Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-20-2006, 15:06   #51
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Dzizaz, przeciez to jest jedna tabelka, kilka cyferek. Według mnie zrobiona w celu czysto statystycznym, dla zabawy. Ale niektórzy przykładaja zbyt duza wage i za duzo emocji do niej

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-20-2006, 15:23   #52
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Cytat:
Napisał PeGie
Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
...w którym grali najlepsi w polsce.

ambient, no fog, suspend... mowia Ci cos te slowa
Rotfl... Tyle na temat polskiej sceny AA

Wiec teraz pol skladu dalej jest z 3rd rb tylko w simplusahc wiec dalej czituja Omf

@ Shibby nic do ceibie nie psialem wiec nie rozumiem tego postu...o-0
Co do mojego hobby to wlasnie jest AA ale nie tylko Co do zainteresowan to tez troche mam ... pewnego dnia tez wyjdziesz od mamusi i zobaczysz jak sie zyje. Mam nadzieje ze sie przygotujesz ... Oczywiscie to Twoja sprawa ale nie rozumiem ataku na mnie. Dla mnie wciaz to zalosne tak jak ta scena Zreszta posluchajcie opinie bo tutaj od 2 lat sa te same psedo madre nicki pod ktrómi kryja sie anonimowe trole i od 2 lat dowalaja sie jesli ktokolwiek powie im ze sa zalosni... Oczywscie przyznajcie sobie OScary Ale zobaczcie na to troche pod innym katem... zobaczycie jakie to żałosne ...

Co do wprowadzenia profesjonalnej sceny moha moznao tym zapomniec. Z punktu marketingowego nie jest to zupelnie nic warte - procz fascynatami jakim jest CFC nie maja nic poza satysfakcja. I tak bedzie... Powody? AA nie jest wyznacznikiem trendu w esporcie. Tak samo w hardwarze - stary silnik jeszcze zle wykozystany... Ciesze sie ze w sumie jest takie gorno fascynatów ale mysle ze przyjdzie taki czas ze zrozumiecie ze to nie jest mozliwe. A ataki o moim zachwaniu itp to tylko wyciaganie brudów zeby zamknac mi buźkę...
P.S. Shiby Żygi zrozumicie ze ja chc was ratowac Bo mi was skoda do diabła jest.... Może w następnych wyborach nie zagłosujecie na PiS ;/ ... to oczywiscie żart
Co do pisania zobac ze duzo starsi ludzie od Ciebie tylko sie z tego naigrywają. Po to jest tez z dupyhead Moze przez taka ironie, sarkazm itp zauwazycie ze to żałosne...
Jeszcze jedno Shiby zawsze duzo gadales ale jakos nic w zyciu nie osiagnales w ta gre...... I masz racje tak jak pisze Chaos masz kompleksy ktre leczysz ale nie tedy droga.... Nie w atakowaniu mnie pomimo ze ja nic a nic o tobie nie pisałem a juz na pewno ze szczekasz. Ale uderz w stol a nożyce...
Stare 03-20-2006, 15:33   #53
Piter
General

Domyślnie

Dla Was naprawdę nie warto organizować niczego... Nawet przy takiej pierdółce, jaką jest ten ranking, który przecież niczego nikomu nie zabiera, zleci się zaraz stado oszołomów wyśmiewających wszystko, zazwyczaj przedstawiając argumenty przedszkolaka. Napinacie się, jakby chodziło o dumę narodową albo honor waszej rodziny. Jak czytam posty niektórych to zastanawiam się, po co tyle czasu spędziłem bądź co bądź na scenie i czytałem te wszystkie brednie sfrustrowanych matołów, których pewnie w prawdziwym życiu nikt nie lubi. Przy najmniejszym temacie zaraz rozwija się dyskusja o progejmerstwie, albo przynajmniej o kolesiostwie i spisku masonów.

@Cors - nie rozumiesz tego, więc oskary nie są dla ciebie. Jeśli chcemy sobie przyznawać, to będziemy przyznawać, jednocześnie mając gdzieś opinię napinaczy. Jeśli ktoś np. za pomocą "zdupyheda" wyśmieje te nagrody, ale w sposób inteligentny i dowcipny, to sam będę się głośno śmiał, ale scyzoryk mi się otwiera w kieszeni jak czytam coś w stylu "OMF jak to żałosne looooool".
Stare 03-20-2006, 15:41   #54
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Pokaze Wam co mnie zainspirowalo.

http://team-pentagram.pl/index.php?tp=koment&id=1333

Chcialbym teraz aby Kors Chaos i inni pieniacze tak samo skrytykowali scene CSa ktora jest kilkadziesiat razy wieksza od naszej za beznadziejny pomysl z rankingiem.
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 15:45   #55
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cors
Co do mojego hobby to wlasnie jest AA ale nie tylko Smile Co do zainteresowan to tez troche mam ... pewnego dnia tez wyjdziesz od mamusi i zobaczysz jak sie zyje. Mam nadzieje ze sie przygotujesz ... Oczywiscie to Twoja sprawa ale nie rozumiem ataku na mnie. Dla mnie wciaz to zalosne tak jak ta scena Smile Zreszta posluchajcie opinie bo tutaj od 2 lat sa te same psedo madre nicki pod ktrómi kryja sie anonimowe trole Smile i od 2 lat dowalaja sie jesli ktokolwiek powie im ze sa zalosni... Oczywscie przyznajcie sobie OScary Laughing Ale zobaczcie na to troche pod innym katem... zobaczycie jakie to żałosne
książe z zaświatów... naucz mnie jak żyć... proszę
aleś ty życiowy i wogóle....

a jeszcze pare miesiecy temu machales uszami jak ktos Cie zabil na serwerze i ... zobowiązywałeś do mistSzCzostwa....

Zeby nie było total OT - wszystko co wpływa na jakikolwiek ruch na scenie, inicjatywa, cokolwiek postrzegam in plus.

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 16:13   #56
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziggy-
Pokaze Wam co mnie zainspirowalo.

http://team-pentagram.pl/index.php?tp=koment&id=1333

Chcialbym teraz aby Kors Chaos i inni pieniacze tak samo skrytykowali scene CSa ktora jest kilkadziesiat razy wieksza od naszej za beznadziejny pomysl z rankingiem.
Porównanie z CSem trochę mnie przeraża. Moja znajoma gra w to na dość wysokim poziomie (LANy za granicą itd.) i muszę powiedzieć, że przywykła do takich rzeczy, które dla mnie są oszołomstwem np. oskarżenia o czitowanie po każdym meczu. No ale może uda się wam stworzyć nową jakość
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 16:16   #57
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Cytat:
Napisał [the.game
]wah pwned 28pkt =]]] dobre dobre ^^ To jak to było ? 2x10 i jedna 8 ? W tym momencie to mnie rozpier******ście brak mi słów hehe ... To jest poprostu śmieszne ^^
dlaczego myslisz ze jestescie lepsi
- [PSF]
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 16:18   #58
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał fisheer
Chaos, jeszcze osobiste pytania: Moze boli Cie ze nie ma tam ZOMO?
Zgadles! To jest spisek, przeciez to my jestesmy najbardziej Phrrr0!

Nic mnie nie boli, nie rusza mnie ten ranking, moze poza tym ze widze tam niedocenione klany, a kilka pozycji mnie dziwi.
Ja po prostu patrze sobie z boku i mam ubaw z ludzkiej glupoty.

Nie widzisz ze to glosowanie jest ustawione pod jednego zakompleksionego czlowieczka?
Cytat:
2. Wybieramy 10 swoim zdaniem najlepszych klanów ostatniego miesiąca.
3. Przy okreslaniu aktywnosci zespolu nie bierz pod uwage trackera tylko aktywnosc w ligach, ladderach i innych rozgrywkach.
4. Zaczynajac od najwazniejszych a konczac na najmniej istotnych: Turnieje Lanowe, Ligi EU, Ligi PL, Turnieje EU, Turnieje PL, Laddery[...]
Dobra, zmiencie nazwe z "Top ten najlepszych polskich klanow" na "Top ten najaktywniejszych polskich klanow" to wszyscy przestana sie czepiac.
Stare 03-20-2006, 16:21   #59
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!

@ Shibby nic do ceibie nie psialem wiec nie rozumiem tego postu...o-0
Co do mojego hobby to wlasnie jest AA ale nie tylko Co do zainteresowan to tez troche mam ... pewnego dnia tez wyjdziesz od mamusi i zobaczysz jak sie zyje. Mam nadzieje ze sie przygotujesz ... Oczywiscie to Twoja sprawa ale nie rozumiem ataku na mnie. Dla mnie wciaz to zalosne tak jak ta scena Zreszta posluchajcie opinie bo tutaj od 2 lat sa te same psedo madre nicki pod ktrómi kryja sie anonimowe trole i od 2 lat dowalaja sie jesli ktokolwiek powie im ze sa zalosni... Oczywscie przyznajcie sobie OScary Ale zobaczcie na to troche pod innym katem... zobaczycie jakie to żałosne ...
Hmm, zacytowales mnie i odpisales, wiec myslalem ze do mnie. Jezeli nie to sorry, ale wprowadziles mnie w blad.

Jak siezyje, to ja wiem od dawna. Bo dla mnie AA to wlasnie hobby.

Czy jezeli dla kogos hobby to zbieranie znaczkow i robie to z niejakim uzaleznieniem, nikomu nie oddalby tych znaczkow, potrafi nawet zaplacic za znaczki, ktorych nie ma, to dla Ciebie jest on zalosny? Jezeli tak to nie masz pojecia czym jest hobby.

Ja np. nie zyje po to, bo tak musi byc i tyle. Tez mam zainteresowania, tez mam rozne hobby. Akurat AA nie jest najwazniejsze, bo nie przeznaczam na to nic z mojego budzetu. Co nie znaczy, ze jezeli sie interesuje gra, spoleczenstwem w tej grze i tak dalej to mam byc przez to zalosny.

A moze pochwal sie tymi swoim zainteresowaniami, jezeli je masz? Moze beda inne od naszych i powiemy Ci, ze jestes zalosny?

Jeszcze nie dawno byles "tak samo zalosny jak my". Pamietasz jak plakales, bo dostawales po dupie na PCRze? W glupie grze! My gralismy tam dla rozrywki, bo to nasze hobby, nie plakalismy po "przegranej". Ty sie za to straszyles kolegami, ze nas rozjada w meczu. Fajnie, ze to minelo u Ciebie. Ale np. dla mnie AA to nadal po prostu hobby, tak jak wtedy. Nadal nie rozpaczam, jak ktos mnie gdzies tam pokona. Bo to nie jest moje cale zycie, to moje hobby. I ty smiesz to nazywac czyms zalosnym?

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
P.S. Shiby Żygi zrozumicie ze ja chc was ratowac Bo mi was skoda do diabła jest.... Może w następnych wyborach nie zagłosujecie na PiS ;/ ... to oczywiscie żart
Ciesz sie, ze sie sam uratowales. Mnie np. nie masz od czego ratowac. Ratowac to bys mnie mogl np. od alkoholizmu (gdybym mial z tym problemy) ale nie od moich zainteresowan.

Co do tego zartu to dodam, ze akurat glosowalem na PO. Poza tym co maja moje zainteresowania do polityki?
Stare 03-20-2006, 16:21   #60
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Nie moge ahahaahaahhaha

Żygi tobie juz stary jebie.... Top 10 a macie sponsorów? Prownanie rankingu aa do Eurosportu to jakas parodia rozumiem jest cos w stylu zdupyheda? Nie wierze ze mozna byc tak do konca pierolnietym... Damn...
Requel zalozmy klan rzucimy prace i bedziemy keidys w top 10 - szkoda tylk oze zdechne z glodu i mnie eksmituja. Żygi ma fajnie jest na garnuszku u mamy...To ma pomysly siweze na top 10

Nie dziwie sie ze sie Bizon wqrza. Bo niektórzy pamiętają jeszcze jak wyglądała scena w 2003 roku...

Ranking TOP 10 nie wierze...OScray polskiej sceny AA - o ja nie moge ha - ciekawe czy bedzie transmisja na żywo.

P.S. Wlasnie dalem poczytac tego posta wspolpracownikom...Teraz Żygi to jesteś sławny
Cors ja Cie kocham, zawsze Cie kochalem. Jak bedzie w poblizu dzwon od razu stary ! Jesli bedzie chcial to mozesz u mnie przez tydzien mieszkasz, normalnie Ci lozko oddam, stary nakarmie Cie i o wodke troszczyc sie tez nie bedziesz
Widzicie jak to jest ? Gralismy w najlepszych klanach w Polsce a nawet w Europie ? I co i co ? Jestesmy normalni, to was boli ale jestesmy normalni. Jest mnostwo ludzi, jeszcze grajacyh w ta gre, ktorzy wiedza co to sukces, wieca jak grac i jak grac pzoadnie a nie stali sie malymi kłamliwymi dziwkami ganiajacymi za sponsoringiem i pieniedzmi po trupach (kłamiąc, oszukując itd banda dwulicowców tak zwana) ! Pozdro dla kumatych bo wierze, ze sa i jest ich duzo !

Robienie z siebie pro to jest glupota (sklada sie na to niedosc, ze samolubnosc to jeszcze pycha) a nie umiejetnosc czy cos tam ktos madry z "pro" ekipy napisal.

Podzielcie sobie scena jak w boksie na amatorow i zawodowcow i robcie se wtedy nawet Top 100 i rozdajwajcie Oscary, niedziwiedzie, palmy czy co tam sobie chcecie

Chcecie byc pro a badzcie sobie. Ale robcie to uczciwie i morlanie. Jak to ta nowa reklama piłkarska mowi: "Grajcie pięknie" czy jakos tak... W kazdym razie szeroko rozwinięte znaczenie napewno takie samo...
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 16:34   #61
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bizon[PL
]
Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Nie moge ahahaahaahhaha

Żygi tobie juz stary jebie.... Top 10 a macie sponsorów? Prownanie rankingu aa do Eurosportu to jakas parodia rozumiem jest cos w stylu zdupyheda? Nie wierze ze mozna byc tak do konca pierolnietym... Damn...
Requel zalozmy klan rzucimy prace i bedziemy keidys w top 10 - szkoda tylk oze zdechne z glodu i mnie eksmituja. Żygi ma fajnie jest na garnuszku u mamy...To ma pomysly siweze na top 10

Nie dziwie sie ze sie Bizon wqrza. Bo niektórzy pamiętają jeszcze jak wyglądała scena w 2003 roku...

Ranking TOP 10 nie wierze...OScray polskiej sceny AA - o ja nie moge ha - ciekawe czy bedzie transmisja na żywo.

P.S. Wlasnie dalem poczytac tego posta wspolpracownikom...Teraz Żygi to jesteś sławny
Cors ja Cie kocham, zawsze Cie kochalem. Jak bedzie w poblizu dzwon od razu stary ! Jesli bedzie chcial to mozesz u mnie przez tydzien mieszkasz, normalnie Ci lozko oddam, stary nakarmie Cie i o wodke troszczyc sie tez nie bedziesz
Widzicie jak to jest ? Gralismy w najlepszych klanach w Polsce a nawet w Europie ? I co i co ? Jestesmy normalni, to was boli ale jestesmy normalni. Jest mnostwo ludzi, jeszcze grajacyh w ta gre, ktorzy wiedza co to sukces, wieca jak grac i jak grac pzoadnie a nie stali sie malymi dziwkami ganiajacymi za sponsoringiem i pieniedzmi ! Pozdro dla kumatych bo wierze, ze sa i jest ich duzo !
to wasze afiszowanie się z "normalnością" ("doczytałem współpracownikom") i jacy to nie wy, wybaczcie juz jest żałosne...
żeby nie było, nie gram już w AA i jak dziwka nie ganiam za sponsoringiem i nie mam zamiaru bo mam wazniejsze rzeczy na głowie, ALE skoro tak was pochłania ta "normalność" to co wy tu jeszcze robicie...

dziękuje być tak "normalnym" puk puk hipokryzja.

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 16:40   #62
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Ja tez juz nie gram w AA bo sie stalo zbyt pro. Rozumiesz to zniszczylo cala radosc tej gry. Gra nie cieszy a meczy i wkurwia. Poswiecilem tej grze mnostwo czasu i chcialem ja rozwijac jak duzo ludzi, ale nie chcialem, zeby rozwijala sie tak. A co ? kto mi zabroni sobie napisac swoje zdanie na forum ? Żałosne to jest to co sie dzieje. Poza tym mam to gdzies opozycja zawsze wszedzie jest na z góry straconych pozycjach.
Stare 03-20-2006, 16:51   #63
Shibby
General

Domyślnie

Widzisz, a ja gram dalej i mnie gra nie meczy. Gra i wszystko co z nia zwiazane to dla mnie rozrywka. To teraz mam byc zalosny i nienormalny, bo mnie gra nie zmeczyla i nie wkurzyla tak jak Ciebie?

A moze to po prostu Ty brales ja zbyt powaznie, skoro zatraciles przyjemnosc plynaca z grania?

Caly ten ranking to jedna wielka zabawa, a niektorzy tak to na powaznie biora, ze az chca ratowac nas z tej "przepasci". LOL
Stare 03-20-2006, 17:00   #64
.error.[Bizon]
General

Domyślnie

Ja ją bralem kurewsko pozytywnie to jedno a dwa czytaj ze zrozumieniem ja nie napsialem, ze gra ma Cie zmeczyc, skoro Cie cieszy to ok gratuluje i podziwiam Cie szczerze, ale jest mnostwo ludzi co mają paru "pro" troche do zarzucenia i warto to powiedziec w koncu nie tylko pro graja w AA. Poza tym frajerstwo (czytaj pro) trzeba tępić, zeby sie nie panoszylo
Stare 03-20-2006, 17:06   #65
Shibby
General

Domyślnie

Co nie zmienia faktu, ze ten ranking to tylko zabawa, nie zalezy od niego niczyje zycie, za pierwsze miejsca nie ma zadnych nagrod itd. To moze niech niektorzy nie biora go tak na powaznie? Oszczedza sobie chociaz nerwow i czasu.
Stare 03-20-2006, 17:11   #66
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

Bizoniasta paróffa ma racje

Gdybyś coś wiedział to może byś inaczej to traktował Shibby + Chesterrr . Sam do was nie mam nic ale porpostu już bzdety piszecie lekkie . Dajcie sobie na luz i może ktoś coś zrobi mądrego ,żeby ta "SCENA" ^^ się rozwijała w dobrym kierunku ,a nie w byciu super masta blasta pro ^^

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 17:14   #67
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
Nic mnie nie boli, nie rusza mnie ten ranking, moze poza tym ze widze tam niedocenione klany, a kilka pozycji mnie dziwi.
Ja po prostu patrze sobie z boku i mam ubaw z ludzkiej glupoty.
Jakiej glupoty? Tworzenie czegos co ma sens?

Cytat:
Napisał cHAOs
Nie widzisz ze to glosowanie jest ustawione pod jednego zakompleksionego czlowieczka?
Nie nie widze, i tak kazdy wie ze Sim+ obecnie sa najlepsi...
Cytat:
Napisał cHAOs
Cytat:
2. Wybieramy 10 swoim zdaniem najlepszych klanów ostatniego miesiąca.
3. Przy okreslaniu aktywnosci zespolu nie bierz pod uwage trackera tylko aktywnosc w ligach, ladderach i innych rozgrywkach.
4. Zaczynajac od najwazniejszych a konczac na najmniej istotnych: Turnieje Lanowe, Ligi EU, Ligi PL, Turnieje EU, Turnieje PL, Laddery[...]
Dobra, zmiencie nazwe z "Top ten najlepszych polskich klanow" na "Top ten najaktywniejszych polskich klanow" to wszyscy przestana sie czepiac.
Uwazasz ze powinno sie brac pod uwage tracker? Przeciez tylko i wylacznie na meczu mozna sie przekonac o umiejetnosciach klanu/gracza, wiec...?

Mi sie wydaje ze krytykujacych ten ranking mozna podzielic na 2 grupy:
1. Krytykujacych z zasady
2. Nie pasuje im wynik glosowania sedziow (pozdro the.Game)

Poza tym jakos nikt nie ma zastrzezen (wiekszych) do sedziow, a to wlasnie oni decyduja jak na prawde bedzie wygladal ranking, wg mnie sedziowie byli na tyle "czysci" ze kazdy sie przypieprza o byle szczegol, a nie moze zrozumiec ze ten system glosowania daje najbardziej obiektywny wynik.

EDIT
Game, jak rozumiesz bycie pr0? Bo jest to postrzegane jako cos zlego. Na scenie mamy 2 znaczenia tego slowa: jedno oznacza "wygrana za wszelka cene" (bardzo wzgledne pojecie) a drugie moze nie profesjonalna gre, ale pojscie troche w tym kierunku.
W przypadku pierwszego znaczenia nie widze zwiazku miedzy Rankingiem z byciem pr0
W przypadku drugiego znaczenia jest ono jak najbedziej pozytywne

Jak nie wiadomo jak zaargumentowac to powiedz ze cos jest pr0!
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 17:19   #68
.error.[Bizon]
General

Domyślnie

Ale przy dyskusji o rankingu wydzielilo sie pare innych tematow i spraw, wiec drazymy dalej co sie da bo niedlugo nam zamkna, a innych sposobnosci do wypowiedzenia swojego protestu juz moze nie byc (ban jest wszechobecny itd). No i ku podsumowaniu o co mi chodzi. Ja nie mma nic do pro jesli ktos robi cos dobrze to trzeba go szanowac. Gorzej jak ten ktos no to co osiagnol jest nie do konca wporzadku i nie moze sie pochwalic czystym sumieniem i nie moze sie rozliczyc i powiedizec, ze jest wporzadku wobec innych ludzi.
Stare 03-20-2006, 17:26   #69
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

Fisheer wiesz co to sarkazm ? I powiedz czy Tobie trzeba wszystko pisac dosłownie ? Brak mnie słów do was poprostu już nikt nie potrafi rozpoznać ,że ktoś się z czegoś śmieje . Fisheer proponuje małą terapie rozluźniającą

EDIT :

Wiesz jak ja rozumiem znaczenie słowa pro ? Tak jak na początku śmieje sie z tego . Każdy pieprzył ,że nie będzie pro bo pro to shit i bzdura ,a tu nagle każdy chce być pro ... Naprawde radze Ci nie brać wszystkiego na poważnie i poszukać treści między wierszami

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 17:30   #70
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Ja dalej proszę jakiegoś moderatora o wydzielenie OT :/
Stare 03-20-2006, 17:39   #71
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

hehe nie ma co sie sprzeczac o jakas tabelke dajcie ludzie na luzz mnie osobiscie nie przeszkadza czy bede na 5 czy 10 miejscu takie tabelki mozna tworzyc w oparciu o rozne kryteria ta wygloda wlasnie tak bo takie a nie inne kryteria zostaly zalozone przy jej tworzeniu i tyle. (osobiscie to sie nawet zgadzam z rozstawieniem tych miejsc) :wink:
Szkoda tylko ze zawsze ktos sie musi znalesc i zaczac krytykowac zamiast dac sobie na luz i potraktowac ten ranking jak zabawe a nie koniec swiata
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 17:58   #72
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Crazy wystarczy

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 17:59   #73
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[Bosek
]hehe nie ma co sie sprzeczac o jakas tabelke dajcie ludzie na luzz mnie osobiscie nie przeszkadza czy bede na 5 czy 10 miejscu takie tabelki mozna tworzyc w oparciu o rozne kryteria ta wygloda wlasnie tak bo takie a nie inne kryteria zostaly zalozone przy jej tworzeniu i tyle. (osobiscie to sie nawet zgadzam z rozstawieniem tych miejsc) :wink:
Szkoda tylko ze zawsze ktos sie musi znalesc i zaczac krytykowac zamiast dac sobie na luz i potraktowac ten ranking jak zabawe a nie koniec swiata
Wzorowe podejscie do tematu. Zeby tak kazdy potrafil interpretowac wszystko do okola.

@The.Game
Ja pisze bzdety? Poczytaj swoje posty w tym temacie.
Stare 03-20-2006, 18:18   #74
.error.[Bizon]
General

Domyślnie

Zreszta chlopaki co sie bedziemy oszukiwac. Wszystkie problemy jakie mamy zwiazane z progamingiem są przez Real Madryd polskiej sceny AA...
Stare 03-20-2006, 18:45   #75
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bizon[PL
]
Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Nie moge ahahaahaahhaha

Widzicie jak to jest ? Gralismy w najlepszych klanach w Polsce a nawet w Europie ? I co i co ? Jestesmy normalni, to was boli ale jestesmy normalni. Jest mnostwo ludzi, jeszcze grajacyh w ta gre, ktorzy wiedza co to sukces, wieca jak grac i jak grac pzoadnie a nie stali sie malymi kłamliwymi dziwkami ganiajacymi za sponsoringiem i pieniedzmi po trupach (kłamiąc, oszukując itd banda dwulicowców tak zwana) ! Pozdro dla kumatych bo wierze, ze sa i jest ich duzo !

Robienie z siebie pro to jest glupota (sklada sie na to niedosc, ze samolubnosc to jeszcze pycha) a nie umiejetnosc czy cos tam ktos madry z "pro" ekipy napisal.

Podzielcie sobie scena jak w boksie na amatorow i zawodowcow i robcie se wtedy nawet Top 100 i rozdajwajcie Oscary, niedziwiedzie, palmy czy co tam sobie chcecie

Chcecie byc pro a badzcie sobie. Ale robcie to uczciwie i morlanie. Jak to ta nowa reklama piłkarska mowi: "Grajcie pięknie" czy jakos tak... W kazdym razie szeroko rozwinięte znaczenie napewno takie samo...
Widzisz thc zebralo sie w 6 w 2 teamach i wielcy hobbyiscie graja... ciesze sie ze dalej jestes dumny z tego ze nie daliscie mi sznas na pcrze.... Wiem ze do dzisaj to cie rajcuje lol

I tak nigdy nie bedzie tego co w Csie - nie ma latania za sponsoringiem ani za kasa... Bo co to moze byc smiesnza kasa... Kupisz karte z napisem simplus? Alob z innym? Oczywiscie ze nie bo to bedzie sie kojarzyc z tym czym bedzie. Zreszta jak dla mnie simplusy sa ok przynajmniej ci ktorzy grali keidys ze mna bo wiem ze to sa naprwde fajni gosci w wiekszosci....
Mi tam sie nie chce wtracac do glupich polemik z klanem THC bo wole sobie pograc. Machac uszami i tak nie potrafie to pewnie nie zaimponuje ...;/

Co do czitowania to moge z duma poweidziec ze nie czitowalismy A kto mysli inaczej to niech sobie mysli - najłatwiej jest sobie wytłuamczyc - oszust. Jesli ktos w polsce sie czegos dorobi zaraz padaja komenatrze - złodziej. Czy jest inaczej ? Ale nie patrzy sie na to ile ktos wkłada pracy w to zeby cos osiagnąc. I to jest problem małych szczekaczy - jak wiadomo najmniejszy pies szczeka najglosniej. Pewnie i tak THC w zyciu nie zagra w finale TWL a np Bizon grał... a pomimo tego jest "normalnym" czlowiekiem z ktrym nie wstyd wyjsc do knajpy. Zastanawialiscie sie czemu urzadza sie LAN party w AA? Bo moim zdaniem to wypadkowa spedzania calych dni przed kompem Ja np zamiast LAN party wole isc ze znajomymi na dobra impreze albo wziasc dziewczyne na narty... ale jak to sie mowi kto co lubi ^_^
Stare 03-20-2006, 18:52   #76
.error.[Bizon]
General

Domyślnie

No prawie w finale, w polfinale, ale trzecie miejsce tez jest jak najbardziej pro hehehe
Stare 03-20-2006, 19:17   #77
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra
Crazy wystarczy
Bardzo dziękować i pozdrawiać =)
Stare 03-20-2006, 19:25   #78
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Mam wrażenie, że ani Bizon, ani Cors$ nie wiedzą o co chodzi w Oskarach. Przyjrzyjcie się uważnie zanim skomentujecie, bo nie chodzi tu tylko o to, co w skormnych progach Waszej świadomości się mieści.
Tyle ode mnie, bo nie chcę się powtarzać.
Stare 03-20-2006, 20:49   #79
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Ni wiem po co jakis uto sie tutaj wypowiada...? o-0
Stare 03-20-2006, 21:03   #80
heavy_puchatek
Brigadier General

Domyślnie

Tak sobie cyztam i dochodze do wniosku ze ESL skonczyl sie naprawde dawno i niektorym brakuje mozliwosci pokazania kto jest bardziej pr0^. A poza tym wydaje mi sie ze zadne tabelki, ktore nie sa robione na podstawie demokratycznych wyborow WSZYSTKICH, ktorzy chca glosowac nie przejda. Tyle od trzecioligowca
Stare 03-20-2006, 21:31   #81
Piter
General

Domyślnie

No i pomieszaliście ranking, ESL oskary i Bóg wie co jeszcze...
Stare 03-20-2006, 21:32   #82
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Widzisz thc zebralo sie w 6 w 2 teamach i wielcy hobbyiscie graja... ciesze sie ze dalej jestes dumny z tego ze nie daliscie mi sznas na pcrze.... Wiem ze do dzisaj to cie rajcuje lol
Moglibysmy grac i 20 w 5 teamach i co z tego? Acha, pewnie tlumaczysz to wszystko sobie ghostingiem. Bu. Szczegolnie ze wiekszosc rund siedziales na northowym spawnie.

Tu nie chodzi o to, czy mnie to rajcuje czy nie. To ty pierwszy poleciales plakac na forum, ze my Ci grac nie dajemy na PCRze (wulgarnych slow nie bede cytowal).

My sobie gralismy dla rozrywki, a tobie zwieracze puszczaly jak ktos z naszych cie zabijal.

I ty teraz komus wmawiasz, ze jest zalosny. To tak jakby murzyn sie na bialo pomalowal i potem chodzil i wyzywal innych murzynow od czarnuchow.

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Pewnie i tak THC w zyciu nie zagra w finale TWL a np Bizon grał... a pomimo tego jest "normalnym" czlowiekiem z ktrym nie wstyd wyjsc do knajpy.
No i nawet jezeli nie zagramy to co? Nie wiem co to ma do rzeczy. Dla Bizona wielkie uznanie, ze przy okazji cos tam osiagnal w grze.[/quote]

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Zastanawialiscie sie czemu urzadza sie LAN party w AA? Bo moim zdaniem to wypadkowa spedzania calych dni przed kompem Ja np zamiast LAN party wole isc ze znajomymi na dobra impreze albo wziasc dziewczyne na narty... ale jak to sie mowi kto co lubi ^_^
Ja tam na LanParty tez nie jezdze, ale bylo takie jedno LanParty urzadzone tylko dla graczy AA. I z relacji wynika, ze wiecej imprezowali niz grali. Dziwne?
Stare 03-20-2006, 21:37   #83
Uto
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Ni wiem po co jakis uto sie tutaj wypowiada...? o-0
ROTFL no napisz jeszcze coœ mšdrego. Masz problem z koncentracjš czy po 4 stronach tematu gubisz wštek?
Stare 03-20-2006, 22:28   #84
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Scena schodzi na psy. Takiego podzialu i takiej butnosci nie bylo nigdy. Az wstyd sie czasami przyznac, ze niektore osoby skacza do gardel wyzej niz dupe maja.

Ja w sumie raz moge sie zgodzic z Corsem oraz z Bizonem. Nie siedzac w samym srodku tej "imprezy" wszystko wyglada inaczej...

Czasami to az mi sie nie chce nawet odpisywac. Coraz to czesciej wydaje mi sie, ze wiekszosc z Was ma monopol na prawde.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2006, 22:57   #85
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

bizon, cors
Jezeliby Wam naprawde tak na tym nie zalezalo, jak piszecie, to wogole wasze posty w tym temacie by sie nie pokazaly. Jedyny wniosek jaki sie wysuwa z waszych postow, to taki, ze ten ranking nie podoba Wam sie tylko dlatego, ze nie macie czasu/ochoty/checi by sie znalezc w tym rankingu. Wydaja sie Was irytowac wszystkie rankingi, w ktorych nie macie mozliwosci sie znalezc. To dla Was gra traci sens, jesli ktos Wam nie powie, ze jestescie w nia najlepsi. Zatem, specjalnie dla Was, stworzylem wlasny ranking, w ktorym obydwoje ladujecie na pierwszym miejscu. :wink: Po prostu jestescie najlepsi.

IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2006, 05:57   #86
.error.[Bizon]
General

Domyślnie

Wiesz akurat jesli o to chodzi to moglem ogladac moj klan w wielu rankingach i to nie obejmujacych tylko Polske a rozgrywki Europejskie, wiec, ze tak powiem mnie to nie dziwne Porpstu nagle jak nigdy wszyscy maja mnostwo "swietnych" pomyslow, ale to mnie nie denerwuje tylko ta cala wazelina jaka sie przy tym ulatnia Ludzie juz tak wchodza w dupe, tym naszym "pro" zawodnikom i klanom, ze az sie zygac chce
Stare 03-21-2006, 06:08   #87
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Ja po raz kolejny widze podzial na:
1. Osoby ktore od pewnego czasu byly mniej aktywne i narzekaja ze to juz nie to co kiedys i wszystko schodzi na psy
2. Ludzi ktorzy caly czas graja i im na ogol nic tak nie doskwiera

Nie wiem czy to tesknota za tym co bylo, ale scena sie zmienia, tego nic nie zmieni...
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2006, 06:38   #88
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał fisheer
1. Osoby ktore od pewnego czasu byly mniej aktywne i narzekaja ze to juz nie to co kiedys i wszystko schodzi na psy
Dodaj jeszcze grupe dla mnie:
3. Osoby ktore maja w dupie scene, ale zawsze beda wysmiewac glupote.
Stare 03-21-2006, 06:46   #89
Uto
General

Domyślnie

Jest jeszcze grupa Idealistów, którzy niepomni na krytykę będą organizowali ciekawe przedsięwzięcia.
Stare 03-21-2006, 07:09   #90
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

i jest jeszcze Brzoza ^^
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2006, 07:15   #91
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał fisheer

Nie wiem czy to tesknota za tym co bylo, ale scena sie zmienia, tego nic nie zmieni...
Fisheer - nie znam Ciebie, ale od jakiegos czasu czytam Twoje teksty z niesmakiem. Masz jakis problem do mojej osoby, jestes zbyt pro? To daruj sobie docinki w moja strone bo i tak mam je gdzies.

Wielki pro zawodnik sie znalazl. Walcz chlopie - duzo jeszcze przed Wami. Ja juz nie musze nic udowadniac - teraz kolej na was.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2006, 07:28   #92
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Cola przeszedl do mojego obozu kto by pomyślał

Swoja droga scena śmierdzi śledziem od kiedy zaczęło nam kiedyś iść dobrze w twl - ze czity ze takie tam itp... Teraz to tylko kontynuacja i dalsza zgnilizna. Plus dochodza typy typu UTO ze znanaego kalnu WNC z _PL na końcy o damn
Kiedys toczylem zywa yskusje na tsie z inquisitorem - jeszcze przed jego banem - dlaczego gro polakow ma PL na koncu? Zastanawialiscie sie keidys?
Stare 03-21-2006, 07:34   #93
Uto
General

Domyślnie

Wiesz cors$ ja to w aa jestem od 2002, nasz klan od listopada 2002 mniej więcej, a na aa.pl wystarczy, że się wysilisz trochę, więc chyba masz poważnego laga mówiąc że pojawiają się takie typy jak ja.
PL mamy na końcu, bo mimo wszystko, mimo niektórych Parchów, którzy niechlubnie reprezentują nasz kraj staramy się pokazać, że są też Polacy w porządku.
Wiem, że to spory ciężar i dla niektórych nie do udźwignięcia, ale jakoś przez te wszystkie lata daliśmy radę.
Dla mnie jest to tak oczywiste, że nie widzę sensu się nad tym zastanawiać.

Edycja: Zapomniałem napisać, że nie wszyscy u nas posiadają końcówkę _PL na końcu - nie jest to żaden wymóg, ani obowiązek. Nie jest to tym samym końcówka nazwy klanu.
Jak dla mnie śmieszniejsze jest używanie znaczków $, ale ja to nub jestem i nie wiem co znaczy być takim fajnym graczem jak Ty.
Stare 03-21-2006, 07:42   #94
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Nie wiem dlaczego twoj ton jest pelen zalu czy jakis dziwnych emocji. Chodzi mi o to ze w zyciu nie grales o nic a gadasz i gadasz i gadasz o lagach. Sadzac po twoich ostanich sesjach to ty masz laga na serwach
Stare 03-21-2006, 07:53   #95
Piter
General

Domyślnie

I tak dalej Cors mimo odmiany prezentujesz stanowisko "STFU bo wy nic nie wygraliście". Sam sobie przeczysz, prezentując postawę, którą krytykujesz.

Zasadniczo zgadzam się z Bizonem, lecz z małym "ale". Dyskusja z zgniliźnie oraz progejmerswie (w tym pejoratywnym znaczeniu) wyniknęła przy okazji analizy rankingu, wprowadzonego przez Ziggiego i Sama. Otóż chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że w założeniu ten ranking jest zestawieniem aktywności w ostatnim czasie, tworzonym przy współpracy wytypowanych do tego osób - w praktyce tworzy się lista na podstawie tego, jak wyniki danego klanu są postrzegane i widoczne na scenie. Prosiłbym zatem o takie traktowanie - doprawdy nie ma się o co napinać.

Piszesz Bizon o zniechęceniu do AA i nieczystych zagrywkach. Doskonale wiem, o co Ci chodzi, bo sam nie gram od pewnego czasu. Mam ogromny szacun dla całego [1st.PB] za wszystkie sukcesy, lecz jednak to, co się ostatnio dzieje, niekoniecznie można przywiązać do wrażego rankingu. Jeśli nawet wiecie o jakichś przekrętach, to trzymacie to dla siebie i większość o tym nie wie - pisanie później na forum "gdybyście COŚ wiedzieli, to..." mija się z celem. Prawdopodobnie wytypowani do utworzenia pierwszej listy sędziowie nie mogą zweryfikować takich informacji, nawet nie leży to w ich kompetencjach. Doskonale wiesz, że to, w jaki sposób ktoś osiągnął swoje sukcesy jest trudne do zweryfikowania. Taki ranking w gruncie rzeczy jest zabawą, bowiem trudno na jego podstawie wysnuwać jakieś daleko idące wnioski i w jakiś sposób się nim kierować.

Jeśli zaś chodzi o Oskary ESL AAO to jest to forma zabawy od początku tworzona przez graczy, którzy wysyłali nominacje, a teraz mogą swobodnie głosować. Przywoływanie ich przy okazji dyskusji o złych pro jest jednocześnie i śmieszne, i żałosne.
Stare 03-21-2006, 08:38   #96
Uto
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Nie wiem dlaczego twoj ton jest pelen zalu czy jakis dziwnych emocji. Chodzi mi o to ze w zyciu nie grales o nic a gadasz i gadasz i gadasz o lagach. Sadzac po twoich ostanich sesjach to ty masz laga na serwach
WOW jestem zaszczycony, że sprawdziłeś mojego trackera. Jesteś śmieszny w swojej prostolinijności.
Nie grałem faktycznie w żadnych finałach europejskich ani krajowych, bo nasz klan nie jest z pierwszej półki. Nigdy też nie mieliśmy takich aspiracji, bo wiemy na co nas stać. Więcej przyjemności sprawiało nam wspólne granie, Fun na teesie, wspólne picie piwa w osiedlowej knajpie i takie tam pierdy, których nie zrozumie osoba, która tylko gra.

Co do pojmowania przez Ciebie pojęcia laga - moje sesje są ostatnio strasznie żałosne, za to ubaw jaki mam z chłopakami na teesie sprawia, że pożyję dłużej. Jakiś czas temu przestałem się przejmować moimi sesjami. Nie jest to dla mnie wyznacznik poziomu gracza.
A faktycznie mój sprzęt jest już troszkę przestarzały i mój 1,5GHz + 512 ramu nie dają rady na nowych mapach kompletnie.
Co do moich emocji - są stonowane. W przeciwieństwie do niektórych nie rzucam obelg na lewo i prawo. A żal mi jest tego, że marnujesz sobie swój cenny czas, który mógłbyś poświęcić na jakiś lukratywny kontrakt.
Stare 03-21-2006, 10:10   #97
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

wara mi od Uta
Uto i jego komentarze na ESL sa the best, mam nadzieje ze dostaniesz oskara chopie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Kiedys toczylem zywa yskusje na tsie z inquisitorem - jeszcze przed jego banem - dlaczego gro polakow ma PL na koncu? Zastanawialiscie sie keidys?
a dlaczego masa niemcow ma GER, masa holendrow NL

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2006, 10:33   #98
Uto
General

Domyślnie

Pavel cicho bo jeszcze ktoś Cię przechrzci na "Bulterier Uta"
Stare 03-21-2006, 11:02   #99
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

ROTFL

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-21-2006, 11:24   #100
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Wypowiedz Bizona w temacie o slusznosci rankingu.

Cytat:
Napisał Bizon[PL
]Ja tez juz nie gram w AA bo sie stalo zbyt pro. Rozumiesz to zniszczylo cala radosc tej gry. Gra nie cieszy a meczy i wkurwia. Poswiecilem tej grze mnostwo czasu i chcialem ja rozwijac jak duzo ludzi, ale nie chcialem, zeby rozwijala sie tak. A co ? kto mi zabroni sobie napisac swoje zdanie na forum ? Żałosne to jest to co sie dzieje. Poza tym mam to gdzies opozycja zawsze wszedzie jest na z góry straconych pozycjach.
Wypowiedz Bizona w temacie o zdupyheadzie.

Cytat:
Napisał Bizon[PL
]Definitywnie popieram przedsiewziecie

Pozdrawiam,
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania