Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Militaria

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-27-2004, 22:15   #51
marekk
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do marekk
Domyślnie

starszy kapral w rezerwie:

WSO Toruń
JW 1328 18bdsz Bielsko-Biała
JW 4144 KFOR Kosovo

Broń:
beryl
wyrzutnia Fagot.
marekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-06-2004, 08:12   #52
bestkyl
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do bestkyl
Domyślnie

starszy szeregow w rezerwie

PUBSP Przemyśl

KFOR Kosovo strzelec radiotelefonista

Broń:
5,56 kbs Beryl
7,62 kbw SWD

P.S. marekk na której kompanii byłeś w kosovie i w którym roku
bestkyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2004, 18:59   #53
SIERPC-PL
Chief Warrant Officer 4

Miasto: SIERPC
Wyślij wiadomość przez MSN do SIERPC-PL
Domyślnie

Marekk ile czasu byles na nadtermicie i jezeli byles czemu wyszedles ?
SIERPC-PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2004, 19:54   #54
marekk
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

termitem bylem 9 miesiecy. zostalem nim zeby byc 2 tury na misji. wykorzystalem przyslugujace urlopy i rozstalem sie z monem.
Stare 02-08-2004, 00:25   #55
Trooper_
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Trooper_ Wyślij wiadomość przez MSN do Trooper_
Domyślnie

Cytat:
Napisał marekk
termitem bylem 9 miesiecy. zostalem nim zeby byc 2 tury na misji. wykorzystalem przyslugujace urlopy i rozstalem sie z monem.
hmmm a jednak cos mi tu nie pasuje...ok pytanie...po ilu strzalach z ostrej zacina sie beryl?
Stare 02-08-2004, 07:39   #56
marekk
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

a co ci nie pasuje a co do zaciecia beryla ,to w naszym fajnym wojsku rzadko kiedy masz do wystrzelenia wiecej niz 5 kulek (ogien pojedynczy) wiec kiedy ma sie zaciac
Stare 02-09-2004, 11:13   #57
bestkyl
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Ja strzelałem z beryla z większej ilości "pestek" i moge powiedzieć że jak sie dba o broń i sie ją czyści to nie ma problemu z zacięćiami (ale jak byłem na poigonie, i nie było czasu na dokładne wyczyszczenie broni to zdażały sie przycinki)
Stare 02-16-2004, 09:04   #58
[1SZ7PU]Kotlet
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do [1SZ7PU]Kotlet Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1SZ7PU]Kotlet
Domyślnie

starszy szeregowy w rezerwie

JW3832 Przasnysz
JW4420 Przasnysz

Bron:
AKM 1967
AKMS 1979

zazdroszcze kolegom ktorzy byli na misji w kosovie ja sam chcialbym jechac do iraku ostatnio slyszalem ze mozna na ochotnika do WKU zglosic swa propozycje i oni to rozpatrzaja
[1SZ7PU]Kotlet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-16-2004, 09:05   #59
[1SZ7PU]Kotlet

Wyślij wiadomość przez MSN do [1SZ7PU]Kotlet Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1SZ7PU]Kotlet
Domyślnie

JW3832 Przasnysz
JW4420 Przasnysz

Bron:
AKM 1967
AKMS 1979

zazdroszcze kolegom ktorzy byli na misji w kosovie ja sam chcialbym jechac do iraku ostatnio slyszalem ze mozna na ochotnika do WKU zglosic swa propozycje i oni to rozpatrzaja
Stare 02-16-2004, 09:05   #60
[1SZ7PU]Kotlet

Domyślnie

JW3832 Przasnysz
JW4420 Przasnysz

Bron:
AKM 1967
AKMS 1979

Stare 02-16-2004, 09:32   #61
bestkyl
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1SZ7PU
Kotlet]starszy szeregowy w rezerwie

Jutro jade sie właśnie do WKU więc jak coś z tego wyjdzie to dam znać
Stare 02-16-2004, 13:52   #62
[najemnik]Stormblast
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [najemnik]Stormblast
Domyślnie

No a ja mam pytanie: można zmienić kategorię?
Parę lat temu specjalnie załatwiłem sobie zaświadczenie od logopedy że się leczę (mam wadę wymowy spowodowaną lekkim rozszczepem podniebienia), no i dostałem upragnioną kat. D . Tylko że teraz studiuję i chciałbym iść do roboty np. na ochroniarza, bo najłatwiej robotę dostać no ale musi być kat. A.... jak nie urok to sraczka....
[najemnik]Stormblast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-16-2004, 16:03   #63
Jurasl
Sergeant First Class

Domyślnie

Wojo wojo ciekawa sprawa .....ale tym ktozy niebyli mowie nie idzcie bo po co ......strata czasu.Teraz juz i tak chyba nie sa tak bezwzgledni i niebiora tak jak pare lat temu.Kiedy ja szedlem odsluzyc to jedyna mysl jaka mnie trzymala to ze po szkolce wroce do domu.Dostajac bilet wiedzialem ze wracam na jednostke w legnicy czyli kolo domku.Bywalem w chacie bardzo czesto ale niezmienia to faktu ze dalej jest to wojsko

JW3832 Przasnysz>>>>>Legnica
Jurasl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-08-2004, 09:59   #64
parsifal
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do parsifal Wyślij wiadomość przez Yahoo do parsifal
Domyślnie

Ja mam narazie 15 lat wiec do służby mam jeszcze troche czasu , ale chciałbym byc wojsku szczegónie w pancernych. Chciąłbym sobie pojeździc nowym Leopardem 2
parsifal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-08-2004, 11:05   #65
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

ja dostalem A z wpisem: nacisnienie tetnicze okresu pierwszego. do dzis nie wiem co to oznacza. tylko musialem sie nabierac po lekarzeach, komisja skierowala mnie na ekg i do okulisty - po co ci lekarze to tez nie rozumiem.
a na komisji dalem plame, bo przyznalem sie, ze znam sie na kompach (kiedys nawet programy pisalem - skromny jestem), ze ucze sie 3 jezykow i mam prawko i umiem plywac.
ale po lieum poszedlem na studia i tu zmieli pecha, ale jeszcze nie zrezygnowali, srednio co 5-6 miesiecy dostaje wezwanie do stawienia sie w jednostce X celem odbycia sluzby. wiec z uporem maniaka wysylam i zaswiadczenie, ze studiuje. niestety studia koncze w tym roku, zobaczymy co wtedy wykombinuja. mi sie jakos do armii nie spieszy
Stare 03-09-2004, 19:54   #66
-=SiSiek=-
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do -=SiSiek=-
Domyślnie

JW 4106
Piechota górska
Zima 99/2000
-=SiSiek=- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2004, 15:42   #67
[CHA]Rainbow[PL]
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez MSN do [CHA]Rainbow[PL] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [CHA]Rainbow[PL]
Domyślnie

Ja mam dopiero 14-stke ale mam zamiar iśc do wojska. Myśle nawet nad Zawodowym Żołnierzem
Stare 03-15-2004, 19:03   #68
[RS]Fatrix(PL)
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [RS]Fatrix(PL)
Domyślnie

Tak a ja sie w tym roku spodziewam wezwaia na komisje. Ze zdrowiem nigdy nie mialem problemow wiec chyba mnie wezma a migac sie nie mam zamiaru.
[RS]Fatrix(PL) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2004, 01:49   #69
[PL]Gibont
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do [PL]Gibont
Domyślnie

Zasadnicza służba wojskowa w jw 3391 Lato 99/2000
3 Batalion Obrony Terytorialnej w Zamościu
Kompania Piechoty Zmotoryzowanej
Celowniczy KM PK
Pozdrawiam
[PL]Gibont jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2004, 07:34   #70
[LM]alpha_PL
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do [LM]alpha_PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do [LM]alpha_PL
Domyślnie

niebyłem w woju bom za młody i niemam zamiaru iść . podobno na studiach ma być coś takiego jak przysposobienie wojskowe czy coś takiego : : : :wink:
Stare 04-13-2004, 12:46   #71
POPO
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do POPO
Domyślnie

Ja dzis byłem na komisji i chyba nieopatrznie sie przyznalem ze znam angielski w stopniu zaawansowanym a po niemiecku umiem sie przedstawic, zapytac o droge i kazać podnieść ręce do góry - dostałem A z paragrafem - wzrost powyzej 185.
Stare 04-13-2004, 13:07   #72
Mad_Medic
General

Domyślnie

Nie! Nie byłem... Pan major stwierdził że jestem do "D"upy i mnie nie wzieli Swoją drogą... czy pytanie "A kiedy dostanę karabin z amunicją?" miało na to jakiś wpływ... albo te światełka w oczach, jak prosiłem o jego pistolet do potrzymania ?
Stare 04-13-2004, 13:11   #73
Deshroom
General

Domyślnie

ja jestem "normalny". nie byłem ale musiałem zapłacić

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2004, 23:05   #74
{HuSaRiA}_Rimer
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do {HuSaRiA}_Rimer Wyślij wiadomość przez Yahoo do {HuSaRiA}_Rimer
Domyślnie

Nie bylem, narazie wykrecam sie studiami i jakos mi sie niespieszy do wojska. Jak da rade to napewno sie wymigam
Stare 04-14-2004, 23:18   #75
Trooper_
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał {HuSaRiA}_Rimer
Nie bylem, narazie wykrecam sie studiami i jakos mi sie niespieszy do wojska. Jak da rade to napewno sie wymigam
I za takich @!$^%$ bede mial walczyc w potencjalnym konflikcie?
Mam nadzieje ze osoby tego pokroju zostana zabite w piewszych minutach wojny.... za Polske moge zginac...ale nie za takich ludzi ja ww....
Stare 04-15-2004, 05:39   #76
=BHoG=Szczepi_PL
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do =BHoG=Szczepi_PL
Domyślnie

bez obrazy Troper ale on ma racje. jaki jest w naszym kochanym kraju sens pojscia do woja ja bym z checia poszedl ale narazie to strata czasu. mam nadzieje ze wkrotce sie to zmieni. narazie skonczylem szkole i szukam kierunku na studiach poniekad zeby mnie nie powolali.
powiem wprost to strata czasu. znalazlem prace i strace to miejsce pracy jak bedzie pobor. po prostu przyjdzie ktos kto ni poszedl do woja i juz. strace w tym czasie doswiadczenie tak wazne w mym zawodzie (protetyk) i wymagana wysoka dokladnosc pracy ktota powstaje tylko dzieki ciaglej pracy. 9 miesieczna przerwa skresla mnie na starcie w wiekszosci pracowni. zwlaszcza ze jestem po szkole jak juz pisalem.
wiec nie wyjezdzaj tu z tekstami ze bedziesz ginac ale nie za takich jak on czy ja bo to bull shit.
jakby to wszystko nie bylo tak popier.... to juz dawno bym poszedl na ochotnika.
Stare 04-15-2004, 07:54   #77
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Trooper
I za takich @!$^%$ bede mial walczyc w potencjalnym konflikcie?
Mam nadzieje ze osoby tego pokroju zostana zabite w piewszych minutach wojny.... za Polske moge zginac...ale nie za takich ludzi ja ww....
troche cie ponisło
nie mam nic przeciwko chodzeniu do wojska przez inne osoby, ale to moje życie i dopóki warunki wojska polskiego są jakie są nikt mnie nie przekona że powiniennem się wstydzić że nie poszedłem.

pozatym wojsko poskie mnie nie utrzyma, mam wydatki i nie mogłem sobie pozwolić zeby na rok rzucić prace i pójść biegać z karabinem.

ZA TO PŁACE PODATKI

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2004, 09:11   #78
Adam_Max
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do Adam_Max
Domyślnie

Ja w wojsku byłem po studiach w Gliwicach i byłem prawie co weekend w domu. Oczywiście musiałem sobie pomóc w przydziale takiej a nie innej jednostki. Ale kuzyn mojej małżonki otrzymał bilet prawie rok po studiach. Pracował wtedy w dobrej firmie a zarobki miał na poziomie powyżej 3000PLN. Ale niestety dostał się do wojska do jednostki 300 km od domu nudził się tam (miał nawet tylko jedno strzelanie) a na żone i dziecko dostał coś około 450 zł. Po wojsku w firmie już mu zaproponowali inne stanowisko i to za niespełna 1/2 poprzedniej płacy.
Więc jak można byc zadowolonym z przywileju odbycia służby wojskowej na jego miejscu.
Teraz na szczęście problem z absolwentami uczelni się rozwiązał bo dostają z mety rezerwę do książeczki.
Stare 04-18-2004, 11:06   #79
GRAFI
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do GRAFI
Domyślnie

straszny :wink: szer.
JW 2423 Żagań Las

było nieżle troche strzelania i biegania
i koszarowa nuda
ps. żarcie było okropne
GRAFI jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-03-2004, 20:44   #80
Thalon
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Kompania samodzielnego dowodzenia.
Pluton wartowniczy.
Sluzba w Fort VIIa "koliber"
(niektorzy poznaniacy powinni wiedziec o czym pisze)
Bron AKMS.
Nie narzekam na wojsko...niezla zabawa
Thalon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-04-2004, 06:26   #81
[KsH]Żandarm_pl
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do [KsH]Żandarm_pl
Domyślnie

Byłem jak sam mój nick na to wskazuje w Jednostkach Organizacyjnych Żandarmerii Wojskowej i szczerze powiem nie żałuję.
Poszedłem do woja bo nic innego konkretnie nie miałem do roboty. Obroniłem się zbyt późno by zdawać na jakąkolwiek aplikację więc by nie straciś okresów składkowych ZUS zgłosiłem się i miałem prawo wyboru.
W WKU Opole były na cały rok tylko 3 miejsca do SPR ŻW. 2 do prewencji i jedno do dochodzeniówki. Jako że jestem po prawie wybrałem to jedno i .......... o mały włos zostałbym dłużej
Byłem od lipca do grudnia 2000 roku i powiem wam zabawa przednia
Fakt- SPR ŻW to nie to samo co z-etka ŻW i nie to samo co SPR i z-etka w innych formacjach. Głównie szkolenia teoretyczne, kryminalistyka, kryminologia, taktyka sprowadzała się do pościgów za dezerterami itd. Było extra zważywszy na fakt że z całej Polski było nas tylko coś ok. 30 więc jakby nie mówić traktowali nas dość poważnie..........., a że nie ma szkoły oficerskiej ŻW to planowali nas przytrzymać, a nuż się który z nas skusi i zostanie..........
3 miesiące praktyki w JW w Gliwicach też były zajebiste........no ale to już inny temat.... skończyłem jako plut. rezerwy.........z egzaminem na pierwszy stopień oficerski
A po woju................dostałem się na aplikację i luz....... ale sentyment pozostał.............
Zandarm
Stare 05-10-2004, 15:20   #82
Lost Sheep
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Lost Sheep
Domyślnie

JW 3797 Girzycko Rozpoznanie

Na temat wojska powiem tyle, zawsze bede wsaniale pamietał i dobre i złe chwile w nim spędzone. Bo jedne i drugie pokazały mi jaki naprawde jestem. Poznałem wspaniałych ludzi. Wojsko nikomu nie zaszkodzi.
Teraz jestem studentem, mam prace i wg. Dzadka wyszedłem na ludzi-a wczesniej bywało nieciekawie.

Jestem nowym graczem 5 mieś. z AAO wcześniej CS i mowy nie ma bym sie cofnoł do CS - zupełny inny klimat i to mnie skłoniło

Jest to moja pierwsza wypowiedz poza jednym pytaniem wcześniej i przy okazji pozdrawiam szczerze wszystkich tworzących te stronke i aktywnych forumowiczów dzeki wam sie naprawde "zajarałem" Wielkie, gromkie Hooah
Lost Sheep jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2004, 01:43   #83
Big-Bolo
Sergeant First Class

Domyślnie

Byłem w wojsku, choć już troche czasu mineło od tej chwili.
Miałem tyle szczęścia, że poznałem sporo spoko ludzi, dostałem całkiem nowy nieużywany sprzęt - czołg PT-91 , PM - 84P Glauberyt, jedyną starszą bronią z której strzelałem to AK-47 (naboje niektóre były prawie z drugiej wojny światowej ) - ale za to jaka to broń . Jak wymienili ją pod koniec na Beryle - to żałowałem (beryl ma tylko dwie zalety w porównaniu z AK - jest lżejszy, (jak się na warcie stało ) bo plastiku dużo i łatwiej się strzela w nocy, bo miał podświetlany celownik (ale przyjemność ze strzelania dużo mniejsza niz z AK).
Wystrzelałem w wojsku sporo milionów (starych) złotych (jeden nabój 125 mm kosztował chyba 8000 lub 10000 nowych zł). Nie narzekam - miałem spoko kumpli, kadre też nie najgorszą (choć czasem wkurwiającą). A jak ktoś nigdy w życiu nie strzelał z kałacha - to niech żałuje. Oczywiście już nie mówię o strzelaniu ostrą amunicją z czołgu , a byłem akurat celowniczym, to się nastrzelałem .
Nic to - w wojsku wszystko zalezy od tego gdzie trafisz i Z KIM TRAFISZ. Bo jak będziesz miał spoko kumpli - to bez problemu przeżyjesz .
Stare 05-14-2004, 20:47   #84
TaS-Q
Major General

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Wyślij wiadomość przez AIM do TaS-Q wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

W moim przypadku to mam kategorię A (dwa paragrafy do tego)
W wojsku nie byłem (studia) ale nie mówię nie.
Rozmyślam nad wstąpieniem do wojska po skończeniu studiów - do jakiejś szkoły oficerów rezerwy (podobno można) albo do straży granicznej.

Wolę się sam zgłosić, niż jakby mnie mieli wsadzić do zasadniczej :wink:

TaS-Q jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-18-2004, 11:37   #85
[najemnik]Stormblast
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [najemnik]Stormblast
Domyślnie

Oto co znalazłem na stronie http://praca.gazeta.pl/praca/1,47418...tml?as=2&ias=3

" Odrób wojsko na studiach.

To nowość. Obowiązuje od tego roku akademickiego. Ale uwaga! Jest tu jedno zasadnicze ograniczenie. Wojsko mogą odrabiać jedynie studenci drugiego roku (ale za to wszystkich rodzajów studiów - dziennych, zaocznych, wieczorowych, magisterskich czy licencjackich, oraz wszystkich rodzajów uczelni - publicznych i niepublicznych). Jak wygląda takie odrabianie? Do 31 października (termin nieprzekraczalny) studenci zapisują się na zajęcia z przysposobienia obronnego. Nie chodzą jednak na wykłady z PO, nie mają ćwiczeń. Te zajęcia polegają na "samokształceniu" (tzn. uczysz się sam w domu czy bibliotece). Nauka trwa jeden semestr i kończy się egzaminem (program PO znajdziesz na stronie www.menis.gov.pl). Ocena z PO będzie wpisana do indeksu, ale nie liczy się do średniej. Jeśli oblejesz egzamin, jesteś traktowany jak wszyscy inni studenci, którzy w ogóle nie odrabiali wojska na uczelni (tzn. po studiach możesz zostać wezwany na trzymiesięczne szkolenie). Jeśli zdasz egzamin i chcesz odbyć w czasie wakacji sześciotygodniowe szkolenie w jednostce wojskowej, składasz wniosek do WKU (w miejscu stałego lub czasowego zameldowania). "
[najemnik]Stormblast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2004, 13:54   #86
RaFaal

Wyślij wiadomość przez MSN do RaFaal
Domyślnie

Seregowy rezerwy

1245 Wrocław Leśnica
2738 5 Batalion rozpoznawczy Opole
Centrum Szkolenia ONZ Kielce
PKW Syria (UNDOF) XI zmiana

Jak piszecie broń, macie na myśli tą na stanie, czy tą z której udało wam się strzelać? (Swoją drogą mam do tej pory AKMS na stanie....) Bo jak chodzi o tą z której strzelałem to była by nawet długa lista (mam nawet certyfikat od kanadyjczyków za strzelanie z C7 - ich odmiana M16)
Jestem tu od niedawna i nawet mi się odoba. Tak OT, to skąd się bierze taką ładną ikonkę - rezerwista? Nie znalazłem tego w FAQ....

Ciekawe, czytając wypowiedzi ludzi którzy byli w wojsku od razu widać, że zupełnie inaczej podchodzą do tematu....

Pozdrowienia dla rezerwistów
RaFaal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2004, 14:10   #87
Trooper_
General

Domyślnie

Musisz wyslac maila do Inkuba ( inkub@americasarmy.pl )z prozba o zmiane avatara na ten przeznaczony dla rezerwistow
Stare 05-27-2004, 06:15   #88
RaFaal

Domyślnie

Dzięki Trooper, wysłałem.
Stare 05-31-2004, 10:34   #89
bestkyl
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

KFOR pozdrawia UNDOF
Stare 06-01-2004, 09:31   #90
RaFaal

Domyślnie

Nie wiem czy wiecie, ale Fundacja Grom poszukuje byłych żołnieży sił specjalnych, byłych "misjonarzy" do pracy w iraku. Ponoć zapotrzebowanie jest większe niż ich obecne możliwości. I do tego dobrze płącą.... . Nic tylko się zgłosić... .
Stare 06-01-2004, 09:38   #91
Lost Sheep
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał RaFaal
Nie wiem czy wiecie, ale Fundacja Grom poszukuje byłych żołnieży sił specjalnych, byłych "misjonarzy" do pracy w iraku. Ponoć zapotrzebowanie jest większe niż ich obecne możliwości. I do tego dobrze płącą.... . Nic tylko się zgłosić... .
Czy masz wiecej na ten temat - link , albo gdze o tym można przeczytać
Stare 06-01-2004, 11:15   #92
RaFaal

Domyślnie

Widziałem jedynie w tv taką informację. Najprościej będzie jak zadzwonisz do Fundacji Grom, kontakt powinien być dostępny tu: http://www.grom.org.pl/.
Stare 06-02-2004, 16:34   #93
Lost Sheep
Captain

Domyślnie

http://info.onet.pl/930634,11,item.html

Coś w temacie
Stare 06-14-2004, 21:15   #94
Vasken
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez ICQ do Vasken Wyślij wiadomość przez AIM do Vasken Wyślij wiadomość przez MSN do Vasken wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Pochwalę się w wojsku byłem - JW1954 Ostróda 6.05.1996 - 30.07.1997 (boshe jak to było długo )
Starszy szeregowy
Kierowca/Instruktor
Śmigałem na starych wysłużonych TO SKOT takiego miałem na stanie ale i BRDM'em tez pojeździłem.
Swoje odsłużyłem i było zarąbiście... brakuje mi tego... Zazdroszczę kolegom jak idą na ćwiczenia rezerwy ja okazji jeszcze nie miałem. Strzelać w wojsku to Kochałem... PK i AK... miodzio... Kiedyś dostaliśmy stare zapasy do wystrzelania... było fajnie ale najpierw musieliśmy sobie dojść... gdzies z okolic pomiędzy Dobrym Miastem a Olsztynem... 40 km z hakiem ...oj bolały nózki wtedy bolały (full oporządzenie) Swoją drogą strasznie nas tu mało byłych rezerwistów. Szkoda...
pozdrawiam
kle, kle
może by tak napisać Inkubowi o avatarka
Stare 06-15-2004, 09:58   #95
Lost Sheep
Captain

Domyślnie

A propo avartara to wysylalem i maila i PM do Inkuba i nic.
Stad mala prozba jak dacie rade to ja bym prosił o avartar "Rezerwisty"

Pozdrawiam cala redakcje i forumowiczów

Hooah

Teraz to mi sie oberwie
Stare 07-17-2004, 20:12   #96
BULD0G
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Bylem 6 lat w wojskach rozpoznawczych i powiem ze takiego burdelu to nigdzie nie widzialem (demokracja i inne bzdety).
BULD0G jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-17-2004, 20:16   #97
BULD0G
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Teq
Mam to samo pisalem,wysylalem i nic
BULD0G jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-22-2004, 15:21   #98
SZAMAN_JARAS
Warrant Officer 1

Domyślnie

Idę 4-tego sierpnia (2004).
Zgłosiłem się na ochotnika i zapisałem na studia w AON. Patrze na WP jak na firmę, która mnie w przyszłości zatrudni
Jeszcze troszke pogram w AA:O, no i znikam do woja. Na przepustkach wpadne pograć, jeżeli nie będę na zajęciach w szkole.
SZAMAN_JARAS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-21-2004, 16:53   #99
Lirva

Domyślnie

W wojsku wcale nie jest źle :wink:
Stare 09-06-2004, 22:30   #100
=Vikings=Kroitz(PL)

Wyślij wiadomość przez MSN do =Vikings=Kroitz(PL)
Domyślnie

od 27 wrzesnia zaczynam Kurs Szkolenia Rezerw w Wroclawiu dla absolwentow szkol wyzszych 3 miesiace

BTW
shamandgg. nie wiem jak to wymysliles z tym AON i zgloszeniem sie na ochotnika. Do AON dostajesz sie albo na studia cywilne albo zostajesz skierowany na wojskowe studia podyplomowe. W drugim przypadku jest to drugi stopien studiow wyzszych dla zolnierzy zawodowych
=Vikings=Kroitz(PL) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania