Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-21-2011, 10:54   #1
tgrs
Private First Class

Domyślnie Turniej LANowy w Warszawie - AmericasArmy??

Witam wszystkich graczy AA!

Jestem organizatorem turnieju GameFestival (www.gamefestival.pl), który tym razem odbędzie się w murach Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie - 12-13 listopada. Pula nagród już teraz oscyluje nam w okolicach 40 000zł. Z tym, że formuła turnieju to BYOC.

Zastanawiam się nad możliwością zorganizowania turnieju Americas Army? Czy takie inicjatywy spotykają się z Waszym entuzjazmem?

Moglibyśmy przeznaczyć na nagrody około 10 000zł. Potrzebowalibyśmy osoby, która rozreklamowała by turniej na scenie i później poprowadziła turniej już na imprezie.

Pozdrawiam,
tgrs
Grupa GameFestival
tgrs jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-21-2011, 11:17   #2
PeeL
Major

Domyślnie

Jaka jest minimalna ilość drużyn, która musiałaby się pojawić, by turniej w AA3 się odbył?
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-21-2011, 12:57   #3
DEEDEE[PL]
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do DEEDEE[PL]
Domyślnie Turniej

Jestem za !
Stare 09-21-2011, 20:17   #4
tgrs
Private First Class

Domyślnie

Ilość drużyn... Wydaje mi się, że 8 to rozsądne minimum, ale oczywiście - im więcej, tym lepiej.

Jak myślicie ile drużyn mogłoby się zapisać?

No i kto jest na tyle odpowiedzialną osobą, żeby poprowadzić turniej?
Stare 09-21-2011, 20:51   #5
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

Ktoś by się znalazł!
Stare 09-21-2011, 21:04   #6
tgrs
Private First Class

Domyślnie

To poproszę o zgłoszenie się do mnie na gamefestivalowego maila - jarek@gamefestival.pl

Stare 09-22-2011, 10:10   #7
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Myślę, że na bank 8 drużyn by się znalazło
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 10:19   #8
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Myśle że byśmy zagrali zobacze co na to reszta

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 09-22-2011 o 10:44
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 12:23   #9
nCaine
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

No ja bym pojechał na 100 % na takie coś. Jest to chyba jedyna okazja jaka się pojawiła i pojawi w temacie lanów.

Więc dobrze by było to ogarnąć.
nCaine jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 12:45   #10
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał nCaine Zobacz Wiadomość
No ja bym pojechał na 100 % na takie coś. Jest to chyba jedyna okazja jaka się pojawiła i pojawi w temacie lanów.

Więc dobrze by było to ogarnąć.
moze nie jedyna ale pierwsza
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 12:52   #11
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
moze nie jedyna ale pierwsza
AA2 też zaczynało od LANow BYOC więc powodzenia, oby się wam udało zebrać na taką imprezkę

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 16:22   #12
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Macie poważną okazję aby rozwiązać interpersonalne spory spotkaniem live, trole.
Stare 09-22-2011, 16:38   #13
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Fajnie by było bo gra ma już 2 lata a nic się wielkiego w PL nie dzieje oprócz 2 kolejek ligi escn.pl

Bardzo mi się pomysł podoba choć kilka problemów "technicznych" jest do rozwiązania ewentualnie sprawdzenia wcześniej

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 17:59   #14
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Macie poważną okazję aby rozwiązać interpersonalne spory spotkaniem live, trole.
Też przyjedź pokaże Ci jakim szacunkiem Cię darze.
Stare 09-22-2011, 18:03   #15
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

tgrs, świetna propozycja z Waszej strony. Przydałoby się więcej łatwo dostępnych informacji dla graczy AA3. Czy już ktoś się zadeklarował do rozreklamowania tego eventu? Czy już zostały podjęte jakieś kroki?
[NoL]Mirosz-Tse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-22-2011, 22:40   #16
tgrs
Private First Class

Domyślnie

Odezwały się do mnie dwie osoby, z którymi podjąłem korespondencje.

Problemy techniczne nie powinny wystąpić, ani z serwerami (serwery rackowe od Shooters), ani z siecia, ani z prądem.

Zobaczymy. Pewnie skończy się na tym, że zrobimy jakieś zapisy wstępne, aby oszacować liczbę zainteresowanych teamów.

Pozdrawiam,
tgrs
Stare 09-23-2011, 07:53   #17
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [NoL]Mirosz-Tse Zobacz Wiadomość
tgrs, świetna propozycja z Waszej strony. Przydałoby się więcej łatwo dostępnych informacji dla graczy AA3. Czy już ktoś się zadeklarował do rozreklamowania tego eventu? Czy już zostały podjęte jakieś kroki?
My ze swojej strony jako klan możemy reklamować na serverze nie widzę problemu.

Tylko z tego co mi wiadomo to wpisowe będzie duże i wątpię ( jeśli nie obniżą ceny) że znajdzie się 8 klanów......

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 09-23-2011 o 12:07
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-23-2011, 15:57   #18
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał tgrs Zobacz Wiadomość
Odezwały się do mnie dwie osoby, z którymi podjąłem korespondencje.

Problemy techniczne nie powinny wystąpić, ani z serwerami (serwery rackowe od Shooters), ani z siecia, ani z prądem.

Zobaczymy. Pewnie skończy się na tym, że zrobimy jakieś zapisy wstępne, aby oszacować liczbę zainteresowanych teamów.

Pozdrawiam,
tgrs
Jedną z dwóch osób które podjęły kontakt z użytkownikiem tgrs to ja-przyznaję się bez bicia

Problem się pojawił i raczej AA3 odpada z tego LAN'a ze względu na brak możliwości postawienia serwera na Linux'ie.

Wielka szkoda.

Ale mam nadzieję że można spokojnie dołączyć do tych zawodów America's Army 2.x.x.
Choć scena ta umiera to myślę że min. 8 drużyn się znajdzie aby tam wystartować.

Nie wiele czasu zostało więc tidididi do roboty i wrzucaj newsa na FO

Stare 09-23-2011, 16:39   #19
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Nie wiele czasu zostało więc tidididi do roboty i wrzucaj newsa na FO
Nie ma opcji

Już tak bez prowokacji moje Misie kochane :* Lubię jak się gotujecie ale już wystarczy, nie zasługujecie na to. Także ten, no:

Generalnie impreza lanowa byłaby dla Was wielkim ożywieniem. Takie szanse trzeba wykorzystywać bez zastanowienia. To coś w rodzaju niesamowitego kopa dla Was jak i dla, nazwijmy to delikatnie, potencjalnej przyszłości AA3.

Nie pisz Louis i umieraniu czegoś co tak na prawdę się jeszcze nie narodziło. To tylko od Was zależy w którym kierunku pójdzie gra. Nie mniej ciężka przyszłość, BF3 na horyzoncie a to nowych graczy raczej Wam nie przywoła.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 09-23-2011 o 16:42
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-23-2011, 18:43   #20
Louis
General

Domyślnie

Pisałem o umieraniu w kontekście AA2

Stare 09-23-2011, 19:16   #21
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

szansa to jest raczej dla was w kontekście promocji 3.0, bo raczej nie sądze że znalazło by się tyle chętnych graczy 2.8x żeby jechać na płatne BYOC, tym bardziej że kilka tych lanów już mieliśmy i sporo osób zna się osobiście
Ale wy, jak szansy nie wykorzystacie to może już drugiej takiej nie być. A w którą stronę to pójdzie to bardzo ciężko powiedzieć
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-23-2011, 21:34   #22
Louis
General

Domyślnie

@RudY+- Widzisz jak bym był też za promocją AA3-przecież to pierwszy LAN gdzie ta gra jest brana pod uwagę.Ale problem jest w tym że nie można postawić serwera na Linux'ie-a niestety AA3 wymaga postawienia serwera na Windows'ie czego Shooters.pl nie ma w "ofercie"

Stare 09-24-2011, 08:17   #23
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
@RudY+- Widzisz jak bym był też za promocją AA3-przecież to pierwszy LAN gdzie ta gra jest brana pod uwagę.Ale problem jest w tym że nie można postawić serwera na Linux'ie-a niestety AA3 wymaga postawienia serwera na Windows'ie czego Shooters.pl nie ma w "ofercie"
ale na lan to chyba jedna maszynę z winda dobra by znaleźli tatusiu skoro padla taka propozycja maja tego swiadomosc ze na linuchu sie ni da ...
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-24-2011, 19:25   #24
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
ale na lan to chyba jedna maszynę z winda dobra by znaleźli tatusiu skoro padla taka propozycja maja tego swiadomosc ze na linuchu sie ni da ...
Maja świadomość tego od czasu kiedy o niemożliwości postawienia serwera AA3 na Linux'ie napisałem w mail'u do tgrs'a

Stare 09-26-2011, 06:16   #25
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Maja świadomość tego od czasu kiedy o niemożliwości postawienia serwera AA3 na Linux'ie napisałem w mail'u do tgrs'a
chyba ze tak
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-28-2011, 18:39   #26
DK
Colonel

Domyślnie

Dodam od siebie z doświadczenia, jeśli są lany na daną grę, to interesują się zespołami multiklany, które później oferują koszulki, kasę na wyjazd i hotel oraz inne gadżety. Każdy multiklan chce być reklamowany na takim lanie. Scena aa jest zbyt mała by myśleć o kontraktach z kasą. Takowe kontrakty mają np niektóre zespoły w cs 1.6 oraz bardzo dużo ludzi w Starcrafta 2. Gdyby w AA grała odpowiednia liczba osób wtedy gra by pojawiała się na większości imprezach z jeszcze lepszymi nagrodami.

Wracając jeszcze do serwera, brak wersji na linuxa blokuje rozwój tej gry.
Stare 09-28-2011, 19:30   #27
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

AA3 jest stworzone dla młodych amerykanów przez Armię Stanów Zjednoczonych. Ich celem jest zachęcenie zaciągnięcia się do Ich armii. Zatem nawet nie pomyśleli o biednych obcokrajowcach bez zielonej karty i ich potrzebach wargamingowych. xD
[NoL]Mirosz-Tse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2011, 10:50   #28
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Wymagania organizatorów turnieju : http://gamefestival.pl/index.php?opt...=1:latest-news

America's army – 4on4
max. 16 slotów
turniej dwudniowy
wpisowe 320zł (do 24.10) lub 400zł (po 24.10) + 50zł za każdego dodatkowego zawodnika
wymagane własne komputery (organizator udostępni opcje odpłatnego wypożyczenia monitorów, lecz wskazane jest posiadanie własnego sprzętu)

ciekawe ile klanow sie zapisze z takimi wymaganiami ....... własne komputery no to jest najlepszy punkt według mnie ..... bo wpisowe mozna jeszcze przezyc powiedzmy .... no coz zycze powodzenia. Klan ^GNS^ nie pisze sie na taką impreze ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-11-2011, 21:47   #29
tgrs
Private First Class

Domyślnie

Panowie, to jest jedyna możliwość jaką jesteśmy w stanie Wam zaoferować. Liczę na zainteresowanie. Jeśli nie będzie odzewu i do 24 października nie zapiszę się tych kilka drużyn, to zrezygnujemy z turnieju.

Pozdrawiam,
tgrs
Grupa GameFestival
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Panowie. Co się nagle stało?

Ostatnio edytowany przez tgrs : 10-11-2011 o 21:47 Powód: Autołączenie postów
Stare 10-11-2011, 22:04   #30
tidididi
General

Domyślnie

Działacie na własną szkodę
Stare 10-11-2011, 22:04   #31
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

jaśnie państwo trzyzero ma problem z dowozem komputerów, jak wnioskuje po odpowiedziach...
Stare 10-12-2011, 07:26   #32
tgrs
Private First Class

Domyślnie

Widzę, widzę. Dziwie mnie to troszkę. od początku była mowa o własnych komputerach. Nagle nikt nie jest zainteresowany?
Stare 10-12-2011, 08:15   #33
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

[4SPR] 4 Specjalny Pluton Rozpoznawczy, piszę się na turniej lecz co z tym

Cytat:

Problem się pojawił i raczej AA3 odpada z tego LAN'a ze względu na brak możliwości postawienia serwera na Linux'ie.

Wielka szkoda.

Dlatego też brak zainteresowania innych klanów....
Stare 10-12-2011, 09:00   #34
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał tgrs Zobacz Wiadomość
Widzę, widzę. Dziwie mnie to troszkę. od początku była mowa o własnych komputerach. Nagle nikt nie jest zainteresowany?
powiedz mi gdzie od poczatku była mowa o własnych komputerach ?

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
jaśnie państwo trzyzero ma problem z dowozem komputerów, jak wnioskuje po odpowiedziach...
a co to nie jest problem ? turniej ma byc dwa dni i co moze po pierwszym mielibysmy to zwijac i drugiego dnia znow rozstawiac ?

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 10-12-2011 o 09:00 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-12-2011, 09:30   #35
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Topikos w pierwszym poście tgrs, na samym końcu, możesz znaleźć skrót BYOC co oznacza Bring Your Own Computer, poza tym wystarczyło wejść na ich stronie i poczytać .

Cytat:

a co to nie jest problem ? turniej ma byc dwa dni i co moze po pierwszym mielibysmy to zwijac i drugiego dnia znow rozstawiac ?
Jest parę opcji: trzeba iść do hotelu, lub zbudować szałas i koczować. Ewentualnie organizatorzy coś wykombinują ale wątpię
Stare 10-12-2011, 09:34   #36
GNSTopik
Guest

Domyślnie

kura w niektorych klanach graja dzieci 15-16 lat sadzisz ze ich rodzice puszcza z komputerem na jakis turniej do warszawy bo ja watpie ....

Cytat:
Napisał ={GF}=kurkowa Zobacz Wiadomość
Topikos w pierwszym poście tgrs, na samym końcu, możesz znaleźć skrót BYOC co oznacza Bring Your Own Computer, poza tym wystarczyło wejść na ich stronie i poczytać .

fakt jest napisane ale to mogl napisac wszedlem na strone poczytalem i sie zalamalem dlatego na[pisałem ze my sie nie piszemy .....
Pomysl jakie to koszty beda ......... doojazd kwatera wyzywienie wpisowe ... wyjdzie cos kolo 700 stów albo lepiej .... i jeszcze uwazanc na komputery ....

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 10-12-2011 o 09:47 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-12-2011, 10:24   #37
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
kura w niektorych klanach graja dzieci 15-16 lat sadzisz ze ich rodzice puszcza z komputerem na jakis turniej do warszawy bo ja watpie ....
W naszym klanie niema dzieci i większości klanach AA3.

Cytat:
fakt jest napisane ale to mogl napisac wszedlem na strone poczytalem i sie zalamalem dlatego na[pisałem ze my sie nie piszemy .....
Pomysl jakie to koszty beda ......... doojazd kwatera wyzywienie wpisowe ... wyjdzie cos kolo 700 stów albo lepiej ....

Przesadziłeś trochę z kosztami. Na osobę to wyjdzie max 500zł a sądzę, że spokojnie można zmieścić się w 300zł.

Biorę busa, pakuję sprzęt, startuję z Wrocławia do Warszawy i po drodze zawijam wszystkich klanowiczów (Zrzutka na benzynę 70zł). W Warszawie można bez problemu znaleźć tani hostel (50zł nocleg). Wpisowe 100zł, wychodzi w sumie 220zł + wyżywienie.
To dużo?

Dla chcącego nic trudnego, potrzeba trochę chęci, wkładu finansowego i zamiłowania do tej gry bo bez tego wszystkiego Polska scena AA3 nigdy się nie rozwinie
Stare 10-12-2011, 10:27   #38
GNSTopik
Guest

Domyślnie

moze i masz racje tylko ze nie wszyscy maja takie szczescie ze moga po drodze sie zabrac ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-12-2011, 12:31   #39
tgrs
Private First Class

Domyślnie

Im więcej pytań z Waszej strony tym lepiej.

Serwery - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stawiać serwery na windowsie. Tak też zrobimy.

Noclegi - za każdym razem proponujemy jakieś miejsca noclegowe. Ostatnio większość graczy nocowała w jednym akademiku (bodajże nocleg 20zł/noc) i była świetna impreza.

Co z komputerami w czasie trwania imprezy? Na miejscu jest zapewniona przez nas ochrona 24h. Każdy komputer dostaje specjalną naklejka powiązaną z dowodem osobistym (ew. legitymacją szkolną), każdy jest legitymowany przy wejściu i wyjściu ze sprzętem. Nie ma szans, żeby wynieść nie swój komputer w ciągu dnia. A w nocy do pomieszczeń nikt wstępu mieć nie będzie. W ciągu 10ciu poprzednich edycji nie zginął nam jeszcze ŻADEN cenniejszy sprzęt (nie liczę podkładek - ale te są raczej gubione, niż kradzione).

Dodatkowo w czasie imprezy jest catering i można tanio zjeść i wypić coś bezalkoholowego.

Bywało, że 14latkowie przyjeżdzali z własnymi komputerami. Zawsze znajdzie się jakiś sposób. Widziałem, że ludzie ładowali komputery po prostu do walizek i przyjeżdzali pociągami.

Gdyby to rzeczywiście było takie trudne i niebezpieczne, to ludzie by nie przyjeżdżali. Najtrudniej jest zrobić pierwszy BYOC w daną grę. Potem gracze odkrywają, że jest to naprawdę, naprawdę super

Jakie jeszcze macie wątpliwości?
Stare 10-12-2011, 14:26   #40
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Szaleństwo
Stare 10-12-2011, 16:36   #41
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Przecież "prawdziwe" LAN-party właśnie na tym polega, że się własny komp zabiera więc skąd nagle to halo?
Stare 10-12-2011, 16:47   #42
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
Tak co 4 rundy trzeba zwijać swój komputer w celu zamiany stron

co to jest za problem podłączenie kompa pod rijotke, gniazko i monitor? 5 minut?
Stare 10-12-2011, 17:04   #43
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:

co to jest za problem podłączenie kompa pod rijotke, gniazko i monitor? 5 minut?
rudy jak juz to po 3
i nie o to chodziło ...
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-12-2011, 17:43   #44
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:

dla jednych to jest nic ( mam na myśli na przykład siebie), ale inni to tacy "wygodnisie" co to nie lubią za bardzo kombinować, dla mnie na przykład na dzień dzisiejszy dojazd na LAN do W-wy to żaden kłopot, ale dlatego że do Warszawy mam godzinę, godzinę dwadzieścia - wsiadam w samochód i jadę, z kompem też nie mam problemu bo zmuszony jestem na razie grać w AA na laptopie inni, czytaj Ci, którzy muszą jechać do Warszawy kilka godzin są zniesmaczeni tym że długa droga, to jeszcze muszą kompa tachać. Jeśli chodzi o demontaż kompa i jego podłączenie to nie wiem w czym problem - no chyba że potrzebuje ktoś zaglądać do instrukcji obsługi podczas podłączania kompa ile to zajmuje 5min? i to z browarem w ręku koszty też trochę odstraszają, zwłaszcza że trzeba przenocować, ale jeśli ktoś ma samochód to przy dobrych znajomościach można skołować nocleg w samochodzie na parkingu strzeżonym za free o ile jeśli znowu ktoś nie jest wygodny ale ludziska kto tu mówi o spaniu, się baluje w nocy gdyby nie to że w ten weekend mam szkołę to bym próbował ubłagać Lelka żebyśmy wystartowali, dwie osoby od nas mieszkają w Wawie, ja dojeżdżam i z tego co dobrze kojarzę Louis coś wspomniał że by się pofatygował do Wawy. No ale to tylko gdyby fajnie że 4SPR są chętni, może ktoś pójdzie w ich ślady pozdrawiam
Stare 10-12-2011, 19:40   #45
tgrs
Private First Class

Domyślnie

A czy robienie mixów wchodzi u Was w grę? Zawsze można dobrać jedną osobę spoza drużyny. Tak często robią gracze CSa.
Stare 10-14-2011, 06:29   #46
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

.... i jeszcze uwazanc na komputery ....[/quote]

Połowa graczy po imprezie i tak by wróciła bez komputerków hehe
Stare 10-14-2011, 07:46   #47
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

fajna opcja ale 8 klanów w aa3 na bank sie nie znajdzie
Stare 10-14-2011, 08:00   #48
tgrs
Private First Class

Domyślnie

Niech drużyny (mixy), które chciałyby się zapisać zgłaszają to w tym wątku. Deadline ustalmy na 24.10.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania