Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 03-18-2006, 07:06   #1
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Cytat:
Napisał PeGie
Cytat:
Napisał zig
Masz do mnie pretensje o to ze wkleilem link czy o co chodzi?
Czy jak wklilby to ktos z anonimowym kontem to wtedy mogloby byc to smieszne?

Nie rozumiem dlaczego swoja riposte i zale co do tego wydania kierujesz do mnie.
Ty tylko udajesz idiote, prawda? Bo nie trudno sie domyslec z ktorego klanu pochodzi autor "twojej" gazetki. A ty jako "menagier" tego klanu reprezentujesz wszystkich swoich podopiecznych. I nawet jesli nie Ty to stworzyles, to wklejajac to podpisales sie pod tym obiema dlonmi. Twoj stosunek do Nem'a tez chyba wszyscy znaja...
Droga Pegie Su, czy to ze klopsik_pl wkleil pierwszego linka do gazetki czyni go autorem? Tak to jest jak sie ma humor z filtrem.
Zakoncze to slawnym staropolskim powiedzeniem "jak ci sie nie podoba to wyjdz".

Kwiasia, wy"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"li Cie z errorow za czity? czy moze zapragnales pr0 i zostawiles "kumpli". Nie podskakuj bo jeszcze ktos wysmaruje zdupyheada o Twoich skrypto-czitach i wtedy juz na pewno bedziesz w centrum uwagi. Znowu.
Ziggy- jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-18-2006, 07:48   #2
[Kwasek]
General

Domyślnie

tak zachcialem byc proGEJem, a ze zlapali mnie ostatnio na czitach to tylko sie nalozylo wiec jest luz 2 w 1 .....zreszta wlam sie na forum i poczytaj sobie ...i na marginesie z kumpli to mialem tam Sebola ktorego juz nie ma wiec nie rozumiem twoich wielkich domyslow

Ciekawe Żygi jak dlugo bedziesz czepial sie jednego i tego samego...rok moze 10 lat...troche mi ciebie szkoda zastanawiam sie zeby ci nie dac jakiegos bardziej aktualnego pretekstu

Radze nie zadzierac z Żygim bo nasz pocieszny grubasek wlamie sie wam na kompy i skopiuje wasze czity
Stare 03-18-2006, 08:40   #3
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Proste bede Ci jechal ze jestes cziterem tak dlugo jak bedziesz sie tu udzielal. Styka mi ten jeden pretekst, moze jest krotki i banalny ale za to jakis dosadny oraz jak idealnie wiaze sie z Twoim nickiem - Kwasek-Cziter.

Dobra, nie bede juz z Toba polemizowal bo regulamin tego forum zabrania rozmawiac o czitach, jeszcze mi wsypia roe za uzywanie synonima Twojego nicka.
Ziggy- jest offline  
Stare 03-18-2006, 08:54   #4
[Kwasek]
General

Domyślnie

ojej ale sie wzruszylem...ale zaraz zaraz ja wpisu w AASA nie mam a od was ktos tam ma

ale wiem wiem nie poznali sie na waszych proGEJmerowskich skillach...i to nie ja odszedlem z lanu zeby wygrywac, podkladajac przy tym swinie innym (ojej ale jestem be a teraz ide siersciuchu na mecz HEJ HEJ KORONA )
Stare 03-18-2006, 10:01   #5
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Cytat:
Napisał zig
Droga Pegie Su...
Troche szacunku dla innych, chociazby poprawnie piszac nick i nie zmieniajac plci. Czyzbys mial problem z identyfikacja wlasnej ze starasz sie zmieniac ja innym... Wyjdz troche na dwor i nie trzep tak duzo przed monitorem to moze Ci sie poprawi...
- [PSF]
Zwirek jest offline  
Stare 03-18-2006, 10:11   #6
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

radze przeniesc rozmowe na PM. w innym przypadku poleca kolejne ROE.
Stare 03-18-2006, 11:56   #7
[Kwasek]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał PeGie
Cytat:
Napisał zig
Droga Pegie Su...
Troche szacunku dla innych, chociazby poprawnie piszac nick i nie zmieniajac plci. Czyzbys mial problem z identyfikacja wlasnej ze starasz sie zmieniac ja innym... Wyjdz troche na dwor i nie trzep tak duzo przed monitorem to moze Ci sie poprawi...
no nie mowi ze nie widziales Żygiego na zdjeciach jakie ma fajne cycuszki

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania