Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-01-2004, 11:17   #1
Ormir
Captain

Domyślnie n00b instructor

Pod swoim drugim nickiem wchodze czasem na serwery treningowe do 15 honoru. Nie robie tego po to zeby nabic sobie troche kili :wink: tylko zeby pokazac chlopakom jak grac. Np. wchodze na Mountain Ambush wybieram role VIP. Co bystrzejsi orientuja sie ze znam mape i zaczynaja biegac za mna, a ja staram sie pokazac im kilka roznych podejsc do poszczegolnych punktow. Dzieki temu koles nastepnym razem bedzie wiedzial ze z C do B mozna przebiec po drzewku lub ze do C mozna dobiec po brzegu planszy majac chronionia caly czas lewa flanke
Ormir jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-01-2004, 12:27   #2
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

pochwala sie uczenie nowych graczy gry, szkoda ze nie ma takiej opcji w grze.
Jak zaczynalem grac, to zanim dowiedziaem sie o co dokladnie chodzi na danej mapie, robilem za mieso armatnie
Stare 04-01-2004, 14:42   #3
Dowhook
Major

Domyślnie

Załóż szkołke AA:O
Stare 04-01-2004, 15:32   #4
[RS]Fatrix(PL)
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [RS]Fatrix(PL)
Domyślnie

Zrob kurs dla poczatkojacych i pobieraj oplaty

A co do poznawania map przyznaje racje ze piersze 5 rund to probowalem zrozumiec co ja mam wogule tu zrobic.
[RS]Fatrix(PL) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-01-2004, 16:06   #5
Vastor
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Vastor
Domyślnie

Podziwiam CIĘ.
Napisz kiedy kolejna lekcja-wpadłbym,może pokazałbyś mi kilka trików.
Vastor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-01-2004, 16:11   #6
MaK's
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie Re: n00b instructor

Cytat:
Napisał Ormir
Pod swoim drugim nickiem wchodze czasem na serwery treningowe do 15 honoru. Nie robie tego po to zeby nabic sobie troche kili :wink: tylko zeby pokazac chlopakom jak grac. Np. wchodze na Mountain Ambush wybieram role VIP. Co bystrzejsi orientuja sie ze znam mape i zaczynaja biegac za mna, a ja staram sie pokazac im kilka roznych podejsc do poszczegolnych punktow. Dzieki temu koles nastepnym razem bedzie wiedzial ze z C do B mozna przebiec po drzewku lub ze do C mozna dobiec po brzegu planszy majac chronionia caly czas lewa flanke
a ja nie wiem czemu odpowiadacie do niego z ironia przecierz to świetny gest, i naprawde ciężko jest noobom (tak jak mi ) nawt nie wiecie jakie ta fajne uczucie jak pomiedzy wyzwaniem cie od noba ze blokujesz drzwi ze postrzeliles ze masz sie shut up ze nie kampuj ze za duzo broni bierzesz, ze wogole nie wiem co jeszcze (to wszytko juz mnie spotkalo w ciagu kilku dni grania)... to jak widzi sie odrobine zrozumienia na serverze to az normalnie lepiej ... BRAWO chlopie

niestety spotkało mnie troche przykrości ze strony pewnego klanu polskiego nie powiem nazwy ale zaczyna się na "M" mi pojechali od nóbówtak mam ich gdzieś bo w CS swoje zrobiłem poducze się tu i obadamy
MaK's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-01-2004, 16:17   #7
Vastor
Captain

Domyślnie

Ja nie odnoszę się do niego z ironią.MaK`s jak chcesz to mogę CI pokazać co i jak.Żaden problem.
Stare 04-01-2004, 16:19   #8
[RS]Fatrix(PL)
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Wydaje mi sie ze my sie nie nasmiewamy (przynajmniej ja) z niego czy z jego pomyslu, ale z tego ze sam o sobie takie zeczy pisze jakby sie tym chciyl pochwalic, przynjmniej w takiej formie zostalo to przedstawione.

Pomysl ogolnie mi sie podoba.
Stare 04-01-2004, 16:39   #9
Dowhook
Major

Domyślnie

Ja także się nie śmiałem. A taka szkółka AA:O to może być ciekawy pomysł. Zgłaszaliby się ludzie którzy stawiają pierwsze kroki w grze, a "nauczycielie" by im wszystko wyjaśniali. Ale to trzeba mieć dużo dobrych chęci i czasu oczywiście. A to co robisz to bardzo szlachetne. Mnie nadal wyzywają od n00bów itd bo mam 18 honoru. A te loleczki co mnie wyzywają nie wiedzą jak gram i nie wiedzą, że miałem wcześniej inne konto 35 honoru. Ale honor nic nie znaczy.
Stare 04-02-2004, 10:59   #10
dar0
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do dar0
Domyślnie

Próbowałem taka szkółke zrobić w CS ... na forum zapostowałem o tym a wszyscy tylko się wyśmiewali ... mógłbym to prowadzić podczas całych wakacji ... chętnie się przyłącze jeśli ktoś to zrobi...a jak nie to może ja to zrobie kto wie... jeśli tylko będe miał czas
Stare 04-02-2004, 11:23   #11
Vastor
Captain

Domyślnie

SzkółkaHmm...niezły pomysł.Tylko kto to założy i jak to będzie wyglądało
Stare 04-02-2004, 11:44   #12
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Eh... dokladnie taki sam temat byl z 1,5 roku temu i nic nie wypalilo. Watpie zeby teraz to wyszlo.
Stare 04-02-2004, 12:07   #13
{HuSaRiA}_Rimer
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do {HuSaRiA}_Rimer Wyślij wiadomość przez Yahoo do {HuSaRiA}_Rimer
Domyślnie

Wszystko spoko ale dopóki nikt sie na serio za to nie weźmie to nic z tego nie będzie
Ps. A co do nowych graczy to niestety często widze jak sa wyzywani od nobow itp. niestety ludzie nie patrzą na honor gracza który go zabił jak nie powiedział sorry to czesto vote z ROE, zamiast pomóc biedakowi i powiedzieć mu co robi źle.
Ormir gratuluje zapału i inicjatywy oby tak dalej
Stare 04-02-2004, 13:53   #14
[RS]Fatrix(PL)
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Tak tylko kto by byl "wykladowca" i w jaki sposob przyjmowani by byli ucniowie ?
Bo wydaje mi sie ze byla by kupa ludzie chetnych do poznania ruznego rodzaju zagran trikow itp, itd....

Ja bym sie napewno zglosil na cos takiego !
Stare 04-02-2004, 15:00   #15
Dowhook
Major

Domyślnie

Ja wyobrażam to sobie tak:
Jest ok. 6 instruktorów i 6 uczniów. I gramy na jakimś serwerze. Składy mieszane tzn. 3 instruktorów i 3 uczniów vs. 3 instruktorów i 3 uczniów Podczas gry pytaliby się co jak się robi, instruktorzy by radzili i pomagali. Najlepiej jest się uczyć z doświadczonymi graczami. A ludzie po prostu zgłaszaliby się na forum. Kto pierwszy ten lepszy. W sobote by się grało załóżmy 2 godziny i w niedziele też 2 godziny. W następny weekend nowe osoby by się zgłosiły i tak dalej i tak dalej.

Wszystko to są tylko moje wyobrażenia, więc nie bijcie
Stare 04-02-2004, 15:27   #16
dar0
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał [OSZ-r
Dowhook[PL]]Ja wyobrażam to sobie tak:
Jest ok. 6 instruktorów i 6 uczniów. I gramy na jakimś serwerze. Składy mieszane tzn. 3 instruktorów i 3 uczniów vs. 3 instruktorów i 3 uczniów Podczas gry pytaliby się co jak się robi, instruktorzy by radzili i pomagali. Najlepiej jest się uczyć z doświadczonymi graczami. A ludzie po prostu zgłaszaliby się na forum. Kto pierwszy ten lepszy. W sobote by się grało załóżmy 2 godziny i w niedziele też 2 godziny. W następny weekend nowe osoby by się zgłosiły i tak dalej i tak dalej.

Wszystko to są tylko moje wyobrażenia, więc nie bijcie
Dobry pomysł ...ale ci co grali 4 godziny w weekend więcej by już nie grali ?
Stare 04-03-2004, 05:59   #17
Dowhook
Major

Domyślnie

Raczej tak
Stare 04-03-2004, 10:27   #18
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

a sprawa wyboru mapki? przeciez kazdego moze interesowac inna.
Ja na przyklad wiem jak grac na McKenna i Hospital, ale reszta jest dla mnie wieksza lub mniejsza zagadka.
Stare 04-03-2004, 12:45   #19
Dowhook
Major

Domyślnie

Hmmm. Ustaliłoby się, że w każdy weekend inna mapka. I każdy się zapisze tam gdzie będzie chciał. Instruktorzy też by wybrali mapy.
Stare 04-03-2004, 13:51   #20
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

w grze mamy 22 mapki, jedna mapka na tydzien = 22 tygodnie. Troche dlugo. Moim zdaniem w tygodniu trzeba bedzie robic 3 mapki, tzn 3 gropy instruktorow, conajmniej. wtedy ma to wiekszy sens, Ale pomysl jest dobry. Sam chetnie bym sie na kilka lekcji zapisal!
Stare 04-03-2004, 15:24   #21
Dowhook
Major

Domyślnie

No więc tak. Wybrałoby się ok. 12 najlepszych map i znalazło instruktorów do nich. I w weekend można by zacząć na 2 grupy. Tzn jedna grupa gra na swoim serwerze na jakieś mapie, a 2 grupa na innej mapie. I to wszystko w tym samym czasie. Jeżeli by się miało taką szkółkę zrobić na serio, to by się pomyślało jakoś dokładniej.
Stare 04-03-2004, 16:31   #22
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Hm... szkolka...

A jakie korzysci mialby instruktor z tego ze szkoli takich noobow? Dopoki nie bedziemy dawac tym nauczycielom kasy to bedzie ciezko
Stare 04-03-2004, 17:43   #23
Dowhook
Major

Domyślnie

Satysfakcje. Wszyscy tylko o kasie myślą...
Stare 04-04-2004, 08:47   #24
dar0
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Wszyscy by mówili jaką mape chcą ... instruktorzy by zbierali głosy i by wybierali tą mape na która jest najwięcej głosów ... inaczej mówiąc demokracja
Ja moge być instruktorem... ale potrzebnych będzie tych instruktorów troche...bo niekażdy zawsze może ?... kto chce ze mną...pogadać i omówić jak to by było? To spróbujemy jakoś to zrealizować...
GG 5368162 -=- Będe teraz... i może później a jeśli nie to w poniedziałek rano...do 13 ...
Byłoby trzeba strone założyć... forum... dać ogłoszenie gdzieś...
I największy problem z serverami...
Stare 04-04-2004, 09:44   #25
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Ja pierdizele to jest jak fala : zawsze powraca
Ja mówie : TO NIGDY NIE WYJDZIE
Było to juz półtora roku temu i pół roku temu i nic nie wyszło, teraz też nie wyjdzie
Chce tylko przeswiadczyć ze to i tak bedzie tylko gadanie i na tym się skonczy Więc najlpiej juz nic nie mówić

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-04-2004, 10:11   #26
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra_PL
Ja pierdizele to jest jak fala : zawsze powraca
Ja mówie : TO NIGDY NIE WYJDZIE
Było to juz półtora roku temu i pół roku temu i nic nie wyszło, teraz też nie wyjdzie
Chce tylko przeswiadczyć ze to i tak bedzie tylko gadanie i na tym się skonczy Więc najlpiej juz nic nie mówić
Uwielbiam takie podejscie, typowo Polskie.

Zakladanie ze nic nie wyjdzie na samym poczatku bo juz kilka razy nie wyszlo jest beznadziejne i glupie.

A ja mam nadzieje, ze tym razem to wyjdzie
Stare 04-04-2004, 11:02   #27
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Catra, po prostu ludzie maja słabą pamięć i nie pamiętaja dlaczego te pomysły upadały.

Latam sobie ostatnio w Il-2 Forgotten Battles, jest w Polsce pewien facet (jago ksywa to "Diadek Kos"), prowadzi on wirtualną szkołę pilotarzu i walki powietrznej, uczy on młodych adeptów wszystkiego od A do Z, lub tylko pewnych fragmentów - wszystko zależy od ucznia. Ale to jest symulator, a symulator jest zdecydowanie bardziej skomplikowany niż gra FPP!

Czego wy chcecie Noob'a uczyć ? Jak rzucać granatem ? - wustarczy, że mu sie powie, że palec wskazujacy i kciuk sa w centrum ekranu i czasy zapalników - to wszystko co mu potrzeba, bo reszte i tak musi przećwiczyć sam.
Jak strzelać każdy potrafi - poruszasz myszką i naciskasz przycisk - ot cała filozofia.

Ostatnio zgłosił się od mnie pewien początkujący, dałem mu kilka linków do stron, dałem pare rad, wyjaśniłem kilka spraw i odpowiedziałem na dręczące go pytania, potem pomogłem skonfigurować TS'a, czas jaki mu poświęciłem to może jakieś 1,5 godziny (licząć rozmowy tylko o AA) ... i dzisiaj jest on rekrutem w FOG.

Noob, po przeczytaniu strony Inkuba, po przejżeniu kawałka forum nie potrzebuje niczego wiecej, niż samemu poćwiczyć poruszanie się strzelanie i rzucanie granatami - bo tego go nikt nie nauczy.

A co do walki w drużynie - jak pójdzie do klanu, to tam go nauczą.
Stare 04-04-2004, 11:04   #28
Ormir
Captain

Domyślnie

He he ale sie rozpedziliscie Zalozylem ten temat nie po to zeby sie chwalic, tylko bylem ciekaw czy ktos tez tak robi. Co do szkolki to raczej nie wypali, tak mi sie wydaje pomysl dobry tylko jakos malorealny.Sa te serwery treningowe drugi nick i jestes instruktorem i tak wiekszosc gosci gra dla siebie ale jak juz pisalem niektorzy zalapia ze koles gra w miare dobrze i moze naucza sie planszy szybciej. Nie jestem zadnym wyjadaczem ale mam juz pewne doswiadczenie i lubie sie nim dzielic :wink:
Stare 04-05-2004, 16:28   #29
su27
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez Yahoo do su27
Domyślnie

Kiedy następna "szkółka"? Rok nie grałem, chętnie się załapię
Stare 04-05-2004, 16:44   #30
Dowhook
Major

Domyślnie

Jakbyś przeczytał wszystkie posty w tym temacie to byś wiedział.

Na razie są tylko plany. Połowa uważa, że to się nie uda (czyli skończy się na gadaniu), a druga połowa, że dobry pomysł. Na razie potrzebna dobrego planu i instruktorów.
Stare 04-07-2004, 10:15   #31
wrm
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do wrm
Domyślnie

Jak dla mnie jest to niezły pomysł. Ja np. dziś rano po raz peirwszy w życiu grałem......byłem na mapce Moutain Pass(czy jakoś tak)......wogóle niegdy nie wiedziałem skąd przyszedł ten strzał który mnie powalił na ziemie! Potem dostałem się na serv gdzie była mapa z jakimś obozem (nie pamiętam nazwy). Po lekikich męczarniach dostałem się do środka. było dwóch moich i dwóch ich. Spotkałem jednego z nich gra się troche przylagowała, dostałem kulke, ale zabiłem. pote, zginołem, ale ludzie byli tak zdziwieni że...........wywalili mnie bo myśleli że kodów używam
Mi by się taki trening przydał......bardzo.......
Stare 04-08-2004, 06:01   #32
jolaos
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do jolaos Wyślij wiadomość przez Yahoo do jolaos
Domyślnie

Nawet jak ma niewyjść trzeba spróbować

Jestem za.
Stare 04-08-2004, 12:08   #33
[APOCALYPSE]Duke
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do [APOCALYPSE]Duke
Domyślnie

Cytat:
Napisał [OSZ-r
Dowhook[PL]]Ja także się nie śmiałem. A taka szkółka AA:O to może być ciekawy pomysł. Zgłaszaliby się ludzie którzy stawiają pierwsze kroki w grze, a "nauczycielie" by im wszystko wyjaśniali. Ale to trzeba mieć dużo dobrych chęci i czasu oczywiście. A to co robisz to bardzo szlachetne. Mnie nadal wyzywają od n00bów itd bo mam 18 honoru. A te loleczki co mnie wyzywają nie wiedzą jak gram i nie wiedzą, że miałem wcześniej inne konto 35 honoru. Ale honor nic nie znaczy.
Pocieszę Cię. Mnie też wyzywają od noob'ów, a mam 74 honoru. Grałem kiedyś z klanem, gdzie "najsłabszy" gość miał 84 HP
[APOCALYPSE]Duke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-12-2004, 13:13   #34
Jac Skywalker
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Rainbow
Vastor_pl]Ja nie odnoszę się do niego z ironią.MaK`s jak chcesz to mogę CI pokazać co i jak.Żaden problem.
Ja chętnie bym się na takie coś pisał, pisz na maila (jacskywalker@wp.pl), zgadamy się dokładniej co i jak. Na razie robię na mapach za mięso armatnie, co ja się nasłuchałem jaki to ze mnie noob.....
Jac Skywalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-12-2004, 18:14   #35
MagnuM
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do MagnuM
Domyślnie

vastor lamko może Ty jednak moim instruktorem zostaniesz? pokażesz mi co i jak no wiesz nauczysz mnie strzelac lepiej itp.

pozdro
Stare 04-12-2004, 20:31   #36
MaZuR
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do MaZuR Wyślij wiadomość przez Yahoo do MaZuR
Domyślnie

Ziomy a o co wam wogle chodzi? bo ja sie nie lapie chyba za duzo pepsi wypilem MagnuM =[lol3ku]= kiedy gramy razem ?
Stare 04-12-2004, 20:35   #37
Dowhook
Major

Domyślnie

Poczytaj od początku to się dowiesz. Streszcze ci trochę. Jest plan żeby zrobić szkółkę AA. Jest kilku instruktorów, uczniowie się zapisują i w weekend gramy na wybranych mapach.
Stare 04-13-2004, 00:53   #38
[BP]Acid J
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]Acid J
Domyślnie

a nielepiej sie zapisac do klanu i tam juz was wszystkiego nauczą ?
Stare 04-13-2004, 06:21   #39
Dowhook
Major

Domyślnie

Nie każdego przyjmą. Popatrz.

Jest sobie Zenek co nie umie grać, a chciałby się nauczyć, więc chce się zapisać do klanu. A żeby się nauczyć grać trzeba się zapisać do klanu, gdzie ludzi potrafią grać. Zgłosi się do jakiś średnich klanów i go nie przyjmą, bo grać nie potrafi. A jak pójdzie do słabego to się nie nauczy.

I co Zenek ma zrobić?
Stare 04-13-2004, 09:09   #40
[BP]Acid J
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]Acid J
Domyślnie

skoro zenek wie o istnieniu klanów to pewnie , już troche pograł a grać nauczy siętrenując przez jakiś czas na poczatku sam , jak nauczy sie wciskać lewy przycisk myszki i biegać to napewno go jakiś klan przyjmie , nie ma takich klanów od których niczego sie niemozna nauczyć
Stare 04-19-2004, 21:46   #41
Dziewulski
Corporal

Domyślnie

normalnie mnie rozwaliłeś Ormir...(pierwszy raz w życiu brak mi słów)
...
....
a co do szkółki , ja bym chciał być wożnym , da sie zrobić Panie Psorze? :P
Dziewulski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2004, 06:25   #42
Ormir
Captain

Domyślnie

Jasne dziewul dla ciebie wszystko
Stare 04-20-2004, 06:43   #43
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Co wy mowicie
jaka szkolka
nieeeeeee nie robcie mi tego. Szkolka oznacza brak noobow a to oznacza dla mnie brak ffragow.
nieeeeeeee
ja tak nie chce
Stare 04-20-2004, 06:44   #44
dar0
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ormir
Jasne dziewul dla ciebie wszystko
Ja musze poprawić się z histy...dopiero potem będe mógł założyć szkołke :/ więc niewiem... jak to będzie
Stare 04-20-2004, 08:53   #45
Ormir
Captain

Domyślnie

Ej ale to nie ja zaczolem z ta szkola, ja tylko pochwalilem sie ze lubie pomagac taka ze mnie przyjacielska dusz
Stare 04-21-2004, 00:05   #46
DK
Colonel

Domyślnie

Witam
Gram w AA juz 3 dzień caly czas czytam wasze forum by nie napisać posta który by tylko zaśmiecił :p
Z treningów brakuje mi tylko medyk i special forces.
Teraz sie przedstawie mam na imie Arek jestem z Bytomia mam skończone 20 lat
Pozdrawiam wszystkich graczy AA i CS chodz tu nikogo nie znam i mam nadzieje ze poznam z dobrej strony.

Przez 2 lata gralem w cossacks gdzie w lidze światowej bylem raz na 4 miejscu w tym róznego typu turnieje wygrane :wink: :wink: :wink: jesli ktoś tu grał w tą gre to napewno mnie zna teraz dla odmiany gram w AA i bardzo mi sie spodobała ta gra.

Jeśli szkółka by wystartowała bym sie zapisał na to narazie jestem początkujący w tą gre ale sie szybko ucze :wink: :wink: tylko często jest tak ze tylko sie pojawie jeden strzał i ......

PS.Całymi dniami czytam wasze forum mam zalegości tyle tu informacji i czasmi kłótni ( a to tylko gra a gra sie dla zabawy przeciez
DK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-02-2004, 15:45   #47
Camaxtli
General

Domyślnie

Co do tej szkółki to najlepszą byłaby gra w jakimś dobrym, zgranym klanie przez okres ok. 2 tygodni. W takiej grupie można nauczyć się wszystkiego począwszy od poruszania się na mapie po grupowe akcje, tylko nie każdy klan chciałby coś takiego prowadzić. Pozdrawiam.
Camaxtli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2004, 10:20   #48
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

dwa tygodnie to malo na taka szkolke.
ja mysle ze kazdy gracz w tej szkolce powinien samodzielnie zdecydowac czy juz mu starczy nauki.
ew szef takiej szkoly decyduje o przejscu na inny poziom bo np zaczyna odrastac od ciagle przychodzacych nowych ludzi umiejetnosciami i uczy sie coraz mniej.
ja gram dlugo i mam szereg odruchow podpatrzonych kiedys u lepszych odemnie. do jednych z nich zaliczam to ze chodze czesto pochylony gorna krawedzia ekrany i rogami obserwuje co jest przedemna. natomiast u innych moich klanowczow takiego odruchu (na mapach z gesciejsza mgla) nie zaobserwowalem i musze im przypominac jak dane jest mi sledzenie ich poczynan z punktu widzenia trupa.
takich rzeczy nie nauczysz w 2 tygodnie. do chodzenia w ten sposob naprawde trzeba sie zmusic na poczatku bo chyba kazdy ma odruch ze chodzi "za celownikiem".
szkolenie to nieustajacy proces, nie da sie powiedziec ze 2 tygodnie i koniec

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2004, 16:37   #49
Ohodin
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Witam. Jesli chodzi o początkujących graczy, którzy nie wiedzą o co chodzi na mapach to zapraszam na stronke mojego klanu www.lost-battalion.com. Znajdziecie tam opisy wszystkich misji i szkolen w zakladce misje i w zakladce szkolenia.

Pozdrawiam i powodzenia na polu walki...
Ohodin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2004, 18:12   #50
Paulo
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Paulo Wyślij wiadomość przez MSN do Paulo Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paulo
Domyślnie

Całkiem fajnie zrobione tylko tak na szybko znalazłem mały błąd. Na MOUT pokazany jest budynek objective alpha od zewnatrz a opis jest yellow building, a z tego co mi wiadomo to yellow jest przy spawnie drużyny Honor. Pipa też speacjalnie dopracowana nie jest. Ale i tak pomysł bardzo fajny trochę jeszcze nad tym popracujecie to dam niektórym swoim klanowiczom, żeby się nauczyli co jak się na danej mapie nazywa.
Paulo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania