Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-10-2003, 15:23   #101
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Na nowo odkrywam uroki Bridge i ostatnio często tam pogrywam. Generalnie wolę assault , do def przechodzę wtedy gdy już jestem zmęczony atakiem ale to tylko na kilka rund i out z serwera.

Walka w obronie jak dla mnie stała się poprostu nużąca (tak samo jak def na MPass , tylko że będąc w ataku mam już dość ginięcia od "snajpnięć" Mazia :wink.

Cytat:
Napisał polishtrooper
A ja lubie Bridge(szczegolnie Assault)szczegolnie jak mam 203 i gram przeciwko Przemooowi ktory siedzi sobie na balkonie w def
Hehe ja za to wiem czego nie lubię w obronie grając przeciwko tobie - dziury na środku czoła od pocisku z GP30-tki :wink:

P.S. Mazio obserwuję gdzie sa twoje ulubione pozycje snajperskie - więc już niedługo spodziewaj się niespodzianek :wink:
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-29-2003, 22:03   #102
[NIKON]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Merkav]Panowie niemozliwe stalo sie mozliwym :!: :!: Przed chwila wrocilem z mostu 7:0 dla ass :!: :!: gralo sie pieknie jeden koles mowil grenadierowi gdzie maja walic ,a drugi instruowal snajpera (mnie ). Bilans taki wygrana ass i straty w rundzie ok 3-4 (wiekrzosc strat to ci "niepokorni" co sie rwali do przodu). A obroncy nawet nie wiedzilei co powidziec jak schodzili jeden po drugim w ost. rundzie to juz kolo samochody i w wierzy wogule nie siedzieli tylko sie na gorkach kryli
Ehhh...ale chyba drugiej takiej walki nie doczekam
CO prawda to prawda, aby odniesc sukces w ass wystarczy dobra kompunikacjia, sniper i nader i to wystarczy. Coraz czesciec widze 6:1, 7:0 dla ass i to przez to ze lamy graja w defie po prostu ekipa nie biegnie metoda rambo do przodu aby nie potrzebnie zginac
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-29-2003, 22:22   #103
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

kilka razy juz mialem taka akcje, ze mi sie udawalo zaraz na poczatku rundy przedrzec na tyl defu i sam czyscil sobie wszystko po cichu od tylu, ale czesto po jednej udanej probie 4 kolesi zabezpieczalo dojscie, wiec ja sie tylko wychylilem i powiedzialem grenadierowi "many e on hill" - jeden nad 3 trupy, drugi nad - jeden trup...
pozniej poszedlem do przeodu, ale juz nie bylo co zbierac bo Kwasek dalej sie z m203 bawil...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-30-2003, 00:05   #104
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [MDW
-=[NIKON]=-]
Cytat:
Napisał [1st.PB
Merkav]Panowie niemozliwe stalo sie mozliwym :!: :!: Przed chwila wrocilem z mostu 7:0 dla ass :!: :!: gralo sie pieknie jeden koles mowil grenadierowi gdzie maja walic ,a drugi instruowal snajpera (mnie ). Bilans taki wygrana ass i straty w rundzie ok 3-4 (wiekrzosc strat to ci "niepokorni" co sie rwali do przodu). A obroncy nawet nie wiedzilei co powidziec jak schodzili jeden po drugim w ost. rundzie to juz kolo samochody i w wierzy wogule nie siedzieli tylko sie na gorkach kryli
Ehhh...ale chyba drugiej takiej walki nie doczekam
CO prawda to prawda, aby odniesc sukces w ass wystarczy dobra kompunikacjia, sniper i nader i to wystarczy. Coraz czesciec widze 6:1, 7:0 dla ass i to przez to ze lamy graja w defie po prostu ekipa nie biegnie metoda rambo do przodu aby nie potrzebnie zginac
To miło bo 90% moich fragow to rush
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-16-2003, 21:30   #105
[-=H=-]RunAhead[PL]
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [-=H=-]RunAhead[PL]
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Nightorc]a najgorsze jest to ze dupki prawie zawsze siedza w wiezy "bo pkt sa dla nich najwazniejsze
CZemu najgorsze Jesli wiesz ze "dupki"(cytuje) siedza w wiezy to przynajmniej wiesz gdzie walic, bo okien jest 3 i w praktyce 2 pociski z 203 wystarcza by ich nie bylo. Wg. mnie gorsza sytuacja jest kiedy czaja sie oni po wzgorzach niewiadomo gdzie. Wowczas grenadier staje sie bezbronny wobec defa. Ja grajac na BRIDGE(lub SE) zawsze odczekuje 1-2 minuty potem lece ridgami do middle tower i stamtad usuwam campujacych w wiezy. Ale i tak uwazam ze 203 dla def to pomylka.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania