Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w świecie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-17-2010, 10:43   #101
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Trochę bełkot. Że niby LK opierał całą prezydenturę na martyrologii i wokół tej naciąganej tezy napisany cały artykuł. Dalszy ciąg dorabiania gęby prezydentowi Kaczyńskiemu, nawet po śmierci, w najmniej odpowiednim momencie. Bo ta teza według mnie niesłuszna.
To nie jest wyłącznie o Lechu ale raczej o całym jego środowisku. Potwierdzanie zawartych w artykule tez możemy obserwować naocznie od tygodnia.

Tutaj więcej o samym prezydencie:

http://www.krytykapolityczna.pl/Opin...menu-id-1.html

Ostatnio edytowany przez KaT : 04-17-2010 o 12:26
KaT jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-17-2010, 12:08   #102
Camaxtli
General

Domyślnie

To co wkleił Kat to nie bełkot, tylko myśli człowieka trzeźwo myślącego. W przeciwieństwie do niektórych ma w miarę dobrą pamięć i dobrze wie jak wyglądała prezydentura Lecha Kaczyńskiego. Ile jeszcze czasu można dać sobie wmawiać nieprawdę i pozwolić żeby stado baranów na siłę robiło z ciebie męczennika...

Swoją drogą żal mi trochę prezydenta, jeżeli chodzi o samą jego prezydenturę. Nie mógł tak naprawdę być sobą jako polityk znajdując się pomiędzy młotem, a kowadłem. Z jednej strony zły wpływ brata "wielkiego stratega", z drugiej naciski faryzeusza. Przykre to trochę, bo gdyby nie to mógłby się pokazać za życia jako zupełnie inny polityk - co do samej osoby prywatnie, wcale nie przeczę że mógł być ciepłym i czułym człowiekiem.
Stare 04-17-2010, 17:41   #103
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Natrafiłem na takiego kwiatka

http://kavkazcenter.com/eng/content/...14/11842.shtml
Stare 04-17-2010, 17:53   #104
BsPrince
Lieutenant Colonel

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do BsPrince
Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
lol EMP !

a wyładowania elektryczne w chmurach nie potrafia .. no to juz naprawde dobra teoria :d
Stare 04-17-2010, 18:55   #105
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Taa, a ja myslalem ze to marsjanie podniesli plyte lotniska i jej okolice o 200m, a tu prosze- Putin zrobil zwarcie... Ludzie to maja jednak fantazje...
Stare 04-19-2010, 22:32   #106
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

http://www.krytykapolityczna.pl/Opin...menu-id-1.html
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
http://wo.blox.pl/2010/04/Prezydent-na-to-stulecie.html

wreszcie można spuścić trochę powietrza z balona...

Ostatnio edytowany przez KaT : 04-19-2010 o 22:32 Powód: Autołączenie postów
KaT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2010, 23:48   #107
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ostatnio tak sobie czytam rozne teksty i przede wszystkim komentarze i jest jedna rzecz, ktora z jednej strony mnie drazni, a z drugiej smieszy. Mianowicie teksty PiSowcow i ich zwolennikow jak to "czerwona swołocz", zydzi, masoni itp. szkaluja PiS i pluja jadem w prezydenta... heheh no co za szczyt hipokryzji
Bedac raczej obiektywnym w tych kwestiach musze jednak powiedziec, ze kto jak kto, ale to wlasnie PiS i fundementalisci, zwolennicy pisowskiej ideologii sa agresywni, pluja jadem i co najgorsze NIE SZANUJA SMIERCI SWOJEGO BOHATERA- Lecha Kaczynskiego. Perfidnie wykorzystuja jego smierc do swojej "chorej" walki.
Czemu wsrod tlumu wokol Sukiennic nie bylo ludzi z plakietkami PO w klapie? Czemu nikt nie mial flagi z haslami propagandowymi Platformy?
Ta tragedia miala jednoczyc ponoc? A tu prosze- plac Pilsudskiego, a w tlumie transparent "PREZYDENCIE ZWYCIEZYMY- GRUPA OPORU".
Tak, pewnie Prezydent by tego chcial... To skad w takim razie teksty- Prezydent wszystkich Polakow? Bohater narodu? Itd. itd.

Sprawa jest prosta- dla zwolennikow PiS jedyna i sluszna prawda jest ich wlasna. I dzieki temu nigdy nie bedzie dobrze.
Na koniec jeszcze krotki cytat z Kontrwywiadu...
Cytat:
Konrad Piasecki: To na koniec zapytam pana o Bronisława Komorowskiego. On się sprawdził w tym tygodniu?
Jacek Kurski: No nie chciałbym tutaj polemizować z panem marszałkiem Komorowskim, ale jakiś rodzaj odpowiedzi na pana pytanie udzielają czy udzielili ci, którzy uczestniczyli w tych wszystkich uroczystościach. Jednym osobom klaskano innym nie. To jest cała odpowiedź.
Konrad Piasecki: Ale PiS ma o coś żal do Bronisława Komorowskiego? Uważacie, że nie stanął na wysokości zadania? To, co musiał zrobić, zrobił dobrze?
Jacek Kurski: Nie chciałbym tutaj wchodzić w polemikę, byłoby pewnie bardziej elegancko, gdyby głowa państwa, która... znaczy osoba, która pełni obowiązki głowy państwa, która weszła w te obowiązki w wyniku tragicznej śmierci, na ten czas do wyborów, to są naprawdę de facto czynności techniczne: przeprowadzenie okresu żałoby, rozpisanie wyborów, korzystała z tego rezerwuaru ludzi, których powołał Lech Kaczyński. Taki elementarny wydaje mi się rodzaj hołdu czy lojalności wobec tragicznie zmarłego prezydenta byłby tutaj nieodzowny. Ale stało się jak się stało.
No comments...
Stare 04-20-2010, 10:24   #108
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

To co się stało to jest tragedia. Moje podejście do prezydenta było takie, że go nie lubiłem, ale szanowałem urząd, nawet jeśli wybrało go może około 4mln polaków z 38 milionowego narodu. Dużo bardziej jest mi żal jego żony, która pokazała się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza po tym jak ją rydzyk nazwał wiedźmą. Wtedy wiedziałem już, że kobieta twardo stoi na ziemi i jest jednostką wartościową, bo przeciwstawiła się całemu PiSowskiemu nurtowi. Generalicja, która tam zginęła, w przeciwieństwie do polityków, nie jest do zastąpienia od zaraz. Po to się ich wysyła na misje, żeby byli doświadczonymi żołnierzami, dowódcami. Kosztowało nas to grube miliony złotych. Do tego multum ludzi, którzy byli unikalni, jak Krystyna Bochenek.
To tak gwoli wstępu, żeby nikt mi nie zarzucił, że mój stosunek do tego zdarzenia jest
bezuczuciowy.

Reminiscencje tej tragedii odczujemy wszyscy już niedługo. Już zostało zapowiedziane, że Jarosław Kaczyński wystartuje w wyborach. Jako, że PO mocno kopnęło mnie w tyłek, ich zwolennika, wybierając w prawyborach Komorowskiego zamiast Sikorskiego, Kaczyński na fali współczucia najprawdopodobniej wygra zbliżające się wybory prezydenckie ( z Sikorskim mogłoby być trudniej). Wioski, emeryci, inne środowiska pro-pisowskie - to wszystko, nawet jeśli było niezdecydowane, teraz ruszy do urn. Jeszcze niedawno w teorię tą nie wierzył żaden z moich znajomych, teraz widać, że nie tylko ja tak myślę, bo takie głosy pojawiają się coraz częściej. To będzie kontynuacja tej tragedii. Jarosław Kaczyński jest w tej chwili człowiekiem, któremu nie zostało absolutnie nic do stracenia.
Na dzień dzisiejszy nazwałbym go wręcz "ultrasem". Nie wiem czy zauważyliście jak on wyglądał podczas tych uroczystości. To był człowiek, który stracił brata, brata bliźniaka. To był człowiek, który stracił wszystko. On nie spocznie, i jeśli nie uda mu się powstrzymać tych jego zapędów do ścigania i niszczenia wszystkiego, co jemu wydaje się być złe i nieprawidłowe, a co uważam najprawdopodobniej właśnie się stanie, to znowu będzie walka polityczna, która nie będzie miała nic wspólnego z opozycyjnym współrządzeniem tym krajem. Reasumując, odnosząc się do wypowiedzi Kurskiego oderwanych od rzeczywistości, pierwszym człowiekiem, który zrobi biznes na trumnach tak naprawdę będzie właśnie Jarosław Kaczyński, cokolwiek nie powiedzą.

EDIT:
Sorry za nieskładną pisownie, błędy stylistyczne - piszę z pracy i do tego chyba nie umiem pisać na monitorze. Takie schorzenie

Ostatnio edytowany przez qhash : 04-20-2010 o 10:27
qhash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2010, 11:10   #109
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Pitolisz jak jakiś TVN o niszczeniu i zwalczaniu. Skąd ta retoryka pełna agresji? Jarek jest normalnym politykiem, który akurat Tobie nie umie się sprzedać lepiej niż PO, ale przecież każdy ma swój elektorat. Dla mnie totalną ściemą to jest właśnie pełny miłości język PO czy np. wcześniej "prezydenta wszystkich Polaków", a wiadomo, że politycy nie są od tego, żeby się kochać . Tak więc pranie mózgu na całego.

Poza drugie nie zgodzę się, że Jarek wygra. Nie widzę szans na to.

Po trzecie byłbym ostrożny w wypowiadaniu się o pobudkach działania środowisk prawicowych. Nikomu nie przyszło do głowy, że pewne opinie mogą wynikać z poczucia żalu i niesprawiedliwości a nie z chęci zemsty czy czegoś w tym rodzaju. Oczywiście nie dotyczy to polityków (bo wiadomo, że oni zawsze chcą coś ugrać), ale tych zwyklejszych ludzi już tak.

Proponuję użyć klawiatury do spółki z monitorem
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2010, 12:35   #110
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Brzoza, nie mów, że pitole jak jakiś TVN czy inne takie. Nie mam telewizora od 7 lat, nie czytam największych gazet, a jedynie słucham wywiadów i wypowiedzi. To co teraz mówią o Jarosławie Kaczyńskim i jego starcie w wyborach, w dyskusji z moimi znajomymi zawyrokowałem już w drugi dzień tragedii, bo akurat wtedy byliśmy na wyjeździe w Sokolikach i mieliśmy czas, żeby o tym dyskutować. Moja retoryka jest taka, że obaj Kaczyńscy zrobili więcej złego niż dobrego dla tego kraju. Nawet, jeśli prezydent Kaczyński starał się prowadzić ostrą politykę zagraniczną, to nie zawsze chyba wychodziło mu to tak jak chciał, a bynajmniej nie tak jak przeciętny w miarę inteligentny polak uważał za dobre dla kraju, o ile wogóle go to obchodziło, bo 95% ludzi w tym kraju o ilorazie inteligencji powyżej 100 uważa, że bracia Kaczyńscy to oszołomy. Kiedyś chyba nawet wspominałem już taka sytuację na forum - 2 z moich kumpli głosowało na PiS i potem na Lecha Kaczyńskiego. Uważali, że prowadzą oni rozsądną wewnętrzną politykę socjalną oraz twarda politykę zagraniczną. Jeden z nich powiedział pamiętnie potem słowa: "chciałbym uścisnąć dłoń tym PRowcom PiSu, którzy z tych debili, co nie potrafią się wysłowić, zrobili ludzi, na których zagłosowałem". To Ty brzoza jesteś zaślepiony przez Twoją gazetę i Twoją telewizję, gdzie ramówka jest sterowana przez ludzi z klucza, tylko o tym nie wiesz, a inputujesz to innym.

UPDATE:
I naucz się odróżniać frustrację od agresji. Mimo, że podobne, to jednak są to dwie różne rzeczy.

Ostatnio edytowany przez qhash : 04-20-2010 o 12:37
qhash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2010, 12:47   #111
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Jarek jest normalnym politykiem

teraz to pojechales po calosci
Stare 04-20-2010, 13:31   #112
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Wiara w jakąś wyjątkowość Jarka czy innego Donalda jako polityka jest u niektórych powalająca... No ale błogosławieni, którzy nie czają o co chodzi a uwierzyli
Stare 04-20-2010, 14:15   #113
tidididi
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2158055,11...ofie,item.html
Stare 04-22-2010, 15:45   #114
Camaxtli
General

Domyślnie

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...l?ticaid=1a090

i sporo zdjęć z miejsca katastrofy
http://fotki.yandex.ru/users/bbc-77/album/103286/
Stare 04-22-2010, 15:48   #115
tidididi
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2159528,11...izie,item.html

Czyż tym o to nie przeczą temu, co mówili kiedyś?

Albo rzeczywiście coś kręcą, albo odcinają się od tego co powiedzieli kiedyś, albo są zapisy których my poznać nie powinnyśmy/nie chcemy/ nie możemy.

Dziwne to. Najwyraźniej wszystko co zarejestrowały czarne skrzynki jest "intymne"...

Ostatnio edytowany przez tidididi : 04-22-2010 o 15:50
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-22-2010, 17:49   #116
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

no chyba nie myslisz, ze udostepnia rozmowe, w ktorej pan prezydent Leszek mowi do pilota "laduj, bo i tak jestesmy spoznieni"... wiesz co by to oznaczalo jakie to by nioslo za soba konsekwencje
poza tym niekoniecznie to musialo byc dokladnie nagrane. na pokladzie bylo szefostwo wojska i glowni politycy. wystarczyl odpowiedni "gest" i kpt. musial czynic swoja powinnosc...
dla mnie sprawa jest jasna.
Stare 04-22-2010, 17:56   #117
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A gdzie dowody!? Jak możesz rzucać tak poważne oskarżenia na podstawie Twoich domysłów! To są teorie spiskowe.

heheh w końcu z raz ja mogłem to napisać
Stare 04-22-2010, 18:10   #118
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
A gdzie dowody!? Jak możesz rzucać tak poważne oskarżenia na podstawie Twoich domysłów! To są teorie spiskowe.

heheh w końcu z raz ja mogłem to napisać

jest tylko 1 wyjscie aby takie teorie zniknely ale nikt z niego nie skorzysta

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-22-2010, 18:17   #119
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
jest tylko 1 wyjscie aby takie teorie zniknely ale nikt z niego nie skorzysta
Chodzi mi o to, że powszechnie znanych faktów o Wałęsie, Walterze, WSI itp. nie można powtarzać, bo cię zjedzą, ale jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Stare 04-22-2010, 19:29   #120
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Wyclef, chcesz dowodow? zadaj udostepnienia tasm z rozmow w Tupolewie! Marzenia...
Dam sobie reke uciac, ze jesli nawet cos podadza do opinii publicznej, to i tak nie wszystko zostanie odtajnione, a to oczywiscie rodzi domysly.
I dlaczego mam sie nie domyslac? Zwlaszcza, ze niedawno temu byla podobna sytuacja, w Tbilisi.
To nie sa oskarzenia, tylko domysly, nie goraczkuj sie.
Stare 04-22-2010, 20:45   #121
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Mówisz jakbyś mi zmierzył temperaturę Oszczerco
Stare 04-22-2010, 23:08   #122
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Mówisz jakbyś mi zmierzył temperaturę Oszczerco
na przyjemnosci trzeba sobie zasluzyc!
Stare 04-23-2010, 16:43   #123
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Taka ciekawostka gdzieś z którejś ręki. Lechu podobno bardzo lubił oglądać ekspres dla reporterów (czy coś w tym stylu), jeśli miał czas i reagował jak się dowiedział o jakimś "zderzeniu obywatela z bezduszną maszyną państwa".
Stare 04-23-2010, 18:07   #124
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Tak, wszyscy pamietamy jedna z jego reakcji- "Spieprzaj dziadu!"
Stare 04-23-2010, 18:25   #125
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

To akurat też było dość ludzkie. Powiem więcej, mi się podobało. Co Ty robisz jak się jakiś menel do Ciebie przyczepi? Oczywiście "prezydent wszystkich polaków" w życiu by tak nie powiedział (choć wpadki miał, ale to przez alkoholizm) i dlatego jest tak kochany przez gawiedź.
Stare 04-23-2010, 18:59   #126
SANC
Sergeant

Domyślnie

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy sie co zdarzylo sie na pokladzie feralnego lotu gdyz z przyczyn oczywistych ta sprawa jest tak mocno polityczna ze na odtajnienie mozemy czekac i nawet 70 lat tak jak z Sikorskim angole beda odtajniac akta za pare lat niech mnie ktos porawi nie pamientam dokladnie
Stare 04-23-2010, 19:33   #127
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
To akurat też było dość ludzkie. Powiem więcej, mi się podobało. Co Ty robisz jak się jakiś menel do Ciebie przyczepi? Oczywiście "prezydent wszystkich polaków" w życiu by tak nie powiedział (choć wpadki miał, ale to przez alkoholizm) i dlatego jest tak kochany przez gawiedź.
Tak... ludzkie tez byloby spuscic mu wpier%^l... Znowu gadasz jak potluczony. Masz zapedy na fundamentaliste, oszołoma i kompletnie zaslepionego czlowieka brzoza.
Tak mi sie przypomnial pewien cytat z filmu- "(...)zlapia Cie za reke, powiedz ze nie twoja reka!".
I doskonale pasuje to do Ciebie i Twoich kolegow z PiSu. Chocby fakt byl niezaprzseczalny, tudziez "oczywista oczywistosc", to i tak bedziesz szedlw zaparte i tlumaczyl to tak, zebys bron Boze nie zgodzil sie ze swoim adwersazem i tym samym zaakceptowal jego teorie.
A teraz juz ide na piwo Bywaj
Stare 04-23-2010, 19:40   #128
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Otrzeźwiej, jakiego PISu? Nie głosuję nawet na tą partię, a co dopiero być członkiem. Masz skrajne poglądy jak większość społeczeństwa z wypranymi przez TVN mózgami. Oczywiście napisałem "jak", żeby nie było, że to o TVnie to o Tobie. Ty masz skrajne, choć nie masz wypranego. Ok, chyba dobrze zamotałem

Co ja takiego dziwnego napisałem. Że każdy by się tak zachował? Że prezydent pokazał ludzką twarz (ok, może powinien się pohamować) takie straszne? A tak zupełnie subiektywnie, to, tak jak pisałem, podobał mi się ten tekst i tyle
Stare 04-23-2010, 19:59   #129
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

..a Ja lubię oglądać TVN i nie mam zapędów do gnojenia kogokolwiek. Z PiSu nie lubiłem kilku osób , jednej już nie ma i też mi go żal jak cholera. Z PO też nie lubię a z komuszków też bym kilku wybrał do nie lubienia i co ? Mam się bluzgać z nimi ? W polityce mogę się z nimi spierać a w realu pójdę na piwo jeżeli mają jaja. Taka jest polityka i tyle. Tylko głupki i fundamentaliści skrajni się obrażają na siebie jeżeli mają inne poglądy Więc się nie kłócić panowie tylko flaszkę zrobić
Stare 04-23-2010, 19:59   #130
SANC
Sergeant

Domyślnie

Panowie slynne spiprzaj dziadu jak by nie bylo to troche nie elegancko jak na glowe panstwa i nie wazne czy zul czy nie zul,takie troche nie przystajace do funkcji jaka sie reprezentuje i tyle
Stare 04-23-2010, 20:01   #131
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ale szczaw dobry jest, hej!
Stare 04-23-2010, 20:06   #132
SANC
Sergeant

Domyślnie

Do rany przyloz normalne......
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
normalnie

Ostatnio edytowany przez SANC : 04-23-2010 o 20:06 Powód: Autołączenie postów
SANC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-23-2010, 20:11   #133
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
To akurat też było dość ludzkie. Powiem więcej, mi się podobało.
tak jak mi jest pan zerem Millera
Stare 04-23-2010, 20:18   #134
SANC
Sergeant

Domyślnie

Co jak Co Leszek ma dobre gadane stara szkola hehehe
Stare 04-23-2010, 20:25   #135
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Kwestia gustu widać.
Stare 04-24-2010, 09:09   #136
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

"małpa w czerwonym" i niechec do odpowiadania na jej pytania, to tez w sumie ludzka reakcja
Sorry, ale co to za prezydent, ktory chce odpowiadac tylko na pytania wygodnych mu dziennikarzy?
Stare 04-24-2010, 09:49   #137
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Czyli wszyscy oprócz małpy w czerwonym już byli wygodni? Niezły wynik
Stare 04-24-2010, 10:23   #138
Piter
General

Domyślnie

Cytat:
Czyli wszyscy oprócz małpy w czerwonym już byli wygodni? Niezły wynik
Radio Erewań...
Stare 04-24-2010, 14:20   #139
klopsik_PL
General

Domyślnie

dzisiaj na porannym spacerze z dziewczyna, stal sobie stolik, na ktorym mlodzi ludzie zbierali podpisy na komitet bronka. przystanalem, wpisuje sie, idzie malzenstwo starsze, pytaja sie na kogo zbieraja podpisy, bo uslyszeniu odpowiedzi padlo haslo: "zycze ci katynia"...

... katolicy...

Ostatnio edytowany przez klopsik_PL : 04-24-2010 o 14:23
klopsik_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2010, 14:30   #140
tidididi
General

Domyślnie

Brak słów, ale czego się można spodziewać?
Stare 04-24-2010, 14:35   #141
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

i to ich prezydent... ten, ktorego smierc ponoc mialaby nas pojednac...
Wychodzi na to, ze ewentualnego pojednania chcieliby wszyscy poza PiSem...

@klopsik, ja jestem katolikiem, wiec nie fandzol, bo to nie jest reguła.
Stare 04-24-2010, 15:47   #142
klopsik_PL
General

Domyślnie

Ja tez jestem katolem, ale ci ktorzy krzycza najglosniej o milosierdziu robia najwiekszy gnoj.
Stare 04-24-2010, 16:13   #143
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

w kazdym wyznaniu znajda sie takie pajace.
tu nie chodzi o to w co lub kogo wierza, ale czy wlasciwie interpretuja swoja wiare... zazwyczaj interpretuja tak, zeby im bylo wygodniej.
Stare 04-24-2010, 20:14   #144
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał klopsik_PL Zobacz Wiadomość
Ja tez jestem katolem, ale ci ktorzy krzycza najglosniej o milosierdziu robia najwiekszy gnoj.
Troche odbijajac od tematu

Kiedy slysze slowo moralnosc lub milosierdzie zapala mi sie lampka ostrzegawcza. Niestety, czesto sie tych slow naduzywa, albo jak pisal klops czy hipek ludzie je dosyc dowolnie interpretuja.

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-26-2010, 12:24   #145
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2160630,32...dzil,item.html

Gościo w sumie napisał prawdę. Jak dla mnie tak to musiało wyglądać. Mimo całej powagi sytuacji uśmiecham się jak to czytam.
Stare 04-26-2010, 12:52   #146
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
Napisał SANC Zobacz Wiadomość
Panowie slynne spiprzaj dziadu jak by nie bylo to troche nie elegancko jak na glowe panstwa i nie wazne czy zul czy nie zul,takie troche nie przystajace do funkcji jaka sie reprezentuje i tyle
No to z 4 ostatnich prezydentów to najlepiej wychowany był Jaruzelski.
Stare 04-26-2010, 13:08   #147
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

LOL
Stare 04-26-2010, 14:06   #148
Piter
General

Domyślnie

Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/2160630,32...dzil,item.html

Gościo w sumie napisał prawdę. Jak dla mnie tak to musiało wyglądać. Mimo całej powagi sytuacji uśmiecham się jak to czytam.
Tow. Król - nowy autorytet?
Stare 04-26-2010, 14:10   #149
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Tow. Michnik - stary ^^
Stare 04-26-2010, 15:27   #150
Piter
General

Domyślnie

Ciekawostka, jak z jednej strony krytykujesz media za wybiórcze przedstawianie rzeczywistości, a zaraz później robisz to samo, nie zważając przy tym nawet na jakość źródła, byle tylko treść pasowała W innych przypadkach jest to lansowanie określonego wizerunku przez media etc.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania