Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-12-2010, 21:36   #51
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Holendrzy wycofują - widocznie mają jakieś powody.
Mnie to też zastanawia. Jak i to że wszystkie społeczeństwa bronią się jak mogą przed legalizacją i oficjalnym podziałem narkotyków. Czemu ?

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-13-2010, 11:57   #52
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Bo się boją opinii starszego pokolenia, którego jest więcej jak młodych. Tym samym przegrania kolejnych wyborów i oderwania się od koryta. To takie trudne?
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-13-2010, 18:46   #53
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A to ciekawe. Naprawdę tak jest, czy wymyśliłeś sobie wytłumaczenie, które Ci pasuje?
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-13-2010, 19:52   #54
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Nic nie wymyśliłem tylko tak jest. Nie tylko w kwestii narkotyków, ale i wszystkich innych, pisałem to już w innym temacie.

Apropo Holendrów. Znam kilka osób, które znają te realia z ŻYCIA a nie z TELEWIZJI i nikt tam nie słyszał na poważnie o delegalizacji.
W USA polityka/ogólnie zmierza również w kierunku większej tolerancji dla używek i nikt tam nie płacze jak u nas.

Ostatnio edytowany przez WHT : 10-13-2010 o 19:57
Stare 10-13-2010, 20:31   #55
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

ja tam byłem jak byli na etapie wycofywania ze sprzedaży grzybów ze względu na zbyt silne działanie halucynogenne, teraz nie wiem jak jest, ale mogę zaraz zapytać
Stare 10-13-2010, 20:54   #56
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

...a spytaj zawsze to lepsze jak TELEWIZJA

@WHT
Przeciwnikami legalizacji narkotyków nie są tylko ludzie starzy więc smolisz farmazony. Takie bzdury przeważnie TELEWIZJA podaje.
Stare 10-13-2010, 22:40   #57
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Chodzi mi o to, że tam debata na ten temat toczy się już od dawna, i co chwila któraś ze stron krzyczy swoje.

Nie są. Ale są w przewadze. Kolejna kwestia-to nie jest jakaś chemia w stylu piguł z dopalaczy czy tamtejszego tajfunu. Ten chwast rośnie sobie jeśli ma troche wody i śłońce, a robi się z tego walenie po żyłach i foliowe torebki.
Nie znam osoby, która by pod wpływem tego chwasta była agresywna czy wyzywała kogoś bez jakiegokolwiek powodu. Nie znam też osoby, która po tym bije swoją żonę albo dziecko. O ile mnie pamięć nie myli to tez obcy są mi ludzie, którzy by wrzucali własne dziecko do beczki po kapuście, albo przeciwnie-wyrzucali. Ludzi z pociągu. Takie akcje przychodzą ludziom do głowy jak sobie za przeproszeniem p.dolną "litra" na dwóch a jednak nadal można kupić wódkę w sklepie.
Wiem co teraz chciałbyś napisać, że lepiej ludziom nie dawać (możliwe) kolejnego narzędzia ułatwiającego takie akcje. Tylko jak już żyjemy w społeczeństwie i każdy jest jego członkiem-oddziałuje na resztę, to może tych, którzy nie robią nikomu krzywdy nie mierzyć równą miarą z ludźmi, którzy mają problemy z psychiką?
Stare 10-13-2010, 23:24   #58
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Tak w temacie, żeby się WHT nie czuł osamotniony

http://www.youtube.com/watch?v=gwDRB...next=1&index=9
Stare 10-14-2010, 01:19   #59
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

Od Siebie wszystkim lubiącym używki wszelakiego rodzaju proponuje w skupieniu obejrzeć psychodeliczne i jakże prawdziwe studium nad uzależnieniami Darrena Aronofsky. Mnie ten film poruszył do bólu szczególnie ostatnie jego sceny. Straszy ? Tak. Straszy. Jednak człowiek od poczęcia uczy się przez strach praktycznie wszystkiego.

http://www.youtube.com/watch?v=WQwew...eature=related

smacznego...
Stare 10-14-2010, 12:42   #60
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Oglądałem ten film już spory czas temu. Czy mnie wystraszył? Trochę, ale widziałem lepsze. Stary amerykański schemat, ze starym amerykańskim zakończeniem.
Ewidentnie nikomu nie polecam takich akcji jak tamte. Mnie to zbytnio nie ruszyło też z tego względu, że ja bym się bał sam sobie strzelić w żyłę.

Ty mi cały czas pokazujesz skrajności. A w życiu nie wszystko jest czarne albo białe, są kolory pośrednie.
Stare 10-14-2010, 18:42   #61
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

ale kończą się czarno
Stare 10-14-2010, 19:03   #62
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Buahaha, wlaczylem ten filmik a tam na scenie jak ta babka wcina tabletki odchudzajace "Schudnij szybko 10-30 kg" reklama
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-14-2010, 22:05   #63
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Holendrzy wycofują - widocznie mają jakieś powody.
Cytat:
Napisał srk76 Zobacz Wiadomość
Mnie to też zastanawia. Jak i to że wszystkie społeczeństwa bronią się jak mogą przed legalizacją i oficjalnym podziałem narkotyków. Czemu ?
Hmmm, można by się doszukiwać jakiś spiskowych teorii, że jednak marihuana jest silnie uzależniająca i toksycznie trująca (tak, wiem, że jak by była toksyczna to nie byłoby zbyt wiele czasu, żeby się w ogóle uzależnić, ale to w końcu ma być teoria spiskowa).

Z oficjalnych informacji wynika jednak, że głównym powodem jest spadek poziomu tolerancji wśród społeczeństwa holenderskiego. Przynajmniej tak wynika z wypowiedzi Paula Schnabela, szefa rządowej agencji ds. społecznego i kulturalnego. W końcu to władza stanowi prawo, a jej argumentem w tym przypadku są te słowa w/w pana:
Cytat:
Społeczeństwo jest mniej skłonne do tolerancji niż kiedyś. Być może 30 lat temu byliśmy bardziej na luzie.
A jak wiadomo, w demokratycznych państwach władzę wybierają obywatele. Dlatego nie ma nic złego (a nawet bardzo dobrze, że tak jest), gdy władza w takich sprawach stanowi prawo zgodnie z oczekiwaniem społeczeństwa (no chyba, że ktoś skutecznie będzie lobbował).

W Polsce póki co większość ma raczej podobne zdanie do srk76 i dlatego w najbliższym czasie nie ma raczej co liczyć na legalizację mj. Mi pozostaje to uszanować, aczkolwiek nadal moje zdanie jest takie, że mj powinno się zalegalizować. Nic jednak na siłę, dopóki większa część społeczeństwa się do tego nie przekona.
Stare 10-14-2010, 22:22   #64
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Z tą większością to nie do końca tak... Jeśli by np. większość zdecydowała zabronić seksu oralnego, to też byś się tak potulnie zgodził?
Stare 10-16-2010, 01:45   #65
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

Czasami może sie skończyć tak jak z Gośką:

http://www.youtube.com/watch?v=bVzFxjVtEi4

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania