Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w świecie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-26-2008, 18:55   #1
wyclef+brzoza
General

Domyślnie Kto rządzi światem...?

Ten kto ma pieniądze. A kto ma pieniądze?

http://hotnews.pl/artpolska-1311.html

^^
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-26-2008, 19:02   #2
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Żydzi i Masoni żądzą światem
Stare 10-29-2008, 06:30   #3
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

No niektórzy z nich nawet otwarcie się do tego przyznają, jak pokazuje ten filmik. Znaczy że pieniądze mają i wykupują wszystko. Tak przy okazji warto wspomnieć, że takie kryzysy jak obecnie sprzyjają takiemu wykupowaniu.
Stare 11-04-2008, 11:38   #4
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Wyclef, to nie chodzilo o to, ze panstwo Izrael jako takie wykupuje, tylko po prostu wieksze banki wykupuja te mniejsze, z ich dlugami. A to, ze ten wiekszy bank jest praktycznie prowadzony przez Żydow (niezaleznie od tego gdzie mieszkaja to i tak maja obywatelstwo Izraela, przynajmniej tak pamietam) to juz zupelnie inna sprawa. Rownie dobrze moglby powiedziec, ze maja system sadowy usa w garsci, przeciez wiekszosc firm prawniczych w ny to firmy zalozone i prowadzone przez Żydów.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-04-2008, 12:56   #5
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

3/4 Administracji w USA to Żydzi - spisek? Ja myślę, że oni po prostu nie są tak głupi jak Polacy tj. wyciągają wnioski z historii i co ważne, umieją ze sobą współpracować a nie kopać pod sobą dołki jak to u nas najczęściej ma miejsce. Zresztą Żydzi amerykańscy to w dużej części społeczność laicka i nie mająca za wiele wspólnego z Żydami z Izreala(no może poza wspólnymi przodkami), chociażby ze względu na zupełnie inne realia geopolityczne.
Stare 11-04-2008, 20:01   #6
Czullo
Guest

Domyślnie

Nie wiem czemu każdy się tak czepił tych żydów, "żydzi rządzą światem" itd... no i niech sobie rządzą, widocznie maja do tego leb, skoro rządzą oni, a nie murzyny z Burkina Faso, zresztą kto broni innej nacji rządzić światem ? nikt, no wiec do roboty Polacy !
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-05-2008, 11:37   #7
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

dobra ta stronka, a Andrzej z Kalifornii jest megas

nie wiem co ma do tego narodowosc/rasa/wyznanie. .... ludzie sa poprostu pazerni z natury i tyle, a to ze znajacy sie na ekonomice juz dawno wiedzieli ze duze banki kupia male itp. to teraz widac, a ze majacy $ powielaja swoje fortuny jeszcze szybciej ....

Ostatnio edytowany przez kaktus : 11-05-2008 o 11:42
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-05-2008, 16:31   #8
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
3/4 Administracji w USA to Żydzi - spisek? Ja myślę, że oni po prostu nie są tak głupi jak Polacy tj. wyciągają wnioski z historii i co ważne, umieją ze sobą współpracować a nie kopać pod sobą dołki jak to u nas najczęściej ma miejsce. Zresztą Żydzi amerykańscy to w dużej części społeczność laicka i nie mająca za wiele wspólnego z Żydami z Izreala(no może poza wspólnymi przodkami), chociażby ze względu na zupełnie inne realia geopolityczne.
współpracować wyciągać wnioski dług wewnętrzny USA to setki BILIONÓW $$, zewnętrzny dziesiątki tysięcy bilionów.
To są prywatne interesy, żerowanie na ogromniej populacji USA. Amerykanie każdego dnia są okłamywani, rąbani w dupę przez rząd i korporacje. Uzależnieni od kredytów, wygodnego stylu życia.
Najgorsze jest to że bardzo szybko ta kultura przenika do europy.

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 11-05-2008 o 16:36
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-05-2008, 19:08   #9
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Przecież ja to napisałem o obywatelach USA pochodzenia żydowskiego ogólnie, a nie o administracji. Tego, że się jako nacja nawzajem wspierają żyjąc w diasporach chyba argumentować nie muszę
Stare 11-13-2008, 11:37   #10
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Czyli się zgadzamy, że "rządzą światem". Tylko nie wiem czy nie ma w tym nic złego. Ja bym wolał, żeby rządzili Polacy, bo dbali by o interesy nie żydowskie, tylko polskie. Choć mam świadomość, że gdyby to było możliwe... to tak by właśnie było
Cytat:
Napisał ^HiS^ Zobacz Wiadomość
współpracować wyciągać wnioski dług wewnętrzny USA to setki BILIONÓW $$, zewnętrzny dziesiątki tysięcy bilionów.
To są prywatne interesy, żerowanie na ogromniej populacji USA. Amerykanie każdego dnia są okłamywani, rąbani w dupę przez rząd i korporacje. Uzależnieni od kredytów, wygodnego stylu życia.
Najgorsze jest to że bardzo szybko ta kultura przenika do europy.
No i to jest dowód na to, że ci co trzymają kasę i pociągają za sznurki nie dbają o interesy obywateli amerykańskich. Bo że nie dbają o interesy USA, to oczywiste patrz. ochrona państwa Izrael, która się stanom raczej politycznie nie opłaca. Tak samo jak nas wykupią, to nie będą dbać o nasze interesy.
Stare 11-13-2008, 16:10   #11
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Prawda jest taka że Izrael w końcu zniknie. Myślę że ogromną rolę odegra tu demografia.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania