Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-01-2005, 14:45   #201
[NIKON]
General

Domyślnie

Banlieue 13

Jakby co to mam napisy
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-07-2005, 10:00   #202
[LSD] SokoL PL
General

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do [LSD] SokoL PL
Domyślnie

Wczoraj bylem na Krolestwie Niebieskim.

Powiem wprost.. CZAD, dawno mi tak szybko nie zlecial film w kinie (w pozytywnym tego slowa znaczeniu). Zdjecia powalaja, dbalosc o detale, port Mecyi, bitwy!. Balem sie tego watku milosnego ale naszczescie jest go w sam raz i po lebkach. Walka w lesie kosmiczna, oraz szarza rycerstwa z Orlando, ktory naprawde super zagral na przewazajace sily Muzulmanskie. Obrona Jerozolimy ahhh, muzyka nie az tak dobra jak w Gladiatorze ale na wysokim poziomie. Moze sciagne sobie soundtrack to zmienie zdanie.

10 na 10pkt.

[LoozerSquaD]
[LSD] SokoL PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2005, 10:49   #203
[NIKON]
General

Domyślnie

Posiadam caly OST z 13 dzielnicy, ale jak ktos na innym forum zauwazyl nie ma tam kawalka z intra (prezentacja poczatkowa dzielnicy)
Ma ktos w posiadaniu owe ? ewentualnie tytul ?
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2005, 16:07   #204
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Co do Constantina to mi sie podobal, jednak fani komiksu uznali go za najwieksza profanacje w histori ekranizacji komiksow.

Wczoraj ogladalem xXx State of Union z Ice Cubem. Powiem tyle, ze jeszcze na filmie akcji tyle sie nie nasmialem co na tym. Porazka totalna, jedynka juz byla 10x lepsza od tego g....

A jak juz ktos mowi ze Polska jest w tyle z filmami w stosunku do USA to radze popatrzec co teraz leci w kinach u chamerykancow - Darkness, film ktory widzialem prawie dwa lata temu.

Dzisiaj obejrze chyba Assault on Precinct 13, moze bedzie lepszy od xXx 2.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2005, 16:11   #205
Wisielec_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Wisielec_PL
Domyślnie

Cytat:
A jak juz ktos mowi ze Polska jest w tyle z filmami w stosunku do USA to radze popatrzec co teraz leci w kinach u chamerykancow - Darkness, film ktory widzialem prawie dwa lata temu.
Wyjatek stanowi regule, zreszta jesli ktos divxuje to widzi wszystko na bierzaco
Wisielec_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2005, 16:35   #206
malinek[pl]
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do malinek[pl]
Domyślnie

Widzieliscie Krolestwo Niebieskie Jakie wasze opinnie Bo ja widzialem i sam nie wie. Myslalem, ze bedzie fajniejszy chyba

No a next week Gwiezdne Wojny. Juz mam tiket na nocny seans
malinek[pl] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2005, 16:56   #207
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał malinek[pl
]Widzieliscie Krolestwo Niebieskie Jakie wasze opinnie Bo ja widzialem i sam nie wie. Myslalem, ze bedzie fajniejszy chyba
No jak to..film wypas. Nie wiem co moglo byc fajniejszego? Zdjecia ..czad, Obsada...czad (nie mozna niczego zarzucic)... no moze tego ze po angielsku mowili we francji no ale mozna to wybaczyc.
muzyka...dobra, sceny batalistyczne..czad, watek milosny...znikomy = dobrze. Bardzo mi sie podobal i napewno wyladuje DVD na mojej polce z ulubionymi filmami.

[LoozerSquaD]
Stare 05-07-2005, 17:15   #208
Chomiq
General

Domyślnie

Lepszy byl Timeline, tam irlandczycy mowili z amerykanskimi akcentami . Nie mowiac juz o francuzach.
Stare 05-07-2005, 17:26   #209
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Timeline LOL...udajmy ze tego nie widzielismy hehe

Co do Krolestwa to jedynie co, lub czego brakowalo to bitwy Gwidona. No ale coz... niektorzy mowia ze za duzo gadania bylo ale hmm mysle ze bylo si..moze dlatego ze bylem z kobieta i myslalem ...niech ma cos kobieta z tego filmu hehehehe

[LoozerSquaD]
Stare 05-07-2005, 20:13   #210
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Cytat:
Napisał malinek[pl
]

No a next week Gwiezdne Wojny. Juz mam tiket na nocny seans
nie next a za 2 od 7 do 19 jest 12 dni to prawie całe dwa tygodnie

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-08-2005, 13:38   #211
Gothmog_
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Gothmog_
Domyślnie

Za tydzień "Autostopem przez galaktykę" . Kto nie czytał - do lektury
Trailery zapowiadają niezły film.

http://www.rottentomatoes.com/m/hitc...y/trailers.php

Muszę zobaczyć spadającego wieloryba !
Gothmog_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-08-2005, 14:56   #212
Skrang
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Skrang Wyślij wiadomość przez MSN do Skrang Wyślij wiadomość przez Yahoo do Skrang
Domyślnie

Bumier - trzeba zobaczyć!

Skrang jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-09-2005, 08:20   #213
Chomiq
General

Domyślnie

Assault on Precinct 13 - myslalem, ze bedzie gorzej. Bardzo dobre aktorstwo (oczywiscie u tych lepszych aktorow ), wspaniale gra tutaj Drea de Matteo, ktorej jestem wielkim fanem odkad gra w serialu Joey . Ciekawa fabula, dobre zwroty akcji i niewielka ilosc efektow robionych komputerowo (co jest, przynajmniej dla mnie, ostatnio duzym plusem w filmie akcji). Krotko mowiac - polecam.
Stare 05-15-2005, 15:07   #214
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

The Jackal - Obled - hmm obejrzalem i jakos bez rewelacji, myslalem ze bedzie dobry albo conajmniej zblizony do efektu motyla. Mozna zlookac.

Anchorman Unrated - komedia, ujdzie, troszke sie posmialem . Mozna zlookac

Thirteen Days - 13 dni - wlasnie sobie zlookalem i film polityczny o czasach kryzysu zimnej wojny (Kuba). Pokazane co i jak to sie mniejwiecej rozgrywalo na wysokim szczeblu. Polecam z historycznego punktu widzenia.

[LoozerSquaD]
Stare 05-20-2005, 10:56   #215
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

No to dzis Gwiezdne WOJNYYY hehe no ale ja dzis pewnie nie wyrobie i dopiero jutro sie wybiore. Jak ktos dzis leci niech zdaje relacje...no chyba ze juz byl na przedpremierowym w nocy.

[LoozerSquaD]
Stare 05-20-2005, 10:58   #216
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

Kumpel z Gazety byl na pokazie przedpremierowym. Podobniez przysypial . Mi taka recenzja wystraczy .
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2005, 11:08   #217
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WOjtas
Kumpel z Gazety byl na pokazie przedpremierowym. Podobniez przysypial . Mi taka recenzja wystraczy .
bleh to nie dobrze nie dobrze...ale i tak pojde i dam zarobic Lukasowi niech ma

[LoozerSquaD]
Stare 05-20-2005, 12:18   #218
Chomiq
General

Domyślnie

Ogladal ktos moze Hostage z Brucem W.?
Ja osobiscie obejrze nowy episod bez wzgledu na oceny krytykow. Wierze, ze po marnych episodach 1,2 i 6 lucas nakreci znowu cos dobrego (licze episod 6ty tylko ze wzgledu na te glupie futrzaki, ktore w nim lataly co chwila).
Stare 05-20-2005, 13:03   #219
Mad_Medic
General

Domyślnie

SW III - pokaz przedpremierowy mam za sobą... zaczeli z godzinym opóźnieniem o 1:00 w nocy... Wiecie co czuje człowiek gapiąc się godzinę w kółko reklamujące Fifę 2005 i słuchając w kółko przeraźliwie słodkiego amerykańskiego Discopolo? Nie? to polecam... przeżycie niemal kosmiczne i jedność z kosmosem.
Co do SW, to nie wiem na czym miały polegać "krwawe sceny" tak szumnie zopowiadane przez Lucasa... Standardowe obcinanie kończynek, mieliśmy już w New Hope. Tutaj tylko z bliska i lepszymi efektami (zero krwii). Rozwalanie Jedi od tylca przez klony? Takie coś i bardziej widowiskowe nadają niektóre stacje TV przed reklamami...
Nie żałowano efektów i jest co obejrzeć. Fabuła lepsza od cukierkowego Phantoma i dziwacznych Klonów, zdecydowanie bliżej starszych Warsów, ale nadal czegoś brakuje. Ja obejrzałem... brat stwierdził że przespał końcówkę... ale był po 1.2 l Tyskiego, więc jego opinia się nie liczy
Obejrzeć się da...
Stare 06-22-2005, 09:37   #220
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq
Ogladal ktos moze Hostage z Brucem W.?
Ja osobiscie obejrze nowy episod bez wzgledu na oceny krytykow. Wierze, ze po marnych episodach 1,2 i 6 lucas nakreci znowu cos dobrego (licze episod 6ty tylko ze wzgledu na te glupie futrzaki, ktore w nim lataly co chwila).
Troszke mnie nie bylo..ale czas nadrobic. (wszystko z kina)

SW tak jak Mad Medic podobne odczucia.

Hostages - sredni film (to juz gdzies bylo) ale da sie objerzec

Bajki:
Roboty - hmm myslalem ze bedzie lepsze i smieszniejsze... ale i tak plus za ta animacje chociaz w sumie to juz ostatnio nic nowego.

Sin City - moim zdaniem HIT tego roku, dawno nic mnie tak nie zrobilo jak wlasnie ten film

ciekawi mnie Autostopem przez galaktykę (czy warto do kina czy na kompie mozna objerzec)

na kompie obejrzane:

xxx2 - raczej wymeczone niz obejrzane (z braku laku bo nic nie mialem) nie polecam

miss agent 2 - odpaliem z kobieta (bo chciala koniecznie) ...10 min i wylaczylem nie polecam..nawet z kobieta sie tego nie da.

zupelnie jak milosc - z panna jak najbardziej mozna

obled - hmm moglo byc lepsze jedynie brody ratuje ten film - mozna obejrzec

pacyfikator - ujdzie i gdyby nie diesel moglo byc ciezko

W planach:

Karol - czlowiek ktory zostal papiezem - narazie mam w dubingu wlosik ale poczekam na polski bo chyba warto obejrzec

Wojna Swiatow - na to pojde bankowo bo w kinie zajawki mnie zrobily ..szczegolnie ten najnowszy ktory dopiero w kinie na sin city widzialem.

Madagaskar - heh licze na mocne dialogi zrywajace boki ze smiechu

a tak z dalszych pozycji to moze byc ciekawe:

http://www.apple.com/trailers/sony_p...s/open_season/ rewela bajka
http://www.apple.com/trailers/disney/valiant/ tez bedzie git
http://www.apple.com/trailers/warner...epenguins.html - tego pewnie w kinach nie bedzie a szkoda.
http://www.apple.com/trailers/touchstone/flightplan/ zrobi
http://www.apple.com/trailers/fox/mrandmrssmith/ no jak tego nie mozna obejrzec hehe Angelina

a teraz nadchodzacy HIT
http://www.apple.com/trailers/warner...er_darkly.html

[LoozerSquaD]
Stare 06-22-2005, 11:14   #221
Chomiq
General

Domyślnie

Dobra, ja tez walne male podsumowanie ostatnio obejrzanych filmow:

Unleashed/Danny the dog - swietny film z Jetem Lee i Morganem Freemanem. Na poczatku zapowiada sie na kolejne lubudu z hong kongu, jednak pozniej film rozwija sie w obraz psychologiczny. Jak zwykle doskanale zagral Morgan, jednak i Lee pokazal swoje talenty aktorskie. Zdecydowanie polacam tym, ktorzy cenia cos wiecej niz glupie kino akcji. Ocena - 8/10

SW EIII - wielu uwaza go za jeden z najlepszych, jezeli nie najlepszy, film z sagi SW. Dla mnie jest to kolejny gniot, zrobiony pod publike obraz w stylu episodu 1 i 2. Christiansen dalej nie potrafi grac, Natalie Portman marnuje swoj talent aktorski grajac role Padme. Jedyne co mnie zainteresowalo w filmie to efekty specjalne i dzwiek. Reszta byla nudna jak flaki z olejem. Jezeli komus podobaly sie dziecinne episody 1 i 2 to polecam episod 3ci. Acha za wpakowanie Christansena do episodu szostego Lucas powinien dostac w pysk, i to mocno. Ocena - 4/10 (za dzwiek i efekty).

The Pacifier - najgorsza rola Vina Diesela w jego krotkiej historii aktorskiej. Film w stylu "Gliniarza w przedszkolu" ze Schwarzeneggerem. Oczywiscie czego mozna sie spodziewac gdy film jest przeznaczony dla widowni w wieku 10-14 lat (a moze i mniej). Fanom Vina nie polecam tej "ciekawostki". Ocena 4/10 (za Vina )

Madagascar - jedyne filmy, ktore ostatnio potrafia mnie rozbawic to filmy animowane (okazjonalnie cos z Adamem Sandlerem). Panowie z Dreamworks zebrali swietnych aktorow, takich jak Criss Rock, David Schwimmer i Ben Stiller, dodali wspaniala animacje i stworzyli kolejny film zdolny zabawic zarowno mlodzych jak i starszych widzow (znowu z wiekszym naciskiem na starszych, vel. "motherfu..." prawie wypowiedziane przez Rocka). Najzabawniejsi okazali sie jednak boczni bohaterowie tacy jak cztery pingwiny, chyba najzabawniejsze w calym filmie. Ocena 7/10

Sin City - mocny film. Rezyseruje Robert Rodriguez, jednak da sie wyczuc pomocna reke Tarantino. Ci, ktorzy ogladali Pulp Fiction zauwaza identyczny brak ciaglosci chronologicznej w filmie. Jak zwykle Bruce przejmuje caly film, dodatkowo mozemy sobie popatrzec na piekna Jessice Albe. Fanom komiksu (chociaz w Polsce za duzo ich chyba nie ma), jak i tworczosci Rodrigueza i Tarantino, zdecydowanie polecam. Ocena 9/10

Wkrotce obejrze "Mrs. and Mr. Smith" z Pittem i Jolie, potem prawdopodobnie "The Jacket" z Adrienem Brodym. Jak bede mial czas to cos o nich napisze.
Stare 06-22-2005, 13:10   #222
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq
Dobra, ja tez walne male podsumowanie ostatnio obejrzanych filmow:

Unleashed/Danny the dog - swietny film z Jetem Lee i Morganem Freemanem. Na poczatku zapowiada sie na kolejne lubudu z hong kongu, jednak pozniej film rozwija sie w obraz psychologiczny. Jak zwykle doskanale zagral Morgan, jednak i Lee pokazal swoje talenty aktorskie. Zdecydowanie polacam tym, ktorzy cenia cos wiecej niz glupie kino akcji. Ocena - 8/10

Madagascar - jedyne filmy, ktore ostatnio potrafia mnie rozbawic to filmy animowane (okazjonalnie cos z Adamem Sandlerem). Panowie z Dreamworks zebrali swietnych aktorow, takich jak Criss Rock, David Schwimmer i Ben Stiller, dodali wspaniala animacje i stworzyli kolejny film zdolny zabawic zarowno mlodzych jak i starszych widzow (znowu z wiekszym naciskiem na starszych, vel. "motherfu..." prawie wypowiedziane przez Rocka). Najzabawniejsi okazali sie jednak boczni bohaterowie tacy jak cztery pingwiny, chyba najzabawniejsze w calym filmie. Ocena 7/10
Heh to tego z Jet Li..wlasnie myslalem ze to taka lup dupu i wylaczylem ale moze sie skusze.

Madagaskar czekam na dubbing polski

Ten Obled z brodym to taka proba zrobienia cos podobnego do efekt motyla.. bez rewelacji.

Widziales ta zajawke co podsylalem link http://www.apple.com/trailers/warner...er_darkly.html

bedzie kwasne juz to czuje heh... w koncu na podstawie Dicka

[LoozerSquaD]
Stare 06-22-2005, 14:39   #223
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL]

Ten Obled z brodym to taka proba zrobienia cos podobnego do efekt motyla.. bez rewelacji.

Widziales ta zajawke co podsylalem link http://www.apple.com/trailers/warner...er_darkly.html

bedzie kwasne juz to czuje heh... w koncu na podstawie Dicka
Hmm efekt motyla to tez przerobka hiszpanskiego filmu, ktory podobno jest lepszy .

Co do tego trailera to wychodzi ze moze byc dobre, obsada znana, wolne gadanie keanu. Bardzo spodobala mi sie animacja, czasem ciezko odroznic co bylo rysowane/animowane, a co krecone normalnie i pozniej przerabiane cyfrowo. Ogolnie wychodzi jakby wykorzystali metode renderowania podobna do tej z XIII (cell shader). Zapowiada sie ciekawie.

A Madagascar polecam w oryginalnej wersji, polska ma wedlug mnie slabo dopasowane glosy glownych bohaterow.

Z oferty Warner Bros. Independent ciekawie zapowiada sie film "Paradise Now'. Z tego co pamietam to historia dwoch palestynczykow, jednak zeby powiedziec cos wiecej musze najpierw dorwac i obejrzec .
Stare 06-30-2005, 22:09   #224
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Heh.. normalnie odnowiony KING KONG. Wyglada na to ze bedziemy mieli totalny remake filmu z 1933 hehe.... wszystko praktycznie identycznie, tylko ze juz w kolorze i z najnowszymi efektami heh

http://www.apple.com/trailers/univer...ong/large.html

[LoozerSquaD]
Stare 07-25-2005, 07:35   #225
Chomiq
General

Domyślnie

Mr. & Mrs. Smith - ciekawa propozycja dla fanow Angeliny Jolie (szczegolnie po tym co sie dzialo w "Taking Lives" ). Powiem tyle, film dobry, ale nie spodziewajcie sie czegos swietnego. Mile 2 godziny spedzone w kinie. Mi oprocz Jolie najbardziej podobaly sie BMW M3 ( w starym dobrym stylu, nie to co teraz). Ocena: 7/10

War of the Worlds (Wojna Swiatow) - wiadomo, pan Spielberg za kamera, Cruise przed, mamy swietny film. Fabula troche naciagana, jednak film trzyma nas w ciaglym napieciu. Panowie od efektow specjalnych popisali sie, wspaniale wyglada scena ucieczki Cruise'a przez miasto. Troche denerwuje aktorstwo Dakoty Fanning, jednak Cruise zawsze ratuje sytuacje (nawet wyglada lepiej niz w Collateral, z ta siwizna to przesadzili wtedy), dodatkowo na ekranie zobaczymy takze Tima Robbinsa oraz uslyszymy wspanialy glos Morgana Freemana. Ogolnie kolejny wakacyjny Blockbuster. Polecam, ocena: 8+/10 (byloby 9, ale zbytnio naciagali pod koniec, + jest za Morgana Freemana, chociaz uzyczyl tylko swojego glosu)

The Jacket (Obled)- ciekawy film, jak juz napisal Sokol jest to cos na styl Efektu Motyla. Jednak wydaje mi sie, ze Brody zagral lepiej niz Kutcher (wieksze doswiadczenie). Historia troche zakrecona, jednak polecam film na seans z przedstawicielka plci przeciwnej, wzruszy sie i bedzie szukala mocnego oparcia . Polecam, ocena: 8/10 (pomimo tego, ze cos podobnego widzielismy w Butterfly Efekt)

Teraz troche starsze "hiciory":

Bullet - klasyka dla fanow Tupaca Shakura. Film wydaje sie troche zakrecony, jednak gdy sie bardziej zastanowimy nad nim, dojrzymy to, co chcial nam przekazac rezyser. Pac ma troche naciagana role, Mickey Rourke swietnie wczul sie w role cpiuna, dodatkowo widzimy jeszcze mlodego Adriana Brody. Plus ten wspanialy Barry White w tle, to byla prawdziwa muzyka. Ocena: 6/10 (8/10 dla fanow Pac'a)

The Usual Suspects (Podejrzani) - klasyka, swietne aktorstwo ze strony wszystkich panow (oklaski dla Kevina Spacey). Wiecej nie powiem, pozycja obowiazkowa. Ocena: 10/10

Cheech and Chong: Up in smoke - jak komus podobal sie How High, to musi obejrzec ten film. Klasyka, chociaz po godzinie ogladania robi sie troche nudnawa. Jednak dla fanow zielonych klimatow jest to pozycja obowiazkowa. Ocena 6/10 (8/10 dla zielonych)
Stare 07-25-2005, 14:38   #226
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Neeee Smith z angelina i bratem... kiepskie. Takie tam Aniolki Charliego fabuly zero ot strzelanka gdzie mozna sobie popatrzec kto co lubi..na brata albo angeline thats all. (Angelina jest poprostu boska chick mozna zmeczyc na kompie... Jedyne co najs to muzyczka w filmie.

Wojna Swiatow.. bylem w kinie i hmm. Ogolnie dobre efekty, dobry klimat i napiecie budowane na poczatku filmu to na plus. Ogolem baboli jest bardzo duzo ale mozna wybaczyc bo jest to totalnie przedstawiona ksiazka ktora w koncu byla pisana ponad 100 lat temu wiec jedynie to tlumaczy takie a nie inne zakonczenie.. film dobry mozna isc do kina obejrzec. Na duzy plus zasluguje to iz nie bylo wiadomo CO i JAK wygladaja obcy w zapowiedziach poszedlem bo bylem glownie tego Ciekaw heheh.

Teraz Batman Poczatek.. jak pojde do kina to zdam relacje.

ps. Czy to prawda ze maja go grac w I-Max?

[LoozerSquaD]
Stare 07-25-2005, 15:22   #227
HeartSeeker
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do HeartSeeker
Domyślnie

Tak prawda.Niesamowite wrazenie robi to kino-gigantyczny ekran(chyba ze 3 pietra).Tylko napisy troche maciupkie
HeartSeeker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-25-2005, 17:51   #228
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał HeartSeeker
Tak prawda.Niesamowite wrazenie robi to kino-gigantyczny ekran(chyba ze 3 pietra).Tylko napisy troche maciupkie
hmm moze sie skusze na tego batmana do I-Max bo napisy moge olac bo angola panimaju haraszo no i podjade do wawy hmm ale czasem oczy nie bola? i ile bilet? 40zl? bo dawno dawno temu bylem. Ale znajac siebie to len mnie zabije ehhh szkoda ze 3-miasto nie ma tego typu kina bida u nas bida

[LoozerSquaD]
Stare 07-25-2005, 18:51   #229
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

z tego co wiem, to filmy w Imaxie nie powinny trwac wiecej niz ok 45 minut, bo oczy wysiadaja, ale moze sie myle.
w sumie oczy nie bola, ale mecza sie cholernie, ale efekt przedni. :wink:
ten kto ma zeza moze zapomniec o efekcie 3D
Stare 07-25-2005, 19:49   #230
HeartSeeker
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do HeartSeeker
Domyślnie

film trwa kolo 2h z hakiem.Cena biletu studenckiego 19 zl(czyli nie tak tanio ale i nie drogo).Bylem tam peirwszy raz ale naprawde goraco polecam
HeartSeeker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-25-2005, 20:13   #231
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

chyba sie rpzejde skoro taki film jest w Imaxie.
dawno tam nie bylem, a wrazenia takie ze mozna sie posiurać w majty
Stare 08-06-2005, 21:09   #232
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

Crash (Miasto Gniewu) - gorąco polecam, jeden z lepszych filmów jakie do tej pory widziałem.
madek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-22-2005, 14:14   #233
silenteagle17
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Kto zna realistyczne filmy wojskowe oprocz BHD , Wrog u bram, szeregowiec Rayan, Kompania braci.......?
Stare 10-22-2005, 14:39   #234
ZecioR
General

Miasto: Szczecin
Wyślij wiadomość przez MSN do ZecioR
Domyślnie

Cytat:
Napisał silenteagle17
Kto zna realistyczne filmy wojskowe oprocz BHD , Wrog u bram, szeregowiec Rayan, Kompania braci.......?
Hmmm. A Dziala Nawarony i Most na rzece Kwaii moga byc? :wink:

Btw.
Cindirella Man aka Czlowiek Ringu - Jesli ktos ogladal film Ali (z Willem Smithem), to tym filmem bedzie zachwychony, dla innych ot ciekawy dramacik o niesamowitym zyciu boksera :wink: IMHO film swietny

Green Street Hooligans - Film w klimatach Footbal Factory. Opowiada jak to Forodo (tak tak ten z wladcy pierscieni) wciela sie do chuliganki West Ham Utd... Z poczatku przerazony i niechetny wrecz ciot*waty z biegiem filmu staje sie najlepszym przyjacielem lidera GSE... Obejzalem tylko dlatego ze nie moglem sobie wyobrazi Froda w takiej roli... Film tez taki dramatowaty... Ogolnie nie zawiodlem sie.. :-)

Hostage aka Osaczony z Brusem w roli glownej :-) - Filmik ogolnie dobry opowiade historie negocjatora policyjnego ktory po nieudanej akcji przenosi sie do jakiejs miescinki i tam pracuje w charakterze szeryfa... Potem jest napad na dom jakiegos typa co ma kontakty ze "zlymi" ludzmi :wink: i akcja sie rozwija. IMHO film naprawde dobry i ten kto niewidzial naprawde nie zmarnuje tych 2 godzinek...

Ps Bylk ktos juz na Doomie? Bo ponoc juz w kinach jest... :wink:
Stare 10-22-2005, 15:56   #235
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Ja tam GOL-a musze sobie obejrzec,ciekawa odmiana od tych wszystkich mordobic i strzelanek
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-22-2005, 16:20   #236
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Tears of the Sun... nie glupi film. mozna obejrzec. mozna powiedziec, ze wojenny
Stare 01-06-2006, 21:30   #237
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Mam takie pytanko zna ktoś może jakieś filmy o wojni w Czeczenii (chodzi mi o fabularne) :
Stare 01-07-2006, 11:29   #238
[GROM]KirKanos
Major

Domyślnie

"Gnijącą panne młodą Tima Burtona" oraz "Marzyciele" <-- polecam
Stare 01-07-2006, 14:36   #239
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Polecam JARHEAD, film bardzo wart uwagi. Ale jak ktos mysli ze bedzie krwawo i trup sie sial gesto to nie ma czego szukac na tym filmie. Film spokojny i do przemyslen. Zdjecia wypas.. szczegolnie te z palacymi szybami w tle.

Ktos byl na NARNI? jakie odczucia? boje sie ze to next harry poter

Godne polecenia z zapowiedzi to : "Monachium" oraz "Kod da Vinci"

jeszcze pokazywli SKY FIGHTERS , ale mnie nie przekonalo.. francuskie top gun z intryga i pokazem jakie te ich mirage 2000 sa boskie i kazdy je chce

[LoozerSquaD]
Stare 01-07-2006, 15:58   #240
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

SAW i SAW 2
oba filmy trzymaja w napieciu do samego konca i gdy juz wydaje sie Wam ze znacie zakonczenie to pol minuty pozniej okazuje sie ze jestescie w bledzie

aha tylko ogladajcie kolejno SAW i dopiero pozniej SAW 2

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-07-2006, 16:06   #241
javelin
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do javelin
Domyślnie

Wczoraj obejrzałem sobie Jarheada i SAW2. Pierwszy spoko, na początku przypomniałem sobie Full Metal Jacket i akcje z Drill Instructorem Pierwsza połowa filmu to w zasadzie komedia, śmiechu jest mnówstwo. Kiedy chłopaki trafiają już na pustynię film robi się trochę dziwny - niby dramat wojenny ale wciąż przerywany wieloma komediowymi wstawkami. Ogólnie można obejrzeć. Gdyby nie to, że naczytałem się mnóstwa negatywnych recenzji, to byłbym rozczarowany. A tak film wypadł w moich oczach lepiej niż się spodziewałem.

Co do SAW2 - jak dla mnie beznadzieja. Gdyby nie ten mały zwrot akcji pod koniec filmu to powiedziałbym, że wręcz żałosny. Szkoda, bo można było zrobić całkiem niezły film.

Słucham sobie teraz:

javelin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-09-2006, 16:16   #242
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

javelin.. wlasnie o ten maly zwrot na koncu chodzilo w calym filmie czekalem az mnie zaskoczy i znow sie udalo.. chociaz hehe troszke podejrzewalem ta laske ze cos z nia nie tak rozumie ze juz brala udzial w tej zabawie ale by wiedziec gdzie co jest schowane.. i ta glupota wpadajacych w te pulapki no ale to w sumie taki film heh.

Teraz zabieram sie za The.9th.Company , ogolnie o ruskich w afganistanie.. zlookam i sie podziele opinia, przez ruskich robione wiec moze byc przekolorowane.. ale wypowiem sie jak obejrze.

No i obejrzalem.. troszke sie obawialem jako ze to w koncu ruski film. A okazal sie bardzo bardzo BARDZO dobrym. Nie jest to amerykanski film gdzie pokazuja jacy to my amerykanie jestesmy zajebisci.. w ruskim filmie sie ginie i pokazane jest ze wojna to nie rambo. Pokazane jest jak to wygladalo w afganistanie.. a prawdopodobnie tak wyglada w czeczeni.
Braki sa.. jest troszke przydlugi i mozna go by bylo troszke poobcinac. Ale nie mozna wymagac wszystkiego. Daje wysoka note 9/10 i stawiam go na szafce moich z moimi ulubionymi filmami.

[LoozerSquaD]
Stare 01-16-2006, 13:03   #243
koshi
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do koshi Wyślij wiadomość przez AIM do koshi
Domyślnie

scigam sobie JArhead ENG chyba( w chyj lipa troche) widział juz ktos możę tego filma
koshi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2006, 14:56   #244
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Poczytaj wyzej.

Bylem na Narnii..tzn nie bylem a obejrzalem w domu w ladnej kopii ze znaczkiem disneya w ekranie. ...

MAXYMALNY SHIT.. dawno takiej kichy nie widzialem, harry poter to przy tym arcydzielo i film akcji mysle ze sam chuck norris by nie podolal i w polowie filmu walnalby w ekran z polobrotu

Strata czasu...! Ale moze dzieciom by sie widzialo.

ps. to juz w pan kleks byl lepiej zrobiony chamskie narzucone obrazy ehhh padaka.

[LoozerSquaD]
Stare 01-17-2006, 11:57   #245
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał javelin
Co do SAW2 - jak dla mnie beznadzieja. Gdyby nie ten mały zwrot akcji pod koniec filmu to powiedziałbym, że wręcz żałosny. Szkoda, bo można było zrobić całkiem niezły film.
to obejrzyj sobie najpierw pierwsza czesc SAW, gwarantuje CI ze za cholere nie zgadniesz kto jest tym bad guy a wydaje sie to juz wiadomym na dluuugo przed koncem

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2006, 13:49   #246
Jw_23
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL]Poczytaj wyzej.

Bylem na Narnii..tzn nie bylem a obejrzalem w domu w ladnej kopii ze znaczkiem disneya w ekranie. ...

MAXYMALNY SHIT.. dawno takiej kichy nie widzialem, harry poter to przy tym arcydzielo i film akcji mysle ze sam chuck norris by nie podolal i w polowie filmu walnalby w ekran z polobrotu

Strata czasu...! Ale moze dzieciom by sie widzialo.

ps. to juz w pan kleks byl lepiej zrobiony chamskie narzucone obrazy ehhh padaka.
eeee nie znasz sie
wystarczy popatrzec do jakiej grupy wiekowej jest adresowana zarowno ksiazka jak i film. jak dla mnie prutter jest denny.
btw wie ktos moze skad dorwac serial ktory swojego czasu lecial na tvp? powspominalbym sobie stare czasy
Jw_23 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2006, 16:22   #247
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie

Fakt, faktem ale jak ogladalem arnie kilka dni temu to po 20min filmu juz mi sie stawal "ciezkim" i patrzylem z utesknieniem na zegarek. Zupelne rozczarowanie i przypuszczan ze rowniez dla dzieciakow.

Salu2
Stare 01-27-2006, 22:56   #248
javelin
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do javelin
Domyślnie

Pół godzinki temu wróciłem z kina. Obejrzałem sobie "Monachium", potem jakieś 40min. "Tylko mnie kochaj" i potem cały "Wykolejony". Co do "Tmk" się nie wypowiadam, bo nie zwykłem oceniać filmów po obejrzeniu kawałka ale można się co nieco pośmiać. Monachium świetne. Nie ma za dużo akcji, ciągłych strzelanin itp. Wszystko dobrze wyważone, trochę kina psychologicznego. "Wykolejony" - może nie jest to mój ulubiony gatunek filmu (facet wdaje się w romans z nieodpowiednią kobietą, co kończy się śmiercią bodajże 5 osób) ale wyszło nieźle. Jak ktoś lubi tego typu filmy to polecam.

Słucham sobie teraz:

javelin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2006, 08:29   #249
gresha
Lieutenant Colonel

Domyślnie

SaW jest pieklo tylko trzeba 1 obejzec najpierw. Jarhead tez fajne ale pamietajcie ze to jest dramat wojenny a film sensacyjny. a co do HPi ozn sie nie wypowiem bo mi slow szkoda
gresha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2006, 11:24   #250
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

hmm no wlasnie.. Co do monachium to jestem ciekaw i dlatego pojde do kina dlaczego tak zydzi zareagowali na ten film? w konu pokazal ktos prawde jacy zydki sa msciwi i ze nie roznia sie od hamasu? hmm

[LoozerSquaD]
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania