Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Nic śmiesznego

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-17-2009, 20:53   #1
Mat!son
First Lieutenant

Miasto: Polkowice
Domyślnie Planeta X / Nibiru / Projekt Cheops / Misja Faraon

Wiecie jak dużo jest informacji i przepuszczeń na temat Globalnego Kataklizmu czy jak to woli Końca Świata w roku 2012 i powiem mnie to dręczy co się stanie w roku 2012.
Otóż przeglądając YouTube znalazłem informacje odnośnie "Planety X" zwaną "Nibiru" oraz ratunku dla "ziemian" przed totalną destrukcją.

Co to jest Nibiru?
http://www.youtube.com/watch?v=wBbtq...eature=related

Co to jest "Projekt Cheops" zwany również "Misja Faraon"?
http://www.youtube.com/watch?v=oSdZY...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ptWJX...eature=related

Jak myślicie czy ludzkość zostanie uratowana? Czy ludzie złączą się i uratują siebie oraz innych?

Zobaczymy za 3 lata 8 miesięcy i 4 dni.
Mat!son jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-17-2009, 21:42   #2
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Cytat:
ej jancelo nibiru to twoja stara ;D....nie ma żadnej nibiru nooby :s a koniec świata jest co 4 lata odkąd powstała reprezentacja polski
Nice
Stare 04-17-2009, 22:30   #3
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mat!son Zobacz Wiadomość
Wiecie jak dużo jest informacji i przepuszczeń na temat Globalnego Kataklizmu czy jak to woli Końca Świata w roku 2012 i powiem mnie to dręczy co się stanie w roku 2012.
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Jeżeli nawet, to jakie to ma znaczenie skoro rzekomo wszyscy umrzemy? No może trochę bym się wk... bo wciąż z utęsknieniem czekam na EURO 2012.

Cytat:
Co to jest Nibiru?
Być może kolejna planeta która nie ma żadnego wpływu na nasz system słoneczny, być może planeta która ma jakiś wpływ na nasz układ słoneczny, a być może zwykła propaganda, mająca na celu robienie pieniędzy na ludzkim strachu, naiwności, etc.

Cytat:
Jak myślicie czy ludzkość zostanie uratowana?
Wydaje mi się, że zostanie uratowana.

Cytat:
Czy ludzie złączą się i uratują siebie oraz innych?
Nie, bo ludzie to nie mrówki, nie pszczoły i żadne inne dobrze zorganizowane stworzonka. Natura naszego gatunku (być może kwestia wychowania) jest taka, a nie inna i każdy normalny człowiek ma coś takiego jak potrzeba rywalizacji - nienormalny też, z tą różnicą że przy dużej władzy może to być niebezpieczne. Bardziej prawdopodobne jest to, że ludzie uratują siebie na krzywdzie innych.

A tak pozatym - czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Głowa do góry

edit:
Tak a propos jak już się wkręciłem w temat:
Oficjalne stanowisko na temat odkrycia przez NASA Nibiru i innego rodzaju siania dezinformacji:

http://astrobiology.nasa.gov/ask-an-...stion/?id=2744

Cytat:
  1. Question

Is there a planet Nibiru that will pretty much destroy earth in 2012? I watched a video about it last night and I freaked out so bad i was shaking and crying. Is our world coming to an end in 2012? If so... why cant we just blow the thing up and call it a day?

I am really sorry that these crazy Nibiru claims have upset you. I don't want to keep answering these questions about Nibiru, but let me say once more as clearly as I can, for you and the other questioners: Nibiru does not exist. NASA has never discovered or detected Nibiru or anything remotely like it. The handful of dwarf planets that astronomers have discovered beyond Neptune are on stable orbits that will never come into the inner solar system, let alone threaten Earth. Nothing will happen in 2012. Nibiru is simply a fake, a hoax, the result of a small religious cult that is unfortunately scaring lots of people with totally false stories. David Morrison
    NAI Senior Scientist

January 31, 2008

Ostatnio edytowany przez Camaxtli : 04-17-2009 o 23:14
Camaxtli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2009, 08:44   #4
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

A myślisz że NASA, Wojsko, Rząd itd. poda takie informacje? Pewnie że nie bo boją się paniki. Wszystko wyjdzie na jaw jak to się wszystko zacznie.
Stare 04-18-2009, 09:03   #5
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Ja nie chce nic mowic, ale tutaj chodzi o Planete Y i koniec swiata bedzie jutro.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2009, 09:15   #6
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

Cytat:
Napisał [ANONIM] Zobacz Wiadomość
ej jancelo nibiru to twoja stara ;D....nie ma żadnej nibiru nooby :s a koniec świata jest co 4 lata odkąd powstała reprezentacja polski

Nice
ha owned

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2009, 09:54   #7
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
A myślisz że NASA, Wojsko, Rząd itd. poda takie informacje? Pewnie że nie bo boją się paniki. Wszystko wyjdzie na jaw jak to się wszystko zacznie.
Nie wiem w czym mogę wierzyć NASA, natomiast wiem że nie mogę wierzyć zlepowi zmyślonych historii w postaci filmików, które powołują się na ujawnienie ostatecznych faktów przez NASA w którymś tam roku - a sama NASA która miała przedstawić te ostateczne fakty im zaprzecza Reasumując: nie ma żadnego dowodu na istnienie Nibiru, planety X, jak kto woli.

Jeżeli chodzi o inny z tych filmików to w ogóle jakaś paranoja. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale uratować ludzkość przed zderzeniem z tą planetą ma wykopanie jakiejś trumny spod piramidy?! Ten, który to wymyślił powinien dostać dożywocie w psychiatryku...

Sprawa kolejna jest taka że nie widać żadnych reakcji ani NASA, ani ONZ, ani rządu żadnego państwa mającej na celu zminimalizowania strat - i to jest wg. mnie największy dowód na to że nic takiego w 2012 roku nie nastąpi.

A tak pozatym w całkiem niedługim czasie przeżyliśmy już dwa końce świata, to i z trzecim sobie poradzimy
Stare 04-18-2009, 10:54   #8
Snipe
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez AIM do Snipe
Domyślnie

jak to mawiają, do trzech razy sztuka
Stare 04-18-2009, 11:56   #9
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

OMG ile jeszcze będzie tych teorii na temat 2012?

Czytałem już o:

1. Planeta X (2012)
2. Ognistym deszczu (Biblia, przepowiednie Ojca Pio, i jakiejś nawiedzonej dziewczynki) [już niedługo]
3. Przebiegunowanie
4. Mutacje człowieka w 2012 (telekineza, unoszenie się w powietrzu, skupianie energii itp )
5. Maximum Słoneczne (2011-2012)

Ale są jeszcze 2 tematy związane z 2012, które wydają mi się bardziej prawdopodobne niż te wyżej.
Mianowicie:
6. W 2011-2012 nasz kraj przewodniczy w UE
7. EURO 2012

Dziękuje

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 04-18-2009 o 12:35
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2009, 13:16   #10
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Malutki Zobacz Wiadomość
3. Przebiegunowanie
5. Maximum Słoneczne (2011-2012)
To akurat są 2 fakty które spotykają naszą planetę cyklicznie i napewno nie są zwiastunem końca świata.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aktywno...s%C5%82oneczna
http://img516.imageshack.us/img516/3...sep2008cy8.gif
Stare 04-18-2009, 13:29   #11
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Camaxtli Zobacz Wiadomość
To akurat są 2 fakty które spotykają naszą planetę cyklicznie i napewno nie są zwiastunem końca świata.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aktywno...s%C5%82oneczna
http://img516.imageshack.us/img516/3...sep2008cy8.gif
Wiem o tym, ale właśnie takie fakty obracane są przeciwko ludzkości i taki wieśniaczek*, który nie orientuje się w temacie pomyśli sobie, że rzeczywiście coś zagraża naszej cywilizacji i może spowodować jej wyginięcie.

*bez obrazy dla ludzi mieszkających na wsi - sam mam z nimi dużo wspólnego.

IMO gdyby ktoś podał datę 2014 na koniec świata, to siłą rzeczy ktoś inny znalazłby jakieś "nienormalne" zjawiska zachodzące właśnie w tym czasie i nazwałby je "zwiastunem końca świata"

Przyłącz się
Stare 04-18-2009, 15:20   #12
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

oh noes?! matison, buduj bunkierm masz jeszcze 3 lata1
Stare 04-18-2009, 16:18   #13
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

Co mi z tego bunkru jak wszystko pewnie albo się zawali albo pójdzie pod wodę.

I jak by ktoś oglądnął filmik o Nibiru to by wiedział że najgorsze ma się zacząć kiedy Ziemia znajdzie się pomiędzy słońcem a Nibiru czyli jakoś 14 lutego 2013 wtedy te trzęsienia ziemi tsunami oraz odwrócenia biegunów. I tak do lipca 2014 roku kiedy Nibiru się oddali.
NASA, CIA i inne organizacje rządowe szacują że 2/3 ludności zginie na początku rozpoczęcia się kataklizmów a 2/3 umrze z głodu.

A jedynym ratunkiem jest jak na razie Projekt Cheops (Misja Faraon).

Tak jak na razie szacuje się wygląd Czarnego Karła oraz planety Nibiru:
Stare 04-18-2009, 16:24   #14
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Nie wiem co pijesz ale przestan, bo Ci szkodzi.
Poza tym przebiegunowanie nie ma zadnego zwiazku z domniemanym Nibiru - jest to naturalny proces, ktory juz wielokrotnie dotykal nasza planete. Jest juz watek na tym forum o przebiegunowaniu, w ktorym wszsytko zostalo wyjasnione. Szukanie nie boli.
Stare 04-18-2009, 19:58   #15
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

I kolejne materiały Video tym razem z programu Strefa 11
http://video.google.pl/videoplay?doc...04887944568831
http://video.google.pl/videoplay?doc...72428982&hl=pl
Stare 04-18-2009, 21:59   #16
klopsik_PL
General

Domyślnie

nalezysz do jakiegos ruchu religijnego, czy dopiero wybierasz sie do gimnazjum?
Stare 04-18-2009, 22:43   #17
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

jestem w technikum ale jeżeli myślisz że jestem dziwny to mam to głęboko w dupie bo ja jednak się trochę interesuję a nie jak niektórzy myślą że są nieśmiertelni aż do śmierci naturalnej i zagłady ludzkości może nie być.A jeżeli cie to nie interesuje to nawet nie zaglądaj tuta bo to są tematy dla inteligentniejszych ludzi a nie dla tych co pójdą tylko naparzać w FPS jak rambo a potem się cieszą że rozwalili 30 kolesi w godzinę bo mają skilla.

A jeżeli admini uważają że ten temat nie powinien ujrzeć światła dziennego na tym forum to niech go po prostu usuną tak by od razu zniknął. (tak by go w śmietniku nawet nie było)

Ostatnio edytowany przez Mat!son : 04-18-2009 o 22:49
Stare 04-18-2009, 22:57   #18
klopsik_PL
General

Domyślnie

jak dla mnie temat bomba, moze zostac. przynajmniej bedzie sie z czego posmiac.

a jak umieszcze na youtubie filmik, ze za przelanie na moje konto 2000zl unikniesz konca swiata, to przelejesz?

Cytat:
jinteresuje to nawet nie zaglądaj tuta bo to są tematy dla inteligentniejszych ludzi
inteligentni ludzie napisali juz w tym temacie, ze to co piszesz to bzdury wymyslone przez jakichs oszolomow umieszczone na youtubie.

Ostatnio edytowany przez klopsik_PL : 04-18-2009 o 23:00
klopsik_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2009, 06:27   #19
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

Raczej bym nie wpłacił no chyba żeby było. ja ci 100zł a ty mi 1000000$ z ręki do ręki oczywiście to wtedy tak.

Może ci co wstawili filmiki na YT może są oszołomami ale jak skomentujesz program z TVN?

I powiem ci że może jednak Nibiru nie istnieje ale przekonamy się o niej w maju jak ma być widoczna na południu kuli ziemskiej ale skoro ona tera ma być widoczna to się zastanawiam skąd ktoś trzepnął zdjęcie tej planety tuż nad płaszczyzną ziemi ale w to nie wnikam.

A w TVN było mówione że ma nastąpić przebiegunowanie słońca przez co zostanie w kosmos wystrzelone coś o ładunku dodatnim nie pamiętam i to zadziała na jądro ziemi jak magnes i też zacznie się przebiegunowanie. I komu tu wierzyć ja ogólnie tera bardziej temu słońcu bo wiadomo że słońce to słońce i od niego nigdy nic nie wiadomo. Więc jest pewne przebiegunowanie ziemi.

Jak wyżej było pisane że to naturalny proces ale nie wiadomo kiedy to nastąpi a jakiś naukowiec obliczył przebiegunowanie słońca i jakie to będzie miało działanie na ziemie.

Ogólnie więcej będzie coś wiadomo jeżeli w Egipcie coś znajdą bo jak na razie poza wejściem do Sfinksa nic nie znaleźli.
Stare 04-19-2009, 06:48   #20
Janek
General

Domyślnie

Dla Twojej wiadomosci - ostatnie przebiegunowanie slonca mialo miejsce w ... 2001 roku. O ile czegos nie przegapilem, nie wiazalo sie to z koncem swiata.
Stare 04-19-2009, 07:35   #21
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
NASA, CIA i inne organizacje rządowe szacują że 2/3 ludności zginie na początku rozpoczęcia się kataklizmów a 2/3 umrze z głodu.
Ci sami, ktorzy napisali to:
Cytat:
Nibiru is simply a fake, a hoax, the result of a small religious cult that is unfortunately scaring lots of people with totally false stories. David Morrison
?
Stare 04-19-2009, 10:24   #22
klopsik_PL
General

Domyślnie

Mat!son, ja Cie prosze, jak masz choc troche rozumu, to znajdz mi jakies bardziej wiarygodne zrodla, niz program nie do wiary, czy youtube.

i takie tam gdybanie, ze tego i tego dnia cos tam slonce wystrzeli, to moga sobie liczyc. nie masz zadnej pewnosci, czy cos sie nie stanie zaraz, za godzine, jutro czy za rok. ja w swoim krotkim zyciu przezylem juz 2-3 konce swiata i jestem pewien, ze ten czwarty tez przezyje.
Poprzednie opisywano w Pani Domu i poswiecono im 20 sekund telexpressu w ramach ciekawostki. Obecnie jest to Youtube. dlaczego? bo wtedy youtuba nie bylo.

ja wierze w jedno powiedzenie: nie znasz dnia ani godziny.
tak z ciekawosci, chetnie poznam pochodzenie tego cytatu... biblia?
Stare 04-19-2009, 12:04   #23
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
bo nie wiecie dnia ani godziny, której Syn człowieczy przyjdzie.
Mt 25,13
też:
Cytat:
Baczcie, czuwajcie i módlcie się, bo nie wiecie, kiedy nadejdzie czas.
Mt 24, 36

klopsik_PL nie podam ci wiarygodnych źródeł bo nikt ci ich nie poda. Powód to wybuch paniki. To co tu przeczytałem i zobaczyłem na tych filmach sam mam zwątpienie bo jedni mówią o planecie drudzy o przebiegunowości słońca które było tak nie dawno. Jedyne czego nie skreśliłem to Wielki Labirynt który znajduje się w Egipcie bo jest w obydwóch scenariuszach.
Stare 04-19-2009, 17:17   #24
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

3 filmy na Youtubie nie sa dla mnie wyznacznikiem prawdy
Stare 04-19-2009, 17:17   #25
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Skoro znaleziono labirynt na Krecie to moze i jakis znajda w Egipcie, ale czy historia bedzie miala wplyw na przyszlosc?

Co do przebiegunowania to bardziej sie boje przebiegunownia ziemi bo bedzie to problem globalny w szczegolnosci dla zwierzat. Gdzies slyszalem ze moze to miec wplyw na obrot ziemi (zacznie sie krecic w duga strone) jezeli tak to sprawdzcie co sie dzieje jak krecicie wiadrem z woda a pozniej zmenicie kierunek .
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2009, 18:18   #26
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus Zobacz Wiadomość
Co do przebiegunowania to bardziej sie boje przebiegunownia ziemi bo bedzie to problem globalny w szczegolnosci dla zwierzat. Gdzies slyszalem ze moze to miec wplyw na obrot ziemi (zacznie sie krecic w duga strone) jezeli tak to sprawdzcie co sie dzieje jak krecicie wiadrem z woda a pozniej zmenicie kierunek .
...

Cytat:
Napisał Janek
Jak to zwykle bywa w teoriach spiskowych mamy do czynienia z procesem w ktorym bierzemy cos prawdziwego, wyrzucamy 3/4 naukowych informacji, zastepujemy je belkotem a pozniej twierdzimy, ze tak wlasnie jest

Bieguny magnetyczne Ziemi caly czas wedruja i nic z tego nie wynika, poza tym ze kompas tak naprawde nie pokazuje dokladnie polnocy (geograficznego). Do wskazywania dokladnej polnocy (geograficznej) uzywa sie kompasu zyroskopowego.

Polozenie bieguna magnetycznego polnocnego w latach 1831-2001 na terenie Kanady

Srednio co ok. 300 000 lat (chociaz ostatnio takie wydarzenie mailo miejsce ok. 780 000 lat temu) dochodzi do wiekszego ruchu, przez zwolennikow teorii spiskowych nazywanego w uproszczeniu "przebiegunowaniem". Tak naprawde oznacza to, ze bieguny sie przesuna w ciagu KILKU TYSIECY LAT (a nie w jedna noc ) dalej niz to sie dzieje normalnie, gdy wedruja sobie po pewnym obszarze z predkoscia ok. 20-40 km/rok (patrz schemat nizej), podczas samego przebiegunowania moze sie tez ich przejsciowo pojawic kilka.
Jest to wydarzenie dla nas w tej chwili zupelnie nieprzewidywalne, bo nie potrafimy dokladnie badac wnetrza naszej planety - rownie dobrze proces ten moze zaczac sie jutro jak i za 5 milionow lat (te srednio 300 000 lat odnosi sie do wieku Ziemi, czyli ok. 4,5 miliarda lat).

Po tym "przebiegunowaniu" nowe bieguny magnetyczne moga byc np. na rowniku a albo w Polsce czy gdziekolwiek indziej.

Caly proces wynika z tego, ze wewnetrzne, zelazne (w wiekszosci) jadro ziemi obraca sie w czesci plynnnej skladajacej sie ze stopionych mineralow. Jednak czesc plynna nie jest idealnie jednakowa - zdarzaja sie w niej rejony gestsze, prady wirowe i inne zaklocenia ktore nieco zmieniaja ruch obrotowy jadra stalego (a to wlasnie jego wirowanie powoduje powstawanie pola magnetycznego) - stad wedrowanie biegunow magnetycznych. Co jakis czas (te wspomniane srednio 300 000 lat) powstaje wieksze zawirowanie i bieguny przesuwaja sie nieco mocniej.

Last but not least, dla nas tak naprawde nic z tego nie wynika, poza tym ze kompasy nie beda wskazywaly polnocy na biegunach tylko gdzie indziej.
Zreszta kompas zawsze pokazuje przyblizona polnoc, wlasnie ze wzgledu na to ze biegun geograficzny nie pokrywa sie z magnetycznym.

Przebiegunowanie ma takze duzy "+" - jest szansa, ze bedzie sobie mozna w jakichs cieplejszych rejonach zorze polarne poogladac Szkoda, ze raczej nie dozyjemy
Stare 04-19-2009, 18:51   #27
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Jak to zwykle bywa w teoriach spiskowych mamy do czynienia z procesem w ktorym bierzemy cos prawdziwego, wyrzucamy 3/4 naukowych informacji, zastepujemy je belkotem a pozniej twierdzimy, ze tak wlasnie jest
To jest tak jak z każdą religią na świecie.
Więc nie myl szukania prawdy z rozsiewaniem własnych ideologii.
Dlatego też temat końca świata w 2012 roku uważam za bzdurny, bzdury które jak zwykle wywodzą się przede wszystkim z religii.
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2009, 19:30   #28
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał ^HiS^ Zobacz Wiadomość
To jest tak jak z każdą religią na świecie.
Więc nie myl szukania prawdy z rozsiewaniem własnych ideologii.
Dlatego też temat końca świata w 2012 roku uważam za bzdurny, bzdury które jak zwykle wywodzą się przede wszystkim z religii.
Z jakiej religii?
Raczej z chęci zarobienia lub leczenia swoich paranoii (poprzez zarażanie nią innych).
Stare 04-19-2009, 20:33   #29
^HiS^
General

Domyślnie

Ideologie i religie są źródłem tych paranoi w których przedstawia się koniec. Np kwestia milenaryzmu w religiach które to każda przedstawia na swój sposób - od tego wszystkiego powstają bardziej skomplikowane teorie w których łączy się wiarę z nauką tak by tworzyć bardziej przekonujące twierdzenia.

--------------
Od razu zaznaczam że nie jestem ateistą ale już dawno przestałem wierzyć w istotę istnienia religii obecnie praktykowanych, gdyż rażą mnie przekłamania, naginanie treści w pismach świętych (ich błędna interpretacja bardziej w sposób "jak mi pasuje" a nie co faktycznie oznacza).
Druzgocące jest też to jak Watykan (KK) stopniowo niszczy fundamenty chrześcijaństwa, ale to już inny temat.

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 04-19-2009 o 20:35
Stare 04-19-2009, 21:04   #30
#DaM!aN][^
Warrant Officer 1

Domyślnie

jakoś nie wierzę w ten koniec świata... Tym bardziej, że wzięło się to wszystko od Majów którzy wyliczyli, że w 2012 roku ma nastąpić koniec... Tyle, że Majowie żyli długo przed naszą erą... Nasza era jest liczona od narodzin Chrystusa, ale zdaje się, że jakiś mnich zrobił mały błąd i pomylił się o (chyba) 5 lat... Także teoretycznie 2012 mamy już za sobą...
Zresztą skąd majowie mogli wiedzieć, że lata będą liczone od narodzin Jezusa i że Jezus się narodzi... I te przebiegunowanie ziemi...

http://wiadomosci.onet.pl/1944521,135,item.html

http://wiadomosci.onet.pl/1944894,135,item.html

PS.
Matison nie wierz we wszystko co przeczytasz lub obejrzysz w necie itp...
Takich końców świata było już hoho i jeszcze więcej... Jeżeli chodzisz do technikum to sam przeżyłeś kilka...
Teraz po prostu jest powszechny internet i takie sprawy łatwiej nagłośnić...

EDIT:

a jeżeli ktoś szczerze wierzy w koniec świata w 2012 roku to niech przepisze na mnie swój majątek od 2013r

Ostatnio edytowany przez #DaM!aN][^ : 04-19-2009 o 21:38
#DaM!aN][^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2009, 22:59   #31
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

Cytat:
Co mi z tego bunkru jak wszystko pewnie albo się zawali albo pójdzie pod wodę.

I jak by ktoś oglądnął filmik o Nibiru to by wiedział że najgorsze ma się zacząć kiedy Ziemia znajdzie się pomiędzy słońcem a Nibiru czyli jakoś 14 lutego 2013 wtedy te trzęsienia ziemi tsunami oraz odwrócenia biegunów. I tak do lipca 2014 roku kiedy Nibiru się oddali.

A jedynym ratunkiem jest jak na razie Projekt Cheops (Misja Faraon).

Tak jak na razie szacuje się wygląd Czarnego Karła oraz planety Nibiru:
eee co Ty pier... jak 2/3 zginie na początku to jak kolejne 2/3 zdechnie z głodu? Ty idź stary do szkoły i słuchaj swoich profesorów w LO, czy tam nauczycieli w gimnazjum zamiast pierdzielić farmazony, o których większość z nas słyszaała 2-3 lata temu..
Przebiegunowanie.. phaa to już nastąpiło w zeszłym roku koleś, a ja nadal jeszcze żyje, a nawet mi auta na prawo, ani na lewo nie ściąga

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2009, 12:51   #32
kaktus
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał foCus. Zobacz Wiadomość
eee co Ty pier... jak 2/3 zginie na początku to jak kolejne 2/3 zdechnie z głodu? Ty idź stary do szkoły i słuchaj swoich profesorów w LO, czy tam nauczycieli w gimnazjum zamiast pierdzielić farmazony, o których większość z nas słyszaała 2-3 lata temu..
Przebiegunowanie.. phaa to już nastąpiło w zeszłym roku koleś, a ja nadal jeszcze żyje, a nawet mi auta na prawo, ani na lewo nie ściąga
Focus 2/3 z 2/3

@Janek nie pamietam jak sie nazywal programik, ale na Discovery to ogladalem. Jakis tam fizyk czy matematyk stworzyl wlasnie model matematyczny by zobrazowac jak to bedzie wygladalo, napisal programik i zmiana przebiegunowania do ktorego moomentu nie jest zbyt odczuwalna (dla nas ludzi w ogole), ale po przekroczeniu jakiejs tam krytycznej wartosci proces nastepuje nagle .... wyglada to mniej wiecej tak jak ruch plyt tektonicznych, do jakiegos momentu sily te jakos tam sie kompensuja, ale pozniej jeb.

Ale kiedy to bedzie to oni sami nie wiedza, dlatego takie teorie sa latwe do adaptacji przez jakichs tam pseudonaukowcow i innych mędrców.

... Co do teorii innych i tego, żeby nie wierzyć w co się czyta to troszkę pojadę po wszystkich .

A skąd brać rzetelną wiedzę, na której możemy się opierać w 100%?
Jest wielu takich naukowców, którzy są docenieni za wcześniejsze prace, a późniejsze prace są doceniane często z rozpędu "bo przeciez on sie nie może mylić".
Bardzo latwo takie sprawy zauwazyc u historyków ... jak szacowni Panowie siedzacy przy korycie potrawia blokowac dochodzenie do prawdy. Popatrzcie na starozytny Egipt/Rzym/Grecje/ II Swiatowa (chociaz tutaj tez inne aspekty sa, lacznie z politycznymi).

Niestety nie mamy wyjscia jak tylko czytac wszystko i wszedzie lacznie z bardzo kontrowersyjnymi pracami i weryfikowac je samemu, bo dojscia do prawdy to raczej zaden z nas w stanie nie jest.
Stare 04-20-2009, 15:01   #33
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Focus 2/3 z 2/3

@Janek nie pamietam jak sie nazywal programik, ale na Discovery to ogladalem. Jakis tam fizyk czy matematyk stworzyl wlasnie model matematyczny by zobrazowac jak to bedzie wygladalo, napisal programik i zmiana przebiegunowania do ktorego moomentu nie jest zbyt odczuwalna (dla nas ludzi w ogole), ale po przekroczeniu jakiejs tam krytycznej wartosci proces nastepuje nagle .... wyglada to mniej wiecej tak jak ruch plyt tektonicznych, do jakiegos momentu sily te jakos tam sie kompensuja, ale pozniej jeb.
Jakis glupi ten program byl. Wsadz magnes do globusa i zobacz czy jezeli przestawisz go do gory nogami to globus zacznie sie krecic w druga strone
Poza tym przebiegunowanie juz wielokrotnie sie zdarzalo i nigdy ziemia sie nie zaczala obraca w druga strone. Zreszta jest to fizycznie niemozliwe - obort ziemi wynika z predkosci obrotowej jakiej nabrala podczas formowania sie planety - w prozni nie ma tarcia wiec ziemia bedzie sie krecic nieomal w nieskonczonosc (ziemia powoli zwalnia ale potrzeba miliardow lat zeby sie zatrzymala). Jedyne co mogloby spowodowac zmiane kierunku obrotu jest trafienie duzym asteroiem (cos takiego prawdopodobnie stalo sie z Wenus, ktora hjako jedyna kreci sie w inna strone niz pozostale planety).
Stare 04-20-2009, 15:50   #34
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
(cos takiego prawdopodobnie stalo sie z Wenus, ktora hjako jedyna kreci sie w inna strone niz pozostale planety).
Albo ktos tam nawrzucal DUUUUUZOOO magnesow.
Stare 04-20-2009, 16:43   #35
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

Nie chodzi tu o odwrócenie magnesu tylko że jądro ziemi jest jak "prądnica trójfazowa" (elektrycy będą wiedzieć o co chodzi). Jądro wewnętrzne jest wiatraczkiem które pod wpływem odpychania przez naładowanie np. dodatnio jądro zewnętrzne obraca się tworząc pole magnetyczne które tworzy powłokę ochronne dla ziemi przed tzw. Wiatr Słoneczny.
I jeżeli te jądro wewnętrzne obraca się w lewo to ziemia też. A jeżeli jądro zewnętrzne dostanie takiego kopa ładunku że zmieni się na ujemny to jądro wewnętrzne będzie się kręcić w prawo i ziemia też a jak to nastąpi nagle to wiadomo co dalej.

To jest moja teoria. Czyli porównuje jądro ziemi do prądnicy trójfazowej.
Stare 04-20-2009, 18:33   #36
Cloperflake.
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

khe khe khe

Płynne jądro może robić i ósemki a ziemia będzie kręcić sie dalej tak samo, człowieczku proszę nie kompromituj się.
Cloperflake. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2009, 19:35   #37
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Koniec swiata bedzie wtedy, gdy wyjdzie wersja AA bez bugow.
Stare 04-20-2009, 20:03   #38
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
Koniec swiata bedzie wtedy, gdy wyjdzie wersja AA bez bugow.
Czyli mówisz, że świat będzie wieczny ?

Przyłącz się
Stare 04-20-2009, 20:24   #39
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Predzej przekona mnie AA bez bugow niz farmazony jak w tym pierwszym filmiku... nota bene po kilkudziesieciu sekundach zalaczem to przewijac az w koncu wylaczylem.
Agent Moulder juz byl bardziej przekonujacy.
Stare 04-20-2009, 20:45   #40
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Wole temat o chupacabrze
Stare 04-21-2009, 05:23   #41
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

Cloperflake.
-Jak możesz to podaj źródło gdzie jest napisane że jądro ziemi może kręcić ósemki i będzie się obracać tak samo.
-Pamiętaj że jądro ziemi nie jest zbadane dokładnie tylko jest przepuszczanie jaki jest jego skład.
-A jeżeli potrafisz napisać że może kręcić ósemki a z ziemią nic się nie stanie to podaj jakieś uzasadnienie swojej wypowiedzi a nie krytykujesz moją.
-Jeżeli odkryjesz planetę której jądro kręci ósemki i zobaczysz jak planeta się zachowuje to wtedy to napisz.
I jak napisałem że jądro ziemi można porównać do prądnicy trójfazowej.

Ostatnio edytowany przez Mat!son : 04-21-2009 o 05:25
Stare 04-21-2009, 07:12   #42
kaktus
General

Domyślnie

Jezeli nie zmieni sie ruch obrotowy ziemi to bedzie luz, jezeli tak to zmieni sie kierunek dzialania sily Coriolisa a to juz bedzie mialo negatywne skutki.
Stare 05-09-2009, 22:50   #43
Mat!son
First Lieutenant

Domyślnie

Przeszukując YouTube trafiłem na dziwne nagranie które zostało nagrane w 1997r. i dopiero zostało przetłumaczone z oryginalnym dźwiękiem i głosem w tle.
http://www.youtube.com/watch?v=36tNw...eature=related
Pierwszy rozmówca był bardzo przerażony i raczej aż tak nie da się symulować nie? Było coś mówione że rząd wie o katastrofach które mają się wydarzyć. I te nagłe przerwanie i dźwięk.
Stare 07-26-2009, 19:59   #44
Virgilio

Domyślnie

"Rze siem tak wypowiem" jestem młody mam 14 lat a w życiu przeżyłem 2? końce świata, i to na dodatek informacje z potwierdzonego źródła jakim są Swiadkowie Jahwy(? czy jak to się pisze), tylko nie było to tak rozdmuchane, bo nie było neta. Ostatnio miała kometa pierdyknąć, ale coś ucichło, tera jakaś planeta. Luuuuudzie dajcie sobie spokój
EDIT: zapomniałem o jednej rzeczy, pewnie takie filmy tworza EMO bo się żyletki konczą w sklepach xD

Ostatnio edytowany przez Virgilio : 07-26-2009 o 20:25
Virgilio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-26-2009, 20:41   #45
^HiS^
General

Domyślnie

Jedni straszą armagedonem drudzy piekłem... w obu przypadkach mamy do czynienia ze ściemą.
Stare 07-27-2009, 11:45   #46
kaktus
General

Domyślnie

Leiej ogarnijcie to ze jakis cywil znalazl kolejnego sinca na Jowiszu a NASA nawet nie wie kiedy i co w niego pierdyknelo ... ot co ze sie dowiemy ze cos ma lutnac w nas
Stare 07-27-2009, 21:59   #47
Mad_Medic
General

Domyślnie

A ile ty tego Jowisza możesz zobaczyć? Planetka jest o mały krok od stania się drugą gwiazdką. A agencje kosmiczne mają możliwości penetracji całych 2% nieboskłonu. Wiecie - zawsze jest na co innego wydać pieniądze, niż nowy teleskop...
Zresztą, czym ty się martwisz? Popatrz w koło. Po Śląsku dalej biega sobie Puma. W paru naszych jeziorkach żyją piranie i nawet im zimy nie straszne. Ostatnio chińskie żółwie się pokazały. Tym się martw, a nie jakąś planetką.
Nawet jak ci coś takiego na łeb spadnie, to nieczym się to nie będzie różnić od pędzącej "Bety" pijanego posła, która cię trafi na nierównych i źle oznaczonych polskich drogach.
Tym sie martw, a nie planetkami. Jak jesteś taki pewnien końca świata, to weź kredyt u Mafii na 150%. Spłacać przecież nie będziesz musiał...
Stare 07-28-2009, 08:02   #48
kaktus
General

Domyślnie

MAD z tymi piraniami to powaznie mowisz
Stare 07-28-2009, 08:30   #49
KaT
General

Domyślnie

http://www.cracked.com/funny-44-conspiracy-theories/
Stare 07-28-2009, 09:01   #50
#DaM!aN][^
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
MAD z tymi piraniami to powaznie mowisz

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...rach_2359.html
#DaM!aN][^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania