Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Recenzje AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-30-2009, 05:17   #1
Easy1223

Wyślij wiadomość przez ICQ do Easy1223 Wyślij wiadomość przez AIM do Easy1223 Wyślij wiadomość przez Yahoo do Easy1223
Domyślnie AA3 Dobre? Czesciowo!

America's Army 3 jest dobrze przygotowane ze strony graficznej ale ....
Liczba map jest ZA MALA!jedynie 5 map Kampienie w tych samych miejscach moze sie znudzic juz 2 dnia.
Cziterzy [Gracze z syndromem przeswitujacych scian ] pojawili sie juz pare dni po premierze gry! A powodem tego bylo oczywiscie slabe zabespieczenie gry oraz wadliwe kody:/
Praktycznie co tydzien wychodza nowe patche ktore maja latac bledy poprzednich a efekt jest taki ze przeznie powstaje jeszcze wiecej bugow!
AA3 jest slabo zabespieczone o czym swiadczy miedzy innymi ten artykol http://www.americasarmy.pl/news/2139-ddos-i-aa3.html
Gra często sie wiesza lub nieda sie otworzyc niektorych szkolen!
Kolejna wada to brak mozliwoci zmiany zolnierza :/
A takze wada jest duzy rozmiar bo az ponad 4GB malo komu sie chce to sciagac

Jednym z niewielu + jest to ze gra jest darmowa! Bo jeszcze tego by brakowalo zeby za AA trzeba bylo placic

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-30-2009, 06:58   #2
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Dziękujemy, że pochwaliłeś się z nami swoją opinią na ten temat, który nie był tutaj jeszcze przez nikogo poruszony.
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2009, 07:47   #3
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus Zobacz Wiadomość
Dziękujemy, że pochwaliłeś się z nami swoją opinią na ten temat, który nie był tutaj jeszcze przez nikogo poruszony.
piczko http://www.americasarmy.pl/news/2144...as-zaczac.html

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2009, 07:47   #4
Avager
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Easy1223 Zobacz Wiadomość
America's Army 3 jest dobrze przygotowane ze strony graficznej ale ....
Liczba map jest ZA MALA!jedynie 5 map Kampienie w tych samych miejscach moze sie znudzic juz 2 dnia.
Cziterzy [Gracze z syndromem przeswitujacych scian ] pojawili sie juz pare dni po premierze gry! A powodem tego bylo oczywiscie slabe zabespieczenie gry oraz wadliwe kody:/
Praktycznie co tydzien wychodza nowe patche ktore maja latac bledy poprzednich a efekt jest taki ze przeznie powstaje jeszcze wiecej bugow!
AA3 jest slabo zabespieczone o czym swiadczy miedzy innymi ten artykol http://www.americasarmy.pl/news/2139-ddos-i-aa3.html
Gra często sie wiesza lub nieda sie otworzyc niektorych szkolen!

Jednym z niewielu + jest to ze gra jest darmowa! Bo jeszcze tego by brakowalo zeby za AA trzeba bylo placic

Bledy ortograficzne wygryzaja mi oczy, a o braku interpunkcji nawet nie wspomne.

Cytat:
Ze niby co ?
Mozesz zmienic jego wyglad w kazdej chwili, a nawet stworzyc nowego, a wszystko to na jednym koncie, podczas gdy w starym aa byl 1 zolnierz na 1 konto.

Cytat:
Ja wiem, ze ty bys chcial, by nowe produkcje byly dystrybuowane na plytkach CD 700 mb.
Witamy w 2009 roku, czas najwyzszy pozegnac lata 2002 oraz internet 512 kilobitow.

Cytat:
Software, poczytaj sobie na temat uaktualniania go, poprzez zmienianie linijek.
Prawda jednak, ze powstaja nowe problemy, czasem bardziej widoczne dla jednych, a dla innych wogole nie zauwazalne... Kwestia szczescia, odpowiedniego softu jak i eksplatacji oraz sily swej maszyny.

Cytat:
Do Windowsa takze masz hacki (crack, ktory na 100% masz, usuwajacy potrzebe aktywacji windy w przeciagu 30 dni, jak i pare innych syfow)... a wadliwy kod ma ? Nie powiedzial bym, dziala nalezycie, nie bez powodow jest najpopularniejszym systemem (jego prostota i przejrzystosc).
Pamietaj, kazdy SOFTWARE bedzie shakowany, nie ma takowego, ktory by nie zostal... Wkoncu to tylko linijki kodu, ktory zawsze mozna zmienic.
Jak chcesz pewnosci, ze nie ma zadnego cheatera, idz pograc w bierki w RL... Zabezpieczenie Mechaniczne jest najbardziej pewnym zrodlem zapobiegania cheaterstwie.

Cytat:
W starym AA, przez ponad 5 lat gralem GLOWNIE na Pipeline i nie mialem wiekszej ochoty przenoszenia sie na inna mape. Takze, nawiazujac jeszcze do starego AA, jakos ma DUZO map, a ludzie wlasnie na to narzekaja... powiedz mi czemu ? (pytanie retoryczne)

Ostatnio edytowany przez Avager : 07-30-2009 o 07:49
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2009, 09:52   #5
_K0iV[)ZilJ_
Sergeant

Miasto: Ostrołęka
Domyślnie

Cytat:
Napisał Easy1223 Zobacz Wiadomość
no z tym się mogę zgodzić

@Avager
Weź lepiej z edytuj to o tym cracku, bo zaraz Ci pewien (przemilcze)... Roe wlepi

Chcesz kupić lub sprzedać samochód? http://automotoryzacyjny.pl
_K0iV[)ZilJ_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2009, 19:15   #6
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Avager Zobacz Wiadomość
Witamy w 2009 roku, czas najwyzszy pozegnac lata 2002 oraz internet 512 kilobitow.
w Polsce niektórzy o stałym dostępie do internetu z taką prędkością mogą pomarzyć* i to nie ze względu na sytuacje finansową a ze względu na miejsce w którym mieszkają

*tak wiem są iplusy, blukonekty i inne tego typu zabawki. testowałem takie coś - do grania się nie nadaje, do codziennego dłuższego korzystania również
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2009, 23:00   #7
krzysiek2222
Private E-2

Domyślnie

Wielu graczy CS'a ma właśnie łącze 512 kilobitów i mogą w CS'a grać. Co prawda CS to nie AA, ale to nie znaczy, że czas łącza 512 kbps się już skończył! A jeśli chodzi o samą AA3, to grafika nie jest idealna. Niestety to, że wiele rzeczy, które były 2D jest już 3D, odbicia światła są świetnie zrobione tak jak różne detale, jak trawa to nie wszystko. Nie wiem czemu, ale ogólnie odnoszę wrażenie, że ta piękna grafika jest nierealistyczna, a już na pewno jest dla mnie gorsza niż w AA2. Nie odnosicie na przykład wrażenia, że widok własnej broni jest tam gorszy niż w AA2? Poza tym animacje strzelania z biodra też nie są genialne. Nie wiem czemu nie można zmienić celownika, a ten co jest jest fatalny. Developerzy zrobili kawał dobrej roboty z animacjami wślizgów, rzucania się na ziemię, czołgania się itp, a sama animacja biegu (z perspektywy innego gracza) jest zupełnie nierealistyczna i dużo gorsza niż w AA2. A podobno na tej animacji się szczególnie skupiono podczas programowania gry...
Oczywiście wiele z tego co napisałem, to jak by nie patrzeć subiektywne odczucia, jednak wydaje mi się, że wielu z was odnosi podobne wrażenie.

Pozdrawiam
krzysiek2222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania