Cię że ktoś inny to robi?
na inne forum tez moglbys częściej pozagladac
nr 997 o ile sie nie mylę mial byc do Twojego pracodawcy
Stare 07-31-2013, 16:35   #43
{P-A-S}MARO-PL
Sergeant First Class

Domyślnie

Witam weteranów. Również dostałem zaproszenie i mam nadzieje na same pozytywne wrażenia .
{P-A-S}MARO-PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-03-2013, 16:05   #44
tidididi
General

Domyślnie

CFCN welcome to. Ja grałem i wyleciałem tylko za to, że to byłem ja. Ni słowem się do nikogo nie odezwałem. Kto to zrobił? Nie wiem. Nie wnikam.
Stare 08-04-2013, 10:39   #45
rmcdzk
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
CFCN welcome to. Ja grałem i wyleciałem tylko za to, że to byłem ja. Ni słowem się do nikogo nie odezwałem. Kto to zrobił? Nie wiem. Nie wnikam.
Jak to mówiłeś? Szacunek dla legendy ?
rmcdzk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-04-2013, 12:59   #46
RudY+-
General

Domyślnie

1. Kolejna gra po bfie która musi używać jakiegoś "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" nego launchera, co to już nie można menu normalnego zrobić? I to jeszcze launcher działa pod IE, no 200% debilizmu
Stare 08-04-2013, 15:14   #47
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał rmcdzk Zobacz Wiadomość
Jak to mówiłeś? Szacunek dla legendy ?
Za moich czasów takie sytuacje były nie do pomyślenia
Stare 08-06-2013, 09:45   #48
StrikerASD

Domyślnie

Gra ma z pewnością usprawnione animacje i grafikę, to mnie cieszy. Jednak z rozrywką to już jest przegięcie, bo to jest czysty arcade z elementami taktycznymi. Nie można wychylać się na boki, nie można się turlać na boki. Muzyka przed rozpoczęciem rundy przypomina mi niskobudżetowe gry MMO. Mniejsza o muzykę. Gra straciła na realiźmie i cóż, to jest zwykły shooter. Jest na co narzekać, bo nie do tego ta seria mnie przyzwyczaiła i nie tego po niej oczekuję. Na szczęście Arma trzyma poziom realizmu. Jeśli AA4 tak będzie prezentować się w wersji finalnej, to z pewnością w to nie zagram. Pozdrawiam wszystkich
StrikerASD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania