Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-21-2006, 13:10   #101
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby
Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Widzisz thc zebralo sie w 6 w 2 teamach i wielcy hobbyiscie graja... ciesze sie ze dalej jestes dumny z tego ze nie daliscie mi sznas na pcrze.... Wiem ze do dzisaj to cie rajcuje lol
Moglibysmy grac i 20 w 5 teamach i co z tego? Acha, pewnie tlumaczysz to wszystko sobie ghostingiem. Bu. Szczegolnie ze wiekszosc rund siedziales na northowym spawnie.

Tu nie chodzi o to, czy mnie to rajcuje czy nie. To ty pierwszy poleciales plakac na forum, ze my Ci grac nie dajemy na PCRze (wulgarnych slow nie bede cytowal).

My sobie gralismy dla rozrywki, a tobie zwieracze puszczaly jak ktos z naszych cie zabijal.

I ty teraz komus wmawiasz, ze jest zalosny. To tak jakby murzyn sie na bialo pomalowal i potem chodzil i wyzywal innych murzynow od czarnuchow.

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Pewnie i tak THC w zyciu nie zagra w finale TWL a np Bizon grał... a pomimo tego jest "normalnym" czlowiekiem z ktrym nie wstyd wyjsc do knajpy.
No i nawet jezeli nie zagramy to co? Nie wiem co to ma do rzeczy. Dla Bizona wielkie uznanie, ze przy okazji cos tam osiagnal w grze.
Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Zastanawialiscie sie czemu urzadza sie LAN party w AA? Bo moim zdaniem to wypadkowa spedzania calych dni przed kompem Ja np zamiast LAN party wole isc ze znajomymi na dobra impreze albo wziasc dziewczyne na narty... ale jak to sie mowi kto co lubi ^_^
Ja tam na LanParty tez nie jezdze, ale bylo takie jedno LanParty urzadzone tylko dla graczy AA. I z relacji wynika, ze wiecej imprezowali niz grali. Dziwne?[/quote]

Twoje chamstwo itp o tym kim to nie jestes i jaki masz super graczy w klanie tylko swiadcza o tych kompleaksach o ktrywch wspomnialem... Zwieracze mi raczej nie puszczaja ale chyba miales nimile wspomnienia dotyczace tej czesci mięśni ...
Tak masz racje thx to super team o ogromnych umiejetnosciach. Ciesze sie ze masz taka radosc w tym o czym piszesz. Mam nadzieje ze teraz juz dasz sobie na luz i nie bedziesz onanizowal sie tymi swoimi problemami w komentarzach na tym forum. BArdzo cie juz o to prosze bo to nawet nie warte jest tego czytania.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-21-2006, 14:39   #102
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Prawda w oczy kole. Chociaz rad jestem, ze teraz przynajmniej kulturalniej piszesz, bo wtedy tak sie tym przejmowales, ze same urwy lecialy.
Stare 03-21-2006, 17:47   #103
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

No ale wciaz nie rozumiem czym sie tak podniecasz lol? Chcesz sobie cos udowodnic? To bylo z 9 miesiecy temu LOL. A jesli chcesz cos udowadniac masz moje gg i wiesz ze mozesz pogadac bo wiesz..krowa co duzo muczy...

Bo dla mnie to jest straszne napinanie sie ... tak jak w meczu z nami sie nie ponapinales?.... uch. Swoja droga jak czytam ten topic to nie ja mam wrazenie ze wsadzasz wzsedzie swoje 3 grosze czym zrazasz sobie ludzi. Bo od kiedy pamietam zawsze miales cholerny kompleks graczy 3rd rb ... i pomimo ze jaju z w zadnym klanie grac nie bede dalej masz nie skrywane zale i czepiasz jedynej sytuacji sprzed epoki lodowcowej. Ja wiem ze ci sie trudno czegos czepic a to widac daje Ci satysfakcje.... No to jesli to jest dla ceibei satysfkacja..
Stare 03-21-2006, 18:24   #104
Shibby
General

Domyślnie

Widze kolega nadal nie zrozumiał.

Ja się tym nie podniecam. Kto się tym podniecał (a raczej przeżywał to) i pierwszy wyjechał z tym na forum to chyba nie musze ci przypominać, prawda? Ja o tym nie wspomniałem tutaj, zeby się podniecać tylko żeby ci pokazać, jak bardzo jest nie na miejscu keidy ty nazywasz kogoś załosnym. Jeszcze raz przypomne jedno zdanie gdzies z tego tematu: To tak jakby murzyn pomalował się na biało i od tego momentu wyzywał innych murzynów od czarnuchów.

Teraz rozumiesz? Czy nadal będziesz się tłumaczył nie w tym kierunku co trzeba z tego przykładu z przeżywaniem głupich KIA w grze?

A jeżeli uważasz, że masz prawo nazwać kogoś załosnym na podstawie tego, ze jakies tam rankingi robia itp. to tym bardziej inni maja prawo nazwac ciebie zalosnym, bo przezywales smierc w grze do tego stopnia, ze poelciales sie wyplakac na forum. LOL.

Co do napinania sie na meczu z wami to albo ja mialem zanik pamieci albo nigdy z wami (co kolwiek to znaczy) nie gralem meczu. Jeden sie szykowal (ten klan pro cos tam) ale zescie nie stawili sie w zadnym terminie i to by bylo na tyle z naszych meczow.

Co do mojej opini o 3rdRB to po czesci masz racje. Nie przepadalem za tym klanem. Teraz wiem, ze to bylo troche nie fair, bo tak naprawde na opinie 3rdRB pracowalo dwoch gosci, ty i danielos. Ale wasze zachowanie tak sie rzucalo w oczy, ze cierpial na tym caly klan.
Stare 03-23-2006, 08:36   #105
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Czemu mam wrażenie, że Offtopic to stary dział Pralnia, którego miało nie być?
Stare 03-23-2006, 10:50   #106
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

masz mylne wrazenie Uto
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-23-2006, 14:14   #107
={GF}=Sammael_
Major

Wyślij wiadomość przez ICQ do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez AIM do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez MSN do ={GF}=Sammael_
Domyślnie

======moja własna opinia, nie wiązać z moim klanem==========

Tak sobie pomyślałem, że tutaj coś napiszę.
Nie wypowiadałem się wcześniej, bo nadzwyczajniej w świecie, po prostu nie interesował mnie ten ranking.
Powiem tylko co myślę, jako osoba siedząca z boku i patrząca na Was i cały ranking. Nigdy nie myślałem, że będę cytował Corsa (mieliśmy ze sobą starcie na serwerze, iskry może nie leciały ale wióry owszem) ale w jednym z nim muszę się zgodzić - sprawa wygląda tak, że 8/10 sędziów ma swoje klany w rankingu. Tylko tyle napiszę, wnioski mnie nasuwają się same - i nie mam tutaj na myśli krętactwa(nikogo nie chce oskarżać), po prostu dla mnie to jest dziwne(jeśli to nie za mało powiedziane), że doszło do takiej sytuacji.

Robicie ranking, chcecie żeby był obiektywny, piszecie o tym, że jest obiektywny i wymagacie od ludzi, żeby Wam uwierzyli, że jest obiektywny z takim składem sędziowskim.
Jeszcze raz powtarzam, nie chce Wam zarzucać niczego, ale sami sprowokowaliście (moim skromnym zdaniem) to co widzimy w tym temacie. Szczerze powiedziawszy, część argumentów Corsa i Chaosa jest dla mnie zrozumiała, natura ludzka jest zwodnicza, a dlaczego oni mają wierzyć na ładne oczy w Waszą praworządność.

Sammael, outsider i noob

PS: Do Sme... Seraphina, nie wiem czy tutaj zerkniesz ale wtrące swoje 3 grosze - dopiero teraz widzę jak straszliwie ograniczał Cię ={GF}=, wszędzie Cię teraz pełno :-) boję się otworzyć lodówkę (oczywiście to dobrze, nie zrozum mnie źle Tobie również niczego nie chce zarzucić, po prostu jestem pełen podziwu jak bardzo udzielasz się - pozdrawiam Cię, do następnego naszego spotkania na TS.)

======moja własna opinia, nie wiązać z moim klanem==========
Stare 03-24-2006, 06:43   #108
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Nie no jasne Sammael, ale to jeszcze nie powód, żeby rzucać obelgi w stronę organizujących takie coś. Jak się komuś to nie podoba, to przecież nie jest zmuszany do zainteresowania i respektowania wyników. Na tym forum na szczęście nie rządzi PiS (z wyjątkiem zabójczych prób forsowania pomysłów pisowych przez niejakiego Brzozę) i nie wszystko musi być takie jak góra powie.
Na chamstwo i prostactwo nie ma wytłumaczenia.
Stare 03-24-2006, 07:00   #109
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ale właśnie wszystko jest takie jak góra ustali Tu rządzi Bryk
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-05-2014, 23:13   #110
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Postanowiłem odświeżyć temat. Były w końcu te Oscary i sa już profesjonalni gracze w AA?
A jeśli tak to jakie budżety posiadają poszczególne turnieje?
Stare 03-06-2014, 09:53   #111
Shibby
General

Domyślnie

Ale to było dawno. W ogóle nie pamiętam takiego rankingu, a tym bardziej tego, że nawet w nim głosowałem. Ale z perspektywy czasu i przeczytaniu tych postów dochodzę do wniosku, że takie inicjatywy były potrzebne i scena się dalej rozwijała na przestrzeni kolejnych lat.

A turnieje (ale to później niż 2006 rok) chyba posiadały całkiem sensowne budżety jak na tak małą grę (pod względem liczby graczy), skoro nawet ja zarobiłem na tym pieniądze (nie duże, ale jednak w gotówce liczone w tysiącach pln). Ja tam miło wspominam AA2.
Stare 07-30-2014, 12:53   #112
Dariusz88

Miasto: Polska
Domyślnie

No to musiało być naprawdę dawno... bo trochę gram w tą grę i też nie pamiętam żadnego takiego rankingu
Dariusz88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania