Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek > ESL

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 12-28-2005, 12:19   #51
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
. chodzi o objescie calej drabinki (wspinania sie do ekstraklasy).
nie, no panie, pan se chyba jaja z nas robisz.....

a co do tego ze zapis nie zostal stworzony przeciwko nam:

patrz forum ESL:
Cytat:
Napisał Pixel
Kto powiedzial ze nie mozemy wprowadzic zapisku ktory dziala wstecz?
patrz wypowiedz admina ESL Kazs'a
Cytat:
Gdyby to ode mnie zalezalo, polecieliby na zbity pysk
patrz wypowiedz innego admina ESL:
Cytat:
wiekszosc osob z ktorymi gadalem to pisza ze przestali lubic TRIBE po tym jak polaczyliscie sie z 3rd-rb
gowno, 90% z was nie zna nikogo kto zostal po odejsciu chlopakow.....
ale co tam, latwiej jest pieprzyc glupoty.......
sorry za przytoczenie ostaniego cytatu, ale mnie juz kurwica strzela

i na koniec malo podsumowanie
Kod:
A teraz drogie dzieci, pocalujcie misia w dupe!
pozdro misiu

niedobrze mi sie robi od was........

to my jestesmy be i pr0?
ale to WY robicie problemy i zapominacie ze to jest tylko gra.........
Liga-PL jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-28-2005, 12:39   #52
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Liga-PL
patrz forum ESL:
Cytat:
mozemy zrobis, ze przepis bedzie dzialac wstecz
(bodajze maLENstwo, nie jest pewny)
bzdura a jak nie jestes pewny to nie sugeruj takowych odpowiedzi to raz a dwa nie cytuj czesci zdan wyrwanych z kontekstu bo tak to kazdy moze kazdemy nie jedno zarzucic

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline  
Stare 12-28-2005, 12:41   #53
Liga-PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
Cytat:
Napisał Liga-PL
patrz forum ESL:
Cytat:
mozemy zrobis, ze przepis bedzie dzialac wstecz
(bodajze maLENstwo, nie jest pewny)
bzdura a jak nie jestes pewny to nie sugeruj takowych odpowiedzi to raz a dwa nie cytuj czesci zdan wyrwanych z kontekstu bo tak to kazdy moze kazdemy nie jedno zarzucic
przepraszam, moj bald, juz poprawilem (to byl Pixel)
a zdanie nie jest wyrwane z kontekstu (chyba ze ja takowego nie wychwytuje..)

mysle ze mozna oba posty usunac (nie wiem czy LEN sie z tym zgodzi..)
Liga-PL jest offline  
Stare 12-28-2005, 12:43   #54
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

tak smialo do usuniacia poza tym ze wyrwales czesc wypowiedzi z jakis tam rozmw nawet jak to jest cala wypowiedz to gdy jest ona umieszczona w ciagu jakis innych to moze znaczyc zupelnie co innego niz przytoczona zupelnie osobno

Stare 12-28-2005, 12:47   #55
Liga-PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
tak smialo do usuniacia poza tym ze wyrwales czesc wypowiedzi z jakis tam rozmw nawet jak to jest cala wypowiedz to gdy jest ona umieszczona w ciagu jakis innych to moze znaczyc zupelnie co innego niz przytoczona zupelnie osobno
ja ten kontekts rozumiem tak:

Fiszer: "Prawo nie dziala wstecz (wyjatki sa, jednak nie maja tu zastosowania), EOT"
Pixel: "Kto powiedzial ze nie mozemy wprowadzic zapisku ktory dziala wstecz ?"
Liga-PL jest offline  
Stare 12-28-2005, 12:53   #56
VooDoo][Mr.GoBliN]
Guest

Domyślnie

Mi nie przeszkadza to, że 4fun gra.

Ale moim skromnym zdaniem powinno być tak, że skoro TRIBE dalej istnieje, to właśnie oni grają do końca rozgrywek a nie nowo powstały tak naprawdę klan.

Stare 12-28-2005, 12:58   #57
Liga-PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [62KSC
Mr.GoBliN]

Ale moim skromnym zdaniem powinno być tak, że skoro TRIBE dalej istnieje, to właśnie oni grają do końca rozgrywek a nie nowo powstały tak naprawdę klan.
to sie raczej nie uda, za malo osob w TRIBE zostalo..
zreszta w tym momencie dochodzimy do pytania, czy zapraszany jest KLAN (czyli pare literek) czy ludzie, ktorzy pod tym szyldem graja
bo pod szyldem TRIBE zsotalo 4, czy 5 osob, a pod szyldem 4FuN^ jest ich kilkanascie......
Liga-PL jest offline  
Stare 12-28-2005, 13:02   #58
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liga-PL

Fiszer: "Prawo nie dziala wstecz (wyjatki sa, jednak nie maja tu zastosowania), EOT"
jednak to nie mowi o tym iz tak zostanie zrobione lub tak jest tylko o tym iz kiedys jak zajdzie takowa potrzeba tak tez mozemy postapic (tylko znow nie mysl ze to tylko kwestia czasu az tak zrobimy bo tez mamy resztki rozumow i zdajemy sobie sprawe jakie by to nioslo ze soba konsekwencje)

Cytat:
Napisał [62KSC
Mr.GoBliN]Mi nie przeszkadza to, że 4fun gra.

no nie do konca, skoro TRIBE polaczylo sie z 3rdRB i powstalo 4FuN to gra dalej 4FuN a TRIBE przestaje istniec a to ze po 2-3 dniach pozniej ktos reaktywowal TRIBE nie znaczy ze mamy jemu dac grac w miejscu wczesniejszego TRIBE, Crazy Sam napisal gdzies tam na aa.pl ze daje pelne prawa do nazwy innym czy cos takiego, wtedy chyba kazdy by mogl sobie zalozyc TRIBE i domagac sie tego miejsca w ESLu

Stare 12-28-2005, 13:05   #59
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liga-PL
Cytat:
Napisał [62KSC
Mr.GoBliN]

to sie raczej nie uda, za malo osob w TRIBE zostalo..
zreszta w tym momencie dochodzimy do pytania, czy zapraszany jest KLAN (czyli pare literek) czy ludzie, ktorzy pod tym szyldem graja
bo pod szyldem TRIBE zsotalo 4, czy 5 osob, a pod szyldem 4FuN^ jest ich kilkanascie......
w mojej opinii zapraszany zostal klan a nie grupa grajacych tam ludzi inaczej Enclave gralo by juz na miejscu 1stPB

Stare 12-28-2005, 13:08   #60
KoRdiaN
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do KoRdiaN
Domyślnie

zaraz moment ...

osoby, ktore sa teraz w TRIBE najpierw od niego odeszly .. z roznych powodow ale jednak ..
Zdecydowanie to byla fuzja klanow TRIBE i 3rd-rb.

Gdy zdecydowalismy sie na nowa nazwe .. na gre w 4FuN odstapilismy tag .. to byla dluga rozmowa Sama i Travy, po ktorej reaktywowano klan ..

edit : mamusiu jak Wy szybko piszecie :wink:
[TRIBE]KoRdiaN / weteran
[=PSF=]_SeYDuo_[PL] / weteran
KoRdiaN jest offline  
Stare 12-28-2005, 13:22   #61
Liga-PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
Cytat:
Napisał Liga-PL

jednak to nie mowi o tym iz tak zostanie zrobione lub tak jest tylko o tym iz kiedys jak zajdzie takowa potrzeba tak tez mozemy postapic (tylko znow nie mysl ze to tylko kwestia czasu az tak zrobimy bo tez mamy resztki rozumow i zdajemy sobie sprawe jakie by to nioslo ze soba konsekwencje)
oczywiscie, ze nikt nie powiedzial ze tak zostanie zrobione, jednak w mojej opini jednoznacznie wyraza sosunek osoby wypowiadajacej sie do zaistnialego problemu.....

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
no nie do konca, skoro TRIBE polaczylo sie z 3rdRB i powstalo 4FuN to gra dalej 4FuN a TRIBE przestaje istniec a to ze po 2-3 dniach pozniej ktos reaktywowal TRIBE nie znaczy ze mamy jemu dac grac w miejscu wczesniejszego TRIBE, Crazy Sam napisal gdzies tam na aa.pl ze daje pelne prawa do nazwy innym czy cos takiego, wtedy chyba kazdy by mogl sobie zalozyc TRIBE i domagac sie tego miejsca w ESLu
czy mam wraznie, czy sam sobie przeczysz?
z jednej strony piszesz ze zostal zaproszony klan (jako nazwa, a nie jako grajacy w nim ludzie) a zdrugiej strony piszesz ze chodzi jednak o graczy a nie o nazwe klanu..
Liga-PL jest offline  
Stare 12-28-2005, 13:36   #62
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

no to Liga jeszcze raz powoli

klan TRIBE laczy sie z 3rdRB i powstaje klan 4FuN wiec co sie stalo z klanem TRIBE ktory zaprosilismy ? dla mnie nazywa sie on 4FuN a jedynie dolaczyl do niego inny klan, za kilka dni ktos pisze na publicznym forum ze reaktywuje (wiec klan ktorego nie ma) klan TRIBE,
wiem ze to strasznie zamotane ale mi to sie jakos tak w glowie uklada ze pasuje
taka ogolnie wizje tej calej Waszej sytuacji mam ja czytajac posty z tego forum nie rozmawialem nigdy z zadnym z Was nie dopytywalem sie o szczegoly bo jakos nie czulem takiej potrzeby to co wiem wystarczy mi zeby to zrozumiec (na swoj sposob)

Stare 12-28-2005, 13:52   #63
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
no to Liga jeszcze raz powoli

klan TRIBE laczy sie z 3rdRB i powstaje klan 4FuN wiec co sie stalo z klanem TRIBE ktory zaprosilismy ? dla mnie nazywa sie on 4FuN a jedynie dolaczyl do niego inny klan, za kilka dni ktos pisze na publicznym forum ze reaktywuje (wiec klan ktorego nie ma) klan TRIBE,
wiem ze to strasznie zamotane ale mi to sie jakos tak w glowie uklada ze pasuje
Dokladnie, dodalbym jeszcze ze TRIBE reaktywowaly osoby ktore wczesniej od niego odeszly, jednak ten TRIBE ktory zostal zaproszony do Ekstraklasy istnieje w powiekszonym skladzie jako 4FuN.
fisheer jest offline  
Stare 12-28-2005, 13:57   #64
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Klan Tribe jako klan - bedzie widnial soon z innym rosterem. Wyglada to tak gdybyscie odeszli z Tribe i wspolnie z klanem 3rd zalozyli klan 4fun.

A to Trybiki powinny sie martwic o to czy beda mialy sklad w meczach. Te Tryby ktore zostaly!

Tak jak to widze...
.error.[cola] jest offline  
Stare 12-28-2005, 13:57   #65
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

i oto powiekszenie sie rozchodzi, ze jest zbyt wielkie w krotkim czasie a nie powinno tak byc

Liga rzeczywiscie wyciagasz zdania z konektsu Co do wypowiedzi adminow kazdy ma racje, ale jakos nie widze jeszcze postawnowien w waszej sprawie i nie wiem dlaczego robicie burze w szklance wody ze "to atak na dolaczenie sie 3rdrb" przez te wasze opinie dochodze do wniosku ze wy rzeczywiscie cos macie na sumieniu

"uderz w stol a nozyce sie odezwa"
kaktus jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:11   #66
KoRdiaN
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do KoRdiaN
Domyślnie

kaktus co Ty pieprzysz ..

skonczcie juz bo zaczynacie przesadzac.
[TRIBE]KoRdiaN / weteran
[=PSF=]_SeYDuo_[PL] / weteran
KoRdiaN jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:15   #67
fisheer
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]Klan Tribe jako klan - bedzie widnial soon z innym rosterem. Wyglada to tak gdybyscie odeszli z Tribe i wspolnie z klanem 3rd zalozyli klan 4fun.

A to Trybiki powinny sie martwic o to czy beda mialy sklad w meczach. Te Tryby ktore zostaly!

Tak jak to widze...
Cola bylo juz kilka razy napisane ze TRIBE reaktywowaly osoby ktore od niego ODESZLY, wiec nie rozumiem Twojego posta...
fisheer jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:18   #68
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał 4FuN|fisheer
Cytat:
Napisał .error.[cola
]Klan Tribe jako klan - bedzie widnial soon z innym rosterem. Wyglada to tak gdybyscie odeszli z Tribe i wspolnie z klanem 3rd zalozyli klan 4fun.

Tak jak to widze...
Cola bylo juz kilka razy napisane ze TRIBE reaktywowaly osoby ktore od niego ODESZLY, wiec nie rozumiem Twojego posta...
A to zalezy jak na to spojrzec

Mysle, ze obydwoje mamy racje i zrozumcie - nikt sie nie dopierdziela do Was. Ten przyklad pokazal chlopakom ze jest luka, wiec ja zapelniaja...
Relax...
.error.[cola] jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:25   #69
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]
Mysle, ze obydwoje mamy racje i zrozumcie - nikt sie nie dopierdziela do Was. Ten przyklad pokazal chlopakom ze jest luka, wiec ja zapelniaja...
Relax...
jeszcze z kilka stron i to do niektorych dotrze

jest tez inna "luka" tzn sytuacja o ktorej pisal Aron co z okresami miedzy sezonami, tu tez trzeba sie zastanowic nad jakims rozwiazaniem bo inaczej ktos poprostu 'wcisnie' sie tylnymi drzwiami pomiedzy sezonami

btw. ja z tego wszystkiego nie rozumiem tylko tematu tego threada bo w zasadzie to zaden post tutaj nie ma z nim za wiele wspolnego

Stare 12-28-2005, 14:34   #70
.Sebus][Msc.^
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do .Sebus][Msc.^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do .Sebus][Msc.^
Domyślnie

po prostu mówiąc krótki, zwięźle i na temat - 4FUN powinien zostać usunięty bo to sa pR0 nóby i tyle - a jeszcze mieli czelność pokonać errorów, toż to sie w pale nie mieści

PS. Głosowałem na tak brrrrrr
Stare 12-28-2005, 14:39   #71
B[?]B
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do B[?]B
Domyślnie

Troche smiac mi sie chce jak czytam pewne wypowiedzi, ale mniejsza o to.
Tak tylko btw. w przyszlosci jesli powstanie cup z nagrodami pogadam z chlopakami z Simlus zeby sie dopisali do naszego skladu, w koncu mozna grac w kilku teamach, dojdziemy sobie tak razem do finalu a potem enclave odstapi w wypadku przegranej Simplusom 50% nagrod. Rozumiem ze przeciwko takiej "krotko terminowej fuzii" rowniez nic nie macie

Teraz tak, zebyscie mnie zle nie zrozumieli, w tym co napisalem wyzej nie sugeruje jakis przekretow ze strony TRIBE/4FuN/3rd-rb (łan ch**). Chodzi mi tylko o to, ze uwazam taka sytuacje za lajtowo nie fair - w polowie sezonu, przecietny klan poszerza swoj sklad o graczy z polskiej czolowki.

Ach i na koniec, nie traktujcie mojej prywatnej wypowiedzi jako "oficjalnego stanowiska zespolu ESL.AAO Admins".

Pozdrawiam.
Stare 12-28-2005, 14:44   #72
fisheer
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał B[?
B]przecietny klan poszerza swoj sklad o graczy z polskiej czolowki.
Pozdrawiam.
On nie poszerza sie o graczy z polskiej czolowki tylko tworzy z nimi inny klan.
fisheer jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:46   #73
kaktus
General

Domyślnie

BB chyba bedziemy musieli w co drugim poscie to zaznaczac (end)
kaktus jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:46   #74
kaktus
General

Domyślnie

slowo INNY bardzo wiele w tej sytuacji mowi
kaktus jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:49   #75
fisheer
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
Oj daruj sobie takie teksty, ani to smieszne ani nie wnosi nic do tematu ....
fisheer jest offline  
Stare 12-28-2005, 14:51   #76
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Nie rozumiem dlaczego wyciągacie tutaj sprawe ew. problemów aktualnego TRIBE związanych ze składem na mecze. Po pierwsze to nie jest sprawa ani moja, ani nikogo z Was. Po drugie, aby zaspokoić Waszą chorą ciekawość chciałem powiedzieć, iż po rozmowie z Travą wiem o tym, że TRIBE w żadnych meczach grać nie zamierza. Najlepiej jak zapytacie Travę, gdyż on najlepiej Wam to wyjaśni.

Co do fuzji to praktycznie mogę powtórzyć tylko to co napisali chłopcy. W momencie powstania 4FuN (fuzji) klan TRIBE PRZESTAŁ ISTNIEĆ (niech wkońcu co poniektórzy to zrozumieją) na okres kilku godzin / dni. Po jakimś czasie odezwał się do mnie Trava pytając mnie czy zgodzę się na ponowne użycie TAGa, oraz nazwy, czyli reaktywację. Oczywiście zgodę wyraziłem. Rozumiecie o czym mówię Jaśniej się już chyba tego nie da wytłumaczyć.

Jak ja uwielbiam ludzi potrafiących czytać ze zrozumieniem... szkoda, że to zrozumienie na swoich postach się kończy.

Cytat:
Napisał kaktus
(...) ale jakos nie widze jeszcze postawnowien w waszej sprawie i nie wiem dlaczego robicie burze w szklance wody ze "to atak na dolaczenie sie 3rdrb" przez te wasze opinie dochodze do wniosku ze wy rzeczywiscie cos macie na sumieniu

"uderz w stol a nozyce sie odezwa"
Nie lubię zbytnio się powtarzać, ale widzę, że tym razem muszę

Cytat:
Napisał Crazy Sam
Wiecie dlaczego zrobiłem tą całą zadymę, bo inaczej tego nazwać nie mogę? Przeczytajcie temat na forum jeszcze raz i powiedzcie mi, w którym miejscu jakikolwiek Admin mówi, że zapiska nie dotyczy TRIBE i 3rd-RB? Z różnych dziwnych źródeł wiadomo mi, że ten zapis został wprowadzony tylko dzięki nam, a czy przeciwko? Tego dowiaduje się dopiero dziś, po burzy z piorunami.

P.S. jak dla mnie temat można zamknąć.

EDIT: Mówę oczywiście o jednej jasnej i klarownej wypowiedzi.
P.S.
Cytat:
Napisał kaktus
popatrz w lustro panie Adminie co to potrafi się wspaniale zachować
Stare 12-28-2005, 15:04   #77
kaktus
General

Domyślnie

Crazy a ja odwroce kota ogonem pokaz mi gdzie jest napisane ze to wlasnie was dotyczy
kaktus jest offline  
Stare 12-28-2005, 15:12   #78
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Hehehe tonący brzytwy się łapie.

Nie wiesz gdzie? No patrzcie jakie biedactwo! Przejrzyj forum administracji ESL to może znajdziesz pare słów na ten temat. Skąd o tym wiem? nvm

Proszę Moderatora o zamknięcie tematu.
Stare 12-28-2005, 15:16   #79
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Na prośbę autora zamykam.

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline  
Stare 12-28-2005, 15:29   #80
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Kaktus poporsił o dołączenie.

Cytat:
Napisał kaktus
Cytat:
Przejrzyj forum administracji ESL
wlasnie to mnie najbardziej zastanawia skad ty tak dobrze wiesz co tam jest napisane.
A wiem ze tak do konca nie wiesz bo napierdalasz nie do tych drzwi co moze obrocic sie przeciwko tobie, bo kto mieczem wojuje ...

Rzeczywiscie jeden zapis chyba wejdzie w zycie, ale dotyczacy adminow na ESL

btw blokujac temat nie blokujesz ankiety

ma ona dla nas spore znaczenie

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania