Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w świecie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-13-2010, 13:48   #51
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

no nie zartuj sobie Brzoza, z calym szacunkiem czy tydzien temu ktos by w ogole rozwarzal ze kiedys tam Prezydenta wraz z malzonka bedzie mozna pochowac na Wawelu ?
przepraszam ze te slowa ale trzeba odroznic tragiczna smierc Prezydenta RP od jego wczesniejszych dokonan i zaslug jako Prezydent, no jakos nic wybitnie epickiego mi sie nie przypomina

ciekaw jestem czy sam zainteresowany chcialby zeby go tam pochowano,

juz kuriozalna dla mnie jest informacja ze rodzina o tym decyduje, moja tez bedzie miala odemnie prikaz tak zdecydowac i co pochowaja mnie tam ?

bezydura, jak pochowaja jego to dlaczego Kaczorowskiego tez nie tam ?

rodowity warszawiak, prezydent warszawy i na powiazkach w alei zasluzonych nie ma juz miejsca ?

aha i jak juz chowac tam Lecha to i Jaroslawa przeciez Lech wykonywal tylko "zadania brata i ojca dyrektora"

czy jesli lecial by z nim Jaruzelski to tez by go tam pochowali?

czy noblista Walesa w przyszlosci tez bedzie mial tam swoje miejsce ? bo chyba nikt nie podwazy ze zrobil dla polski tyle samo jak nie wiecej

ehhh zaloba zaloba ale to dla mnie naprawde niezrozumiala i ZLA decyzja

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-13-2010, 13:51   #52
.montrey
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
A co w tym złego?
a co takiego zrobił Kaczyński zeby byc tam pochowany? Kaczyński nie dosc ze nie byl dobrym prezydentem to powiem wiecej był złym prezydentem...Mogli by go pochowac na Powązkach i by wystarczyło. Widac Jarek szykuje sobie miejsce obok brata...i od kiedy to rodzina decyduje kogo pochowac na Wawelu?
Stare 04-13-2010, 17:00   #53
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Panowie, jedna i podstawowa zasada, ktora nota bene rowniez obowiazuje aktualnie w mediach i o ktorej zwolennicy Lecha Kaczynskiego i PiSu, a raczej przeciwnicy PO chyba zapomnieli...
De mortius nil nisi bene
O ZMARŁYCH NIE MÓWI SIĘ ŹLE
Zapamietajcie sobie te slowa.
Stare 04-13-2010, 17:57   #54
Camaxtli
General

Domyślnie

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=19fba

Z tej żałoby, to już całkowicie ludziom rozum odjęło.
Stare 04-13-2010, 18:21   #55
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
Panowie, jedna i podstawowa zasada, ktora nota bene rowniez obowiazuje aktualnie w mediach i o ktorej zwolennicy Lecha Kaczynskiego i PiSu, a raczej przeciwnicy PO chyba zapomnieli...
De mortius nil nisi bene
O ZMARŁYCH NIE MÓWI SIĘ ŹLE
Zapamietajcie sobie te slowa.
zgadza sie tylko ze nie mozna z tego przechodzic w inna skrajnosc i patrzec na cale wczesniejsze czyny jakiejs osoby przez pryzmat tego jak od nas odeszla

Stare 04-13-2010, 18:48   #56
BsPrince
Lieutenant Colonel

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do BsPrince
Domyślnie

Pathologic ! xD
Stare 04-13-2010, 19:00   #57
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
zgadza sie tylko ze nie mozna z tego przechodzic w inna skrajnosc i patrzec na cale wczesniejsze czyny jakiejs osoby przez pryzmat tego jak od nas odeszla
ktos do kogos reke wyciagnac musi, jesli chcemy, zeby ten kraj byl w koncu normalny... a sorry nie wyobrazam sobie tego, ze Jaroslaw wyciagnie reke do Donalda...
Stare 04-13-2010, 22:48   #58
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
ktos do kogos reke wyciagnac musi, jesli chcemy, zeby ten kraj byl w koncu normalny... a sorry nie wyobrazam sobie tego, ze Jaroslaw wyciagnie reke do Donalda...

a ja sobie nie wyobrazam zeby dwoch politykow godzilo sie robiac sobie takie uprzejmosci

Stare 04-13-2010, 23:06   #59
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Leniu, tu nie chodzi o Donalda, czy Jarka. Tu chodzi o ludzi, normalnych szarych obywateli takich jak Ty, czy ja.
Nigdy nie bedzie dobrze jesli, ktorys nie ustapi.
Stare 04-13-2010, 23:39   #60
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

nie zgadzam sie, normalni ludzie nie musza nigdzie i nic ustepowac, jak dla mnie norma jest nie mieszanie spraw prywatnych i jakis osobistych animozji do polityki i pracy na rzecz kraju
nie wiem moze jestem naiwny tak uwazajac i mowie tak tylko dlatego ze moja aktywnosc polityczna ogranicza sie do wrzucenia co kilka lat karteczki do urny, tak czy owak nie chcial bym kiedys opowiadac corce popatrz a tam lezy prezydent ktory co prawda nie byl najwybitniejszy ale zginal w katastrofie i opozycyjny wzgledem niego premier zgodzil sie go tu pochowac zeby wszyscy sie juz pogodzili i bylo ok,

dla mnie wawel to cos wiecej niz kwatera na cmentarzu ktora mozna sobie "zalatwic" a smierc nawet tak tragiczna i kogos takiego jak prezydent Polski nie powinna miec tu nic do znaczenia,
powstanie precedens a ja nie lubie precedensow bo jestem zdania "ujowo ale jednakowo" jak jeden to i wszyscy pozostali

jeszcze moze w ramach uradowania rodziny wprowadzic wizerunek na banknocie 400 zł,
choc nie na takim juz jest zajety (nie w obiegu) ale moze tak 1000 pln w banknocie

dobra ide spac bo jeszcze napisze cos czego bede jutro naprawde zalowac ;/

Stare 04-14-2010, 00:14   #61
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
dla mnie wawel to cos wiecej niz kwatera na cmentarzu ktora mozna sobie "zalatwic"
Co przy tym wszystkim ma powiedzieć Krakowianin?

Generalnie mi jest to obojętne, ale jakoś niespecjalnie mi się to widzi.
Stare 04-14-2010, 07:01   #62
walas
Second Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
tak czy owak nie chcial bym kiedys opowiadac corce popatrz a tam lezy prezydent ktory co prawda nie byl najwybitniejszy ale zginal w katastrofie i opozycyjny wzgledem niego premier zgodzil sie go tu pochowac zeby wszyscy sie juz pogodzili i bylo ok,

dla mnie wawel to cos wiecej ;/
Dokładnie tak samo sobie pomyślałem, wielki szacunek, smutek ...
ale ... nie popadajmy w skrajności, kto jak kto, ale Ci tam na górze powinni trzeźwo myśleć i podejmować nawet w najtrudniejszych chwilach odpowiednie decyzje, jezeli przeciętnego Polaka , który zna choć trochę Historię Polski, razi w oczy "ta decyzja", tzn że ktoś gdzieś się chyba zapędził i utracił zdolność podejmowania racjonalnych decyzji.
Byłem na Wawelu w zeszłym roku i pamiętam to miejsce. Z całym szacunkiem dla Pana Prezydenta, jak dla mnie nie pasuje tam.
I na koniec:
żeby się nie okazało za chwilę, że po tylu sygnałach pozytywnych z zagranicy, nastąpi chwila w której cały świat (a jesteśmy teraz na tapecie) zacznie się z nas śmiać, że po takiej tragedii nie potrafimy się dogadać i zrozumieć jeden drugiego,
Stare 04-14-2010, 09:48   #63
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał walas Zobacz Wiadomość
nie popadajmy w skrajności, kto jak kto, ale Ci tam na górze powinni trzeźwo myśleć i podejmować nawet w najtrudniejszych chwilach odpowiednie decyzje, jezeli przeciętnego Polaka , który zna choć trochę Historię Polski, razi w oczy "ta decyzja", tzn że ktoś gdzieś się chyba zapędził i utracił zdolność podejmowania racjonalnych decyzji.
Byłem na Wawelu w zeszłym roku i pamiętam to miejsce. Z całym szacunkiem dla Pana Prezydenta, jak dla mnie nie pasuje tam.
Można sobie zanucić "Nie przenoście nam Stolicy do Krakowa", pasuje...
Stare 04-14-2010, 10:58   #64
BsPrince
Lieutenant Colonel

Domyślnie

nic mi sie nie pomyliło symonidesie

"jaroslaw miroslaw zbigniew" młode wylki "brawurowa jazda samochodem cinquecento"

sytuacja wymaga choc odrobine powagi.- S.
Stare 04-14-2010, 12:04   #65
Wrath
Sergeant First Class

Miasto: Częstochowa
Domyślnie

Z całym szacunkiem dla Pana Prezydenta, królem nie był a i dla Polski dużo dobrego nie zrobił a właściwie to więcej namieszał niż zrobił dobrze. Więc czemu Wawel? Bo Jarosław "sobie zażyczył"?
Proponuję by wszyscy Polacy zażyczyli sobie być pochowani na Wawelu.

Spójrzmy na sprawy realnie - z ostatnich sondaży wynika jasno, że Pan Prezydent ( Ś.P. ) miał około trzydziesto procentowe poparcie przed oficjalnym ogłoszeniem swojego startu w wyborach więc śmiem mniemać że drugiej kadencji raczej by nie było. W zamian będzie pochówek na Wawelu ( królowie wraz z Piłsudskim będą w sarkofagach młynki kręcić ), Jarosław zostanie Prezydentem ( dzięki ci, moherowa Polsko ) i kontynuować będzie politykę antyrosyjską, konflikt premier - prezydent będzie chlebem powszednim polskiej polityki więc nie zmieni się nic.

Na marginesie dodam że Balice nie są w stanie przyjąć kilkunastu samolotów rządowych na raz, więc większość delegacji będzie się telepać w oficjalnych kolumnach po koleinach na trasie Warszawa - Kraków i pękną ze śmiechu jadąc naszą podkrakowską "autostradą".

O wile mniej zachodu i kosztów z naszych bądź co bądź, podatków, gdyby pochówek Pana Prezydenta odbył się w Warszawie na Powązkach lub w nekropolii prezydenckiej. No i, oczywiście, mniej żenady.

Scenariusz alternatywny - krakowscy studenci wyjdą na ulice grupą większą niż 400 osób i ktoś w Warszawie pójdzie po rozum do głowy.

Ostatnio edytowany przez Wrath : 04-14-2010 o 12:06
Wrath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2010, 14:07   #66
tidididi
General

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=11LpvGjd9RU
Stare 04-14-2010, 19:35   #67
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

LENiu, ja Cie doskonale rozumiem i zgadzam sie z Toba (sam jestem wewnetrznie przeciwny), ale dzieki takiemu wlasnie podejsciu cala ta katastrofa i to, o czym sie mowi od kilku dni pojdzie na marne.
I nie mowie, ze to tylko wina tych, co protestuja. Wina znowu lezy po obu stronach.
Ja patrze troche dalej. Patrze na ogol, na dobro naszego narodu. Zeby sie przestac w koncu wewnetrznie klocic.
A efekt? Juz o tym pisza np. we francji, ze czar prysl, bo Polacy juz sie kloca gdzie pochowac prezydenta.

Jestesmy widac skazani na taki los. Z reszta patrzac na historie europy srodkowo-wschodniej to chyba cecha, z ktora rodzi sie kazdy słowianin...
Stare 04-14-2010, 19:50   #68
BsPrince
Lieutenant Colonel

Domyślnie

przeciez to wszystko było na pokaz ... ooo pogódzmy sie prawy do lewego .. ileż te mydlenie oczu mogło trwać, teraz nagle oskarżaja o morderstwo .. kocham mój kraj ale to nie znaczy że teraz ( jesli symonides zabije mnie za spamowanie) mam zostac pochowany na wawelu, bez przesady jedna wielka komedia na skale swiatową
Stare 04-14-2010, 20:45   #69
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

http://wo.blox.pl/2010/04/Wujek-Zdzisiek-na-stypie.html
Stare 04-14-2010, 20:59   #70
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

W tym pochówku nie chodzi o to, że się tak szczególnie zasłużył (choć mam swoje zdanie na temat trzech dotychczasowych prezydentów), ale że zginął jako urzędujący prezydent wolnej Polski. Do tego dochodzi fakt, że to Kościół decyduje, a Lech Kaczyński miał cechy cenione przez tą instytucję. Obnosił się z patriotyzmem, z wiarą, był postacią zdecydowanie pozytywną z moralnego punktu widzenia.

Cytat:
Napisał Adamek
Bardzo ceniłem pana prezydenta i cieszyłem się, że będę mógł z nim porozmawiać. Wiem, że boks lubił bardziej od piłki nożnej i dużo wiedział o tej dyscyplinie.
http://www.rp.pl/artykul/9210,461343...y_wiedza_.html

@Kat. Nawet pomysłowe i fajnie napisane, ale tylko tyle. Poza tym tendencyjne i niestety nawet po jego śmierci powiela utrwalone przez media głupoty. Zmarł wielki polityk ceniony na Świecie a jakiś debil pisze, że on słuchał Ojca Dyrektora. Jeśli już to go wykorzystywał, trzeba był łosiem, żeby tego nie rozumieć. Wstyd.

EDIT

Co myślicie o politycznych efektach tej katastrofy? Na pewno dla Lecha Kaczyńskiego jako postaci historycznej była ona korzystna. Choć oczywiście jest żal, bo to wielki umysł i mógł jeszcze wiele osiągnąć. Póki co wszędzie za granicą piszą o Katyniu, pewnie wiele osób pierwszy raz dowiedziało się o tej zbrodni. Także korzyści są. Pytanie czy koalicja dorosła, żeby to pociągnąć (i znowu mi się nasuwa, że LK umiałby to zrobić jak należy na scenie międzynarodowej).

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 04-14-2010 o 21:04 Powód: Autołączenie postów
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2010, 21:41   #71
KaT
General

Domyślnie

Ten debil to dziennikarz GW. A Nasz(nie mój ale Nasz) śp. prezydent niezaprzeczalnie poglądy miał bliższe Rydzykowi, niż Michnikowi.

Przeczytaj jego poprzednią notkę z poniedziałku:

http://wo.blox.pl/2010/04/Jak-Wisla-z-Cracovia.html

Ostatnio edytowany przez KaT : 04-14-2010 o 21:43
KaT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2010, 21:52   #72
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

I jest debilem skoro tak pisze (a ja tak piszę, bo jestem zdenerowany lekko - fakt że jest z GW mnie w tym utwierdza ). Oczywiście jego opcja polityczna pewnie chwali te teksty nie zaprzeczam. Rozumiem, że trzeba wciskać ciemnotę społeczeństwu i walczyć o rząd dusz a krytyka opozycji jest w tym celu niezbędna i wcale nie musi być poparta prawdą. Ale mógłby se darować kilka dni po śmierci człowieka.

Krytykuję jego słowa odnośnie Kaczyńskiego. Sytuację jaka panuje w społeczeństwie opisał dość ciekawie i pomysłowo. Powtórzę - chodzi o odróżnienie kto kogo wykorzystywał. Pewnie żyli po części w symbiozie z Rydzykiem, każdy miał swoje korzyści. Ale pisanie, że LK był pod wpływem R to jest nadużycie i celowe mijanie się z prawdą. Wytrwany polityk, inteligent, profesor pod wpływem ideologii przeznaczonej dla starych babć. DOBRE!

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 04-14-2010 o 21:55
Stare 04-14-2010, 22:29   #73
BsPrince
Lieutenant Colonel

Domyślnie

"Nasz" ? nie utożsamiam się z twoją wypowiedzią
Stare 04-15-2010, 00:40   #74
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

Cytat:
Napisał BsPrince Zobacz Wiadomość
"Nasz" ? nie utożsamiam się z twoją wypowiedzią
bo to była wypowiedź, która wymagała umiejętności czytania między wierszami, lub jak kto woli trochę inteligencji

Specjalnie pojadę do Krk, ale tylko po to, żeby się przejechać za frajer A4 Może lepiej do Smoka, niż do katedry, co? Miejsce się znajdzie z pewności dobranoc.

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2010, 02:14   #75
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Co do Wawelu:

A co to ten Wawel jest ? Niebo jakieś ? A królowie ? A wszyscy tacy święci byli ? i tacy cudni ? Jak dla mnie to te katakumby właśnie dla królów powinny jeno być ... nie dla polityków. Nie tylko Kaczyński tam leżeć nie powinien ale i Piłsudski i każdy inny. Król to król.

A czy Prezydent się prosił kiedyś żeby go na Wawelu ? Nie rozumiem tego co zadecydował by Go tam chować. Lech Kaczyński był Warszawiakiem z krwi i kości i na tym całym Wawelu to mu na bank nie zależało. No i dodatkowo ludzie zrobili sobie błazenadę z poważnej tragedii ludzkiej.

„De mortuis aut bene, aut nihil”

Był jaki był. Nie moja bajka polityczna i dużo mógłbym mu zarzucić jako politykowi. Jednak byłbym dumny z takiego ojca. Nie bał się powalczyć o kraj. Teraz setki bohaterów jaja sobie robi z Jego śmierci a sami albo w pampersach wtedy chodzili (*choć raczej w tetrach) albo ich w planach nie było jeszcze albo w piwnicach na ruskie rakiety czekali w obsranych gaciach. Jak dobrze zwrócicie uwagę to Prawdziwi Ludzie czy to z GW czy to z Rzepy czy z Prawa czy z Lewa czy skąd tam jeszcze mordami nie klepią po próżnicy. Po prostu w milczeniu oddają hołd ludziom którzy zginęli. Wszystkim. Bez wyjątku.
Unoszą się jedynie pyskacze bez honoru tak z jednej jak i z drugiej strony.

Symonides nie ma szans na żadne pojednania. W tym super 90% katolickim kraju pełnym bożej miłości i miłosierdzia dla wszystkiego co żyje śmierć Wojtyły "cudownych" ludzi pojednała na dwa dni. Potem skoczyli sobie do tchawic ze zdwojoną siłą i pianą na pysku. Prezydent Kaczyński nie da rady na dłużej połączyć tego Narodu. W zasadzie tylko czekałem kiedy się znowu żółć z parszywych jelit wyleje.

Czasami mi wstyd...tak zwyczajnie , po ludzku wstyd za ten Naród i jego głupotę oraz prostactwo.

Ostatnio edytowany przez srk76 : 04-15-2010 o 02:20
srk76 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2010, 06:15   #76
BsPrince
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał foCus. Zobacz Wiadomość
bo to była wypowiedź, która wymagała umiejętności czytania między wierszami, lub jak kto woli trochę inteligencji

Specjalnie pojadę do Krk, ale tylko po to, żeby się przejechać za frajer A4 Może lepiej do Smoka, niż do katedry, co? Miejsce się znajdzie z pewności dobranoc.
jedz napewno wjedziesz -.-
Stare 04-15-2010, 07:59   #77
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał BsPrince Zobacz Wiadomość

Cytat:
Napisał foCus. Zobacz Wiadomość

jedz napewno wjedziesz -.-
tez tak pierwsze pomyslalem, smok by musial byc moze na nowej hucie zeby sie dalo do niego podejsc, najlepiej to jakbys tak przejechal dalej na rzeszow i wysiadl w okolicach wieliczki

aha i nie zdziw sie ze na A4 bede pewne utrudnienia bo przeciez na balicach nie wcisna tylu samolotow wiec pewnie czesc i tak bedzie ladowac w katowicach i dalej A4ka do krakowa

Stare 04-15-2010, 08:31   #78
-=ScorpionPL=-
Chief Warrant Officer 3

Miasto: Stąd skąd się nie spodziewasz
Domyślnie

Ta decyzja o pochowaniu prezydenta na Wawelu w pewnym sensie umocni PiS. Ranga tej parti wzrośnie w odczuciu wielu Polaków, bo pochówek tam jest "zaszczytem". Stąd i przyczyna sprzeciwów. PiS i PO dobrze kombinują.
-=ScorpionPL=- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2010, 09:46   #79
tidididi
General

Domyślnie

Zostawcie smoka bo Was zje!

A swoją drogą- kto się wybiera do Krakowa? Zapraszam na spotkanie, "dobra okazja". Taka braterska, zbliżająca, podniosła. Idealna na piwko.

[żart] Scena przecież upada, czas się pożegnać. Lepszej okazji może nie być [/żart)
Stare 04-15-2010, 11:11   #80
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

tak mi przyszlo do glowy co powiedzial by Dziwisz gdyby za powiedzmy 10 lat jakis oszolom opublikowal cale nagrania z czarnych skrzynek w ktorych bylo by np slychac iz to na polecenie Prezydenta podjeto probe ladowania, wiem ze to dosc hipotetyczna sytuacja ale co jesli sie zdarzy i okaze sie ze gdyby nie polecenie glowy panstwa i uleglosc pilota wyladowali by w moskwie i co najwyzej spoznili sie na uroczystosci

Stare 04-15-2010, 13:50   #81
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

to ich nie opublikuja?
Stare 04-15-2010, 14:09   #82
Wrath
Sergeant First Class

Domyślnie

nie wierzę że decyzja o lądowaniu miałaby być własną decyzją pilota, biorąc pod uwagę fakt, że w listopadzie 2008 podczas lądowania w stolicy Gruzji pilot odmówił i dostało mu się po tyłku ( złe warunki były ) a teraz na pokładzie był głównodowodzący sił lotniczych także, no i cała delegacja była już mocno spóźniona na obchody. Presja presja presja a narodowi i tak nigdy nie powiedzą całej prawdy o katastrofie.

Przedłużenie żałoby to przegięcie przysłowiowej .... tak samo jak "decyzja rodziny" ( czytaj Jarosława ), którą od wczoraj BEZCZELNIE odwracają jak kota ogonem, próbując nam wszystkim wmówić, że to my - Naród - chcemy by spoczął na Wawelu. Już mam dosyć tej szopki, niekończących się transmisji na każdym kanale TV i każdej stacji radiowej, mam już dosyć stojących po kilkanaście godzin oszołomów z małymi dziećmi w kolejkach do trumien, mam dosyć indoktrynacji narodu, mam dosyć cenzury wypowiedzi zarówno w telewizji jak i na forach internetowych i na wymioty mi się zbiera kiedy pomyślę że to Polacy wybierają do parlamentu ludzi, którzy siedzą w nim po dwadzieścia lat przenosząc się później do parlamentu europejskiego - stuprocentowych hipokrytów zasłaniających się krzyżem i flagą, tych samych którzy narzucają nam co mamy myśleć i jak się zachowywać w obliczu katastrofy. Mówią nam "to nie czas na zadawanie pytań". BZDURA! Kiedy mamy je zadawać, jak już będzie "po faworkach"?!

To nie żółć się przeze mnie przelewa, Panowie, to nie moje poglądy polityczne przemawiają przeze mnie - to bezsilność wobec tego cyrku i świadomość że rządzący mają zdanie przeciętnego obywatela gdzieś a wszystko wykorzystywane jest do ich walki o władzę.

Daję Wam wszystkim uroczyste słowo honoru, że nie będę głosować w najbliższych wyborach a jeśli Jarosław w nich wystartuje i wygra - zastanowię się nad zrzeknięciem się obywatelstwa w ramach protestu przeciwko krótkowzroczności i prostocie tego narodu, choć mam nadzieję że naród otworzy oczy a ja w ocenie Polaków bardzo się pomyliłem.

Ostatnio edytowany przez Wrath : 04-15-2010 o 14:15
Wrath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2010, 14:46   #83
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał klopsik_PL Zobacz Wiadomość
to ich nie opublikuja?

opublikuja ale ocenzurowane z tresci "intymnych" - myslisz ze taka rzecz nie byla by dosc intymna zeby ja ocenzurowac ?

Stare 04-15-2010, 15:13   #84
Camaxtli
General

Domyślnie

@Wrath - Krótko, zwięźle i na temat. Ciężko się z Tobą nie zgodzić.
Stare 04-15-2010, 15:43   #85
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Hehe... @Wrath - Trochę racji pewnie masz, ale niektóre sformułowania skłaniają mnie do opini, że pierdaczysz jak potłuczony.
Stare 04-15-2010, 15:50   #86
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
opublikuja ale ocenzurowane z tresci "intymnych" - myslisz ze taka rzecz nie byla by dosc intymna zeby ja ocenzurowac ?

nie wiem jak to jest, nigdy sie tym nie interesowalem wiec pytam. w koncu dramat w mediach must go on!
Stare 04-15-2010, 15:57   #87
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Fakt cenzury "rzeczy intymnych" jest swoistym zabezpieczeniem przed ujawnieniem nacisków skierowanych w stronę pilota. Jestem tego pewien bardziej niż swojej daty urodzenia.

Bo przecież czarne skrzynki raczej na pewno nie zarejestrowały odgłosów... No, dokończcie sobie. Chociaż kto wie co tam tak na prawdę się działo.

Tęsknię za normalnością w mediach i telewizji, chociaż ta normalność też jest nienormalna- za aferami, za kłótniami, za jakimiś ciekawymi rzeczami, nawet za jakimś lizankiem w "Pierwszej Miłości". Byle to show już się skończyło. Ale przede mną najgorsze- poniedziałek. Obowiązkowa trzydniowa emigracja! Chyba że ktoś z Was, jak już pisałem, wybiera się do Krakowa

Ostatnio edytowany przez tidididi : 04-15-2010 o 16:06
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2010, 17:03   #88
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

u mnie juz w miescie chca zmieniac nazwy ulic wiec lepiej trzymaj kciuki zeby zas ktos nieznany (rodzina/Dziwisz/rzad) nie wpadl na pomysl zmiany nazwy z Krakow na Lechow, decyzja by pewnie byla podjeta po naciskach narodu tylko nikt by nie byl pewien kto konkretnie to wymyslil jako pierwszy

Stare 04-15-2010, 18:47   #89
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
u mnie juz w miescie chca zmieniac nazwy ulic
U nas też, ma być ul.Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego.

Cytat:
lepiej trzymaj kciuki zeby zas ktos nieznany (rodzina/Dziwisz/rzad) nie wpadl na pomysl zmiany nazwy z Krakow na Lechow, decyzja by pewnie byla podjeta po naciskach narodu tylko nikt by nie byl pewien kto konkretnie to wymyslil jako pierwszy
Wypluj te słowa, bo w nich jest szatan!
Stare 04-15-2010, 19:33   #90
Janek
General

Domyślnie

Umarł Stalin, był Stalinogród (zamiast Katowic), idąc tym śladem powinniśmy zmienić nazwę Warszawy na Kaczogród
Stare 04-15-2010, 20:03   #91
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

Ja myślę że w tym momencie warto znowu powłączać niektóre sygnatury etc.

...żal .
Stare 04-15-2010, 21:21   #92
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał srk76 Zobacz Wiadomość
Symonides nie ma szans na żadne pojednania. W tym super 90% katolickim kraju pełnym bożej miłości i miłosierdzia dla wszystkiego co żyje śmierć Wojtyły "cudownych" ludzi pojednała na dwa dni. Potem skoczyli sobie do tchawic ze zdwojoną siłą i pianą na pysku. Prezydent Kaczyński nie da rady na dłużej połączyć tego Narodu. W zasadzie tylko czekałem kiedy się znowu żółć z parszywych jelit wyleje.

Czasami mi wstyd...tak zwyczajnie , po ludzku wstyd za ten Naród i jego głupotę oraz prostactwo.
smutna prawda... a czlowiek dalej tępo wierzy w slowa:
http://www.youtube.com/watch?v=Gizg-rKtMmw
Stare 04-15-2010, 21:44   #93
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Tak Symonides. Najzabawniejsze, że każdy wierzy, że jest tym z dobrą wolą...

Takie rzeczy powinno się czytać, a nie jakieś przepychanki. Po prostu wspomnienia ludzi.

http://www.rp.pl/artykul/9210,461866...a_czworka.html

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 04-16-2010 o 08:43
Stare 04-15-2010, 23:43   #94
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

...dzięki Brzoza.

a w temacie tym prawdziwym polecam ten wątek:

http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogo...nskiem-28.html
Stare 04-16-2010, 07:33   #95
Wrath
Sergeant First Class

Domyślnie

www.nienawawelu.pl
Stare 04-16-2010, 17:31   #96
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Skonczcie juz z tymi protestami, bo zachowujecie sie jak te krzykacze, pilkarze- fauluja a potem sie rzucaja na sedziego i tlumacza, gadaja, wrzeszcza, protestuja itd, a przeciez i tak wiadomo, ze decyzja nie zostanie zmieniona...
Darujcie sobie. Zostalo postanowione i nie ma co tu dalej dyskutowac. Uszanujcie ta decyzje. A jesli nie, to jestescie po rownych pieniadzach z tymi drugimi.

Brzoza, akurat co do tego nie mam watpliwosci. Mam dobra wole, przynajmniej w przypadku pochowku prezydenta.
Stare 04-16-2010, 20:57   #97
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Oj chodzi o zasadę. W przypadku tym czy tamtym, nikt nie zakłada, że kieruje się złą wolą. A jednak kłótnie są. Ale taki już jest ten świat. Ale do pogrzebu jeszcze 2 dni i ciągle jest czas, żeby się opamiętać i skupić na tym co ważne.

Co do protestów to mam swoje przemyślenie nowe. Każdy ma prawo się nie zgadzać - to fakt. Ale wiadomo że protesty nic nie zmienią, więc upieranie się przy tych protestach ma już chyba tylko na celu okazanie braku szacunku. Czyli zgadzam się z Tobą, Symonides Za miesiąc, dwa można będzie na spokojnie podyskutować. Póki co i jedni i drudzy kierują się emocjami, a dyskusje pod wpływem emocji prowadzą tylko do jednego.
Stare 04-17-2010, 00:01   #98
KaT
General

Domyślnie

http://www.krytykapolityczna.pl/Opin...menu-id-1.html
Stare 04-17-2010, 08:33   #99
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Trochę bełkot. Że niby LK opierał całą prezydenturę na martyrologii i wokół tej naciąganej tezy napisany cały artykuł. Dalszy ciąg dorabiania gęby prezydentowi Kaczyńskiemu, nawet po śmierci, w najmniej odpowiednim momencie. Bo ta teza według mnie niesłuszna.

To jest lepsze
http://www.facebook.com/group.php?gi...&v=info&ref=nf
Stare 04-17-2010, 08:38   #100
Wrath
Sergeant First Class

Domyślnie

@KaT : dziękuję.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania