Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-03-2011, 17:23   #1
GacekBielany
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie OT - cheater czy brat?

Powstanie jakiś film fabularny lub serial o historii klanu GoreŃ Squad?

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-03-2011, 17:34   #2
PeeL
Major

Domyślnie

nie, kilka dramatów
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-03-2011, 17:35   #3
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał GacekBielany Zobacz Wiadomość
Powstanie jakiś film fabularny lub serial o historii klanu GoreŃ Squad?
jednak miałem rację ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 07:06   #4
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dario^ Zobacz Wiadomość
Urzekła Nas =CofB= Wasza historia
Pozdrawiamy
Lepiej mieć taką historię niż Lidera klanu cziterem
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 14:35   #5
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Tylko lidera?

http://hollyfighters.mojeforum.net/temat-vt452.html
Cytat:
Widze ze nie otrzymalem odpowiedzi. Wiec zadam kilka dodatkowych pytan odnosnie banow na niektorych czlonkow klanu =CofB= min. djsienka, donnova, krystian0601 oraz moje drugie konto na ktorym czasami gram Zwinny. Moje jak i innch aktualne konta AA3 sa czyste, nie mamy zadnego bana na innych serwerach, jestesmy kultularnym klanem wiec napewno nikt nikogo nie urazil dlatego jestem poprostu ciekawy na jakiej podstawie zostala podjeta taka decyzja.

Pozdrawiam
http://www.anticheatinc.net/forums/s...ad.php?t=72966

Cytat:
Linked by overlapping IPs to

Quote:
Current Info
Name: Zwinny
Jak widac nie tylko CL ma powiazania z banem. Ndżoy.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 15:59   #6
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
A tak sie szczycili ze tacy zajebisci )))
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisał Gwynbleidd. Zobacz Wiadomość
Ale oni zrobili temat i są fajni
Gratulacje
Dzięki.

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-07-2011 o 15:59 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 17:41   #7
Donnova
Staff Sergeant

Domyślnie

ok panie Topik skoro jesteś mgr informatyki to dobrze powinieneś wiedzieć, że konto z banowane Hotbeaby zaczyna sie od numeru ip 213...... a ip blasta od nr ip 83.31 itd więc jak widać to są dwa różne komputery, jedyne połączenie z tymi kontami jest takie ze blast daje grać swojemu braciszkowi na swoim kompie. Konto frankopabiano to jego brat co możne potwierdzić wiele osób które grało z nami na ts3 i tu nie chodzi tylko o członków klanu.

A tak po za tym całym oczernianiem naszego klanu, to wy zachowaliście się chamsko podczas meczu TWL, a nie my. Co kosztowało was odejściem kilku wartościowych graczy. Topik jak się nudzisz to zacznij grać na innych mapach niż tylko Impact, bo na innych mapach jesteś słabiutki i tu cały ból. Nie mam nic do ciebie ale proszę cię przestań już.

Co do mnie to moja sprawa została już wyjaśniona dawno i nie ma sensu do niej wracać.

Tak poza tym to gratuluje wam rocznego istnienia, mam nadzieję że wytrzymacie jak najdłużej sto lat.
Donnova jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 18:55   #8
MrBlast
Sergeant

Domyślnie

Dokladnie tak jak donnova napisal moj braciak mieszka w Poznaniu ja w Płocku (mozna popatrzyc na ip kont) i czasami przyjezdza do mnie to daje mu popykac w AA3. Konto podlinkowane zostalo na serverze Amfy (chlopaki z amfy nawet byli na tsie i on jeszcze z nimi gadal zeby zobaczyli za co ma tego bana wiec nie jest to historyjka z kosmosu ale potwierdzona sprawa), braciak nie mogl wejsc na swoim koncie dalem mu pasy do swojego i gral dalej bez problemow. Potem sie dowiedzialem ze jego konto jest zbanowane a dokladnie bana dostal w czerwcu tamtego roku a podlinkowal je do mojego w styczniu. Topik sie do nas przyczepil od momentu batow w twl-u i wyszukuje jakies nie potwierdzone historie. W sumie to moze i dobrze bo sie to wyjasnilo.
Ja jestem od poczatku znany jako MrBlast i Zwinny to sa moje konta ktore byly, sa i beda czyste. Pozdrawiam
MrBlast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 19:39   #9
delin0m
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Dopóki nie dołączyłem do klanu NN nie interesowałem się sprawami klanowymi, rozstrzygnięciami sporów itd. Jako świadek całego tego zamieszania muszę stwierdzić, że wciągnęła mnie ta historia - jej liczne wątki poboczne, uknute intrygi, cięte riposty, dotkliwe inwektywy i wulgarne obelgi, fałszywe oskarżenia, "topos czitera", rozstania i powroty, inwigilacje i detektywistyczne metody odczytywania motywów działań licznych ( [?] bo już nie wiadomo kto kogo oskarża ) stron sporu. Z ciekawością i niebagatelnym zainteresowaniem czekam na dalszy rozwój spraw i być może równie udany sequel.

PS: Nikogo nie oskarżam Więcej luzu, chłopaki - grajcie, bo o to przecież chodzi w AA3 - przyjemną rozgrywkę ;]
delin0m jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 19:43   #10
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Donnova Zobacz Wiadomość
ok panie Topik skoro jesteś mgr informatyki to dobrze powinieneś wiedzieć, że konto z banowane Hotbeaby zaczyna sie od numeru ip 213...... a ip blasta od nr ip 83.31 itd więc jak widać to są dwa różne komputery, jedyne połączenie z tymi kontami jest takie ze blast daje grać swojemu braciszkowi na swoim kompie. Konto frankopabiano to jego brat co możne potwierdzić wiele osób które grało z nami na ts3 i tu nie chodzi tylko o członków klanu.

A tak po za tym całym oczernianiem naszego klanu, to wy zachowaliście się chamsko podczas meczu TWL, a nie my. Co kosztowało was odejściem kilku wartościowych graczy. Topik jak się nudzisz to zacznij grać na innych mapach niż tylko Impact, bo na innych mapach jesteś słabiutki i tu cały ból. Nie mam nic do ciebie ale proszę cię przestań już.

Co do mnie to moja sprawa została już wyjaśniona dawno i nie ma sensu do niej wracać.

Tak poza tym to gratuluje wam rocznego istnienia, mam nadzieję że wytrzymacie jak najdłużej sto lat.
Może i jestem cienki ale nie mam różnokolorowych wspomagaczy jak niektórzy

http://www.anticheatinc.net/forums/s...ad.php?t=72966 to nie mój wymysł ... Potwierdzenia od Pana Boga jeszcze chcesz ?

Dzieki za rok beda 2

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-07-2011 o 19:49
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 20:00   #11
PeeL
Major

Domyślnie

Nie zaśmiecajcie urodzinowego tematu postami o cheaterach z CofB, załóżcie sobie swój. W sumie to mogło by się już zebrać na grubą opowieść: "My cheatery z CofB i nasza epicka twórczość"

Ostatnio edytowany przez PeeL : 02-07-2011 o 20:03
Stare 02-07-2011, 20:33   #12
Dario^
Major General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Jak się przegrywa z nami 5 razy pod rząd w TWLu to tylko takie ciasne umysły jak co nie którzy Klanowicze Goren nie mogą tego pojąć i wyzywają Nas od cheaterow bez zadnych dowodow ! Nie mówiąc już o obelgach podczas meczów i gówniarski ban na swoim serwie TS i AA3. Po prostu żenada i gówniarzeria Goren Squad. Nie znam dokładnie powodu odejscia duzej ilosci czlonkow z waszego zespolu ale prawdopodobnie wiekszosc zrobila to pod wplywem waszego chamstwa i klimatu w zespole po naszym meczu za co im chwała, bo 100 lat z Topikiem itp to chyba zbyt trudne .

http://steamcommunity.com/groups/cofb
www.companyofbrothers.dl.pl
Dario^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 20:54   #13
PeeL
Major

Domyślnie

odezwała się osoba, która przez tydzień pod ukryciem, nie mając odwagi powiedzieć kim jest ubliżała nam na naszym shoutboxie

wiem, że to shit z porównaniem do czasopisma ZDUPYHEAD ale od czegoś trzeba zacząć link
Stare 02-07-2011, 21:09   #14
Dario^
Major General

Domyślnie

Że jak ? wy w ogóle macie swoją stronę o LOL ? A to z tym DIRTY to dobre musimy wrzucić to na naszą główną stronę .

Stare 02-07-2011, 21:18   #15
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał PeeL Zobacz Wiadomość
wiem, że to shit z porównaniem do czasopisma ZDUPYHEAD ale od czegoś trzeba zacząć link
Koło ZDUPYHEADA to to nawet nie stało

Cytat:
Napisał PeeL Zobacz Wiadomość
Szanując klasykę, na początku poniżyłem moje dzieło.
Wybacz, ale nie zrozumiałem kontekstu Twojej wypowiedzi po pierwszym przeczytaniu Twojego posta, toteż publicznie proszę o wybaczenie.

Bieżąca treść edytowanego posta jest treścią właściwą.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 02-07-2011 o 21:26
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2011, 21:20   #16
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Tyś widział shit. To jest klasyka- szanuj. A jak nie masz zamiaru szanować to japa
Szanując klasykę, na początku poniżyłem moje dzieło.
Stare 02-08-2011, 07:06   #17
aquza
Sergeant First Class

Domyślnie

Wszyscy ciągle o cziterach...
Nie którzy myślą że jak dostają banię od kogoś to od razu jest cziterem.
99,9 % ludzi grających w AA3 nie czituje bo po jaki h U J.
Jeżeli w każdym graczu widzi się czitera to się jest po"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" nym.
Płacić jeszcze za to ..... bez sensu.....
Nie którzy grają w to coś rok , dwa lub nawet więcej i co czitują ?
Chyba by im się trochę grać znudziło......

Ostatnio edytowany przez aquza : 02-08-2011 o 07:29
aquza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 07:44   #18
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Proszę admina o zamknięcie tematu bo jak widać poważnych wpisów brak. Dario oszczędź sobie już te komentarze. 2 Twoim klanowiczom już udowodniono cziterstwo więc czekamy na więcej.
ps. Nasz TS nasza sprawa.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 08:03   #19
Dario^
Major General

Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
Proszę admina o zamknięcie tematu bo jak widać poważnych wpisów brak. Dario oszczędź sobie już te komentarze. 2 Twoim klanowiczom już udowodniono cziterstwo więc czekamy na więcej.
ps. Nasz TS nasza sprawa.
Że niby jak blast cheatuje ? że jego brat mial zbanowane konto to niby dlaczego blast ma cheatwc ? Jego brat czesto gral z nami na TSie u niego w domu , a jak widac ban jest calkiem na innym ip czyli u brata ip. Blast jest najlepszym naszym graczem dlatego od razu cheatuje ? Idac tym tokiem myslenia to wedlug Ciebie cały skad CFC to cheaterzy bo byli najlepsi w TWLu i walili heady z dupy . No ale to juz normalka w swiecie AA3 , lepszy gracz ode mnie=cheater . Sam bylem ostatnio swiatkiem jak Vulcan [96] dostal od gosci 3 rundy pod rzad w dupe i odrazu wykopoal go z serwera bo cheater LOL "Predator k urwa, gary muwałt k urwa"

Ostatnio edytowany przez Dario^ : 02-08-2011 o 08:12
Stare 02-08-2011, 08:24   #20
tidididi
General

Domyślnie

Nic nie martw, standard. Jak ktoś jest lepszy to jest cheaterem

Dojrzałość oj dojrzałość, żeby szarpać się przez jakąś głupią grę.
Stare 02-08-2011, 08:30   #21
PeeL
Major

Domyślnie

Proszę moderatora o zamknięcie tematu i jeśli jest taka możliwość o wyrzucenie postów o klanie CofB.
Stare 02-08-2011, 08:47   #22
Gwynbleidd.
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Gwynbleidd.
Domyślnie

Miał być ładny urodzinowy temat, a zrobiliście bagno. To nie jest jakiś zwykły temat o AA3. Tu akurat można się chyba powstrzymać Bo jeszcze miesiąc i u nas będzie 8 ^^
Stare 02-08-2011, 13:33   #23
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwynbleidd. Zobacz Wiadomość
Miał być ładny urodzinowy temat, a zrobiliście bagno. To nie jest jakiś zwykły temat o AA3. Tu akurat można się chyba powstrzymać Bo jeszcze miesiąc i u nas będzie 8 ^^
Jak widać nie wszyscy potrafią docenić pracę i starania innych

Cytat:
Napisał Dario^ Zobacz Wiadomość
Idac tym tokiem myslenia to wedlug Ciebie cały skad CFC to cheaterzy bo byli najlepsi w TWLu i walili heady z dupy . No ale to juz normalka w swiecie AA3 , lepszy gracz ode mnie=cheater .
Akurat CFC to nasi przyjaciele a przynajmniej ich głównodowodzący i wcale nie wala hedów z dupy.

ps. Kazdy cziter wykreca się świnką morska kolegą z pracy albo babcią żenada

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-08-2011 o 13:37 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 13:51   #24
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Dario pewnie pisze o CFC Squad (starym,dobrym i poczciwym)-czasem naprawdę im wchodziły naboje z kosmosu.
Ale szczerze powiedziawszy zawsze staraliśmy się grać tak na ile przeciwnik nam pozwalał.I to jest jednej z kluczy do zwycięstwa.

Topik raz udało Wam się z nimi wygrać i pewnie do dziś trzymasz te screeny na dysku

Teraz jest CFC o którym pisze Topik i szczerze powiem że ta ekipa próbuje się dotrzeć w meczach.Po 4 meczach (2 w escn i dwóch w Winter League) jestem dobrej myśli.

@Przyjacielu do moich STU LAT dla ^GNS^ dołożę jeszcze jedną kwestię a mianowicie:

Jesteście przez ponad 365 dni widoczni na scenie AA3 więc zacznijcie grać w ligach,trenować,dogrywać się i wygrywać.

Bo "przepychanie się" na publicznym forum z innymi zespołami nie da Wam zwycięstw.

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 13:55   #25
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Dzieki Loui.

E to chyba było ze dwa razy D a screenow nie trzymam

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-08-2011 o 13:57
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 14:54   #26
Chomiq
General

Domyślnie

Nie trzymasz? Ekipa z lapanki, a jednak chlopcy sie podniecali, ze "wygrali z cfc". Szkoda, ze na sparach za czasow twl jedynie slychac bylo z ich strony "nie liczymy rund".

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 02-08-2011 o 14:58
Stare 02-08-2011, 15:27   #27
tidididi
General

Domyślnie

Czym Ty się Chomiq przejmujesz
Stare 02-08-2011, 16:16   #28
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Chomiq masz to jeszcze ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 16:17   #29
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Mnie bawi tylko jeden fakt, abstrahując od tego czy to prawda czy nie.
W każdej śmierdzącej sprawie o oszukiwanie pojawia się owiany tajemnicą "brat", bliżej nikomu nie znany, który przychodzi do kogoś i gra na kodach.
Dobrze, że mój już się wyprowadził do siebie, bo kto wie co by mu do tej starej głowy strzeliło.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 16:26   #30
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Chomiq masz to jeszcze ?
To przeciez z waszej strony, popatrz na url.

xttp://goren.pl/cfc.jpg
Stare 02-08-2011, 16:27   #31
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Chomiq masz to jeszcze ?
nie, Chomiq to wychomikował na naszej stronie
Stare 02-08-2011, 16:42   #32
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

W dziale "osiągnięcia" było ?

Ostatnio edytowany przez [Hornets]LELEK : 02-08-2011 o 16:51
[Hornets]LELEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 17:18   #33
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał [Hornets]LELEK Zobacz Wiadomość
W dziale "Najlepsi w Polsce"

"Niech im gwiazdka pomyślności niiiiiiidgy nieeeee zagraśnie................."

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 17:47   #34
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Hornets]LELEK Zobacz Wiadomość
Lelek nie kiedys wrzuciłem na server i nie skasowałem pewnie
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
W każdej śmierdzącej sprawie o oszukiwanie pojawia się owiany tajemnicą "brat", bliżej nikomu nie znany, który przychodzi do kogoś i gra na kodach.
Dobrze, że mój już się wyprowadził do siebie, bo kto wie co by mu do tej starej głowy strzeliło.
nie tylko brat kolega z pracy tez

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-08-2011 o 17:47 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2011, 18:04   #35
Dario^
Major General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
No to fakt , może bym w to nie wierzył gdy na prawde jego brat nie przesiadywal na naszym TSie jak to było z siostrzeńcem "QYO" o ktorym nikt nigdy nie slyszal i go nie widzial i raczej malo kto w to u nas w klanie wierzyl . Blast, że tak powiem jest moim nabytkiem do klanu bo ja go zwerbowałem i przez ten długi czas jak z nami gra (jest też jednym z 4 liderow klanu) nie zauwazłym nic podejrzanego oprucz tego ze napsul nie jednemu krwi na serwie Rysa na naszym klanie pozostanie po QYO ale gdyby sie okazało że Blast cheatuje to nigdy juz bym nie zagral z tagiem =CofB= w AA3 ale o to moge byc spokojny i tag ten na dlugo pozostanie bo chłopaki i dziewczyny (tak gra u nas w klanie dziewczyna) są SUPER .
POZDRAWIAM ICH GORĄCO

Ostatnio edytowany przez Dario^ : 02-08-2011 o 18:07
Stare 02-08-2011, 18:31   #36
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Temat zamknięty.

Jeżeli ktoś chce jeszcze coś dodać proszę o PW (ocenię i może dodam). Temat zostanie posprzątamy w trochę późniejszym terminie.
Osoby którym puściły nerwy lub poniosły emocje, mogą się spodziewać ROE.

Open

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania