Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-22-2012, 10:30   #1
GNSTopik
Guest

Domyślnie OT z AA3 liga

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość
Panowie ogarniać temat i zapisywać się do ligi. Na chwilę obecną mamy tylko 7 drużyn. CFC napisało prośbę o usunięcie zespołu z rozgrywek nie podając jakiegokolwiek powodu.
Powód jest znany ........ BS
nie ave tylko ace hehe

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-22-2012 o 10:33
  Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-22-2012, 15:24   #2
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
CFC napisało prośbę o usunięcie zespołu z rozgrywek nie podając jakiegokolwiek powodu.
Obawiają się skryptów które są wykorzystywane w lidze ESCN

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-22-2012, 17:09   #3
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
ostre
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-22-2012, 18:55   #4
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Rotfl, predzej sie boja starcia z Hornetsami

Elo pro skrypty, ktorych sie wszyscy boja?! Must be pro.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-22-2012, 19:04   #5
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Elo pro skrypty, ktorych sie wszyscy boja?! Must be pro.
Znowu te skrypty ...

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 02-23-2012 o 09:20
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-22-2012, 19:13   #6
Louis
General

Domyślnie

@Chomiq "predzej sie boja starcia z Hornetsami"
Może to też jeden z powodów

Menager teamu pewnie zabronił im wystąpić w ESCN'ie

Stare 02-22-2012, 19:55   #7
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:
@Chomiq "predzej sie boja starcia z Hornetsami"
Może to też jeden z powodów

Menager teamu pewnie zabronił im wystąpić w ESCN'ie
Ty złośliwy Ty
Stare 02-23-2012, 07:38   #8
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Widze ze klan Hornets jest złośliwy w stosunku do każdego .....

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Rotfl, predzej sie boja starcia z Hornetsami
Ta każdy się ich boi .....

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 07:38 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 07:54   #9
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość

zamilcz i użyje tu tekstu Gacka "wleź skąd wypełzłeś" kiedy poważni ludzie dyskutują czasem sobie żartując, jak te kilka postów wyżej nie dotyczy Ciebie to się nie odnoś do nich, bo tylko tworzysz niepotrzebny ferment na forum...
Stare 02-23-2012, 07:54   #10
Louis
General

Domyślnie

Cytat:

Ta ta ta każdy sra jak widzi naprzeciw siebie Szerszenia ........ ula la la

Stare 02-23-2012, 08:25   #11
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiatek8914 Zobacz Wiadomość
zamilcz i użyje tu tekstu Gacka "wleź skąd wypełzłeś" kiedy poważni ludzie dyskutują czasem sobie żartując, jak te kilka postów wyżej nie dotyczy Ciebie to się nie odnoś do nich, bo tylko tworzysz niepotrzebny ferment na forum...
oczywiście najjaśniejszy panie hahah jak mi sie podobaja twoje teksty cud miód ktoś ci karze czytać to co pisze czy jak To jest twoje forum że będziesz mi pisał co mam robić ? do każdego postu masz jakiś sap człowieku ty zdrowy chyba nie jesteś może jakiś specjalista skoro tak na ciebie działam, bo to już się robi groźne.

Ps. Koło poważnego człowieka to ty nawet nie leżałeś ...

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 08:29
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 08:40   #12
kaktus CFC
Corporal

Domyślnie

No ale Topik ma sporo racji. Jesteście złośliwi i jedziecie po nas jak po łysej kobyle, sam nie wiem czemu bo belki w swoim oku nie widzicie.
kaktus CFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 08:48   #13
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus CFC Zobacz Wiadomość
No ale Topik ma sporo racji. Jesteście złośliwi i jedziecie po nas jak po łysej kobyle, sam nie wiem czemu bo belki w swoim oku nie widzicie.
daj spokoj oni sa najlepsi najmadrzejsie i wogole ..... juz pol sceny nie moze na nich patrzec ani o nich słyszec ... wyzej s... niż d... mają szczególnie kolega kwiatek
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 09:01   #14
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

Spożytkujcie tą energię gdzieś indziej a nie na wypisywaniu zgryźliwych komentarzy. Jedna strona zażartowała w nieco sarkastycznym stylu a druga nie wykazała poczucia humoru no i mamy focha. Wyluzujcie trochę bo Wam żyłki pękną od tej złośliwości.
Stare 02-23-2012, 09:08   #15
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
daj spokoj oni sa najlepsi najmadrzejsie i wogole ..... juz pol sceny nie moze na nich patrzec ani o nich słyszec ... wyzej s... niż d... mają szczególnie kolega kwiatek
tylko pół sceny? słaaabo, Topiczku mój drogi "kolego", na prawdę ostatnią rzeczą jaka mi jest potrzebna to uwielbianie przez scenę AA, z tymi, którymi da się dobrze żyć i współpracować żyjemy dobrze, reszta to Ty Topik jak chcesz mi dosrać to zapraszam na GG, na siłę chciałeś namiar na mnie, masz go więc jak chcesz coś mi soczystego napisać to zapraszam, ale muszę Ci powiedzieć że dziecinne teksty takie jak ostatnio mi napisałeś typu:
"Topik w krzakach
2012-01-18 09:58:29
jednak jkestes kretytnem a ja myslalem ze z toba mozna normalnie pogadac. palant"
czy
" Topik w krzakach
2012-01-19 11:43:10
wachaj jajca
2012-01-19 11:43:14
i sie bujaj
2012-01-19 11:43:33
i zajmij sie swoja dupa jak mozesz"

uświadamiają mnie że więcej z poważnego człowieka ma przejechany na drodze kot niż Ty także jeśli jeszcze masz coś mi do przekazania to się na prawdę zastanów zanim zrobisz głupka z siebie jeszcze raz.
Pozdrawiam
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Spożytkujcie tą energię gdzieś indziej a nie na wypisywaniu zgryźliwych komentarzy. Jedna strona zażartowała w nieco sarkastycznym stylu a druga nie wykazała poczucia humoru no i mamy focha. Wyluzujcie trochę bo Wam żyłki pękną od tej złośliwości.
niechaj się tak stanie

Ostatnio edytowany przez kwiatek8914 : 02-23-2012 o 09:08 Powód: Autołączenie postów
kwiatek8914 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 09:20   #16
GNSTopik
Guest

Domyślnie

www.zal.pl
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 09:26   #17
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
Z jednego żartu widzę robi nam się kolejna drama. Temat zgłaszam do moderacji
Stare 02-23-2012, 09:30   #18
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Z jednego żartu widzę robi nam się kolejna drama. Temat zgłaszam do moderacji
he he no widzisz cos sie w zartach napisze(nawet nie ja to pisałem ) jedni to przyjma i odzartuja(louis) a inni szukaja spisków dram i nie wiadomo jeszcze czego (widac kto)

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 09:37
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 09:38   #19
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Topik, dziś przechodzisz samego siebie, otóż to napisałeś po poście Louisa:
Cytat:

nie wiem co Ty rozumiesz przez słowo "żart" i nie wiem czy tylko za żart uważasz to co zrozumiesz Ty, czy tylko to co chcesz zrozumieć, widzę że ostry przypadek z Ciebie, ja pierdziele, jakbym wiedział że rozbawisz mnie dziś tak z samego rana to bym nie zachodził do monopolowego
Stare 02-23-2012, 09:38   #20
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Jakbyś zauważył Topik znów zaczęło się od Ciebie. Chomiq napisał w żarcie o tym, że CFC boi się Szerszeni a Ty jak zwykle musiałeś wcisnąć swoje 5 groszy odnosząc się bezpośrednio do nich. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo coś słabo Ci to wychodzi.
Stare 02-23-2012, 09:43   #21
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Jakbyś zauważył Topik znów zaczęło się od Ciebie. Chomiq napisał w żarcie o tym, że CFC boi się Szerszeni a Ty jak zwykle musiałeś wcisnąć swoje 5 groszy odnosząc się bezpośrednio do nich. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo coś słabo Ci to wychodzi.
ty no juz bez przesady to juz nic nie mozna napisac zatakowałem kwiatka czy coś ? nie wydaje mi sie, kto na mnie najechal pierwszy chyba on to chyba do niego powinienes miec prestensje ! A to ze oni sa nieskazitelni i nie wolno nic napisac pod ich adresem to juz nie moja wina ze sie tak oburzaja ....

Cytat:
, ja pierdziele, jakbym wiedział że rozbawisz mnie dziś tak z samego rana to bym nie zachodził do monopolowego
moze dlatego ze zaszedłeś tak cie pali na mozgu rozmowa z Toba kolejny raz nie ma sensu zabawiaj sie dalej sam na tym forum będziesz mial co robic pozdro kolego

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 09:45 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 09:44   #22
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
masz, zacytuje siebie żeby pomóc Ci to łatwiej ogarnąć, skup się na tych słowach: "jak te kilka postów wyżej nie dotyczy Ciebie to się nie odnoś do nich, bo tylko tworzysz niepotrzebny ferment na forum..."
Stare 02-23-2012, 09:48   #23
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
masz, zacytuje siebie żeby pomóc Ci to łatwiej ogarnąć, skup się na tych słowach: "jak te kilka postów wyżej nie dotyczy Ciebie to się nie odnoś do nich, bo tylko tworzysz niepotrzebny ferment na forum..."
kwiatek wspólczuje twoim rodzicą naprawdę ..... porzykro mi ale bede trzymal kciuki za to zeby wszystko skonczylo sie dobrze badz dzielny

i znow przez jedna łodygę bedzie ostrzeżenie
i kim ty jestes wogole zeby mi mowic co mam robic synek ? moze ty zamilcz to bedzie spokoj tu bo to ty tylko cytujesz wpisy które były milioin lat temy. Archiwum jakies w domku masz z moim tekstami chyba musze zakazac ich publikacj ACTA rządzi !

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 09:55
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 09:53   #24
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
kwiatek wspólczuje twoim rodzicą naprawdę ..... porzykro mi ale bede trzymal kciuki za to zeby wszystko skonczylo sie dobrze badz dzielny
Topik, prosiłem - na GG, na GG, niektórzy nie chcą czytać Twoich durnych fanaberii na mój temat, masz moje GG to śmiało, jedziesz szczawiu a tematu ligi nie zaśmiecaj "rodzicą" ? WTF..?xD poproszę chłopaków z klanu zrzucimy Ci się na słownik wiedziałem że dziwny z Ciebie typ, ale że sięgniesz rodziców? Poniżasz się

Ostatnio edytowany przez kwiatek8914 : 02-23-2012 o 09:56
Stare 02-23-2012, 09:54   #25
Louis
General

Domyślnie

"bo belki w swoim oku nie widzicie"

Co autor miał na myśli używając tego sformułowania

[HORNETS] na 1oo% weźmie udział w tegorocznych rozgrywkach ligi ESCN.
Na polu EU (czyt. mając na uwadze ligę TWL) dostajemy baty więc trzeba będzie potrenować na swoim podwórku (czyt. w polskiej lidze).

Już zamówiłem pojemne koszyki dla całego teamu Szerszeni aby na Impact'cie zebrać w trakcie meczu więcej jagód niż Topik czający się w krzakach

@Topik To tylko taki mały żart odemnie bo muszę na tą chwilę jakoś odreagować

Stare 02-23-2012, 10:02   #26
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
"bo belki w swoim oku nie widzicie"

Co autor miał na myśli używając tego sformułowania

[HORNETS] na 1oo% weźmie udział w tegorocznych rozgrywkach ligi ESCN.
Na polu EU (czyt. mając na uwadze ligę TWL) dostajemy baty więc trzeba będzie potrenować na swoim podwórku (czyt. w polskiej lidze).

Już zamówiłem pojemne koszyki dla całego teamu Szerszeni aby na Impact'cie zebrać w trakcie meczu więcej jagód niż Topik czający się w krzakach

@Topik To tylko taki mały żart odemnie bo muszę na tą chwilę jakoś odreagować
Loui ale ja wiem ze ty beke krecisz bo jakos potrafimy normalnie rozmawiac ale z nim sie nie da .... on wszedzie spiski widzi

Cytat:
Topik, prosiłem - na GG, na GG, niektórzy nie chcą czytać Twoich durnych fanaberii na mój temat, masz moje GG to śmiało, jedziesz szczawiu a tematu ligi nie zaśmiecaj "rodzicą" ? WTF..?xD poproszę chłopaków z klanu zrzucimy Ci się na słownik wiedziałem że dziwny z Ciebie typ, ale że sięgniesz rodziców? Poniżasz się
napisalem ze im wspolczuje koles a nie ich obrazielm nic na nich nie napisałem ciebie trzeba do swiecia zamknac ...

Cytat:
poproszę chłopaków z klanu zrzucimy Ci się na słownik
wymyśl coś innego bo krzaki słowniki to już nudne sa ..... chce coś nowego ! postaraj się

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 10:03 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:03   #27
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
ty no juz bez przesady to juz nic nie mozna napisac zatakowałem kwiatka czy coś ? nie wydaje mi sie, kto na mnie najechal pierwszy chyba on to chyba do niego powinienes miec prestensje ! A to ze oni sa nieskazitelni i nie wolno nic napisac pod ich adresem to juz nie moja wina ze sie tak oburzaja ....
Topik weź się w końcu obudź z tego zimowego letargu bo chyba w dalszym ciągu nie rozumiesz co czytasz. Pierwszy naskoczyłeś na Hornetsów wygłaszając opinię o ich złośliwości mimo, że żart zainicjował Chomiq. Kwiatek odpisał na Twojego posta słusznie zwracając uwagę na to żebyś zamilkł bo siejesz niepotrzebny ferment.
Topik tekstami trącającymi rodziców Kwiatka pokazujesz jaki jesteś inteligenty. Dla mnie jesteś kozak, że masz odwagę pokazywać publicznie brak swojej kultury osobistej i poszanowania dla innych. Żal mi Ciebie...
Stare 02-23-2012, 10:04   #28
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Topik weź się w końcu obudź z tego zimowego letargu bo chyba w dalszym ciągu nie rozumiesz co czytasz. Pierwszy naskoczyłeś na Hornetsów wygłaszając opinię o ich złośliwości mimo, że żart zainicjował Chomiq. Kwiatek odpisał na Twojego posta słusznie zwracając uwagę na to żebyś zamilkł bo siejesz niepotrzebny ferment a Ty ciągle swoje.
Topik tekstami trącającymi rodziców Kwiatka pokazujesz jaki jesteś inteligenty. Dla mnie jesteś kozak, że masz odwagę pokazywać publicznie brak swojej kultury osobistej i poszanowania dla innych. Żal mi Ciebie...

tak ciekawe kto na publicznym serverze wyzywal mojego brata od skurwysy**w debili i innych kolego od dobrego wychowania tez sie zamknij w końcu ! Przypomnieć ci pokazać może już nie pamiętasz ? nie pamieta wół jak cielęciem był .... ciebie też mi żal ...

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 10:08
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:09   #29
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
Loui ale ja wiem ze ty beke krecisz bo jakos potrafimy normalnie rozmawiac ale z nim sie nie da .... on wszedzie spiski widzi
omg, jesteś po prostu genialny, muszę wszystkie Twoje wpisy archiwizować, potem dam Louisowi żeby pokazywał swoim pociechom z jakimi przypadkami musiał grać w lidze ESCN co do spisków- nie lubię się powtarzać, ale wydaje mi się że to Ty zawsze płakałeś i widziałeś spiski przeciwko sobie. No ale to Ty zawsze chciałeś dobrze, to inni się uwzięli na Ciebie
Cytat:
tak ciekawe kto na publicznym serverze wyzywal mojego brata od skurwysy**w debili i innych kolego od dobrego wychowania tez sie zamknij w końcu ! Przypomnieć ci pokazać może już nie pamiętasz ? nie pamieta wół jak cielęciem był .... ciebie też mi żal ...
ale że to też ja?

Ostatnio edytowany przez kwiatek8914 : 02-23-2012 o 10:09 Powód: Autołączenie postów
Stare 02-23-2012, 10:09   #30
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
omg, jesteś po prostu genialny, muszę wszystkie Twoje wpisy archiwizować, potem dam Louisowi żeby pokazywał swoim pociechom z jakimi przypadkami musiał grać w lidze ESCN co do spisków- nie lubię się powtarzać, ale wydaje mi się że to Ty zawsze płakałeś i widziałeś spiski przeciwko sobie. No ale to Ty zawsze chciałeś dobrze, to inni się uwzięli na Ciebie
a ty adwokat Louisa jestes czy jak ?
wyznam ci miłość normalnie bo już nie mogę zauroczyłeś mnie KOCHAM CIĘ :********
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:10   #31
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
a ty adwokat Louisa jestes czy jak ?
wyznam ci miłość normalnie bo już nie mogę zauroczyłeś mnie KOCHAM CIĘ :********
pedał
Stare 02-23-2012, 10:10   #32
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:

ale że to też ja?
a widzisz kogo zacytowałem czy też masz problem ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:11   #33
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Co mnie interesuje sytuacja na serwerze publicznym której nie byłem świadkiem ? Widzę co się tu dzieje i komentuję to tak jak widzę. Przyjmij więc krytykę z mojej strony bo jest ona absolutnie obiektywna i nie jest obarczona jakąkolwiek złośliwością w kierunku Twojej osoby. Powtórzę Ci raz jeszcze - pierwszy naskoczyłeś na Hornetsów i to od Ciebie zaczęła się kolejna e-drama na tym forum.
Stare 02-23-2012, 10:13   #34
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
pedał
no pewnie KOCHAM KWIATKA KOCHAM KWIATKA KOCHAM KWIATKA :***********

Cytat:
Co mnie interesuje sytuacja na serwerze publicznym której nie byłem świadkiem ?
PRZECIEŻ TO TY ZROBIŁES KOLES ! WIĘC ŚWIADKIEM NIE MOŻESZ BYC ...

Cytat:
Powtórzę Ci raz jeszcze - pierwszy naskoczyłeś na Hornetsów i to od Ciebie zaczęła się kolejna e-drama na tym forum.
PRZYNAJMNIEJ COŚ SIĘ DZIEJE BO TAK TO CISZA
swzkoda tylko ze hornetsi poczuli sie tak urażenie albo inaczej szkoda ze kwiatek poczółł się takli urażony ...
Chomiq dowali CFC ale jakoś nikt od nich nie sapał hjak kwiatek który codziennie po 500 razy sprawdza czy Topik coś napisał

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 10:15 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:15   #35
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
no pewnie KOCHAM KWIATKA KOCHAM KWIATKA KOCHAM KWIATKA :***********

PRZECIEŻ TO TY ZROBIŁES KOLES ! WIĘC ŚWIADKIEM NIE MOŻESZ BYC ...

pedał z krzaków Ty weź bo Ci parafie zmienią znasz ten kawał- co się robi z pedofilami w Polsce?
Cytat:

PRZYNAJMNIEJ COŚ SIĘ DZIEJE BO TAK TO CISZA

jeszcze niedawno twierdziłeś że to ja zacząłem? Teraz mówisz żeby coś się przynajmniej działo, nie nadążam za Tobą, Ty chyba chory jesteś, albo zakompleksiony

Ostatnio edytowany przez kwiatek8914 : 02-23-2012 o 10:15 Powód: Autołączenie postów
Stare 02-23-2012, 10:19   #36
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
pedał z krzaków Ty weź bo Ci parafie zmienią znasz ten kawał- co się robi z pedofilami w Polsce?
BARDZO KOCHAM KWIATKA :*****
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:20   #37
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
BARDZO KOCHAM KWIATKA :*****
tak, pokazuj dalej jaki z ciebie fajny czubek......
Stare 02-23-2012, 10:22   #38
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
albo zakompleksiony
OCZYWIŚCIE BO NIE CHCESZ MI SWOJEJ NAGIEJ FOTKI WYSŁAC
Cytat:
tak, pokazuj dalej jaki z ciebie fajny czubek......
TY CHYBA DAWNO W PAPKE NIE DOSTAŁES ....

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 10:23 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:23   #39
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
OCZYWIŚCIE BO NIE CHCESZ MI SWOJEJ NAGIEJ FOTKI WYSŁAC
Ręce mi opadają, Ty się uważasz za poważnego człowieka? Ile Ty masz lat chłopie, bo z Twoich postów wnioskować można że dopiero co od kolegów w piaskownicy szpadelkiem po głowie dostawałeś....
Stare 02-23-2012, 10:24   #40
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Ręce mi opadają, Ty się uważasz za poważnego człowieka? Ile Ty masz lat chłopie, bo z Twoich postów wnioskować można że dopiero co od kolegów w piaskownicy szpadelkiem po głowie dostawałeś....
JA MAM 10 I PÓŁ A TY ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:26   #41
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
JA MAM 10 I PÓŁ A TY ?
Mam już trochę lat za sobą i w cyrku dawno nie byłem, także śmiało pajacuj dalej
Stare 02-23-2012, 10:27   #42
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Mam już trochę lat za sobą i w cyrku dawno nie byłem, także śmiało pajacuj dalej
KOCHAM KWIATKA :***

DOBRA JUZ MI SIE NIE CHCE .......
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:27   #43
Louis
General

Domyślnie

Jest napięcie przed najbliższymi rozgrywkami.

Oby tylko serwer ligowy wytrzymał tą kumulację siły

Stare 02-23-2012, 10:28   #44
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
KOCHAM KWIATKA :***

DOBRA JUZ MI SIE NIE CHCE .......
no nie powiem, ładne zejścia masz
Cytat:
Jest napięcie przed najbliższymi rozgrywkami.

Oby tylko serwer ligowy wytrzymał tą kumulację siły
co niektórzy nie wyciągają nosa z krzaków, także wytrzyma

Ostatnio edytowany przez kwiatek8914 : 02-23-2012 o 10:28 Powód: Autołączenie postów
Stare 02-23-2012, 10:30   #45
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
co niektórzy nie wyciągają nosa z krzaków, także wytrzyma
nudne.... stare... wielki inteligencie wymysl cos nowego :*****

A i jeszce jedno chcesz mój adres żeby słownik mi wysłać ? szanowny panie polonisto

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-23-2012 o 10:34
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:33   #46
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
nudne.... stare... wielki inteligencie wymysl cos nowego :*****
Jak mówisz nudne, stare, to powtórzę się kolejny raz - debilom ustępuję
Ale swoją drogą, podziwiam Twój zespół, że tyle wytrzymują z liderem czubem trzymajcie się tam Panowie, bo grać w składzie z liderem czubem to trzeba mieć samoopanowanie
Stare 02-23-2012, 10:37   #47
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Jak mówisz nudne, stare, to powtórzę się kolejny raz - debilom ustępuję
Ale swoją drogą, podziwiam Twój zespół, że tyle wytrzymują z liderem czubem trzymajcie się tam Panowie, bo grać w składzie z liderem czubem to trzeba mieć samoopanowanie
kolejny raz mnie wyzywasz ...... kulturalny człowieku ....
dobrze ze z tobą wytrzymują
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:39   #48
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
kolejny raz mnie wyzywasz ...... kulturalny człowieku ...
w sumie tu nie trzeba tego pisać, wystarczy przeczytać Twoje posty żeby zobaczyć że jesteś jakiś kici-kici i masz nie halo pod kopułą
Stare 02-23-2012, 10:41   #49
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
w sumie tu nie trzeba tego pisać, wystarczy przeczytać Twoje posty żeby zobaczyć że jesteś jakiś kici-kici i masz nie halo pod kopułą
juz wszystko ? czy coś jeszcze ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-23-2012, 10:42   #50
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
juz wszystko ? czy coś jeszcze ?
jak masz coś sensownego jeszcze do napisania to dajesz ( w co wątpię ), a jak nie to dziękuję Ci Topiczku za poprawę humoru zawsze można na Ciebie liczyć

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania