Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-12-2011, 18:41   #1
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie OT - Admin(i) escn.pl - prawdy i mity

ulfding nie zamierzam dalej wystawiać swojej drużyny po słowach jakie usłyszałem od ciebie na ts kanał GNS gdzie było z 8 osób cytuję : spierda...... sam sie bujaj w tej psełdo lidze graj sam nie zamierzam tego tolerować pozdro .
PS.powodzenia dla drużyn w escn.
RAMZES_3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-12-2011, 19:59   #2
Dario^
Major General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał RAMZES_3 Zobacz Wiadomość
ulfding nie zamierzam dalej wystawiać swojej drużyny po słowach jakie usłyszałem od ciebie na ts kanał GNS gdzie było z 8 osób cytuję : spierda...... sam sie bujaj w tej psełdo lidze graj sam nie zamierzam tego tolerować pozdro .
PS.powodzenia dla drużyn w escn.
Obydwaj admini tej ligi są siebie warci ale paradoksalnie nie warci tam grania...

http://steamcommunity.com/groups/cofb
www.companyofbrothers.dl.pl
Dario^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2011, 20:28   #3
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dario^ Zobacz Wiadomość
Obydwaj admini tej ligi są siebie warci ale paradoksalnie nie warci tam grania...
Eeee tam w escn.pl gra się fajnie,miło i przyjemnie.Najważniejsze że ktoś się wziął za rozgrywki AA3 w naszym kraju.
Najlepiej siedzieć na zadku (nie brać czynnego udziału) i atakować ludzi którzy coś robią dla tej sceny AA3.

Pobocznym tematem jest zachowanie adminów w czasie latania po publikach,w trakcie ich udziału w meczach jak także na forach związanych z America's Army.Ale szczerze powiedziawszy bez pomocy Ulf'a i Topika liga dk'a "escn.pl" by nie wypaliła.
A z tego co słyszałem wraz z aktywnością ligi AA3 w escn.pl pojawi się także liga AA2

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2011, 22:09   #4
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

Dokladnie Gra sie bardzo fajnie, a niektorzy na sile szukaja problemow. To nie jest liga Ulfa czy Topika, tylko nasza Oni tylko pomagaja nam w zabawie.
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2011, 22:15   #5
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Ja tam do Ulfdinga nic nie mam, Topik trochu przegiął ale nic takiego się nie stało, wyjaśniło się wszystko i przeprosił.
Cytat:
Dario, nie wiem co ci przeszkadza w graniu Admin, grasz z innym klanem a nie adminem. Dobrze że jest w ogóle gdzie pograć na polskiej scenie i coś się robi w tym kierunku.

Teraz będzie ligowy Cvar i wszyscy będziemy grać na standardowym ini
^Utyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2011, 22:21   #6
Dario^
Major General

Domyślnie

Cytat:
Napisał fiend Zobacz Wiadomość
Dokladnie Gra sie bardzo fajnie, a niektorzy na sile szukaja problemow. To nie jest liga Ulfa czy Topika, tylko nasza Oni tylko pomagaja nam w zabawie.
Ja dziękuje za taką pomoc w zabawie (wyzwiska adminów) , w lidze ma się grać dla zabawy a nie denerwować się że jestem cheaterem .
Bardzo fajnie nam się grało ostatni meczyk z drużyną PCM, zero napinki, nawet jak brakowało na jednego zawodnika nie mieli żadnych problemów żeby grał zawodnik nie zgłoszony w TWLu
Ale koniec już tego OT

Stare 03-12-2011, 22:22   #7
delin0m
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Eeee tam w escn.pl gra się fajnie,miło i przyjemnie.Najważniejsze że ktoś się wziął za rozgrywki AA3 w naszym kraju.
Najlepiej siedzieć na zadku (nie brać czynnego udziału) i atakować ludzi którzy coś robią dla tej sceny AA3.
Tak, masz racje rozgrywka jest przyjemna

Nie chce tu prawic kazań, ani dawać lekcji Savoir-vivre, lecz co chce powiedzieć to powiem. Postępowanie organizatorów Ligi ESCN AA3 jest co najmniej nieodpowiednie. Zadaniem orgow jest likwidowanie wszelkich sporów czy ucinanie dyskusji - nie ich rozstrzyganie, a tym bardziej ich powodowanie/nakrecanie! To jakie zachowanie zaprezentował Ulfding pozostawia wiele do życzenia, w pełni popieram decyzje Ramzesa. Mam nadzieje ze innym teamom nie przytrafi się już taka sytuacja, a organizatorzy okażą choć trochę pokory w swojej pracy
delin0m jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2011, 23:23   #8
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał fiend
zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%.
Cytat:
Ja dziękuje za taką pomoc w zabawie (wyzwiska adminów) , w lidze ma się grać dla zabawy a nie denerwować się że jestem cheaterem .
owszem zdenerwowało nas to ale Pan Topik wyjaśnił, przeprosił i po sprawie. Niczego nie zgłaszaliśmy adminowi, chodź mieliśmy SS konsoli ale następnym razem zgłosimy.
Cytat:
w pełni popieram decyzje Ramzesa. Mam nadzieje ze innym teamom nie przytrafi się już taka sytuacja, a organizatorzy okażą choć trochę pokory w swojej pracy
Po za tym jednym spotkaniem wszystkie pozostałe mecze w lidze grało się bardzo miło i bez większych problemów, nie wiem w czym macie problem, gra się z innym klanem a nie Topikiem. Czasami są zgrzyty które trzeba rozwiązać i po sprawie a nie jak dzieci obraza .
Cytat:
Mam nadzieje ze innym teamom nie przytrafi się już taka sytuacja
a nawet jak się przytrafi to nie powód do obrazy

Ostatnio edytowany przez ^Utyl : 03-12-2011 o 23:35
Stare 03-12-2011, 23:25   #9
Louis
General

Domyślnie

Ja tam nie narzekam że poprzedni sezon escn.pl przegraliśmy po ostatnim meczu różnicą jednej rundy.Oczywiście na korzyść przeciwników-[Hornets]

Było kilka czynników które zadecydowały.
Dzięki temu że jest escn to możemy z Szerszeniami się spotykać na polu walki częściej

Stare 03-12-2011, 23:32   #10
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Tutaj było kilka czynników które zadecydowały
szczególnie czynnik PSI
Stare 03-13-2011, 07:07   #11
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
ulfding nie zamierzam dalej wystawiać swojej drużyny po słowach jakie usłyszałem od ciebie na ts kanał GNS gdzie było z 8 osób cytuję : spierda......
Drogi Ramzesie dziwię się że wiedząc ilu było świadków kłamiesz a może inaczej naginasz fakty.
Jako jedny klan nie przyjęliście do wiadomości że serwer ligowy jest off line . Przyszedłeś na ts-a gnsów, rozmawiałeś z pilem który bez problemu powiedział że użyczy wam serwer. Problem w tym że ty tam bardziej niż po serwer wbiłeś z zamiarem opier... Admina za barak odpowiedzi w waszych komentach. Szukałeś topika pech chciał że akurat ja byłem na tsie zajęty grą. PIlusz wrzucił mnie na wasz kanał starałem się Ci wytłumaczyć, że serwer nie nadaje się na chwilę obecną do gry i że info miałeś od tygodnia aa.pl we wcześniejszej kolejce też miałeś info w swoich kometach że serwera póki co nie ma. Ty jednak pomyliłeś się nieco i zacząłeś mnie opierdalać i rozliczać. Tak więc powiedziałem Ci że chyba się pomyliłeś i że sobie nie życzę rozmów w takim tonie bo nie jestem Twoim kolegą z podwórka i zmieniłem kanał. Oczywiście nie minęła chwila i wróciłeś oznajmiając, że "jak wy nas olewacie to wychodzimy z ligi" po czym usłyszałeś S^pierdalaj, zacząłeś się pultać i zostałeś wykopany z ts-a z info narka. Nie wiem na co liczyłeś ale jeśli sądziłeś że po twoim "wychodzimy z ligi" będę Cie prosił nie Ramzes nie proszę nie no to się pomyliłeś. Reasumując powodem twojego odejścia z ligi nie było moje spier..... bo nastąpiło ono po Twojej informacji o wyjściu z ligi. przyczyna ---> skutek staraj się zapamiętać ten prosty schemat i nie myl proszę wiecej kolejności. Widzę że strasznie zależy Ci na zwróceniu na siebie uwagi, przykre.
Kolejny temat do mogeracji

Cytat:
Tak ty to wiesz najlepiej bo przecież nie grasz w tej lidze.

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-13-2011 o 07:41
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-13-2011, 07:42   #12
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

o chłopie pisząc ten wpis chcesz uratować resztkę godności na scenie escn pamiętam dobrze co powiedziałeś szkoda ze nie pisaliśmy bo miałbym dowód ale trudno pisz dalej te pierdoły na palcach można zliczyć kto to czyta żałosny jesteś nie masz odwagi wejść na ts i powiedzieć mi to w twarz tylko nie pisz więcej na mój temat żegnam.
Stare 03-13-2011, 07:48   #13
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Nie chce mi sie tego nawet czytac.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-13-2011, 07:48   #14
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

a zapomniałem wpis na komentarze o serwerze nastąpił 1 minute po tym jak zwróciłem uwagę na to że tak naprawdę lejesz na te ligę to ty chcesz zwrócić uwagę na siebie nie ja ale to ci nie wychodzi
PS: uważaj chłopie nie wiesz z kim zadzierasz
Stare 03-13-2011, 07:50   #15
Chomiq
General

Domyślnie

Oooo, postraszy zaraz ustawka.
Stare 03-13-2011, 07:53   #16
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
o chłopie pisząc ten wpis chcesz uratować resztkę godności na scenie escn pamiętam dobrze co powiedziałeś
Pamiętasz to co chcesz pamiętać, sam wczesniej wspominałeś o świadkach,

Głupio Ci nie? Kłamstwo ma krótkie nóżki Ramzesie.

Jak to się ładnie z angielskiego nazywa "cry for attention"

Cytat:
uważaj chłopie nie wiesz z kim zadzierasz
A ty wiesz ?

Cytat:
a zapomniałem wpis na komentarze o serwerze nastąpił 1 minute po tym jak zwróciłem uwagę na to że tak naprawdę lejesz na te ligę
WE WCZEŚNIEJSZEJ KOLEJCE !

I nie strasz mnie na tsie chickena bo robisz z siebie pajaca.

Zmienienia nazwy zespołu na Bujaj się Ulfding jest naprawdę żałosne, masz ze sobą chłopie problem

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-13-2011 o 07:59
Stare 03-13-2011, 08:03   #17
Chomiq
General

Domyślnie

tidididi wstawaj, grubo jest.
Stare 03-13-2011, 08:11   #18
delin0m
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Mylisz sie Ulfdingu, to wyglada tak, ze Ty na sile chcesz wcisnac ludziom swoja teorie, korzystajac ze swojej wiekszej popularnosci na tym forum. A jakiekolwiek pretensje innych kwitujesz chęcią zaistnienia. Cóż za głęboka psychoanaliza.
delin0m jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-13-2011, 08:15   #19
Ulfding
Major General

Domyślnie

Byłeś na tym tsie? Nie. Znasz relacje Ramzesa i uważasz, że wszystko wiesz. Wykaż mi proszę w którym miejscu rozmijam się z prawdą. Konkretnie linki ss i reszta.

Jak nie chcieliście grać to mogliście się normalnie wycofać z rozgrywek a nie taką scenę z fochem odstawiać. Nie czytacie forum - wina admina. Nie pamiętacie info z komentów z poprzedniej kolejki - wina admina.

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-13-2011 o 08:20
Stare 03-13-2011, 09:24   #20
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

nie mam dowodów na ciebie ale wiem co powiedziałeś i nie staraj sie uciszać sam przyznałeś że kazałeś mi spierd....to twoje słowa obrona niema sensu
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
tak się zachowuje admin ligi zajebiście

Ostatnio edytowany przez RAMZES_3 : 03-13-2011 o 09:24 Powód: Autołączenie postów
Stare 03-13-2011, 09:27   #21
Dario^
Major General

Domyślnie

Widząc poczynania obydwu z adminów ta liga w ogóle nie jest wiarygodna w rozpatrywaniu jakichkolwiek sporów co chyba mają za zadanie obydwaj "admini". Śledząc forum widać komu admini liżą dup ę a kogo mają głęboko gdzieś , będzie zwykłe kolesiostwo :/

Stare 03-13-2011, 09:31   #22
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

na szczęście są ludzie jak delin0m którzy nie są w hipnozie ulfdinga
ale żałosne Dario ma racje

Ostatnio edytowany przez RAMZES_3 : 03-13-2011 o 09:31 Powód: Autołączenie postów
Stare 03-13-2011, 09:31   #23
WHT
Brigadier General

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=_PoFVOFdM4g
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-13-2011, 09:36   #24
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

tabela ligi co za żenada kto sie zna przyzna
RozgrywkiNagrodyZapisane drużynyRegulamin Dołącz
Tabela Spotkania Wygrane Remisy Porażki RW RP Punkty
4SpecjalnyPlutonRozpoz 3 2 1 0 15 9 7
Hornets 2 2 0 0 22 1 6
Polski Związek America 3 1 1 1 11 12 4
Anti Morons Fighting A 3 1 1 1 8 15 4
CFC 2 1 0 1 9 8 3
^GOREŃ Squad^ 3 1 0 2 9 20 3
TOSTY.EU 2 0 2 0 0 0 2
2 0 2 0 0 0 2
DEGENERACI 3 0 2 1 4 7 2
[NoIT] 3 0 1 2 9 15 1
CFC 0 - 0 Hornets
[NoIT] 5 - 7 ^GOREŃ Squad^
DEGENERACI 0 - 0 Anti Morons Fighting Alliance
TOSTY.EU 0 - 0
Polski Związek Americas Army 4 - 8 4SpecjalnyPlutonRozpoznawczy
^GOREŃ Squad^ 1 - 11 Hornets
[NoIT] 4 - 8 Anti Morons Fighting Alliance
0 - 0 DEGENERACI
Polski Związek Americas Army 0 - 0 TOSTY.EU
CFC 5 - 7 4SpecjalnyPlutonRozpoznawczy
TOSTY.EU 0 - 0 4SpecjalnyPlutonRozpoznawczy
DEGENERACI 4 - 7 Polski Związek Americas Army
[NoIT] 0 - 0
Hornets 11 - 0 Anti Morons Fighting Alliance
^GOREŃ Squad^ 1 - 4 CFC
Stare 03-13-2011, 09:38   #25
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
hipnozie ulfdinga

Z dedykacją dla Ramzesa
Stare 03-13-2011, 09:47   #26
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Przyszedłeś na ts-a gnsów, rozmawiałeś z pilem który bez problemu powiedział że użyczy wam serwer. Problem w tym że ty tam bardziej niż po serwer wbiłeś z zamiarem opier... Admina za barak odpowiedzi w waszych komentach. Szukałeś topika pech chciał że akurat ja byłem na tsie zajęty grą. PIlusz wrzucił mnie na wasz kanał starałem się Ci wytłumaczyć, że serwer nie nadaje się na chwilę obecną do gry i że info miałeś od tygodnia aa.pl we wcześniejszej kolejce też miałeś info w swoich kometach że serwera póki co nie ma. Ty jednak pomyliłeś się nieco i zacząłeś mnie opierdalać i rozliczać. Tak więc powiedziałem Ci że chyba się pomyliłeś i że sobie nie życzę rozmów w takim tonie bo nie jestem Twoim kolegą z podwórka i zmieniłem kanał.
Jako nauszny świadek potwierdzam wersję Ulfdinga. Już wiele razy o tym pisałem i mówiłem, weźcie pod uwagę że ktoś poświęca swój wolny czas, nie mając z tego żadnych korzyści. To nie jest liga ani Ulfdinga, ani Topika, oni tylko dają nam wszystkim możliwość grania w polskim gronie, z założenia w miłej i życzliwej atmosferze. Nikt poza nimi nie podjął się tego zadania. Nie możecie od nich wymagać, że przez 24h będą Wam "robić koło dupy", pisać do każdego z osobna to co jest napisane na publicznym forum, znosić brak szacunku i ostrą krytykę, a już w ogóle że będą się Wam prosić na kolanach o grę w lidze. Dla mnie nie było problemu, nie ma serwera ligowego, mogę pożyczyć nasz, ale większa rozrywka jest przecież z robienia szumu, możliwości pojechania po kimś, a nie grania. Bez urazy.
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-13-2011, 09:52   #27
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

ah nie dajcie się
dedykacja dla ulfdinga
http://www.youtube.com/watch?v=wo0PtESn-0I
Tak Pilu musisz ich bronić ja wiem tylko nikt mnie nie będzie obrażał a ciebie akurat przy tym nie było potwierdzisz to

Ostatnio edytowany przez RAMZES_3 : 03-13-2011 o 09:52 Powód: Autołączenie postów
Stare 03-13-2011, 09:56   #28
PeeL
Major

Domyślnie

Nie muszę nikogo bronić, przekazuję tylko prawdę. Przy "spierdal.." mnie nie było, potwierdzam.

Mam nadzieję, że wiesz, że osobiście nic do Ciebie nie mam, ale w tym temacie trochę zaczynasz przesadzać, "paliwoda".
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-13-2011, 09:57   #29
Ulfding
Major General

Domyślnie

dobra ta twoja hipnoza fajnie faluje ekran

Cytat:
Tak Pilu musisz ich bronić ja wiem tylko nikt mnie nie będzie obrażał

Cytat:
Przy "spierdal.." mnie nie było, potwierdzam.
Było kilka innych osób zaraz zrobimy przesłuchanie

Pilu daj spokój bo za chwilę zaczną po Tobie jechać że jesteś moim padawanem i nie masz swojej woli

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-13-2011 o 09:59
Stare 03-13-2011, 09:59   #30
RAMZES_3
Corporal

Domyślnie

Pilu ja do ciebie nic nie mam kończę bo nie mam czasu
Stare 03-13-2011, 10:14   #31
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

@RAMZES_3

proszę cię, o niezaśmiecanie tematów. Jeżeli masz coś do do powiedzenia, poszukaj odpowiedniego tematu lub załóż nowy.
Stare 03-13-2011, 16:43   #32
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Jak nie chcieliście grać to mogliście się normalnie wycofać z rozgrywek a nie taką scenę z fochem odstawiać.
może rodzice im zabraniają grać w escn!
Cytat:
Widząc poczynania obydwu z adminów ta liga w ogóle nie jest wiarygodna w rozpatrywaniu jakichkolwiek sporów co chyba mają za zadanie obydwaj "admini".
tak naprawdę żadnych sporów jeszcze nie było w escn (chyba )
Stare 03-14-2011, 06:38   #33
Ulfding
Major General

Domyślnie

25-go lutego cheatów się testować zachciało kolego,
25-go linka podłapałeś a gdy się zorientowałeś tą drame nam zafundowałeś.
prawda nie musi być taka,
jednak nie zgrywał bym kozaka,
gdy na twym koncie zmaza kwitnie taka.
Czyżby grupa cheaterów się zebrała
i Admina pod pręgierzem ustawić chciała?
Takie targają mną obawy że nie zagrasz już w żadnej lidze stary.

http://www.anticheatinc.net/forums/s...ad.php?t=73905

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-14-2011 o 06:41
Stare 03-14-2011, 07:42   #34
Chomiq
General

Domyślnie

RAMZES_3 a94870e760cd47c1a61ede346de81952 178.37.76.45 194.153.116.188:8777 03-05-2011 10:46:34
RAMZES_3 a94870e760cd47c1a61ede346de81952 77.254.146.38 85.14.85.18:8777 03-05-2011 8:32:29

290km w dwie godziny. Albo mamy w polsce TGV albo netia przydziela czasami ludziom z okolic krakowa ip z warszawy.
Stare 03-14-2011, 07:53   #35
Ulfding
Major General

Domyślnie

Ja mam przydziałkę jak niżej czasem też załapię Warszwę.
Przy netii to zależy jak daleko jesteś od centrali i w zależności gdzie akurat jest wolne ip tam cie przydziela. Sądząc po skupieniu Ramzesa mieszka w Krakowie albo dosyć blisko niego.

77.253.46.25, PL POLAND DOLNOSLASKIE WROCLAW NETIA SA
87.205.182.52, PL POLAND SLASKIE BIELSKO-BIALA NETIA SA
77.253.43.167, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
83.238.229.123, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
83.238.229.190, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
77.253.38.85, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
77.253.41.45, PL POLAND SLASKIE GLIWICE NETIA SA
77.253.36.155, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
77.253.45.165, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
77.253.40.148, PL POLAND SLASKIE GLIWICE NETIA SA
83.238.227.59, PL POLAND SLASKIE BIELSKO-BIALA NETIA SA
83.238.225.101, PL POLAND SLASKIE BIELSKO-BIALA NETIA SA
77.253.47.80, PL POLAND SLASKIE KATOWICE NETIA SA
77.253.40.174, PL POLAND SLASKIE GLIWICE NETIA SA
77.253.42.212, PL POLAND SLASKIE GLIWICE NETIA SA

Gdzie się podziały czasy stałego ip...

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-14-2011 o 07:58
Stare 03-14-2011, 08:11   #36
Chomiq
General

Domyślnie

Ja mam stale, tylko ma "lekkie" przeklamanie nt. lokalizacji
Stare 03-14-2011, 08:47   #37
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Ja mam stale, tylko ma "lekkie" przeklamanie nt. lokalizacji
Nie dziwne jak Twoja miejscowość to: Police

Stare 03-14-2011, 09:10   #38
Chomiq
General

Domyślnie

Wiesz, jak wchodze na neta to teleportuje sie do Warszawy
Stare 03-14-2011, 13:09   #39
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
tidididi wstawaj, grubo jest.
Jestem, kogo pacyfikujemy?
Stare 03-14-2011, 13:44   #40
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Jestem, kogo pacyfikujemy?
kolejnego który tylko próbował ale ciekawe czy on czy jego brat a może kolega z pracy ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2011, 13:57   #41
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

dobre dobre czytam takie rzeczy z przyjemnością Od razu humor w pracy sobie poprawiam ^^

Ps: rozwaliło mnie to "s^pierdalaj" i jego konsekwencje
Jak by wszyscy się tak rzucali za takie słowa to nikt by ze sobą nie gadał i pisał
No nie Louis "pizdo" ?
Stare 03-14-2011, 14:43   #42
kubaxx

Domyślnie

ojojoj wpadłeś Ramzes mieszka dalekoo za Kielcami i zresztą 1 gra z czitem nie oznacza ze robi to ciągle.
Połowa z was nawet w głowę nie potrafi strzelić.
fo$ik wiesz czemu Ramzes się oburzył bo ulfding dla niego to gówniarz 24 lata nie będzie mówić człowiekowi 33 letniemu spierdalaj kultura się kłania .
Pozdro dla NN

Ostatnio edytowany przez kubaxx : 03-18-2011 o 21:16
kubaxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2011, 14:51   #43
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubaxx Zobacz Wiadomość
ojojoj wpadłeś Ramzes mieszka dalekoo za Kielcami i zresztą 1 gra z czitem nie oznacza ze robi to ciągle.
Pozdro dla NN

Nie śledze tematu, ale co byś wolał - tort z wisienką na górze, czy tort z wisienką na górze wysmarowaną gównem?
to tak apropo 'jednego' cheata
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2011, 14:52   #44
Chomiq
General

Domyślnie

To na serio chlop ma problemy jak ma 33 lata i tak podchodzi do gry komputerowej.
Stare 03-14-2011, 15:06   #45
kubaxx

Domyślnie

Chomiq tu nie chodzi jak on do gry podchodzi, ile ty masz lat ? teraz pomysł człowiek 10 lat młodszy mówi do ciebie jak do kolegi czy to jest kultura ? jak już się gra to z kulturą do innego człowieka . Przyznam mam prawie szesnaście lat i nie powiem nigdy do 26 letniego człowieka "spierdalaj" .
Rudy . niby masz racje ale 1 cheat nie musi oznaczać ze odrazu jesteś nobem itd .
byłem dużo razy banowany w 2 za nic i wiem jak to jest nosić miano czitera praktycznie za 1 głupi błąd .
kubaxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2011, 16:30   #46
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

@kubaxx
1. Ban za cheaty to nie jest jeden głupi błąd. To świadomie podjęte działanie mające na celu oszukanie innych graczy. Cheata trzeba znaleźć, ściągnąć, zainstalować, odpalić.
Gdzie tu widzisz "1 głupi błąd ."?

Oszust jest zawsze oszustem, w części przypadków bardzo głupim oszustem.

2. Sprawdź co to jest interpunkcja i stosuj przy pisaniu postów.
Stare 03-14-2011, 18:05   #47
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubaxx Zobacz Wiadomość
Przyznam mam prawie szesnaście lat i nie powiem nigdy do 26 letniego człowieka "spierdalaj" .
Rudy . niby masz racje ale 1 cheat nie musi oznaczać ze odrazu jesteś nobem itd .
Większej ściemy nie słyszałem ostatnio. Zarówno w pierwszym zdaniu jak i drugim.
Żeby oszukiwać w "amerikasie" to trzeba być niezłym despero.

Ostatnio edytowany przez WHT : 03-14-2011 o 18:25
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2011, 18:43   #48
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
1 gra z czitem nie oznacza ze robi to ciągle.]
Grtuluje podejścia

Cytat:
Ramzes się oburzył bo ulfding dla niego to gówniarz 24 lata nie będzie mówić człowiekowi 33 letniemu spierdalaj kultura się kłania .
Z rozmowie z Ramzesem na tsie to jego poziom oscyluje gdzieś kolo 15 a to i tak uraża niejednego 15- latka. Hasła w stylu "ja cie znajdę" albo co mnie osobiście przyprawiło o atak śmiechu "co ty kur... myślisz, że niezniszczalny jesteś". W rozmowie ze mną nie omieszkał się powoływać na cfc choć w cfc mało kto z nim w ogóle gadał. PRZYKRE
33 latek otoczony nastloatkami jaki wy tam macie rozkład wieku ?
Macieras lat 12
Ty 16
W waszym gronie Pan Ramzes może poczuć się ważny. Ma autorytet i posłuch, którego mu zapewne brakuje w realu. Pewni siebie i swojej wartości Ludzie nie odstawiają takich scen po usłyszeniu "spierdalaj". Pewni siebie i swoich umiejętności ludzie nie odpalają cheatów.
Osobiście żałuje że ta gra jest darmowa jak by były bany po cdkey-u to jeden z drugim by się zastanowił czy warto. Tak jak to powiedział Gacek "np. w takim starkrafcie dostajesz bana na cdkey-a i żeby znowu grać w multi musisz wydać 180zł"

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 03-14-2011 o 18:46
Stare 03-14-2011, 19:19   #49
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

parafrazujac slowa osiolka ze shreka - dlugo jeszcze bedziemy ciagnac ten temat ?
Stare 03-14-2011, 19:50   #50
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Myślę, że 24 latek w ogóle nie powinien się odzywać do 34 latka bez pisemnej zgody tego drugiego
Nie wspominając o tym, że trudno mi uwierzyć, że ramzes ma 34 lata - raczej stawiałbym na 14

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel Zobacz Wiadomość
parafrazujac slowa osiolka ze shreka - dlugo jeszcze bedziemy ciagnac ten temat ?
Oby jak najdłużej, bo to jeden z najlepszych tematów na forum

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania