Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Offtopic

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 08-03-2009, 15:38   #1
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie OT z Użycie mojego Nicka w oknie chatu

"Nieuprawnioną" piszemy łącznie. Odsyłam do słownika i lekcji języka polskiego. Te dotyczące interpunkcji też dobrze byłoby przerobić jeszcze raz.

Jesli chodzi o kwestie nicka, to go po prostu zmien albo graj na innych serverach... Ewentualnie, jesli pozwala Ci na to sprzet, zainstaluj wersje 3.0.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 08-03-2009, 16:12   #2
Gloobi22
Private E-2

Domyślnie

"Nieuprawnioną" napisałem razem w tytule postu i nie o interpunkcje tutaj chodzi, a jeśli myslicie, że to wszystko wymyslam to dziekuje za taką "pomoc" szczególnie,że jesteście osobami funkcyjnymi na tym forum i te "rozdwojenie jaźni " jest trochę nie na miejscu nie jestem jakimś małolatem, żeby takie rzeczy pisać do mnie , a w beznadziejną AA 3.0 to sam sobie pograj.............Jesli tak traktujecie ludzi na tym forum jako MODERATORZY to przegięcie.

Ostatnio edytowany przez Gloobi22 : 08-03-2009 o 16:15
Gloobi22 jest offline  
Stare 08-03-2009, 16:32   #3
BsPrince
Lieutenant Colonel

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do BsPrince
Domyślnie

nie przejmuj sie globi niektorzy wyzej sraja niz glowe maja, jesli temat byłby o poprawnosci poslugiwania sie jezykiem polskim to nikt tutaj zapewne by nie przeszedl wstepnych eliminacji, lacznie z panami moderatorami ktorzy nie maja zielonego pojecia co lezy w ich obowiazkach, skupcie sie na pomocy czlowiekowi ktory ma problem a nie na bluzganiu go o to ze zapisal nie z przymiotnikiem rozlacznie.

aha i mozecie mi wstawiac punkty karne za to ze mowie to co mysle.

z tego całego rozpedu zapomnialem dodac iz to nie jest temat ani dzial o uposledzonej wersji AA 3.x (quite funny) wiec prosze bez spamowania

Ostatnio edytowany przez BsPrince : 08-03-2009 o 16:36
BsPrince jest offline  
Stare 08-03-2009, 16:56   #4
Gloobi22
Private E-2

Domyślnie

Dzięki za słowa poparcia BsPrince, półgodziny na Border bez problemów zobaczymy co sie wydarzy...serwer COFS
Gloobi22 jest offline  
Stare 08-03-2009, 17:02   #5
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Gloobi, najpierw rozwiaz swoje problemy emocjonalne, a pozniej zabierz sie za rozwiazywanie problemow w grze. Zachowujac sie w ten sposob nic nie zdzialasz... A moze Ty sobie narobiles jakis "wrogow", ktorzy w ten sposob sie odgrywaja na Tobie? Zastanow sie na tym...
Druga sprawa to pokora. Naucz sie przyjmowac krytyke, a dopiero pozniej naskakuj na tych, ktorzy grzecznie zwracaja Ci uwage na pisownie, zwlaszcza w naglowku tematu.

BsPrince, proponuje zapoznac sie z netykieta i zasadami panujacymi na tym forum. Jesli Ci sie nie podoba, zapraszam na forum onet.pl- tam mozesz bluzgac do woli.
W innym przypadku proponuje zastosowac sie do regulaminu.
Stare 08-03-2009, 17:07   #6
Gloobi22
Private E-2

Domyślnie

To Panie Symonides spójrz na nagłówek i tam jasno i wyrażnie jest napisane "nieuprawnioną" razem więc o co Ci chodzi I o jakich problemach emocjonalnych tutaj mówisz, nie masz prawa nikomu groźić wywaleniem z forum jesli pisze prawdę Ponadto nie mam wrogów bo gram fair!

Bo go wyedytowałem I nikt Ci tu nie grozi, tylko grzecznie zwraca uwage, wiec przestan prosze sie rzucać. Nikt Ci tu krzywdy nie chce zrobic - Symonides

Ostatnio edytowany przez Gloobi22 : 08-03-2009 o 17:14
Gloobi22 jest offline  
Stare 08-03-2009, 17:08   #7
BsPrince
Lieutenant Colonel

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do BsPrince
Domyślnie

na całe szczescie ty nie jestes tutaj panem i wladca, dalsza konwersacja z toba sprowadzi mnie do twojego poziomu a nastepnie pokonasz mnie swoja bronia ( nie bede tutaj mowil czym) dlatego przerwijmy ten bezcelowy wywód. jedyne problemy emocjonalme w tym poscie posiadasz ty, moze masz kiepski dzien ale grzecznoscia nie grzeszysz, a pokory sam mogl bys sie nauczyc, co do mnie to robie to co chce a nie to co musze
BsPrince jest offline  
Stare 08-03-2009, 17:16   #8
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

BsPrince, juz dobrze, juz spokojnie. Oddychaj gleboko

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania