Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Kącik sprzętowy

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 08-17-2007, 14:49   #51
matrek
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Remek kusilo kusilo z tego co wykusilem to po wypocinach moze +3 fpsy dostalem zawsze cos jak na 20 to duzo
matrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 08-17-2007, 18:23   #52
[Jasiek]
Corporal

Domyślnie

Jak ty wiliczyles ze dodalo ci 3fps-y? takie male zmiany sa niezauwazalne...
[Jasiek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-17-2007, 18:37   #53
matrek
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

patrzac w sciane na pustym serwie zostawiajac kompa tak 15 min az wszystko sie ustabilizuje...
matrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-17-2007, 21:57   #54
[NIKON]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Murek Zobacz Wiadomość
Za "ini" i tak bana nie dostaniesz... więc ... pelne pole do popisu ^^
@czester:
Ty jak ustawiłes detale w grze to je testowałes bo chyba najstabilniej chodzi na Twoich detalach a dodam że nie które są na highest ...
W ogole silnik jest tak skopany że lepiej ustawić sobie normal niz lowest ;/
Tak? to powodzenia przy sprawdzaniu CVARów na ACI itp.
Kiedyś wszystkie sierściuchy też tak mówiły przy tweeku broni "setfireadjust". w końcu sprawdzano, czy nie ma binda pod taki ciąg znaków i baj baj
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-17-2007, 22:04   #55
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

przeciez Remek napisal ze na stronie ma nic za co mozna dostac bana w aci, z kolei te wartosci zakazane w twlu podejrzewam ze zostana oznaczane na stronie
Stare 08-17-2007, 23:32   #56
Lolek1234
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

mam pytanie jak mam zrobic te ustawienia na mapy jak nie moge wejsc do zwyklego panelu nvidi tylko mam ten nowy :/ a tam nie moze dawac takich samych wartosci jak pokazane tylko tam mam ciagle procenty
http://img329.imageshack.us/my.php?image=oemdzire3.png
Karte graficzna mam 8600gts stery wgrywalme juz wszystkie i nie moge przejsc do panelu klasycznego :/
Zainstalowalem takze nvtweaka i tez nie moge dostac sie do panelu klasycznego itp zablokowane mam tez wyostrzanie obrazu.
Lolek1234 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-18-2007, 02:01   #57
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aat Zobacz Wiadomość
and Who get bad bad Sound card
can go to download page and download the prgoram and at the down of the page u can see how set it.
u will hear beeter
Yeah, but this program mute microphone on Realtek AC'97, so you cant use teamspeak and other communication stuff ;]

No właśnie, tak sobie testowałem ten program SRS Audio Sandbox i powiem szczerze że dla ludzi korzystających ze zintegrowanych kart muzycznych, i ze starszych jest naprawdę świetny. Dzięki niemu naprawdę o wiele wyraźniej słychać szczegóły i wszystkie wysokie dzwięki takie jak wyciąganie nadów/flashy, chodzenie po charakterystycznych miejscach. Tylko co z tego jak wyłącza opcje nagrywania w ustawieniach dzwięku - zmieniając urządzenie miksujące. Niestety jest to bardzo upierdliwe bo po każdym włączeniu tego programu, zmianie jakichkolwiek ustawień, czy podgłośnieniu dzwięku w tray'u trzeba zmieniać w opcjach, na swoją standardową kartę. Ma ktoś pomysł jak to jakoś zautomatyzować?
Stare 08-18-2007, 11:54   #58
Murek
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Murek Wyślij wiadomość przez MSN do Murek
Domyślnie

Cytat:
Napisał [NIKON] Zobacz Wiadomość
Tak? to powodzenia przy sprawdzaniu CVARów na ACI itp.
Kiedyś wszystkie sierściuchy też tak mówiły przy tweeku broni "setfireadjust". w końcu sprawdzano, czy nie ma binda pod taki ciąg znaków i baj baj
Za poważnie odebrałeś mojego posta. Jak ktoś się bierze za tweakowanie to powinien chociaż troszeczkę się orientować za co może być kick a za co nie...
Stare 08-22-2007, 09:00   #59
Green_Day
Master Sergeant (MSG)

Miasto: LbN
Domyślnie

jak mam niezintegrowana kartę to SRS Audio Sandbox pomoże coś czy tylko efekty sa słyszalne na zintegrowanych?

Ostatnio edytowany przez Green_Day : 08-22-2007 o 16:47
Green_Day jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-01-2007, 06:20   #60
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

kurcze zaczalem sobie krok po kroku czytac to coś z twl'a i gra chodzi coraz lepiej
gangsta.PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-04-2007, 08:01   #61
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

To taki maly tip - u mnie przerzucenie swapu z drugiego dysku na ten systemowy ograniczylo troche laga powodowanego przez pb. Wredny syf mieli po wszystkim co jest aktualnie uzywane.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-04-2007, 15:07   #62
M1.
Captain

Domyślnie

moze w 2.8.2 nie bedzie juz tych uslug punkbustera frajerskich
chociaz watpie w sumie
Stare 09-04-2007, 15:14   #63
Murek
Captain

Domyślnie

chyba śnisz Emsiaku
Stare 09-04-2007, 15:17   #64
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

PB to dno a nie anty-cheat, uczciwym graczom ładują różne paskudztwa spowalniające gre a czituchy i tak obchodzą je w banalny sposób, bo co aktualizacja tego ścierwa to po kilku godzinach nowe cheaty
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-04-2007, 15:47   #65
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

To graj na serwerach, nawet nie bez PB, ale chociażby bez skryptów np. ACI. Zobaczysz, że jednak PB, gdy dobrze się go wykorzysta, bardzo pomaga. Inaczej nie byłoby żadnego sensu gry, chyba że sam byś sobie odpalił jakieś cheaty i gdyby podniecała się rywalizacja, kto na serwie ma lepsze aimboty itp.

Jak myślisz, że jest możliwym stworzenie programu antycheaterskiego, którego nie dałoby się obejść, to jesteś w ogromnym błędzie. Najzwyczajniej nie masz zielonego pojęcia na jakiej zasadzie to wszystko działa.
Stare 09-04-2007, 18:18   #66
M1.
Captain

Domyślnie

no pb ogolnie wiadomo ze dobry... ale te idiotyczne uslugi w niczym nie pomagaja, bo haxy jak byly tak sa...
musze przerzucic AA na partycje systemowa moze faktycznie cos to pomoze : d
Stare 09-05-2007, 22:52   #67
Sebaa
Warrant Officer 1

Domyślnie

pb spoko gdyby nie robilo syfu na kompie. na obecnej wersji pb nie jestem wstanie grac co jakis czas scinki naj przy Packet losstach, mecze sie juz z tym od dluzszego czasu i nie kminie o co biega :/ cpu 4800+ Radeon 1950 pro giga ramu Geil DDR2 667 Mhz dysk 250 seagate sata 2 ...... moze wy cos poradzicie bo ja juz nic nie wymysle..... jednym slowem HELP
Sebaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 00:41   #68
Raiden
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Raiden Wyślij wiadomość przez MSN do Raiden
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebaa Zobacz Wiadomość
pb spoko gdyby nie robilo syfu na kompie. na obecnej wersji pb nie jestem wstanie grac co jakis czas scinki naj przy Packet losstach, mecze sie juz z tym od dluzszego czasu i nie kminie o co biega :/ cpu 4800+ Radeon 1950 pro giga ramu Geil DDR2 667 Mhz dysk 250 seagate sata 2 ...... moze wy cos poradzicie bo ja juz nic nie wymysle..... jednym slowem HELP
majac taki sprzet nie ma prawa Ci lagowac w sensie sprzetowym. zrob formata, jesli to nie pomoze to zmien providera.... swoja droga to ja nie wiem co wy robicie na tych kompach...
mozesz rowniez zminiejszyc czestotliwosc cykania fotek przez pb( jest to w tym temacie opisane). mozesz rowniez zainstalowac programik ktory pomaga podobno z procesami pb, mozesz go znalezc na forum fragout.
Raiden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 06:59   #69
Sebaa
Warrant Officer 1

Domyślnie

wszystko juz prubowalem, lepiej chodzi gdy nie uzywam AAO Affinity, pb_sleep itp juz przerabialem przez 10 min ok plynnie chodzi a pozniej kicha, nowy system na nowym dysku osobna partycja pod AA zwiekszona ilosc plikow stronicowych nna partycji z AA itp......
Stare 09-06-2007, 07:42   #70
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

U mnie zmniejszenie czestotliwosci cykania fotek pogorszylo sprawe

Sprobuj zrobic jeden plik stronnicowania na partycji systemowej. Rozmiar staly, czyli min. i max np 2gb.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 08:11   #71
Sebaa
Warrant Officer 1

Domyślnie

na partycji sys mam ustawiony przedzial 1536-3072 i tyle samo na partycji AA
Stare 09-06-2007, 08:31   #72
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Cytat:
na partycji sys mam ustawiony przedzial 1536-3072 i tyle samo na partycji AA
Kiedys Bryk pisal na forum, zeby tai plik tworzyc na osobnej partycji. Wydzielasz kilka GB i trzymasz tam tylko plik stronicowania.
Stare 09-06-2007, 09:02   #73
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Jak myślisz, że jest możliwym stworzenie programu antycheaterskiego, którego nie dałoby się obejść, to jesteś w ogromnym błędzie. Najzwyczajniej nie masz zielonego pojęcia na jakiej zasadzie to wszystko działa.
szkoda tylko że nie potrafią już zapobiegać bez dodawania kolejnych usług zasrywając system kolejnymi procesami, robieniem screenów podczas gry.
co to dało że PB ma dodatkowe usługi? czituchy już dawno sobie z tym poradziły a mi zostaliśmy z tym dziadostwem, na ich forum wszystko tak opisują że każdy lamer potrafi użyć cheatów.

podobnie z HW banem, zbanowany sprzęt już dawno przez te 3 lata powędrował w obieg, znajomy kupił rok temu sama płytę główną od jakiegoś kolesia ( obaj gracze) okazało się że wystarczył jedynie zbanowany nr MAC by ujrzał napis że dostał HW bana. Oczywiście bana nie dostaje się na kolejny sprzęt , gdy pisał do EB odp mu że nic nie mogą zrobić, dopiero po zmianie MAC tego się pozbył.
(niech ktoś tego nie odczytuje źle, osoba ta nigdy nie dostała HW bana, kupiła sprzęt który jest częścią otrzymanego bana w innym PC, dlatego też jedynie zmiana MAC pomogła, w innym przypadku tak to nie wygląda).
wiem to może wydawać się głupie, ponieważ sam uważałem że do HW bana potrzeba jest jakaś składnia, a tu okazało się że wystarczy dosłownie jeden element. > czyli kolejna nieudolność programistów PB
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 12:13   #74
Sebaa
Warrant Officer 1

Domyślnie

ustawilem na innych partycjach 1536 MB i troche pomoglo ale to jeszcze nie to... a odnosnie tworzenia pliku na oddzielnej partycji to nie kminie o co biega ...
Stare 09-06-2007, 12:37   #75
bruit
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Robisz małą partycję na dysku - powiedźmy 2-3GB i tylko na niej ustawiasz Swapa (plik stronnicowania)
Stare 09-06-2007, 13:40   #76
M1.
Captain

Domyślnie

tez mam dobry komp... c2dE6300, gf7900gs, 1 gb ramu i sie grac nie da bo muli dyskiem strasznie od kiedy te uslugi PB sa, i ostatnio wlasnie zauwazylem ze to wina RAMu chyba, bo po 20-30 minutach jest z 2-3% wolnego... z 1gb oO
probowalem formata, defrag ale nic to nie daje

ramboosterem mozna zwolnic ramu troche to przez 1-2 rundy zamula ale potem juz jest przez jakis czas dobrze... poki znowu ramu nie zabraknie
Stare 09-06-2007, 17:20   #77
Sebaa
Warrant Officer 1

Domyślnie

dlatego dzisiaj zakupilem 2 giga ramu i chyba pomoglo wlasnie testuje
Stare 09-06-2007, 17:23   #78
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

Cytat:
Napisał M1. Zobacz Wiadomość
tez mam dobry komp... c2dE6300, gf7900gs, 1 gb ramu i sie grac nie da bo muli dyskiem strasznie od kiedy te uslugi PB sa, i ostatnio wlasnie zauwazylem ze to wina RAMu chyba, bo po 20-30 minutach jest z 2-3% wolnego... z 1gb oO
probowalem formata, defrag ale nic to nie daje

ramboosterem mozna zwolnic ramu troche to przez 1-2 rundy zamula ale potem juz jest przez jakis czas dobrze... poki znowu ramu nie zabraknie
Ja jakos u kolegi normalnie gram w AA na max detalach + plus dzwiek 3d (czy coś...) i mi nic nie zamula :O E4300 (nie kręcony), Radeon 1650 (nie wiem dokladnie jaki) 1 Gb Kingston 667 i gra sie wysmienicie a FPS nie spadaja poniżej 45

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2007, 14:43   #79
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

moze mi ktos wyjasnic dlaczego mam przemozne wrazenie ze jak mam internet speed ustawiony na Modem (czyli 4000) to o wiele lepiej sie gra? czasem na niektorych serwerach bron mi sie pojawia troche pozniej niz innym graczom, ale kule jakos szybciej lataja, ping mam delikatnie mniejszy, ogolnie gra jakos plynniej chodzi, tylko flesze lapia mnie niemilosiernie znowu... gdzie znowu (ciekawostka) przy 10000 co chwile (1/4) nic mi nie robily (ew tylko podrzucaly bron)
łacze http://www.speedtest.net/result/190475992.png
http://www.speedtest.net/result/190475697.png

pisze wlasnie tutaj, bo wyraznie wczesniej pisze ze gra powinna chodzic plynnniej (z tymi FPSami) przy 15000 a u mnie taki klops....
gangsta.PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-02-2007, 15:04   #80
coby182
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez AIM do coby182
Domyślnie

Nie wiecie czy informacje z tej strony http://www.aat.110mb.com/tweaks.html ,ktora juz nie dziala :/ sa dostepne w innym miejscu ?
Stare 11-02-2007, 15:48   #81
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał coby182 Zobacz Wiadomość
Nie wiecie czy informacje z tej strony http://www.aat.110mb.com/tweaks.html ,ktora juz nie dziala :/ sa dostepne w innym miejscu ?
u mnie działa
Stare 11-02-2007, 16:11   #82
coby182
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez AIM do coby182
Domyślnie

O lol u mnie juz tez A od 2 dni probowalem wejsc z 5 razy tutaj i nie chodzilo
Stare 11-02-2007, 20:28   #83
Murek
Captain

Domyślnie

na przyszlosc zapisz sobie cala zawartosc strony wraz z obrazkami na dysku...
Stare 11-23-2007, 13:46   #84
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Ma ktos jakiegos niezle armyops.ini pod 2.8.2 bo dzisiaj zainstalowalem i nieciekawie wyglada granie
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-22-2008, 07:44   #85
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

http://chester-zone.webpark.pl/armyops.ini

Plik .ini stworzony przez Chestera, u mnie śmiga nieźle.
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-06-2009, 14:07   #86
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Cytat:
ustawilem na innych partycjach 1536 MB i troche pomoglo ale to jeszcze nie to... a odnosnie tworzenia pliku na oddzielnej partycji to nie kminie o co biega ...
Robisz sobie osobna partycje, najlepiej w FAT albo FAT32 i ustawiasz na niej tylko plik wymiany nic innego. Najlepiej, żeby ta partycja była zaraz za dyskiem systemowym, albo najlepiej na innym fizycznie dysku niż system, na samym początku - lepsze programy pozwalają umieszczać partycje z uwzględnieniem ich fizycznej lokalizacji na dysku. Im bliżej partycja jest środka talerza, tym jest szybsza. O to z grubsza chodzi.

Wiem, ze to nie AAO tweaki, ale na pewno pomoże jeszcze:
-wyłączenie przywracania systemu.
-wyłączenie kilku niepotrzebnych usług z których się nie korzysta ( oczywiście , jeśli się nie korzysta) - info choćby tu : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=58521.
-wyłączenie przed graniem antyvira ( niekoniecznie bezpieczne, ale ja tak robie )
-wywalenie wszystkich zbędnych do grania procesów, np explorera - nie będzie paska widać ani ikonek, ale oszczędnośc pamięci jest.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania