Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-14-2005, 08:50   #1
NyG@.pl
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do NyG@.pl
Domyślnie Lepiej wyrzucic czy schowac ??

Pisze tego posta bo jestem ciekaw jak inni sie zachowuja w nie oczekiwanej sytuacji Wyglada to tak:
Jestescie gdzies na mapie(obojetnie jakiej) i jak to w AA strzelacie sie z op4'ami. W pewnym momencie chcecie rzucic flasha(lub granat). Wybiega wam op4! I co teraz robicie? (oczywiscie wiekszosc ucieka ) Czy lepiej rzucic tego flasha czy moze go schowac ? Jak sadzicie, co z tych dwoch rzeczy jest szybsze ? Widzialem rozne zachowania i ciekawe zakoncze (konczace sie przewaznie smiercia )
Thx za opd

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-14-2005, 09:07   #2
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Nieraz robie szybkie gotowanie flasha i ciach pod nasze nogi Obydwoje slepi i nie widzac nic - wycofuje sie po omacku, czekajac na wsparcie.
Koniecznie nalezy wypruc jeden magazynek na slepo
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 09:14   #3
Vecchio_PL
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do Vecchio_PL
Domyślnie

lol normalnie to bym chyba zjechał w zaświaty ze starchu samego... a w grze to zwykle rzucam i staram sie strzelać i (czego sam nie pochwalam-w tym wypadku wyjątkowo)-skacze a co mam zrobić innego :/.
w sumie to tak jak karny w piłce nożnej(czyli 10 do 90% dla Ciebie), no chyba że sie jest Jurkiem Dudkiem, ale w AA sie tańczyć przed wrogiem nie da...
Stare 06-14-2005, 10:26   #4
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vecchio_PL
, ale w AA sie tańczyć przed wrogiem nie da...
Oj mylisz sie i to bardzo
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 10:43   #5
enclave.Bielmo
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do enclave.Bielmo Wyślij wiadomość przez Yahoo do enclave.Bielmo
Domyślnie

popieram Bartolusa, wczoraj gralem na CSARZE op4 szył do mnie z RPK ja byłem na reloadzie, szybkie podskoki, bieganie wokół niego, uniki i co ? Zabrakło mu amunicji, a zadał mi -krople-... fakt że nei był to op4 wybitny, ale to tak apropo tanczenia...
enclave.Bielmo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 10:59   #6
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Frag do reki, gotowanie i kamikadze
I tak mi tracker nie liczy, a dla zabawy fajny efekt
Tylko czasem granat wybucha w rece zabija mnie a przeciwnik pol metra ode mnie biegnie dalej
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 11:08   #7
Frysiek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bielmo
popieram Bartolusa, wczoraj gralem na CSARZE op4 szył do mnie z RPK ja byłem na reloadzie, szybkie podskoki, bieganie wokół niego, uniki i co ? Zabrakło mu amunicji, a zadał mi -krople-... fakt że nei był to op4 wybitny, ale to tak apropo tanczenia...
albo ja się oduczyłem tańczyć, albo to 2.4 bardzo trudno się bioderkami rusza... szczególnie close combat =)
średnio wytrzymuje 10 kul... reszta wchodzi w me ciało

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 13:11   #8
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

tez mi sie tak wydaje kiedys mozna bylo dluga chwile walczyc z wrogiem unikając kul teraz zazwyczaj to tylko chwilka
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 13:23   #9
Pietrek
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez AIM do Pietrek Wyślij wiadomość przez MSN do Pietrek Wyślij wiadomość przez Yahoo do Pietrek
Domyślnie

i dobrze, przeciez w realnej walce bys sobie nie potanczyl ba nawet nie robilbys cos takiego jak chodzenie na boki i kucanie w tym samym momencie, tylko albo bys szybko wbiegl albo czekal za winklem,
To sie nazywa kolejny krok do reala
Stare 06-14-2005, 13:24   #10
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Moze i dobrze,ale tak powinno byc od poczatku,a nie ze ja sie po prawie 2 latach gry musze przestawiac na inny styl
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 13:25   #11
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

moze i tak ale mnie nie chodzi o realizm tylko o przyjemnosć z gry poprostu kiedys gralo sie duzo ciekawiej, gra byla bardziej emocjonująca choc to tylko moje odczucia :wink:
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-15-2005, 02:11   #12
TheGreenStorm
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do TheGreenStorm
Domyślnie

Tutaj wiele zależy od sytuacji. Flasha zawsze opłaca się rzucić bo się robią równe szanse a rannego flashem można zabić (zaleta szybko wybucha). Ze zwykłym granatem to tak w 95% wyciągam zawleczkę a w 55% grzeję odrazu po wyciągnięciu więc nie da się ich już schować. Na otwartym terenie gdzie nie mam szans ucieczki to dbam o to aby nie zginąć samemu a jak mam się gdzie schować to rzucam byle gdzie aby szybciej dostać karabin do łapy.
Ale ja jeszcze noob jestem więc pewnie istieją lepsze metody
Stare 06-15-2005, 04:04   #13
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Najelepiej jak pisał cola probowac rzucic Ale czasem masz wystarczajaco czasu - bo jak napsiales op4 wybiega - to porpstu rzucasdz mu w twarz i konczysz ACha jak jest slepy i stoi w miejscu to prosze podejsc i jedna kulka - humanitarnie dopelnic dzieła.
Stare 06-15-2005, 22:41   #14
Mad_Medic
General

Domyślnie

A tam zaraz humanitarnie... TO JEST WOJNA ŻOŁNIERZU! Frag Nada mu pod nogi i cały magazynek w opadający zezwłok - tak dla pewności. Można też podeptać mu twarz w ramach Coupe de Grace
Humanitarnie, to można chorego chomika potraktować... a nie Op4a złego, co na życie nasze i system podatkowy RP nastawał
Stare 06-15-2005, 23:33   #15
NeMoŻliWy
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał B@RTOLU$
Moze i dobrze,ale tak powinno byc od poczatku,a nie ze ja sie po prawie 2 latach gry musze przestawiac na inny styl
Bartolus jaki FREESTYLE

BÓG - HONOR - CRACOVIA
NeMoŻliWy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-16-2005, 07:31   #16
KOY@S_{Hooligans}
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do KOY@S_{Hooligans}
Domyślnie

Ja tez w takich sytuacjach wale slepaka czy nada pod nogi bron w reke i niech sie dzieje co chce byle zdazyc go zabic.
Stare 06-16-2005, 19:56   #17
NeMoŻliWy
Lieutenant Colonel

Domyślnie

OT:a w wersji 2,4 nie dostaliscie aimbota na granata i flesha w promocji

macie chyba jakas okrojiona wersje heeheh

najlepsza metoda rzucic i modlic sie do boga ze jak zalapiesz obraz op4 bedzie plecami do ciebie

BÓG - HONOR - CRACOVIA
NeMoŻliWy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2005, 06:49   #18
tomas1941
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do tomas1941
Domyślnie

Mnie tak kiedys na moście złapali na środku z dobrze już podgotowanym granatem, a że było ich kilku to dla zabawy wbiegłem pomiędzy nich ale się zdziwili, hehe
tomas1941 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2005, 10:23   #19
javelin
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do javelin
Domyślnie

Kamikaze to dość częste zjawisko Niejeden raz widziałem w defie takich, co na samym początku ryndy biegli na drugą stronę mostu gotując granat i tłukli połowę assaultu.

Słucham sobie teraz:

javelin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2005, 22:29   #20
Mad_Medic
General

Domyślnie

Kamikaze to ciekawa opcja zakończenia nieciekawej sytuacji.
Czasem, jak mam już wyjść, a np zaczałe się już runda, wyrzucam całą broń, zostawiam sobie jeden nad i RUN FOREST RUN
Ostatnio na BSE, jako snajper, musiałem już iść. Zostawiłem M24 kumplowi z teamu, pistolecik w łapę i biegiem po ridgu... Na E hill załatwiłem dwóch - chyba cudem i dizęki przeczakaniu serii za pniem drzewa... trzeciego blisko tunelu, chował się w samotnym drzewku po lewej stronie. Potem odeszłem w kuli ognia z 203-ki Calkiem ciekawe zakończenie rundy...
BTW- nowy pistolet jest boski...
Stare 06-20-2005, 12:25   #21
Vecchio_PL
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do Vecchio_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał B@RTOLU$
Cytat:
Napisał Vecchio_PL
, ale w AA sie tańczyć przed wrogiem nie da...
Oj mylisz sie i to bardzo
no moze sie i troche da tańczyć, ale jak pisza poprzednicy nieco ciężej... poza tym co to za przyjemność w tak bardzo realnej grze skakać, nienawidze tego. fakt kurcze jest to jakis sposób czasem, ale juz wole dostać niż tracic przyjemność z gry fikołkami... pewnie 3/4 ludzi mysli inaczej ale ja mam gdzieś Fr itd. :wink:
Stare 02-13-2006, 21:54   #22
-[STAR]-SQNik-[A]
Corporal

Domyślnie

To zalezy od sytuacji ja jezeli mam flasha w rece i jestesmy na otwartym polu to chwile gotuje robie w tym czasie unik w bok i rzucam za kolesia tak zeby go oslepilo a mnie tylko troche "przyciemnilo" obraz po czym go zabijam...ale trzeba troche porzucac flashami zeby mniej wiecej poznac ich zasieg a jezeli mam granacik w rece (zakladam ze jestesmy kilka metrow od siebie) to rzucam przeciwnikowi pod nogi (nie wazne czy juz podgrzany czy nie, a nawet lepiej gdy nie jest) po czym biegne "na chama" w jego strone on wtedy zazwyczaj przestaje strzelac i dba o wlasna skure sprintujac przed siebie ( no bo jak juz obok niego przebiegles, a kolo wie ze ma granat pod nogami to nie bedzie sie obracal i strzelal do ciebie tym bardziej ze on zazwyczaj nie ma pojecia kiedy granat wybuchnie)
Dobrym rozwiazaniem jest rzucenie nade'a na ziemie za pomoca bacspace po prostu bez odbezpieczania ,kolo moze sie nie skapnac iz ty nie wyciagnales zawleczki i moze zaczac uciekac a ty mu wtedy kulke miedzy oczy albo w d..ę (zalezy od sytuacji) po czym bierzesz granat spowrotem do inventory...

Co Wy na to?
-[STAR]-SQNik-[A] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-14-2006, 05:29   #23
heavy_puchatek
Brigadier General

Domyślnie

Backspace na polu walki fajnie, tylko trzeba mieć niezły refleks w pomyślunku No i nie każdy ucieka.
heavy_puchatek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-14-2006, 21:58   #24
Killer
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do Killer
Domyślnie

moim zdaniem zalezy od sytuacji, pozycji op4a i innych, ja osobiscie tluke flashem w skurczybyka i tyle o przeprszam, tluklem ... czas przeszly bom weteran ... :/
Stare 03-11-2006, 14:26   #25
Georg_PL
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez ICQ do Georg_PL
Domyślnie

A ja raczej bym rzucił tego flasha ale tak jak powiedział kolega wyżej wszystko zależy od sytyacji!
Georg_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2006, 12:50   #26
Sebastianick
Corporal

Domyślnie

A tak co do flashów...

Kiedyś miałem wesołą sytuację związaną z nimi na Pipeline. Mianowicie podchodziłem sam zaraz na początku rundy do głównych drzwi. Reszta drużyny gdzieś się rozlazła. Stanałem pod drzwiami i otworzyłem. Idealnie w chwili całkowitego otwarcia się drzwi na ich progu wylądowały ze cztery(!) flesze. Zdążyłem instyktownie się odwrócić. Pierwszy z nich tylko mi przyciemnił obraz, ale reszta oślepiła. Udało mi się na oślep do ściany doczołgać. Leżałem tak dłuższą chwilę. Gdy obraz zaczął się rozjaśniać, okazało się, że tuż przed moim oczami leży odbezpieczony granat. Dalej chyba nie muszę opowiadać. [/i]
Sebastianick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2006, 12:53   #27
DeX
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do DeX
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebastianick
A tak co do flashów...

Kiedyś miałem wesołą sytuację związaną z nimi na Pipeline. Mianowicie podchodziłem sam zaraz na początku rundy do głównych drzwi. Reszta drużyny gdzieś się rozlazła. Stanałem pod drzwiami i otworzyłem. Idealnie w chwili całkowitego otwarcia się drzwi na ich progu wylądowały ze cztery(!) flesze. Zdążyłem instyktownie się odwrócić. Pierwszy z nich tylko mi przyciemnił obraz, ale reszta oślepiła. Udało mi się na oślep do ściany doczołgać. Leżałem tak dłuższą chwilę. Gdy obraz zaczął się rozjaśniać, okazało się, że tuż przed moim oczami leży odbezpieczony granat. Dalej chyba nie muszę opowiadać. [/i]
Urzekla mnie twoja historia
DeX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2006, 13:11   #28
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebastianick
A tak co do flashów...

Ekscytująca powieść

PS. Zapraszam do tej lekturki.
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2006, 13:24   #29
Sebastianick
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Napisał DeX
Urzekla mnie twoja historia
Cytat:
Napisał [=PSF=
WiN32]
Ekscytująca powieść

PS. Zapraszam do tej lekturki.
Rozumiem, że to ironia...
Sebastianick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2006, 13:29   #30
MadDog
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do MadDog Wyślij wiadomość przez Yahoo do MadDog
Domyślnie

nie....skad....no co ty.....tak to odebrales?
to ciekawe doswiadczenie przeciez...mysle ze nikt z tego forum jeszcze tego nie przezyl...
MadDog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-01-2006, 09:03   #31
..PierWszy..
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez MSN do ..PierWszy.. Wyślij wiadomość przez Yahoo do ..PierWszy..
Domyślnie ;p

Ja prawei zawsze rzucam flesha pod nogi op4 i jak już jestem ślepy to rzucam jeszcze jednego ale po żucie odrazu sie odwracam (przynajmniej staram sie obruciĆ ^_^ ) no i czekam czekam czekam i albo jestem żywy albo zaraz gine albo... ktoś ginie z mojej albo z cudzej ręki A czasami jak dostane fleshem np w jakimś pomieszczeniu to rzucam dwa fleshe byle gdzie licząc że po4 dostał przynajmniej z jednego Nieraz jest beka jak "budze się" a przeciwnik gapi sie w ściane
Stare 04-01-2006, 09:44   #32
US ARMY member
Sergeant First Class

Domyślnie

Oczywiście że rzucić. Jak ma sie już pogotowanego to warto rzucić bo chować nie ma sensu skoro i tak wybuchnie przeciwnikowi w twarz[nam też może wybuchnąć hehe ] ale lepsze to niż dużo mniejsza szansa zanim przygotujemy broń.
US ARMY member jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania