Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Taktyki walki

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-19-2005, 16:37   #1
Lolek.
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Lolek.
Domyślnie Mountain Pass 4vs.4 - POMOCY!!!

Otoz wylosowala nam sie taka mapka na TWLu w trybie 4vs.4. Prosze o JAKIEKOLWIEK podpowiedzi dotyczace taktyki gry na tej mapie, bo od nas chyba nikt tam w zyciu nie gral, a mecz juz w piatek. Za wszystkie wskazowki bede wdzieczny.

[DD]LOL_Killer
Lolek. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-19-2005, 17:28   #2
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Zdobycie Central Peak [taka górka na środku mapy] to podstawa - bez tego nawet nie ma co marzyć o zwycięstwie. Musicie uważać na m16, ew. SAWa ostrzeliwującego was z DC [taka górka przy spawnie defa ]. Jak zdobędziecie CP to już połowa skucesu za wami. Później musicie tylko polegać na własnych umiejętnościach. Oczywiście mówiłem o ataku.

Jeżeli chodzi o DEF to też lepiej zajmijcie CP i postawcie jednego zioma przy spawnie, aby krył OBJ oraz nie pozwolił dobić się do niego ew. rusherowi z chasma [taki wązwóz ].

Na tą chwilę nic więcej mi do głowy nie przychodzi.
Stare 04-19-2005, 18:15   #3
Lolek.
First Lieutenant

Domyślnie

Spoko, spoko. Central Peak jest juz nasz. Hahaha.
Ktos ma jeszcze jakies wskazowki ?
Stare 04-19-2005, 18:29   #4
enclave.Bielmo
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do enclave.Bielmo Wyślij wiadomość przez Yahoo do enclave.Bielmo
Domyślnie

ja mam...
Przed tym meczem sie porządnie napier***my albo zjarajmy, bo jak dla mnie to nie ma sensu

Ta mapa to najgorsze gówno jakie kiedy kolwiek widziałem, ja mam tam wygrane 19 minut, op4a nie widziałęm a on mnie widział2 razy ( oczywiście 2 razy poległem ) tyle.

ale w sumie warto poznać nowe mapy....
enclave.Bielmo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2005, 18:40   #5
=Snoop=
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do =Snoop=
Domyślnie

@ Bielmo
"brałna" se przyjarajcie to dopiero bedziecie wymiatac
=Snoop= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2005, 23:00   #6
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Rece opadają, jak się czyta o kimś, kto ma 19 minut na jednej ze starych map, no ale trudno, mam dobry humor :wink:

Po pierwsze, skoro jest tak źle, jak mówicie, sugeruję pograć trochę na MP, żeby chociaź umieć odróznić op4'a od krzaka. Następnie dopracować ustawienia monitora i obrazu w grze (poeksperymentujcie z gammą i jasnością, czasem można trochę zwiększyć zasięg widzenia. I po trzecie...przy 4 vs 4 nie ma snajperów, a granatnik ma tylko atak. Dlatego ofiara, którą nim obdarzycie podczas gry w ataku powinna spooooro poćwiczyć w offline, tak, aby móc bez pudeł i zmarnowanych nadów trafiać za pierwszym razem na półki czy DP (walenie z 203 na CP to bym sobie darował, chyba, że ktoś z was perfekcyjnie opanuje dropshoty). I jeszcze jedno, dolinkę podczas ataku bym sobie darował, za łatwa jest do obstawienia i obrony, jesli ktoś zostanie tam zauwazony - można go od razu skreslić, bo jest ze wszystkich stron wystawiony jak na tarczy. To by było chyba na tyle, powodzenia w meczu, a na przyszość sugeruję chociaż liznąc po trochu każdą z map, bez tego nie ma co liczyć na dobre miejsce w TWL...
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2005, 00:14   #7
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bielmo
ja mam...
Przed tym meczem sie porządnie napier***my albo zjarajmy, bo jak dla mnie to nie ma sensu
Jak na l4f pytalem czy macie cos do palenia, to chcieliscie poczestowac mnie fajkami A na pytanie czy ktos jara, bylo niee

Kaczuchy
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2005, 18:05   #8
enclave.Bielmo
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do enclave.Bielmo Wyślij wiadomość przez Yahoo do enclave.Bielmo
Domyślnie

A propo wypowiedzi shotera. Co mnie obchodzi to że mountain pass to jedna ze straszych map? Czy ja nie mam co robić z czasem tylko leżeć jak świnia podczas godów gdzieś pod jakimś ośnieżonym drzewkiem i patrzeć czy pod 3 krzakiem od lewej na północ nie ma innego leżącego prosiaka np, z M203.
Po co mi to ?
Wole wejść na nową mapke taką jak np. Urban Assault i takie leżące np, na spawnie świnki poprzewierać moją ARą poprzez odbyt aż do samego ryja, to sprawia mi o wiele większą przyjemność... (pisząć to nie miałem dobregto humoru)

A co do mountain passa, to dzisiaj udało mi sie załadować tam fragreat 13 fakt, leżałem jak świnia pod drzewkiem i strzelałem sobie z mojej wypasionej M16 singlowymi strzałami aż op4y zpierdzialały

Dalej jednak mapka ta ma nie ma miejsca w moim sercu... po prostu za dużo leżenia za mało akcji...

pzdr [DD]Bielmo
Stare 04-21-2005, 05:45   #9
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bielmo
ja mam...

Ta mapa to najgorsze gówno jakie kiedy kolwiek widziałem, ja mam tam wygrane 19 minut, op4a nie widziałęm a on mnie widział2 razy ( oczywiście 2 razy poległem ) tyle.

ale w sumie warto poznać nowe mapy....
MP SE, była moją pierwszą mapą... Weszłem na pusty serwer... chdzę patrzę, jakieś trucki, jakaś droga... Wlazł gościu do ataku i gramy... 7-0 dla niego, i nawet go nie zobaczyłem ani razu... widziałem za to ze trzy razy, dymiacego nada lecącego w moją stronę. Zawziąłem się. Włazłem na serwer z wieloma ludkami (wtedy była to popularna mapka), zobaczyłem z CP że coś biegnie... taka kropka... SAW, suporcik i walę... JEST! TRAFIŁEM!... A tu ładny napis... wrzuty od teamu i pierwsze ROE Dwie rundy później zdobyłem najprawdziwszego fraga (pierwszego) i przepadłem... AAO rulez!

MP SE znów jest na serwerach... można pograć dla przypomnienia :wink:
Stare 04-25-2005, 08:03   #10
xil
General

Wyślij wiadomość przez AIM do xil
Domyślnie

Bielmo bo poprostu trafiles takich przeciwnikow
na MP gra sie w assault i sie leci na cp, tam jest niezla sieka, tylko trzeba wiedziec jak wbiegac zeby nie wbiec pod nada

xil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2005, 08:35   #11
enclave.Bielmo
First Lieutenant

Domyślnie

Poprawka...

Grałem na MP ostatnio dość sporo. Całkowicie zmieniłem zdanie o tej mapie. Wiadomo glebnąć się czasem trzeba, ale nie tylko, jest to na serio zajebista mapka... tak jak powiedziałeś, zdobywanie CP jest bardzo fajne, a potem wojna na pixelki

Polecam wszystkim mapke MP. Jeśli ktoś ma takie zdanie o niej jak ja kiedyś to niech wejdzie pogra pare godzin i wszystko mu sie odwidzi...
Stare 04-25-2005, 09:34   #12
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Bielmo, tak jest prawie z kazda mapka
Kazda ma swoj niepowtarzalny klimat.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2005, 09:51   #13
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

najlepsza jazda jest na snajperce w def jak sie wali z dp

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-28-2005, 09:33   #14
[=PSF=]_Hang_[PL] :]
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do [=PSF=]_Hang_[PL] :] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [=PSF=]_Hang_[PL] :]
Domyślnie

Odezwal sie specjalista co ma przegrane na MA 3,5 h

nie sluchac go
[=PSF=]_Hang_[PL] :] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-28-2005, 10:05   #15
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

Cytat:
Napisał [=PSF=
_Hang_[PL] ]Odezwal sie specjalista co ma przegrane na MA 3,5 h

nie sluchac go
co ma MA do MP ?

na mpass grunt to zdobyc CP,ale to juz wiadomo...

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-28-2005, 11:49   #16
[=PSF=]_Hang_[PL] :]
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do [=PSF=]_Hang_[PL] :] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [=PSF=]_Hang_[PL] :]
Domyślnie

ROTFL
za duzo % we krwi .....
[=PSF=]_Hang_[PL] :] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-29-2005, 12:13   #17
FreshMeat
Brigadier General

Miasto: Chotomów
Wyślij wiadomość przez AIM do FreshMeat Wyślij wiadomość przez MSN do FreshMeat wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Właśnie napiszcie czy wygraliście ten mecz chociaż ... czy pomógł Wam Wujek Dobra Rada Fresh, czy się produkowałem nadaremno : I jak Wam wychodziły pojedynki pixeli :
No kaczory odpowiadać ...
Stare 04-29-2005, 14:19   #18
Lolek.
First Lieutenant

Domyślnie

Wygralismy....walkowerem Klan sie rozpadl w dniu naszego meczu. Ale mam nadzieje, ze rady wujcia przydadza sie w pozniejszych meczach.

P.S.
Freshu nieostatni raz sie produkowales.
Stare 04-29-2005, 16:54   #19
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
A propo wypowiedzi shotera. Co mnie obchodzi to że mountain pass to jedna ze straszych map? Czy ja nie mam co robić z czasem tylko leżeć jak świnia podczas godów gdzieś pod jakimś ośnieżonym drzewkiem i patrzeć czy pod 3 krzakiem od lewej na północ nie ma innego leżącego prosiaka np, z M203.
Po co mi to ?
Wole wejść na nową mapke taką jak np. Urban Assault i takie leżące np, na spawnie świnki poprzewierać moją ARą poprzez odbyt aż do samego ryja, to sprawia mi o wiele większą przyjemność... (pisząć to nie miałem dobregto humoru)
A czy ja się napraszałem ? Graj w kółko jedną mapkę i luz, ale w takim razie lepszym rozwiązaniem będzie CB, gdzie możesz siedzieć praktycznie 100% czasu na jednej mapce (po zmianach w regulaminie już nie ) Chodziło mi o to, że w TWL skrypt może wywalić KAŻDĄ MAPKĘ (gdyby był zywym człowiekiem, a nie kilkoma linijkami kodu, to dzisiaj bym mu postawił browca, ale to inna bajka ) I warto poznać wszystkie chociaż po łebkach, żeby wiedzieć chociaż, gdzie obj i jak się PRÓBOWAĆ do niego dobrac, gdy wypadnie coś mniej ciekawego. Radziłem w dobrej intencjii, ale róbice jak wolicie...
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-29-2005, 17:51   #20
enclave.Bielmo
First Lieutenant

Domyślnie

Shooter już napisałem że to co było wcześniej to tylko glupi komentarz, jak pograłem na tej mapie to okazała sie na serio spoko...
Stare 05-04-2005, 09:45   #21
Eldrad
Warrant Officer 1

Domyślnie

To co teraz nasmaruję wynika z wielu godzin spędzonych na tej mapce i może się komuś mniej doświadczonemu przyda na przyszłość.

Taktyka dla obrony:
1. m16 zajmuje pozycję na DP (górka z prawej strony spowna obrony) w takim miejscu żeby mieć pole ostrzału na East CP (górka na środku) i assault road jego zadaniem jest raportowanie o rusherach zmierzających na CP oraz ich eliminacja.
2. m16 zajmuje pozycję na CP (top ewentualnie North CP) i obkłada granatami podejście pod CP (East CP i North CP) w reakcji na raporty o rusherach przekazywane przez m16 z DP.
3. m16 zajmuje pozycję na dolnej półce w lewym rogu mapy (NW low) skąd prowadzi ostrzał na CP oraz półkę na której kisi się assault.
4. m249 zajmuje pozycje na dolnej półce CP (South CP) skąd może skutecznie kryc dolinę oraz obrzucać granatami East CP jak również w odpowiedniej chwili zrashować tą część mapy i wejść na krótki dystans z swoią 249-ką, oczywiście w reakcji na raporty przekazywane z DP przez m16 nr 1. Bardzo ważnym zadaniem dla 249 jest wykonczenie opfora z 203 jeżeli ten będzie chciał ostrzelać z East CP m16 znajdującego się na DP.
Opcje:
1. 249 zajmuje South top CP kryjąc dolinę i nadując East CP oraz eliminując rusherów obchodzących CP dołem (East następnie South aż wreszcie West CP lub zejście do konwoju)
2. m16 nr 3 zajmuje pozycję na górnej półce (NW high, należy pamiętać, że w trakcie wbiegania jest się widocznym dla opfora z 203 i jeżeli ten jest na assault lege ma on łatwy strzał z granatnika, dlatego trzeba obserwować czy nie leci nam na łeb jakaś 203 i robić uniki, z uwagi na dużą odległość opfor musi strzelać z dużym wyprzedzeniem i jeżeli zawrócimy to nic nam się nie powinno stać a assault straci cenny granat) zadanie jak wcześniej, ewentualnie NW low CP i nadowanie podejścia pod CP lub rushowanie pod assault lege w zależności od zachowania assaultu.
3. m16 nr 1 w początkowej fazie może ostrzelać przeciwnika jeszcze na drodze przed wejściem na assault lege, a następnie zająć pozycję jak wyżej.
Nie polecałbym żeby obrona próbowała flankować doliną gdyż ma to szanse powodzenia tylko wtedy gdy assault nie sprawdza doliny w przeciwnym razie gość w dolinie jest trup tylko jeszcze o tym nie wie.

Taktyka dla ataku:
Tu niestety nie jest aż tak różowo, gdyż MP to chyba najbardziej niezrównoważona mapka i atak już na starcie ma przerąbane.
1. m16 wbiega na klif (lewa strona przy spownie) i obserwuje czy jakiś amator flankowania nie wbiega do doliny (jeżeli patrzy się krawędzią monitora to mamy większy zasięg widzenia i mgła nam nie zasłania wejścia do doliny znajdującego się od strony obrony) w zależności czy jest flanker można poczekać na niego na klifie (sposób bezpieczny ale jak flanker zawróci to stoimy i stoimy) lub pobiec do przodu i rypnąć mu granat na łeb. Nawet jeżeli z klifu nie dostrzeżemy flankera to biegnąć w kierunku CP należy jeszcze raz sprawdzić dolinę. Następnie zajmujemy pozycję na assault road blisko CP i kryjemy S CP low osłaniając naszego 203, który z East CP eliminuje przeciwnika na DP.
2. m16 zajmuje pozycję na assault lege i ostrzeliwuje top oraz North CP, ewentualnie półkę na NW low. (ta pozycja może być również zajmowana przez m249)
3. m203 zajmuje pozycję na assault road po uprzednim odpaleniu smoka tak żeby być niewidocznym dla ewentualnych opforów z DP i kryje S CP, którędy często potrafi rushować obrona, czekając jednocześnie na m16 nr 1. Następnie wraz z osłaniającym go m16 nr 1 podchodzą do CP i rzucają smoki tak żeby utrudnić obserwację z DP, następnie 203 eliminuje obrońcę znajdującego się na DP, po czym zajmuje CP i eliminuje obrońce na NW low jeżeli takowy jest, bądź obrońcę znajdującego się na West high w okolicy 2 drzewek
4. m249 rushuje CP w tak żeby być skoordynowany z m16 nr 1 i m203 oraz modli się żeby nie dostać granatem między oczy .
Opcje:
1. m203 może zjąć pozycję na assault lege i w pierwszej kolejności zneutralizować ewentualnych obrońców podchodzących na NW low i NW high, w tym czsie m16 nr 1 i m249 rushują CP, a m16 nr 3 ostrzeliwuje top CP.
2. "zając" m16 nr 3 może rzucić smoka na assault lege i po porostu wybiec pod ogień z misją samobójczą biegnąc po assault legu i jak przezyje skacząc na drogę następnie rushując CP od strony NW low, często się wtedy dzieje, że obrońcy na CP zapominają o rzucaniu granatów na podejście do CP od strony assaultu i walą jak najęci do "zająca", po czym dostają granatem między oczy od rusujących m16 nr 1 i m249.
3. "S CP rush" cały assault atakuje S CP i wykańcza obrońcę na DP oraz tego co kryje dolinę i S CP nastepnie wszyscy rushują w stronę konwoju przy odrobinie szczęścia i zaskoczonej obronie z jeden atakujący może dobiec do celu.
4. Assault może też przykampić na assault lege i dopiero po wystrzelaniu niecierpliwych obrońcow na CP przystąpić do zajęcia tej górki.
Ogólnie rzecz biorąc gra w ataku wymaga większej elastyczności, improwizacji i synchronizacji działań niż gra w obronie, kluczowe jest działanie m203. Niejednokrotnie bardzo przeciętny assault zwycięża gdyż w składzie ma profesjonalistę z granatnikiem.
Kluczowym punktem mapy jest CP, skąd można skutecznie eliminować przeciwników gdziekolwiek by nie byli.
Oczywiście są to przykładowe taktyki i każdy grający na tej mapie ma jeszcze conajmniej kilka manewrów w kieszeni ale dla ludzi nie znających mapy na początek wystarczy.
Acha i jeszcze uwaga do pozycji obrońcy na DP w meczach klanowych nie stanowi to problemu natomiast w grach towarzyskich nie jest mile widziane zajmowanie pozycji na DP przez kogokolwiek za wyjątkiem snajperów i mozna za to dostać kicka oraz przydomek spamera.
Eldrad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 14:33   #22
x3.K)x(siarz
Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do x3.K)x(siarz
Domyślnie

HeH ja Mam dobre taktyczki gdzie w ataku w ciągu 3 meczów w klanie WARRIORS nie stracilismy żadnej rundy a w defie stracilismy chyba 1/2 przez błędy jeden mecz to był z WSI gdzie wygraliśmy 13/1 na MP i na Pipie wygrywaliśmy 5/2 w ass i padła autorka no ale taktyczek nie zdradze Atak jest niby trudniejszy ale jak macie super zgranie to da się wygrać nawet do jaja
x3.K)x(siarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 15:53   #23
paokuba
General

Domyślnie

dupisrupi jakis ty mega wymiatacz, czekac az wygracie invajtsy za rok

Polish Army Operations [PAO] '2003r. 11 klan na Polskiej scenie AAO
http://battletracker.com/clanstats/aao/16670/
http://forum.americasarmy.pl/showthread.php?t=692
paokuba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 16:18   #24
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

enclave chyba ta taktyka przydała sie w meczu z nami bo coś podobnego było na MP do ESL który wygrali 11:1 :wink:
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 16:30   #25
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Bardzo jednostronna ta mapka
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 17:25   #26
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał 4FuN|fisheer
Tak, ale daje sporo frajdy :wink:

Pozatym, wole grać na niej mecze, bo na pubach jest wolna amerykanka (przynajmniej takie mam wrażenie)

MP SE jest o wiele lepsza, lepiej zbalansowana i ciekawsza wogóle, w 4vs4 też :wink:

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 19:09   #27
DeX
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do DeX
Domyślnie

Cytat:
Napisał -misiu
Cytat:
Napisał 4FuN|fisheer
Tak, ale daje sporo frajdy :wink:

Pozatym, wole grać na niej mecze, bo na pubach jest wolna amerykanka (przynajmniej takie mam wrażenie)

MP SE jest o wiele lepsza, lepiej zbalansowana i ciekawsza wogóle, w 4vs4 też :wink:
x2.

MP to wiadomo, na DP dwoch albo trzech, jeden na CP, z DP spam na ass ledge [tak to sie zwie chyba ] i wio.

Atak niestety nie ma szans. Za to MP SE to inna sprawa
DeX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 20:32   #28
.seraphin
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez AIM do .seraphin Wyślij wiadomość przez MSN do .seraphin
Domyślnie

Ale ktos odgrzebał temat, lÓl Sprzed dwoch lat
A MP.. no coz mapa jak mapa - MP SE lepsze, prawdy misiowie sa niepodwazalne .
.seraphin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2006, 20:33   #29
B[?]B
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do B[?]B
Domyślnie

Cytat:
Napisał [EL!TA
.WiN32]enclave chyba ta taktyka przydała sie w meczu z nami bo coś podobnego było na MP do ESL który wygrali 11:1 :wink:
Hmmm tylko ze my gralismy na Mountain Ambush ...
Stare 02-09-2006, 14:49   #30
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał B[?
B]
Cytat:
Napisał [EL!TA
.WiN32]enclave chyba ta taktyka przydała sie w meczu z nami bo coś podobnego było na MP do ESL który wygrali 11:1 :wink:
OMG sry te mapki prawie tak samo sie nazywają i na moutain Ambush też jest górka np. B
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2006, 15:05   #31
DeX
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do DeX
Domyślnie

Cytat:
Napisał [EL!TA
.WiN32]
Cytat:
Napisał B[?
B]
Cytat:
Napisał [EL!TA
OMG sry te mapki prawie tak samo sie nazywają i na moutain Ambush też jest górka np. B
LOL, porownywanie mapek -
podobnie sei nazywaja i tez jest gorka = to samo
DeX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2006, 15:35   #32
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Cytat:
prawie
robi wielka roznice :wink:
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania