Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w świecie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-23-2012, 12:27   #1
Ulfding
Major General

Domyślnie Co tam z ACTA

Kto z Was chce może podpisać petycję w tej sprawie.

Nie dla ACTA - nie zgadzam na podpisanie umowy międzynarodowej

http://www.facebook.com/events/231718760242341/

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 01-23-2012 o 13:08
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-27-2012, 12:08   #2
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=1IAIj...ature=youtu.be

Pozdrowienia dla internetowych wojowników, przykład powyżej.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 01-27-2012 o 12:10
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2012, 14:29   #3
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Sprzedawcy baz fejsbukowych mają żniwo oj maaają
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2012, 18:20   #4
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=1IAIj...ature=youtu.be

Pozdrowienia dla internetowych wojowników, przykład powyżej.
Niby teraz za późno protesty się zaczęły i dlatego nie wstrzymano podpisania porozumienia. Ale to akurat nie problem, bo sporo osób samo podpisanie porozumienia błędnie zrozumiało już jako ratyfikowanie.

Zatem protesty wcale się za późno nie zaczęły. Dlatego gościu myli się, że panika jest teraz niepotrzebna. Właśnie jest teraz potrzebna jak najbardziej, póki jest czas.

Skoro zwolennicy ACTA uważają, że całe zamieszanie wynika z niezrozumienia tego dokumentu to znaczy, że trzeba go wszystkim wyjaśnić. Tak, właśnie teraz, a nie tydzień przed jego ratyfikowaniem albo i później. A jak do momentu planowanej ratyfikacji nie uda się większości przekonać, że ACTA powinna wejść w życie to nadzwyczajnej nie powinna, szczególnie że część prawników uważa ją za mało precyzyjną i pozwalającą na zbyt swobodne interpretowanie (bo w przypadku ewentualnych procesów daje to niesprawiedliwą przewagę komuś, kogo stać na droższych i lepszych prawników).

A z Facebookowych fanpage'y można się śmiać, ale nie oszukujmy się, że to właśnie dzięki nim na ulice protestować wyszło tak dużo ludzi (moi koledzy ze studiów, którzy nie mają konta na Facebooku nawet nie wiedzieli, że jakieś protesty mają być). "Internetowi wojownicy" jak widać potrafią wyjść również na ulice. Czy słusznie? To właśnie należy jak najszybciej rzetelnie wyjaśnić, bo za dużo niejasności jest wokół tej całej ACTY.

I taka ciekawostka na koniec:
http://youtu.be/g32zLT2nJxo
Stare 01-27-2012, 19:41   #5
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Nie przecze że facebook nie odrywa głownej roli w rozpropagowywaniu tego, bo odgrywa i to największą, śmiać mi się chce z tych debili co klikają w każde możliwe fanpagi z anty acta czy biorą udział w wydarzeniu manifestacja a dupy nie ruszą. Albo jeszcze gorzej widziałem dzisiaj stronę co niby zbiera podpisy pod referendum - podajesz imię, nazwisko, adres, pesel. No lol. Ciekawe czy jakby numer karty kredytowej i pin chcieli to też by ludzie wpisywali
Stare 01-27-2012, 20:10   #6
Shibby
General

Domyślnie

Z tym klikaniem, aby tylko klikać to rzeczywiście jest problem. Dla takich osób ACTA nie będzie problem przynajmniej w przypadku ewentualnego ograniczenia anonimowości. Oni sami są w stanie rozdawać swoje dane na lewo i prawo przez przymusu.

Co do tej strony to nie chodzi Ci o tą założoną przez Wykop i popieraną przez kilka innych dużych polskich serwisów? Bo oni akurat nawet PESELu nie chcą, a też niby zbierają głosy do potrzebne do zorganizowania referendum (nie jest tak bezpośrednio napisane, ale grą słów chcą sprawić, aby ludzie tak pomyśleli). W tej chwili widzę, że już ponad 140 tysięcy "podpisów" zebrali.
Stare 01-27-2012, 20:16   #7
RudY+-
General

Domyślnie

Nie wiedziałem o tej wykopowej bo ostatnio tam nie wchodzę(ale co te podpisy dadzą jak do referendum musi być ręczny podpis, takie samo sranie w banie chyba), gdzieś znalazłem dzisiaj stronę która też niby zbiera podpisy pod referendum. Wymaganiem było podanie tego co pisałem wcześniej w tym peselu. A ze 4000 osób już tam było. Może gdzieś to znajde jeszcze raz to wrzuce

W wawie pod dworcem ludzie zbierali normalne podpisy, i to jest ok, tyle że wątpie żeby zebrali te 500.000

Ostatnio edytowany przez RudY+- : 01-27-2012 o 20:21
Stare 01-27-2012, 20:52   #8
Shibby
General

Domyślnie

http://referendumacta.pl/ - osoby zbierające normalne podpisy w Wawie, które widziałeś, pewnie dotyczą tej akcji.

Zebrano ich już ponad 200 tys., a zaczęli chyba ze 3 dni temu. Myślę, że w takim wypadku zebranie 500 tys. podpisów jest realne. W końcu rozreklamowanie akcji, zebranie podpisów i wysłanie ich do organizatorów trochę zajmuje, a oni w tak krótkim czasie uzbierali już 200 tys.
Stare 01-27-2012, 21:30   #9
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Poza tym, ze sie uzbiera ilestam podpisów, jeszcze sejm musi podjąć uchwałę o referendum (inaczej byśmy co miesiąc do referendum chodzili pewnie).

IMO, niestety ale sprawie słusznie walczących przeciwko ACTA/SOPA/PIPA najbardziej szkodzą ... inni walczący przeciwko ACTA. Konkretnie mam na myśli "dzieci neostrady", które płaczą, że "jusz nie będom mogły sciongać pirackich gier i programuf". Plus wszelkiej miary kretyni, którzy mówią, że jak się "dzielą" grą, której nawet jeszcze na rynku nie ma to przecież nie jest kradzież

Plus nr dwa - brzydzą mnie oszołomy z opozycji, którzy najpierw sami przegłosowali w komisjach sejmowych i PE przepisy wprowadzające ACTA a teraz mówią, że nie wiedzieli co czytali i tak naprawdę to są i zawsze byli przeciw. Zdolność do (samo)kompromitowania się niektórych formacji nie zna żadnych granic.

Ostatnio edytowany przez Janek : 01-27-2012 o 21:36
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2012, 21:42   #10
Shibby
General

Domyślnie

Co ciekawe relacje z "frontu" wskazują, że politycy opozycji, którzy próbowali na ostatnich protestach zaistnień, zostali wygwizdani, itp. (czytałem o takich przypadkach związanych z Korwinem, Palikotem i politykami PiS). Póki co widziałem na razie udokumentowane "pożegnanie" Palikota:
http://www.youtube.com/watch?v=rgBTFIEOvrA
Stare 01-28-2012, 11:02   #11
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A ja sobie myślę, że skoro dla mnie z tego nic dobrego na pewno nie wyniknie, a potencjalnie może coś złego... to lepiej to zablokować i już A na pewno trzeba protestować.
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2012, 15:38   #12
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

a w temacie protestów wytłumaczcie mi sens tego dzisiejszego zjazdu kierowców ?
powoli jadąc przez miasta blokowali sami siebie, po proteście musieli pewnie zatankować bo protestując nabijali kabzę wszystkiemu co się kręci przy paliwach
jakoś nie widzę logiki w tym proteście ale może po prostu czegoś nie rozumiem

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2012, 15:42   #13
RudY+-
General

Domyślnie

I ile paliwa zjadła taka jazda przy takiej temperaturze pewnie w 80% dizelkami

Nie ja też nie rozumiem, ale nie pisz tego na innych forach bo zostaniesz zwyzywany od tuskopopieraczy i choojów złamanych bogaczy CO MA NA PALYWO, złodziej pierdzielony
Stare 01-28-2012, 17:01   #14
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
a w temacie protestów wytłumaczcie mi sens tego dzisiejszego zjazdu kierowców ?
powoli jadąc przez miasta blokowali sami siebie, po proteście musieli pewnie zatankować bo protestując nabijali kabzę wszystkiemu co się kręci przy paliwach
jakoś nie widzę logiki w tym proteście ale może po prostu czegoś nie rozumiem
hahha dokładnie o tym samym pomyślałem jak przeczytałem o formie tego protestu

co do ACTA, sama ACTA już chyba zeszła na drugi plan, tym bardziej, że rosną szanse, że nic z tego nie będzie. Ludzie są wkurzeni 1) sposobem podpisania tej umowy 2) reakcją władzy po tym, jak mleko się wylało, a przede wszystkim arogancją i łgarstwem. Takie mam wrażenie.

A no i najśmieszniejsza kwestia w tym całym zamieszaniu, to fakt iż USA nie będzie ratyfikować ustawy, którą samo stworzyło... To już jest kpina prosto w oczy...
http://www.internetblackout.org/usa-...ac-acta,0.html

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2012, 17:13   #15
tidididi
General

Domyślnie

Ja dzisiaj zaprotestowałem jadąc moim Fiatem Panda 1.1 rocznik 2004 w benzynie na uczelnię 70 na godzinę, gdzie ograniczenie było 70.

Lubicie to? Protest w chooy. Nie jedzmy, nie pijmy, nie oddychajmy. Protestujmy wszyscy.

Strajk włoski karwa jego mać.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 01-28-2012 o 17:20
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2012, 17:44   #16
Shibby
General

Domyślnie

Co prawda sam w tym strajku kierowców nie brałem udziału, ale jestem przekonany, że osoby biorące udział doskonale wiedziały, że powolna jazda nie spowoduje natychmiastowego spadku cen paliw, a przez to sami tylko sporo tego paliwa spalą i potem będą musieli tankować.

Tak samo myślę, że protestujący ostatnio przeciwko ACTA wiedzieli, że samo przejście się ulicami nie spowoduje, że pani ambasador w Tokio nagle zemdleje, zabiorą ją do szpitala i nie uda jej się podpisać porozumienia w sprawie ACTA.

Mnie w szkole na WoS-ie uczyli, że takie protesty mają za zadanie zwrócić na coś uwagę czy to decydentów, czy to innych obywateli.

Strajkującym kierowcom chyba się udało zwrócić na siebie uwagę skoro tu sobie o nich dyskutujecie i znacie, jakie są ich oczekiwania. Zatem protest chyba się udał, przynajmniej połowicznie.
Stare 01-28-2012, 18:25   #17
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Ja dzisiaj zaprotestowałem jadąc moim Fiatem Panda 1.1 rocznik 2004 w benzynie na uczelnię 70 na godzinę, gdzie ograniczenie było 70.

Lubicie to? Protest w chooy. Nie jedzmy, nie pijmy, nie oddychajmy. Protestujmy wszyscy.

Strajk włoski karwa jego mać.
kurde burżuj, ja jak jadę na uczelnie to mam maksymalne ograniczenie do 60 :/ I jeszcze budowę obwodnicy warszawskiej gratis
Stare 01-28-2012, 22:48   #18
Shibby
General

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=3UOy-Ee5CWE
Stare 01-28-2012, 23:20   #19
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Strajkującym kierowcom chyba się udało zwrócić na siebie uwagę skoro tu sobie o nich dyskutujecie i znacie, jakie są ich oczekiwania. Zatem protest chyba się udał, przynajmniej połowicznie.
Całkiem słuszna obserwacja
Stare 01-29-2012, 18:35   #20
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Shibby ale na prawdę nie było lepszej formy protestu niż jazda samochodami ?
Czy nie prościej a równie skutecznie nie było by np ustawić się po tych 10 samochodów na stację benzynową i tankować przez kilka godzin po 1 pln ? Wiadomo że w większych miastach jest więcej stacji benzynowych ale od czego są portale społecznościowe fora i inne tego typu miejsca w których można by się zorganizować. Po jednym samochodzie na dystrybutor. Wjazd na stację o np 10 i heyah tankujemy tyle żeby ruszył licznik i do kasy. Później zaś za pitolet i pyk za kilka groszy i spokojnie do kasy.
Przy dobrej organizacji protest byłby dostrzeżony przez polityków więc efekt ten sam a ludzie by trochę zagrali na nosie koncernom paliwowym.

Stare 01-29-2012, 19:49   #21
Shibby
General

Domyślnie

Wiele by się pewnie w ten sposób tym koncernom na nosie nie zagrało. Co innego, gdyby podjąć jakąś systematyczną akcję i to najlepiej typu "Wszyscy przesiadamy się do komunikacji miejskiej". Ale raczej trudno wierzyć w powodzenie takiej akcji.

Pomysłów co do formy protestu pewnie było sporo. Ten zastosowany zapewne pojawił się w miarę wcześnie i zyskał na początku taką popularność, że kolejne nowe pomysły, nawet jeżeli teoretycznie lepsze, nie przyjęły się.

Poza tym z tego co się orientuję, protest miał nie tyle uderzyć w koncerny paliwowe, co zwrócić uwagę władzy, że udział podatków w cenie paliwa jest zbyt duży.
Stare 01-29-2012, 21:26   #22
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Zgadzam się że nie zabiło by to koncernów ale zwróciło uwagę tak samo ich jak i władz. Choć śmieszą mnie też pomysły w stylu "tydzień nie tankujemy wcale". Osobiście to mi to lotto i mógłbym się przyłączyć do protestu bo do pracy mam 800m, żona z 300m a dziecko w wieku przedprzedszkolnym więc poza rehabilitacją raz na 2 tygodnie nigdzie nie muszę je wozić ale niech powiedzą to tym którzy muszą dojechać np do pracy samochodem bo nie ma innego połączenia z ich miejsc zamieszkania albo tym którzy rano odwożą dzieciaki do szkół żeby gonili z nimi komunikacją miejską i kombinowali jakieś przebieżki piesze żeby wszędzie dotrzeć na czas.

Stare 01-29-2012, 21:31   #23
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
"tydzień nie tankujemy wcale"
Tak, to jest świetny pomysł protestujących. Tylko niech jednocześnie nie ważą się jeździć kom. miejską, i niech sprawią, że ona zawsze przyjedzie(nie musi być na czas, byle chociaż przyjechała bo z tym też jest problem)
Stare 01-29-2012, 22:58   #24
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Może dziwny jestem, ale mi się wydaje, że to wszystko jedno jaka jest forma protestu.
Stare 01-30-2012, 10:36   #25
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Może dziwny jestem, ale mi się wydaje, że to wszystko jedno jaka jest forma protestu.
Masz rację jesteś dziwny

Stare 01-30-2012, 19:36   #26
rmcdzk
General

Domyślnie

A przypadkiem nie można wziąć mniej niż 2l ? [w sumie to nawet do piły albo czegoś tam biorę 5l więc ...]
rmcdzk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-30-2012, 23:21   #27
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ja tam zawsze leję do pełna Ale raz brałem paliwo w Krynicy Morskiej czy gdzieś w okolicy i też wziąłem tylko 5L, bo nie ufam takim stacjom na pipidówach
Stare 01-31-2012, 10:11   #28
RudY+-
General

Domyślnie

ja zawsze tankuje za 200zł więc podwyżki paliwa mnie nie dotyczą o!
Stare 01-31-2012, 11:38   #29
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

przelicytował bym Was z tym tankowaniem ale mi Was szkoda

Stare 01-31-2012, 22:17   #30
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Debile u władzy. Sorry, wolę już Kaczora u władzy niż żeby ktoś z Polski robił podcieradło.

Ja ostatnio wcale nie tankuję. Przesiadłem się na metro i samoloty

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 01-31-2012 o 22:17 Powód: Autołączenie postów
Stare 02-04-2012, 09:12   #31
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
Jeśli przeczytasz całość, dowiesz się, że ACTA jest traktatem handlowym narzuconym przez USA, na warunkach USA. Nacisk jest wręcz fizycznie odczuwalny. Jak wiemy, ACTA dotyczy przeciwdziałania rozpowszechniania podróbek nie tylko w internecie, ale przede wszystkim w świecie realnym. ACTA będą miały zastosowanie wszędzie tam, gdzie zostanie naruszona zasada rzekomej oryginalności. Narzuci to rozprowadzanie produktów opartych na konkretnych patentach. Do czego zmierzam? Otóż ACTA nakładają na sygnatariuszy stosowanie wyrobów, które są poparte patentami zarejestrowanymi przez wielkie korporacje zachodu (czytaj USA). A dlaczego? Bo nie mamy własnych, które mogłyby konkurować z tamtymi. To od razu eliminuje konkurencję krajów rozwijających się, takich jak Polska. Nie będziemy mogli niczego wyprodukować bez kupna licencji od korporacji zachodnich, inaczej będziemy odpowiadać za podrabianie. Będziemy biedni, ponieważ licencje są tak drogie, że nie sprzedamy niczego taniej od nich - twierdzi Internauta Zniesmaczony121. Komentujący wymienia również przykłady branż, w których polskie firmy poniosą straty.

- To będzie miało wpływ na wiele gałęzi przemysłu, na przykład na przemysł około-samochodowy. Nie znajdziemy tanich części zamiennych. To samo dotyczy przemysłu IT. Nie mamy żadnych patentów z tej dziedziny. Nawet przemysł rolniczy ucierpi, ponieważ licencje na żywność modyfikowaną genetycznie mają tylko Amerykanie. Jednym słowem, spowolni to lub nawet zatrzyma wzrost gospodarczy. Dlatego takie kraje, jak Chiny, Rosja czy Indie nie podpisały tego dokumentu. Tam gospodarka idzie do przodu i będzie szła. To oni będą konkurencją dla Zachodu.
Polski rynek informatyczny może wpaść pod "okupację" wielkich korporacji informatycznych spoza Europy. ACTA nie chroni europejskiego interesu i myśli technicznej, a wręcz je osłabia
Internauta Edward
Jak ratyfikujemy ACTA, stracimy również całkowicie kontrolę nad wydobyciem gazu łupkowego, ponieważ licencje na technologie wydobycia mają tylko Amerykanie. Czyli nie zrobimy nic bez Amerykanów. Jak dotkniemy tych złóż bez nich, to za to odpowiemy. Jeżeli nie podpiszemy ACTA, to możemy dyktować jakieś warunki, bo ponoć mamy jedne z największych złóż na świecie - zauważa Zniesmaczony121.
http://wiadomosci.wp.pl/title,Bedzie...l?ticaid=1ddc4

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 02-04-2012 o 09:46 Powód: zły link ;-p
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-04-2012, 09:24   #32
tidididi
General

Domyślnie

Zły link.
Stare 02-04-2012, 14:56   #33
RudY+-
General

Domyślnie

To mówisz że nie będe mógł kupić sobie bepowera w biedronce za 1.89 litr?
Stare 02-04-2012, 16:03   #34
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
To mówisz że nie będe mógł kupić sobie bepowera w biedronce za 1.89 litr?
Będziesz mógł. W cenie Diesla
Stare 02-04-2012, 16:15   #35
RudY+-
General

Domyślnie

to wleje to mojej srebrnej szczały może bePOWERA dostanie większego
Stare 02-05-2012, 10:00   #36
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

ACTA sracta ... Smoleńsk k**** !
Stare 02-06-2012, 13:13   #37
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

dobre
Stare 02-06-2012, 22:13   #38
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ostatnio moja znajoma poznała babeczkę, która jako dziecko wywieziona została ze Lwowa na Syberię, potem z generałem Sikorskim stamtąd wyjechała i osiadła w Iranie i stamtąd po rewolucji spitoliła do Londynu. Ogólnie interesuje się sytuacją w Rosji, gada po rosyjsku, komentowała sprawę Litwinienki a o Smoleńsku powiedziała... że to Putin. W drugiej osobie to mówiła, czyli "waszego prezydenta załatwił". Dla jednych to ględzenie, ale ja już się nauczyłem, że doświadczeni ludzie coś tam mają do powiedzenia czasem i warto chociaż posłuchać. My jesteśmy ofiarami "informacyjnego" społeczeństwa i łatwo nas zmanipulować, wystarczy podać kilka argumentów "ekspertów", ginie w tym wszystkim zdrowy rozsądek... To tak napisałem, żeby nie było zbyt zgodnie znowu
Stare 02-07-2012, 06:39   #39
tidididi
General

Domyślnie

To nie Putin- to Brzoza. Sergiej Brzoza.
Stare 02-07-2012, 17:40   #40
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

widzisz brzoza, niby taki elokwentny jesteś, a srk76 w swojej wypowiedzi zawarł to samo co ty w swoim elaboracie
Stare 02-07-2012, 21:39   #41
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Tylko po przyjęciu pewnych założeń dotyczących percepcji odbiorcy

Jedna *nowa* rzecz mi się nasuwa. W tych wszystkich pseudo technicznych dyskusjach dotyczących katastrofy zatraciliśmy dystans do sprawy. A wygląda to tak, że dla osoby z boku to był zamach. Nie dlatego, że przemawiają za tym przesłanki techniczne, ale dlatego, że przemawiają za tym przesłanki polityczne i historyczne (jaka jest Rosja, jaki jest świat). Te ostatnie szczególnie przemówią do osoby, która to odczuła na własnej skórze... swoją drogą niesamowita historia życia. Swoją drogą... haha. Skojarzyło mi się. Kobitka poznała generala Sikorskiego, który też zginął w katastrofie lotniczejj... a mówi się, że jego załatwili Anglicy, bo był dla nich przeszkodą w negocjacjach z ruskimi... kolejna teoria spiskowa?
Stare 02-07-2012, 23:03   #42
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Moja mama też zwiedziła Syberię na przymusowych wczasach klimatycznych (pełny turnus) i ma całkiem inny (czytaj: inny) podgląd na sprawę zwałki smoleńskiej niż twoja "ekspertka".

Żal.pl brzoza, żal.

A poza tym tam wcale nie było drzew.
Stare 02-07-2012, 23:53   #43
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Co się będę powtarzał... Tylko po przyjęciu pewnych założeń dotyczących percepcji odbiorcy...
Stare 02-08-2012, 06:47   #44
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

A mój znajomy zna kolegę którego ekspert chodził do szkoły razem z talibem który zaplanował w NSA w które piętro pierdyknąć samolotem żeby wieża zawaliła się idealnie pionowo.
Wiem wiem percepcja się kłania.

Stare 02-08-2012, 23:41   #45
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Zależy jeszcze czy pijesz do niewiarygodności faktu znajomości z takim człowiekiem, czy do małej doniosłości tego faktu w świetle obecnych wydarzeń...

A percepcja... No cóż. Podstawa to poddawać wszystko co nas otacza w wątpliwość, ale nie wszyscy muszą się z tym zgadzać Na pewno nikt mnie nie przekona, żebym myślał tak jak wszyscy tylko dlatego... że wszyscy tak myślą.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania