Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Szukam pomocy AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-23-2012, 21:34   #1
Jaazinh

Domyślnie Steam - Problem

Witam. Ostatnio wpadła mi w ucho gierka America's army więc zacząłem ją pobierać na Steam. Po pobraniu i zainstalowaniu klikam "graj" i wyskakuje mi błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Unspecified Error)". Gierka wygląda fajnie i chciałbym w nią troche pograć. Z góry dzięki za odpowiedz.
Jaazinh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-24-2012, 05:41   #2
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Spróbuj uruchomić grę w inny sposób czyli: wchodzisz do folderu steam-->domyślnie c:program files-->steam>steamapps>common>america's army 3>Binaries>kliknij na AA3Game może się odpali.

Napisz jeszcze jaki masz sprzęt.

Ostatnio edytowany przez ={GF}=kurkowa : 07-24-2012 o 05:53
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2012, 07:07   #3
Arek92

Miasto: Toruń
Domyślnie

Miałem ten sam problem, wystarczyło ponownie uruchomić Steam, lub tak jak up uruchom bezpośrednio z dysku.
Arek92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2012, 16:36   #4
Jaazinh

Domyślnie

Zrobiłem jak radziła kurkowa. Zalogowało mnie do Steam, gra się odpaliła i wyświetliło się wybieranie żołnierza. Są 2 opcje do wyboru - Exit, jakaś tabelka i Select. Problem w tym że nie mam żadnej postaci i dalej nic nie moge zrobić. Po naciśnięciu Select nie robi się absolutnie nic a po Exit gra mi się wyłącza. Nie ma żadnego przycisku do tworzenia nowej postaci ani niczego innego. Co robić?
Stare 07-24-2012, 17:40   #5
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jaazinh Zobacz Wiadomość
Zrobiłem jak radziła kurkowa. Zalogowało mnie do Steam, gra się odpaliła i wyświetliło się wybieranie żołnierza. Są 2 opcje do wyboru - Exit, jakaś tabelka i Select. Problem w tym że nie mam żadnej postaci i dalej nic nie moge zrobić. Po naciśnięciu Select nie robi się absolutnie nic a po Exit gra mi się wyłącza. Nie ma żadnego przycisku do tworzenia nowej postaci ani niczego innego. Co robić?

Wejdź jeszcze raz do tego folderu gdzie jest AA3GAME, tylko tym razem włącz AA3LOADER, powinno wyskoczyć Ci okienko, kliknij na personel jacket i create new soldier.
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2012, 18:17   #6
Jaazinh

Domyślnie

Wyskakuje błąd:

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe.

EDIT.
Zrobiłem, wystarczyło sprawdzić spójność plików gry. Najwyraźniej jakiś plik był uszkodzony. Dzięki wszystkim za pomoc.

Ostatnio edytowany przez Jaazinh : 07-24-2012 o 19:25
Stare 12-13-2012, 04:32   #7
stonjohn4

Domyślnie

A przy okazji pytanie czy może po ściągnieciu patcha 3.3 niekopiowaliście starych plików wlaśnie .ini przed pierwszym uruchomieniem AA3.3?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania