Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-17-2005, 02:09   #1
Kermit
First Sergeant (1SG)

Domyślnie clan base poland

witam. wlasnie skonczylem czytac tematy o cbp i jestem w szoku nie wiedzialem ze az do czegos takiego moze dojsc. widze ze jezeli chodzi o cbp to zodiac calkowicie zawiesil dzialalnosc i tu nasuwa mi sie pewien pomysl. Mianowicie napisanie nowego silnika pod cbp. osobiscie moge napisac taki silnik tylko boje sie jednego, ze ludzie sa juz tak bardzo zrazeni do cbp ze oleja caly pomysl. wypowiedzcie sie odnosnie tego. mam sporo czasu, checi i pewne umiejetnosci wiec bez problemu moge napisac ta strone. oczywiscie nie bede naklanial do wplacania jakiejs kasy na moje konto lub innych rzeczy zwiazanych z pieniedzmi. narazie chce poznac wasza opinie na ten temat. poprostu czy chcecie aby cbp powstalo od nowa czy nie. Pozdro
Kermit jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-17-2005, 07:41   #2
Piter
General

Domyślnie

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że szkoda Twojego trudu już teraz... ESL Poland działa prężnie i nowe rozgrywki raczej ESL-a nie "wygryzą". Szkoda tylko, że zmarnowała się ładna szata graficzna stroy CBP Chociaż i tak nie wiem, czy ew. projektancji CBP mieliby prawo ją wykorzystać.
Stare 12-17-2005, 09:40   #3
Kermit
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

spoko grafika sie nie przejmuje bo strony robie juz od dluzszego czasu i mam wlasnego grafika
Kermit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 10:39   #4
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Każda inicjatywa popularyzująca aao i jej polską scenę jest dobra i pożądana. Nie od dziś wiadomo, że konkurencja jest dobra. Przy okazji gdyby Ci się udało to mógłbyś zmazać zły cień jaki padł na CBP. Jak dla mnie warto, więc do dzieła.
Stare 12-17-2005, 11:09   #5
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Mnie sie wydaje ze nie warto.
Nie warto, bo gdyby nawet wszystko wyszlo, to nie sadze aby klany przeszly z istniejacych rozgrywek ESL do CBP. Nie wydaje mi sie takze aby klany byly w stanie uczestniczyc w tych dwoch rozgrywkach, nie zapominajac ze pewnie wiekszosc jest i w drabinkach TWL. Po prostu fizycznie nie beda w stanie.
Dodatkowo od zamiaru do pelnej realizacji uwienczonym zadawalajacym wynikiem jest daleeeka droga.
Zreszta nie ma co pisac.
Na pewno Kermit nie uzyska tutaj aprobaty na jaka by liczyl... ktora by zdeterminowala go do zrobienia pelnych rozgrywek.

Aha i jeszcze jedno. Czym roznic sie ma tro CBP od innych rozgrywek istniejacych na scenie? Ptrzeciez jest juz kilka i co z tego?
Czesto o jakosci rozgrywek swiadcza dobrzy uczestnicy. Co w tych "innych" ligach powoduje ze nie przyciagaja bardzo dobrych klanow?
Czy nazwa CBP ma byc tym czynnikiem decydujacym?
DAD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 11:45   #6
-
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do -
Domyślnie

Cytat:
Nie warto, bo gdyby nawet wszystko wyszlo, to nie sadze aby klany przeszly z istniejacych rozgrywek ESL do CBP. Nie wydaje mi sie takze aby klany byly w stanie uczestniczyc w tych dwoch rozgrywkach, nie zapominajac ze pewnie wiekszosc jest i w drabinkach TWL. Po prostu fizycznie nie beda w stanie.
Nikt tym klanom nie kaze opuszczac innch lig, natomiast wiele klanow ma duzo aktywnych graczy ktorzy nie graja w pierwszym skladzie w ligach takich jak TWL i ESL, i ci wlasnie gracze mogli by grac w ligach takich ja ta.
- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 11:49   #7
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

liga w ESL konczy sie jakos w lutym, mysle ze mozna by po zakonczeniu rozgrywek w ESL, sprobowac z CBP

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 11:51   #8
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

warto by dokonczyc ten projekt - co do grafiki moze warto skorzystac z grafiki ktora tworzono pod drugie cbp - przynajmniej osoby ktore placily chociaz czesciowo pozbyly sie uczucia ze nie byla to kasa w bloto
Stare 12-17-2005, 11:59   #9
paokuba
General

Domyślnie

wiem ze i tak na to zlejecie, ale sluze pomoca w kwesti skryptow (zabezpeiczenia finansowego w wypadku potrzeby bardziej skomplikowanej wersji) oraz layout-u

Polish Army Operations [PAO] '2003r. 11 klan na Polskiej scenie AAO
http://battletracker.com/clanstats/aao/16670/
http://forum.americasarmy.pl/showthread.php?t=692
paokuba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 13:15   #10
Piter
General

Domyślnie

ESL się nie "kończy" - będzie po prostu następny sezon

Natomiast jeśli można wykorzystać grafikę to świetnie, bo jest ona znakomita. Niemniej jednak radzę podobnie jak DAD, aby najpierw wybadać zainteresowanie sceny takim projektem.
Stare 12-17-2005, 13:46   #11
B[?]B
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do B[?]B
Domyślnie

Moim zdaniem porywacie sie z motyka na slonce, wydaje mi sie ze zapal zniknie wraz z pojawieniem sie pierwszych problemow.
Ale i tak zycze powodzenia
Stare 12-17-2005, 13:48   #12
-
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał Piter

Natomiast jeśli można wykorzystać grafikę to świetnie, bo jest ona znakomita. Niemniej jednak radzę podobnie jak DAD, aby najpierw wybadać zainteresowanie sceny takim projektem.

Czyli zrobic jakas oficialna ankiete na forum, np. "Czy w przypadku powstania CBP twoj klan wzial by udzial w rozgrywkach ligowych"
I niech lud glosuje ;]
Stare 12-17-2005, 14:47   #13
B[?]B
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do B[?]B
Domyślnie

Cytat:
Napisał [-PBD-
[SeVeN]]
Cytat:
Napisał Piter

Czyli zrobic jakas oficialna ankiete na forum, np. "Czy w przypadku powstania CBP twoj klan wzial by udzial w rozgrywkach ligowych"
I niech lud glosuje ;]
Tak jak w ankiecie na eSp.pl :
Stare 12-17-2005, 15:00   #14
-
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

ke
nie wiem o co ci chodzi z tym esp.pl, jestem chyba nie w temacie ;][/list]
Stare 12-17-2005, 16:29   #15
[GSDO].KoVaL.
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [GSDO].KoVaL.
Domyślnie

Myśle, że najlepszym pomysłem bedzie zrobienie z CBP kolejnego sezonu ESL.
[GSDO].KoVaL. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 16:50   #16
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GSDO
.KoVaL.]Myśle, że najlepszym pomysłem bedzie zrobienie z CBP kolejnego sezonu ESL.
tylko po co ? zeby nazwa byla inna ?
CHAMPIONSHIP w ESLu nie ma z zalozen konca to ma trwac tak dlugo jak beda chetni i nie ma sensu zmieniac wszystkiego zeby tylko ludzie powspominali stare dobre czasu ktorych znaczna czesc nawet nie ma prawa pamietac bo CBP nie bylo zanim zaczli grac w AA

ludzicie sie 'legenda' ktora opowiada o jakis niesamowitych rozgrywkach niegdys przeprowadzanych a tak naprawde to Ci co pamietaja pamietaja te lepsze chwile a te gorsze tez milo wspominaja bo tak to juz jest poukladane na tym swiecie

zeby mnie ktos zle nie zrozumial to nie neguje powstania nowego CBP, tylko ze przykladowo ja osobiscie mam juz dosc czekania na CBP ktore bedzie po weekendzie a klany ktore juz wciagna sie w ESL i nadal uczestnicza w TWL nie beda mialy napewno czasu grac w CBP, gdyby jednak ktos naprawde mial glod rozgrywek prosze bardzo zaproponowac cos mozna to w ESLu wprowadzic w zycie kwestia tylko czy bedzie wiecej niz 2-3 chetnych (mowie tu o klanach)

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 19:49   #17
[GSDO].KoVaL.
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
Cytat:
Napisał [GSDO
.KoVaL.]Myśle, że najlepszym pomysłem bedzie zrobienie z CBP kolejnego sezonu ESL.
tylko po co ? zeby nazwa byla inna ?
CHAMPIONSHIP w ESLu nie ma z zalozen konca to ma trwac tak dlugo jak beda chetni i nie ma sensu zmieniac wszystkiego zeby tylko ludzie powspominali stare dobre czasu ktorych znaczna czesc nawet nie ma prawa pamietac bo CBP nie bylo zanim zaczli grac w AA

ludzicie sie 'legenda' ktora opowiada o jakis niesamowitych rozgrywkach niegdys przeprowadzanych a tak naprawde to Ci co pamietaja pamietaja te lepsze chwile a te gorsze tez milo wspominaja bo tak to juz jest poukladane na tym swiecie

zeby mnie ktos zle nie zrozumial to nie neguje powstania nowego CBP, tylko ze przykladowo ja osobiscie mam juz dosc czekania na CBP ktore bedzie po weekendzie a klany ktore juz wciagna sie w ESL i nadal uczestnicza w TWL nie beda mialy napewno czasu grac w CBP, gdyby jednak ktos naprawde mial glod rozgrywek prosze bardzo zaproponowac cos mozna to w ESLu wprowadzic w zycie kwestia tylko czy bedzie wiecej niz 2-3 chetnych (mowie tu o klanach)
Chodzi o to, żebyśmy mieli coś swojego. Lige robioną w całości przez Polaków i dla Polaków, a nie jak to jest w ESLu gdzie jesteśmy uzależnieni od niemieckich adminów. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Stare 12-17-2005, 20:04   #18
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GSDO
.KoVaL.]
Chodzi o to, żebyśmy mieli coś swojego. Lige robioną w całości przez Polaków i dla Polaków, a nie jak to jest w ESLu gdzie jesteśmy uzależnieni od niemieckich adminów. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
to co nas w ESLu uzaleznia to nie glowni admini ale mozliwosci naszej sceny, gdybysmy chcieli mozna by utworzy np ladder 2v2 4v4 10v10 tylko kto by w tym gral?

Stare 12-17-2005, 21:24   #19
[GSDO].KoVaL.
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

tak czy tak dalej uwazm, ze lepiej miec swoje
Stare 12-17-2005, 22:12   #20
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Jakby był ladder 10v10 to ja się piszę.
Stare 12-17-2005, 22:44   #21
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GSDO
.KoVaL.]tak czy tak dalej uwazm, ze lepiej miec swoje
w pelni popieram kovala lepsze swoje kombinowane niz cudze darowane : sie zrymowalo, gdyby tylko nei biurykratyzowac wszystkiego tak bardzo to naprawde mogloby byc super

Stare 12-17-2005, 23:18   #22
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Uto
Jakby był ladder 10v10 to ja się piszę.
malo klanow gra 8v8 a przeciez w championshipie nie jest to zakazane

Stare 12-18-2005, 01:29   #23
Frysiek
General

Domyślnie

a może CBP w przyszłości... nie tylko pod AA?
przynajmniej projekt by nie poszedł na marne... i może doczekalibyśmy się prawdziwych polskich rozgrywek?

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2005, 01:50   #24
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Proponował bym zacząc od RTSów najszybciej sie chetnych znajdzie

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2005, 02:34   #25
Guest

Domyślnie

lepiej zrób coś pożytecznego cbp to zawsze było gówno i z tym się kojarzyć będzie.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2005, 09:58   #26
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

ciesze sie ze to nie ty bedziesz decydowal czy cbp powstanie
Stare 12-18-2005, 14:37   #27
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Dla niektórych masta-blasta wymiataczy CBP było po porstu niedostatecznie pr0! i tyle :wink:

Cytat:
Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. CBP miało swój niepowtarzalny klimat. Ale był to klimat tworzony przez masę czynników, z których sama nazwa ma najmniejsze, o ile jakiekolwiek znaczenie. Zmieniła się sytuacja (jest mnótwo rozgrywek), zmieniła się scena, wreszcie zmieniła się sama gra. Sami ludzie też się "powymieniali" z różnych przyczyn. Grałem w CBP od początku, sędziowałem też wiele spotkań i muszę powiedzieć, że jak na 100% amatorską ligę było świetnie (a że nie dawali nagórd ani kont premium ? jakoś mi to nie przeszkadzało), ale to se ne vrati. Grubą kreską oddzieliłem sobie czas do upadku pierwszego CBP i z tamtego okresu mam miłe wspomnienia. Ale próba wracania do tego teraz jest IMHO bezcelowa. Powrót nie jest tu nawet odpowiednim słowem, bo do czego tak naprawdę mielibysmy wrócić ? Do nazwy ? Do szaty graficznej, którą widzieliśmy ledwie przez kilka dni testów ? Do regulaminów, które trzbaby właściwie napisać od nowa po tylu zmianach wersji ? Dziękuję, postoję. Dzisiaj gramy w ESL i TWL i szczerze powiedziawszy wypełnia nam to kalendarz. W podobnej sytuacji jest wiele klanów. Poza tym zupełnie nie rozumiem tych kompleksów na punkcie "germanizacji" w ESL. Rządzimy się właściwie sami, stworzenie nowych rozgrywek nie byłoby problemem. I mamy teraz wyważać otwarte drzwi, byle tylko nie dotykać niczego niemieckiego ? Bez przesady...

Aha, nawet sama nazwa CBP to teraz kiepski pomysł dla nowych rozgrywek. Ludzi którzy mają z tamtego okresu miłe wspomnienia została naprawdę garstka, większości graczy CBP kojarzy się już tylko z czekaniem i aferą, ew. może z tą nieszczęsną zbiórką, w której miałem nieprzyjemność asystować.
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2005, 18:04   #28
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Kermit jesli chcesz to zycze sukcesu z calego serca, ale jak juz kilka osob pisalo a admini ESL przekonali sie na wlasnej skorze

Nasza scena jest mocno rozchwiana emocjonalnie i kadrowo co nie pozwala na liczne ligi TWL + ESL i koncza sie zasoby kadrowe na granie meczy w ciagu tygodnia

Proponowalismy kilka rozwiazan i tylko czekaja one w kolejce bo nie widac chetnych a szkoda ze tak trudno odejsc z TWL ktory z Polska ma wspolnego tyle co nic

Zarzut imho sluszny ze ESL to nie Polska rzecz jest po czesci sluszny, ale tez troszke niedojrzaly

ESL POLAND istnieje od niecalego roku i dopiero zysukje uznanie u niemcow
Oficjalnie wiem iz rok 2006 bedzie dla nas zdecydowanie laskawszy. Miejmy tlyko nadzieje ze nasza scena troszke dojrzeje i da sie jakos podpozadkowac i przestanie robic tylko burdy kotrych nikomunie potrzeba

btw moze to dziwnie zabrzmi (jak krypto reklama) ale nasze drzwi nie sa zamkniete dla ludzi z pomyslem, pasja i checia zrobienia czegos dla innych NON PROFIT
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2005, 18:36   #29
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
a szkoda ze tak trudno odejsc z TWL ktory z Polska ma wspolnego tyle co nic (...) zrobienia czegos dla innych NON PROFIT
moze dlatego ze twl zleksza ma wyzszy poziom, sprawna organizacje (no napewno teoretycznie ) prestiz na swiecie (AAO) . . . NON PROFIT GL Dude, albo sie cos robi albo nie non profit to sobie mozna budowac "amatorska lige pilki koszykowej na Ul. Zbikowskiej pomiedzy blokami a b c d" (jakakolwiek zbierznosc nazw i miejsc calkiem przypadkowa)

Stare 12-18-2005, 19:25   #30
Piter
General

Domyślnie

Jak tam Puchar Polski?
Stare 12-18-2005, 20:55   #31
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]
Cytat:
Napisał kaktus
a szkoda ze tak trudno odejsc z TWL ktory z Polska ma wspolnego tyle co nic (...) zrobienia czegos dla innych NON PROFIT
moze dlatego ze twl zleksza ma wyzszy poziom, sprawna organizacje (no napewno teoretycznie ) prestiz na swiecie (AAO) . . . NON PROFIT GL Dude, albo sie cos robi albo nie non profit to sobie mozna budowac "amatorska lige pilki koszykowej na Ul. Zbikowskiej pomiedzy blokami a b c d" (jakakolwiek zbierznosc nazw i miejsc calkiem przypadkowa)
i mysle ze dlatego ludzie cie nie szanuja, ale moze jestes tylko wyrachowany i dla ciebie wartosc ma tylko $$$ niestety tak to jest w naszym postkomunistycznym kapitalizmie
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2005, 21:17   #32
Camaxtli
General

Domyślnie

Nie wiem czy CBP było by w stanie wygryźć w tym momencie ESL. Jak masz siłę, czas i zapał możesz spróbować, ale przez jakiś czas na szczególne zainteresowanie bym nie liczył. Chyba, że zorganizujesz jakiś ciekawy puchar (lato/zima), albo rozgrywki których jeszcze nie ma (o ile jeszcze czegoś nie ma).
Stare 12-19-2005, 09:18   #33
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Shooter
CBP miało swój niepowtarzalny klimat. Ale był to klimat tworzony przez masę czynników, z których sama nazwa ma najmniejsze, o ile jakiekolwiek znaczenie. Zmieniła się sytuacja (jest mnótwo rozgrywek), zmieniła się scena, wreszcie zmieniła się sama gra.
Wszystkie moje zwoje mozgowe mowia to samo: za pozno...
Niech pozostanie sentyment, wiecej mi nie trzeba.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-20-2005, 13:02   #34
[=PSF=]GooN!e[62KSC
Lieutenant Colonel

Miasto: Poznań
Wyślij wiadomość przez MSN do [=PSF=]GooN!e[62KSC Wyślij wiadomość przez Yahoo do [=PSF=]GooN!e[62KSC
Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]
Cytat:
Napisał ={GF}=Shooter
CBP miało swój niepowtarzalny klimat. Ale był to klimat tworzony przez masę czynników, z których sama nazwa ma najmniejsze, o ile jakiekolwiek znaczenie. Zmieniła się sytuacja (jest mnótwo rozgrywek), zmieniła się scena, wreszcie zmieniła się sama gra.
Wszystkie moje zwoje mozgowe mowia to samo: za pozno...
Niech pozostanie sentyment, wiecej mi nie trzeba.
Zgadzam sie w pelnie wiekszosc gra w TWLu i ESLu i naprawde nie ma juz i tak czasu wszystkiego rozegrac na maxa a tu mialy by powstac jeszcze jedne rozgrywki pewnie tak naprawde dublujace ESL, po co i na co to komu bo jesli ktos bardzo chce to przeciesz mozna wydluzyc rozgrywki w ESLu i grac meczi rewanz i wyjdzie na to samo. Kermit zrobi stronke a pozniej znowu zaczna sie jazdy o wszystko o regulamin o adminow i wejdzie "miszcz" filozof Aron i zacznie wszystko wybrzydzac a reswzta bedzie musiala czytac te po"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"one teksty. Jak dla mnie to ja sie na CBP nie pisze ale jak ktos chce to droga wolna wkoncu mamy demokracje.
[=PSF=] - Former Member
VooDoo][ - Former Clan Leader
[62KSC] - Founder & Veteran
[=PSF=]GooN!e[62KSC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania