Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w świecie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-06-2009, 18:31   #1
wyclef+brzoza
General

Domyślnie geje raz jeszcze

Dobry koleś

http://www.rp.pl/artykul/2,301548__G...arkomani_.html
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-06-2009, 19:51   #2
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Homoseksualiści też chcą wychowywać dzieci...
Narkomanom nie dajemy dzieci na wychowanie.
nie brak debili na tym świecie...
Stare 05-06-2009, 20:05   #3
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Dziecko powinno mieć ojca i matkę... a nie dwie matki czy dwóch ojców... O_o
Stare 05-06-2009, 20:17   #4
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

nie o to mi chodzilo pitraq ale nie chce mi sie znowu wdawac w dyskusje, bo chce pograc w CoDa :p
Stare 05-06-2009, 20:53   #5
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A nie lepiej obejrzeć Barca - Chelsea?
Stare 05-06-2009, 21:07   #6
pitraq
General

Domyślnie

A mój Tata zawsze mawia "nie brak zboczeńców na tym świecie" choć wcale gejów na myśli nie ma
A mecz oglądałem
Stare 05-06-2009, 21:41   #7
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

Jak dla mnie mogą się gejować, lesbować, ale wychowywać dzieci im nie pozwolę!

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2009, 09:02   #8
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Prawica jak zwykle autorytetów szuka wśród nawiedzonych. Radzę poczytać w sieci kto to jest Paul Cameron. Ten gość to taki sam "naukowiec" Jak Maciej Giertych.

In 1983, the American Psychological Association expelled Cameron for non-cooperation with an ethics investigation, although by his own account he had resigned from the organization the previous year. Position statements issued by the American Sociological Association and Canadian Psychological Association have accused Cameron of misrepresenting social science research.
Stare 05-07-2009, 12:28   #9
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Lewaki mają swoich ekstremistów, to opozycja też
Stare 05-07-2009, 12:38   #10
KaT
General

Domyślnie

Ta, a u was murzynów biją. Nie podałeś jeszcze chyba w historii żadnego prawdziwego argumentu na potwierdzenie tego typu teorii. Tak to już jest z prawicowymi gazetami, że umieją tylko bezmyślnie zrobić ctrl-c, ctrl-v jak tylko znajdą w sieci psychola homofoba o zbieżnych poglądach, a potem brzoza to wkleja na aa.pl...

Ostatnio edytowany przez KaT : 05-07-2009 o 12:42
KaT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2009, 16:05   #11
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
Ta, a u was murzynów biją. Nie podałeś jeszcze chyba w historii żadnego prawdziwego argumentu na potwierdzenie tego typu teorii. Tak to już jest z prawicowymi gazetami, że umieją tylko bezmyślnie zrobić ctrl-c, ctrl-v jak tylko znajdą w sieci psychola homofoba o zbieżnych poglądach, a potem brzoza to wkleja na aa.pl...
Wkleja bo mi się spodobało. Dużo większe po"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ństwa lewica wymyśla

Podoba mi się tekst "Tak to już jest z prawicowymi gazetami". Równie dobrze ja mogę napisać "Tak to już jest z gazetami na literę P. Piszą ciągle o grypie a ilość sylab dotyczących trzęsień ziemii jest równa zero.". Za tą różnicą, że Twoja teza dot. gazet prawicowych trudniejsza do udowodnienia

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 05-07-2009 o 16:08
Stare 05-07-2009, 17:21   #12
Frysiek
General

Domyślnie

pijak, złodziej i do tego gej! :F

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-07-2009, 19:15   #13
pitraq
General

Domyślnie

Lewica jest fajna, dobra i miła... tych co się z nimi nie zgadzali wcale nie bili tylko wysyłali ich do miłych i przyjaznych obozów reedukacyjnych
Stare 05-07-2009, 23:13   #14
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Za tą różnicą, że Twoja teza dot. gazet prawicowych trudniejsza do udowodnienia
Dowolny artykuł w tonie "UE to zuo i chce nam tylnymi drzwiami wprowadzić relatywizm moralny/kulturę smierci" obnażający rzekome debilizmy wytropione przez dzielnych redaktorów. Były już historie o zakazach mówienia mama i tata itp bzdety, które polska prawicowa prasa łyka bez mrugnięcia skoro jest zgodne z ich homofobiczną linią.

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Lewica jest fajna, dobra i miła... tych co się z nimi nie zgadzali wcale nie bili tylko wysyłali ich do miłych i przyjaznych obozów reedukacyjnych
Która lewica konkretnie? Rozróżniasz w ogóle jakieś odcienie poza czarnym i białym?
Stare 05-08-2009, 08:28   #15
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Dowolny artykuł w tonie "UE to zuo i chce nam tylnymi drzwiami wprowadzić relatywizm moralny/kulturę smierci" obnażający rzekome debilizmy wytropione przez dzielnych redaktorów. Były już historie o zakazach mówienia mama i tata itp bzdety, które polska prawicowa prasa łyka bez mrugnięcia skoro jest zgodne z ich homofobiczną linią.
Możesz teraz prześmiewać, ale jak się gejostwo rozzuchwali i przyzwyczai nas do pewnych zjawisk, to przyjdzie i temat zakazu mówienia "mama i tata". Tak te procesy wyglądają i jak ktoś chce czemuś przeciwdziałać, to musi to robić odpowiednio wcześnie.

Ja mogę podać z kolei przykład jak to Wybiórcza wytropiła rasistę w postaci prezydenta Stalowej Woli, który nie chce obcokrajowców w drużynie koszykarskiej. Dla mnie to jest z kolei totalny debilizm i sianie paniki, straszenie rasizmem, faszyzmem, kaczyzmem i czym tam jeszcze.

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 05-08-2009 o 08:30
Stare 05-08-2009, 09:48   #16
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Możesz teraz prześmiewać, ale jak się gejostwo rozzuchwali i przyzwyczai nas do pewnych zjawisk, to przyjdzie i temat zakazu mówienia "mama i tata". Tak te procesy wyglądają i jak ktoś chce czemuś przeciwdziałać, to musi to robić odpowiednio wcześnie.
Koniec świata faktycznie. Kolorowi na ten przykład tak się rozzuchwalili, że już nawet białe kobiety za żony biorą

Skoro nie potrafisz wykazać przyczynowości pomiędzy "rozzuchwaleniem" a jakimkolwiek zakazem(póki co nawet nie zdefiniowałeś co masz przez to na myśli), to nie ośmieszaj się takimi stwierdzeniami. Żadnego geja pewnie osobiście nie znasz ale za to doskonale wiesz, czego taki gość może chcieć najbardziej - zakazywać mówienia "mama/tata".

Na pocieszenie mam dobrą wiadomość - homofobię można leczyć.

Cytat:
Ja mogę podać z kolei przykład jak to Wybiórcza wytropiła rasistę w postaci prezydenta Stalowej Woli, który nie chce obcokrajowców w drużynie koszykarskiej. Dla mnie to jest z kolei totalny debilizm i sianie paniki, straszenie rasizmem, faszyzmem, kaczyzmem i czym tam jeszcze.
Link? Czy ja się, mylę czy też może konstytucja tego kraju zabrania tego typu dyskryminacji? Co w tym dziwnego, że GW o tym napisało? Rozumiem, że prawdziwie polskie wydawnictwa celowo przemilczają rasizm w wykonaniu urzędnika państwowego?
Stare 05-08-2009, 10:33   #17
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Koniec świata faktycznie. Kolorowi na ten przykład tak się rozzuchwalili, że już nawet białe kobiety za żony biorą

Skoro nie potrafisz wykazać przyczynowości pomiędzy "rozzuchwaleniem" a jakimkolwiek zakazem(póki co nawet nie zdefiniowałeś co masz przez to na myśli), to nie ośmieszaj się takimi stwierdzeniami. Żadnego geja pewnie osobiście nie znasz ale za to doskonale wiesz, czego taki gość może chcieć najbardziej - zakazywać mówienia "mama/tata".

Na pocieszenie mam dobrą wiadomość - homofobię można leczyć.
Nie znam też osobiście żadnego polityka a o polityce, jak każdy, rozmawiam. Nie mówimy o gejach jako o jednostkach, ale o procesach społecznych. Myślałem, że to oczywiste.

Cytat:
Link? Czy ja się, mylę czy też może konstytucja tego kraju zabrania tego typu dyskryminacji? Co w tym dziwnego, że GW o tym napisało? Rozumiem, że prawdziwie polskie wydawnictwa celowo przemilczają rasizm w wykonaniu urzędnika państwowego?
No i się mylisz, bo są przepisy nakazujące, żeby m.in. grał przez cały mecz jakiś Polak czy coś w tym rodzaju. To raz. A dwa jest też coś takiego jak ochrona rynku pracy. Nie możesz sobie tak po prostu pojechać do Niemiec i się gdzieś zatrudnić. Czy GW o tym pisze jako o skandalu? A przecież to się dzieje na dużo większą skalę.

Reasumując: prasa lewacka pompuje ludziom w umysły dużo większe absurdy.
Stare 05-08-2009, 11:18   #18
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Nie znam też osobiście żadnego polityka a o polityce, jak każdy, rozmawiam. Nie mówimy o gejach jako o jednostkach, ale o procesach społecznych. Myślałem, że to oczywiste.
Po pierwsze co ma zawód do orientacji seksualnej? Po drugie skąd w takim razie jesteś ekspertem od procesów społecznych dotyczących grupy, której żadnego przedstawiciela nawet nie poznałeś? Cały czas argumentujesz w oparciu o swoją projekcję odnoście zagrożeń, które niesie homoseksualizm, a nie o w oparciu o konkretne fakty.

Cytat:
No i się mylisz, bo są przepisy nakazujące, żeby m.in. grał przez cały mecz jakiś Polak czy coś w tym rodzaju. To raz. A dwa jest też coś takiego jak ochrona rynku pracy. Nie możesz sobie tak po prostu pojechać do Niemiec i się gdzieś zatrudnić. Czy GW o tym pisze jako o skandalu? A przecież to się dzieje na dużo większą skalę.

Reasumując: prasa lewacka pompuje ludziom w umysły dużo większe absurdy.
Znasz jakiś akt prawny nadrzędny w stosunku do konstytucji? Chętnie się z nim zapoznam. Czujesz w ogóle różnicę pomiędzy "nie chce obcokrajowców w drużynie koszykarskiej" a tworzeniem drużyny bez Polaka w składzie? Cała dyskusja o kant dupy potłuc, bo ty coś słyszałeś ale już zdaje się nie pamiętasz dokładnie co i zaraz będzie efekt jak w radiu Erewań. Znajdź artykuł to będziemy kontynuować dyskusję w oparciu o fakty.
Stare 05-08-2009, 11:50   #19
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Po pierwsze co ma zawód do orientacji seksualnej? Po drugie skąd w takim razie jesteś ekspertem od procesów społecznych dotyczących grupy, której żadnego przedstawiciela nawet nie poznałeś? Cały czas argumentujesz w oparciu o swoją projekcję odnoście zagrożeń, które niesie homoseksualizm, a nie o w oparciu o konkretne fakty.
Spróbuję inaczej: czy trzeba znać polityka, żeby rozmawiać o polityce? Chodzi o NORMY SPOŁECZNE, o wynikające z nich prawo. A nie o dyskusję czy geje są dajmy na to sympatycznymi ludźmi.

Cytat:
Znasz jakiś akt prawny nadrzędny w stosunku do konstytucji? Chętnie się z nim zapoznam. Czujesz w ogóle różnicę pomiędzy "nie chce obcokrajowców w drużynie koszykarskiej" a tworzeniem drużyny bez Polaka w składzie? Cała dyskusja o kant dupy potłuc, bo ty coś słyszałeś ale już zdaje się nie pamiętasz dokładnie co i zaraz będzie efekt jak w radiu Erewań. Znajdź artykuł to będziemy kontynuować dyskusję w oparciu o fakty.
Nie chce mi się. Chodzi o to, że prezydent nie chce dawać kasy z miastowej kasy. Tu można dyskutowac czy ma prawo stawiać takie warunki, gdy nie rozporządza własnymi pieniędzmi.

Ale różnica między zakazem gry obcokrajowców a nakazem gry Polaka to tylko kwestia skali tego samego zjawiska. I podobnie jest z gejami i ich roszczeniami.
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Jak najszybciej powinno się ograniczyć liczbę lotów, zmniejszyć ilość pasów startowych, zacząć zamykać całe lotniska – uważa George Monbiot, jeden z radykalnych brytyjskich ekologów.
Debili po lewej stronie to jednak nie brakuje

http://www.rp.pl/artykul/9129,302124...na_slonce.html

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 05-08-2009 o 11:50 Powód: Autołączenie postów
Stare 05-08-2009, 13:33   #20
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Spróbuję inaczej: czy trzeba znać polityka, żeby rozmawiać o polityce? Chodzi o NORMY SPOŁECZNE, o wynikające z nich prawo. A nie o dyskusję czy geje są dajmy na to sympatycznymi ludźmi.
Powtarzam - co ma zawód do orientacji? Lekarzem nie jesteś(choć jakiego na pewno znasz) ale dziwnym trafem o medycznych metodach walki z wirusem grupy nie dyskutujesz...

W Polsce normą są obszczane windy, dziurawe drogi, jedna linia metra budowana 20 lat i pijani kierowcy i co z tego wynika? To ja już wolę cywilizację śmierci i jej dobrobyt Czy normą społeczną jest dyskryminacja? Skąd w ogóle przypuszczenie, że prawo wynika bezpośrednio z jakichś norm? A z czyich norm ma ono niby wynikać? Istnieją jakieś jedne uniwersalne?

Podaj jakikolwiek ARGUMENT na poparcie swoich tez o zuchwalstwie homoseksualistów i dlaczego są one nieuprawnione?

Cytat:
Nie chce mi się. Chodzi o to, że prezydent nie chce dawać kasy z miastowej kasy. Tu można dyskutowac czy ma prawo stawiać takie warunki, gdy nie rozporządza własnymi pieniędzmi.
No to sprawdź najpierw co to za klub, co to go sponsorują z kasy jakiegoś miasta.

Cytat:
Ale różnica między zakazem gry obcokrajowców a nakazem gry Polaka to tylko kwestia skali tego samego zjawiska. I podobnie jest z gejami i ich roszczeniami.
Z żadnego z tych postulatów nie wynika drugi, wiec nie wiem o jakim zjawisku mówisz. Co mają do tego geje to już w ogóle jaki kosmos.

Cytat:
Debili po lewej stronie to jednak nie brakuje

http://www.rp.pl/artykul/9129,302124...na_slonce.html
Widzę, że na inżynierii lotniczej też się znać nie musisz, żeby coś skrytykować.
Stare 05-08-2009, 14:54   #21
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Powtarzam - co ma zawód do orientacji? Lekarzem nie jesteś(choć jakiego na pewno znasz) ale dziwnym trafem o medycznych metodach walki z wirusem grupy nie dyskutujesz...

W Polsce normą są obszczane windy, dziurawe drogi, jedna linia metra budowana 20 lat i pijani kierowcy i co z tego wynika? To ja już wolę cywilizację śmierci i jej dobrobyt Czy normą społeczną jest dyskryminacja? Skąd w ogóle przypuszczenie, że prawo wynika bezpośrednio z jakichś norm? A z czyich norm ma ono niby wynikać? Istnieją jakieś jedne uniwersalne?

Podaj jakikolwiek ARGUMENT na poparcie swoich tez o zuchwalstwie homoseksualistów i dlaczego są one nieuprawnione?
Hehe widzę że nie kumasz. No to jeszcze inaczej. Przestępcy żadnego też nie znam, ale o przestępczości rozmawiam. Capisci?

A geje chcą adoptować dzieci i to jest nieuprawnione, bo mi się nie podoba. A uzasadniać to ja to mogę na różne sposoby, ale nie będę uzasadniał, bo i tak Cię nie przekonam.
Cytat:
No to sprawdź najpierw co to za klub, co to go sponsorują z kasy jakiegoś miasta.
Stalowa Wola jest jedna. I co to ma do rzeczy?
Cytat:
Z żadnego z tych postulatów nie wynika drugi, wiec nie wiem o jakim zjawisku mówisz. Co mają do tego geje to już w ogóle jaki kosmos.
Wyśpij się alboco, bo najprostszych rzeczy nie kumasz. Zjawisko = ograniczanie dostępu obcokrajowcom. Forma łagodna = jeden Polak w składzie. Forma skrajniejsza = żadnego obcokrajowca w składzie.

Drugie zjawisko = polityczna aktywność gejów (po Twojemu: walka o swoje prawa). Forma łagodna = np. chodzenie za rękę w miejscach publicznych. Forma skrajna = adopcja.

Capisci?
Cytat:
Widzę, że na inżynierii lotniczej też się znać nie musisz, żeby coś skrytykować.
Na pewno zna się na niej jakiś ekolog, który wczoraj wyszedł z lasu.
Stare 05-08-2009, 15:46   #22
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Hehe widzę że nie kumasz. No to jeszcze inaczej. Przestępcy żadnego też nie znam, ale o przestępczości rozmawiam. Capisci?
Widzę, że nie kumasz, bo powtarzasz trzeci raz to samo i w dalszym ciągu nie podałeś żadnego przykładu odnośnie pierwotnego stwierdzenie o rozzuchwaleniu homoseksualistów.

Cytat:
A geje chcą adoptować dzieci i to jest nieuprawnione, bo mi się nie podoba. A uzasadniać to ja to mogę na różne sposoby, ale nie będę uzasadniał, bo i tak Cię nie przekonam.
Stalowa Wola jest jedna. I co to ma do rzeczy?
A kogo obchodzi co się Tobie podoba lub nie? Od kiedy to uprawnione jest tylko co to się podoba wszystkim? Nie będziesz uzasadniał, bo nie masz argumentów.

Cytat:
Wyśpij się alboco, bo najprostszych rzeczy nie kumasz. Zjawisko = ograniczanie dostępu obcokrajowcom. Forma łagodna = jeden Polak w składzie. Forma skrajniejsza = żadnego obcokrajowca w składzie.
Napisałeś coś zupełnie innego, a teraz od czapy się tłumaczysz. Dyskusja była o rzekomym doszukiwaniu się na siłę rasizmu, więc lepiej się wyśpij, bo już Ci się mieszają zakazy, nakazy i zjawiska.

Cytat:
Drugie zjawisko = polityczna aktywność gejów (po Twojemu: walka o swoje prawa). Forma łagodna = np. chodzenie za rękę w miejscach publicznych. Forma skrajna = adopcja.

Capisci?
Na pewno zna się na niej jakiś ekolog, który wczoraj wyszedł z lasu.
Aha, czyli to owe rozwydrzenie to polityczna aktywność manifestowana chodzeniem za rękę w miejscach publicznych. I ten skrót myślowy prowadzący od chodzenia za rękę do adopcji dzieci - po prostu mistrzostwo świata. Rozumiem, że heteryk jak idzie z dziewczyną to także prowadzi aktywność polityczną i bezwstydnie manifestuje swoją orientację?
Stare 05-08-2009, 18:28   #23
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Widzę, że nie kumasz, bo powtarzasz trzeci raz to samo i w dalszym ciągu nie podałeś żadnego przykładu odnośnie pierwotnego stwierdzenie o rozzuchwaleniu homoseksualistów.
A kogo obchodzi co się Tobie podoba lub nie? Od kiedy to uprawnione jest tylko co to się podoba wszystkim? Nie będziesz uzasadniał, bo nie masz argumentów.
To nie jest kwestia argumentów, tylko kwestia tego co uważamy za słuszne. Nie ma OBIEKTYWNYCH argumentów za tym, żeby geje adoptowały dzieci lub nie. Ale uprawnione jest to, co społeczeństwo uzna za stosowne a ja mam prawo walczyć, żeby to co mi się nie podoba, uprawnione nie było.

Cytat:
Napisałeś coś zupełnie innego, a teraz od czapy się tłumaczysz. Dyskusja była o rzekomym doszukiwaniu się na siłę rasizmu, więc lepiej się wyśpij, bo już Ci się mieszają zakazy, nakazy i zjawiska.
Pytałeś o jakie zjawisko mi chodzi, więc odpowiedziałem. A teraz piszesz, że coś mi się niby myli Nie napisałem "czegoś innego", tylko to samo ująłem inaczej, żeby umożliwić Ci zrozumienie. A Ty zamiast przeczytać uważnie i spróbować zrozumieć, wysuwasz jakieś bzdurne pseudoargumenty, że napisałem coś innego Zestawiłem ze sobą dwa zjawiska. Wiesz co to analogia? Czy może w bankach uczą tylko jak wychwalać ichniejszy system bankowy a z samodzielnym myśleniem na bakier?

Cytat:
Aha, czyli to owe rozwydrzenie to polityczna aktywność manifestowana chodzeniem za rękę w miejscach publicznych. I ten skrót myślowy prowadzący od chodzenia za rękę do adopcji dzieci - po prostu mistrzostwo świata. Rozumiem, że heteryk jak idzie z dziewczyną to także prowadzi aktywność polityczną i bezwstydnie manifestuje swoją orientację?
Uczepiłeś się przykładu. Niech będzie, że nie chodzi o chedzenie za rękę, bo tego nie można zakazać, tylko dajmy na to związki małżeńskie.
Stare 05-08-2009, 21:24   #24
pitraq
General

Domyślnie

Cytat:
No widzisz a Ty znasz inne odcienie?
Z góry oceniasz i zrobiłeś dokładnie to co ja

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania