Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-13-2004, 19:01   #1
TY_won
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez MSN do TY_won Wyślij wiadomość przez Yahoo do TY_won
Domyślnie Jak skutecznie strzelać z sawa?

Jestem mocno początkującym (14 honoru). Staram się strzelać z różnych broni i ostatnio duże wrażenie zrobił na mnie saw. Czy są jakieś "sztuczki" z tej broni? Gdzie najlepiej się z nią ustawiać na mapach: Insurgent, Bridge, Weapons? Z trójnogiem czy bez? Z góry dziękuję.
TY_won jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-13-2004, 19:10   #2
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

http://www.americasarmy.pl/index.php...1&art=45&kat=1
http://www.americasarmy.pl/index.php...&art=205&kat=1
http://www.americasarmy.pl/index.php...&art=206&kat=1

co prawda troche stare artykuły i kilka rzeczy mogło ulec zmianie, ale warto poczytac.
madek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-14-2004, 04:45   #3
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

wystarczy ze troche nizej bedziesz strzelal niz w m16 i bedzie ok
[rozrzut troche wiekszy jest] co do 3noga to go nie uzywam b0 jak dla mnie to on za malo daje z za duzo czasu zabiera zrozlozenie go i zebranie z powrotem.
Stare 09-14-2004, 06:17   #4
Simia
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Simia
Domyślnie

Trojnogu chyba nikt nie uzywa^^
Strzelaj krotkimi seriami dopoki nienauczysz sie w 100% opanowywac odrzutu.
Simia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-14-2004, 07:08   #5
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Jak nikt nie uzywa?
Jak sie rozlozy trojnog i uzywa celownika to celnosc strzelania jest prawie jak w snajperce, tyle ze celownik nieco gorszy Trzeba znalezc jakies ekstremalnie kamperskie miejsce - wtedy rozkladamy dwojnog i jedna seria kasujemy kazdego kto sie nawinie.
Stare 09-14-2004, 08:49   #6
Marcepan
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez AIM do Marcepan Wyślij wiadomość przez Yahoo do Marcepan
Domyślnie

Zgodnie z ilością naboi jest to broń "dla aktywnych" i powinno się mieć inicjatywę grając tą pukawką.

Grając w pozycji defensywnej (w budynku) strzelam zanim zobaczysz przeciwnika (Tzn jak go usłyszysz ) za rogiem przy drzwiach. Stzrzelasz krótkimi seriami jak jesteś dalej od drzwi/rogu a pełną serią jak jesteś już tuż. Wtedy możyliwe scenariusze wyglądają:
1. Przeciwnik wychodzi na twój ogień i ... tyle.
2. Zatrzymuje się i głupieje i wtedy cała inicjatywa należy do ciebie (a jeżeli usłyszysz że wyciąga granat to wogóle jest bezbronny)
3. Zatrzymuje się i rozważnie zaczyna wycofywać to wtedy szanse się wyrównują (zakładając że chcesz atakować) ale i tak masz większą inicjatywę, CEM i naboi w magazynku .

I w ten sposób przeszliśmy z defensywnej pozycji na ofensywną, zgodnie z przeznaczeniem tej broni.
Tutaj kontrola odrzutu i hulaj dusza. Kto gra na IC w def wie, że ćwierć sekundy nieuwagi na frontowych drzwiach i udany rush piły z assaultu to połowa defu gryzie klepkę.
Przy zachowaniu inicjatywy jesteś w stanie wiele. Jeżeli ktoś cię jeszce osłania to wtedy wogóle miodzio.

Wymianienie "miejsc na mapach" to mało realny pomysł, każdy ma swoje i sam je znajduje i wyrabia. Pozatym z tą bronią się praktycznie nie kampi (w budynkach). Wszystko zależy od stylu gry osoby.

A co do gry na mapach otwrtych to ... niech ktoś inny się wypowie bo ja mam za małe doświadczenie.
Stare 09-14-2004, 09:09   #7
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Pierwsze slysze, zeby SAW byl bronia ofensywna czy defensywna... To jest bron wsparcia Inna sprawa, ze w grze w tej roli sie tak sobie sprawdza... Moze jak jeszcze zwieksza odrzut i zmniejsza ciut skutecznosc, jak to zrobili z RPK, to trafi w koncu na wlasciwe miejsce...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-14-2004, 09:25   #8
=]1[=^Belial_Pl^
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do =]1[=^Belial_Pl^
Domyślnie

przy moim kompie z pingiem 150 to saw-em moge strzelac do wielkich nie ruchomych sterowcow a i tak ich nie trafie...
Nie no tak do tematu teraz generalnie z sawem nie gram ale jak lerzy rkp to nieomieszkam skampic na chwilke albo przejsc sie po pomieszczeniach itp...
na duzch mapach niegram przewaznie wiec nie wypowiadam....
ale sadstorm calkiem niezle tam z rpk nie raz sie szlo na centrala itd...
na hospitalu przy dobrym kompie mozna tez niezle wyniki osiagnac...
czasami na sf wiosce rushowalem i w zasadzie jesli mnie cos nie zaszlo od tylu to wrog niemial szans wiekszych no moze jeszcze jakis kamper przebrzydly ...

EDIT:
co do ponizszych postwow...
nie tylko zwiekszono szybkostrzelnosc sfki ale takze zmniejszono te wgledem sawa o ile dobrze pamietam...
na ten temat juz kiedys byly posty nawet sam sprawdzalem szybkostrzelnosc sawa i o jakie wartosci wszystko sie zmienilo...
mam lenia wiec niechce mi sie tego teraz szukac
Nadejdzie taki dzien, nadejdzie taki czas kiedy z wrogiem stane twarza w twarz i nieulekne sie chocby za plecam smierc stala i boska czekala mnie kara... - zas po wygranej bitwie twarz w krwi umyje, to beda zwyciestwa i chwaly chwile...
=]1[=^Belial_Pl^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-14-2004, 09:30   #9
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

pewnie wiekszosc z was zauwazyla na serverach ze saw od wyjscia 2.1 jest niechetnie wybierana bronia...ja np gram czesto na wc od 2.1 ver m4 ma o wiele wiecej szans przeciw saw a i nawet RPK
Stare 09-14-2004, 09:53   #10
Czajus
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Czajus Wyślij wiadomość przez MSN do Czajus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Moze jak jeszcze zwieksza odrzut i zmniejsza ciut skutecznosc, jak to zrobili z RPK, to trafi w koncu na wlasciwe miejsce...
Inkub
Czyli tak jak było za dawnych pięknych czasów AA:O
Stare 09-14-2004, 11:51   #11
Kicarz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Kicarz
Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano
pewnie wiekszosc z was zauwazyla na serverach ze saw od wyjscia 2.1 jest niechetnie wybierana bronia...ja np gram czesto na wc od 2.1 ver m4 ma o wiele wiecej szans przeciw saw a i nawet RPK
Może dlatego że M4 w ver. 2.1 ma szybszą szybkostrzelność i mniejszy rozrzut niż SAW ?
Kicarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-15-2004, 16:16   #12
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

na MP staraj sie zawsze lezec a przynajmniej kucac, jak juz rozstawisz support to masz praktycznie sniperke z trybem auto, magazynek jest dlugi to strzelaj az nie zobaczysz ze kogos zabiles i tyle, osobiscie wole dluzsze serie po to zeby skorygowac to co mi odrzuca bron, uzywaj jak najwiecej muszki o ile przeciwnik jest w pewnym dystansie
na np WC jak juz masz SAWa to proponowal bym brac przeciwnika na 'wystrzelanie sie' M4 jest szybsza no ale musi wkoncu przeladowac i to jest wlasnie chwila na SAWa

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-15-2004, 16:47   #13
rmcdzk
General

Domyślnie

Na otwartych mapach ....hm... saw jest super defensywna pukawka. W defie na b-se jak ktos wie jak to obslugiwac to trzepie pupy na hilltopie i north hillu. W ofensywie nadaje sie na rushe ze wzgledu na ilosc nabojow w tasmie. Jak strzelac? Tak jak ktos napisal, musisz miec inicjatywe, kiedy strzelasz to op4-ra jego cem spada, jesli strzelasz do nich z sawa niektorzy maja malo fpsow i wogole nie sa w stanie sie przeciwstawic. Oczywiscie na mid i long range combat uzywasz ironow- to chyba jest oczywiste. Pamietaj ze zawsze pierwsze kule sa najbardziej skuteczne. Potem recoil robi swoje ale da go sie spoko opanowac. Grajac z sawem musisz myslec jak wybrac swoja pozycje aby byla najbardziej korzystna dla ciebie a gorsza dla op4ra. Dla m249 i m16 w wielu miejscach one sie drastycznie roznia, ale to zalezy od mapy.
Poza tym saw jak napisal Inkub jest bronia wsparcia i jezeli masz w druzynie 2 249 to jeden jest w rushu a drugi oslania pupy twoim rusherom.

rmcdzk,
rmcdzk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-15-2004, 16:57   #14
Mad_Medic
General

Domyślnie

Lubię SAW-a. Nieźle nadaje się do oczyszczania drogi. Idziesz i walisz, walisz, walisz... W wąskich przejściach to ideał. Wypełnia powietrze kulami (i lagami). Jak ktoś wyłazi zza zakrętu, to musi wejść w strumień ołowiu. Na dalekie dystanse, rola SAW-a to krycie kolegów. Np koszenie po E hill-u z Ridga, gdy kumple wypełzają z doliny etc... Sporo osób nie umie wykorzystać tej broni we właściwy sposób. To nie snajperka, że najeżdza się krzyżykiem na czoło i frag.
Stare 09-15-2004, 21:52   #15
Pchela!
General

Domyślnie

ja dodam ze saw w walce z m4a2 nie ma duzych szans ....
Stare 09-16-2004, 00:40   #16
[CHA]Rainbow[PL]
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez MSN do [CHA]Rainbow[PL] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [CHA]Rainbow[PL]
Domyślnie

Cytat:
Napisał rmcdzk
...Poza tym saw jak napisal Inkub jest bronia wsparcia i jezeli masz w druzynie 2 249 to jeden jest w rushu a drugi oslania pupy twoim rusherom.rmcdzk,

Dokładnie ! Warto często używać sawa. Dajesz ogień zaporowy ( czyli ty strzelasz a reszte biegnie do przodu ) opfor się chowa i twoi mają większą szanse. ( A tak przy okazji to nie będziesz miał lagów bo smoke troche spowalnia :wink: ) . Można też ( zasotosowałem to tylko 3 razy ale się sprawdziło ) iść na tzw. chama. Np. na bridgu wbiegasz na kładke wroga dobiegasz do towera i walisz im po duuuuuu..... po tym . Wiem że strzelanie w plecy to tchórzostwo, ale w grze raczej tego nie zauważają.

Pozdrawiam
Stare 09-16-2004, 10:40   #17
...
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pchela!
Możemy zagrać Ty z m4a2 ,a ja z sawem.. Nawet nie pierdniesz w pojedynku oko w oko

Uwielbiam grać mając sawa , na każdej mapce ,a szczególnie WC... I moim zdaniem strzelanie seriami z sawa jest po prostu głupie lepiej wcisnac przycisk i strzelac ,aż się zabije przeciwnika .. Ja tam mam swój sposób na strzelanie tą bronią.. i nie sprawia mi to problemu
Stare 09-16-2004, 12:53   #18
Trooper_
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Trooper_ Wyślij wiadomość przez MSN do Trooper_
Domyślnie

to ty wymiatacz jestes ;P
Stare 09-16-2004, 21:01   #19
Deli_{Hooligans}
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Deli_{Hooligans}
Domyślnie

Sawa przewaznie uzywam do blindshotow M16 jest celniejsze i wogole
Stare 09-17-2004, 00:03   #20
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pchela!
Pod warunkiem, że ci się amunicja nie skończy...
Stare 09-17-2004, 15:51   #21
Rzez
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Rzez
Domyślnie

RPK ma gorsza celnosc (podobnie jak kalasz), zeby pokazac,ze bron US Army jest najlepsza :)
--
Rzez
Stare 09-17-2004, 16:18   #22
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

nie wiem moze mi sie wydaje ale w zamknietych pomiszczeniach lepsze jest RPK a np na moscie SAW
Stare 09-18-2004, 14:17   #23
Hark
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Hark
Domyślnie

najlepiej brac wroga bron, bo jest tak zrobione ze jest lepsza niz bron U.S. ale na dluzsze odleglosci wysiada.. zanim sie trafi wroga on juz wie gdzie jestesmy.
Hark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-19-2004, 00:59   #24
Janek
General

Domyślnie

RPK za to zadaje znacznie wieksze obrazenia. Poza tym przy krotkich seriach jest niewiele mniej celne od SAWa. W ostatecznosci zawsze mozna przelaczyc na single
Stare 09-19-2004, 04:18   #25
Pchela!
General

Domyślnie

masz stare dane w ver2.1 saw jest o wiele lepszy od rpk
wczesniej to sie bawilem z rpk terz go nawet nie podnosze ....
Stare 09-19-2004, 07:50   #26
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pchela!
masz stare dane w ver2.1 saw jest o wiele lepszy od rpk
wczesniej to sie bawilem z rpk terz go nawet nie podnosze ....
To Ty masz stare dane
http://aaotracker.4players.de/thread...&hilightuser=0

Ale fakt, ze w 2.1 mozna sie juz zasatanawiac brac RPK czy nie.
Stare 09-19-2004, 17:19   #27
Rzez
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Rzez
Domyślnie

RPK jest lepszy do powiedzmy CQB, celnosc sie nie liczy, za to wazneijsza jest szybkostrzelnosc. Mielesz wroga i juz... Za to na wiekszy dystans SAW wymiata bez dwoch zdan (jak dla mnie)
--
Rzez
Stare 09-20-2004, 14:50   #28
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rzez
RPK jest lepszy do powiedzmy CQB, celnosc sie nie liczy, za to wazneijsza jest szybkostrzelnosc. Mielesz wroga i juz... Za to na wiekszy dystans SAW wymiata bez dwoch zdan (jak dla mnie)
--
Rzez
Twoje a teraz moje:
Cytat:
nie wiem moze mi sie wydaje ale w zamknietych pomiszczeniach lepsze jest RPK a np na moscie SAW
Hmm nie jest to samo bo mnie sie wydaje ze tak.Nie zebym sie czepial ale po co pisac drugi raz to samo

żeby posty nabic
Stare 12-07-2004, 23:38   #29
giant=pl=
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Moim zdaniem saw przydaje sie na wszystkich mapach w terenie zurbanizowanym bo jeden strzelec mozez skutecie zablokowac wejscie natomiast na otwartych to 2nog sie zadlugo zozklada i jest dlugi czas przejscia ze sprintu do strzalu
giant=pl= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 07:07   #30
Ormir
Captain

Domyślnie

Lubie SAW, kiedys to byla maszynka do krojenia goscia po gosciu. Teraz juz sa bardziej wyrownane szanse. Przy starciach na bliskie odleglosci ja staram sie strzelac na ukos przez tluw w strone glowy, zazwyczaj wystarczya dwa pociagniecia. Przy duzych dystansach najwazniejsze jest miejsce a to z powodu amunicji smugowej zdradzajacej miejsce pobytu snajperą i 203, z rozlozonym dwojnogiem i przy przy celowaniu z irona saw jest bardzo praktyczny.
Ormir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-10-2004, 11:09   #31
giant=pl=
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

z rozlozonym dwojnogiem i przy przy celowaniu z irona saw jest bardzo praktyczny.[/quote]
zgadzam sie iz z 2nogiem jest to snajperka maszynowa ale 2nog zadlugo sie rozklada i nie mozna z nim sie czołgać co jest nie zgodne z prawda
giant=pl= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2004, 18:25   #32
Mad_Medic
General

Domyślnie

Za to jest idealny do blokowania wąskich przejść z dużej odległości. Pięknie się też sprawdza w "czesaniu" dymków - dzisiaj na BSE załatwiłem tak dwóch Assów w łuku DT - zarzucili się smokami i myśleli że są bezpieczni - A ja podstaweczka, SAW w dłoń i Trratatatatatatatta... Wystarczyło
Stare 12-16-2004, 13:50   #33
SzajbaPL
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do SzajbaPL
Domyślnie Re: Jak skutecznie strzelać z sawa?

Cytat:
Napisał TY_won
Jestem mocno początkującym (14 honoru). Staram się strzelać z różnych broni i ostatnio duże wrażenie zrobił na mnie saw. Czy są jakieś "sztuczki" z tej broni? Gdzie najlepiej się z nią ustawiać na mapach: Insurgent, Bridge, Weapons? Z trójnogiem czy bez? Z góry dziękuję.
Ja juz dawno zapomnialem, ze SAW ma trojnog
SzajbaPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-16-2004, 13:53   #34
SzajbaPL
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do SzajbaPL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mad_Medic
Za to jest idealny do blokowania wąskich przejść z dużej odległości. Pięknie się też sprawdza w "czesaniu" dymków - dzisiaj na BSE załatwiłem tak dwóch Assów w łuku DT - zarzucili się smokami i myśleli że są bezpieczni - A ja podstaweczka, SAW w dłoń i Trratatatatatatatta... Wystarczyło
Tylko po co ta podstaweczka jak zadymili sie to tylko rozkladaniem zmarnowales sporoczsu.
SzajbaPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-16-2004, 14:10   #35
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Szajba
Ja juz dawno zapomnialem, ze SAW ma trojnog

Tylko po co ta podstaweczka jak zadymili sie to tylko rozkladaniem zmarnowales sporoczsu.
Nie ma! Tylko dwójnóg niestety
Jak się jest w DEF to się ma czas na rozstawienie i przykampienie przejścia
Stare 12-17-2004, 17:15   #36
[1st.PB]0lsz@k
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]0lsz@k Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]0lsz@k
Domyślnie

saw na dystans to potenga jesli opanuje sie odrzut tej broni w niezym stopniu to jak ktos juz napisal prawie maszynowa sniperka... za to na RPK w pomieszczenaich nie ma ch... moze i ma troszke wiekszy odrzut (ja tego nie czuje) za to szybko-strzelnosc ze ala...
Stare 12-17-2004, 21:23   #37
FreshMeat
Brigadier General

Miasto: Chotomów
Wyślij wiadomość przez AIM do FreshMeat Wyślij wiadomość przez MSN do FreshMeat wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja kocham RPKa za to że jednym strzałem potrafi PRZYBIĆ kolesia do ściany (w walkach CQB).

SAWa znowu zacząłem używać w tej wersji, bo zwiększyli w końcu szybkostrzelność i jakoś to wygląda. Na dystans z dwójnogiem to po prostu masakra. Da radę wygrać pojedynek ze snajperem. Największa przewaga SAWa to pojemność magazynka, ale to chyba oczywiste.

Wkurzają mnie niesamowicie te pociski smugowe. Uwielbiam wychylać sie i z tajniaka do kogoś strzelać, a on nie wie co się dzieje. Z kosiarką niestety nie jst to możliwe i to mnie najbardziej boli w tej broni.
Stare 12-17-2004, 22:45   #38
Thalon
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Witam.
A mozecie mi wyjasnic, dlaczego jednego dnia strzelam z tej kosiarki na granicy wzroku (tak daleko, ze dalej juz nic nie widac) i kosze wroga stadami.....a innego dnia dystans o polowe mniejszy.....wywalam dwa magazynki i gosc nawet nie drasniety.......o co tu chodzi?
Thalon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2004, 03:04   #39
Mad_Medic
General

Domyślnie

Lagi
Pingi
Packet lost-y
luck
:wink:
Stare 03-20-2006, 11:03   #40
Best-Ja
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Shaolin
Domyślnie

URBAN & SAW to mieszanka wybuchowa Na tej mapie nie ma czasu na ciągłe przeładowywanie, a SAW pozwoli na ostrą rzeź niewiniątek Krótkie serie, przykucnięta sylwetka w czasie strzału i OP4 jest twój.
Best-Ja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-30-2007, 19:57   #41
[.Storm.]Airborn
Staff Sergeant

Domyślnie

no mi tez sie podoba Saw
[.Storm.]Airborn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-04-2007, 08:59   #42
spiker
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

a ja jakoś wole skromną m16 Ar'ka ma straszny odrzut jak się ma reda, a takie sytuacje często się u mnie zdarzają bo lubie być tam gdzie nie chcą być inni
spiker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 12:17   #43
xanthos
First Lieutenant

Domyślnie

wszystko zostało powiedziane
więc dodam tylko, że idealną mapą do opanowania sawa jest FLS Assault (oczywiście def)
wiem wiem, że wiekszość ma ją za lamerską, ale jak rozpoczynałem przygodę z AA często tam grałem i opanowałem sawa do perfekcji co przydało się później na innych mapach chociażterazteraz wolę poczciwe m16,
a swoją drogą odkąd pogłebili okopy w bunkrach to def nie ma szans heheh
xanthos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-23-2007, 13:11   #44
Brawo2Zero
First Sergeant (1SG)

Miasto: Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do Brawo2Zero Wyślij wiadomość przez MSN do Brawo2Zero
Domyślnie

A dlaczego akurat ta mapa?
Co jest w niej takiego specyficznego?
Stare 04-24-2007, 05:15   #45
xanthos
First Lieutenant

Domyślnie

najlepiej jak na niej zagrasz
def ma tylko sawa i musi walczyc na krótkim i dalekim dystansie... broni się w bunkrze i nie ma dokąd uciec
najlepsza adrenalina jak zostajesz sam i np 5 op4ow
Stare 10-19-2007, 14:55   #46
zium
Captain

Miasto: Bielsko Biała
Wyślij wiadomość przez AIM do zium
Domyślnie

Ja gram sawem na mapce BORDER i mi dobrze idzie. Lepiej mi sie gra nim niż M203.
zium jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2007, 20:04   #47
Fr3$Z
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Czym bardziej czerwony jestes tym bardziej niebespieczny HEADSHOT...
Stare 11-05-2007, 08:30   #48
xanthos
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał ziumzium Zobacz Wiadomość
Ja gram sawem na mapce BORDER i mi dobrze idzie. Lepiej mi sie gra nim niż M203.
grasz na Borderze m203 lol
Stare 11-05-2007, 17:59   #49
Bzyku
First Lieutenant

Miasto: Tychy
Wyślij wiadomość przez AIM do Bzyku Wyślij wiadomość przez MSN do Bzyku
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziumzium Zobacz Wiadomość
Nie wiem jak u Ciebie ale umnie jest m16a2

Bzyku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2007, 09:59   #50
Mad_Medic
General

Domyślnie

Pewnie chodzi o serwer z modyfikacjami broni, albo SF.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania