Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-25-2005, 22:46   #1
Bartezz
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartezz Wyślij wiadomość przez MSN do Bartezz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartezz
Domyślnie Czy chcielibyście grać w nowej lidze na wersji 2.3

Zapraszam do zabrania głosu w ankiecie ...

Konstruktywne komentarze mile widziane ...

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-25-2005, 22:50   #2
thing
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do thing Wyślij wiadomość przez MSN do thing
Domyślnie

czemu nie, do wersji 2.5 jeszcze troszke czasu mamy, a 2.3 nie była taka zła napewno lepsza od 2.4 jeśli chodzi o ilość bugów.

pozdro
Stare 05-25-2005, 22:51   #3
Juzek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Juzek
Domyślnie

moim zdaniem najlepsza wersja od 1.7 bo od niej zaczynalem gre... jestem jak najbardziej ZA !
Stare 05-25-2005, 23:06   #4
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Ankieta powstala wlasnie dlatego ze w tej chwili nie ma gdzie sensownie i w miare uczciwie pograc klanowek, dlatego by wyjsc na przeciw Waszym oczekiwaniom chcemy znac Wasze zdanie i to wy mozecie zadecydowac.
... czy czekac (nie wiadomo jak dlugo) i patrzec jak AA pada na twarz, lub tez pozostac przy starej wersji ktora kazdy mysle ma gdzie na kompie (ja mam obie i nie ma problemu z czym kolwiek) i pograc troszke w nowej lidze.

Nie chce nic obiecywac ale bedzie to zupelnie nowa jakosc jezeli chodzi i realia Americas Army w Polsce.

Klikajcie na banerki i rejestrujcie sie a niebawem zaczniemy dobra zabawe i to czego tak dawno brakuje w naszym srodowisku (zastapienie dziury po CBP).

Do moderacji Mam nadzieje ze tym razem nie lamie zadnego z waszych postanowien, ustalen, regulaminow, a takze nie ranie waszych uczuc i ten post bedzie trwal tu na wieki, az dyski w macierzy sie nie pojaraja na amen .
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-25-2005, 23:10   #5
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Ja tam z checia sobie odpoczne od meczow.
Wakacje ida, odpocznijcie troche.
Stare 05-25-2005, 23:41   #6
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał YerkaN
Ja tam z checia sobie odpoczne od meczow.
Wakacje ida, odpocznijcie troche.
Dokladnie!,popieram przedmowce...cieplo jest,dziewczyny w skapych ubrankach na miescie ,przewietrzczcie sie troche a nie ciagle jakies nowe ligi wymyslacie
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 00:08   #7
Guest

Domyślnie

Tak jasne grajmy jedna lige na 1.7 druga na 2.2 a jeszcze nastepna na 2.3... Przeciez jak ktos chce to latwo mozna sie przed nowym bugiem ustrzec, wystarczy demorec, tylko zeby adminom chcialo sie przejrzec
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 00:12   #8
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

a co niby da demorec w sprawie 16-bit ? chyba ze o jakis inny bug chodzi
madek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 00:20   #9
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał =BHoG=Madek
zobaczysz na demie nie wystarczy?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 00:24   #10
Bartezz
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartezz Wyślij wiadomość przez MSN do Bartezz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartezz
Domyślnie

To jest tylko ankieta i jej wynik nie jest wiąrzący.
Stare 05-26-2005, 01:50   #11
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Cóz pomysł moze i dobry ale grać na wersji 2.4... w koncu taka jest oficjalna wersja AA. Zagrac zawsze mozna aczkolwiek mozna sie dopisac jak dopisza sie czolowe klany z polski bo gra z undergroundowimi klanami nie ma sensu ... wlasciwie strata czasu...

Wlasciwie odoba mi sie nwe strzelanie. Jest o wiele ciekawsze ale niestety czasami zdazaja sie bullshity takie ze sei w palce nie miesci szczegolnie w CQB.... moim mazeniem jest zmiksowanie strzelania CQB z 2.3 i na dalekie odleglosci z 2.4...
Stare 05-26-2005, 07:55   #12
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Szkoda tylko, ze niektorzy nie maja juz 2.3
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 08:00   #13
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał area51.DirectC
Cytat:
Napisał =BHoG=Madek
zobaczysz na demie nie wystarczy?
16-bit nie nagra sie na demie - demo jest generowane loklanie na Twoim komputerze, sam plik dema zawiera tylko instrukcje co wyswieltac. Takze moze byc nawet na odwrot - ktos nie mial niewidzialnych scian a Ty bedziesz mial

Glosowalem na TAK, ale na wersji 2.4.

EDIT: LÓL - nie ma takiej mozliwości Jedanak głosowałem na nie
Stare 05-26-2005, 08:01   #14
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

pozatym AA nie ma downdate wiec by bylo co chwile ladowac wersje starsza ...
Stare 05-26-2005, 08:34   #15
Czullo
Guest

Domyślnie

Nie i wszystko jasne. Ciekawe ile procent z obecnych graczy bedzie gralo pod 2.3 ? Moze ze 3 %. Juz nie wspominajac o klanach
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 10:13   #16
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Czullo jak już pisałem to jest tylko i wyłącznie ankieta, a jej wynik nie jest wiąrzący.
Stare 05-26-2005, 10:40   #17
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bartezz
Czullo jak już pisałem to jest tylko i wyłącznie ankieta, a jej wynik nie jest wiąrzący.

Tzn. po zakonczeniu ankiety ustawicie lige na 2.0? Just kidding
Stare 05-26-2005, 10:58   #18
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Zagrajmy na 1.0 Nie cierpie snajperow a tam ich nie bylo
Stare 05-26-2005, 14:31   #19
Killer
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Killer
Domyślnie

Cytat:
Napisał YerkaN
Zagrajmy na 1.0 Nie cierpie snajperow a tam ich nie bylo
Sniper Rulezz ps. wqrzać mnie zaczyna jak mnei 2 razy zabije pod rząd
Ps. Co chwila to nowa liga ... ja chce jedną ligę w której będą jasne zasady i bez problemowe granie klanówek a nie jak jest teraz. :/ potworzyło się 1500 lig... :/ powinna być liga krajowa , europejska,(dostępna wyłacznie dla europejczyów) amerykańska ( analogicznie, dostępna tylko dla Ameryki N jak i S. ) oraz jedna wielka liga w której grały by najleprze klany na swiecie , powiedzmy 500 najleprzych klanów . jak by się je wybierało ? najleprze powiedzmy 5 klanów z każdego państwa oraz jakiś procent klanów z każdej ligi z każdego kontynentu. Proste... a raczej prosto się pisze
Stare 05-26-2005, 14:40   #20
[NIKON]
General

Domyślnie

A moze w 1.3 ? tam bodajze z tego co pamietam byli sniperzy na WC
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 15:20   #21
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Ja robie sobie porzadny odpoczynek Mam nadzieje, ze wersja 2.5 nie bedzie zawierala takiej ilosci bugow jak ta obecna.
Cors napisal i zmiksowaniu cqb - 2.3 i dalekie odleglosci - 2.4. Jestem jak najbardziej za! Bo w obecnej wersji po prostu gra nie sprawia mi przyjemnosci
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 15:21   #22
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Killer
Ps. Co chwila to nowa liga ... ja chce jedną ligę w której będą jasne zasady i bez problemowe granie klanówek a nie jak jest teraz. :/ potworzyło się 1500 lig... :/ powinna być liga krajowa
To jest właśnie w pełni profesjonalna Polska liga America's Army na ESL.
Stare 05-26-2005, 17:16   #23
DerWulf
Second Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bartezz
Cytat:
Napisał Killer
Ps. Co chwila to nowa liga ... ja chce jedną ligę w której będą jasne zasady i bez problemowe granie klanówek a nie jak jest teraz. :/ potworzyło się 1500 lig... :/ powinna być liga krajowa
To jest właśnie w pełni profesjonalna Polska liga America's Army na ESL.
nie ma na ESL zadnej ligi? gdzei sie rejetrowac?
DerWulf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-26-2005, 19:00   #24
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Oddaliśmy już req do dodania. Teraz czekamy na Niemców, aż dodadzą ligęAAO do ESL Poland.
Stare 05-26-2005, 20:39   #25
Killer
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Killer
Domyślnie

Brawo bartezz jestem za i tak powinno być
Stare 05-26-2005, 20:45   #26
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Słowa uznania należą się nie tylko mi, ale również:

- Ramonowi
- kaktusowi
- Lukasowi
- coli
- lukasowi_jg
- BB

(kolejność przypadkowa)

To właśnie Ci ludzie stworzyli ligę, laddery, Cup-y, Premiership specjalnie dla gry America's Army. Począwszy od grafiki, a skończywszy na regulaminach i nnych bajerach.

Słowa uznania należą się również ludzią bez których ESL w Polsce by nie istniało, czyli Maćkowi Wasylukowi i jego świcie. Gdyby nie Maciek również AAO nie było by w ESL Poland. My mu tylko przedstawiliśmy pomysł, a on wyciągnoł do nas dłoń. Wielki podziekowanie należy się również Adminom innych gier na ESL Poland, gdyż bardzo nam pomogli.
Stare 05-26-2005, 21:13   #27
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

moim zdaniem jeszcze nic nie zrobiliscie a juz slowa uznania itp... PRzeceiz taka liga potrzebuje renomy. oz tego ze zapisze sie 20 klanow jak 16 nie bedzie istniec po kilku tygodniach. Jak nie macie gdzie grac grajcie w CB. Oczywiscie powiecie ze to bez sensu grac w CB bo tam graja nowe , czest osłabe klany z Europy - nie obrazajac nikogo.

Pamietam jeszcze CBPL.... tam tez tak bylo wieczne walkowery , olewanie meczy i sie rozpadło a z nowej nic nie ma i prawdopodobnie nie bedzie bo tak narpowde nikt jej nie potrzebuje... Jest multum klanow ale zakada sie je zeby pograc miedzy soba na serwerach a nie w ligach. Po jesli taki klan przegra 2 mecze juz wiecej nie zagra i oleje.... Jesli z tej nowej ligii powstanie jeden średni klan po kilku miesiacach grania jesli nie roku to bedzie ogromny sukces zarowno Wasz jak i tego klanu... Ale zeby czegos sie nauczyc trzeba przegrac z najlepszymi, trzeba trenowac z najlepszymi inaczej sie nie rozwija....

Ciekawe jakie klany tam sie zapisza bo z tego co wiem duzo juz jest zapisanych w PLAAO gdzie toczy sie interesujaca rozgrywka ale tez i tam brakuje czolówki polskiej sceny AAO bo poprostu nie ma czasu na granie tylu meczy w tygodniu. Ankieta tez jest na Wasza niekorzysc...

Podsumowujac powiecie łatwo krytykować gorzej zrobić. Dlatego podziwam Was za chec wprowadzenia czegos nowego co na pewno przysłuży się promocji AA i polskiej sceny AA w Europie. Z pamieci
Wam wylicze ilosc laderów , lig AA:
- CB, TWL, PLAAO teraz ESL a do tego dochodzi liga Trackera - doskonały przykład jak trudno jest przyciagnac klany i zdobyć prestiż. Tak naprwde ESL musialby dac dobrei drogie nagrody zeby przyciagnac klany.....

Trudno jakiejkolwiek lidze oderbrac prestiż lidze TWl... i tak pozostanie byc może na bardzo długo.
Stare 05-26-2005, 22:07   #28
[RD]_apach_pl
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do [RD]_apach_pl
Domyślnie

Liga nowa nastepnakalny nazekaja ze niby nie ma ligi.. a z tego co ja widze to w plaao ciagle gra duzo polskich klanow.. i nie spotkalem sie zeby jakis klan nazekal na to ze jest trudna w obsludze czy cos... jeśli jakiś klan interpretuje inaczej regulamin niz drugi ida do admina i on wchodzi na sewa i tlumaczy jak ma byc... wiec tam nie ma zaduzo konfliktow...

piszecie tam żeby grać w jednej lidze wszystkie polskie klany... to czemu sie nie zapiszecie do plaao bo co bo nie stwozył tego taki klan jak Majestic takiktorego kazdy wychwala czy dlatego ze adminem jest tam koles z TRIBE

teraz aktywnych klanow w plaao jest ok 40 i to sa polskie klany lepsze i gorsze ale są te klany i graja w jednej lidze... a wy co nowa lige robicie

to spoko jeśli wasza wizja grania w jednej lidze polskiej lidze ktora by była za cbp stare tak wygląda to nic tylko pogratulować...

fakt faktem ze plaao nie jest zrobiona z kodem całym php no ale trudno... przeciez to niejest strona robiona za kase czy cos takiego... to jest robione dlatego zeby było... dla WAS... bo nie dla mnie ani nie dla adminow plaao tylko dla WAS dla tych ktozi chcą grać w tej jednej lidze...
Owszemmożna by dopracować plaao jak by sie zmobilizowali admini plaao i ktoś m pomógł bo oni sami to moga...

no ale ja nie decyduje za nikogo.. wg mnie pomysł robienia nowej ligi nastepnej (to juz chyba 3 bedzie albo 4 po cbp starym) to niezyt rozsadny pomysl...

pozdro apach
Stare 05-26-2005, 22:31   #29
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]moim zdaniem jeszcze nic nie zrobiliscie a juz slowa uznania itp... PRzeceiz taka liga potrzebuje renomy. oz tego ze zapisze sie 20 klanow jak 16 nie bedzie istniec po kilku tygodniach. Jak nie macie gdzie grac grajcie w CB. Oczywiscie powiecie ze to bez sensu grac w CB bo tam graja nowe , czest osłabe klany z Europy - nie obrazajac nikogo.
Swoję uczestnictwo zapowiedziały już klany 1st.Polish Battalion, Majestic Clan, BEZBRONNI CLAN, a jeszcze nie ma oficialnych zapisów.

Po drugie ESL daje renomę. Wystarczy wspomnieć o sponsorach dla lig, ladderów, Cup-ów, Premiership. ESL już sobie wyrobiło markę w Europie.

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]Podsumowujac powiecie łatwo krytykować gorzej zrobić. Dlatego podziwam Was za chec wprowadzenia czegos nowego co na pewno przysłuży się promocji AA i polskiej sceny AA w Europie.
Dziękuję w imieniu ekipy
Stare 05-26-2005, 22:36   #30
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [RD
_apach_pl]to czemu sie nie zapiszecie do plaao bo co bo nie stwozył tego taki klan jak Majestic takiktorego kazdy wychwala czy dlatego ze adminem jest tam koles z TRIBE
Nie nie dlatego, że nie stworzył jej Majestic. Tej też nie tworzył nikt z klanu Majestic. CrazySam-a pardzo lubię i szanuję
Stare 05-27-2005, 01:37   #31
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

a sa nagrody? No to inna gadka

Teraz to zobaczylem sens ....

Btw mam andzieje ze zaproszenia bedziecie rozsyłać
Stare 05-27-2005, 02:02   #32
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bartezz
Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]moim zdaniem jeszcze nic nie zrobiliscie a juz slowa uznania itp... PRzeceiz taka liga potrzebuje renomy. oz tego ze zapisze sie 20 klanow jak 16 nie bedzie istniec po kilku tygodniach. Jak nie macie gdzie grac grajcie w CB. Oczywiscie powiecie ze to bez sensu grac w CB bo tam graja nowe , czest osłabe klany z Europy - nie obrazajac nikogo.
Swoję uczestnictwo zapowiedziały już klany 1st.Polish Battalion, Majestic Clan, BEZBRONNI CLAN, a jeszcze nie ma oficialnych zapisów.

Po drugie ESL daje renomę. Wystarczy wspomnieć o sponsorach dla lig, ladderów, Cup-ów, Premiership. ESL już sobie wyrobiło markę w Europie.

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]Podsumowujac powiecie łatwo krytykować gorzej zrobić. Dlatego podziwam Was za chec wprowadzenia czegos nowego co na pewno przysłuży się promocji AA i polskiej sceny AA w Europie.
Dziękuję w imieniu ekipy
Czy jakiś polski klan zyskał renomę poprzez dobrą grę w ClanBase? Czy ktoś to zauważył poza graczami AAO? Co wygrana w cupie dała errorom oprocz satysfakcji samej wygranej? W CSie (ESL) to masz renome i to tez nie koniecznie, w AAO to jedna z kolejnych lig/drabinek, miło że będzie ale nie jest to najlepszy czas, mam nadzieje ze to dostrzegasz :wink:
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-27-2005, 02:42   #33
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał area51.DirectC
w AAO to jedna z kolejnych lig/drabinek, miło że będzie ale nie jest to najlepszy czas, mam nadzieje ze to dostrzegasz :wink:
Wiem o tym DirectC, ale zto, że wystartuje liga nie znaczy, że od razu wystartują również rozgrywki. Jak będzie już liga klany będą miały czas by się porejestrować, pododawać, pouzupełniać profile zgodnie z regulaminem, zapoznać się z regulaminem i ogólnie z ESL.

A to czy AAO w ESL będzie tylko i wyłącznie "kolejną" ligą, ladderem zależy nie tylko od Adminów, ale przede wszystkim przez graczy iklany. ESL Polska jest bardzo otwarta na wszelkie sugestie i pomysły.
Stare 05-27-2005, 03:18   #34
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Dokładnie staram sie to chłopakom naswietlić....

Bedzie bo bedzie .... To prawda CB nie dało nic. Dopiero po suckesach w TWL klany staja sie rozpoznawalne. Przekonałem sie o tym dobitnie... Niestety jest to czasem pewne obciazenie... w sumie wstyd jest miec do d...pupy fragrate albo grac glupio na serwerach ... no i powyklinac nie wypada
Stare 05-27-2005, 08:41   #35
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$] a sa nagrody? No to inna gadka

Teraz to zobaczylem sens ....
Nareszcie zatrybiłeś

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]Btw mam andzieje ze zaproszenia bedziecie rozsyłać
Tak do Premiership gdzie będzie grać 8 góra 10 najlepszych klanów z Polski.
Stare 05-27-2005, 10:07   #36
B@RTOLU$
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$] no i powyklinac nie wypada
Korci cie co?
Stare 05-27-2005, 10:26   #37
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]... no i powyklinac nie wypada
Chyba pokląć albo powyzywać
Stare 05-27-2005, 11:46   #38
B@RTOLU$
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bartezz
Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]... no i powyklinac nie wypada
Chyba pokląć albo powyzywać
Zdecydowanie powyzywac
Stare 05-27-2005, 13:01   #39
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Dobra panowie wracamy do tematu bo inaczej topic zostanie zamknięty
Stare 05-27-2005, 13:15   #40
.warning.[bodz!o]
Specialist

Domyślnie

Proponuje grać na wersji 2.4. Gra sie rozwija i my powinniśmy sie rozwijać razem z nią. Co prawda, aby dobrze grać na nowej wersji trzeba odrzucić stare przyzwyczajenia lecz i to da sie wyszkolić. Moim zdaniem granie na 2.3 jest czymś "dziwnym" przecież możemy zagrać też na 1.9 czy 1.6. Osobiście jestem za 2.4. Pozdrawiam
.warning.[bodz!o] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-27-2005, 13:48   #41
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Ten skad sie urwal?
Stare 05-27-2005, 13:49   #42
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

Cytat:
Napisał .warning.[bodz!o
]Proponuje grać na wersji 2.4. Gra sie rozwija i my powinniśmy sie rozwijać razem z nią. Co prawda, aby dobrze grać na nowej wersji trzeba odrzucić stare przyzwyczajenia lecz i to da sie wyszkolić. Moim zdaniem granie na 2.3 jest czymś "dziwnym" przecież możemy zagrać też na 1.9 czy 1.6. Osobiście jestem za 2.4. Pozdrawiam
Heh, wartalo by przeczytac caly temat zanim sie w nim wypowiesz...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-27-2005, 14:02   #43
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WOjtas
Heh, wartalo by przeczytac caly temat zanim sie w nim wypowiesz...
Warto również przeczytać ten temat , ten temat. Bardzo kształcące będzie również zapoznanie się z tym tematem
Stare 05-27-2005, 14:46   #44
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Noooo i jego nick taki jakis znajomy .blaa.[blee] :evil:
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-27-2005, 15:48   #45
kaktus
General

Domyślnie

oj widze ze tamacik sie rozkrecil
szkod ze mnie wczoraj nie bylo

To co przeczytalem w niektorych momentach zajebiscie mnie rozbawilo

co do lig to pamietam jak zaczynalem grac CB sie liczylo ( przez to ze lia byla sztywna i nie potrafila sie dostosowac do graczy wszyscy liczacy sie ja olali) a TWL raczkowal w PL. Teraz TWL to potega, ale zaczal sie za bardzo rozrastac, a zeby pograc z polakami i ujadac sie po polsku to troszke tam ciezko . Dlatego kazdy moze grac w PLAAO (liga super, prosta w obsludze i super ludzie, ale niestety wystarczyl wyjazd adminow na wakacje zeby zaczelo sie "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"c - brak aktualizacji, wyniki meczow nie zatwierdzone przez rozny czas). Kazdy chcial pograc w CBP ...., ale ch*** bombki strzelil (co niektorzy wiedza co i jak).

ESL ma u nas szanse bo daje zawodnikom bardzo wiele. Procz wspomnianych juz nagrod daje sporo mozliwosci technicznych pelne wsparcie serwisu w ogranizowaniu roznych rozgrywek (sporo skrytpow dzieki czemu nie jestescie uzaleznieni od admina).

Jak scena sie rozkreci to moe beda i serwery ligowe, co z pewnoscia pomoze gorszym/biedniejszym klanom (brak problemu zalatwieniem serwera)

Plusow jest jeszcze wiele, a minus poki co tylko jeden. Liga musi zaczac, musi zyskac wasz szacunek i aprobate. Wiem ze to moze potrwac, ale chcemy Wam zaproponowac naprawde rozrywki na poziomie i dla kazdego. Bedzie tu mogl grac kazdy i czolowka Polskiej sceny jak rowniez inne klany .

Dzieki ESL mamy spore szanse na to by na kolejnym PGA byl i Americas Army. Mimo tego ze w AA ta liga poki co prawie nie istnieje to w innych grach jest potentatem, o czym moze swiadczyc rozbudowanie ich infrastruktury iwlasna TV.
Stare 05-27-2005, 15:53   #46
kaktus
General

Domyślnie

Klany ktore juz sie zapisaly

1. First Polish Battalion
2. Majestic Clan
3. Bezbronni Clan Poland
4. Wojskowe Służby Informacyjne
5. Black Hands of Grom
Stare 05-27-2005, 16:38   #47
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

miejmy nadzieje ze juz niedlugo liczba klanow zwiekszy sie
w ciagu najblizyszch dni w celu rozreklamowania rozgrywek w ESL na forum zostanie umieszczony banner reklamowy ESL - bedzie to tez oficjalny poczatek wspolpracy pomiedzy serwisem AA.PL a ESL

PS - temat przenioslem do podforum http://www.americasarmy.pl/forum/viewforum.php?f=23 ktorego nazwa zostala uaktualniona na Forum polskich rozgrywek
Stare 05-27-2005, 16:45   #48
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Świetna inicjatywa. Wszystkim przeciwnikom ESL można powiedzieć: Nie chcesz tu grać? To nie graj, nie ma przymusu".
Stare 05-27-2005, 17:26   #49
Bartezz
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
w ciagu najblizyszch dni w celu rozreklamowania rozgrywek w ESL na forum zostanie umieszczony banner reklamowy ESL - bedzie to tez oficjalny poczatek wspolpracy pomiedzy serwisem AA.PL a ESL
ekhm, ekhm ja chciałem tylko wtrącić, że wspołpracę pomiedzy ESL i AA.pl zapoczątkowałem ja Teraz główne rozmowy związane ze współpracą prowadzę ja wraz z Gargamelem... Kooperacja pomiędzy ESL i AA.pl jak na razie raczkuje, ale już niebawem (w okresie od kilku dni do miesiąca) zostaną ustalone wszelkie szczegóły oraz konkrety.

Maciej Wasyluk (osoba numer 1 w ESL Poland) bardzo chętnie przystał na propozycję współpracy pomiędzy obiema instytucjami. Tak, więc niech każdy z Was będzie dobrej myśli.
Stare 05-27-2005, 19:55   #50
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Nie ma nawet regulaminu, zasad rozgrywek. Chcialem zobaczyc, sprawdzic, zaproponowac udzial klanowiczom... nic jednak nie wiadomo. To raczej takie suche gdybanie. Reklamowane jest cos, co tak na prawde jeszcze nie istnieje.
DAD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania