Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-29-2009, 18:19   #1
Cysi.pl
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie Snajper czy go lubimy?

Pytanie jak podchodzicie do snajpera.Wiem że niektórzy go nienawidzą.
Ja osobiście lubię grać "S" oczywiście nie na wszystkich mapach,no i miło mieć takiego gościa,który raportuje co dzieje się z przodu.
Z drugiej strony dlaczego jest nie trawiony przez niektórych
Można tak samo psioczyć na dobrego grenadiera.
Cysi.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-29-2009, 18:57   #2
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

na mapach open jest niezastąpiony, na cqb też bardzo przydatny o ile ma świetnego aima i dobry refleks
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-29-2009, 19:11   #3
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Snajperzy złapani podczas misji raczej nie mogą liczyć na dobre traktowanie. Najczęściej dostają odrazu kulkę. Przez wroga są uważani za niehonorowych (zabijają z ukrycia), a przez swoich często za morderców ze skrzywioną psychiką

http://polska.mil.pl/forum/viewtopic.php?p=9533
Stare 06-30-2009, 00:43   #4
Mad_Medic
General

Domyślnie

I dlatego w AA3mamy strzelców wyborowych (nie mylić ze snajperami), którzy są mili i lubiani.
Stare 06-30-2009, 07:47   #5
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

Ja lubię jeśli:
Nie strzela do swoich (tak, zdarzało mi się obrywać od mojego strzelca)
Potrafi raportować pozycje wroga
Nie siedzi przez całą rundę (lub dopóki nie zostanie sam) w jednym miejscu, gdzie w dodatku ma kiepską widoczność na tereny wroga.

Jeśli strzelec jest "mobilny" i przemieszcza się za swoją drużyną osłaniając ich tyłki, wtedy byłbym w stanie przebiec dla niego całą mapę żeby go wyleczyć
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-30-2009, 09:10   #6
Oszkodan
Staff Sergeant

Domyślnie

Jak strzela do mnie to go nie lubie.
Ale jak osłania nasze dupki to tak mi jeszcze nigdy zycia nie uratowal.
Oszkodan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-30-2009, 09:27   #7
SwistaQ
Sergeant Major (SGM)

Miasto: Silesia
Domyślnie

Jesli ma sie zgrana ekipe, ktora przeszla juz wspolnie niejedna misje/mape/sparing/trening/mecz wspolnie to snajper jest oczami i wysmienitym wsparciem teamu.

Skonczcie lamentowac na temat AA3. Nie działa? Ma bugi? Chodzi wolno? WYWAL JĄ I PO KŁOPOCIE
SwistaQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-13-2009, 16:47   #8
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Jako że dzisiaj zacząłem grę jako pierwszy do wyboru broni. Postanowiłem więc sprawdzić tą snajperkę co się tak wszyscy o nią biją. Poszedłem więc na mapę Bridge 26/26 przypiąłem się do w/w broni z komentarzem że tylko na jeden meczyk , żeby mi nie wysyłali ponagleń co bym ja oddał.
Mniej więcej wiedziałem (po obserwacji chłopaków co tym grali) gdzie się powinienem ustawiać. Pierwszy raz .... czapa od przeciwnego snipa Orzesz ty myślę. Podstawa to sprzątnąć wrogiego snajpera...ok... no to polujemy.
A że mapa dość prosta i przewidzieć gdzie wrogi będzie (a chyba to żadny asior nie był) za drugą rundą sprzątnięty za drugim strzałem. No to teraz pole do popisu.. i jedno okno 2 kile , drugie okno kill , taras dwa itd. ... się nabiegałem.
Skończyła się runda patrzę w wynik a tam ... 11 ? Eeee chyba jakiś błąd był ale nie liczyłem na paluchach. W każdym bądź razie dwóch gości na serwerze z mojego Teamu napisało żebym sobie te snajperkę zostawił
Niestety za trzecim razem to ja byłem ten gorszy... i po 4 kilach sprzątnął mnie wrogi wyborowy. Czas się skończył dla gry i gtg do pracy

Jeden problem. Na zakończenie rundy po tych 11 pojawiły mi sie jakieś 2 coinsy ale juz jak wyszłem z sewera to Personal Jacket nic nowego nie miałem

Krótko mówiąc fajne to jest ale żebym tak miał się wykłócać o ten sprzęt to nie... wolę pobiegać.

Poprawka. Jednak mi zaliczyło dwa deadeye. Teraz sobie sprawdziłem.

Ostatnio edytowany przez srk76 : 07-13-2009 o 16:53
srk76 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-14-2009, 07:58   #9
NEC
Sergeant First Class

Domyślnie

srk76 ty grałeś w AA 3 ? Bo to jest temat o AA 2.x.x ...
NEC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-14-2009, 09:13   #10
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

ups

a to przepraszam
Stare 07-15-2009, 23:24   #11
ProgreSs!
Warrant Officer 1

Miasto: Poznan
Wyślij wiadomość przez AIM do ProgreSs!
Domyślnie

Powiem tak... snajper na mapach typu border potrafi byc denerwujacy... Lezy w jednym miejscu na naszych plecach... Nawet jak zostaje sam nie pofatyguja sie znalezc inna bron i cos ogarnac...

Na cqb, np na urbanie, jesli snajper dobrze spamuje jest bardzo przydatny dla druzyny...
dla op4 przewaznie tez nie jest czyms upierdliwym, poniewaz kampiac w echo/foxtrot jest latwym kaskiem...

sam czasem dla relaksu lapie za eske i strzelam... no i raszyki z m9 tez sa czyms pieknym ;]
And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee
ProgreSs! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-31-2009, 17:33   #12
Cysi.pl
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

NEC czy to AA2 czy 3 to nie ma znaczenia - temat dotyczy ogólnie snajpera.
Po raz któryś spotykam się z opinią że bridge to prosta mapa.
Sam nawet kiedyś tak sądziłem - do czasu kiedy kilku kolesi z drugiej strony wyleczyli mnie z takiego myślenia.
Nagle okazuje się że wszystkie tricki i nasze "pewne" miejsca możemy schować w buty i uczymy się nowych scenariuszy.
HOOA
Cysi.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-25-2009, 07:46   #13
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cysi.pl Zobacz Wiadomość
NEC czy to AA2 czy 3 to nie ma znaczenia - temat dotyczy ogólnie snajpera.
Po raz któryś spotykam się z opinią że bridge to prosta mapa.
Sam nawet kiedyś tak sądziłem - do czasu kiedy kilku kolesi z drugiej strony wyleczyli mnie z takiego myślenia.
Nagle okazuje się że wszystkie tricki i nasze "pewne" miejsca możemy schować w buty i uczymy się nowych scenariuszy.
HOOA
Bardzo lubie snajperke na Urbanie jak mam w miare ogarniety team i nie musze sie bac ze w pierwszych 30 sekundach ktos mnie zraszuje od tylu. no i Kil ze snajpy na cqb daje duzo radosci hehe.

A bridge to wycwiczone zagrania, opanowane spamy i schematy do perfekcji. Nie zawsze dobra gra na bridgu przeklada sie na dobra gre na innych mapach.
a odnosnie snajperow na Bridgu... dobra 203 > dobry snajper. Jak to mawial Pike (starsi gracze go pamietaja) - "moja snajpa to M16, a w dodatku mam burst"

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-25-2009, 10:31   #14
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał chesterrR Zobacz Wiadomość
Bardzo lubie snajperke na Urbanie jak mam w miare ogarniety team i nie musze sie bac ze w pierwszych 30 sekundach ktos mnie zraszuje od tylu. no i Kil ze snajpy na cqb daje duzo radosci hehe.

A bridge to wycwiczone zagrania, opanowane spamy i schematy do perfekcji. Nie zawsze dobra gra na bridgu przeklada sie na dobra gre na innych mapach.
a odnosnie snajperow na Bridgu... dobra 203 > dobry snajper. Jak to mawial Pike (starsi gracze go pamietaja) - "moja snajpa to M16, a w dodatku mam burst"
a na Mountain Pass to ARka jest taka snajperka tyle ze z trybem auto

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania