Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Militaria

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-01-2003, 20:06   #1
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie G36C - fotki i wrażenia

No wiec od jakiegos tygodnia jestem posiadaczem tej cudownej giwery. Juz samo pudelko przyspieszylo mi bicie serce, a jak wzialem replike do reki to sie po prostu na nowo zakochalem
Zawsze uwielbialem ten model, a tak staranne wykonanie repliki dodatkowo zwiekszylo radosc zakupu i oslodzilo ten slony wydatek i stracony dzien(Urzad Celny sucks).
Dosc gadania, ogladajcie fotki. Bronka sie jeszcze musi sprawdzic w boju, wiec w swoim czasie opisze ja dokladnie

http://members.lycos.co.uk/inflames666/g36c/

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-01-2003, 20:10   #2
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Selektor ognia odpada... uwazaj

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-01-2003, 20:16   #3
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Muszę powiedzieć, że się bardzo ładnie prezentuje... Zastanawiałem się nawet nad kupnem jej, tym bardziej że ostatnio coraz bardziej podoba mi się niemiecki mundur polowy... Doskonale, że ma od razu szyny... Naprawdę kawał ładnej zabawki...
Strzelałeś z niej już? Jak z celnością i zasięgiem?
Mocowanie składanej kolby wygląda na bardzo solidne... Rzeczywiście jest takie?
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-01-2003, 20:18   #4
Merkav
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Merkav Wyślij wiadomość przez Yahoo do Merkav
Domyślnie

Commando sux MG36 to jest to :!:
Stare 10-01-2003, 20:25   #5
KaT
General

Domyślnie

Zasieg - hmm jestem pewien ze z 40 do 50 metrow trafie czlowieka
W kazdym razie z balkonu przez cala ulice(ok 50m) wale w pnie drzew o grubosci 50cm z celnoscia 95%
Z odleglosci 20m trafiam rosnace za oknem pojedyncze orzechy wloskie. Ogolnie siagi imho takie jakie byc powinny, podobne jak w m16a2 i Neonowym Sigu, porownamy na poligonie
Co do kolby to nie wyobrazam sobie zniszczenia jej inaczej niz przez zgniecenie calym swoim ciezarem, trzyma solidnie i podobnie jak cala replika wykonana jest po prostu swietnie. Zero trzaskow i luzu, absolutnie brak uczucia iz trzymamy plastik(troche metalowych czesci i ogolnie przyjemnie chlodna w dotyku bron)
Inkubie czytalem, ze masz Klaszka, to moj numer dwa po G36C pod wzgledem wygladu repliki.
Stare 10-01-2003, 20:33   #6
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Muszę powiedzieć, że się bardzo ładnie prezentuje... Zastanawiałem się nawet nad kupnem jej, tym bardziej że ostatnio coraz bardziej podoba mi się niemiecki mundur polowy... Doskonale, że ma od razu szyny... Naprawdę kawał ładnej zabawki...
Strzelałeś z niej już? Jak z celnością i zasięgiem?
Mocowanie składanej kolby wygląda na bardzo solidne... Rzeczywiście jest takie?
Inkub
ehhh flecktarn rzadzi ja teraz szukam kurtki i boonie

+se na flecktarn.co.uk wypatrzylem kamizelke perfect dla mnei ale cholerna 45 funtow kosztuje :/
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-01-2003, 20:46   #7
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

A zapomniałem zapytać, szyny boczne są gdzieś w Polsce do dostania?
Inkub
Stare 10-01-2003, 21:00   #8
No0oNe
General

Domyślnie

without problem tylko po co (ale sie wqrzylem moi kupujacy wyjechali z san marino przeddzien pojawienia sie w tym skleie girnej szyny do siga :/ )
Stare 10-01-2003, 21:07   #9
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Do zrobienia choinki. Muszę szczerze powiedzieć, że kocham broń-choinkę
Inkub
Stare 10-01-2003, 21:10   #10
No0oNe
General

Domyślnie

ale co poza surefireem vertical gripem kolimatorem tlumikiem chcesz jeszcze podlaczyc? bo to wsio sie miesci na tych 2 szynach

p.s. jak lubisz rozbudowane guny to zainwestuj w cmag
zreszta zobaczysz ze sig bardziej ci sie spodoba :O jest zgrabniejszy
Stare 10-01-2003, 21:20   #11
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Sig ma jedną straszną wadę. Korzystają z niego powszechnie chyba tylko Szwajcarzy... Poza tym... szczerze mówiąc niespecjalnie mi się podoba
A co chciałbym zawiesić...
Tak... Optymalny układ... przód risa górnego kolimator, tył optyka na wysokim montażu - nie wiem czy taki układ się sprawdzi, więc na razie to oczywiście tylko teoria
Dół - latarka taktyczna albo - w zależności od potrzeby - uchwyt.
Bok - red dot a z drugiej strony latarka jeśli mam przykręconą rączkę.
Tłumik wiadomo na lufę...
Inkub
Stare 10-01-2003, 21:28   #12
No0oNe
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Sig ma jedną straszną wadę. Korzystają z niego powszechnie chyba tylko Szwajcarzy... Poza tym... szczerze mówiąc niespecjalnie mi się podoba
A co chciałbym zawiesić...
Tak... Optymalny układ... przód risa górnego kolimator, tył optyka na wysokim montażu - nie wiem czy taki układ się sprawdzi, więc na razie to oczywiście tylko teoria
Dół - latarka taktyczna albo - w zależności od potrzeby - uchwyt.
Bok - red dot a z drugiej strony latarka jeśli mam przykręconą rączkę.
Tłumik wiadomo na lufę...
Inkub
a propos siga ale jak widzisz powazni ludzie wojo (wyzej niz regularne wojo sie poznali na karabinie i wiedza co dobre vide chociazby SEAL's )
a nie slyszalem zeby z wersji commando korzystali szwajcarzy , bo po co oni i tak chyba karabiny na pokaz maja, a sama bron jest fenomenalna i pod wzgledem celnosci i funkcjonalnosci ( a jak w lapkach lezy...ehhhhh ).

a teraz optymalniejszy uklad :
dolny ris tyl lub srodek risa raczka , przednia czesc latarka
gorny kolimator z przodu i optyka na QD montazu
lufa tlumik .. i po co komu boczny ris za kolejne 150- zeta
Stare 10-02-2003, 10:27   #13
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

A ja będę dzisiaj krytyczny

@ No0one - nigdy w życiu nie widziałem, aby SEALs używali karabinów Sig'a (pistolety owszem, bo Sig Sauer 228 w połowie lat 90'tych wygrał konkurs na pistolet 9mm - wygrał z S&W i Berettą [Glock nie brał udziału w konkursie, gdyż nie spełniał podstawowych kryteriów])

@ KaT
- Marui się walnęło na pudełku:
definicja: G36C nie jest karabinem bojowym (assault rifle) tylko karabinkiem szturmowym (entry gun)
nazwa: G36C - "C" w wypadku tego modelu oznacza "Compact" a nie "Commando" jak zresztą HK miało zamiar nazwać ten karabinek... lecz co sie okazało zakłady Colt'a zarejestrowały tą nazwę dla swojego karabinu (XM177) na wyłączność

- kołki montażowe jak to zwykle bywa w AEG'ach są śrubami (to pierwszy zonk), a ich część "operacyjna" wystaje znacznie poza obrys broni (to już drugi poważniejszy zonk)

- Przyżądy celownicze w oryginale nie są na stałe, ale montowane na szynie, w sposób tradycyjny (tak jak np. dodatkowa optyka)

Reszta błędów nie jest już tak bardzo rażąca i może "ujść w tłoku"
Stare 10-02-2003, 10:31   #14
KaT
General

Domyślnie

Nie probowalem tego robic, ale wydaje mi sie, ze muszke i szczerbinke mozna bez wiekszego problemu odkrecic od gornego risa. Zreszta jak zbiore kase na porzadny kolimator to napewno tak uczynie
Stare 10-02-2003, 13:08   #15
No0oNe
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
A ja będę dzisiaj krytyczny

@ No0one - nigdy w życiu nie widziałem, aby SEALs używali karabinów Sig'a (pistolety owszem, bo Sig Sauer 228 w połowie lat 90'tych wygrał konkurs na pistolet 9mm - wygrał z S&W i Berettą [Glock nie brał udziału w konkursie, gdyż nie spełniał podstawowych kryteriów])
po 1 oni i tak pewnie uzywaja sobie co chca
2. jestem zawsze sceptycznie nastawiony do chwytow reklamowych jak dodanie nazwy seals do reszty nazwy karabinu , z drugiej strony jednak nie jest to raczej zupelnie wyssane z palca + poparte bylo nawet jako takim tekscikiem, czy prawdziwym nie wiem , ale jak sie czytalo wygladal na wiarygodny bo za duzo "wodotryskow" nie mial :O

p.s z calego lania wody za najwazniejsze uwazam :
sealsi se kazali usunac bursta (sfintuchi i want my burst back)
i ze na testach byl celniejszy od ichnej wariacji m4 , potem bylo jeszcze blabla o mp7 pdw (tu moj tlumacz nie wyrobil nie iwem czy w koncu foczki to wrzucily do koszyka czy nie )
Stare 10-02-2003, 14:50   #16
vOchlin
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do vOchlin
Domyślnie

Sprowadzles go zza granicy, ile mniej wiecej cie to kosztowalo. Chodzi mi o przesylke, clo i koszt samego guna. Ostatnio bawilem sie troch G36 i naprawde ten gun mi sie podoba. Tylko w polskich sklepach kosztuje po 1600 zl, a jak patrzalem w innych sklepach jet tam po okolo 220$. Gdzie korzystniej by mi wyszlo?
Stare 10-02-2003, 15:12   #17
WUKASZ
General

Domyślnie

W San Marino. Z HK tez jezeli uda ci sie clo ominac. Inaczej niewiele zarobisz.

Stare 10-02-2003, 15:17   #18
No0oNe
General

Domyślnie

w polsce za 1650 w firearms masz g36c + bateria (gwarancja chodz jesli kupujesz prod marui to nie jest raczej niezbedna jesli sie sam bardzoe nie postarasz go rozwalic )
z hongkongu za 1250 zl masz g36c + bateria + hicap + dostawa express (4-6 dni do polski)

z tymze masz fifty fifty szanse ze zlapia cie na cle (ok 300-400zl)

podsumowujac z HK nawet z clem masz to smao co w polsce cenowo tylko ze jestes o hicapa do przodu (w PL 170 zl) tylze bez gwarancji.

jak cie nie zlapia na cle to jestes 500-600 zl do przodu (mi sie udalo i jestem happy katowi nie wiec jest srednio happy )

fakt jeszcze jest san marino moj qmpel sprowadzil wlasnie z san marino gole g36c (tylko bateria) 260 Euro , (jak sie nie jedzie do san marino to sie bardziej HK oplaca ale jak bedziesz tam przejazdem to jak najbardziej + KONIECZNIE DAJ mi znac ehhh te magazynki do glocka nie za 210 tylko 100zl)
Stare 10-02-2003, 15:25   #19
Sundowner
General

Domyślnie

@ No0one

Z tym używaniem czego się chce to tak dobrze teraz nie ma, bo wyposażenie te droższe, typu broń i ochrona balistyczna - musi być zatwierdzona przez SOCOM (dowódctwo operacji specjalnych). Jak do tej pory podstwową bronią jest M4 - dodatki do niego poszczególne formacje podległe pod SOCOM, mogą sobie dobierać samodzielnie.

Navy SEALs są podpięci pod SOCOM bodajże od 1996 roku, od tamtej pory nie mają zbyt dużego pola do manewru. Kilka lat temu SOCOM wydał rozpoządzenie o ogłoszenie przetargu na nowy karabin dla jednostek specjalnych (SCAR) ale ostatnio się wstrzymano i oczekuje się rozwoju sytuacji z XM8 prawdopodobnie SCAR będzie bazował na tym karabinie... czyli właściwie na G36

Wracając do samego Siga, wątpię aby SEALs wybrali ten karabin (552) jako zastępstwo M4 z 3 zasadniczych powodów :
- niewymienialnosć magazynków z innymi formacjami wojskowymi USA
- mała pojemność magazynków (20 pestek)
- broń jest zbyt krótka aby być "assault rifle", prędzej mogła by służyć jako zastęstwo Mp5 jako "entry gun" , tak jak to zrobił G36C w jednym z odziałów szturmowych szeryfa w jakimś tam chrabstie USA

Ale to by nie był pierwszy raz jak marui dla celów reklamowych dodaje sobie do nazwy dodatki - np. Sig 551 SWAT - w całych stanach tylko jeden oddział SWAT wykożystuję ten karabinek... i to i tak w ograniczonym stopniu - jako broni wsparcia (1 operator na grupę - będący zwykle dowódca grupy ), jak na razie w dużym stopniu wykożystuje się jeszcze PM'y Mp5 - z tym, że np w Los Angeles odziały SWAT przestały używać Mp5SD ze względu na zbyt małą moc obalającą pocisków z niego wystrzeliwywanych.
Stare 10-02-2003, 15:31   #20
No0oNe
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
@ No0one

Z tym używaniem czego się chce to tak dobrze teraz nie ma, bo wyposażenie te droższe, typu broń i ochrona balistyczna - musi być zatwierdzona przez SOCOM (dowódctwo operacji specjalnych). Jak do tej pory podstwową bronią jest M4 - dodatki do niego poszczególne formacje podległe pod SOCOM, mogą sobie dobierać samodzielnie.

Navy SEALs są podpięci pod SOCOM bodajże od 1996 roku, od tamtej pory nie mają zbyt dużego pola do manewru. Kilka lat temu SOCOM wydał rozpoządzenie o ogłoszenie przetargu na nowy karabin dla jednostek specjalnych (SCAR) ale ostatnio się wstrzymano i oczekuje się rozwoju sytuacji z XM8 prawdopodobnie SCAR będzie bazował na tym karabinie... czyli właściwie na G36

Wracając do samego Siga, wątpię aby SEALs wybrali ten karabin (552) jako zastępstwo M4 z 3 zasadniczych powodów :
- niewymienialnosć magazynków z innymi formacjami wojskowymi USA
- mała pojemność magazynków (20 pestek)
- broń jest zbyt krótka aby być "assault rifle", prędzej mogła by służyć jako zastęstwo Mp5 jako "entry gun" , tak jak to zrobił G36C w jednym z odziałów szturmowych szeryfa w jakimś tam chrabstie USA

Ale to by nie był pierwszy raz jak marui dla celów reklamowych dodaje sobie do nazwy dodatki - np. Sig 551 SWAT - w całych stanach tylko jeden oddział SWAT wykożystuję ten karabinek... i to i tak w ograniczonym stopniu - jako broni wsparcia (1 operator na grupę - będący zwykle dowódca grupy ), jak na razie w dużym stopniu wykożystuje się jeszcze PM'y Mp5 - z tym, że np w Los Angeles odziały SWAT przestały używać Mp5SD ze względu na zbyt małą moc obalającą pocisków z niego wystrzeliwywanych.
magazynki sa tez 30 , w charakterze entry guna bym sie nie zdziwil ze wzgledu na niesamowita manewrowosc i wygode, ja bym go nazwal na miejscu marui predzej sig552 gsg9 ; P bo ostatnio znalazlem od groma fotek gsg9 z sg552 , no ale to fotki cholera ich wie.
Stare 10-02-2003, 15:40   #21
vOchlin
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do vOchlin
Domyślnie

Czy z San Marion jest jakis sklepem internetowy. Czy Twoj kumpel Neon sprowadzal to przez kogos. Bo perspektywa zaoszczedzenia 500 zl jest bardzo kuszaca
P.S. Podaj mi adresy tych sklepow z hongkongu.
Stare 10-02-2003, 15:49   #22
No0oNe
General

Domyślnie

znajomi qmpla wyjechali na wakacje do wloch szczesliwym trafem przejezdzali przez san marino wiec odstali zlecenie kupienia 2 elektrykow i gaziaka
[wtracenie]swoja dorga gaziaki tam wychodza w tej samej cenie co z hongkongu z jednym wyjatkiem - glocki KSC (najlepsze glocki na rynku) sa tansze nawet od tych w HK :
glock18c
wgc-118$ + dostawa
SM - mnie wyniesie to 320 zl i w ramach promocji bodajze jest zamiast magazynka 23 magazynek dlugi na 49 kulek [/wtracenie]

adres tego sklepu (maja ladna mapke jak dojechac)
http://www.francoemonica-softair.sm/
a jako ze mieszkasz w warszawie jesli cos bedziesz stamtad zamawial badz jechal lub ktos ci qpi czuj sie zobowiazany dac mi znac (gg 3021990)

adresy sklepow HK:
www.wgcshop.com (nieoficjlanie uwazany za najlepszy sklep w HK )
www.redwolfairsoft.com (tez solidny , chodz ja uzywam go jako przegladarke nowosci w swiecie airsoft ]
www.dentrinity.com (nic nie zamawialem ale z opinii wynika ze sa OK)

odradzam:
www.uncompany.com (okantowali firearms wysylajac im uzywane gnaty zamiast nowych do sprzedazy)
www.tokyo-hobby.com (czy jakos tak) jak zobaczylem tamtejsze ceny to spadlem z krzesla (wszystko -50$) ale z inetowych opinii wynika ze to albo oszust albo baaaardzo wolno sle (jeden klient sie odczekal po pol roku jak juz stracil nadzieje i pogodzil sie ze strata kasy)
Stare 10-02-2003, 15:54   #23
KaT
General

Domyślnie

ja kupilem tutaj:

http://www6.wargameclub.com/WGC_Shop/

Clo mnie wynioslo 359 pln, ale po wizycie w Urzedzie Celnym wiem, ze to sa tacy debile, iz zamiast 100% wartosci przesylki jak zrobilem za rada Neona (nie martw sie, nie gniewam sie ) moglem spokojnie dac 30% i zaplacic o wiele mniejsze clo w granicach 100-150 pln.
Napisalem biurwie, ze to replika strzelajaca kulkami o mocy 1J to zrobila oczy i sie pyta "Ale prawdziwa, czy zabawka?"
W kazdym razie clo na zabawki to 12% do tego VAT chyba 22%.
W sumie za ok 1700 pln mam guna, baterie, ladowarke i rozladowywarke, wiec i tak jestem te 200 pln do przodu
Wszystkim kupujacym polecam zanizenie wartosci przesylki, mowisz, ze to plastikowa zabaweczka i nikt sie o nic wiecej nie pyta.
Stare 10-02-2003, 17:38   #24
No0oNe
General

Domyślnie

do medala inkuba i kata

ta wyprawe na podboj czosnowa proponuje zaczac o 8.30 (sobota) na pl bankowym kolo pomnika pasi?
Stare 10-02-2003, 18:14   #25
WUKASZ
General

Domyślnie

Mnie jednak najbardziej rajcuje San Marino.
+ W jednym z wiekszych sklepow pracuje Polak
+ w zasadzie ma sie gwarancje: wysylasz foty uszkodzenia, oni wysylaja czesci
+ ceny (w sklepie Safar nizsze ceny niz w tym inetrnetowym francomonica)

- specjalnie organizowana wyprawa oplaca sie dopiero od kilku elektrykow. Kto wie moze w przyszlosci zebralaby sie tu jakas grupka?

Co do sklepow z HK zdecydowanie najlepsza renome w Polsce ma WGC (na swiecie zreszta tez b. dobra) Jedyne co mnie wkurza to zawyrzanie kosztow kuriera przez sklepy z HK. Podobno czasem rzedu 20-30 $

Stare 10-02-2003, 18:21   #26
No0oNe
General

Domyślnie

nie powiedziabym to redwolf zawyza (zawsze 30$ wiecej niz wgc)
Stare 10-02-2003, 18:30   #27
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał No0oNe
do medala inkuba i kata

ta wyprawe na podboj czosnowa proponuje zaczac o 8.30 (sobota) na pl bankowym kolo pomnika pasi?
Juz sie umowilem z Inkubem pod dworcem Warszawa Srodmiescie(PL. Zawiszy). I o godzinie 8, gdyz dojazd do Czosnowa zajmie nam minimum 30-40 minut, no chyba ze sie zrzucicie na ewentualny mandat to w 20 dojade
Stare 10-02-2003, 19:11   #28
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Dworzec Warszawa Śródmieście to NIE JEST plac Zawiszy tylko ten koło skrzyżowania Marszałkowskiej i Jerozolimskich
Reszta się zgadza
Inkub
Stare 10-02-2003, 19:23   #29
Sundowner
General

Domyślnie

Lol.. tylko weźcie aparaty fotograficzne
Stare 10-02-2003, 19:53   #30
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Dworzec Warszawa Śródmieście to NIE JEST plac Zawiszy tylko ten koło skrzyżowania Marszałkowskiej i Jerozolimskich
Reszta się zgadza
Inkub
heh na tym skrzyzowaniu to jest plac Dmowskiego, ladne rondko i stacja metra nieopodal
Ja tam kojarze tablice o dworcu srodmiescie w rejonie bazarku na PL.Zawiszy. Jeden pies, bylebym trafil
Stare 10-02-2003, 20:14   #31
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Rondo Dmowskiego to skrzyżowanie Krakowskiego Przedmieścia i Marszałkowskiej. A Pl. Zawiszy to przy dworcu W-wa Ochota
Inkub
Stare 10-02-2003, 20:46   #32
MEDAL
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do MEDAL
Domyślnie

kurcze to juz nie wiem (( w sumie kat bedziesz jechal od siebie to masz do mnie po drodze moze bys mnie zabral z jana pawla no chyba ze jedziesz jakos inaczej
Stare 10-02-2003, 21:18   #33
No0oNe
General

Domyślnie

jestem komunikacyjnym inwalida jesli chodzi o poruszanie sie wg nazw a nie pkt odniesienia ... jak tam dojechac z ursynowa?
Stare 10-02-2003, 21:35   #34
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Rondo Dmowskiego to skrzyżowanie Krakowskiego Przedmieścia i Marszałkowskiej. A Pl. Zawiszy to przy dworcu W-wa Ochota
Inkub
Oj Inkub przegiales
Marszalkowska nie krzyzuje sie z Krakowskim Przedmiesciem, bo sa to ulice rownolegle wzgledem siebie. Zapewne chodzilo ci o rondo De Gaulle'a na skrzyzowaniu Nowego Swiatu, bedacego przedluzeniem Krakowskiego Przedmiescia i Al. JErozolimskich. Pl. Zawiszy znajduje sie na skrzyzowaniu ulic Towarowej, Grojeckiej i Al. Jerozolimskich jakis 1 km na zachod od ronda de Gaulle'a, w Centrum a nie na Ochocie i tamtez widzialem kiedys tabliczke dworca Wawa Srodmiescie i stad moje przypuszczenie
A moze tak dla ulatwienia umowimy sie pod Centralnym na petli?
Stare 10-02-2003, 21:37   #35
No0oNe
General

Domyślnie

jestem za :O albo umowcie sie gdzie chcecie tylko przyjedzcie po mnie pod jakies metro i tak sie nie spieszcie jest napisane 9 ale jak przyjedziemy o 10 ale za to bedziemy gotowi w 5min to nic nas nie ominie twedy
Stare 10-02-2003, 21:45   #36
WUKASZ
General

Domyślnie

A moze byscie sobie zrobili z tego nowy topik? Przypuszczam ze podobna dyskusja bedzie miala miejsce czescie j

Stare 10-02-2003, 22:34   #37
MEDAL
Captain

Domyślnie

Centralny Pentla hmmm ROGER THAT czyli 8 ? czy jak ...
Stare 10-03-2003, 01:25   #38
KaT
General

Domyślnie

Ciebie Medal moge zabrac po drodze, np spod rogu Al. Jana Pawla II i Stawki, co ty na to?
Stare 10-03-2003, 08:03   #39
MEDAL
Captain

Domyślnie

KAT zawsze wiedziales jak mi dogodzic jestem caly twoj zadzwonie dzis do ciebie lub postaram sie dorwac na GG to sie umowimy na konkretna godzine
Stare 02-10-2008, 16:19   #40
djvirus
Command Sergeant Major (CSM)

Miasto: Gdynia
Wyślij wiadomość przez AIM do djvirus
Domyślnie

A nikt chyba nie napisał czy mowimy o G36C od TM, CA, czy moze JG

Ja zakupiłem od CA, do tego lufe precyzyjną firmy SYSTEMA, kolimator, celownik laserowy, do tego dojdzie jeszcze latarka i ewentualnie bipod

O takiej choince mowiles Inkub ?

ps. Szyny boczne górne i dolne są w standardzie, nie ma jednak problemu z dokupieniem ich jak i z dokupieniem dłuższych.
djvirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2008, 16:32   #41
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

nie ma to jak odkopac temat sprzed 5 lat
Stare 02-10-2008, 16:45   #42
djvirus

Domyślnie

Co za różnica sprzed ilu jest lat?
Sam zamówiłem tą replikę i dzięki temu tematowi, mogę podyskutować z osobami które mają ta replikę od jakiegoś czasu.

To przestępstwo ?
Stare 02-10-2008, 18:15   #43
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał djvirus Zobacz Wiadomość
Co za różnica sprzed ilu jest lat?
Sam zamówiłem tą replikę i dzięki temu tematowi, mogę podyskutować z osobami które mają ta replikę od jakiegoś czasu.

To przestępstwo ?
jezeli w ogole ktos z tych osob piszacych w tym temacie jeszcze tutaj zaglada to bedzisz mial szczescie...
Stare 02-14-2008, 13:26   #44
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Czasami zagląda
Stare 03-24-2008, 18:57   #45
djvirus

Domyślnie

Wiec skoro zagląda, może ktoś napisze, o jakie G36C chodzilo ?
Zrobiles Inkub ze swojej Giety jakąś "choinke" ?

Masz moze fotki ?
Stare 03-29-2008, 08:11   #46
DaViDuSieK
Corporal

Domyślnie

Też mam tą broń jest nawet spoko ale przechodze niedługo na M16
DaViDuSieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-29-2008, 08:58   #47
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Cytat:
Napisał djvirus Zobacz Wiadomość
Wiec skoro zagląda, może ktoś napisze, o jakie G36C chodzilo ?
Zrobiles Inkub ze swojej Giety jakąś "choinke" ?

Masz moze fotki ?
Najprawdopodobniej TM, 5 lat temu to możesz zapomnieć że funkcjonowały takie firmy jak JG.
Stare 03-31-2008, 19:16   #48
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

TM, wtedy nie bylo specjalnego wyboru. Bron do dzis spisuje sie swietnie, choc nie mam obecnie zbyt wielu okazji do postrzelania. Co do choinki - chwyt przedni, optyka, przez jakis czas kolimator. Nic wiecej nie dokladalem
I.
Stare 04-15-2008, 08:32   #49
djvirus

Domyślnie

JG? A fe
Myslałem bardziej o CA
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania