Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Nic śmiesznego

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-10-2009, 10:54   #1
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie Szanse na RPA2010 dla polskiej reprezentacji

Zastanawiałem się się gdzie to dać i chyba ten dział idealnie pasuje "nic śmiesznego" .
Sytuacja wygląda tak - szanse na awans do RPA tak naprawdę ciągle są. Wystarczy, że Czesi napadną, podbiją i aneksują Słowację, a Irlandia się zjednoczy.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-10-2009, 11:33   #2
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Polska piłka klubowa i reprezentacyjna powoli sięga dna. Jedynie Euro2012 może ją lekko podtrzymywać przy życiu, ale nie wiem, czy w ogóle jest sens. Jedyne możliwości, aby osiągnąć szczyt jakiegoś rankingu to co najwyżej w buractwie kiboli na stadionach lub korupcji i przekrętach w polskich rozgrywkach. W aspektach czysto sportowych nie mamy co liczyć przez długi jeszcze czas na jakikolwiek sukces, bo to by było możliwe chyba tylko o jakieś rewolucji.

Na całe szczęście piłka nożna nie jest moją pasją. Oglądam ją czasem z nudów, a reprezentacji i polskich klubom życzę jak najlepiej tylko dlatego, że to polska reprezentacja i polskie kluby.

W tej chwili dla mnie o wiele ciekawsze są mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. I co jest najciekawsze, tam nasza reprezentacja też nie gra zbyt fenomenalnie. Dopadła ich zniżka formy, ale i tak odnieśli jak na razie komplet zwycięstw i zagwarantowali sobie udział w półfinale. Jeżeli jeszcze udałoby im się wywalczyć medal mimo zniżki formy i jakby mogło się wydawać w pół-rezerwowym składzie (brakuje kontuzjowanych trzech filarów drużyny) to będzie to dobry przykład na kontrast pomiędzy kopaną i siatkówką, gdzie w pierwszym przypadku za sukces uznaje się awans na ME, czy MŚ (i to koniecznie w najsilniejszym składzie i w pełni formy), a w drugim o sukcesie można dopiero mówić, gdy się medal wywalczy (nawet mimo zniżki formy i bez kluczowych, przynajmniej do niedawna, zawodników).
Stare 09-10-2009, 16:12   #3
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Ostatni raz się cieszyłem z wystepów polskiej drużyny w czasach prawie średniowiecza czyli olimpiada w Barcelonie. Piękny turniej i Nasi wspaniali ...ech.
Szkoda gadać żeby w takim kraju na tylu mieszkańców nie można było znaleźć i utrzymać w formie 20 kilku piłkarzy chociaż na takim poziomie żeby w finałach imprez grali Dlatego lubię zobaczyć mecz 4 lub 5 ligi. Tam chłopcy chociaż walczą i widać pasję czasami. Potem jak już pójdą wyżej to i ochotę do gry tracą. A szanse ... dajcie spokój panowie. Ten serial "O jak ostatnia szansa" trwa już za długo i końca nie widać.
Stare 09-10-2009, 16:29   #4
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

dobry dział, bo wklejam ponizsze, a to tu pasuje idealnie

-Interesuje mnie jedynie zwyciestwo! - grzmial Leo Beenhakker
przechadzajac sie w te i z powrotem przed grupka skupionych pilkarzy.
- Dobrze, powtórze jeszcze raz. Zewlakow! Co to jest?
Wywolany wyprezyl sie na bacznosc i stuknal obcasami. To znaczy próbowal,
lecz gumowe korki stlumily odglos.
- To jest kura panie generale!
- Gó... tam! Bosacki! Co to jest?
Bartosz Bosacki przez chwile z uwaga przygladal sie okazanemu przedmiotowi.
- To nie jest kura? - zaczal asekuracyjnie.
- Dobrze. To nie jest kura. A co to jest?
- Nie kura, panie gene... znaczy, panie trenerze.
- To juz wiem. Pytalem, co to jest.
- To jest... to jest piii...
- Dobrze, dobrze, pi?
- Pinokio?
- Sam jestes Pinokio! Dudka! Co to jest?
- To jest pilka, panie trenerze!
- Brawo! Swietnie! Reszta slyszala? No to wszyscy razem powtarzamy.
Glosno! Zebym was slyszal!
- Toooojeeeeestpiiiiiiilkaaaaaaa.
- Dobrze. Pilka do gry w pilke nozna, zwana tez futbolem. Dlatego czasami
nazywa sie ja tez futbolówka. Dudka! Czemu Gancarczyk sie przewrócil?
Dariusz Dudka podbiegl do kolegi, który zsunal sie z lawki i jeczal na
podlodze w pozycji "ranek na weselu". Fachowo sprawdzil puls i oddech, po czym
zdal relacje.
- Zwykle omdlenie, panie trenerze.
- Omdlenie? A to czemu?
- Zwykle tak reaguje na natlok informacji. Po prostu uklad nerwowy mu sie
wylacza. Pan trener podal zbyt duzo informacji o pilce, kolega próbowal to
przyswoic i zapomnial oddychac. Niedotlenienie mózgu i omdlenie jako naturalna
konsekwencja.
- Ale ja tylko powiedzialem, ze pilka to futbolówka!
- No wlasnie. Za duzo informacji na raz, prosze pana.
Leo przez chwile milczal, po czym machnal reka.
- Niewazne. Blaszczykowski! Co macie robic z pilka na meczu?
- Nie dotykac rekami!
- Dobrze. A do tego co? Tak, Boruc?
- Ja moge rekami, trenerze?
- Mozesz.
Ktos niesmialo zaprotestowal.
- Dlaczego Boruc moze rekami, a my nie?
- Bo Boruc jest bramkarzem.
- Ale to niesprawiedliwe. Dlaczego zawsze Boruc jest
bramkarzem?
- Bo mam rekawice, zlamasie!
- Sam jestes zlamasem, zlamasie!
- Spokój! - Leo wlozyl w ten okrzyk tyle sil, ile mial - Boruc moze
dotykac pilki rekami, a wy nie. Jasne?
- Ale...
- Jasne?!
- Tak, trenerze.
- To dobrze. Nie zazdrosccie mu, bo on bedzie musial caly mecz stac na
bramce, a wy bedziecie mogli strzelac gole. Ooo... widze ze Gancarczyk
doszedl do siebie. Zuch chlopak. Tak, Lewandowski?
- Co to znaczy strzelac gole, trenerze?
- To znaczy musicie umiescic pilke w bramce przeciwnika.
- Ale tylko Boruc moze jej dotykac!
- Tak, ale pilka nozna polega na kopaniu pilki nogami. Troche to zakrawa na
pleonazm, bo niby nie mozna kopac rekami, ale... Czemu Gancarczyk znowu lezy?
- Pleonazm, trenerze. Zalatwil go pan tym chyba na cacy.
- Ups...
- Chyba trzeba bedzie zadzwonic po erke...
- Dobrze, niech ktos zadzwoni. Na czym to ja... Acha. Trzeba wkopac pilke do
bramki przeciwnika.
Wsród zawodników zapanowalo poruszenie. Wreszcie z lawki podniósl sie Krzynówek.
- Ale to bardzo trudne, trenerze. Niech pan sam spojrzy - pilka jest okragla
i bardzo trudno jest ja tak kopnac, zeby poleciala tam gdzie sie chce. O, prosze...
Tu Krzynówek postawil przed soba pilke i spróbowal kopnac w strone
Beenhakkera. Guerreiro, trafiony centralnie w nos, dolaczyl stanami
swiadomosci do Gancarczyka. Leo przeciagnal sobie wolno dlonia po twarzy.
Zrobil kilka glebokich wdechów.
- Nie wiem, jak tego dokonacie, ale macie wygrac. Macie ich rozniesc,
rozgniesc i rozgromic! Macie byc jak polska husaria pod Wiedniem! Jak
szwolezerowie pod Samosierra! Jak Jagiello pod Grunwaldem! Zrozumiano?
Brozek niesmialo podniósl reke.
- Na pewno jak Jagiello pod Grunwaldem?
- Tak, do jasnej cholery!
- A skad trener tak dobrze zna historie Polski?
- Niewazne! A teraz won! Na boisko!
-Pilkarze stali przy wyjsciu do szatni. Lewandowski jeszcze raz
przypominal slowa trenera.
- Pamietacie, co nam powiedzial? Mamy byc jak Jagiello!
- A co robil Jagiello? - spytal
Guerreiro, któremu dawna historia Polski nie
byla jeszcze dosc bliska.
- Z tego co wiem, to trzeba stac na wzgórzu i po prostu patrzec, co robia tamci...
- Ale na boisku nie ma wzgórza!
- No to po prostu bedziemy stac i patrzec. Trener na pewno bedzie zadowolony.
Stare 09-10-2009, 16:48   #5
Piter
General

Domyślnie

Dyskusje o przyszłości polskiej piłki przerabiałem już wielokrotnie, pamiętam Strejlaua, Apostela, Łazarka, Ćmikiewicza, Wójcika etc. Dobry był przykład Barcelony 1992 - spójrzmy, jakie kariery zrobili Hiszpanie, którzy wygrali z nami w finale. Pokolenie tamtych piłkarzy zostało zmarnowane (kilka karier klubowych paru zrobiło), bo w Polsce nie ma nowoczesnej myśli szkoleniowej. Z drużyn juniorskich wychodzą łamagi bez techniki i bez szybkości, którzy później nawet jak wyjeżdżają na zachód, to po paru cięższych treningach łapią kontuzje. A dlaczego są tak a nie inaczej "wyszkoleni"? Bo u nas w cenie jest przeciętniactwo. Hoduje się kolejnych kopaczy do I i II ligi, nie muszą być wybitni, bo i bez tego zarobią całkiem konkretne pieniądze, a kibic - wierny, ale chyba głupi - za to wszystko zapłaci, bo ma nadzieję, że sytuacja kiedyś się zmieni. A leśne dziadki w PZPN-ie, tkwiący mentalnie w latach 70', śmieją się nam w twarz, bo zrobić z nimi się niczego nie da, mamy państwo w państwie.

Chciałbym, żeby nowym selekcjonerem został Smuda. Bo kilku porażkach być może w końcu ktoś coś zauważy (wątpliwe niestety) i skończy się mit trenera-cudotwórcy. Beenhakker prawdopodobnie się na stołku naszego trenera wypalił jakiś czas temu, ale w cztery dni nie nauczy on Dudki biegania (a start do piłki to on ma z gracją parowozu), Brożka przyjmowania piłki, ani nie znajdzie Smolarkowi (który i tak się wyróżniał! sic!) klubu.

Ostatnio edytowany przez Piter : 09-10-2009 o 16:50
Piter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-10-2009, 17:08   #6
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Zacznijmy, ze od samego mieszania herbatka sie slodka nie zrobi... Ta druzyne trzeba wyplewic Ale najwiecej chwastow jest w PZPNie i tam najpierw trzebaby zrobic podorywke, a dopiero pozniej zabrac sie za kadre.
Stare 09-10-2009, 17:50   #7
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

bez wywalenia całego pzpnu nic sie nie zmieni. teraz przyjdzie pewnie jakis 'trener' i na dzien dobry wywali z kadry obraniaka i rogera bo tak mu lato powiedział
smuda? może i coś by wyczarował z tych drewniaków, kto wie

koszykarze radzą sobie nieźle, siatkarze to samo - może era piłki nożnej powoli upadnie?
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-10-2009, 20:11   #8
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Symonides to jest kurka boskie No dawno tak nie ryłem
Pozwól że sobie to skopiuje na nasze forum ..... bomba

PZPN - co to jest , jest to instytucja którą przeważnie rządzą byli piłkarze tak ?
No to sobie wyobraźcie teraz takiego Iksińskiego po meczu Płomień Wólka vs Wiosło Zatoka udzielającego wywiadu w 1990 roku :

".... nu , Panie , nu eee ... nu graliśmy nu , biegaliśmy ... ale ... eeee nu nic my nie zwojowali ... nu.."

i po 20 latach taki Iksiński zostaje prezesem , członkiem rady czy kim tam jeszcze w PZPN i rządzi. I co ? I mamy co mamy.
Stare 09-10-2009, 21:02   #9
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
koszykarze radzą sobie nieźle, siatkarze to samo - może era piłki nożnej powoli upadnie?

przegraja i zaczna na nich pluc

a nasi pilkarze? no coz, smolarek zaczal sprzedawac telewizory i pic pepsi, boruc sobie zrobil dziare na szyi, gerejro dostal obywatelstwo i pewnie niedlugo zacznie grac w jakims zagranicznym klubie. przyszedl benhałer, wszyscy sikali jakiego mamy dobrego trenera, poprowadzil druzyne do euro, cudotworca, geniusz itp. "reprezentacja" prze"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"la wszystko co sie dalo, przez sedziego. takie zycie, "kibole" planowali wymierzyc sprawiedliwosc sprzedawczykowi, nie udalo sie - znowu. przyszly kwalifikacje do rpa, mamy super sklad, jakiegos obraniaka, ura bura, na pewno wygramy. zagrali jak zawsze przegrali jak zawsze. benhałer winny, nie zna sie na pilce znowu wszystko spieprzyl trzeba go zwolnic przez tv. znowu mamy winnego. i tak co roku, co kwalifikacje, co mistrzostwa. a pilkarze? od dziesiecioleci te same ryje, nic sie nie zmienia, sa slabi, nie umieja grac, a i tak dalej biegaja. placa cos za mecze w reprezentacji? ile? moze za malo? moze wcale? nasi "reprezentaci" wygladaja jakby biegali tam za kare.

w kazdym razie jeszcze nic straconego. znowu mamy matematyczne szanse na awans.

a co z mlodym pokoleniem zawodnikow? gdzie oni sa? a no nie ma. jezeli sa to, moze jakis znikomy odsetek w prawie 40mln panstwie, dlatego sa niedostrzezeni. ale jak to? przeciez widac dzieciakow biegajacych po boiskach. a no widac, tylko, ze biegaja za 100zł miesiecznie placone z gory przez rodzicow. i polega to tylko na bezmsyslnym kopaniu i sluchania krzykow "trenera", ktory o pilce wie tyle co obejrzy w tv. tylko po co oni biegaja? po dwoch latach sie znudzi, raz na jakis czas spotkaja sie na boisku, pozniej zaczynaja sie balety, zelowanie glowy, solarka i najebki z kolesiami pod blokiem.

dlaczego nie zaczniemy "hodowac" graczy. taki szmal przelatuje przez rece klubow? czemu nikt sie nie odwazy zalozyc pozadnej szkolki pilkarskiej, gdzie bedzie sie wylapywac dzieciakow po 8-10 lat. wprowadzic porzadne metody treningowe, selekcje, stypednia itp. na pewno sie znajdzie sporo dzieciakow nie zatrutych tym calym gownem, ktore beda chcialy sie w to bawic. 10 lat profesjonanego podejscia do sprawy i mamy szanse na jakas pozadne reprezentacje. zreszta i tak pewnie wyjdzie jak zawsze, mlodziaki pokaza, ze umieja grac i kluby i tak ich wyprzedadza do turcji, arabii saudyjskiej, czy do jakiegos innego kraju, o istnieniu ktorego nawet nie wiemy, tylko po to, zeby jakies pieniadze z tego wyciagnac. dzieciak gdzies sie zaszyje na lawce rezerwowych i wszyscy o nim zapomna. przykro mi ale dobre checi i mlodzi z ambicja z 5 ligi nie wystarcza.

rozwiazac pzpn? zrobic nowy zwiazek? kto w nim zasiadzie? politycy? kibice? nie, te same mordy.

dlaczego nie lubie pilki noznej i calej tej otoczki? zaczelo sie od lekcji w-f w podstawowce, wygladajcej nastepujaco: "macie pilke grajcie", rzygalem juz tym. przez mojego tate, ktory zabronil mi chodzic na mecze lokalnej pierwszoligowej druzyny w obawie, ze dostane cegla na meczu. przez kibicow, ktorzy ida na mecz, dra ryje, rzucaja "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" mi na lewo i prawo, wyzywaja zwiazek, sedziow i trenerow, a po meczu i tak nie wiedza jaki byl wynik. przez to, ze przynajmniej 3 razy w roku mecze sa przerywane bo banda "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" ow wbiega na boisko by lac sie z policja. w kazdy piatek wieczor na silowni widze lebkow z osiedla, zdeklarowanych pilkarzy, jp i te sprawy, ktorzy robia klate i biceps, pozniej ida na balety, w sobote nad ranem wracaja zapruci i dra mordy tak, zeby wszystich obudzic. pilkarzy biegajacych po boisku, wijacych sie konwulsjach, trzymajacych sie za twarz, bo ktos ich otarl korkiem i sedzia "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" nie dal za to karnego. za wiecej zelu niz wlosow i kreowanie sie na twardego geja...*

* nie wszyscy.

i tak bez konca...
Stare 09-10-2009, 22:42   #10
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał srk76 Zobacz Wiadomość
Symonides to jest kurka boskie No dawno tak nie ryłem
Be my guest

klopsik, roker perejro juz gra w zagranicznym klubie... chyba w AFK Ateny (?)
Stare 09-11-2009, 09:49   #11
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

AEK Ateny.

Ja powiem krótko. Jesteśmy, od ponad dwóch lat, w głębokiej czarnej dupie. Co to za liga, kiedy w przeciągu 10 lat mistrzostwo, praktycznie w cuglach, siedmiokrotnie zdobywa jedna drużyna? (nie żebym płakał bo z tego powodu jestem niezmiernie szczęśliwy i dumny, ale to tylko pokazuje poziom rozgrywek).

Idźmy dalej. Szkolenie młodzieży = zero. NIE MA W OGÓLE INFRASTRUKTURY KU TEMU. Jedno boisko boczne przy stadionie, siłownia, mały basen. Młodzi piłkarze imprezujący, nie dbający o siebie a ocierający się za razem o kadrę drużyny seniorów (tutaj więcej nie mogę powiedzieć, ale znam takich, bardzo dobrze znam).

Można by naskrobać epopeję a szkoda czasu w zasadzie pisać to, co oczywiste. Rzeknę tylko na koniec- w szambo łatwo wpaść, ale wyjść z niego to nie lada sztuka. Nie ma piłki nożnej w Polsce. Nie ma. Utopia nie istnieje. Wina nie leży po stronie trenera a po stronie braku nakładów na rozwój i po stronie nieprofesjonalnych zawodników.
Stare 09-11-2009, 11:55   #12
rmcdzk
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Piter Zobacz Wiadomość
(...), bo w Polsce nie ma nowoczesnej myśli szkoleniowej. Z drużyn juniorskich wychodzą łamagi bez techniki i bez szybkości, którzy później nawet jak wyjeżdżają na zachód, to po paru cięższych treningach łapią kontuzje. A dlaczego są tak a nie inaczej "wyszkoleni"? Bo u nas w cenie jest przeciętniactwo. Hoduje się kolejnych kopaczy do I i II ligi, nie muszą być wybitni, bo i bez tego zarobią całkiem konkretne pieniądze, a kibic - wierny, ale chyba głupi - za to wszystko zapłaci, bo ma nadzieję, że sytuacja kiedyś się zmieni. A leśne dziadki w PZPN-ie, tkwiący mentalnie w latach 70', śmieją się nam w twarz, bo zrobić z nimi się niczego nie da, mamy państwo w państwie.
Prawda jest mniej więcej taka jak klopsik opisał, a ja dodam coś. Dokładniej chodzi o coś, co w naszym pięknym kochanym kraju długo się nie zmieni a mianowicie, mentalność .

Brak jakiejkolwiek techniki jest prosty, bo nie ma szkolenia i nacisku na to, krótka piłka. Na meczu ze Słowenią postanowiłem sobie, że zacznę liczyć ile razy Polak spróbuje akcji 1v1, znudziło mi się po pół godzinie i stanąłem na liczbie = 1 ... A przecież na zachodzie zrobienie miejscowej przewagi bądź uwolnienie swojego napastnika poprzez akcje 1v1 jest na porządku dziennym i takich rzeczy nie trzeba już nawet dzieciom tłumaczyć... a nasze chopoki nie mogą bo są technicznie "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"owi i wolni.

Przechodząc do kondycji... to z polską mentalnością tego nie da rady zrobić. Za dużo picia i palenia... Sam kiedyś grałem w klubie choć nigdy nie myślałem o karierze piłkarza, mniej wiecej w wieku gimnazjalnym (ówczesny Stomil Olsztyn). Na każdym wyjeździe i nie tylko były biby, wiadomo jak jest, alko,fajki,weed i dalej... Cisnął każdy, pseudo-trenerzy też i nic nie mieli za złe, że każdy chodzi na"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIII P""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ony lub muszą go z autobusu wynieść ;] No i kontynuując z tego co słyszałem w Polsce tak jest wszędzie na każdym poziomie ligowym. Jakim karwa cudem teraz my, Polacy gdzie od małego się piję i nikt z tego sobie nic nie robi, nie karze ani nie pokazuje przykładu mamy mieć kondycję aby nadrobić swoje braki techniczne, bo tylko bieganiem i walecznością to da się zrobić? No jak? Nijak...

Dla przykładu brat mojego dobrego znajomego wyjechał parę lat temu do Bochum, gra tam w Vfl... (był też na wymianach w Hiszpanii) z tego co mi mówił to praktycznie nikt tam nie pije, bo nie chce, bo to wstyd... bo stajesz się gorszy i ktoś wskoczy za ciebie do składu... i to jest piętnowane wśród społeczności samych piłkarzy, taki kolo staję się outsiderem i klops... takie jest podejście w europie do sportu, bo piłka nożna to sport... bez poświecenia i w pełni profesjonalnemu podejściu (tak..., zawsze są wyrzeczenia, chcesz wygrać musisz coś oddać od siebie... ) chÓja zrobimy... Przecież nawet jakiś Haile Gebrselassie jakby pił i jarał by gówno wygrał na te swoje 5, 10 i 42,195 km

Wystarczy popatrzeć jak gra Barca, nie wiem czy zauważyliście ale oni biegają tyle samo lub więcej niż przeciwnik nawet jak ball possession mają na poziomie 65% i więcej, zawsze grają po trójkącie, praktycznie zawsze mają komu odegrać piłkę, każdy z tych typków chyba gra w reprze swojego kraju..., grają prawie wszystkie rozgrywki i mają kondycje pod koniec sezonu co było widać w finale LM... a pamiętam wywiad z jakimś typkiem z Lecha chyba po jakimś meczu w środku sezonu (może z Legią nie pamiętam) jakoś w kwietniu, że było bardzo gorąco i ciężko, całe 20^C, i że nie dawali rady w drugiej połowie ... (a przecież trochę mniej meczy grają niż kluby z europy ... sic&LOL)

Podsumowując jak chłopcy nauczą się nie chcieć pić i zaczną biegać jak przystało na piłkarza a nie burka, karwa... przecież jaką kasę oni zarabiają... , to wtedy można popracować nad techniką... a jak będzie to i to to będzie jakiś wynik.
rmcdzk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-12-2009, 13:35   #13
qhash
General

Domyślnie

a ja bym zrobił eksperyment - zostawić smolarka, bałszczykowskiego,boruca i rogera (bo z nim to nie wiadomo, może coś jeszcze pogra) i dać całą resztę Świeżaków - najlepszych młodych polskich piłkarzy, którzy na dużych imprezach nie grali, ale się gdzieś wyróżniaja ( do tego trzeba dobrego selekcjonera, takiego jak Benhaaker, narazie nie bedziemy takiego miec :/ ). Co by się nie stało, gorzej już nie będzie, a teraz jest szansa, żeby zrobić eksperyment
Stare 09-13-2009, 17:01   #14
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

nie wiem czy to cos moze zmienic, ale warto sprobowac, zachecam do wpisywania sie
www.koniecpzpn.pl/

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-16-2009, 12:40   #15
qhash
General

Domyślnie

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...oleli_sie.html

może zmienić dużo ale jak widać to nie tylko sam PZPN...
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania