Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 11-05-2005, 11:05   #1
gangsta.PL
Captain

Domyślnie [TMT] LEAGUE

Już wkrótce ruszy nowa liga [TMT], info dotyczące zasad, zapisów i klanów juz zapisanych na http://tmt-league.prv.pl

ups, jeżeli to powinno byc w forum polskich rozrywek to sorx moja wina mam -10D
gangsta.PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 11-05-2005, 11:51   #2
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

powodzenia :wink:

IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-05-2005, 12:28   #3
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Przenioslem tam gdzie powinno byc.
Stare 11-05-2005, 12:43   #4
JiHAD^
General

Miasto: Mushroom Kingdom
Wyślij wiadomość przez AIM do JiHAD^
Domyślnie

Kozacka liga co nawet domeny nie ma...
Stare 11-05-2005, 16:51   #5
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

strzelam ze jakies dzieci chca sie w to bawic ... patrzac po caloksztalcie... ale zobaczymy

Pozdrawiam Pchela
Stare 11-05-2005, 17:03   #6
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

te dzieci maja dowod pchela ale moze jestes az taki stary ze faktycznie dla ciebie dziecmi jestesmy, dziadku
a co do reszty to grasz dla strony czy dla przyjemnosci bo chyba cos mi sie pomylilo
Stare 11-05-2005, 17:07   #7
Piter
General

Domyślnie

Szkoda tylko, że informujecie o tym dopiero teraz, jak już zapisy są. Ja na ten przykład zupełnie nic o tej lidze wcześniej nie wiedziałem. Chyba powinniście bardziej marketingowo zadziałać i reklamować się wcześniej i szerzej
Stare 11-05-2005, 18:32   #8
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

Gdybysmy poinformowali wczesniej pojechalbys nas za kompletne nieprzygotowanie do sprawy a tak to juz prawie wszystko gotowe, 10 klanow juz jest wiec no coz - nam to styknie, wiadomo bylo ze innym ligom nie dorownamy poza tym to nawet wogole nie miala byc jakas wyczesana liga na poczatku, tylko takie luzne rozgrywki dla klanow z naszego TSa
Stare 11-05-2005, 18:47   #9
paokuba
General

Domyślnie

Poprostu popieram w kazdym calu, takie dzialania tylko moga doprowadzic do jednego.. do szybszego rozwoju Polskiej Sceny AA i podniesienia poziomu gry

BRAWO panowie oby wam tylko checi nie braklo jak wielu juz podobnie napalonym, swoja droga jestem ciekaw na czym to dziala czy jest to oparte o jakies zautomatyzowane skrypty czy reczne? jezeli chodzi o automatyzacje sluze pomoca i mozna bedize kupic taki system za naprawde male pieniadze

Polish Army Operations [PAO] '2003r. 11 klan na Polskiej scenie AAO
http://battletracker.com/clanstats/aao/16670/
http://forum.americasarmy.pl/showthread.php?t=692
paokuba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-05-2005, 19:04   #10
[-YuRi-]
Second Lieutenant

Miasto: Stargard
Wyślij wiadomość przez AIM do [-YuRi-]
Domyślnie

Powodzenia i oby więcej takich pomysłów było .
[-YuRi-] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-05-2005, 19:44   #11
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

skrypcik bedziemy mieli swoj
Stare 11-05-2005, 21:42   #12
Piter
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał gangsta.PL
Gdybysmy poinformowali wczesniej pojechalbys nas za kompletne nieprzygotowanie do sprawy a tak to juz prawie wszystko gotowe
Absolutnie za nic bym Was nie pojechał, chyba mnie z kimś pomyliłeś... Przeciwnie - popieram inicjatywę.
Cytat:
poza tym to nawet wogole nie miala byc jakas wyczesana liga na poczatku, tylko takie luzne rozgrywki dla klanow z naszego TSa
Aaa, no to zmienia postać rzeczy
Stare 11-06-2005, 01:54   #13
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

PAO KUBA pozdrawiam inicjatywe NON PROFIT koles ty chyba z Zodiackiem cos po*******, zastanow sie co ty mowisz propagacja ludiz robiacych cos za free marnujacych swoj czasza FREEEEEEE a ty im proponujesz cos na sprzedaz? dostane ROE, ale czy ciebie POK******?

kaktus - uwazaj na slownictwo prosze
/lopez
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2005, 06:48   #14
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

Cytat:
Aaa, no to zmienia postać rzeczy l
oczywiscie nie znaczy to ze nie mozna brac w nim udzialu, wrecz przeciwnie - zapraszamy
Stare 11-06-2005, 08:54   #15
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
PAO KUBA pozdrawiam inicjatywe NON PROFIT koles ty chyba z Zodiackiem cos po*******, zastanow sie co ty mowisz propagacja ludiz robiacych cos za free marnujacych swoj czasza FREEEEEEE a ty im proponujesz cos na sprzedaz? dostane ROE, ale czy ciebie POK******?

kaktus - uwazaj na slownictwo prosze
/lopez
lol informuje go ze w niedlugim czasie bedzie do kupienia taki skryt lol powszechnie tka jak mozna takie kupic za granica za 50-200$ oco ci chodzi? lololol oczywiscie w polsce i polski za inna lepsza cene - ale wybaczam ci kaktus bo ty zawsze byles inny

Stare 11-06-2005, 09:53   #16
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]Poprostu popieram w kazdym calu, takie dzialania tylko moga doprowadzic do jednego.. do szybszego rozwoju Polskiej Sceny AA i podniesienia poziomu gry

BRAWO panowie oby wam tylko checi nie braklo jak wielu juz podobnie napalonym, swoja droga jestem ciekaw na czym to dziala czy jest to oparte o jakies zautomatyzowane skrypty czy reczne? jezeli chodzi o automatyzacje sluze pomoca i mozna bedize kupic taki system za naprawde male pieniadze
A gdzie ta Twoja super liga z nagrodami sponsorowana przez jakis tam portal od dzwonkow na komory? takie halo robiles a teraz cisza....
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2005, 10:08   #17
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Fx|Ziggy
Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]Poprostu popieram w kazdym calu, takie dzialania tylko moga doprowadzic do jednego.. do szybszego rozwoju Polskiej Sceny AA i podniesienia poziomu gry

A gdzie ta Twoja super liga z nagrodami sponsorowana przez jakis tam portal od dzwonkow na komory? takie halo robiles a teraz cisza....
a pisalme kiedy to bedzie gotowe? i chyba zapomniale s ze to nie dotyczylo bezposrednio AA tylko na AA mialy byc testy, a wogoel fx z czym ty domnie reconecterze

Stare 11-06-2005, 10:12   #18
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]
Cytat:
Napisał Fx|Ziggy
Cytat:
Napisał [PAO

a pisalme kiedy to bedzie gotowe? i chyba zapomniale s ze to nie dotyczylo bezposrednio AA tylko na AA mialy byc testy
Ale na ESL najezdzales i wogole, ze ta twoja liga bedzie lepsza. A teraz co? ESL wystartowalo juz dawno, a Twojej jak nie bylo tak nie ma. Caly Kuba.
Stare 11-06-2005, 10:21   #19
paokuba
General

Domyślnie

czy ja musze sie z czegos tlumaczyc tobie shibby? no i skad ty tak dobrze wiesz co jest zrobione chyba ze wiesz lepiej odmenie jak zwykle shibby jak ktos chce sobie grac w lidze niemieckiej gdie kazdy wie jak sie traktuje polakow na niemieckich serverach niech sobie gra w przeciwienstwie do zodiaka i clanu majestic ktorzy wzieli kase z CBP ja wydaje na swoj projekt swoja gotowke i sponsora lol a zapotrzebowanie w AA na ligi jest raczej male tutaj nie widze szans zarobienia na tym

Stare 11-06-2005, 10:32   #20
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

po raz kolejny przypominam Ci ze klan Majestic zadnych pieniedzy na CBP nie bral a ze swojej wlasnej kasy oplacil domene cbpl.pl oraz serwer pod dane nie mowiac juz ze pojedynczy czlonkowie klanu wplacali pieniadze na cbp - uwage zwracam Ci po raz nty jesli caly czas bedziesz rzucal oszczerstwa pozegnasz sie z forum ostatecznie
Stare 11-06-2005, 10:33   #21
Bartezz
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartezz Wyślij wiadomość przez MSN do Bartezz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartezz
Domyślnie

Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]jak ktos chce sobie grac w lidze niemieckiej gdie kazdy wie jak sie traktuje polakow na niemieckich serverach niech sobie gra
Po pierwsze co ma traktowanie Polaków na niemieckich serwerach przez jakieś niedowartościowane dzieci, do ligi ESL w której nie zauważyłem żadnego przypadku złego traktowania naszych rodaków przez twórców w/w ligi.

Po drugie Polacy grają w ESL Poland, a nie ESL Germany.
Stare 11-06-2005, 10:41   #22
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bar
t[ezz]
Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]jak ktos chce sobie grac w lidze niemieckiej gdie kazdy wie jak sie traktuje polakow na niemieckich serverach niech sobie gra
Po pierwsze co ma traktowanie Polaków na niemieckich serwerach przez jakieś niedowartościowane dzieci, do ligi ESL w której nie zauważyłem żadnego przypadku złego traktowania naszych rodaków przez twórców w/w ligi.

o boze moze nie ma nic ale niemcy to niemcy widziales niemca ktory trkatowal kiedys polakow na rowni z soba? oni jzu tacy sa mysla ze sa rasa panow, ale jak komus to odpowiada przecierz nie zabronie bo jakie mam do tego prawo chcesz sie podlizywac szwabom posze bardzo ja nie mam zamiaru

Stare 11-06-2005, 10:58   #23
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

ej spoko panowie, wychamujcie troszke, to nie jest topic na temat rasizmu tylko informacja o naszej skromnej lidze
zapisywac sie a nie pojezdzac nawzajem
Stare 11-06-2005, 11:00   #24
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

patrzac na twoje zachowanie nie dziwie sie ze spotykasz taka odpowiedzia - za takie rasistowskie poglady daje drugie ostrzezenie
Stare 11-06-2005, 11:24   #25
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
patrzac na twoje zachowanie nie dziwie sie ze spotykasz taka odpowiedzia - za takie rasistowskie poglady daje drugie ostrzezenie
przejedz sie do neimiec na tydzien dwa i pokaz ze jestes polakiem wtedy bedziesz musial dac te gupie roe calej europie :d

Stare 11-06-2005, 11:54   #26
Gasbot
Major General

Miasto: Trochę Łódź i trochę mniej Żychlin
Wyślij wiadomość przez AIM do Gasbot Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gasbot
Domyślnie

nie chce mi sie czytac calego tematu ale mam male pytanko - czy do druzyn mozna dolaczac osoby ktore formalnie nie sa w klanie i nie nosza taga np tak jak w twl? jesli tak to jestem wolny bo nudzi mi sie... a wlasnie - nie mam mikrofonu ale niedlugo sobie kupie

Stare 11-06-2005, 11:54   #27
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

wynikla zupelnie zbedna dyskusja, nie wiem jak WY chcecie rozmawiac z osoba ktora ma klapki na oczach i przez to tak waskie horyzonty ze az strach sie bac,
chlopaki zakladaja kolejna lige i dobrze, sa jak widac o setki lat swietlnych przed pewnym projektem ktory 'byl lepszy' od ESL bo polski ba nawet juz byly prowadzone jakies jego testy (wypozyczenia serwerow CFC na ten cel) szkoda tylko ze na gadaniu sie skonczylo no i ze zapomina sie iz w ESL Polska pracuja tylko Polacy a z niemiecka strona wspolne jest logo system no i ogolne zalozenia, bo ani niemiecka strona nie sponsoruje nagrod ani nie ingeruje w decyzje podejmowane przez ludzi z ESL Polska

ogolnie podsumowujac niektorych fobie sa wrecz zalosne a chlopaki z TMT maja checi i pomysly wiec powodzenia bo latwe to to nie jest

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2005, 12:40   #28
paokuba
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo
wynikla zupelnie zbedna dyskusja, nie wiem jak WY chcecie rozmawiac z osoba ktora ma klapki na oczach i przez to tak waskie horyzonty ze az strach sie bac,
chlopaki zakladaja kolejna lige i dobrze, sa jak widac o setki lat swietlnych przed pewnym projektem ktory 'byl lepszy' od ESL bo polski ba nawet juz byly prowadzone jakies jego testy (wypozyczenia serwerow CFC na ten cel) szkoda tylko ze na gadaniu sie skonczylo no i ze zapomina sie iz w ESL Polska pracuja tylko Polacy a z niemiecka strona wspolne jest logo system no i ogolne zalozenia, bo ani niemiecka strona nie sponsoruje nagrod ani nie ingeruje w decyzje podejmowane przez ludzi z ESL Polska

ogolnie podsumowujac niektorych fobie sa wrecz zalosne a chlopaki z TMT maja checi i pomysly wiec powodzenia bo latwe to to nie jest
czytajac ciebie zawsze zastanaiam sie jak daleko ci do tego zdjecia bo wg tego co piszesz i jak myslisz chyba dosc blisko

kolejna osoba ktorej jestem winien jakies tluamczenie? lol moje pieniadze moje projekty i amm sie rozliczac lololol

Stare 11-06-2005, 13:29   #29
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]
Cytat:
Napisał Bar
t[ezz]
Cytat:
Napisał [PAO

o boze moze nie ma nic ale niemcy to niemcy widziales niemca ktory trkatowal kiedys polakow na rowni z soba? oni jzu tacy sa mysla ze sa rasa panow, ale jak komus to odpowiada przecierz nie zabronie bo jakie mam do tego prawo chcesz sie podlizywac szwabom posze bardzo ja nie mam zamiaru
Wyobraz sobie, ze nie kazdy Niemiec jest takim rasita jak ty.

Gdyby Ci Niemcy, do ktorych nalezy ESL byli rasitami, a nie powaznymi ludzmi, to czy uzyczyli by swoich skryptow na potrzeby polskiej ligi? Czy pomagali by w rozowju eSportu w Polsce? Wysil swoj mozg, zanim walniesz kolejna glupote.

I myslisz, ze kazdy Niemiec jest rasita? Jezeli tak to g...o wiesz. Na naszym TSie czasami przesiaduje z nami jeden czystej krwi Niemiec nie majacy zadnych krewnych w Polsce, a mimo wszystko jakos nie szczeka tak jak Ty.

Jezeli ty czesto napotykasz na rasizm ze strony Niemcow to nawet Ci sie nalezy, patrzac po Twoim podejsciu do tej sprawy. Bo ja jak napotkam na jakiegos Niemca majacego cos do mojej narodowosci to wiem, ze to jakis gowniarz. Takim samym gowniarzem jestes Ty majac takie poglady, bo w tym przypadku obrazasz znaczna wiekszosc narodu niemieckiego, ktorzy w przeciwienstwie do Ciebie sa dojrzali psychicznie.

Acha, zeby nie bylo to ja nie podejmuje polemiki z Toba. Wyrazilem swoje zdanie na ten temat i nawet nie spodziewam sie normalnej odpowiedzi. Bo znajac Ciebie z Twoich postow wiem, ze i tak nie napiszesz nic madrego, bo watpie zebys z godziny na godzine stal sie powaznym czlowiekiem. Bo wlasciwie skad sie biora tacy jak Ty, jak nie z litosci?
Stare 11-06-2005, 13:59   #30
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał [PAO
_KUBA]
kolejna osoba ktorej jestem winien jakies tluamczenie? lol moje pieniadze moje projekty i amm sie rozliczac lololol
czasami czytaj cos na co odpisujesz lmao
kto ci sie kaze tlumaczyc, inna sprawa ze kiedys probowales oskarzac ESL o swoje problemy emocjonalne z niemcami 'straszac' swoja polska liga sponsorowana przez jakis serwis z dzwonkami ktory to moze ma 'tajemniczego' bogatszego wlasciciela,
teraz piszesz ze 'twoje pieniadze' - skojarzylo mi sie z tym tajemniczym wlascicielem

podpisuje sie pod tym co pisal Shibby to nie jest post aby ciagnec ten temat dalej ale teraz napisz cos uspokoisz swoje ego i bedzie po dyskusji

btw w rzeczywistosci mam troche mniejszy nos bo aparat mi go powieksza i teraz mam nowe oprawki takie pr0 z podswietleniem

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2005, 15:37   #31
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Koniec.

Jak autor bedzie chcial dodac cos na temat swojej ligi, prosze o PM, odblokuje temat.
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2005, 17:31   #32
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Odpowiedz gangsta.PL na post Gasbota:
Cytat:
Napisał gangsta.PL
osoby niezrzeszone moga grac w lidze ale musza chociaz wspolnego taga miec, takze moga grac z jakims klanem o ile wczesniej zostaną dopisane do squadu klanu na naszym forum (przed rozpoczeciem rozgrywek!) no i tez dla porządku dodają sobie taga
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-06-2005, 22:56   #33
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał gangsta.PL
osoby niezrzeszone moga grac w lidze ale musza chociaz wspolnego taga miec, takze moga grac z jakims klanem o ile wczesniej zostaną dopisane do squadu klanu na naszym forum (przed rozpoczeciem rozgrywek!) no i tez dla porządku dodają sobie taga
no wlasnie, a o to chodzi, czy jest mozliwosc grania w lidze pod egida jakiejs ekipy nie majac taga tej ekipy przed nickiem - tak jest wlasnie w TWL.
W sumie to zadnego chaosu nie wprowadza - patrz mecze TWL, a nie wprowadzenie tego jest utrudnieniem.
Bo jesli np. Gasbot by gral z ekipa SAW mecz o 18:00 w lidze TMT a pozniej o 20:00 mecz z tribe w TWL, to nie jest w stanie sobie nicka z powrotem zmienic, poniewaz nick mozna tylko raz zmienic w przeciagu 24h.

IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-07-2005, 05:48   #34
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

no musze przyznac ze jeszcze o tym nie myslelismy, ale dzieki za uwage, wszystkie spostrzezenia sa dla nas bardzo wazne, to pierwszy raz wiec dopiero nabieramy doswiadczenia, jeszcze raz thx
Stare 11-07-2005, 06:35   #35
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

taki offtopic.
4th.RP ?

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-07-2005, 11:27   #36
Gasbot
Major General

Miasto: Trochę Łódź i trochę mniej Żychlin
Wyślij wiadomość przez AIM do Gasbot Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gasbot
Domyślnie

Cytat:
Napisał IIPen
no wlasnie, a o to chodzi, czy jest mozliwosc grania w lidze pod egida jakiejs ekipy nie majac taga tej ekipy przed nickiem - tak jest wlasnie w TWL.
W sumie to zadnego chaosu nie wprowadza - patrz mecze TWL, a nie wprowadzenie tego jest utrudnieniem.
Bo jesli np. Gasbot by gral z ekipa SAW mecz o 18:00 w lidze TMT a pozniej o 20:00 mecz z tribe w TWL, to nie jest w stanie sobie nicka z powrotem zmienic, poniewaz nick mozna tylko raz zmienic w przeciagu 24h.
z trajbem to juz nie a i w sumie tylko tak napomknalem podajac siebie za przyklad bo wydaje mi sie z granie w taki sposob powinno byc dozwolone i mozliwe bez zadnych przeszkod...
Stare 11-07-2005, 14:14   #37
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Podpisuje sie pod pomyslem Pipena, zeby bylo jak w twl - bez tagow
bo znowu beda musial sobie robic kolejne konto
Stare 11-07-2005, 16:22   #38
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Zycze powodzenia w orgaznizacji, bo to naprawde mnostwo roboty, a przede wszystkim godziny spedzone na wyjasnianie i odpowiadanie na pytania, ktore dla Ciebie wydaja sie oczywiste. Trzeba wykazac sie duzo cierpliwoscia i zrozumieniem, ale jak zaczyna juz wszystko ladnie wychodzic to naprawde satysfakcja jest ogromna. Pozdrawiam.
Stare 11-07-2005, 17:25   #39
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

nom to po kolei, troche nazmienialismy w samym systemie rozgrywek wiec polecam lekture regulaminu ew. zainteresowanym , mozna sie zapisywac bez taga ale trzeba sie dolaczyc do druzyny zanim zacznie ona grac w lidze (tzn zostac dodanym do oficjalnej listy zawodnikow kazdego skladu na naszym forum, zanim zagra ona pierwszy mecz, secundo to dziekuje, tercio: mozna sie dopisywac w trakcie gry ale zaczyna sie od III grupy (najnizszej) ale osiagajac 2 z pierwszych miejsc w niej mozna juz po miesiacu przejsc do wyzszej grupy
aha no i startujemy od przyszlego poniedzialku, w piatek najprawdopodobniej losowanie grup poczatkowych (weryfikacyjnych) i odblokowanie rantów
Stare 11-08-2005, 07:55   #40
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Jak tak poczytac z dystansu o co sie klocicie co piszecie to jestescie maksymalnie "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ięci.
Stare 11-11-2005, 21:13   #41
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

no i wystartowalismy.......pare zacnych klanów się dołaczyło, moze jeszcze pare sie dołaczy, czekamy na pierwsze wyniki meczów
Stare 12-17-2005, 03:13   #42
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

Życze powodzenia I nie poddajcie sie zbyt szybko .

Kuba LÓL ! Nie wiem czy w niemczech byłeś ale to co piszesz jest totalnie (prezliteruję) Ż A Ł O S N E i P Ł Y T K I E ! ^^ Jak jeżdże do niemiec co roku na 2-3 tygodnie do starego od 5 lat to raz mi sie zdarzyło ,że musiałem sie bronić ,żeby mi nie natrzaskali i jakoś sie udało Sam za nimi zbytnio nie przepadam ale mi to zwisa ,że oni mówią inaczej i są z Niemiec . Ważne jest to ,żeby sie nie czepiali

Tak jak ktoś napisał naprawde masz klapki na oczach i chyba nie wiesz WTF is going on .

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2005, 08:00   #43
Piter
General

Domyślnie

Archeolog

A do chłopaków z TMT: zmieńcie proszę layout stronki z tabelami, bo odstaje nieco od całości
Stare 12-17-2005, 11:04   #44
Shibby
General

Domyślnie

A co do KUBY, wielkiego wroga Niemiec to sie dziwie, ze korzysta on z niemieckiego trackera. Do ESL jest negatywnie nastawiony, bo to niemieckie, ale z trackera niemieckiego to juz korzysta.
Stare 02-07-2006, 13:02   #45
iFOR.shark
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.shark Wyślij wiadomość przez Yahoo do iFOR.shark
Domyślnie

Odświeżając wątek
Liga TMT ma się całkiem dobrze
Walczymy w sile 20 klanów od 1 listopada do dzisiaj
Występują rotacje, niektóre klany rezygnują ze względu na zbyt duże obciążenie meczami inne się rozpadają.
Jednak dochodzą nowe klany, jedne malutkie nowo powstałe inne znane na arenie polskiej AAO
Sądzę po pierwszym kwartale że Liga TMT jest na tyle mocna że się nie rozpadnie, i na trwałe zakorzeni się na Polskiej scenie AA
nalezy się wielkie []-[] (o) (o) /A\ []-[] dla administratorów za bezinteresowność i chęci
Stare 02-08-2006, 09:42   #46
gangsta.PL
Captain

Domyślnie

Oczywiście wszyscy zainteresowani wiedzą że funkcjonowanie ligi jest głownie zasługą osób które się w nią bardzo zaangażowały i bez których admini-maturzysci by się na pewno nie wyrobili (w sumie to na moderatorach spoczywa najwieksza część pracy) a są nimi konkretnie 2 osoby: Shark i Hetman.
Oczywiście jeżeli ktoś jeszcze by miał ochotę pomoc to z pewnością przyjmiemy wszelką pomoc z wdzięcznością jednakze trzeba pamiętać ze wiązałoby się to z pewnymi obowiązkami. Odpowiedzialne stanowiska nie będą jednakże rozdawane ot tak, liczy się wiek i powazanie w srodowisku
Stare 02-08-2006, 10:09   #47
paokuba
General

Domyślnie

gratulacje panowie ze przetrwaliscie ten pierwszy rzut powodzenia w dalszym prowadzeniu - jezeli przygotujecie mi jakies materialy o waszej lidze tzn konkretnie kto gra, ostatnie wyniki, klasyfikacja to byc moze zrobie o was news na www.esports.pl

kazda dzialanosc majaca na celu rozwoj sceny trzeba promowac zapraszam jezeli sie zdecydujecie znajdziecie mnie na ircu albo gg

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania