Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w świecie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-10-2010, 19:45   #201
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Pewnie masz rację. Tylko nie koniecznie tego się oczekuje od sprawujących władzę.
skoro ma ciagle najwieksze poparcie znaczy, ze tego wlasnie oczekuja wyborcy.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-11-2010, 04:34   #202
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Wyborcy są... ehhh no tak, nie można obrażać innych
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2010, 15:44   #203
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
Pewnie masz rację. Tylko nie koniecznie tego się oczekuje od sprawujących władzę.
a czego ? Jak będzie trzeba to ma wojsko wypuścić na ulicę ? Tacy już byli i rządzili furiaci z głowami pełnymi spisków , wrogów ludu i karłów reakcji. Wypuszczali wojsko jak "tylko było trzeba" , manipulowali mediami wszelakimi , mordowali lub więzili tych co mieli inne zdanie.
Mam to gdzieś , wolę być reprezentowany przez człowieka który potrafi pójść na kompromis niż przez niepewnego emocjonalnie fanatyka.

A w temacie:

Wszystkie urządzenia ostrzegawcze działały jak należy na pokładzie Tutki.

Ostatnio edytowany przez srk76 : 05-11-2010 o 15:44 Powód: Autołączenie postów
srk76 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2010, 18:18   #204
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Wyborcy są... ehhh no tak, nie można obrażać innych
Wal smialo, przeciez myslisz w tym momencie o sobie No chyba, ze siebie masz za Bog wie kogo, a reszta to... no przeciez nie mozna obrazac innych
Stare 05-11-2010, 18:42   #205
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Mam siebie osobę lepiej zorientowaną niż przeciętny wyborca. I nic na to nie poradzę
Stare 05-11-2010, 18:48   #206
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Mam siebie osobę lepiej zorientowaną niż przeciętny wyborca. I nic na to nie poradzę
Znowu pitolisz
Stare 05-11-2010, 18:59   #207
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał srk76 Zobacz Wiadomość
a czego ? Jak będzie trzeba to ma wojsko wypuścić na ulicę ? Tacy już byli i rządzili furiaci z głowami pełnymi spisków , wrogów ludu i karłów reakcji. Wypuszczali wojsko jak "tylko było trzeba" , manipulowali mediami wszelakimi , mordowali lub więzili tych co mieli inne zdanie.
Mam to gdzieś , wolę być reprezentowany przez człowieka który potrafi pójść na kompromis niż przez niepewnego emocjonalnie fanatyka.
Źle rozumiesz kompromis. To że Lechu nie chciał np. podpisać tego gównianego traktatu trębacze odmiennych preferencji politycznych nazywali niezdolnością do kompromisu a wykształcona inaczej część społeczeństwa ochoczo podłapywała. Tymczasem to jest standardowa pozycja negocjacyjna, tudzież chęć zamanifestowania jakiegoś stanowiska, wzmocnienia pozycji eurosceptycznych w Europie. Na tym właśnie polega uprawianie polityki przez prezydenta. Niby nie ma za dużo uprawnień, ale jednak... Zasłyszałem takie opinie, że jeśli chodzi o uprawianie polityki międzynarodowej Lechu był na świecie ceniony za swoje zdolności w tym kierunku. Ale głupie i zakompleksione społeczeństwo łatwo da sobie wcisnąć kit, że się z nas przez Kaczora śmieją, więc trzeba go zmienić. A w rzeczywistości to kilka lewicowych gazetek.
Stare 05-11-2010, 19:13   #208
FPB14D2
First Sergeant (1SG)

Miasto: Jelenia Góra
Domyślnie

Śmieszny wywiad: http://1944kopff.bloog.pl/id,5892786...l?ticaid=6a25c
FPB14D2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2010, 19:21   #209
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Co to ma być?
Stare 05-11-2010, 20:42   #210
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Zasłyszałem takie opinie, że jeśli chodzi o uprawianie polityki międzynarodowej Lechu był na świecie ceniony za swoje zdolności w tym kierunku.
Zaslyszales? To podaj konkrety. Jakies nazwiska, linki do ich opinii, cytatow itd. Ty zaslyszales, ja zaczytalem w "lewicowych gazetkach", wysluchalem w masonskich rozglosniach i wypatrzylem w zydokomunistycznych stacjach telewizyjnych, ze byl kiepsciutki... Brzoza to sie nazywa pierdu pierdu
Stare 05-11-2010, 21:12   #211
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ale cała krytyka (albo jej duża część) opiera się na takich samych pierdołach! Że ktoś coś tam na zachodzie pierdnął.
Stare 05-11-2010, 23:42   #212
Camaxtli
General

Domyślnie

Odniosę się tylko do sprawy traktatu. Sorry ale jakby nie chciał podpisać to by nie podpisał, skoro podpisał to najwidoczniej chciał podpisać. A co do samego sposobu jego podpisywania jedna wielka pomyłka. Jak prezydent "w miarę" istotnego państwa w europie podejmując tak ważne decyzje może zachowywać się jak niedopieszczona baba przed PMSem - "podpisze, albo nie podpiszę, albo podpiszę, albo nie, a może podpiszę..." Przecież to nie jest rządzenie tylko sianie jakiejś dziwnej odmiany demagogii. Zrobił najgorzej jak mógł - albo się zgadza z traktatem i go podpisuje, albo się z nim nie zgadza i nie podpisuje.

Swoją drogą prezydent i jego otoczenie traktat określało w podobnych kategoriach jak napisałeś (i chyba bardzo się nie mylili, ale to już inna bajka), a po podpisaniu zrobiono z niego bohatera narodowego i przypisywno mu ten ogromny sukces Polski - paranoja... Tak się zastanawiam, jakie to mądre głowy w UE ceniły te ponadludzkie zdolności :F

Ostatnio edytowany przez Camaxtli : 05-11-2010 o 23:44
Camaxtli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-12-2010, 05:40   #213
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

W takim razie co drugi prezydent na tym świecie jest niedopieszczoną babką.
Stare 05-12-2010, 17:54   #214
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
Napisał Camaxtli Zobacz Wiadomość
Tak się zastanawiam, jakie to mądre głowy w UE ceniły te ponadludzkie zdolności :F
he he dobre ... takie masońskie jakieś.

Dobra żarty żartami ale gdzie moja sygnaturka jest ? - edit: znalazłem

Chłopaki przenieście tą dysputę gdzie indziej. Wolałbym aby o katastrofie tu rozmawiano. Nie ?

Ostatnio edytowany przez srk76 : 05-12-2010 o 17:56
srk76 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-12-2010, 19:24   #215
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Niech zostanie, bo rozmowa jest dosc pomieszana i trzebaby tez wejsc w edycje poszczegolnych postow tak, aby oba tematy mialy rece i nogi.
Ale fakt faktem lepiej aby na temat wyboru prezydenta rozmawiac w:
http://forum.americasarmy.pl/showthr...428#post284428
Tu rozmawiamy o katastrofie i sledztwie majacym na celu jej wyjasnienie itp.
Stare 05-14-2010, 06:43   #216
Piter
General

Domyślnie

Analiza ostatnich minut lotu: http://www.polskatimes.pl/stronaglow...tazu,id,t.html
Stare 06-01-2010, 14:06   #217
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Ze stenogramów:

"To będzie... makabra będzie. Nic nie będzie widać"

"Coś tam widać, może nie będzie tragedii".

"Pull up, pull up".

Wszystko w temacie, dziękuję.

http://wiadomosci.onet.pl/172655,21,0,pokaz.html

Ostatnio edytowany przez tidididi : 06-01-2010 o 14:33
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2010, 14:53   #218
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

http://europarnik.blox.pl/2010/06/Os...ar-Tu-154.html
Stare 06-01-2010, 15:05   #219
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Ostatnie slowa wg stenogramu:

Ku*waaaaaaaa

Tyle odnosnie tego bloga.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2010, 15:49   #220
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Ze stenogramów:

"To będzie... makabra będzie. Nic nie będzie widać"

"Coś tam widać, może nie będzie tragedii".

"Pull up, pull up".

Wszystko w temacie, dziękuję.

http://wiadomosci.onet.pl/172655,21,0,pokaz.html
bardzo ladnie "zmanipulowales" tresc stenogramow. mam jedynie nadzieje, ze specjalisci badajacy ta tragedie sa bardziej skrupulatni.
Stare 06-01-2010, 16:01   #221
tidididi
General

Domyślnie

Cóż złego jest w tych cytatach?

Dwa pierwsze ukazują tylko kompetencję pilotów. Trzeci zaś, kilkakrotnie pojawiający się zlekceważenie ostrzeżeń systemu.

Co tu jest zmanipulowane? Dzięki tym stenogramom wnioski nasuwają się same. Jak dla mnie sprawa jest już jasna, potwierdzone zostały moje i na pewno nie tylko moje przewidywania. Koniec, historia.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 06-01-2010 o 16:05
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2010, 17:53   #222
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:

Dwa pierwsze ukazują tylko kompetencję pilotów. Trzeci zaś, kilkakrotnie pojawiający się zlekceważenie ostrzeżeń systemu.

Co tu jest zmanipulowane? Dzięki tym stenogramom wnioski nasuwają się same. Jak dla mnie sprawa jest już jasna, potwierdzone zostały moje i na pewno nie tylko moje przewidywania. Koniec, historia.
chyba na tym lotnisku nawet jakbys przy idealnej pogodzie ladowal wrecz ksiazkowo idealnie w pas do tego przeznaczony to system i tak by podawal taki komunikat, a oni lecieli we mgle i zakladali juz z gory ze tego typu komunikat bedzie sie powtarzac

no chyba ze sie myle, ostatnio w MS Flight Simulatora gralem na Atari65XE

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.

Ostatnio edytowany przez iFOR.maLENstwo : 06-01-2010 o 17:55
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2010, 20:04   #223
Janek
General

Domyślnie

Z tego co czytalem, to lotnisko jako, ze jest wojskowe nie jest w bazie danych systemu TAWS, wiec gdyby szczesliwie wyladowali to system by tez krzyczal "PULL UP".
Niemniej jak rozumiem z zapisu zaloga odliczala wysokosc i najnizej jak podaja to jest 20m (potem sie juz rozbili). Poza tym na 50m zignorowali komunikat wiezy kontrolnej "horyzont 101" (czyli ostrzezenie przed zderzeniem z ziemia).
Stare 06-01-2010, 20:15   #224
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
chyba na tym lotnisku nawet jakbys przy idealnej pogodzie ladowal wrecz ksiazkowo idealnie w pas do tego przeznaczony to system i tak by podawal taki komunikat, a oni lecieli we mgle i zakladali juz z gory ze tego typu komunikat bedzie sie powtarzac

no chyba ze sie myle, ostatnio w MS Flight Simulatora gralem na Atari65XE
Takim Atari?
http://img693.imageshack.us/gal.php?g=zdjcie004z.jpg
Stare 06-01-2010, 21:39   #225
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:

jesli Ty oceniasz kompetencje pilotow, po tym ze jeden z nich powiedzial "nie bedzie nic widac, makabra bedzie", to sorry ale nie mamy o czym dyskutowac.
Stare 06-02-2010, 17:06   #226
-=ScorpionPL=-
Chief Warrant Officer 3

Miasto: Stąd skąd się nie spodziewasz
Domyślnie

Polscy politycy nie mają jaj, powinni przystawić lufę do głowy Ruskim i wziąć wszystko co nasze a nie się pier****. Inaczej śledztwo potrwa następne 70 lat albo w końcu powiedzą że to przez globalne ocieplenie.
Stare 06-02-2010, 18:19   #227
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał -=ScorpionPL=- Zobacz Wiadomość
Polscy politycy nie mają jaj, powinni przystawić lufę do głowy Ruskim i wziąć wszystko co nasze a nie się pier****.
Podobno nasze czołgi juz ida na Moskwe!
Obydwa!
Stare 06-02-2010, 20:27   #228
-=ScorpionPL=-
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
Podobno nasze czołgi juz ida na Moskwe!
Obydwa!
Al kaida nie ma czołgów; nie to że popieram terorystów z Al kaidy; "przystawienie lufy do głowy" to była metafora; na razie wynikami śledztwa jest to co nam podrzucą Rosjanie, czyli co raz więcej pytań i niejasnych odpowiedzi.
Stare 06-02-2010, 20:41   #229
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał -=ScorpionPL=- Zobacz Wiadomość
Al kaida nie ma czołgów; nie to że popieram terorystów z Al kaidy; "przystawienie lufy do głowy" to była metafora; na razie wynikami śledztwa jest to co nam podrzucą Rosjanie, czyli co raz więcej pytań i niejasnych odpowiedzi.
Ale co konkretnie mamy zrobić? Zagrozić naszymi rakietami atomowymi? Zakręcić Rosji gaz? Czy może wysłać naszego Jaszczomba, żeby bombę na Kreml zrzucił?
Poza tym w całym śledztwie uczestniczyli prokuratorzy z Polski, także w odczytywaniu taśm i Rosjanie wcale nie utrudniali nam dostępu do materiałów ani samego śledztwa.

Ostatnio edytowany przez Janek : 06-02-2010 o 20:44
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2010, 10:36   #230
rmcdzk
General

Domyślnie

http://www.tvn24.pl/12691%2c1658767%...wiadomosc.html

--> hmmm? parę ich już było... Ale jednak poniższy link nie wyjaśnia tego, że wszystkie były "z winy techniki". Osobiście uważam, że gość ma chyba rację (na fakty znane mi na dzień dzisiejszy)

http://www.airdisaster.com/cgi-bin/a...Tupolev+TU-154

--> a teraz najlepsze

http://www.tvn24.pl/12690%2c1658998%...wiadomosc.html

coś tam gdzieś tam jakoś tam byle nie kaczka
rmcdzk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2010, 11:52   #231
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

nie wiem, ale mam wrazenie, ze pomijana jest jedna istotna (jesli nie naj) kwestia we wszelkich rozmowach i dywagacjach nt. przyczyn katastrofy...
Otoz tzw. minima, ktore sa obligatoryjne i dla kazdej maszyny z osobna stanowia bezwarunkowe stosowanie sie do zasad w nich zapisanych.
Przykladowo jesli widzialnosc w poziomie jest ponizej 200m- odchodzisz na holding albo odchodzisz i lecisz na inne lotnisko.
Do tej zasady nie zastosowal sie kapitan TU145 i on odpowiada za ta katastrofe.
Oczywiscie to jest zapewne wypadkowa wielu czynnikow, ktore sie zlozyly na taka a nie inna jego decyzje. Ale fakt jest jeden, on jest winny tej katastrofy

I zgodze sie z Toba tidididi, ze kompetencje pilotow, a wlasciwie kapitana lotu pozostawily wiele do zyczenia, ale to co do siebie mowili o tym nie swiadcza, a raczej to co zrobili.
Stare 06-03-2010, 13:08   #232
Piter
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
Otoz tzw. minima, ktore sa obligatoryjne i dla kazdej maszyny z osobna stanowia bezwarunkowe stosowanie sie do zasad w nich zapisanych.
Przykladowo jesli widzialnosc w poziomie jest ponizej 200m- odchodzisz na holding albo odchodzisz i lecisz na inne lotnisko.
To są procedury lotnictwa cywilnego, w lotnictwie wojskowym mogą być różne. O tym często się zapomina, a to jest wg mnie bardzo ważna kwestia. Rzecz jasna różnice z tego wynikające nie oznaczają od razu, że nie zostały popełnione błędy. Obecnie mówi się o błędach zarówno pilotów, jak i kontrolera.
Stare 06-03-2010, 16:16   #233
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

No fakt, to sa procedury lotnictwa cywilnego.
Dla mnie najwiekszym nieporozumieniem i totalna glupota przede wszystkim bylo ladowanie bez ILS'a Jak mozna schodzic do ladowania na VFR przy takiej mgle majac na pokladzie najwazniejsze osoby w panstwie?
No, ale kto wie co mozna zrobic pod taka presja...
Stare 06-03-2010, 17:32   #234
Piter
General

Domyślnie

Ok. 2 tygodni temu wyemitowano rozmowę z byłym pilotem tzw. VIP-ów. To co mówił było porażające, wg niego wielokrotnie politycy kazali pilotom wykonywać polecenia, strasząc zwolnieniami i innymi sankcjami... Jeśli choćby 10% prawdy było w tym co mówił (a po co miał kłamać? nie krył nazwiska ani twarzy), to presja na załodze w takich sytuacjach za każdym razem jest spora.
Stare 06-04-2010, 14:45   #235
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

IMHO sytuacja troche analogiczna to gdy w jednym samochodzie jedzie kierowca i prezes, prezes sie spieszy jest juz troche spozniony, dojezdzaja do skrzyzowania, zapala sie zolte swiatlo i co zrobi kierowca ? 9,5/10 pewnie docisnie gazu zeby przeleciec jeszcze na zoltym a noz sie znow uda, byle tylko prezes byl zadowolony

poprostu latwiej sobie wyobrazic reakcje prezesa jesli sie zatrzymamy na swiatlach i on sie jeszcze bardziej spozni niz dopuscic do siebie mysl ze ktos moze sie tez spieszyc i ruszyc gwaltownie na zielonym ktore mu sie zapali

tutaj sie takie ladowanie "na zoltym" nie udalo

Stare 06-04-2010, 15:56   #236
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

tu ladowanie bylo de facto na czerwonym...
Stare 06-04-2010, 16:45   #237
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

nie mowie ze nie, czasami przez wieksze skrzyzowania to i tego zoltego braknie zeby przejechac

Stare 06-04-2010, 20:07   #238
-=ScorpionPL=-
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

A mnie nadal dziwi jak można coś osądzać z góry bez zbadania sprawy.
Stare 06-06-2010, 20:20   #239
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Nikt nikogo nie osadza jeszcze, ale kazdy ma prawo do wlasnych wnioskow i pogladow.
Nota bene, ta sprawa moim zdaniem nigdy do konca nie bedzie jasna.
Stare 07-07-2010, 15:45   #240
tidididi
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2194836,11...mgly,item.html

Wymiękam

Cytat:
Proszą między innymi o sprawdzenie, czy istnieją naukowe i techniczne możliwości wygenerowania sztucznej mgły.
Stare 07-07-2010, 17:32   #241
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Upadek wszelkiego myślenia. Tylko za głowę się złapać.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-07-2010, 17:52   #242
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
Upadek wszelkiego myślenia. Tylko za głowę się złapać.
Pijesz do mnie czy do tej szopki?
Stare 07-14-2010, 07:41   #243
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

http://www.rp.pl/artykul/508406_Kata...polityki_.html
Cytat:
Jego zdaniem była to kompletna paranoja. – Bo jeśli premier polskiego rządu ścigał się ze mną, kto pierwszy dojedzie do miejsca katastrofy, to widocznie szczególnie zależało mu, by się tam pokazać. Państwo wybaczą, ale nie jestem w stanie nawet zrozumieć takiej mentalności. Ja jechałem do ciał moich najbliższych – do Leszka, Marylki, przyjaciół.
Stare 07-14-2010, 07:54   #244
tidididi
General

Domyślnie

A czy to nie zarządów JK miała być zakupiona nowa flota powietrzna, a ostatecznie tak się nie stało?
Stare 07-14-2010, 09:12   #245
KaT
General

Domyślnie

Jarosław znany jest ze swojej prawdomówności np: "Jeżeli mój brat zostanie prezydentem, to ja nie będę premierem". Powie wszystko co będzie trzeba, żeby umocnić martyrologię rodziny Kaczyńskich. To było do przewidzenia, że jeszcze za 100 lat różne świry będą podtrzymywać spiskową teorię dziejów - wystarczy popatrzeć na sprawę JFK. Ciemny lud to kupi, bo przecież nie wie, że nawet najnowocześniejszy samolot nie ułatwia lądowania w tak trudnych warunkach na lotnisku bez ILS.

Ostatnio edytowany przez KaT : 07-14-2010 o 09:57
KaT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-14-2010, 10:58   #246
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
Ciemny lud to kupi
I o to chodzi. Propaganda siana jest na niezwykle szeroką skalę. Bajki o zamachu kupuje w szczególności pokolenie najstarsze. Smutne jest jednak to, że również jedno z młodszych w to wierzy- ludzie wykształceni, studenci, przed którymi przyszłość. Pytanie- dlaczego tak jest?
Stare 07-14-2010, 11:12   #247
Chomiq
General

Domyślnie

Ja chce przypomniec, ze w polityce chodzi o wciskanie ludziom roznych bajek - nie myslcie ze tak robi tylko jedna strona. Teraz moze zwracacie uwage na bajke o zamachu, ale moze i za jakis czas wyjda na jaw bajki PO. Po prostu nie chce mi sie juz wierzyc, ze to tylko jedna strona jest "ta zla", a z drugiej same swietoszki siedza, co maja raczki czyste.

tidididi, z moich znajomych raczej nikt nie wierzy w bajke o zamachu, wiec nie pisz, ze ludzie wyksztalceni, studenci w takie cos wierza. W takie cos wierza ludzie, ktorzy zawsze musza zwalic wine na uklad albo NWO i takie myslenie jest im wpajane od malego.
Stare 07-14-2010, 11:37   #248
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Słuszna uwaga Chomik. Jakby ktoś nie zauważył, artykuł jest m.in. o tym jak Tusku postanowił się wypromować przy okazji katastrofy i zestawieniu tego z osobistą tragedią drugiego człowieka - tak się składa, że oponenta politycznego. To się nazywa brak klasy - i tak by to było nazwane we wszystkich TVN'ach, gdyby coś w tym stylu zrobił któryś Kaczor. A że Wam TVN nie kazał tak myśleć, to produkujecie tylko jakieś bzdury o bajkach o zamachu.

Oczywiście powyższe to tylko wersja jednej ze stron, co też ma jakieś znaczenie.
Stare 07-14-2010, 11:51   #249
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Jakby ktoś nie zauważył, artykuł jest m.in. o tym jak Tusku postanowił się wypromować przy okazji katastrofy
W odróżnieniu od Jarosława. Nie bądź śmieszny. Zły Putin kazał zamordować prezydenta, który gdyby przeżył przegrałby wybory z kretesem - dobre sobie. Jedyną osobą, która coś zyskała na śmierci pary prezydenckiej jest JK(pośrednio zyskał także PiS). To im zależy na kręceniu z tego jak największej dramy przy każdej okazji.

Cytat:
A że Wam TVN nie kazał tak myśleć, to produkujecie tylko jakieś bzdury o bajkach o zamachu.
U nas w eurokołchozowej cywilizacji śmierci są procedury, które regulują kwestie lądowania przy takiej pogodzie. Niestety kolejny raz zwycięzył sarmacki duch w stylu "CO? JA NIE WYLĄDUJE?". Osobna kwestia jest taka, że gdyby LK nie organizował wszystkiego na ostatnią chwilę, byle tylko polecieć do Smoleńska(wcześniej nie było takiego planu) i nie być gorszym od Tuska, to pewnie nie doszłoby to tej tragedii.

Ostatnio edytowany przez KaT : 07-14-2010 o 11:58
KaT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-14-2010, 12:00   #250
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ale pitolisz. No ale chociaż nikogo nie obrażasz, to już postęp.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania